PZC woensdag 12 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren In liefde aan ons toevertrouwd Jakoba Adriana Jeanne Geboren 10 oktober 2005 Onno Kasse Lvdia Kasse-van Mourik Bram H. de Hasestraat 16 4556 A| Middelburg Jubileum 1955 2005 Op 17 augustus waren onze (groot)ouders 50 jaar getrouwd Piet van Eijzeren en Jo van Eijzeren-Minderhoud We hopen dit te vieren op D.V. donderdag 15 oktober a.s. Izak en Ineke Cor en Leny Peter en lanet Hans en Rianne lozina en Erwin En kinderen Oostsingel 55, Borssele Overleden RESTAURANT 't Ijart ban I u i s Dirk, Dirkwat moeten we nu! Zonder jou zal 't Hart, ons Hart, jouw Hart, heel anders worden. Wij: Aad en Hélène, Evelyne en Francois en Adriaan zijn je zeer dankbaar voor alles wat je betekend hebt voor ons. A Is de dood ons scheidt Wee t ik: we zijn elkaar nog nie t kwij t Draag me mee op een plaatsje apart Mijn taak is hier voorbij Denk met vreugde terug aan mij Blijf niet om me treuren He t ie ven is soms mooi, vol me t kleuren De zon zal steeds voor je schijnen En ai je zorgen zullen verdwijnen Draag me mee op een plaatsje apart Draag me mee in je hart Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fiine en moeilijke jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij afscheid moeten nemen van: Mijn allerliefste vrouw en allerliefste mama Esther Passchier Vlissingen 3 januari 1965 t Kamperland 10 oktober 2005 Frank, Minca en Aaron Passchier Esther was het beste wat ons kon overkomen, zeker door haar zijn we geworden wat we nu zijn. Zij vocht voor het allerbelangrijkste in haar leven, ons gezin. Wij zullen haar nooit vergeten! Veerweg 141 4493 AP Kamperland De herdenkingsdienst zal worden gehouden op zaterdag 15 oktober om 11.00 uur in ae Ark van de protestantse gemeente Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraaf plaats te Kamperland. Voor de dienst is er vanaf 10.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen van Esther in het kerk gebouw. Na de ceremonie is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in Grand Café Emelisse, Nieuweweg 7 te Kamperland. Esther houdt erg van witte rozen Indien u geen persoonlijk bericht van overlijden hebt ontvangen, kunt u deze advertentie als zo danig beschouwen. Je rich tje bi ik naar bo ven je vraagt je af waarom je zie t ai vee! te lang geen iich t ook ai schijnt de zon Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van Esther Passchier onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Pa en Ma Passchier Ronald en Mia Loes en Bram Danielle en Jeroen Sjoerd en Niels Vlissingen, 10 oktober 2005 Er is één zin Die alles kan omvatten, Waarin geen woord te veel Geen woord te weinig staat: "Je was een schat om van te houden" Esther Passchier Niet onverwacht maar diep geraakt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin Wij zullen haar altijd in ons hart meedragen. Jaco, Anke, Marin en Dianne van den Berge Afscheid nemen bestaat niet, Je bent wel weg maar verlaat ons niet Achter de tranen van verdriet, schuilt een glimlach van de herinnering Dag lieve Esther Wij wensen Frank, Minca en Aaron alle sterkte toe dit verlies te dragen. Cor, Tosca Frans, Sarina en de kinderen Lieve Esther Jouw grote kracht zullen wij blijvend bewonderen Anne-Marie, Yvonne, Alexandra, Tonny Janny, Ellen Danny Jantien. Hieke Marjolein Peter, Kmsten. Lotte, Christian Evelien Esther We zullen je missen. Klaas en Betsie Pat en René Cock Kamperland, 10 oktober 2005 Lieve, Lieve Esther We kenden elkaar al zo lang We hoefden niets te zeggen Eenvoudig maar te zwijgen Zonder iets uit te leggen Dag lief, trouw vriendinnetje! Liefs Elena Na zo veel jaren strijd en pijn Is het boven vast heel fijn! Heel veel liefs, Arjen, Elena, Bo en Jur Aagtekerke, 11 oktober 2005 Esther Hopelijk vind je op je verdere reis de rust, die je tijdens je leven maar niet kon vinden. Sylvia, Hans en kinderen Hoe ver je gaat Heeft me t afstand nie ts te maken Hoogstens met de tijd Dag lieve, sterke, dappere Esther René, Sandra, Cindy, Amèl en Jörn ientesneeuw Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van Esther Wij wensen Frank, Minca en Aaron alle sterkte toe. Albert en Nancy Sandee Mariëiie, Mitchei, Vivian, Fabiënne Ellen Clement Hans en Emmy Bouwense Joëiie, Levi, Anne-Ruth Kees en Maaike Noordhoek Simon, Mieke Ko-Wim en Petra Noordhoek Fabian, Cp Lieve Esther Als leven lijden wordt, is sterven een bevrijding. Ook al ben je ver van ons vandaan, er is 1 ding dat je moet weten. In ons hart blijf je altijd voortbestaan. We zullen je nooit vergeten. We wensen Frank, Minca en Aaron veel sterkte toe. Kim, Ailsia, Frederique, Jimmy, Björn, Niels, Ruben en Timo Lieve Esther Je was voor mij meer dan een leuke collega Monique Wij zijn heel verdrietig, omdat Esther Passchier is overleden. De moeder van onze oud-leerlingen Minca en Aaron en de vrouw van Frank, oud-voorzitter van onze schoolcommissie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Team, MR, schoolcommissie en activiteitencommissie van de Prins Willem Alexanderschool Kamperland Geschokt zijn wij door het overlijden van Esther Passchier Wij wensen Frank, Minca en Aaron heel veel sterk te toe. Team Klein Hazenberg Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw E. Passchier-Jung moeder van onze leerling Aaron, die onderwijs volgt in de onderbouw van De Vliedberg. Wij wensen Aaron, zijn vader, zus Minca en verde re familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie, medewerkers en medeleerlingen OPDC De Vliedberg J.J. Huijskens, directeur Bestuur, directie en medewerkers Het Goese Lyceum, locatie Bergweg Drs. L.K. de Kraker, sectordirecteur VMBO Niet geheel onverwacht, maar toch diep geraakt hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Esther Passchier vrouw van onze jeugdvoorzitter en moeder van twee van onze leden. Wij wensen Frank, Minca en Aaron veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, jeugdbestuur en leden voetbalvereniging Bevelanders Mijn grote sterke papa beer is er niet meer. Dat doet mij heel veel pijn maar ik weet dat het goed is waar hij zal zijn. Esmé Zeer bedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons bete kend heeft, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man en papa Frans de Coninck Middelburg, 21 februari 1958 t Vlissingen, 10 oktober 2005 Vlissingen: Elselinede Coninck-van den Boogaart Esmé C/eo Ozzy Kleiweg 20 4386 PA Vlissingen Frans is opgebaard in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 ok tober van 9.45 tot 10.15 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 11.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plotseling en veel te vroeg is overleden mijn broer, zwager en maatje Frans Ineke en Martin Whish you were here. Geheel onverwacht zijn wij aangedaan. Onze schoonzoon, zwager en oom zal nu als een sterretje aan de hemel staan. Koos en Ria van den Boogaart Jaccoen Mireille Gyulaen Jacco Robin Simone Overrompeld en bedroefd moesten we kennis nemen van het plotseling overlijden van onze gewaardeerde collega Frans de Coninck salarisadministrateur bij onze organisatie Zijn collegialiteit, deskundigheid en gulle lach zullen node worden gemist. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, zijn dochter en verdere familie. Raad van Bestuur, Raad van Toezicht, management en medewerkers Arduin Tot onze verbijstering is onze collega Frans de Coninck plotseling overleden. Wij wensen Elseline, Esmé, familie en vrienden veel sterkte toe. Je collega's Sjaak, Rudie, Gemmeke, Petra, Ineke, Leo, Kimberly, Annet, Lyanne, Joke, Marleen, Marianne, Isabella, Maurits, Jan, Niek, Bert, Sebastiaan, Jan, Lianne, Desiree, Frans, Nando, Kees, Agnes, Jeanneke, Gerda, Marian, Saskia Wie dood is, is nog lang niet weg, niet uit het hart en uit het hoofd want wie je vrienschap hebt beloofd kan zomaar niet verdwijnen Wie dood is, leeft bij God en mens nog verder in gedachten. Wij zijn heel erg geschrokken, omdat wij gehoord hebben dat zomaar opeens de papa van Esmé ge storven is. Frans de Coninck We wensen Esmé, Elseline en verdere familie veel vriendschap en kracht toe. Leerlingen van groep 3b, team, medezeggenschapsraad en resonansgroep van PC basisschool "De Wissel" te Vlissingen Intens bedroefd om zijn te vroege overlijden, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat wij onverwachts afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa, mijn zoon en mijn schoonzoon Horst Werner Langosch Hamburg (Did.) t Antwerpen (B.) 9 januari 1949 10 oktober 2005 Oost-Souburg: Astrid Langosch-de Blok Oost-Souburg: Michel en Daniëlle Amy 's-Hertogenbosch: llona en Patrick Devinyo Hamburg (Did.): J. M. Langosch Oost-Souburg: M. C. de Blok-van der Poel Amstelstraat 16 4588 RM Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14 oktober van 12.45 tot 15.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst wor den gehouden. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het volkomen onverwachte overlijden van Horst Langosch ln de ruim 51 jaar dat Horst bij ons werkte, heb ben wij hem leren kennen als een gemotiveerde en zeer gewaardeerde collega. Wij verliezen een enthousiaste collega die zich altijd inspande om een positieve bijdrage te leveren aan de samenwerking op onze afdeling. Wij wensen zijn familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's en Afdelingsleiding AL Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Wij zijn geschrokken en aangeslagen door het veel te vroeg overlijden van onze collega Horst Wij verliezen in hem een sympathieke, gewaardeerde collega. Wij wensen de familie veel sterkte toe. De collega's van de B-ploeg AL Alcan Primary Metal Europe Pechiney Nederland N.V. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van een door ons gewaardeerd deelnemer aan biljarttoernooi De Grote Prijs, Gust Bootten Wij wensen Marja veel sterkte toe. Namens de organisatie van De Grote Prijs Je moa me bluuve Herinnere zoak was Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat op 71-jarige leeftijd na een kortstondig ziek bed van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moederen oma Maria Capello-Janse Maatje echtgenote van Cornelis Johannes Capello 's-Heerenhoek: C.J. Capello 's-Heerenhoek: Joke en Peter 's-Heerenhoek: Bas en Dineke West-Souburg: Marina en Ad Dominique Goes, 10 oktober 2005 Burg. van Horsighstraat 14 4453 CS 's-Heerenhoek De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 14 oktober om 13.00 uur in de parochie kerk H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaande aan de dienst is er, vanaf 12,30 uur, gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. De begrafenis zal om 14.00 uur op de r.-k. begraafplaats aldaar plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in "de Jeugdhoeve" te 's-Heerenhoek. Na een kort ziekbed moeten wij afscheid nemen van onze zus, schoonzus en tante Maatje Capello-Janse Wij zullen haar missen. Fam. Janse Heden overleed na een ernstige ziekte, de moeder van onze schoondochter Mevr. M. Capello Fam. J. Dingemanse Oost-Souburg In verband met het overlijden van onze moeder, zijn wij deze week moeilijk bereikbaar Installatiebedrijf Dingemanse Verdrietig zijn wij om het overlijden vanota de zwager en oom Daan Mallekote echtgenoot van Koos Luyk in de leeftijd van 75 jaar. Veere: Hans Luyk t Suus Luyk-van Sluis Johan Marjan Jan Na een leven dat gekenmerkt werd doors bezorgdheid, goedheid. liefde en eerlijkheid seling van ons heengegaan mijn lieve vrcu moeder en oma Carolina Maria Fokke-Schipw (Lien) op de leeftijd van bijna 74 jaar. 's-Heer: Hendrïkskinderen: M. j. Fokke Wilko en Jojanneke Job, Jitte 's-Heer Abtskerke: Lidia en Daan Josca, Erik en Dennis Wij zijn erg dankbaar voor alles waf a voor ons heeft betekend. 10 oktober 2005 Oude Rijksweg 50a, 4472 AH 's-Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst zal worden gehouden vrj oktober om 15.00 uur in de SOW-kerk ie Hendrikskinderen. Aansluitend zal om o 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de ne Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie doleren in het Monuta uitvaartcentrum, Zt straat 57 te Goes. Liever geen bezoek aan huis. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief tei wilt u dan deze advertentie als zodanig bescho Stil van verdriet zijn we omdat plotseling u familiekring is weggenomen onze geliefde s zuster en tante Lien Fokke-Schipper We zullen haar warmte, liefde en humor miss Ineke Schipper-Vermaas Addy Schipper-van As Neven en nichten Bedroefd zijn wij door hel overlijden van om buurvrouw en nichtje Lien Fokke-Schipper 's-Heer Hendrikskinderen: Piet en Ria Wisse Verdrietig vernamen wij hel plotselinge ove van onze geliefde buurvrouw Lien Fokke-Schipper Jo en Willem Braam kinderen en klcinkim 's-Heer Hendrikskinderen Oude Rijksweg 54 Geheel onverwachts is overleden ons oud-I trouwe supporter Lien Fokke-Schipper Wij wensen de familie veel sterkte toe m: verwerken van dit verlies. Bestuur en leden KV Tjoba "Geworteld en gegrond in de liefde, zult gij dm men met alle heiligen, in staat zijn te vatltr, groot de breedte en lengte en hoogte en diepiet te kennen de liefde van Christus, die de kennisl ven gaat, opdat gij vervuld wordt tot alle in Gods.(Efeziërs 518 en 19) In dit vertrouwen is van ons heengegaan mijn man. onze lieve vader en opa Dingeman Cornelis Quist in de leeftijd van 81 jaar. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor wat hij ons betekend heeft. Zierikzee: C. Quist-Boot Amemuiden: Marjanne en Henk Erik Caroline en Johan 1 Gert-Jan en Ellen Haamstede: Martin en Marja Ingmar Lianne Ricky Lois Sommelsdijk: Aart en Corry Marloes Suzan Jim Zierikzee: Corine 11 oktober 2005 't Vrije 57 4501 JX Zierikzee D.V. vrijdag 14 oktober is er vanaf 13.00 uur genheid de familie te condoleren in de zaah£j Chr. Geref. kerk aan de Zevengetijstraat lit" rikzee. Aansluitend zal om 14.00 uurderouwM voor familie en belangstellenden gehouden worfa De begrafenis zal om 15.00 uur plaatshebben cc algemene begraafplaats te Zierikzee. - Geen bezoek aan huis - Geen bloemen- Na een lange periode van afnemende gezondtsv overleden mijn dierbare tweelingbroer en broer, zwager en oom Dingeman Cornelis Quist Zierikzee: J. Quist M. C. Quist-Boot Brouwershaven: D. K. Boot-Quist L. Boot (in herinnering Zierikzee: J. Quist L. Quist-den Boer Neven en nichten Zierikzee, 11 oktober 2005 Voor meer familieberichte! zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34