©epris Banen Brugman PZC JobTrack.nl -ir randstad Take Project engineer regio Drechtsteden Constrocteurs in Brabant Werkvoorbereider/calculator K&L Werkvoorbereider wegenbouw Uitvoerder asfalt Projectleider bouw Sr. werkvoorbereider bouw Sinlce Komejan Assurantiën wordt per 17 oktober a.s. VIDENCE VERZEKERINGEN "Wie gaat er voor een commerciële uitdaging bij de grootste van Nederland?" Keukenverkopers m/v www.brugman.nl keukens badkamk topverkopers! 2 Sportinstructeurs M/V P&O ADVISEUR m/v Kijk ook op 15 OKTOBER 2005/5 Epris Personeelsadviseurs B.V. is een arbeidsbemiddelingsbureau voor technisch personeel vanaf MBO-niveau. Wij bemiddelen kandidaten in techniek, bouw en civiel voor tijdelijke en vaste dienstbetrekkingen. In opdracht van diverse gerenommeerde relaties in Zuid-Nederland zijn wij op korte termijn op zoek naar kandidaten voor onder meer de onderstaande functies: Het verder uitbouwen van het marktsegment offshore t.b.v. een productie organisatie in gevels en wanden. Wij zoeken een MBO/HBO Civiele Techniek of WTB met offshore affiniteit. U bent verantwoordelijk voor de ontwerpfase, het vertalen van de functionele eisen van de opdrachtgever naar een gedetailleerd ontwerp t.b.v. een productie organisatie in gevels en wanden. Wij zoeken een MBO/HBO Civiele Techniek of WTB. Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar ervaren constructeurs met HBO werk- en denkniveau. Dit zowel in de machinebouw als wel in de beton/constructie branche. Regio Breda, het vervaardigen van kostenopstellingen en het generen van technische voorstellen inzake transportleidingen, distributienetten en nutsvoorzieningen. HTS WTB of Civiele Techniek en in het bezit van ruime ervaring in dit werkveld. Voorbereiden van infrastructurele werken in de regio Breda. HTS Civiele Techniek met gerichte werkervaring binnen de wegenbouw. Zelfstandig uitvoeren van asfaltwerken in de regio Breda. MTS GWW en ruime ervaring in het aansturen van asfaltverwerkingsploegen. kiwa Epris Personeelsadviseurs B.V., Markendaalseweg 162, Postbus 1106,4801 BC Breda Tel. (076) 530 76 54 Fax (076) 530 76 50 Email: breda@epris.nl Pastoor Harkxplein 2 5614 HX Eindhoven Tel. (040)213 08 85 Fax (040) 211 39 77 Email: eindhoven@epris.nl Bij een gerenommeerde U- en woningbouwer in regio Breda. U heeft de totale verantwoor delijkheid over de projecten (2 tot 10 miljoen euro) zowel financieel en organisatorisch. Wij zoeken een ervaren bouwkundige die zijn sporen in de bouw heeft verdiend. Bij een ontwikkelende aannemer regio Bergen op Zoom. U bent verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding, u bent het aanspreekpunt van andere werkvoorbereiders. Wij zoeken een ervaren werkvoorbereider bouw die toe is aan een nieuwe uitdaging. Voor alle functies geldt: een uitstekend salaris en bij gebleken geschiktheid een vast dienstverband. bijvoorbeeld voorTéne in Senegal. ik Pf werk hulp inde ik beding TT lezen en schrijven, dne avonaen •ïïïïr - IWSGÏ" dan SQYl postzstjsl De Stichting Kinderpostzegels helpl met uw geld kinderen hoogst persoonlijk jij wilt alles wij zijn een anders goed begin technisch Jet Ruiter (0115)64 03 12 Axelsestraat 8 Terneuzen procesoperator m/v Voor onze opdrachtgever Yara Sluiskil BV, één van de grootste en modernste producenten van stikstofmest ter wereld, zoeken wij met spoed procesope rators. Als procesoperator word je binnen een team belast met taken als het bedienen, controleren en bijsturen van een plant. Ook het uitoefenen van kwaliteitscontroles en het oplossen van kleine storingen behoren tot jouw takenpakket. Wij zoeken kandidaten met een Vapro B, C of mts-diploma (minimaal niveau 3). Je moet bereid zijn tot werken in een vol continue systeem. Wij bieden je een dynamische baan, met een aantrekkelijk salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb jij interesse in deze baan of wil je meer weten over jouw mogelijkheden? Neem dan contact op met ons. jet.ruiter@nl.randstad.com kijk voor meer banen op www.randstad.nl U bent van harte welkom op ons nieuwe kantoor boven De Drvkkery. Postbus 125 4330 AC Middelburg Bezoekadres: Markt 51a Middelburg Tel (0118) 68 93 00 Fax 68 93 01 www.vidence-verzekeringen.nl wie blind is redt zich vaak Help mee vla giro 400 4( ybartiméus Met 35 jaar ervaring en 30 filialen is Brugman de grootste keuken- en badkamerspecialist van heel Nederland. Met ons optimale service en uitstekende garanties zijn onze klanten verzekerd van de beste keuze in keukens en badkamers. c» I Voor ons filiaal Hulst zijn wij op zoek naar enthousiaste: Fulltime Functie: Na een gedegen interne opleiding word je aangesteld in ons filiaal Hulst. Vanuit jouw specifieke kennis begeleid je onze klanten bij het totale aankoopproces. Hierbij streef je naar een optimaal resultaat voor alle betrcfe partijen. Je functioneert binnen een team van professionals waarin collegialiteit, inzet en omzet centraal staan. Profiel: Je beschikt minimaal over een MBO-diploma. Je bent reeds enige jaren succesvol in de verkoop en W rechtstreeks contact met de consument staat centraal. Je ziet verkopen als dé ultieme uitdaging. Ervaring ineen soortgelijke branche is een pré, maar geen must, want wij verzorgen een volledige opleiding waarbij je alle facetai van het vak leert. Je bent in het bezit van een rijbewijs B en werken op zaterdag is voor jou geen probleem. Tevens ben je bereid om op zon- en/of feestdagen te werken. Aanbod: Verantwoordelijke en zelfstandige functie bij een professionele en gezonde organisatie. Daarnaast is a binnen onze organisatie ruimte voor persoonlijke en zakelijke ontwikkeling. Het salaris en de arbeidsvoorwaarde zullen worden afgestemd op je opleiding en ervaring. Bovendien werken wij met een aantrekkelijke provisieregeling. Interesse: Stuur dan je sollicitatiebrief met pasfoto en cv naar: Brugman Keukens Badkamers B.V., t.a.v. de afdeling P&O, Postbus 1050, 5140 CB Waalwijk of email naar: personeelszaken@brugman.nl. Vanzelfsprekend zullen wij je reactie vertrouwelijk behandelen, Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst 'L*V Voor meer informatie bel 0416-675415 of kijk op: Uw profiel: Goede contactuele eigenschappen Accuraat Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Representatief voorkomen In het bezit van Rijbewijs B Ervaring is een pré Wij bieden: Een afwisselende baan in een leuk team Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Auto van de zaak Heeft u interesse in deze baan, schrijf dan naar: Hogazon Geveltechniek B.V. T.a.v. dhr. J.J. van Horssen Schouwersweg 5 4451 HS HEINKENSZAND ZONWERINGEN KOZIJNEN - SERRES ROLLUIKEN Timmermans Sz Verduit Op 10 oktober 2005 heeft gerechtsdeurwaarder M. Rave te Goes op verzoek van de besloten vennootschap COFI- TON B.V., gevestigd en kan- toorhoudende te 's-GRAVEN- HAGE, bij exploot aan hen die verblijven in of in een gedeelte van de onroerende zaak staande en gelegen te 4527 AZ AARDENBURG, gemeente Sluis, aan het adres Herendreef 67, betekend de grosse van de akte verleden op 30 september 2002 door mr. R.J. Holman, notaris te Utrecht, alsmede het proces-verbaal van veiling met bijbehorende veilingvoorwaarden verleden op 21 februari 2005 voor mr RJ.E. Frantzen, notaris te Goes, waarbij hen voornoemd bevel is gedaan tot ontruiming van de door hen in gebruik zijn de onroerende zaak en met aanzegging dat voornoemde ontruiming zonodig zal geschieden op woensdag 19 oktober 2005 om 10.00 uur 's morgens. Belanghebbenden kunnen zich voor een afschrift van genoemd exploot en beschikking wenden tot: Timmermans Verduit Gerechtsdeurwaarders/Incasso Vlasmarkt 6 4461 CW GOES tel. 0113-246333 Sport-& gezondheidscentrum Grevelingenstraat 35 r^rp 4301 xz Zierikzee tel: 0111417065 www. gewoon lekerderi n j evel. n l In ons sport- en gezondheidscentrum bieden wij onze leden een kwalitatief aanbod voor sport en ontspanning. We hebben als doel een bijdrage te leveren aan de leefkwaliteit van de leden en dat doen we door fysieke, sociale en mentale aspecten van gezondheid te beïnvloeden. I.v.m. vernieuwing en uitbreiding van onze activiteiten hebben wij vacatures voor (totaal 60uur): Wij zijn op zoek naar breed opgeleide instructeurs die een bijdrage willen leveren aan het welzijn van de klant. Als instructeur ben je verantwoordelijk voor de begeleiding en behandeling van een specifieke klantengroep. Daarnaast ben je samen met het team verantwoordelijk voor de kwaliteit van de dienstverlening. Je ondersteunt je collega's op alle vlakken van onze bedrijfsactiviteiten. Door samenwerking met het team creëer je leuke en boeiende evenementen welke een bijdrage leveren aan onze ideële en com merciële doelstelling. Bij voorkeur ben je in het bezit van: - Sportopleiding MBO/HBO niveau. - Enige jaren ervaring binnen de fitnessbranche. - Lesgeef ervaring individueel en aan groepen - Een positieve en zelfverzekerde instelling. - Goede contactuele eigenschappen. Ben jij een vrolijke, zelfverzekerde, spontane instructeur dan vragen wij jou te solliciteren. Stuur je sollicitatiebrief met C.V. binnen 14 dagen naar: Take Care, Grevelingenstraat 35, 4301 XZ Zierikzee. Voor meer informatie kun je terecht bij Mare Oosterwaal tel: 0622221197 Gewoon lekkerder in je vel. Centraal in Zeeland ligt de gemeente Kapelle, 'Bloesem van Zeeland'. Met ruim 11.600 inwoners een bloeiende gemeente op Zuid-Beveland, omarmd door de Ooster- en de Westerschelde. Aantrekkelijk om le wonen, werken en recreëren dankzij enerzijds rusten ruimte en anderzijds volop activiteit en nieuwe ontwikkelingen. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit 5 afdelingen en de staf van de gemeentesecretaris. Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een voor 36 uur per week. De organisatie is voortdurend in ontwikkeling. In 2004 heeft een omvorming plaatsgevon den naar een directiemodel en is met een nieuw MT invulling gegeven aan leidinggeven volgens het principe van integraal management. Ook is een aantal onderdelen en taken geprivatiseerd en worden intensieve samenwerkingsvormen aangegaan met buurgemeenten. Voor de komende tijd staan op het programma een medewerkerstevredenheidsonderzoek verdere samenwerkingsprocessen en het overgaan naar een meer vraaggerichte organisatie met grote nadruk op digitalisering. Ook wordt gekeken naar de invoering van competentie- management. De functie van P&O adviseur valt rechtstreeks onder de gemeentesecretaris. Betrokkenen als adviseur lid van het MT. Taken: De functie is breed, met alle aspecten van het gemeentelijk personeelsbeleid. U onderzoekt, vertaalt en signaleert ontwikkelingen op het gebied van personeel en organisatie. U adviseert en ondersteunt de secretaris en het MT op alle aspecten van hef personeelsbeleid. U maakt uitvoeringsprogramma's en rapportages en geeft functioneel leiding aan twee personeelsconsulenten. Functie-eisen: - HBO-niveau, vakgericht, verkregen door een combinatie van kennis en ervaring - Enkele jaren aanvullende werkervaring in een vakgerichte beleidsfunctie - Actuele kennis, blijkend uit recent gevolgde, vakgerichte cursussen - Goede contactuele eigenschappen - Kennis van de automatiseringspakketten van de afdeling Profiel: U kenmerkt zich door een brede interesse op het terrein van P&O en andere gemeentelijke taken. U denkt integraal, bent inspirerend, gedreven en resultaatgericht. Daarnaast heeftu ondernemingsgeest en houdt u niet van een negen-tot-vijf mentaliteit. U bent integer.kunl omgaan met majeure vraagstukken en begrijpt dat bij een kleine organisatie ook kleine zaken geregeld moeten worden. Daarnaast heeft u gevoel voor politieke verhoudingenen kunt u zich voegen naar (gezamenlijk) afgesproken kaders. U kunt belangrijke bood schappen op alle niveaus van de organisatie vertellen en vertalen en bent een goede sparring partner. Wij bieden: De functie is fulltime (36 uur per week). Benoeming vindt in principe plaats voor de duur van een jaar. Bij goed functioneren wordt daarna overgegaan tot aanstelling in vaste dienst De functie is gewaardeerd in schaal 10a van de gemeentelijke salarissystematiek (maximaal 3.784,-- bruto per maand). Daarnaast biedt de gemeente een pakket aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een hypotheekregeling, fiets-van-de-zaak, bedrijfs fitness, ruime studiemogelijkheden en mogelijkheden voor kinderopvang. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mw. drs. A. Unk, secretaris, telefoon 0113 - 33 3126 of dhr. R. Hogendorf, loco-secretaris, telefoon 0113 - 33 3140. Een schrifte lijke sollicitatie, vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae, kunt u tot 1 november200? richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle, postbus 79,4420 AC Kapelle. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden op vrijdag 11 november 2005. Vervolggesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 18 november 2005. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 6