pzc Als gelukkig man naar Amsterdam Kleurrijke kopman van een keurig clubje Qebrselassie aast op record op marathon 19 Korenbeurs/'t Kaaitje viert dubbel feest uitslagen agenda donderdag 13 oktober 2005 ADDIS ABEBA - Haile Gebrse- Lsie reist als een gelukkig sens naar Nederland. De Ethio pische looplegende is blessure- Jrij, in vorm én kortgeleden va der geworden van een vierde kind. Hij had al drie dochters, m schonk echtgenote Alem hem een zoon. „Mijn vrouw heeft hem al Nathan genoemd, maar als ik zondag het wereldrecord «beter, geef ik hem de bij naam Amsterdam", zegt hij op ie website van de internationa le atletickfederatie IAAF. rselassie is zondag de grote Attractie van de dertigste editie van de marathon van Amster dam. Weinig lopers kunnen bo- m op een rijker palmares: vier wereldtitels 10.000 meter, twee keer olympisch goud op de jü.OOO meter en legio wereldre- eords. Na de Spelen van Athene nam Gebrselassie afscheid van 'ie baanatletiek en koos defini tief voor weg en in het bijzonder de marathon. Het wereldrecord van de Keni- aan Paul Tergat (2.04.55) is zijn doel. De man uit Addis Abeba waagt zondag zijn eerste serieu ze poging. „Het zou geweldig zijn als ik een nieuw record loop, maar ik ben ook tevreden met een persoonlijk record." Die persoonlijke beste tijd staat op 2.06.35 en dateert van drie jaar terug, toen hij in Londen de buteerde op de klassieke af stand van 42,195 kilometer. Aan die race bewaart Gebrselassi geen goede herinneringen. Hij moest namelijk in de slotkilome- ters de latere winnaar Khan- nouchi en Tergat laten gaan. Bo vendien hield hij er een kuitbles sure aan over. De 32-jarige, 1,64 meter kleine atleet heeft nog relatief weinig ervaring op de marathon, maar weet als geen ander hoe belang rijk het weer is op de dag van de wedstrijd. De voorspellingen voor zondag zijn gunstig: zonnig door Joop van den Oudenhoven BILLAND - Van de Zeeuwse learns in de landelijke competi tie driebanden groot die in actie kwamen, won alleen Koren- beurs/'t Kaaitje. In de streekder- lv tegen De Geslootene Boom werd het 6-2. Bij de ontmoeting tussen [orenbeurs/'t Kaaitje en De Ge- lootene Boom ging het er feeste- aan toe. Kopman Kimmo Pankow vierde zijn 33e verjaar dagen lokaalhouder Jan Jacobs ereikte de dubbele leeftijd. Dat verd gevierd met een koud buf- ettussen de partijen door. Voor de thuisploeg was het feest com pleet, toen na afloop de 6-2 over winning kon worden genoteerd. Pankow sierde zijn feestje nog extra op door in een schitte rende partij Etienne van Dam me te verslaan met een moyenne van 0.882. Groot Avontuur trof in BH Keu kens 3 een nog ongeslagen tegen stander. Die ploeg bleef dat ook, maar de Goesenaren pakten wel en puntje. Daarvoor zorgde on der andere Bas de Zeeuw, die in een prima partij J. Havermans van tafel speelde. Met 0.714 werd zijn tegenstander geklei neerd. Ook Dick de Kubber zege vierde, zij hel met grote moeite. en 14 graden celsius: „Maar het weer in Nederland is grillig. Het kan binnen enkele uren verande ren. Daarom moet ik voorzich tig zijn en me niet aan voorspel lingen wagen. Het weer is een te belangrijke factor." Over zijn voorbereiding kan hij niet anders dan tevreden zijn: „Ik ben in vorm en heb geen blessures. Mijn trainingen zijn erg goed gegaan en eigenlijk al le zaken in de voorbereiding zijn voorspoedig verlopen." Zo heeft Gebrselassie met succes ge oefend met het nuttigen van energiedrankjes tijdens de lange duurlopen. „In mijn eerste mara thon heb ik alleen water gedron ken en dat is me niet goed beval len. Aan het einde van de race voelde ik me echt moe en koud. Nu ga ik onderweg geregeld sportdrank innemen. Het is be ter dan water; je hebt de glucose nodig om genoeg energie over te houden." Over de wedstrijden in de aan loop naar Amsterdam kan hij evenmin klagen. In de Tilburg Ten Miles (4 september) zette hij de beste wereldtijd ooit neer, 44 minuten en 24 seconden over tien Engelse mijlen (16,090 kilo meter). Voorts was hij een klas se apart in een wedstrijd over 10 kilometer in Manchester. De moderne marathon kan niet zonder gangmakers, lopers die het vereiste tempo volgens de re cordschema's aangeven. Gebrse lassie zal er in Amsterdam ook dankbaar van gebruik maken: „Ik ben zeker van ten minste drie gangmakers. Hoe lang ze bij me blijven, kan ik niet zeg gen. Dat zullen we echt moeten afwachten." ANP Haile Gebrselassie, die onlangs een wedstrijd over 10 kilometer in Manchester won, is zondag de grote attractie tijdens de ma rathon van Amsterdam. foto Kiyoshi Ota/EPA Ton Koomen, sportjournalist in ruste, is terug op de velden door Frits Bakker AXEL - Kijk hem nou, de klei ne Koomen, in zijn nieuwe rol als kopman van het keurige AZW. De beelden zijn ver vaagd, maar het schijnt dat hij vroeger een snelle, handige rechtsbuiten is geweest. Nu kan hij geen bal meer raken, of het moet thuis zijn, achter een jonge borrel, of met de keu op het biljart. Ton Koomen (62), sportjournalist in ruste, is niet temin weer regelmatig op de velden te zien, als kleurrijke voorzitter van de voetbalclub AZW. Denk niet dat hij daar ooit naast de trainer in de dug-out gaat zitten. Want verstand van voetbal of tactiek? „Je moet niet het talent van Cruijff bezit ten om er je hele leven over te kunnen schrijven", zegt hij op ajn Koomens. „Ik weet net zo tvetnig van voetballen als Bep, mijn vrouw, die nooit op een veld komt." Toch heeft AZW uit Axel (tweede klasse zaterdagvoet- hal) hem binnengehaald als het nieuwe boegbeeld. En toeval of niet: met Koomen aan het be hind gaat het de club sportief gezien zeer voor de wind. Drie keer gewonnen, twee keer ge lijk en maar één klein smetje °P de competitiestart: het ver lis in Zaamslag. Dot zit hem nog altijd hoog, dat net daar in de derby zo mis kon gaan. „Wat het nog erger maakt, is dat onze trouwe hoofdsponsor, die anders nooit komt, voor het eerst kwam kij- k®. Hij had geen slechter mo ment kunnen kiezen. Twee spe lers van ons werden uit het Ve'(' gestuurd en we speelden ook nog slechter dan we de laat- 5|e vijftig jaar hebben gedaan. De sponsor heeft iemand van ce club gebeld en zei: 'Het eni- wat mooi was aan de wed strijd waren de shirtjes.' Ik heb jtem maar gauw een excuus brief gestuurd." Andere bril V°°r die rol is hij geknipt, de ®an die jarenlang voor de krant geen relletje uit de weg ijttg' Koomen zit nu op een an dere stoel, met een andere bril. rie hebben me vorig jaar ge waagd, omdat AZW al meer dan een jaar zonder voorzitter zat. Ik heb eens nagedacht en ben erin gestapt. Met de bereid heid om me enorm in te zetten. Ik heb AZW altijd een prachti ge club gevonden, die nooit in opspraak is geweest, waar heel veel mensen een hart voor de club hebben. Je komt er natuur lijk nog wel supporters tegen van de oude garde, die denken in gereformeerde en katholieke doelpunten. Daar moeten we in de huidige tijd maar eens van af. Ik wil de club dienen, al is het dag en nacht, maar het moet niet zo zijn dat mijn bor rel me na twaalf uur niet meer smaakt." Wat dat aangaat zit Koomen aardig op de lijn van de nieuwe trainer De Belg Kurt Migom, in zijn beste jaren nog rechts back bij Hoek, is een man met voetbalkennis en een sfeerma ker. „Kurt is een leuk feest nummer, maar vooral een ge dreven trainer. Ik heb hem ge zegd: we mogen best een biertje drinken na een gewonnen wed strijd, als het maar niet voor de tribune is. We weten nu een maal dat we een Belg in huis hebben gehaald, die meer in het café komt dan in de kerk. Kurt is geen jongen die voor aan in de kerk zit om kaarsen aan te steken. Hij zal ze nog eer der uitblazen. Maar als trainer is hij uitermate geschikt voor ons." De ambities zijn niet anders dan vóór het Koomen-tijdperk. De voorzitter kent zijn plek. „We spelen op een aardig ni veau, met mooie tegenstanders. Het zou al bijzonder zijn als we de nacompetitie halen, want promoveren is al iets te hoog ge grepen. Maar het is ook weer niet zo ons vier wedstrijden voor het eind terug zullen trek ken als we dreigen kampioen te worden. Maar je moet de spon sors ook weer niet wegjagen met een laatste plaats in een ho gere klasse. Zoals we het nu doen, is iedereen tevreden. De trainer doet het goed, we heb ben wat versterkingen aange trokken, een mooie tribune en krijgen nieuwe kleedkamers als de leden ermee akkoord gaan. Veel meer kapitaal om gekke sprongen te maken is er niet. AZW is financieel altijd gezond geweest. Dat moet zo blijven." Het andere voorbeeld heeft hij genoeg van dichtbij meegemaakt. „We hebben onze vorige trainer naar Arnemui- den moeten laten gaan, omdat daar onder de vissermannen meer geld zit. Maar of hij daar zo gelukkig is? En of wij jaloers moeten zijn op dat soort clubs? Wat heb je er nou aan om over al de markt af te stropen, een paar keer kampioen te worden en dan weer als een baksteen weg te zakken. We hebben al ge noeg gezien met Terneuzen en Sluiskil." Toegegeven: AZW betaalt ook wat aan zijn spelers per gewon nen punt. „Het is iets minder dan Terneuzense Boys en Zaam- Ton Koomen: „Ze hebben me vorig jaar gevraagd, omdat AZW al meer dan een jaar zonder voorzitter zat. Ik heb eens nagedacht en ben erin gestapt. Met de bereidheid om me enorm in te zetten." foto Peter Nicolai slag, maar je moet wat doen. We stoppen het geld in een pot je en doen er na de competitie iets leuks mee." Het past in de cultuur van AZW en nu ook in de visie van Ton Koomen. Zo draagt hij dat ook uit naar zijn bestuur, de achterban en de spelers, in de spreektaal die hij zo graag mag hanteren. „Ik ben al eens naar de spelers toegestapt, omdat we in de eerste wedstrijden wel heel veel rode en gele kaarten kregen. We leken wel een bridgeclub in plaats van een voetbalclub. Ik zei: als we zo door blijven gaan, hebben we drie selecties nodig om het eind van de competitie te halen." Kritisch blijft hij ook, met het hart op de tong. Over Hoek: „Ik hoor dat Tetaert er zo in blijft geloven dat het goed komt. Zou ik ook doen als goed katholiek, maar of hij de hemel haalt bij Hoek?" Over Terneuzen: „Kijk waar ze nu staan met al die grote plannen. Ze hebben toen met Dobbeleir Hoek na willen doen, maar zijn er slecht van bekomen. Kan ook niet met al die afdankers van Hoek. Wat daar gebeurde, was ongezond. Dobbeleir wilde winnen van Bravenboer, maar was verder niet geïnteresseerd in Terneu zen. Nu zit hij bij SSV'65, sa men met die Kleppe. Ook zo'n figuur. Ik ben eens benieuwd wat ze daar weer voor puin hoop achterlaten." Over dat soort zaken hoeft hij zich bij AZW geen zorgen te maken. Winnen is mooi, maar niet ten koste van alles. En Koomen geniet net zo veel van wat er nog meer gebeurt in zijn keurige clubje. Andries „Ik ga wel eens naar ons G-elf- tal kijken. Daar loopt Andries, een geweldige jongen, iedereen kent hem. Hij zit ook altijd bij de trainer als we moeten spe len. Komen we ergens bij een uitwedstrijd, dan is hij tweede voorzitter en tweede trainer. En altijd heeft hij een blaadje volgeschreven, voor niemand leesbaar. De trainers en de scheidsrechter moeten het eerst ondertekenen, anders kan de wedstrijd niet beginnen. Is dat niet mooi dan? Wat maken we ons verder nog druk over win nen of verliezen." Toestand Van de Ven verbeterd GOES - De gezondheidstoestand van motorcrosser Rinus van de Ven is sinds gisteren een stuk verbeterd. De zeven tienjarige inwoner van West-Souburg kwam zondag zwaar ten val tijdens het Open NK in Mill, waarna bij een vijf uur durende operatie de milt werd weggenomen. De nier die ook beschadigd werd bij de val, kan Van de Ven behouden. De talentvolle crosser kwam gisteren voor het eerst uit bed voor het nemen van een douche. De mor fine is vervangen door een andere pijnstiller. Het is niet bekend of Van de Ven een dezer dagen overgebracht kan worden naar het ziekenhuis in Vlissingen. Los Angeles begint met winst CHICAGO - De LA Angels hebben het eerste duel in de fi nale van de American League in en tegen Chicago gewon nen. Met de halve finale van een dag eerder - tegen de New York Yankees - nog in de benen waren de honk ballers uit Los Angeles de White Sox toch de baas: 3-2. De twee teams bestrijden elkaar in een serie van best-of-seven. ANP Finale Rosmalen al op zaterdag ROSMALEN - Het internationale grastoernooi in Rosma len, de Ordina Open, loopt dit jaar reeds op een zaterdag af, 24 juni. In voorgaande jaren werd de finale van het mannenenkelspel steevast op zondag gespeeld. Dat lever de vaak problemen op omdat de maandag erop het toer nooi van Wimbledon begint. Door het toernooi in Rosma len een dag eerder af te laten lopen, tonen mogelijk meer topspelers interesse voor het evenement. De organisatie heeft bovendien op bijna alle banen inmiddels dezelfde kleilaag als op Wimbledon liggen, ook een voordeel voor tennissers die enkele dagen later in Londen aan de slag gaan. De toernooileiding is ook aan de wens van de vrouwenten- nisbond WTA tegemoet te komen door het vrouwenevene ment uit te breiden met een kwalificatietoernooi. De Ordi na Open vindt plaats van zondag 18 juni tot en met zater dag 24 juni. GPD Onderzoek naar Duitse records BERLIJN - De Duitse atletiekbond (DLV) heeft een com missie in het leven geroepen die alle nationale records on der de loep gaat nemen. De opvallende stap is een gevolg van het verzoek van de voormalige Duitse sprintster en verspringster Ines Geipel, die haar naam uit de recordboe ken geschrapt wil hebben. Geipel was in de voormalige DDR slachtoffer van de do- pingpraktijken van de overheid. Onder haar meisjesnaam Schmidt maakte ze in 1984 deel uit van de estafetteploeg van SC Motor Jena, die het nog steeds geldende Duitse clubrecord op de 4x100 meter in bezit kreeg met 42,20 se conden. Op 28 juli schreef Geipel een brief naar de DLV waarin ze verzocht haar naam te schrappen. Na de Duitse hereni ging zijn een hoop topprestaties van atleten uit de voor malige DDR in nationale records omgezet. „Het doel van de commissie is via de beschikbare bronnen uit te zoeken van welke nationale records bekend is dat ze middels do pegebruik tot stand zijn gekomen en dus niet gehancL haafd kunnen worden", gaf voorzitter Clemens Prokop van de DLV woensdag uitleg over het onderzoek. SID Den Bosch. Dutch Open. Mannen, eerste ronde: Tan (Ned-Müller (Dui) 15-11 15-5, Yong (Dui)-Monteiro (Ned) 15-8 15-6, Oostenbrink (Ned)-Thomas Küchenbecker (Dui) 15-6 10-15 15-12, Oedum (Den)-Rick Janssen (Ned) 15-6 15-1, Ridder (Ned)-Bury (Can) 15-9 15-6, Gunawi (Dui)-Van Zijderveld (Ned) 15-6 15-13, Kwee (Ned)-Ogunseye (Nig) walk over, Küchenbecker (Dui)-Van Moorst (Ned) 15-8 15-7, Knoll (Dui)-Erwin Jans sen (Ned) 15-5 12-15 15-9, Wolk (Dui)-Vaessen (Ned) 15-5 15-0, Pang (Ned)-Scoliers (Bel) 15-0 15-1, Starren (Ned)- Ayob (Mal) wo. Tweede ronde: Palyama (Ned)-Löll (Dui) 15-10 15-11, Shat (Ina)-Tan (Ned) 15-11 15-10, Fi scher Nielsen (Den)- Kwee (Ned) 15-3 15-6. Vrouwen, eerste ronde: Audina (Ned)-Schnaase (Dui) 11-5 11-3, Schenk (Dui)-Meulendijks (Ned) 11-9 11-1, Hal lam (GBr)-Van Cutsen (Ned) 6-5 opga ve, Wong (Ned)-Bertels (Bel) 11-8 11-5, Beenhakker (Ned)-Standley (GBr) 11-4 11-4, Vao Jie (Ned)-Augustyn (Pol) 11-0 11-1. Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: Korenbeurs/'t Kaaitje-De Gesloot ene Boom 6-2 Kimmo Pankow-Etien- ne van Damme 30-20, 34 beurten Jan Westdorp-Albert Lacante 25-24, 65; Piet Raas-Willie van Dorst 20-25, 67; André Karelse-Rien Sandrini 20-17, 52. Groot Avontuur-BH Keukens 3 4-4: Jan Eickenboom-C. van Steen 24-30, 63; Bas de Zeeuw-J. Havermans 25-12, 35; Rinus Kramer-B. Hoppenbrouwer 23-25, 68; Dick de Kubber-F. Gommers 20-19,81. Amsterdam. WK. Negende ronde. Groep A: Schwarzmann (Rus)-Hans Jansen (Ned) 1-1, Gantwarg (WRu)- Samb (Sen) 1-1, Ndonzi (Kam)-Maughn (Tri) 1-1, Singh (Ina)-Misans (Let) 0-2, Baljakin (Ned)-Chmiel (Pol) 2-0. Eind stand: 1 Baljakin 14 punten, 2. Schwar- zman 13, 3. Samb 13. 4. Gantwarg 12, 5. Misans 10, 6. Ndonzi 9, 7. Hans Jansen 8, 8. Maughn 6. 9. Chmiel 5,10. Singh 0. Groep B: Anikjejev (Oek)-Mogilyansky (VSt) 1-1, Hoeseinov Farid (Aze)-Tsjiz- jov (Rus) 1-1, Nicault (Fra)-Ndjofang (Kam) 1-1, Erdenebileg (Mon)-Thijssen (Ned) 0-2, Maria Silvo Filho (Bra)-Diawa- ra (Gui) 2-0. Eindstand: 1. Hoeseinov Farid 13, 2. Tsjizjov 13, 3. Thijssen 12, 4. Ndjofang 9, 5. Erdenebileg 8, 6. Maria Silvo 8, 7. Diawara 8, 8. Nicault 8, 9. Anikjejev 6,10. Mogilyansky 5. Groep C: Gérard Jansen (Ned)-Geor- giev (Rus) 1-1, Diakité (Mal)-Ganjargal (Mon) 2-0, Clerc (Ned) - Nasevitsj (WRu) 0-2, Ba (Sen)-Domcev (Lit) 1-1, Kirzner (Oek)-Lorevil (Cur) 2-0. Eindstand: 1 Gérard Jansen 13, 2. Nasevitsj 12, 3. Ge- donderdag Atletiek Coopertest/Engelse mijl. Aanvang 19.00 uur: 1602 meter, 19.15 uur Coo- pertest over 12 minuten. Locatie: atle tiekbaan het Schenge te Goes. Biljarten Persoonlijk kampioenschap drie banden eerste klasse district Delta Zuid-West. Poule Noord. Organisatie; ALM. Locatie: café Baarends, Goes. Aan vang: 19.00 uur. Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4: BV De Distel l-'t Bierwinkeltje. Locatie: BC De Distel, Roosendaal. Aanvang: 19.30 uur. orgiev 11 (3+remises), 4. Kirzner 11 (1-), 5. Diakité 11 (4-), 6. Clerc 8. 7. Domcev 8, 8. Ba 8, 9. Ganjargal 7,10. Lorevil 1. Groep D: Buzinski (Lit)-Getmanski (Rus) 1-1, Delmotte (Fra)-Borghetti (Ita) 1-1, Valneris (Let)-Heusdens (Ned) 2-0, Wollaert (Bel)-Podolski (Dui) 0-2, Milsjin (Rus)-Der (Sen) 2-0. Eindstand: 1. Get- manski 13, 2. Buzinska 13, 3. Valneris 12 (4 zeges), 4. Podolski 12 (3), 5. Milsjin 9, 6. Der 8, 7. Borghetti 7, 8. Heusdens 7, 9. Delmotte 6, 10. Wollaert 3. Eerste drie van elke groep gaan naar de finale. San Luis. WK. Twaalfde ronde: Topa- lov (Bul)-Svidler (Rus) 0,5-0,5, Moroze- vitsj (Rus)-Polgar (Hon) 0.5-0,5, Leko (Hon)-Anand (Ina) 0-1, Kasimdzjanov (Oez)-Adams (Eng) 0,5-0,5 Stand: 1. Topalov 9, 2. Svidler, Anand 7,5, 4. Mor- ozevitsj 6, 5. Kasimdzjanov, Leko 5, 7. Adams 4,5, 8, Polgar3,5. Lucky Day. 4-8-12-13-17-18-34-37-38-49-55-57-58-6 1-65-66-68-76-77-79. (onder voorbehoud) Moskou. Mannen. Eerste ronde: Bracciali (Ita) - Davidenko (Rus/1) 3-é 6-4 6-4. Koenitsin (Rus) - Santoro (Fra) 6-4 6-4. Tweede ronde: Kiefer (Dui/6) - Mayer (Dui) 6-4 6-3, Mirni (WRu.'4) - Ga- basjvili (Rus) 4-6 6-3 6-1, Andrejev (Rus/7) - Clement (Fra) 6-2 6-4 Moskou. Vrouwen. Tweede ronde: Lichovtseva (Rus) - Schnyder (Zwi/5) 1-6 6-4 6-3, Miskina (Rus/6) - Malejeva (Bul) 2-6 6-4 6-2. Sjarapova (Rus/1) - Grónefeld (Dui) 1-6 2-4 opgave. Pierce (Fra/3) - Pennetta (Ita) 4-6 6-2 6-3. Stockholm. Mannen. Eerste ronde: Bjórkman (Zwe) - Moodie (ZAf) 6-4 6-2. Tweede ronde: Sanguinetti (Ita) - Bastl (Zwi) 5-7 6-4 6-4, Thomas Johansson (Zwe/1) - Spadea (VSt) 6-3 6-4, Ancic (Kro/4) - Beek (Slw) 7-6 (2) 6-4, Olivier Rochus (Bel/5) - Niemeyer (Can) 6-2 6-4, Christophe Rochus (Bel) - Acasusp (Arg) 6-3 6-7 (4) 6-2, Waske (Dui) - Beh- rend (Dui) 7-5 6-4 Vriendschappelijk. Oekraïne-Japan 1-0 (O-O). 90. Hoesin 1-0 (strafschop). Terneuzen. Najaarscompetitie Bevo- bo Terneuzen. Klasse A: Dees Sport-Delta 3-0, Zaman Sport-BN/De Stem 3-0, Dow-Rest.'t Oudt Sas 3-0, Scheldesport-Jacobs/Tuin 3-0. Stand: Dow 6-17, Dees Sport 6-17, Rest.'t Oudt Sas 6-12, Zaman Sport 6-9, Schelde- sport 6-8, Jacobs/Tuin 6-5, Delta 6-3, BN/De Stem 6-0. Klasse B: De Poot- er-Rabobank Terneuzen/Sas 3-0, Van de Poel Aann. BV-Dow 2 0-3, BN/De Stem 2-PSOVZ 2-1, Dees Sport 2-NHI Terneu zen 3-0. Stand: Dees Sport 2 6-14, Dow 2 6-14, De Pooter 6-9, BN/De Stem 2 6-8, PSOVZ 6-8, Van de Poel Aann.BV 6-8, NHI Terneuzen 6-6, Rabobank Terneuzen/Sas 6-5 Klasse C: Schelde- sport 2-V&K/C1000 Hoek 0-3, TeVo- Re-El.van Fraeyenhove 1-2, Delta 2-De Hoop 0-3, NHI Terneuzen 2-Gemeente Terneuzen 1-2. Stand: V&K/C1000 Hoek 6-14, Gemeente Terneuzen 6-12, TeVoRe 6-11, Delta 2 6-9, De Hoop 6-9. NHI Terneuzen 2 6-7, El.Van Fraeyenho ve 6-6, Scheldesport 2 6-2. Klasse D; Yildiz-Dow 3 1-2, Visser Smit Ha- nab-WBAZ 3-0, Echo Audio-Henno Cysouw 3-0. URS-lnterpolis Philippine 0-3. Stand: Visser Smit Hanab 6-17, Dow 3 6-13, Echo Audio 6-11, WBAZ 6-9, Yildiz 6-7, Interpolis Philippine 6-6, URS 6-5, Henno Cysouw 6-2. Klasse E: Zeeland Seaports-V&K/C1000 Hoek 2 2-1, ASYA Kartallari-Hydro IS Partner 3-0, BN/De Stem 4-PSOVZ 2 2-2 Stand: ASYA Kartallari 5-15, V&K/C1000 Hoek 2 5-11, BN/De Stem 4 6-8, Zeeland Seaports 5-7, Hydro IS Partner 5-6, PS OVZ 2 5-4, BN/De Stem 3 5-4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 45