Riemens traint zich naar de top PZC k /W Veldrijders lonken naar de weg De Rechter is nieuwe koploper Knappe rentree Ingrid Verburg Danijel Gavranovic met vijf doelpunten de gevierde man Voormalig voetballer kan zijn ei kwijt in duursport T - - uitslagen topscorer agenda dinsdag 11 oktober 2005 jwb| door Mieke van den Broek MIDDELBURG - Zijn fanatis me kwam niet meer overeen met dat van zijn voetbalmaten. Ook merkte hij dat zijn knie niet meer wendbaar genoeg was op de groene mat. Redenen genoeg voor Middelburger Mare Rie mens over te stappen op de triat- lonsport. Zonder succes bleef die switch van twee jaar gele den niet. Dit seizoen eindigde Riemens in de eindklassering van Zuidwest Nederland triatloncircuit op de tweede plek achter Remy Vas- seur. Ook lettend op de twee uit stapjes naar de marathon is pro gressie waarneembaar. Vorig jaar werd de 36-jarige Middel burger nog zeventiende bij zijn debuut in de Kustmarathon. Tij dens zijn tweede tocht van Burgh-Haamstede naar Zoute- lande, anderhalve week gele den, werd hij zevende. „De Kust marathon is voor mij perfect ver lopen. Als ik naar de toptien kijk, ben ik de enige verrassing. Op het tweede deel klokte ik de vijfde tijd." En dal voor iemand die slechts twee seizoenen bezig is met duursport. Een talent is opgestaan, zou je zeggen. Zelf ontkent hij dat. „Duursport is volgens mij ge woon een kwestie van trainen. De wilskracht is in ieder geval aanwezig. Een andere verkla ring is dat ik als baby veel huil de. Misschien heb ik in die tijd een grote longinhoud ontwik keld." Zwembroekje Talent of niet, trainen doet Rie mens genoeg. In een normale week zwemt, loopt of fietst de triatleet zo'n zes keer. Vooral het zwemmen krijgt extra aan dacht. „Mijn eerste triatlon vol bracht ik twee jaar geleden bij De Schotsman. Ik stond daar met mijn gewone zwembroekje en kon niks anders dan de schoolslag. Vanaf het begin was het zwemmen mijn zwakke punt. Ik ben iemand die met moeite zijn A-diploma heeft ge haald. Dit seizoen ga ik meer aandacht besteden aan het zwemmen. Ik wil vier keer per week in het water liggen." Een grote drang naar prestaties heeft Riemens niet. Wel wil hij volgend jaar deelnemen aan wat triatlonwedstrijden buiten de provincie. „Ik ben benieuwd hoe ik het er in een nationaal sterk deelnemersveld vanaf breng." Het zijn met zijn prestaties waar Riemens het meest geluk kig mee is. Hij is veel meer te spreken over zijn fysieke gestel. ,.Ik kan sporten zonder lichame lijke klachten. Dat is al een hele overwinning op mezelf." Tijdens zijn voetbalcarrière had de Middelburger de laatste tien jaar veel blessureleed. Een knie kwetsuur hield hem tien jaar be zig. Een skiongeluk in 1992 was daarvan de ooi-zaak. „Ik heb vijf operaties gehad Tussendoor voetbalde ik gewoon, maar toen ik na de laatste operatie zo goed als hersteld was, bleek ik niet Motorcrossers sterk in Lelystad LELYSTAD - De Zeeuwse mo torcrossers hebben zich goed ge weerd in de finale van het NK voor districtslicentiehouders. In Lelystad gingen negen rijders uit de provincie van start. Bij de 125 cc leverde Johny Gijssel een knappe prestatie door eerste te worden. In dezelfde klasse werd Jan Willem Comelisse veertien de. In de 50 cc-klasse werd Lars de Nood vierde overal. Hij had de pech dat zijn motor in de twee de mache enkele keren stilviel door electronische problemen. In de 85 cc kleine wielen werd Gino Nachtegaal negende over al en in de 85cc grote wielen werd Kevin Spruyt vijfde. Verder bij de 250/500cc werd Willem Jaap Janse na een onge lukkige eerste manche toch nog zevende overall. Ronald Melse werd hier dertiende. Bij de veteranen werd Peter Ma- ranus keurig derde. erg wendbaar meer op het voet balveld. Ook kwam ik bij Serooskerke in een lager team terecht. Mijn fanatisme, te verge lijken met dat van een profvoet baller, was ondertussen nog al tijd aanwezig. Maar dat kwam niet overeen met de felheid van mijn ploeggenoten. Ik ben toen gestopt en lid geworden van atle tiekvereniging Dynamica." Derde helft Heimwee naar zijn vorige sport heeft Riemens niet. „Ik verlang nog wel eens terug naar de gezel ligheid van de derde helft. Maar het spelletje zelf mis ik niet. Dat is voor mij ook onverklaarbaar. Sinds ik kan lopen was er een bal bij mij in de buurt. Nu lig gen er nog wat ballen in de schuur, maar ik kan er gek ge noeg van afblijven", aldus een verbaasde Riemens. Veel tijd om nog een balletje te trappen heeft de personeelsfunc tionaris van onderwijsgroep Edudelta ook niet. Hij beheert naast zijn baan ook nog een aan tal appartementen, die op naam van zijn moeder staan. Door zijn nieuwe tijdrovende I hobby heeft Riemens zijn socia- I le leven niet uit het oog ver- I loren. „Ik waardeer het enorm I dat mijn vriendin, mijn moeder I en andere bekenden langs de kant stonden bij de Kustmara- 98 thon. Mijn beste maatje heeft mij op de fiets begeleid. Als je niet in je omgeving investeert, dan krijg je dat er ook niet voor terug." De Kustmarathon is voor de Middelburger de grootste wed strijd van het seizoen. „Dat eve nement leeft zo enorm. Ik krijg door die wedstrijd ontzettend veel positieve aandacht van pers en publiek. Daar doe ik het, net als veel andere atleten, eerlijk gezegd toch vooral voor." Mare Riemens: „Ik verlang nog wel eens terug naar de gezellig heid van de derde helft na een voetbalwedstrijd. Maar het spel letje zelf mis ik niet." foto Lex de Meester Sterke start Zeeuwse dartploeg GOES - De Zeeuwse mannen-dartsploeg LaCotW landelijke competitie uitkomt, is goed gestart. In de^j ste poulewedstrijd tegen Oost-Nederland werd metg gewonnen. Vooral Henrico Traas was op dreef inhet&l se Yip Plaza. Hij won zijn partijen. De LaCo spelers strijden verder met het Amsterdam^ ra van Co Stompé en DBBR uit Leiden voor een nla» de play-offs. j Titel windsurfer Van der Linde GOES - Niek van der Linde uit Rilland is eerstee®! den in het Belgisch kampioenschap freestyle windsJ Op het Nederlands kampioenschap freewave werd] tweede. Bij de finalewedstrijd van het NK freewar Vlieland eindigden Van der Linde en Ben van der S-i precies gelijk. Na veel gereken en overleg kwam deeiMi ge bij Van der Steen terecht. Het Belgische kamp*! schap bestond uit een serie van zes wedstrijden. Vaal Linde won er vier en ging als favoriet naar de nd Door gebrek aan wind werd die afgelast, zodat deïW ander zonder te varen de titel greep. Krappen wint ook single in Canadi EDMONTON - Na haar overwinningen in de vroiJ dubbel en de mixeddubbel van de Klondike Open, :«j Karin Krappen ook het singletoernooi in de Canaa stad Edmonton gewonnen. In de finale van het dartsera ment versloeg de Vlissingse de uit Calgary afkomstige! dy Pardy met de cijfers 4-2. In het mixed tripletoernooi werd Krappen derde aanl zijde van Tony Martin en Paul Black. In het geloot-y peltoernooi pakte de Vlissingse met Gary Norton dei] de plaats. Met haar prestaties in Edmonton verdiende Karin Kr] pen zo'n 700 euro, maar belangrijker voor haar zij:j punten die ze vergaarde. Op de nieuwe wereldrana die binnenkort zal worden bekend gemaakt, steekt moedelijk landgenote Francis Hoenselaar voorbij i hoeft dan alleen nog de Engelse Trina Gulliver voor J te dulden. Hoogerland sterk in Australië GOES - Johnny Hoogerland is zijn goede vorm va: laatste weken nog niet verloren. De wielrenner rijdt c» dagen in de voorste gelederen van de Herald Sun Tob Australië mee. Gisteren eindigde Hoogerland indeta de etappe als twaalfde, op vier seconden van de Let Dj nius Kairelis van Amore et Vita. De Australiërs Mat Lloyd en Baden Cooke werden tvd en derde. In het algemeen klassement staat hij 24eop seconden van leider Sean Sullivan. Ruime zege van Tommy Staal GOES - De elfjarige Tommie Staal heeft met groteoa macht de jeugdloop van de vier mijl van Groningen; wonnen. Het lid van Delta Sport dat ook uitkomt voo:i interculturele 2Cras-team legde de 6439 meter af in 23a nuten en 42 seconden. Arjan Beije van Delta Sport won met het team vanl Post de bedrijvenloop. i door Ko Mechielsen GOES - De mannen van De Schelde kregen zaterdagavond wateropololes. De hoogst spelen de Zeeuwse club verloor in Veld hoven met 20-3 van Njord. Het tweede team van de club uit Ter- neuzen verloor kansloos van De Stormvogel 2: 4-11. De Stormvo gel 1 pakte de punten in Box meer. Bij BZ&PC werd het 4-5. Danijel Gavranovic maakte alle treffers. De Ganze-mannen speelden gelijk tegen OZC'57, terwijl de vrouwen van de Goe- se club met 8-3 wonnen van SWNZ 3. De Schelde 2-De Stormvogel 2 4-11: Het geroutineerde Storm vogel speelde een puike wed strijd en gaf Schelde 2 in de eer ste drie periodes geen enkele kans: 1-8. Pas daarna konden de Terneuzenaren de score een draaglijker aanzien geven. Scores Stormvogel: Pim Bekkers 4, Jeroen van de Broeke 3, Gep Na- vest 2 en Frank Leijjise en Sven Eric Sandifort 1. BZ&PC-De Stormvogel 4-5: Met een te kleine ploeg vertrok Stormvogel naar Boxmeer. Bei de ploegen gingen slordig met de kansen om. Pas in de derde periode opende de thuisploeg de score, maar Stormvogel klamp te aan. Na 2-2 eind derde perio de bleef het ook in de laatste pe riode gelijk opgaan. In de laat ste minuut bleken de bezoekers het gelukkigst. Danijel Gavrano vic was de gevierde man bij de Vlissingers. Hij scoorde alle vijf treffers, zodat zijn ploeg de eer ste seizoenszege greep. De Ganze (m)-OZC'57 6-6: Na de 1-1 in het eerste kwart stond Ganze halverwege met 3-2 voor. De wedstrijd bleef spannend en de puntendeling was achteraf ge zien terecht. Scores De Ganze: Cheyenne van Berkel 3, Maarten Buijs 2 en Gui- do Vermeulen 1 De Ganze (vr)-SWNZ 3 8-3: Na een stevig eerste periode waarin het 0-0 bleef, werden de Ganze vrouwen in de tweede periode beter. De ploeg speelde de bal goed rond en creëerde mooie kansen De 5-1-voorsprong na de derde periode was dan ook te recht. Een zwakke laatste kwart kon bij de thuisploeg de pret niet meer drukken. Scores De Ganze: Astrid Assink 3, Tamara Flore en Joyce Pieters 2 en Marijke Kiel 1. door Lucien Roelandt VROUWENPOLDER - Ingrid Verburg was bij de dressuurwed- strijd van de RV Sé-Ros baas in eigen huis. De eigenaresse van manege De Eendracht in Vrou wenpolder stuurde de schimmel Luca naar een overtuigende ze ge in de klasse Z2. Elna Ridderbos was in de klasse Z1 oppermachtig. De amazone uit Koudekerke eiste met Loe- lap de overwinning op en stuur de Morro Grande naar de twee de plaats. Na twee jaar afwezigheid bleek Ingrid Verburg de rijkunst nog niet verleerd. De score van 188 punten was het bewijs. Met Lu ca was Verburg ook nog de eni- door Cilya van der Kooy BLADEL - Met een uitbreiding van twee renners naar zes heeft het veldrijden binnen de Rabo- ploeg in tien jaar tijd een se rieus gezicht gekregen. Maar nu de jaren bij Richard Groenendaal (34) gaan tellen en een Belg (Sven Nys) de absolute uitblinker is, rijst de vraag of er straks nog renners zijn die de na tionale eer kunnen hooghouden. Voor talenten als Lars Boom en Ricardo van der Velde lonkt ook een loopbaan op de weg, maar toch maakt directeur Theo de Rooij zich geen zorgen over de toekomst. „Ik zie het vooral als luxeprobleem", zei hij bij de pre sentatie van de veldritploeg in Bladel. „We spreken richting de renners ook geen voorkeur uit. Het is voor ons vooral belangrijk dat ze met hun hart kiezen." Door de professionalisering van het veldrijden en het zware pro gramma op de weg is de tijd voorbij dat beide disciplines ge combineerd kunnen worden. Boom heeft daarom voor dit sei zoen zijn activiteiten in de mod der al teruggeschroefd. De we reldkampioen bij de junioren in 2003 wil zich zeker na zijn ster ke optreden (elfde) bij de WK in Madrid komend seizoen volle dig op de weg gaan richten. Hij zal deze winter maximaal elf crossen rijden. De 18-jarige Ricardo van der Velde is er nog niet helemaal uit of hij zich volledig op het cros sen gaat richten. De zoon van oud-prof Johan van der Velde rijdt dit seizoen voor het eerst in het shirt van de Rabobank. „Ik wil het nu nog combineren. In het veldrijden kun je veel berei ken, maar als ik naar al die mooie zeges van mijn vader op de weg kijk, trekt dat ook wel. Dit seizoen staat voor mij voor al in het teken van ervaring op doen." Routinier Groenendaal vindt dat de jonge jongens de tijd moeten krijgen een keuze te ma ken. Hij wil daarom nog wel een aantal jaren proberen het Ne derlandse vaandel hoog te hou den. Vooral de wereldtitelstrijd, dit seizoen in eigen land, hou den de ambities bij hem levend. GPD Lars Boom was wereldkampioen bij de junioren in 2003 en wil zich zeker na zijn sterke optreden bij de WK in Madrid (elfde) komend seizoen volledig op de weg gaan richten. foto ANP ge combinatie die in deze ru briek een winstpunt haalde. Voor Elma Ridderbos was het de eerste keer dat ze met de brui ne merrie Loelap in de klasse Z1 in de ring kwam. De score van 188 punten was een veelbelo vend debuut. „Loelap is eerder door Sandra van der Hoofd gere den in de klasse ZZ-licht. Dat maakt het voor mij al een stuk gemakkelijker", zegt de twintig jarige bloemiste bescheiden. „Met haar routine, is de merrie een fijn leerpaard voor mij." De klasse Z1 bracht ook succes voor André van der Hoofd. Met de derde plaats voor dochter Sandra met Pretty Woman ston den drie paarden van de fokker uit Gapinge bij de prijsuitrei king op de eerste rij. door Euqène de Kok GOES - De ene spits van een Zeeuws-VIaamse vierdeklasser is aan de top van het Zeeuws topscorersklassement afgelost door een aanvaller van een ande re zondag-vierdeklasser uit Zeeuws-Vlaanderen. Erik de Rechter van Hoofdplaat heeft de koppositie overgenomen van Kevin Schot van Axel. Erik de Rechter maakte beide doelpunten voor Hoofdplaat in het duel met Jong Ambon (2-1) en bracht zijn totaal daarmee op negen. De aanvaller uit Bres- kens maakte tot nu toe in vrij wel elke wedstrijd één of twee doelpunten. Hij kwam alleen niet tot scoren tegen Axel. De topscorer van die ploeg - Kevin Schot - bleef dit weekeinde droog staan, maar zag zijn ploeg genoot Patrick Vincke wel sco ren tegen HW'24 (1-1). Schot heeft er nog steeds acht achter zijn naam staan, terwijl Vincke inmiddels al zes keer heeft ge scoord. De twee koplopers zijn niet de enige Zeeuws-Vlamin gen in de top van het klasse ment. Van de 31 spelers met vier goals of meer, zijn er zestien af komstig uit dat deel van de pro vincie. De nummer drie van het klasse ment bÜjft Mervin Niemantsver- driet van Vhssingen. Hij scoor de één keer tegen Patrijzen (6-0) en kwam op zeven. Dennis de Nooijer is de snelste stijger. De spits van RCS werd zondag op de bank gezet door trainer Alexander van Keulen omdat hij te laat was, maar maakte vervolgens in de tweede helft drie treffers tegen Halsteren (4-1). De oud-prof staat nu op zes en bevindt zich in het gezelschap van Arjan Koopmans (SSV'65), Peter Willemse (Bruse Boys) en Patrick Vincke (Axel). Hel Zeeuws topscorersklassemenl ziel er als volgt uit: 1Erik de Rechter (Hoofdplaat) 9 doelpunten, 2. Kevin Schot (Axel) 8. 3. Mervin Niemants verdriet (Vlissingen) 7, 4. Arjan Koopmans (SSV'65), Dennis de Nooijer (RCS). Peter Willemse (Bruse Boys) en Patrick Vincke (Axel) allen 6, 8. Christiaan Boon (SSV'65), Jeroen van Ommen (GPC Vlissingen), Ferdi Tilroe (Ka- pelle), Alex Meijer (Spui), Thomas Leegwater (Clinge) en Erik de Groene (Luctor'88) allen 5. 14. Ve- li Eryürük (AZVV), Arjen Oostdijk (Terneuzense Bovs), Matthijs Hage (Zierikzee), Koen Wisse en Trung Tran (beiden Goes), Gerben Men- heere (Heinkenszand). Bas Rooze en Jeroen Geerse (beiden Seroos kerke). Dennis Buijs (Steen), Peter Drumont (Clinge), Dave de Booij (Hulsterloo), Evert van den Berg, Kana da Rosa Bernardo en Jari Vyane (allen HW'24). Pascal We- dage, Arno Verlinde en Ruud Aude- naerd (allen RIA W.) en Bart Fe- lius (Walcheren) allen 4. Derde klasse regio. Terneuzen 2-BC Zeeland 3 1-7. ME: Roy Samuels-Mar tin Steutel 3-15, 14-17; Arno de Rit- ter-Adrew Hamelink 15-4, 15-10. VE: Nelly de Ritter-Eva van Zoest 3-11,4-11; Esmeralda Roelse-Suzan Broekhuizen 2-11, 1-11. GD: De Ritter/De Rit- ter-Broekhuizen/Steutel 5-15, 7-15; Roelse/Samuels-Van Zoest/Hamelink 1-15, 9-15. MD: Samuelse/De Ritter- Steutel/Hamelink 13-15, 10-15. VE: De Ritter/Roelse-Van Zoesl/Broekhuizen 9-15, 3-15. Vrouwen. Hoofdklasse: Pendra- gon-Black Eagles 66-53, Yellow Sox-EB- BC 69-35, Barons-Tracks 43-46, Almon te-Quo Vadis 86-20, Virtus-Waldric 59-34. Overgangsklasse: Condor- High Five 32-52, BC Vlissingen 2-Go Getter 88-35, ABC-Tantalus 50-31, JRC Boxtel 2-Vos- senberg 76-43. Eerste klasse: Voor- waarts-Marathon 34-57 Mannen. Hoofdklasse: Tantalus-Pen- dragon 69-73, Den Dungk-Tracks 87-47, BC Eindhoven-Dunatos 65-83, BC Vlis- singen-BV Rooi 60-86. Overgangsklas se: Agathos-EBBC 3 60-69, High Five 2-Black Eagles 2 37-64, Virtus-Spring- field 2 92-49 Eerste klasse: BV Sou- burg-BC Vlissingen 2 67-60. Tweede klasse: Volharding 2-Scheldesport 2 42-86. Jongensjunioren. Hoofdklasse: Black Eagles 2-Tracks 91-50, Black Eag- les-BC Vlissingen 66-57. Lange Jan kroegenbridge met 120 deelnemers (resultaten in procen ten). De Kam/De Vries 70.46, De Munck/ Wage- naar 64.15, Pouwelse/ Pouwelse 62.56, echtpaar Schliekel- mann 62.40, mw. Geldof/ Polderdijk 62.38, dms. Kooyman/Vogel 61.72, echt paar Witteman 60.14, echtpaar Labruje- re 60.07. Vrouwenpolder. Dressuur RV Sé-Ros. Klasse Z2: 1. Ingrid Verburg, Luca (Oranjezon) 188; 2. Benjamin Mal- jaars, Joli (Oranjezon) 177; 3. Kees Fran- cke, Ulke (Gouwe Reyers) 167. Z1: 1. El- na Ridderbos, Loelap (Sé-Ros) 188; 2. El- na Ridderbos, Morro Grande. 187; 3. Sandra van der Hoofd, Pretty Woman (Sé-Ros) 185. M2: 1 Babette Bookelaar, Laviena (Sé-Ros) 172; 2 Margreet Wal raven, Rinola (Weelr.) 162; 3. Julia Pop- pe, Romeo (Oranjezon) 161. Ml: 1. An- nemijn Harten, Sukabumi (Oranjezon) 170, 2. Roos Mes, Djuck (Gouwe Reyers) 166; 3. Evelien Cevaal, Summer (Gouwe Reyers) 162. Vlissingen. Leeuwen Sprintrofee LR PC Scheldestad. Klasse M: 1. San dy den Exter, Tibantos (N-Bev.) 4/0/46.24; 2. Sandy den Exter, Jovely, 4/4/47.08; 3. Bert Verseput. 8/60.84. Tweede parkoers: 1. Ilona Markusse, Lanciano (Walcheren) 36/47.78; 2. Si mon den Exter, Twister (Kortgene) 33/44.53; 3. Miranda Ruyten, Odessa (Scheldestad) 32/73.87. Pony's klasse M cat. CD: 1. Jeanine Nieuwenhuis, TDN's Jumper (Gouwe Reyers) 0/64.03. L cat. D: 1Dagmar La- toy, Apollo (Oranjezon) 0/62.56. Tweede parkoers: 1. Margot Vermue, Mirka (Weelr.) 36/36.40. L cat. C: 1. Koen Minderhoud, Tashira (Gouwe Reyers) 0/61.56. Trainingswedstrijd Breda (500, 1500): Niels Goverse, Kapelle: 39,73 en 2.01,70, Basiiaan van 't Westeinde, Wol- phaartsdijk: 40,57, 2.03,50, Patrick Goverse, Kapelle: 41,57, 2,01,01, Mare de Vrieze, Brouwershaven: 42,21, 2.07,10 pr, Maarten Janse jr., Wol- phaartsdijk: 42,79, 2.06,68, Adriaan Pro voost, Domburg: 47,37, 2.18,55, Erwin Mesu, Middelburg: 48,07, 2.24,29, Cori- na Boekei, Brouwershaven: 48,24, 2.28,75. San Luis. WK. Tiende ronde:Top (Bul) - Morozevitsj (Rus) 0,5-0,5,U (Hon) - Svidler (Rus) 0,5-0,5, Ka;ir) janov (Oez) - Polgar (Hon) 1-0, Am (Eng) - Anand (Ina) 0,5-0,5. Stand: 1. Topalov 8, 2 Svidler d Morozevitsj, Anand 5,5, 5. Leko,l simdzjanov 4,5, 7. Adams 3,5,8.Po 2,5. Leipzig. WK. Vrouwen, degen, i ste ronde (laatste 64); Tol (Ne Choi (ZKo) 15-9, tweede ronde; Tol- kei (Dui) 5-4 n.v.; derde ronde: Tol rada (Jap) 5-4 n.v.; k Mackay (Can) - Tol 15-12; halve li: Flessel-Colovic (Fra) - Vosu (Est) II n.v., Dmowska (Pol) - Mackay l( 15-9. Finale: Dmowska - Vosu 12-11 Eindstand: 1. Dmowska, 2 Vosu,3.F sel-Colovic, Mackay, 7. Tol. Mannen, sabel, halve finales: C: liu (Roe) - Sjtoerbabin (Oek) 15-13,k niakov (Rus) - Jakimenko (Rus) 151 nale: Covaliu - Pozdniakov 15-12 Lucky Day 3826 van 10 oktober 5.16.19.21-32.33.35.38.39.41.43.565; .66.68.69.70.71.77 (onder voorbeta Wenen. Mannen, eerste ronde zalez (Chl/6) - Berdych (Tsj) 6-2 6-2.I rach (Oos) - Novak (Tsj) 6-4 6-3, man (GBr) - Dupuis (Fra) 7-5 6-3.Er ger (Oos) - Almagro (Spa) 7-6(6)62 pentti (Ecu) - Seppi (Ita) 7-5 7-6(61. Stockholm. Mannen, eerste rw Martin (Spa) - Ferrer (Spa/2) 2-66-3! Spadea (VSt) - Chela (Arg) 6-24-66'. Bangkok. Vrouwen, eerste ros Peer (lsr/8) - Bremond (Fra) 6-3i Sucha (Slw) - Jeong-cho (ZKo)646 Vrouwenvoetbal. 4e klasse: 6'. Aardenburg 5-3. Nieuwdorp-Gass'1 Nieuwland-Noormannen 0-5, Zsö Sport-Patrijzen 3-1 Stand aan kop: Noormannen 5- 2 rikzee 5-12, Aardenburg 6-10. te-" daele 5-9. 5e klasse G: Zeelandia-ZSC 3~ j cheren-Zaamslag 0-3, Kruinlnge'^ Boys 2-1, Smerdiek 2-SVD i Veere-Nieuwdorp 2 8-0 Stand aan kop: Veere 5-15, gen 5-15, Smerdiek 2 6-13, ZSC t Wolf'dijk 5-9. Juniorenvoetbal. 3e div D |Ap Terneuzen-WSC 2-0, BSC-BWCHs nie-Geldrop 1-4, Sarto-Jeka UNA-Haarsteeg 3-2, Nuene 4-0. Stand: Nuenen 6-16, WSC 6-10,to ren 5-9, Haarsteeg 6-9, Geldt» Jeka 5-8, Terneuzen 5-7. PZDB-competitie. Hoofdkl burg-Aagtekerke; Aanvang 19.30 uur. Vriendschappelijk: zen, onder 23 jaar. Aanvang: Dinsdag Landelijke groot. Vierde Hasselt Locatie- BC Den Hoek, 2 vang: 19.30 uur. Landelijke competitie groot. Vierde Avontuur-BH Keukens centrum Yïp Plaza, Goes. 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 18