SAMEN VOOR DARFUR Giro 999 Help de vluchtelingen van Soedan PZC Van der Hooft vrijdag 14 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1945-2005 Het is 60 jaar geleden dat onze ouders, groot- en overgrootouders Cor Coba Louwerse in het huwelijk zijn getreden. U kunt hen hiermee feliciteren op zaterdag 22 okto ber tijdens de receptie in "de Wemel". Dorpsplein 1 in Wemeldinge tussen 14.30 en 16.30 uur. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Overleden En nu, wat venvacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. Psalm 39 vers 8. Intens verdrietig delen wij u mede, dat de Heere, op Zijn tijd van ons heeft weggenomen, onze allerliefste zoon en broer Merijn Anthonie Koppejan in de bloeiende leeftijd van 21 jaar. Nieuwdorp: Ab en Coby Koppejan-Krijger Arjen Inge en Roeland 11 oktober 2005 Hertenweg 15,4455 TJ Nieuwdorp Er is gelegenheid tot condoleren, zaterdag 15 okto ber van 19.00 uur tot 20.00 uur in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendaele). De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden D.V. maandag 17 oktober om 13.30 uur in het kerkgebouw "De Levensbron", Mansholtlaan 1 te Goes. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Nieuw dorp. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid tot condoleren in "DeLevensbron". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bezwijkt dan mijn vlees en mijn hart, zo is God de Rotssteen mijns harten, en mijn Deel in eeuwigheid. Psalm 7328 Intens verdrietig zijn we na het overlijden van onze geliefde kleinzoon en neef Merijn Koppejan op de leeftijd van 21 jaar. Sterke GodAb, Coby, Arjen en Inge in dit grote verdriet. Vlissingen: Oma Koppejan Nijkerkerveen: Familie Koppejan Vlissingen: Familie van Dijk Krimpen aan den IJssel: Familie van Saane 11 oktober 2005 Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen Psalm 90:12 Geheel onverwacht is van ons heengegaan onze geliefde kleinzoon en neef Merijn Koppejan op de leeftijd van 21 jaar. Sterke God Ab, Coby, Arjen en Inge in dit grote verlies. Goes: S. de Groot M. de Groot-Witte Borssele: J. Krijger N. Krijger-Houtekamer Kloetinge: E. Krijger A. Krijger-Krijger Borssele: A. Krijger E. Krijger-Moerdijk Houten: K. de Groot E. de Groot-Sanderse Kruiningen: J. de Groot Goes: j. Fier loos E. Fierloos-de Groot 's-Heer Hendrikskinderen: C. Molenaar H. Molenaar-de Groot Neven en nichten Goes, 12 oktober 2005 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van Merijn Wij wensen Ab, Coby, Arjen. Inge en Roeland Gods kracht toe in dit grote verdriet. Izaak, Tannie, Kalyani, Dhanushka en Meivin Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Anita Sinke levenspartner van onze medewerker Patrick Louweret Ons medeleven gaat uit naar Patrick, Daphne en Romy en familie. Bestuur en medewerkers AB Zeeland. Goes Zo'n lieve mama....verdrietlezen sterretjealleen nog papacomputeren... leuke moederhuilenis er niet meer Wij denken heel veel aan jullie, lieve Daphne en Romy. Jullie klasgenootjes Wat moet ik met mijn leven doen, het valt mij vaak zo tegen Lieve Esther Dit heb je vaak voor en met ons gezongen. We hopen dat je nu een antwoord nebt op al je vragen. Wij bewonderen Frank om wat hij voor Esther heeft betekend en wensen hem, Minca en Aaron heel veel sterkte toe. Koorgroep De Vlis-singers Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het veel te jong overlijden van Emmy Talboom-de Rijcke echtgenote van onze medewerker en collega Eric Talboom en zus van onze medewerkers Paul en Antoine de Rijcke Ons medeleven gaat uit naar beide families. Directie en medewerkers van Schildersbedrijf de Schrijver BV - Kloosterzande Het is moeilijk te hopen vooreen zieke van wie je weet zij redt het niet. Ie streelt haar wangen, ziet haar ogen. Je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor het einde, dat toch nog plotseling kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden nam. Met veel verdriet geven wij u kennis van het overlij den van mijn vrouw, onze moeder, zus en schoonzus Cornelia Maria Broekhoven Corrie in de leeftijd van 62 jaar. Henk Visser 9 Coco René en Myran Ql Gompie, Loebas en Lodde Dianne en Leo Cees en Willemien Henk en Nel Tom en Annie Goes, 12 oktober 2005 Correspondentieadres: Lindenstraat 24,4462 BC Goes. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden maandag 17 oktober om 14.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condole ren. 'Houden van...is voor altijd. Met droefheid vernamen wij het toch nog onver wachte overlijden van de moeder van onze collega Dianne Corrie Broekhoven Wij wensen Dianne, Leo en alle naasten heel veel sterkte toe. Collega's Autobedrijf Van Strien Goes Lieve Corrie Bedankt voor alles! Anne, Jos dikke zoen van Cathalijne "Uw genade is mij genoeg Na een leven vol aandacht en liefde voor ons en an deren, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze fijne vader en opa Hans Wattel 16 februari 1927 f 12 oktober 2005 Oostkapelle: Toos Wattel-Riemens Middelburg: Lianne Serooskerke: Rob en Julia Marjolein en Emiel Robert Middelburg: Annemieke Kai Middelburg: Karen en Jeroen Fay Middelburg: Simone en Mare Oostkapelle, 12 oktober 2005 Vronesteijn 61 4356 AD Oostkapelle Hans is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van Hans te nemen op zaterdag 15 oktober a.s. van 11.00 tot 12.00 uur. U wordt uitgenodigd maandag 17 oktober om 10.30 uur de dienst van Woord en Gebed bij te wonen in de Petruskerk aan de Ds. van Wouwestraat 37 te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Vrouwenpolderseweg te Serooskerke (W). Na de begrafenis is er gelegen heid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager, vriend en oom Johannis Wattel (Hans) Vrouwenpolder: Jan Wattel Janny Wattel-Sinke Rondebosch Zuid Afrika: Simon Wattel Jeannette Wattel-Janssen Scheveningen: Piet Wattel Anni Leber Krommenie: Paul de Kluis Femmy de Kluis-Leutscher Neven en nichten Het licht is gedoofd, laat nu de laatste droom maar komen, jouw nacht van vrede is gekomen. Verdrietig om zijn heengaan, maar dankbaar voor al les wat hij voor ons heeft betekend, is overleden onze zwager en oom Hans Wattel Vrouwenpolder: Lau en Dien Serooskerke (W.): Piet (in dierbare herinnering) Serooskerke (W.): Nellie en Simon Eede (Zld.): Cathrien en Jil Vlissingen: Leo Veere: Corry en Pim Sint-Laurens: Adrie en Ina (in dierbare herinnering) Vrouwenpolder: Matty Neven en nichten Veere, 12 oktober 2005 Dag lieve Ome Hans Sylvia en Arjan Vera, Emma en Nick Robin en Alenka Margreet en Andries Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Intens verdrietig over de leegte die zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve moeder, oma en omi Jacomina Verbeem-van de Velde sinds 1996 weduwe van Bastiaan Douwe Bouke Verbeem Kattendijke, Middelburg, 27 juli 1915 13 oktober 2005 Ik wandel in het licht met Jezus en luister naar zijn dier'bre stem Alblasserdam: Miep en Peter van 't Veer Coen en Femmy Peter, Mare Giessenburg: Bas en Corina Martijn, Lotte, Jane Vlissingen: Matty en Johan de Visser Middelburg: Jeroen en Wendy Joyce, Matthijs, Thijmen Amemuiden: Mariëlle en Ruud Casper Met dank aan het Hospice Sint Jans De Casembroot waar zij de laatste weken liefdevol is verzorgd en aan de heer L. Tromp die haar jarenlang trouw elke week bezocht. Correspondentieadres: Jacoba van Beierenweg 23 4386 NG Vlissingen Moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegen heid is tot afscheid nemen en condoleren op zondag 16 oktober van 15.00 tot 16.00 uur. We zullen moeder in besloten kring naar haar laatste rustplaats begeleiden. Nooit meer, een telefoontje. Nooit meer, zondags naar mij... Nooit meer Mam ik hou van je Matty Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden was, is na een goede en liefdevolle ver zorging in zorgcentrum "Randhof" van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en oma Heiltje Maria Klompe-Vogelaar sinds 26 juni 1975 weduwe van Cornelis Klompe in de leeftijd van ruim 93 jaar. "De Heer is mijn Herder" Wolphaartsdijk: Corrie Noordhoek-Klompe Rinus Noordhoek Zierikzee: Koos de Jager-Klompe Lauw de Jager Schore: Hetty in 't Anker-Klompe Wim in 't Anker Klein- en achterkleinkinderen Goes, 12 oktober 2005 Correspondentieadres: Vliedbergstraat 14471 CB Wolphaartsdijk De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 17 oktober om 13.30 uur in de aula van zorgcentrum "Randhof", 's Heer Elsdorpweg 18 te Goes. De begrafenis zal plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Wol phaartsdijk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gemeenschapshuis "De Brug" te Wolphaartsdijk. In Memoriam 1944 Kees Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog naar de hemel en namen we je gewoon mee terug..... Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Pnmusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereilcbaar voor lieel Zuid- en Noord-Beveland Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle wwwpeterbutler.nl uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum f De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 aj Goes (0113) 227525 www.helpdarfur.nl 0 Baby's leprapatiënten on da eboorte bii moeder weaaehaald! VELE anderEN werd ZE haak, verdere eevew op <=(roor-c«atrll.ic>m door te brengen, MAAR clA, HET warEbJ vaak oou^e mewsen ew er vvERPEAJ ook kinderem geboren. MAAR DE VOOR BESMETTfM<E iVAS ADSjRCöT PAT DE MOEDERS -HOM KI NP WfET ZEU= MOOHTEW OP VOEDEN). J>E EERSTE VA<$ Al WERP HET Bü HEM \aEErC,EHOMEU. I Jan Kruis reisde voor de Leprastichting naar Suriname en ontdekte daar het geheim van de leprozerie I Groot-Chatillon: Moeders met lepra werden gedwongen hun baby op de dag van de geboorte af te staan I Deze maand verschijnt het stripalbum 'Jan, Jans en de kinderen in Suriname'. Een avontuurlijke jungle speurtocht leidt tot de ontroerende hereniging van zo'n ééndagsmoeder en haar baby. Geënt op het ware verhaal van 'leprababy' Florine Vyent (42), die nu in Amsterdam woont. Voorkom het leed, dat aan de onuitroeibare ziekte lepra kleeft en word donateur van de Leprastichting. Gééf om lepra. JA, ik help de Leprastichting. Ik word structureel donateur en machtig u om tot wederopzegging per maand □kwartaal halfjaar jaar af te schrijven van mijn bank/giro rekening. Als ik ten minste 30,- op jaarbasis doneer, ontvang ik een unieke, door Jan Kruis handgesigneerde kunstdruk van de omslag van 'Jan, Jans en de kinderen in Suriname'. Ik machtig u om eenmalig Rekeningnummer: af te schrijven van mijn bank/girorekening. Naam: m v Voorletters: Leeftijd: Straat: Postcode: Plaats: Gratis hands*?*?-- kunstdruk van de omsla? 'Jan, Jans en de kinder»# Suriname' van Jan Krusai.' structureel donateur wsrt1- Album bestellen Bestel het album 'Jan. Jam? kinderen in Suriname vu www.leprastichting.nl olK» Leprastichting 020-59 50 LEFRj Ingangsdatum: Handtekening: Vul de bon in en stuur hem op in een envelop naar: Leprastichting, Antwoordnummer 19353, 1000 WD Amsterdam. Postzegel hoeft niet. sotoiooiu» Of geef u op via www.leprastichting.nl sttchth®

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34