PZC Cm GIRO 2502 dinsdag 11 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Na liet overlijden van Dorotké Du Pon wensen wij onze collega Fred en naaste familie veel sterkte toe Lij liet verwerken van dit verlies. Namens je collega's van Anker Desein en Murre-Moens en AfLouw Zuid West Hoewel niet helemaal onverwachts, zijn wij toch heel verdrietig, omdat wij bericht hebben ontvangen, dat onze oud-medewerker Wim van Varik op 63-jarige leeftijd is overleden. Wim van Varik heeft bijna zijn gehele leven voor de KNVB gewerkt, eerst als administrateur en als mana ger van de toenmalige afdeling Dordrecht. En de laatste jaren tot zijn VUT als coördinator van onze afdeling ondersteuning clubbesturen van het district Zuid I. En vele jaren ook samen met zijn vrouw en zoon (zowel in Dordrecht als Breda). Hij heeft te kort mogen genieten van zijn vrije tijd. Wij hebben te snel afscheid moeten nemen van een bijzondere collega en voor velen ook een vriend. Zijn vrouw Carla, de zoons Wim en Peter en de gehe le familie wensen wij alle sterkte. Breda, 10 oktober 2005 Namens alle collega's van de KNVB District Zuid I Wim jagt, districtsmanager En namens het districsbestuur KNVB Zuid I Wim Veldhuis, voorzitter Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Tot ons groot verdriet is na een moeilijke tijd toch nog plotseling van ons heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Georgette Coone echtgenote van Dirk Oosting in de leeftijd van 65 jaar. Temeuzen: Dirk Oosting Terneuzen: Nelly Buijze-Oosting Peter Bu ij ze Anneke Chantal Esmee Goes, 10 oktober 2005 Sweelinckhof 40 4536 HB Temeuzen Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in Monuta rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 12 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 13 oktober om 14.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid lot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed na een langdurige ziekte onze lieve tante Jo Roelands Eddy en Conny Hans Marly Neven en nichten Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Irène Nathalia Johanna Baert-van Maele echtgenote van Marinus Willy Baert op de leeftijd van 71 jaar. Goes: M.W. Baert Goes: Anita en John Priscilla en Stefan Goes: Walter en Marja Patricia en Mark Maurice en Patricia Wesly Lizzy Goes: Miranda en Edwin Tara 9 oktober 2005 Kastanjestraat 120 4462 VJ Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is overgebracht naar het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvliet- straat 37 te Goes. Alwaar geen bezoek. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden vrijdag 14 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes, waarna om ongeveer 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats (r.-k. gedeelte), Geldeloozepad 30 te Goes. Samenkomst in de kerk om 10.20 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van Monuta op de Begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen geliei>e u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma En toch - telkens weer zullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, Niet wie je was en wal je zei Veel liefs en kusjes, Priscilla en Stefan Patricia en Mark Maurice en Patricia Wesley Lizzy Tara Na vele jaren van vriendschap is onze beste vriendin Irène Baert overleden. Addy van Sabben Johan en Corrie de Witte Erg verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Abraham Johannes van Leeuwen (Bram) Behulpzaam en betrokken als hij altijd was, zullen we zeer goede herinneringen aan hem blijven bewa ren. We wensen Gré, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Nieuw-Haamstede: Rob en Joke van Leeuwen-Fey Zierikzee: Co en Riet van der Valk-Hanse Fürth (Duitsland): Kees van der Valk en Ingrid Oetting Leimuiden: Riet en Eddy Broekema- van der Valk Neven en nichten Ons bereikte het droevige bericht, dat ons erelid Willem Krijger is overleden. Niet alleen vanuit zijn werk bij de gemeente, maar ook als mede-oprichter en bestuurslid heeft Willem een grote bijdrage geleverd aan het werk van de strandreddingsbrigade en de veiligheid op het strand. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Mientje, kin deren, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hun veel sterkte toe met de verwerking van dit verlies. Strandreddingsbrigade Westerschouwen Elke dag een stukje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Elke dag wat zwaarder wat je torsen moet. Doch al gaande wetend, eens komt alles goed. Rustend na het leven, rusten bij de bron, vanwaar lang geleden ook de weg begon. Hij was zo moe, zo moe van het vechten, alles los te laten. Gelukkig is Pa, omringd door zijn dierbaren, heel zacht en rustig ingeslapen. We zullen hem als vader, zwager en oom heel erg missen. Johannes de Groot echtgenoot van Zus Huibregtse, in herinnering in de leeftijd van 80 jaar. Willem de Groot Familie Huibregtse Neven en nichten Middelburg, 8 oktober 2005 Schepenenlaan 292 Correspondentieadres: Breestraat 42 4331 TV Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Pa, donderdag 13 oktober a.s. van 13.00 tot 13.30 uur in het rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het cremato rium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zo blijven dan: Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. 1 Korinthiërs 13 Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Adriana de Reiger-de Korne echtgenote van Johan Jacob de Reiger in de leeftijd van 80 jaar. Heinkenszand: J. J. de Reiger Amemuiden: Geerard en Jannie de Reiger van de Gruiter Marcel Linda en Arjan Middelburg: Hanneke en Max Patty-de Reiger Jonah Shari Goes, 9 oktober 2005 Mr. Dr. Meslaan 25 4451 AJ Heinkenszand Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's- Gravenpolder, alwaar woensdag 12 oktober van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. Een dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 13 oktober om 13.15 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandse- weg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw achter de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. g Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Heden nam de Heere uit ons midden weg onze gelief de zuster en schoonzuster Adriana de Korne echtgenote van J. J. de Reiger Familie de Korne 's-Gravenpolder, 9 oktober 2005 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Adrie de Reiger-de Korne Kloetinge: E. P. Keukelaar-de Reiger Kloetinge: F. de Lange 's-Heer Hendrikskinderen: J. de Reiger-Beeke 's-Heer Hendrikskinderen: W. C. de Reiger C. de Reiger-Deurloo Heinkenszand: M. de Reiger H. W. de Reiger-Duynhouwer Neven en nichten 't verlies was er al voor 't einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van haar gedachten nam. Wij voelden mee haar stil verdriet, nu rouwen wij, maar treuren niet. Na een langdurige verzorging in het verzorgings tehuis Nieuw-Sandenburgh in Veere is na een moei zame strijd van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn oma-oma Anna Augusta van der Linden-Walrave -Guus- sinds 25 april 2002 weduwe van Dirk Petrus van der Linden Vlissingen, 24 september 1923 t Veere, 9 oktober 2005 Anneke en Cees Sandra Peter Sylvia en Erik, Tom Correspondentieadres: Hontestraat 17 4388 RX Oost-Souburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donder dag 13 oktober om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er vanaf 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om afscheid van haar te nemen in het crematorium. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaart Zorgcentrum Zeeland, Van Dis hoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij zijn het verzorgend personeel en artsen van "Nieuw-Sandenburg" dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging van onze moeder, oma en oma-oma gedurende de afgelopen 4 jaar. 'Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven.1 Mattheüs 1128 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde moeder Margaretha Zijderveld-Baars sinds 15 mei 1992 weduwe van Gerrit Arie Zijderveld v.d.m. in de leeftijd van 82 jaar. Wouw: B.P. Zijderveld Hollywood (Miami, Florida, USA): G.J. Zijderveld Grubbenvorst: M.C. Zijderveld Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Eben-Haëzer' te Middelburg, voorde liefdevolle verzorging. 10 oktober 2005 Zorgcentrum 'Eben-Haëzer', kamer 39 Correspondentieadres: Blomakker 29,4724 CS Wouw Onze moeder is opgebaard in haar eigen kamer in 'Eben-Haëzer', Briandlaan 2 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tol afscheid nemen op D.V. vrijdag 14 oktober van 15.00 tot 16.00 uur. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. zaterdag 15 oktober om 10.00 uur in de 'Ter Hoogekerk', Willem Teellinck- straat 3 te Middelburg, waarna aansluitend om plm. 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats te St. Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Zie ook: www.rouwbericht.nl Na een moeilijke laatste levensperiode van ruim ze ven jaar waarin haar lichaam en geest steeds meer af zwakten is overleden onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Grietje Marijs-de Nooijer sinds 13 april 1955 weduwe van Jan Marijs in de leeftijd van bijna 85 jaar. Amemuiden: Kees Marijs Grie Marijs-Siereveld Jan Marijs Monique Marijs-Christiaansen Renée Floor Jozias Marijs Nathalie Marijs-la Grand Anouk Zorgcentrum "Nieuw-Sandenburgh 8 oktober 2005 Correspondentieadres: Nieuwstraat 12, 4341 AS Amemuiden De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. donderdag 13 oktober om 14.15 uur op de algemene begraaf plaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er een rouwdienst plaats in het verenigingsgebouw "Rehoboth" van de Neder lands Hervormde Kerk te Amemuiden, welke aan vangt om 13.15 uur en geleid wordt door de Weleer waarde heer Ds. A. Goedvree. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth". Onze dank gaal uil naar medewerkers en personeel van zorgcentrum "Rustenburg" en "Nieuw- Sandenburgh" voor de goede verzorging die moeder heeft gehad. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Bedroefd geven wij u kennis, dat van ons is heenge gaan, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Grietje de Nooijer weduwe van Jan Marijs in de leeftijd van bijna 85 jaar. A. Marijs-de Nooijer D. Marijs in herinnering L. Meerman-de Nooijer C. Meerman G. Marijs-van Belzen L. Marijs in herinnering Neven en nichten Amemuiden, 8 oktober 2005 Verdrietig nemen wij afscheid van onze geliefde tante Grietje Marijs-de Nooijer in de leeftijd van bijna 85 jaar. De goede herinneringen aan haar zullen altijd blijven. Matty en Rinus de Nooijer Amemuiden, 8 oktober 2005 Bedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat in alle rust van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma Janna Maatje Kappetein-van der Linde - Jans weduwe van Pieter Kappetein 22 april 1920 9 oktober 2005 Goes: P. van der Vet-Kappetein J. A. van der Vet Rotterdam: D. van der Vet Zierikzee, Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres: Fam. J. A. van der Vet Nieuwe Diep 23 4465 AB Goes De rouwdienst zal worden gehouden donderdag 13 oktober om 13.15 uur in de Nederlandse Hervormde Kerk te Dreischor, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Dreischor. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Er is gelegenheid tot condoleren in voornoemde Kerk na de begrafenis. Ik kan niet slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen, en wonen in een veilig thuis. Zeer dankbaar voor alles wat zij in haar uiterst lief devolle leven voor ons allen heeft betekend, delen wij u mede, dat toch onverwacht van ons is heenge gaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Francina Moggré echtgenote van Rutgerus (Gerard) Vergouwe in de leeftijd van 87 jaar. Breskens: Niek en Monique Vergouwe-Huygebaert Jürgen en Karine Ruben Michaël en Cindy Breskens: Jonny en Petra Vergouwe-Begheijn Maikel Breskens, 7 oktober 2005 Correspondentieadres: Boulevard 15 4511 AA Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 11 oktober om 13.30 uur in "Ter Schelde", Ringlaan 4 te Breskens. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den in crematorium "Temeuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. Nu is onze zus en tante Catharina Joanna de Vriend van ons heengegaan in de leeftijd van 89 jaar. Middelburg: Suzan Bijl-de Vriend Aardenburg: Jo Charité-de Vriend Neven en nicht Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, die zij in verzorgingshuis "Vremdieke" te Hoek heeft mogen ontvangen. Hoek, 10 oktober 2005 Correspondentieadres: Schepenstraat 33 4527 AR Aardenburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 16.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Met veef liefde en dankbaarheid denken we aan jou onze bijzondere moeder en oma Diepbedroefd geven wij kennis van het toch nog onverwacht overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Cornelia Hendrika de Reus weduwe van Cornells van Bendegem op de (eeftijdvan 90 jaar. E. M. de Koning-van Bendegem P.J. de Koning Liselotte Coen enjocelyn J. G. van Bendegem Temeuzen, 9 oktober 2005 Correspondentieadres: Celsiusstraat 6, 4532 KW Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 14 oktober om 13.00 uur in Monuta rouwcentrum "Temeuzen", Roo seveltlaan 6, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbe graafplaats, Bellamystraat 28b, Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcen trum In het huis mijns Vaders zijn vele Jolt. fii Na een moedige strijd is van ons heengegaan ons lieve Margaretha Berg-Kooijmans Dordrecht t Antwerpen 17 mei 1915 9 oktober200i Sinds 13 mei 1980 weduwe van Willem Jacobus Berg In haar lange leven was zij met hart en ziel diacones Verplegend, dienend, zorgend. Wij zullen haar liefde en zorg missen. Bep Berg-Kole Hans en Carla Fleur, Sanne, Merlijn Peter en Geraldine Anna, Sarah Eveline en Jan Malou, Boris, Dante en verdere familie Correspondentieadres: Donker Curtiusstraat 8 4384 GH Vlissingen Zij is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen,al- waar geen bezoek. De Herdenkingsdienst zal worden gehouden op dos. derdag 13 oktober om 13.15 uur in het Kerkceniniit "Open Hof", Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis p!aats- hebben op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Indus, trieweg 20 te Vlissingen. Geschokt zijn wij door het overlijden van onzeliei? buurvrouw, mevrouw M. Berg-Kooijmans Familie de Klerk, familie Swiers, familie Leydekkers, familie Passenier, familie Reinderts, familie Steuisi en Jonny van Loon-Verhoeff De nabestaanden veel sterkte toegewenst. Tot wederzien, tot wederzien Al waar het moge wezen: na lang of korten tijd, misschien in 't ongekend nadezen! Guido Gezeik Mijn lieve man, onze lieve pa en opa Johannes Pieter van den Ameele echtgenoot van Adriana Pieternella de Koster is op 91 -jarige leeftijd vredig ingeslapen. Hoofdplaat, 5 augustus 1914 t Brugge, 9 oktober 2005 Oostburg: A. P. van den Ameele-de Koster Temeuzen: Jilly en Akke t van den Ameele-Breimer Machela en Mohamed Johanan en Sandra Vlissingen: Piet en Coby van den Ameele- van der Linde Natasha en Edwin Jeroen en Gwen Brugge: Hans en Lieve van den Ameele-Lemey Jelle en Kaat Ruben en Sara Seline 4501 ER Oostburg Grote Beer 8, flat 4 De herdenkingsdienst vindt plaats in de Hervormde Kerk te Hoofdplaat op vrijdag 14 oktober om 13.00 uur. Aansluitend zal de crematie in strikt besloten fa liekring plaatsvinden. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de kerk vanaf 12.15 uur. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, geliev deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar dat hij zolang in ons mid den was, delen wij u mee dat toch nog plotseling is overleden Daniël Abraham van Houte weduwnaar van Martha van Heese in de leeftijd van 93 jaar. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Schoondijke, 6 oktober 2005 Correspondentieadres: Albert en Anneke van Houte-Leunis Van der Slikkestraat 18 4507 AD Schoondijke De afscheidsplechtigheid, waarna de begrafenis, hebben in besloten kring plaatsgehad te Schoondijke. Liever geen bezoek aan huis. In Memoriam In herinnering 11-10-2004 11-10-2005 Marleen Verbraeken Zo ver weg, maar in mijn gedachten diep verzonken, Elke dag mis ik je kracht, liefde en zorgzaamh Je bent voor altijd in ons hart gesloten. Jean-Pierre en Lucky ALZHEIMER MAG GEEN NATIONALE RAMP WORDEN www.alzheimer-nederland.nl afwezig G.J.M Roks. huisarts te Cliegk van 17 t/m 21 okl.M Waarneming: A-K Dr. v.d. Mee te Hulst 0114-314215 L-Z Dr. v. Berkel te Koewacht 0114 - 36 1327

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34