1 Projectmanagerm/v Banen PZC Kijk ook op ^^obrïhickjTl ftoAZ Tandartsenpraktijk Dental* Point ervaren tandartsassistente Trade- Marketanalist Wonen zoals je wilt leven ËDmarsaki Aurist Jazeker. De Hypotheker. COMMERCIEEL ASSISTENT (M/v> 15 OKTOBER 2005 - W27 Airconditioningmonteur Elektromonteur Glerum Koel- en Klimaattechniek is een regionale installateur op het gebied van koudetechniek en klimaatbeheersing. Voor onze opdrachtgevers bouwen wij onder andere: koel- en vriesinstallaties, bewaarinstallaties voor hard- en zachtfruit, klimaatkamers voor bloembollen, gekoelde werkruimten, en airconditioning. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij gemotiveerde airconditioningmonteurs en elektromonteurs. Voor beide functies geldt dat kandidaten in eerste instantie worden ingezet in het voor hen bekende vakgebied. Vervolgens bieden wij de mogelijkheid zich verder te ontwikkelen tot volwaardig Monteur Koudetechniek. Wat vragen wij: MTS/LTS - werktuigbouw, elektro,installatietechniek Kennis van meet- en regeltechniek Flexibele en klantgerichte instelling - Bereidheid tot het volgen van vakgerichte cursussen Dit bieden wij: - Uitstekend salaris - Prettige werksfeer in een klein teamverband - Veelzijdige functie Ga jij deze uitdaging aan? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar: Glerum Koel- en Klimaattechniek BV Postbus 196 4460 AD Goes tel 0113-214335 «haqlerumkoeltechniek.nl Basiscursus Preventiemedewerker bedrijfs- en organisatie adviseurs OAZ is uw professionele partner voor personele en organisatorische vraagstukken. Dankzij onze persoonlijke benadering weten steeds meer opdrachtgevers ons te vinden. Met onze expertise in een omvangrijk netwerk kunt u bij OAZ altijd rekenen op de juiste begeleiding, nauwkeurig afgestemd op uw situatie en profiel. bedoeld voor toekomstige preventiemedewerkers gegeven door erkende veiligheidskundigen in 5 uur tijd wordt u op de hoogte gebracht van de achtergronden en gewijzigde wetgeving deelnemers ontvangen na afloop een certificaat en naslagwerk wordt gegeven in Goes, Vlissingen, Terneuzen, Oud Beijerland en Bruinisse diverse data in oktober en november voor meer informatie en inschrijvingen kunt u contact opnemen met Joan de Smidt:T 0113 25 66 00 Kloetingseweg 48 4462 BA Goes Tel. 0113 - 23 04 59 Fax 0113 - 23 04 59 Gevraagd: voor ongeveer dertig uur voor ons team van meerdere assistentes en tandartsen. Flexibel, zorgvuldig en collegiaal zijn trefwoorden Leeftijd tussen de 20 en 30 jaar. Diploma tandartsassistente, ervaring met praktische orthodontie en bekendheid met novadent hebben onze voorkeur. Salaris volgens C.A.O. Graag handgeschreven sollicitatie met cv. Reactie voor uiterlijk 22 oktober. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van due advertentie wordt niet op prijsgesteld. De afdeling Trade behartigt de belangen van DELTA op het gebied van de wholesale-markt in elektriciteit en gas en is bepalend voor het vaststellen van de 'kale' commodity-prijs voor end-users. De activiteiten van de afdeling kunnen worden verdeeld in: Frontoffice: analyseren van marktontwikkelingen, opstellen van een tradestrategie voor elektriciteit en gas, voeren van portfoliomanagement en traden op de markt. Middle-office: risk- en creditmanagement. Backoffice: uitvoeren van alle handelingen om de trades te formaliseren, zoals opstellen en laten ondertekenen van agreements, invoeren van de trades, informeren van partijen, schedulen van leveringen en afnames en voorbereiding invoicing. Naast de afdeling Trade bestaat de divisie Energie uit de afdelingen Productie en Sales (grootzakelijke en middenzakelijke markt). Voor de afdeling Trade in Middelburg zoeken wij een fulltime trade-marketanalist. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Opstellen van periodieke fundamentele analyserapporten. Dit houdt in het analyseren van de lange termijn ontwikkelingen (vraag en aanbod en de politieke en economische ontwikkelingen) die van invloed zijn op de energieprijzen. - Opstellen technische analyses; gebruikmakend van statistische methoden worden historische prijsontwikkelingen gebruikt om de korte termijn te voorspellen. - Vertalen van de analyseresultaten naar de operationele strategie op de tradingfloor zodat de activiteiten van de traders worden onderbouwd. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij: - Een wo-opleiding, bij voorkeur in econometrie, bedrijfseconomie, bedrijfskunde of wis- en natuurkunde. - Aantoonbare affiniteit ervaring met beheerstaken van geautomatiseerde systemen. - Bedreven op financieel en statistisch gebied. - Teamplayer met een pro-actieve en flexibele instelling. - Uitstekende communicatieve en analytische vaardigheden, accuratesse, gewend zelfstandig te functioneren, stressbestendigheid. - Uitstekende beheersing van de Engelse taal. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemd en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op deTAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum te bereiken salaris van 4.000,- bruto per maand. Daarnaast is een variabele beloningscomponent (on target) van toepassing. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemen met Tonny Maenhout, manager Trade Portfolioanalyse, telefoonnummer (0118) 88 25 94. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het Back Office Human Resource Management. A N.V. Postbus 5048 4330 KA Middelburg 118)882000 E: vacatures@delta.nl www.delta.nl f ons bedrijf: ROM Marsaki bv is de regionale ontwikkelingsmaatschappij voor woningcorporaties die in Zeeland en West-Brabant huur- en koop woningen ontwikkelt. Wij werken met een hecht team. Momenteel werken er bij Marsaki vier projectmanagers, vanwege het toenemend aantal projecten zijn wij op zoek naar een vijfde man of vrouw. de functie: U bent verantwoordelijk voor het totale traject van ontwikkeling van nieuwbouwprojecten in het werkgebied van Marsaki, zowel voor de huur- als voor de koopsector. U adviseert over de keuze van de archi tect, de aannemer, en overige adviseurs, onderhandelt met aanne mers bepaalt en bewaakt het voortgangsproces, de randvoor waarden en de budgetten van de diverse projecten en draagt zorg voor de gewenste kwaliteit. Voor de projecten bent u het aanspreek punt voor en onderhoudt u contact met gemeente, architecten, aan nemers en adviseurs. U bent verantwoordelijk voor rapportages over de voortgang èn ver zorgt voor- en nacalculaties en projectinformatie. U bent resultaatver antwoordelijk voor de door u te ontwikkelen projecten. I het profiel: U beschikt minimaal over een diploma HTS- bouwkunde en u heeft ruime ervaring opgedaan in vergelijkbare werkzaamheden. U heeft goede contactuele eigenschappen en een klantgerichte instelling, u bent sociaal vaardig, u kunt goed onderhandelen en werkt graag in een team. Ook schriftelijk kunt u zich goed uitdrukken; de administra tieve afwikkeling van de werkzaamheden ziet u als een logisch ver volg op de praktische zaken. het salaris: ROM Marsaki volgt de CAO voor woondiensten. Inschaling is afhankelijk van uw opleidingsniveau en ervaring. inlichtingen: Bij de heer P. Kambier, directeur; telefoon 0113-273055 U kunt tot en met 29 oktober a.s. schriftelijk solliciteren; sollicitaties richten aan ROM Marsaki bv, de heer P.J. Kambier, directeur, Postbus 139, 4460 AC Goes. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.marsaki.nl Koninklijke t r i s Groep De Kring Goes De Kring is de school voor slechthorende kinderen en voor kinderen met een spraak- en/of taalstoornis in Zeeland. Sinds de fusie in 2002 is de school onderdeel van de Koninklijke Auris Groep en bestaat uit een zelfstandig functionerende so-school voor kinderen van 3-13 jaar en een zelfstandig functionerende vso-school voor de ouderen (tot 20 jaar). Ook heeft de school "verbrede toelating" waardoor ook doven en slechthorenden met een meervoudige beperking toelaatbaar zijn geworden. S.o. en v.s.o. zijn nu (nog) gevestigd aan de Tiendendreef 5-7 te Goes. De directies van so en vso zoeken op zo kort mogelijke termijn een Orthopedagoog/Psycholoog (m/v) Wtf. 0.37 8 klokuur so en 6 klokuur vso) voor in s.o. èn v.s.o.: deelname aan werkzaamheden in commissie van begeleiding onderzoek van leerlingen (m.n. cognitieve- en sociaal-emotionele ontwikkeling) met de daar bij behorende verslaggeving observeren van leerlingen en geven van handelingsgerichte adviezen in brede zin en, voor v.s.o. nog: mee ontwikkelen van het systeem van kwaliteitszorg verrichten van beroepskeuze-/interesseonderzoek/assessment Wij vragen een afgeronde universitaire opleiding als orthopedagoog/psycholoog (diagnostische aantekening kan tot aanbeveling strekken) ervaring en affiniteit met de (brede-) doelgroep goed kunnen functioneren in een multi-disciplinair team een open, flexibele, op samenwerking gerichte instelling een medewerker die woonachtig is in de regio Wij bieden een interessante functie die, naar wij hopen, ook in tijd nog kan worden uitgebouwd een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, max. schaal 11 BBBRA Voor meer informatie: vso: de heer M. Provoost, directeur v.s.o. tel. (0113) 21 71 48 21 34 07 so mw. M. Hiensch of dhr. P. Jooss, directie s.o. tel. (0113) 21 34 07 Wilt u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met CV dient uiterlijk maandag 31 oktober a.s. op school beschikbaar te zijn. U kunt deze zenden aan: Directie so/vso De Kring, Postbus 2049, 4460 MA Goes. De directies streven ernaar de procedure medio november 2005 af te ronden. De Koninklijke Auris Groep biedt onderwijs, zorg en begeleiding aan mensen met een auditieve en/of communicatieve beperking om hen een volwaardige plek in de samenleving te geven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Landal...jouw uitdaging? Landal GreenParks beheert en exploiteert meer dan 50 bungalowparken in Nederland, Duitsland, België, Tsjechië en Oostenrijk, leder park heeft een uniek karakter. Wat alle parken gemeen hebben is de ruime opzet en de mooie ligging in de natuur. Op Landal PORT GREVE te Brouwershaven met 575 bungalows zoeken wij een enthousiaste collega. MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE MA/ (voor 4 dgn. per week) De taken zullen bestaan uit het verwerken van de financiële gegevens in de boekhouding en het ondersteunen van de parkadministrateur met administratieve zaken. Voor deze functie vragen wij MBO administratief met enkele jaren relevante werkervaring. Kennis en ervaring met MS Office (Excel, Word) en geautomatiseerde boek houdkundige systemen, bij voorkeur CODA. Geïnteresseerd? Stuur binnen 10 dagen uw sollicitatiebrief aan Landal Port Greve, t.a.v. Mevr C. Schretlen, Parkadministrateur Port Greve, Heernisweg 14318 TN Brouwershaven. U kunt ook reageren via e-mail, administratie.portgreve@landal.nl. www.landal.nl All© ruimte om jezelf té ontwikkelen KATHOLIEKE SCHOLENGEMEENSCHAP ETTEN-LEUR De K.S.E. vraagt m.i.v. eind oktober a.s een Docent wiskunde, 2e graads, voor 0,7 WTF wegens langdurige vervanging i.v.m. ziekte. Voor meer info zie website van de K.S.E. www.k-s-e.nl De Hypotheker is in ruim twintig jaar tijd uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheekadviesorganisatie met ongeveer 140 zelfstandige vestigingen. Voor onze vestiging in Middelburg zoeken wij een fulltime: De Hypotheker biedt je een functie waarin afwisseling het sleutelwoord is. Maar ook verantwoordelijkheid en klantgerichtheid. Bijvoorbeeld waar het gaat om het ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en het verzorgen van administratie. Je opleiding ligt minimaal op HAVO/MEAO-niveau. Commercieel inzicht is noodzakelijk voor deze functie, evenals een goede mondelinge en schrifte lijke uitdrukkingsvaardigheid. Verder ben je representatief en kun je goed zelfstandig werken. Ervaring in de branche en kennis van Word en Windows zijn een pre. Geïnteresseerd in deze uitdagende, afwisselende functie? Stuur dan, liefst vandaag nog, je schriftelijke reactie met uitgebreid curriculum vitae aan De Hypotheker, ter attentie van de heer R.H. van Deemter, Segeersstraat 9, 4331JM Middelburg.Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer R.H. van Deemter, (0118) 640 200. Je vindt De Hypotheker ook op www.hypotheker.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 59