Winnaars Collectie boek 2 Thomas Rosenboom bruna postkantoor De mensen thuis KNIP DE VOORDEEL BON 15 Toppers uit de Nederlandse literatuur inkelprijs €7,50 pst. Ie voorraad strekt) voorpagina i- jü Voor abonnees slechts WINNAARS COLLECTIE samengesteld door de boekenredactie van uw krant Remco Campert I Het leven is vurrukkulluk Thomas Rosenboom I De mensen thuis Jan Wolkers I De doodshoofdvlinder Tessa de Loo I De meisjes van de suikerwerkfabriek Geert Mak I Het stadspaleis Cees Nooteboom I De verliefde gevangene Simon Vestdijk I Op afbetaling Jan Cremer I Ik Jan Cremer Gerrit Kouwenaar I Ik was geen soldaat F. Bordewijk I Noorderlicht Hugo Claus I De geruchten A.F.Th, van der Heijden I Advocaat van de hanen K. Schippers I Eerste indrukken Willem Brakman I Een winterreis Gerard Reve I Werther Nieland 15 gelauwerde Nederlandse schrijvers. Allen winnaars van prestigieuze literaire onderscheidingen. Een prachtige collectie boeken in harde kaft gebonden en voorzien van een fraaie stofomslag. Met zorg samengesteld door de boekenredactie van o.a. de PZC,en alleen voor abonnees te koop met een éénmalige korting op elke titel. U vindt uw voordeelbon 3x per week op de voorpagina van deze krant. Knip de bon uit en lever 'm in bij één van de filialen van Bruna, Free Record Shop of op het Postkantoor. II ontvangt dan het boek van de week met 2,55 korting (normale prijs 7,50). Iedere zaterdag verschijnt er een nieuw 'Winnaars' boek in de verkoop. Ieder boek is 3 weken verkrijgbaar, zolang de voorraad strekt. U kunt de collectie ook per post ontvangen. Als u zich intekent op de hele collectie ontvangt u het laatste boek gratis. Kijk ook op www»winnaarscollectie.nl. Thomas Rosenboom De mensen thuis Thomas Rosenboom (1956) is een van de belangrijkste hedendaagse Nederlandstalige schrijvers. Hij vestigde zijn naam met de lijvige historische romans 'Gewassen vlees' en 'Publieke werken'. Voor beide boeken ontving hij,ii 1995 en in 2000, de Libris Literatuurprijs. Voordat Rosenboom doorbrak naar een groot publiek, schreef hij de verhalenbundel 'De mensen thuis', die in 1984 werd onderscheiden met de Lucy B. en C.W. van der Hoogtprijs. In deze bundel, die bestaat uit drie verwante verhalen,zijn de kiemen van Rosenboom's schrijftalent en zijn thematiek al volop aanwezig. Evenals in zijn latere romans gaat het in deze verhalen, rond een twaalfjarig dromerig jongetje, over de nare, soms fatale gevolgen die goede bedoelingen kunnen krijgen. Rosenboom verstond ookm zijn virtuoos geschreven debuut al de kunst een gestaag oplopende spanning te scheppen, die de lezer uiteindelijk bij de keel grijpt en niet meer loslaat. Winnaar nr. 3: Jan Wolkers vanaf zaterdag 22 oktober 3 weken verkrijgbaar WINNAARS www. winnaarscollectie.r het alfabet van Zeeland SPAAR MET DE PZC VOOR EEN GRATIS TWEEDE ENTREEBEWIJS VOOR DIERGAARDE BLIJDORP Diergaarde Blijdorp is uitgegroeid tot een van de mooiste dierentuinen van Europa. Kom oog in oog te staan met de tijgers in hun nieuwe Tijgerkreek. Ga kopje onder in het geheel overdekte Oceanium; de wereld van haaien, koningspinguïns, zeeotters en koralen. Slenter door de Aziatische Moerassen en ontmoet de olifanten kudde met hun kleintjes in tropisch bos 'Taman tndah'. Nieuw is ook de Oewanja kinderjungle (speeltuin). En dat alles aan de rand van Rotterdam! Eenvoudig te bereiken, parkeren voor de deur. Vanaf Rotterdam CS 10 minuten lopen. Vanaf vandaag treft u tot en met 28 oktober een zegel met een dierenoog aan in de PZC. In totaal worden er 10 zegels en 2 jokers geplaatst. Knip de d'ierenogen uit en plak ze op onderstaande spaarkaart. Met een volle spaarkaart kan een volwassene die het volledige dagtarief betaalt (niet geldig voor Blijdorpabonnementhouders) een gratis introducé meenemen. Heeft u een zegel gemist? Twee keer treft u in plaats van een dierenoog een joker aan die u op de lege plek kunt inzetten. Vanaf 29 oktober wordt de actie herhaald. Er wordt dan opnieuw een spaarkaart geplaatst, gevolgd door zegels. Zo kunt u maar liefst twee keer gebruik maken van de actie! Met een volle spaarkaart kunt u Blijdorp tot en met 31 maart 2006 bezoeken. Mocht u nog vragen hebben over de actie, bel 0800-0235444 (ma-vr. van 11.00-16.00 uur). De toegangsprijs voor een volwassene (12 t/m 64 jaar) van Diergaarde Blijdorp bedraagt €15,00 p.p in 2005, in 2006 betaalt u €15,50 p.p. Zoek de 10 dierenogen die de komende dagen in de krant verschijnen en neem gratis een introducé mee naar Diergaarde Blijdorp. Naam: Adres- Woonplaats: Postcode: Telefoon: het laatst in Diergaarde Blijdorp geweest. Diergaarde de PZC worden BLIJDORP het alfabet van Zeeland ftler óenvaor reger. Blijdorplaan 8, Rotterdam. Telefoon (010) 4431495, www.diergaardeblijdorp.ni Dagelijks geopend van 9.00 - 17.00 uur. Op zon- en feestdagen en tijdens vakantieperiodes van 9.00-18.0.0 uur. k3isj van Diergaarde Blijdorp. Per volwassene die hei volledige dagi; legen inlevering van een volledig Ingevulde spaarkaart vrij eiïnee rant, In de juiste volgorde geplakt, worden geaccepteerd. Kopieën van '■natie mei andere acties/koningen. De volle spaatkaari kan 101 en mei j' maan aoofi worden Ingeleve betaalt (niet geldig yoor Blijdorp abonnementhouders), krijgt één (volwassene ol kind). Allièn originele spaarkaarten met de zegels spaarkaarten en zegels worden dus met geaccepteerd..-Nier geldig

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12