O PZC donderdag 13 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Hoera Geboren op 11 oktober 2005 Boy Zoon van: Ranni Wisse en Madeion Lievense Broertje van Fleur Majoorwerf 15 4374 CA Zoutelande Overleden Diepbedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Dirk Baekelandt Wij wensen Ursula, Marit. Dagmar en de familie alle kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Eric en Kathleen Yasmin en Milan Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Dirk Baekelandt Wij wensen Ursula, Marit, Dagmar en familie veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerksters ING Bank Sluis Onsterfelijk ben jij voor hen wiens leven jij hebt beroerd. In de ochtendnevel van een nieuwe dag is plotseling van ons weggerukt mijn lieve Anita, onze lieve mama, dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Agatha Suzanna Sinke "Anita" Levenspartner van Patrick Louweret 28 april 1968 t 11 oktober 2005 te Kattendijke te Maldegem (B.) Aardenburg: Patrick Louweret Daphne en Romy Sluis: Jan en Sannie Sinke-Cok Carola en Martin Robbert en Julian Sluis: Jaap en Suus Louweret-Quaars Joke en Johan Ineke en Jos Joyce en Sebastiaan Martij n 11 oktober 2005 Zuidpoortstraat 12 4527 GN Aardenburg U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen van Anita zondag 16 oktober a.s. om 17.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oost burg. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op 17 oktober 2005 om 14.00 uur in de St. Baafskerk te Aarden burg, waarna de begrafenis in besloten kring zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleances. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel te jong om nu al te beseffen dat jij er plotseling niet meer bent. Rust nu maar zacht, lieve mama trots zijn wij. dat we jou hebben gekend. Dag allerliefste mama Daphne en Romy Lieve Anita Je wens was heel oud te worden, helaas heb je in de bloei van je leven afscheid moeten nemen. In ons hart zul je altijd als onze lieve dochter blijven voortleven. Pa en Ma Sinke More than an ocean, keeps us apart. 1 feel a tearing, in half of my heart. A walk on the water, is all that I need. But miracles are not happening. Verslagen en heel verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoon )zus en tante Anita Een dikke kus van Carola. Martin. Robbert en Julian Diep geschokt zijn wij door het plotselinge over lijden van ons nichtje Anita Sinke Maasland: Koos en Rinus Allewijn-Cok Kruiningen: Koen LenieCok-van Dalen Kruiningen: Nellie en Han Allewijn-Cok Kruiningen: |an en Vera Cok-Jilleba Westkapelle (B.):Gerard en José Cok-de Bakkere Vlissingen: Addie en Bram Hoogstrate-Cok Neven en nichten Wij wensen Patrick. Daphne en Romy alsmede de verdere familie heel veel sterkte toe. Lieve Anita Wij zullen je missen. Marco, Jolanda en Eva Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurvrouw Anita Sinke Wij wensen Patrick, Daphne, Romy en verdere familie veel sterkte toe. Namens alle buren van de Zuidpoortstraat: Fam. Pieters, Fam. v. Leeuwen, Fam. Buzeyn, Fam. Arendse. Fam. Boeije en Eva. Fam. de Baere, Fam. Steijaert, Fam. de Bruijne, Fam. Ottens, Fam. Leurgans, Fam. v. Quekelberghe, Fam. Ruesen, Fam. de Poorteren alle kinderen Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze collega Anita Sinke Anita heeft bij ons een onuitwisbare indruk achter gelaten. Belangstelling voor collega's en klanten, door zettingsvermogen en plezier in het werk zijn eigen schappen die ons aan Anita doen terugdenken. Wij wensen haar partner Patrick, haar dochtertjes, familieleden en vrienden heel veel sterkte en kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Collega's van de Fortis bank Sluis Zo plots, zo ineens Een lege plek, een groot gemis Ik wil weten waar mijn mama nu is Dinsdagmiddag kregen wij het droevige bericht dat, als gevolg van een ongeval, is overleden Anita Sinke levenspartner van Patrick Louweret en mama van Daphne uit groep 5 en Romy uit groep 3 Vaak konden wij een beroep op haar doen. De kinderen verwoorden dit met: "Zij was zo 'n lieve, leuke moeder! Zo blijven wij ons haar herinneren. Ouders, kinderen en leerkrachten van r.-k. Basisschool "Op Dreef", Aardenburg Zij genoot zo van het leven En leefde heel intens. Zij was een vrouw vol liefde. Gewoon een heel fijn mens. Wij zijn diepbedroefd vanwege het plotseling over lijden van Anita Sinke mama van Daphne en Romy Louweret Wij zullen haar enthousiasme en betrokkenheid als ouderraadslid enorm missen. We wensen haar man Patrick en haar kinderen Daphne en Romy veel sterkte bij het dragen van dit groot verlies. Ouderraad r.-k. Basisschool "Op Dreef" Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van mevrouw Anita Sinke levenspartner van onze medewerker en collega Patrick Louweret Ons medeleven gaat uit naar Patrick, zijn dochtertjes en familie. Directie en collega's van Aannemersbedrijf Verweij bv, Oostburg Lieve Es Rust nu maar uit, je hebt het verdiend! Liefs, Je ex-buurtjes Ronald, Kitty, Demmieen Sennah Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze medewerker en collega mevrouw Esther Passchier Met waardering denken wij aan de wijze waarop wij met haar hebben mogen samenwerken. Onze gedachten gaan uit naar haar man en twee kinderen, die wij kracht en sterkte toewensen bij dit zo zware verlies. Namens de medewerkers en het Directieteam van de dienst Zeeland van Rijkswaterstaat Drs. J. H. G. Jacobs Hoofdingenieur-directeur Middelburg, 10 oktober 2005 Bedroefd vernamen wij dat Esther Passchier de vrouw van onze collega Frank afgelopen maandag is overleden. Wij wensen Frank, Minca en Aaron veel kracht en sterkte toe dit ontzettende verlies een plek te ge ven. Collega coaches en pedagogen Arduin Geschokt hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Esther Passchier de vrouw van onze oud-voorzitter Wij wensen Frank, Minca en Aaron veel kracht en sterkte toe voor de toekomst. Ondernemingsraad Arduin Lieve Esther Voor ons heel onwerkelijk dat je er nu echt niet meer bent. Onze herinneringen aan jou zullen altijd blijven. Je collega's SCC Vlissingen Met respect en medeleven hebben wij kennisgeno men van het overlijden van de moeder van onze leerling Minca, mevrouw E. Passchier Wij wensen Minca, haar vader en broer Aaron Goas kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens leerlingen, medewerkers, directie, medezeggenschapsraad, oudervereniging en bestuur van het St. Willibrordcollege te Goes drs. Jos A. Brand,rector Lieve Minca, We vinden het heel erg dat je moeder, mevrouw E. Passchier is overleden. We wensen jou, je broer en vader heel veel sterk te. Leerlingen klas t4c St. Willibrordcollege F. Kint, mentor Wij hebben kennisgenomen van het overlijden van Esther Passchier Esther was enkele jaren voorzitter van peuter speelzaal "de Peut". Wij wensen Frank, Minca en Aaron veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leidsters Peuterspeelzaal "de Peut' Frans Onvergetelijk was onze vriendschap. We hadden nog van veel dingen samen kunnen genieten. We zullen ie missen. Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend. Frans de Coninck Wij wensen Elseline, Esmé en de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Jos en Kitty van Overbeeke Bianca van Overbeeke en Dennis Odinot Dennis van Overbeeke en Jolanda van Sluijs Met verslagenheid namen wij kennis van het plotse linge overlijden van onze collega en medewerker Horst Langosch Wij wensen zijn kinderen en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Maatje Capello-Janse 's-Heerenhoek: Familie Capello Verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze neef Daan Mallekote echtgenoot van Koos Luijk Wij bidden de familie kracht en sterkte toe. Neven en nichten Niemand die het weten kan hoe\>eel we van je houden Niemand die ons troosten kan in ons verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk we je missen Niemand die beseffen kan hoe erg die pijn wel is Maar we zien je in de regenboog Horen je stem in de wind Je lach in een zonnestraal Als een herfstblad zo mooi Zo zal je altijd bij ons zijn. Met verbijstering en ongeloof hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Henk Wiessner Hendrik Lein in de leeftijd van 73 jaar. Corry Wiessner-Gillissen Jenny en Peter Susy en Samir Charles en Bianca Roy Richella Soera Presillia Sheila Henrica en Herman Noëlle Caroline en Jeroen Wessel Niels Henny Middelburg, 12 oktober 2005 Correspondentieadres: Vluchtenburgstraat 54 4337 JN Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Henk te nemen op vrijdag 14 oktober a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Op maandag 17 oktober zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de koffiekamer van het crema torium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van onze broer en oom Hendrik Lein Wiessner Soera en Bram Tahapary-Wiessner Leendert en Addie Wiessner-Dobbelaar Neven en nichten Middelburg, 12 oktober 2005 Ik heb de witte water-lelie lief, daar die zo blank is en zo stil haar kroon uitplooit in 't licht. Rijzend uit donker-koele vijvergrond. heeft zij het licht gevonden en ontsloot toen blij het gouden hart. Nu rust zij peinzend op het watervlak en wenst niet meer... Frederik van Eeden Enige en algemene kennisgeving van het overlijden van onze dierbare Jacob Zwaan (Jaap) Echtgenoot van Charlotte Zwaan-van Burink Rotterdam Goes 08-04-1929 08-10-2005 Sassenheim: Rik Zwaan en Mariska Schomper Tijmen en Luuk Amsterdam: Judith Zwaan en Sloopy Mike Gyamfi Jesse en Josephine Maastricht: Mike Robertson en Caroline Robertson-Konings Olivier, Joris Jacob en Suze Rotterdam: Mickey Robertson en Frits van der Ende Ryan Correspondentieadres: 't Hof Overwellingen Kerkweg 14.4424 NJ Wemeldinge Conform zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jaap Zwaan de zoon van de oprichter van ons bedrijf op 8 oktober 2005. De heer Zwaan was van 1952 tot en met 1989 ver bonden aan ons bedrijf, waarvan de laatste 18 jaren als directeur. Door zijn enthousiasme en vakmanschap op het ge bied van de veredeling alsmede zijn visie op de ont wikkeling van de onderneming is hij van grote beteke nis geweest in de geschiedenis van ons bedrijf. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote Char lotte en de kinderen. Directie, Raad van Advies en medewerkers van Rijk Zwaan Zaadteelt en Zaadhandel B.V. De Lier, 8 oktober 2005 Vol verdriet, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat wij vandaag afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Paulus Cornelis de Jager Paul echtgenoot van Ina de Jager-Bakker 31 oktober 1921 11 oktober 2005 Middelburg: Ina de Jager-Bakker Nieuw- en Sint Joosland: Anita en Bert Jetske Kibi Charlotte Nerissa Middelburg: Monica en Gert Iris Sjoerd Kievithof 18 4332 CK Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatshebben op zater dag 15 oktober om 11.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Onze goede vriend Paul de Jager is overleden. We zullen hem missen. Lenie en Cor Pinxteren 'n Beetje sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: 'Ik ben wat moe', maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan haar leven, hebben wij toch nog onver wacht afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Yvonne Pieters weduwe van Frans Mattheeuws IJzendijke. t Temeuzen. 24 januari 1922 11 oktober 2005 Waterlandkerkje: Rita en Freddy Martens-Mattheeuws Martin en Kathy IJzendijke: Marianne en Adrie van Zwieten-Mattheeuws Francis Sas van Gent: Thea en Patrick Goethals-Mattheeuws Anika en Kees Oostburg: Gerda en Jan Verdonck-Mattheeuws Rianne en Bram Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen, die zij in Woonzorgcentrum "Emmaus" te IJzendijke heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: Hoogstraat 7 4515 AP IJzendijke De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 15 oktober om 10.00 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw ten Hemelopneming te IJzendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst voor de familie aan de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren op de begraafplaats. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij U mede dat de HeereoD7 tijd uit onze familiekring heeft weggenomen oi» liefde zwager en oom Dingeman Cornelis Quist op 81-jarige leeftijd. J. Boot A. Boot-Schouls B. Boot in herinner W. Boot-Timmers S. C. Coomans L. Coomans-Boot M. Boot Neven en nichten Haamstede, 11 oktober 2005 mng Want er is geen woord op mijn tont of. zie. Here, Gij kent het volkom. Psalm jjij Na een moeilijke laatste periode heeft onze Hem^ Vader tot Zich genomen onze zorgzame ai- schoonvader, opa en overgrootvader Anthony Pieter Mulder Anton in de leeftijd van 84 jaar. Badhoevedorp: Jacco Sint Jansteen: Jan-Frans en Ina Reijer en Corine Marieke en Ronald Perry Rianne en Johnny Leon Jorina Dordrecht: Ton en Huiberdien Céline en Carel - Ruben Ellen en Marco - Louise Benjamin Axel, 10 oktober 2005 Corr.adres: Hemelstraat 26 4564 BB Sint Jansteen Vrijdag 14 oktober is er van 19.00-21.00 uur genheid tot een informele condoleance in Het U vaartcentrum van Dordrecht en Omstreken, Nassa- weg 190 te Dordrecht. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden; Dordrecht-Dubbeldam Na een toch wel moeilijke tijd waarin haar licbi en geest haar steeds meer in de steek lieten is vredj ingeslapen mijn moeder Sara Cornelia Bakker-Filius weduwe van Adriaan Bakker 24 juli 1914 17 oktober 205 Middelburg: G. C. Bakker Oud Amemuidsvoetpad 5 4332 AN Middelburg Met dank aan het verplegend personeel van 't Gasi huis afd. Singel. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geen bezoek aan huis. W Treur niet om wat niet meer is, maar wees gelukkig om wat is geweest. j geven u kennis van het overlijden van mij er, schoonvader, onze opa en overopa Johannes Laurentius Bos dan) weduwnaar van Adriana Verbart in de leeftijd van 92 jaar. Onze dank gaat uit naar de huisartsen Fortne en Miermans en Zorgcentrum 'Poelwijck'vm de goede begeleiding en liefdevolle verzorging, Kees Bos Ada Bos-Grim John Angela en Simon Marion (in liefdevolle herinnering) Anita en Peter Kim, Nicole 's-Heer Arendskerke, 11 oktober 2005 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres: K.F.A. Bos Jacob Valckestraat 25,4451 AW Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag! oktober om 11.00 uur in de parochiekerk van del Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begra nis plaatsvinden op het R.-K. kerkhof aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30-111! uur gelegenheid om afscheid van hem te nemer i het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in Ontmoetingscentrum Stenge' gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Dankbetuiging afscheid nemen van wie je zoveel houdt zovelen die kwamen, speciaal voor jou het land, de akkers, je lust, je le\>en hebben we jou aan de aarde gegei'en een gelukkig leven in Spui waar het ooit btf voorgoed afscheid in een stralende septent.ta Het heeft ons allen goed gedaan zoveel belangstel medeleven te hebben ontvangen na het overlijden mijn lieve man, vader en opa Jan de Pooter Wij willen u allen hiervoor hartelijk danken. Namens de familie, mw. G. de Pooter-de Bruijne kinderen, klein- en achterkleinkind® Oktober 2005 De Weistede 39 4571 KX Axel Begrafenis- en Crematievertt$ OVERTOOM-GROfj Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-41341'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34