Banen 13 lobTrack.nl Poortvliet Personeelsfunctionaris (m/v) Eimgiplast Medewerker Administratieve Organistatie/Interne Beheersing (m/v) Slaapadviseur m/v m Wk 2 ENTHOUSIASTE VERKOPERS KEUKENS, TEGELS EN SANITAIR M/V AUTOSCHADEHERSTELLER VOORBEWERKER/SPUITER M Kijk ook op 15 OKTOBER 2005 - W15 ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen, Ambulancedienst Zeeuws-Vlaanderen en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg te bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze meer dan 2500 medewerkers kunnen wij kwaliteitszorg garanderen. ZorgSaam Binnen de afdeling personeelszaken hebben wij een plaatsingsmogelijkheid Zeeuws-Vlaanderen V00r een: Arbeidspercentage van 80 De functie kenmerkt zich door het ondersteunen van het lijnmanagement bij de uitvoering van het sociaal beleid. Tevens houdt u zich bezig met het optimaliseren van samenwerkingsprocessen, communicatie en ondersteuning bij organisatie veranderingsprocessen. U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding op het terrein van personeel en organisatie en bij voorkeur over relevante werkervaring. Daarnaast beschikt u over een klantgerichte en pragmatische instelling. Het betreft een parttime dienstverband voor bepaalde tijd (één jaar). Uw salaris bedraagt minimaal 2.026,- en maximaal 3.216,- bruto per maand bij een fulltime dienst verband (36 uur per week). De CAO ziekenhuizen is van toepassing. Kijk voor een uitgebreide beschrijving van deze vacatures op onze website: www.zorgsaam.org Bij vragen kunt u contact opnemen met mevrouw M. Buijck, personeelsfunctionaris, telefoonnummer 0115 - 674500 SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief inclusief CV dient uiterlijk op 29 oktober 2005 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, afdeling personeels zaken. ta v. Mevr. M. Buijck, Postbus 73,4530 AB Terneuzen of per e-mail: m.buijck@zzv.nl Deze vacature wordt zowel intern als extern geplaatst. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.zorgsaam.org Steeds meer Nederlanders ontdekken de watersport. Dat merken de 1.200 kwaliteitsbedrij- ven die zijn aangesloten bij HISWA Vereniging, de branche-organisatie voor de watersportindustne. Voor bijna twee miljoen Nederlanders is de water sport een hobby Om daarin te werken, is voor HISWA velen een droom. Deze mensen bieden we nu de vereniging kans van hun levenl Want HISWA Vereniging zoekt een Regiomanager Delta (2 dagen per week) De functie HISWA Vereniging werkt met zes regio's waar regiomanagers de HISWA leden ondersteunen in de belangenbehartiging en de bedrijfsvoering, zowel collectief als individueel. De regiomanager is het eerste aanspreekpunt in de regio en heeft een zelfstandige functie De taken zijn veelzijdig accountmanagement voor de HISWA leden, het opzetten en uitvoeren van projecten, het advise ren van watersportbedrijven en het nchting de overheid optreden als woordvoerder en belangenbehartiger namens de industrie De regiomanager Delta is werkzaam in Zeeland, Zuid-Holland Zuid en West-Brabant. Kijk voor de volledige functieomschrijving op www hiswa nl/veremging Gaat u de uitdaging aan? Wij bieden u een uitstekende werksfeer in een dynamische, pro fessionele maar informele omgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn concurrerend en passend bij uw kennis en ervaring. Meer informatie kunt u inwinnen bij Geert Dijks, Hoofd Regionale Belangen van HISWA Vereniging, telefoon: 0343-524724 Uw sollicitatiebnef met CV kunt u binnen twee weken versturen aan HISWA Vereniging, t a v Hidde te Loo. officemanager, Postbus 102. 3970 AC Dnebergen. Per e-mail; h.te.loo@hiswa nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld Wij zoeken een Our engineering, your future Ingenieursbureau Engiplast is specialist in het ontwerpen, berekenen, visualiseren en controleren van procesinstallaties en constructies. Ook in de apparaten- en machinebouw heeft Engiplast zijn sporen verdiend. Engiplast is gevestigd te Middelburg en biedt momenteel werk aan 18 personen. Kortom Engiplast biedt voldoende mogelijkheden om vorm te geven aan uw toekomst! Voor meer informatie over Engiplast? Breng een bezoek aan wwwengiplast.com ftoAZ Administratief medewerker m/v (24 - 40 uur) 'een klantgerichte duizendpoot met verantwoordelijkheidsgevoel' De functie: In deze afwisselende functie bent u verantwoordelijk voor een zeer uiteenlopend takenpakket. U staat klanten te woord, verzorgt de post en correspondentie en beheert agenda's Tevens bent u verantwoordelijk voor de uitvoerende taken van de financiële administratie. Dit houdt onder andere in: debiteuren- en crediteurenadministratie, facturatie en coderen. Voorts verzorgt u de personeelsadministratie Het aantal uren en de invulling hiervan wordt in onderling overleg afgestemd. Wij vragen: Opleiding op MBO niveau, bij voorkeur administratief; Bij voorkeur relevante werkervaring in een soortgelijke functie, Uitstekende communicatieve vaardigheden. Accuratesse en flexibiliteit; Beheersing van Word, Excel en bij voorkeur kennis van King Wij bieden: Een afwisselende functie binnen een dynamische organisatie; Goede arbeidsvoorwaarden, Een enthousiast team Bent u de gedreven collega die wij zoeken? Stuur dan uw sollicitatiebrief en CV binnen io dagen aan OAZ, t a v Astrid de Zeeuw - Beemster; Postbus 148; 4460 AC Goes. U kunt haar bereiken op telefoonnummer 0113-256600. E-mail: vacatures@schipperoaz.nl; Internet www.schipperoaz.nl ondernemen doe je samen ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen bestaat uit'Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Thuiszorg Zeeuws- Vlaanderen, Ambulancedienst Zeeuws-Vlaanderen en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg te bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze meer dan 2500 medewerkers kunnen wij kwaliteitszorg garanderen. ZorgS; •aam Binnen de Economisch Administratieve Dienst is er een plaatsingsmogelijkheid Zeeuws-Vlaanderen voor een' De functie kenmerkt zich door het ondersteunen van het Bestuur en het Hoofd Economisch- en Administratieve Dienst, bij het opstellen van de Administratieve Organisatie en Interne Beheersing. Daarnaast kunt u ingezet worden bij het verzorgen en analyseren van in- en externe rapportages. U dient o.a. te beschikken over een HEAO diploma met AO/IC in pakket of gelijkwaardige opleiding met AO/IC inbegrepen. De functie is ingedeeld in FWG 55, minimaal 2.026,- en maximaal 3.216,-. Kijk voor een uitgebreide beschrijving van deze vacature óp onze website: www.zorgsaam.org SOLLICITATIES: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient uiterlijk 24 oktober 2005 in ons bezit te zijn. U kunt deze richten aan ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, Afdeling Personeelszaken, ta.v. mevrouw V. A. Martens, personeelsfunctionaris. Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen of per e-mail aan: v.martens@zzv.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. tu www.zorgsaam.org Wegens de groei van onze woningspeciaalzaak zijn wij met spoed op zoek naar een voor op de zaterdag Woonboulevard Het betreft een commerciële functie in onze speciaalzaak Dormilux waar u ons vakkundige team komt versterken op zaterdagen, feestdagen en als oproep kracht in de vakanties. Waar ligt uw uitdaging? Op klantvriendelijke wijze ontvangen van onze bezoekers op de afdeling; Het aanspreken van klanten d.m.v.een actieve en open verkoophouding: Het adviseren van klanten aangaande de producten van de afdeling; Het daadwerkelijk verkopen van de producten en dit administratief verwerken; Meewerkgn aan het realiseren van de verkoopresultaten, met als hoofddoel: een tevreden klant; Het uitvoeren van taken op het gebied van het onderhoud van de showroom; Zorgdragen voor een optimale service aan de klant. Wat is hiervoor nodig? U bent: iemand met verkooptalent, dus klantgericht commercieel communicatief en sociaal vaardig initiatiefrijk inspirerend zelfstandig én een teamplayer representatief iemand met MBO-niveau zelfverzekerd Wat hebben wij u te bieden? Afwisseling dynamiek verantwoordelijkheid uitdaging Informele organisatie met passend salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Interesse Stuur dan binnen 10 dagen een sollicitatiebrief met C.V. naar Woonboulevard Poortvliet, t.a.v. Afd. P O, Paasdijkweg 33, 4693 RE te Poortvliet. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling P O, tel. 0166619100 of bezoek onze website www.wbpoortvliet.nl. Raab Karcher Bouwstoffen levert een breed assortiment bouwmaterialen aan voornamelijk professionele afnemers. Daarnaast levert en monteert Raab Karcher Bouwstoffen keukens, tegels en sanitair aan particulieren en nieuwbouwprojecten. Ons voortdurend groeiende netwerk van verkooppunten is goed over Nederland verdeeld. Daardoor staan wij dichtbij onze klanten en kunnen we naast regionale ook landelijk opererende bouwondernemers en projectontwikkelaars uitstekend van dienst zijn. Door een sterk toenemend vertrouwen in onze succesvolle missie komen we mensen tekort. Mensen die, zoals wij, een koers varen onder de vlag van motivatie, creativiteit en sociale intelligentie. Om onze missie waar te maken zijn wij op zoek naar unieke mensen, die de unieke wensen van onze klanten kunnen realiseren. Voor onze vestiging te Middelburg zoeken wij: Raab Karcher Bouwstoffen Middelburg is met een grote naamsbekendheid in de regio al 75 jaar trendsetter en marktleider op het gebied van keukens, tegels en sanitair in Zeeland. In de inspirerende showroom is alles voor de afbouw te vinden onder één dak De functie: Verkopen aan en adviseren van klanten Adviseren aan de hand van informatie van de klant met betrekking tot kleur, stijl en smaak Offertes maken en opvolgen Afhandelen van klachten Up-to-date houden van de showroom in de breedste zin Bijhouden van ontwikkelingen en trends binnen het vakgebied Werken op zaterdag hoort bij deze functie Wij vragen: MBO werk- en denkniveau Productkennis van keukens, tegels en sanitair Kennis van MS Office Klantvriendelijkheid en inlevingsvermogen in de wensen van de klant Adviesvaardigheid en zelfstandigheid Een flexibele en collegiale instelling Bij Raab Karcher kunt u rekenen op uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bovendien krijgt u alle gelegenheid om uzelf volledig te ontplooien binnen een sterk groeiende en internationaal georiënteerde onderneming. Voelt u zich aangesproken door de missie van Raab Karcher? Lijkt het u interessant om een rol te spelen in de uitwisseling van kennis tussen Raab Karcher en haar klanten? Stuur dan uw sollicitatiebrief en cv binnen 14 dagen naar Raab Karcher Bouwstoffen 8 V t.a.v. de heer |.A. Adriaanse. Postbus 8011, 4330 EA Middelburg. Voor informatie over deze functie kunt u terecht bij de heer |.A. Adriaanse, tel 0118-625055, jaco.adriaanse@raabkarcher.nl of de heer C. Janse, tel. 06 513 366 03, chris.janse@raabkarcher.nl raab karcher bouwstoffen \MAAjkWoningStichting WW Walcheren Voor Wonen, Service en Welzijn Woningstichting Walcheren zoekt een: All round vakman, met specialisatie schilderwerk Functie-inhoud: Uitvoeren van technische taken voor het dagelijks mutatie- en planmatig onderhoud aan woningen en/of aan gemeenschappelijke ruimten van onze woningcomplexen. Bij deze taken horen timmerwerkzaamheden, tegelwerk, metselwerk, loodgieterwerk zaamheden en vooral schilderwerk. Wij vragen: De collega die wij zoeken heeft ervaring als all round vakman met aantoonbare affiniteit voor schilderwerkzaamheden.Voor deze functie zoeken wij iemand met een afgeronde vmbo opleiding, aangevuld met specifiek op de functie gerichte technische en product kennis. Schildersdiploma aangevuld met aspirant gezel of gezel is een pré. Grote mate van zelfstandigheid is een eis. Wij bieden: - een fulltime functie (36 uur per week) - aanstelling voor de duur van I jaar. Hierna behoort een vaste aanstelling tot de moge lijkheden. WoningStichting Walcheren kent een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket gebaseerd op de CAO Woondiensten. Inlichtingen: Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer J.A. Crucq. Telefoonnummer: 01 18-461718. Sollicitaties: Schriftelijke reacties kunt u tot uiterlijk 28 oktober 2005 richten aan: WoningStichting Walcheren T.a.v. de heer R. Geevers Postbus 8116 4330 EC Middelburg E-mail: rgeevers@woningstgwalcheren.nl Aannemingsmaatschappij Zeeland B.V Sagro is een toonaangevende aannemingsgroep die aan haar opdrachtgem een breed pakket van activiteiten biedt. Kernactiviteiten zijn onder andere sloop, grond-, weg- en waterbouw en milieu. Wij zijn werkzaam in heel Nederland. Voor onderstaande functies zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's mei ervaring van deze werkzaamheden. Asbestsaneerders/slopers U verricht alle voorkomende sloop- en asbestwerkzaamheden. Daarnaast bent u behulpzaam bij het onderhouden van machines en gereedschap. U bentin het bezit van een VVA1 diploma en bezit het certificaat "Veilig werken met asbest". Het bezit van een DTA-A diploma is een pré. Grondwerkers U voert alle voorkomende grondwerkzaamheden uit, waaronder het afwerken van taluds en aardebanen en het leggen van riolering. U bent in het bezit van het certificaat Rioleringswerker/Wegenwerker, een VVA1 diploma en het certifi caat "Veilig werken op wegen". Kennis van maatvoering heeft de voorkeur. Wij bieden u een interessante fulltime betrekking met een passend salaris. Uw sollicitatie Denkt u de juiste persoon voor één van deze functies te zijn, dan verzoeken wj u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen 10 dagen te richten aan: Sagro Aannemingsmaatschappij Zeeland B.V., t.a.v. de heer J.A. Sinke, Postbus 3, 4453 ZG 's-Heerenhoek of per e-mail aan hsinke@sagro.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld, Autoschade Sturm is op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde collega's, die goed in teamverband kunnen werken. Binnen ons bedrijf hebben wij vacatures voor: EN DE FUNCTIE: Als autoschadehersteller draag je zorg voor het herstellen en vernieuwen van carrosserie aan de hand van reparatie opdrachten. Tevens voer je de- en montagewerkzaamheden uit. Als voorbewerker/spuiter draag je zorg voor het afplakken, plamuren, schuren en in de grondverf of lak spuiten van auto's of onderdelen daarvan WIJ VRAGEN: Je hebt bij voorkeur enige jaren ervaring, bent nauwkeurig en je hebt een collegiale instelling. Tevens ben je bereid tot het volgen van cursussen om je kennis en vakmanschap te vergroten. WIJ BIEDEN: Aantrekkelijk werk in een kwaliteitsbewuste organisatie. Modern bedrijf met een uitstekende werksfeer. Heb je ervaring met dit werk en wil je werken bij een jong bedrijf in een enthousiast en professioneel team? Schrijf, mail of bel binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie naar: EUROGARANTBEDRUf Autoschade Sturm b.v. t.a.v. Kees Lokerse Ampèreweg 56 4338 PT Middelburg tel.:0118-63 20 00 info@autoschadesturm.nl O O partners in autoschade

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48