t r Cl GEBR. DOMINICUS BV WIES HEI PZC MET ALLES maandag 10 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Niemand staat stil bij liet woord samen. Maar het is een groot gemis als het woord samen uit je leven verdreven is. Vol bewondering voor de manier waarop hij het onver mijdelijke aanvaardde, en daarmee voor mij het afscheid minder moeilijk maakte, geef ik met veel verdriet kennis van het overlijden van mijn lieve man August Maria Boonen *10 oktober 1933 f 7 oktober 2005 Wilrijk (B.) Goes Colijnsplaat: Maria Boonen-Oliviers Colijnsplaatseweg 43 4486 AW Colijnsplaat Er is gelegenheid om van Gust afscheid te nemen op dins dag 11 oktober van 19.30 tot 20.00 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De crematieplechtigheid zal op woensdag 12 oktober om 13.00 uur plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg bereikbaar via A58, af slag 38). Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Mocht ik vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Gust Onvergetelijk was onze meer dan vriendschappelijke band. Lang hadden we er nog van willen genieten. Ons verdriet is groot. Geschokt zijn wij na het overlijden van Gust Boonen Wij delen het verdriet met Maria en wensen haar veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Wies Burgel en Hetty Vermaal Beetje bij beetje moesten we je verlaten. We konden bijna niet meer met je praten. Die blik, die stilte wat deed dat zeer, Gust van vroeger was er niet meer We zagen je stille verdriet maar helpen konden we je niet. Nu je dan echt bent heengegaan Zeggen we dank je wel voor alles wat je hebt gedaan. Wij wensen Maria veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Lex, Simone en Chantal Rinus en Petra Met diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het, na een kort ziekbed, op bijna 72-jarige leeftijd over lijden van ons zeer gewaardeerd lid Gust Boonen Als vice-voorzitter en als wedstrijdleider van ons driebandentoernooi was hij gedurende vele jaren de stuwende kracht in onze vereniging. Met veel waardering denken wij terug aan de wijze waar op hij zich heeft ingezet voorde biljart sport. Wij zullen onze Belgische vriend Gust heel erg missen. Wij wensen Marja ook langs deze weg alle sterkte toe dit zware verlies te verwerken. Bestuur en leden biljartvereniging Delta Colijnsplaat "Je komt ter wereld; gaat wat dingen doen en daarna moet je alweer hemelen. Bram van Leeuwen Dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, hebben wij vandaag afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Abraham Johannes van Leeuwen Bram 28 maart 1931 - 8 oktober 2005 Hij was een markante, betrokken man die met zijn charmes en welgemeende adviezen voor ons en anderen een groot voorbeeld is geweest. Gré van Leeuwen-van der Valk Ilan en Joke J oliën Lizet Marloes Elly en Simon Regina+ Daan Anne Weissenbruchlaan 20, 2421 GL Nieuwkoop Er is gelegenheid tot. condoleren op woensdag 12 oktober van '19.00 tot 20.30 uur in de Remonstrantse kerk, Dorpsstraat 131 te Nieuwkoop. De afscheidsdienst die geleid wordt door Ds. P.L. van Asselt zal plaatsvinden op donderdag 13 oktober om 13.30 uur in de Hervormde kerk aan het Reghlhuysplein te Nieuwkoop, aansluitend begeleiden we Bram naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraaf plaats bij de kerk. Na de begrafenis bent u welkom voor een samenzijn in Restaurant; Tijsterman, Dorpsstraat 116 te Nieuwkoop. Met veel verdriet geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze papa en opa Arsène César Verbiest echtgenoot van Irene Leonie Marie de Munck 6 april 1925 8 oktober 2005 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Drager van het Ereteken van Orde en Vrede met gespen 1948 - 1949 Bestuurslid en lid van verdienste V.O.M.l. Zeeland Zuiddorpe: I.L.M. Verbiest-de Munck St. Jansteen: Hubert Verbiest München (D.): Mare Verbiest Zuiddorpe: Alexander Verbiest Essen (B.) Frank en Dianne Verbiest-Nijman Jip, Wout, Ids Europastraat 3 4574 RN Zuiddorpe Woensdag 12 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op donderdag 13 okto ber om 10.30 uur in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Zuiddorpe, waarna de begrafe nis volgt op het kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in Restaurant 'Onder de Linden', Dorpsplein 12 te Zuiddorpe. De Heer is mijn herder Nu heb je eindelijk rust Je lijden is nu voorbij Met groot verdriet geven wij u kennis dat, na een moelij ke laatste levensperiode, is overleden onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Abraham Geschiere sinds 26 februari 1987 weduwnaar van Geertruida Verdonk Heinkenszand, 24 november 1920 - Goes, 6 oktober 2005 Waarde: G.]. Geschiere L.J. Geschiere-Kopmels Trea en Jeroen Melanie, Denise René Wolphaartsdijlc: J.G. Geschiere L.P. Geschiere-Slabbekoom Alex en Miranda Jochem, Swen Monique en Maurice Kyra, Raya Tholen: D.G. de Hond-Geschiere P.A. de Hond Marjon en Arjan Thea en Frangois Daan, Reint Abina Nieuwdorp: T.A. Geschiere (in herinnering) Goes, Zorgcentrum 'Ter Weel' Correspondentieadres: D.G. de Hond-Geschiere, Burg. van der Hoevenstraat 12,4691 JK Tholen Zaterdag 8 oktober is er van 18.30-19.00 uur gele genheid tot afscheid nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Een dienst van Woord en Gebed, voor familie en belangstellenden, zal worden gehouden maandag 10 oktober om 13.00 uur in de 'Bethelkerk' te Nieuw dorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in verenigingsgebouw 'Ammekore', Herten- weg 2 te Nieuwdorp. Geen bloemen. Onze welgemeende dank aan allen die hem met zorg, liefde en aandacht hebben omringd, in het bijzonder Zorgcentrum 'Ter Weel' te Goes Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die zij ons heeft gegeven, geven wij u kennis dat na moei tevolle laatste jaren door de HEERE van ons is weg genomen onze lieve moeder, groot- en overgroot moeder Johanna van Sabben- Westdorp sinds 7 juni 2000 weduwe van Pieter van Sabben in de leeftijd van 86 jaar. Middelburg: J.T. Meulmeester-van Sabben P. Meulmeester Thea en Peter Annie, Simone, Jasper, Patrick, Debora Jolanda en Paul Jan, Pieter, Emmelien, Jarno, Joanne Hendrik en Hanneke Lenneke, Richard, Esther Johanna en Jerome Wilhelminadorp: T.J. Janse-van Sabben A. A. Janse Pedro en Rebecca Janny 's-Heer Arendskerke, 8 oktober 2005 Zorgcentrum 'Poelwijck' Correspondentieadres:?. Meulmeester Oud Amemuidsvoetpad 314332 AN Middelburg De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 12 oktober om 13.00 uur in de 'Petruskerk' te 's- Heer Arendskerke. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de zaal van Zorgcentrum 'Poelwijck' gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Plaats uw familie berichten in de PZC Heden overleed na een langdurige ziekte onze lieve zuster, schoonzuster en tante Jo Westdorp weduwe van P. van Sabben op de leeftijd van 86 jaar. Familie Westdorp Familie van Sabben Tot ons aller verdriet overleed toch nog onverwacht op zaterdag 8 oktober onze vader, schoonvader en opa Johannes Wilhelmus ter Burg weduwnaar van Maria Margaretha Elfrida Irma de Meijer Meester Comelis 26-06-1918 t Gent 08-10-2005 Kloosterzande: W.J.Th.M. ter Burg J. ter Burg-Nijenhuis Den Haag: F.M.Th, ter Burg Berlicum: M.M.G.F. van Olmen-ter Burg R. van Olmen Utrecht: Th.H.M. ter Burg Lochem: J.E.M.P. Michielsen-ter Burg W.H. Michielsen t J.W.M. ter Burg Nieuwegein: Th.F.M. ter Burg R. Muntslag Den Haag: Ph.W.M. ter Burg E.E.M. Begheijn en kleinkinderen Gent, 8 oktober 2005 Groenendijk 54 4587 CX IGoosterzande De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 14 oktober om 10.30 uur in de H. Martinuskerk van de parochie "Ter Duinen", Groenendijk te Klooster zande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de begrafenis in zaal Den d'Waes tegenover de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ook onze geweldige moeder is de zon achterna. Minca Johanna Georgette Christina Swart-Steenhuisen weduwe van Hendrik Jan Swart Watergraafsmeer, 22 november 1917 Kats, 7 oktober 2005 Hierden: Jan Swart Mieke Swart-Wallenburg Celesta en Machiel Marcia en Mark Thamar Kats: Marja van der Rest-Swart Henk van der Rest, in liefdevolle herinnering Maarssenbroek: Marijke van Lonkhuijzen-Swart Richard van Lonkhuijzen Richard Wouter Veerhavenweg 3,4485 PL Kats We nemen in besloten kring afscheid van moe der en oma Minca op woensdag 12 oktober. Geen bezoek aan huis. Ik kan niet slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij LI thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen, en wonen in een veilig thuis. Zeer dankbaar voor alles wal zij in haar uiterst lief devolle leven voor ons allen heeft betekend, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Francina Moggré echtgenote van Rutgerus (Gerard) Vergouwe in de leeftijd van 87 jaar. Breskens: Niek en Monique Vergou we-H uygebaert Jürgen en Karine Ruben Michael en Cindy Breskens: Jonny en Petra V ergou we-Begheij n Maikel Breskens, 7 oktober 2005 Correspondentieadres: Boulevard 15 4511 A A Breskens De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 11 oktober om 13.30 uur in "Ter Schelde", Ringlaan 4 te Breskens. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden in cre matorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Ter- neuzen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Verdrietig om de leegte die zij achterlaat, doch dankbaar voor de liefde en zorg die zij ons heeft geschonken, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze zorgzame moeder, lieve oma en omaatje Clasina Leijntje Maria Bliek weduwe van Jacob Jorinus Vermeulen *26-12-1914 1 7-10-2005 Terneuzen: Adrie de Feijter-Vermeulen Wies de Feijter Peter en Ella Patrick St. Jansteen: Hannie Sprenkels-Vermeulen Theo Sprenkels Carla en John Toby, Niels Marcel en Manon Tessa, Anouk Correspondentieadres: Julianastraat 15 4532 AP Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, wordt gehouden op woensdag 12 oktober om 11.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy straat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematieplechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS \uitvaartv ex zorgmg de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies Mi. grutisinformatiepakket tel. 0118 -612868 Veerseweg 36,4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl <r\ Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40). Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. www.vluchteling.org 1070 3468946 Stadhouderslaan 28, 2517 HZ Den Haag Beetje bij beetje moesten we u verlaten We konden bijna niet meer metupran Die blik, die stilte wat deed dat zeer Mama van vroeger was er niet meer We zagen uw stille verdriet, Maar helpen konden we u niet. Nu u dan echt bent heen gegaan Zeggen we "Dank u wel, voor alles wat u heeft gedaan Heel verdrietig delen wij u mee, dat na een aantal moeilijke weken, volgens haar wens in haar ver. trouwde omgeving, is ingeslapen onze moeder schoonmoeder, oma en oma Mien Wilhelmina Hofman-de Nooijer sinds 1983 weduwe van J.P.C. Hofntan Vlissingen, 22-12-1909 Vlissingen, 5-102005 Wij zijn dankbaar, dat wij haar zo lang, in goede gezondheid, bij ons mochten hebben. Vlissingen: Hans Hofman en Piet Bakker Vlissingen: Cobi en Willy Roelse-Hofman Yuzhno Sachalin: Elvira en Andreas v.d. Dries-Roelse Jelmer, Ewout, Djente Vlissingen: Monique en Ronald Gillesse-Roelse Devilca, Nando Mama, de lege plaats is groot, heel groot.., Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 254 4381 WN Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 12 oktober om 14.00 uur in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig namen wij kennis van het toch nog onver wachte overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Adriaan Nieuwdorp Kapelle: W. Nieuwdorp f P. Nieuwdorp-Fraanje Schore: M. Lepoeter-Nieuwdorp f K. Lepoeter f 's-Heer Hendrikskinderen: P. Nieuwdorp f C. Nieuwdorp-Janse Kloetinge: B. Nieuwdorp f A. Nieuwdorp-Doezelaar Kruiningen: C. Nieuwdorp t C. Nieuwdorp-Krijnse f Heinkenszand: M. Nieuwdorp t Nieuwdorp-Verbeemen Ellewoutsdijk: M. Nieuwdorp H. Koster Neven en nichten 7 oktober 2005 Lieve Petra, rust zacht Oom Marien (in herinnering) - Tante Marie Lieve Dorotké Als ik naar de kemel kijk en ik zie een ster, dan denk ik, mijn kind wat ken je ver. Maar voel ik de liefde van je stromen, dan lxoop i I ik dat ik ooit kij die ster mag komen. Lieve Dorotké, ik kou veel van jou. Je ma D. Wennekes-Slivnjak Vlissingen EEN GOED PLAN WERKT OVER i is Plan actief met ar kinderen. Wil ,e a 19 SS SS of kijk op a Foster Parents Plan Nsderloni www.plan-nederland.nl Netwerk Notarissen AANKONDIGING EXECUTIEVEILING ONROEREND GOED Op 9 november 2005 zal door Netwerk Notarissen te West-Brabant een regioveiling onroerend goed worden gehouden in het Novotel te Breda aan de Dr. Baten burg laan 74. Tijdstip 19:00 uur tot 21:00 uur. De navolgende panden zijn ter openbare verkoop aangeboden: Veilingnotaris: Ligne Netwerk Notarissen Halsteren - Haltestraat 58 te Rilland (erfpacht)* Veilingnotaris: Berendsen, Claassen, Tiggelman Notarissen Breda - Antwerpenstraat 546 te Breda Veilingnotaris: Haans.Beijsens advocaten en notarissen Roosendaal - Weissenbruchstraat 44 te Roosendaal - Schotte 3 te Yerseke - Dijkstraat 21B te Hansweert - Martinus van de Mortelstraat 26 te Halsteren Zie de website www.veilingbiljet.nl voor meer gegevens over deze panden. Daar vindt u ook uitgebreide informatie over bezichtigingenen de veilingprocedure. Op de website kunt u tot kort voor de veiling zien of de gegevens gewijzigd zijn en of de veiling doorgaat. Uiterlijk acht dagen voor de veiling vindt u op de website de veilingvoorwaarden die gelden voor dat pand; u kunt deze ook inzien bij de veilingnotaris. Voor zover het een hypotheekveiling betreft (in deze advertentie bij het pand aangegeven met een en op de site aangegeven met 'ex art. 3:268 BW') kunt u tot uiterlijk veertien dagen voor de veilingdag een onderhands, schriftelijk bod uitbrengen bij de veilingnotaris. Op de website vindt u een formulier daarvoor. Voor uitgebreide informatie: www.veilingbiljet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38