Van Campenhout is in bloedvorm PZC Swift troeft nerveus Tjoba af Concurrenten zetten Provoost in een zetel Stroo grijpt zege in cross van De Uitlaat Topdrie vierde klass blijft in het zadel I Doelman behoedt eersteklasser SSV'65 voor zware nederlaag tegen LRC (2-2) uitslagen maandag 10 oktober 2005 door Bauke Boersma GOES - Een standbeeld is een tikkeltje overdreven, maar een beleefde buiging van de voetbal lers van SSV'65 voor Christol van Campenhout was zaterdag op zijn plaats. De doelman be hoedde de koploper in de eerste klasse voor een zware nederlaag tegen nummer twee LRC: 2-2. „Nou, we doen het met zijn allen hoor", legde Van Campen hout na het duel op het Goese sportpark Het Schenge wat al te veel bescheidenheid aan de dag. „Maar het ging lekker, ja. Zoals het met mij eigenlijk al een hele tijd lekker gaat." Dat was een behoorlijk under statement van de ex-prof. De Brabander keept het hele sei zoen al fantastisch, redde vorige week tegen Rijsoord al twee pun ten voor SSV en hield de ploeg Schroevers wint schaaktoernooi OOST-SOUBURG - Roel Schroevers heeft het 1800-toer- nooi op zijn naam geschreven. De schaker van Souburg was na zes ronden met vijfenhalve punt duidelijk de sterkste. Slechts veertien spelers hadden ingeschreven. Peter Noorlander van Souburg had na drie ronden nog de volle honderdprocent- score. De latere winnaar had een halfje ingeleverd tegen Mid delburger Alex Jonkheer. Noorlander kon het in de onder linge confrontatie niet waarma ken en zag Schroevers voorbij komen. Een ronde voor het ein de bewees Alex Jonkheer Schroevers een goede dienst, door zijn clubgenoot Hen drik-Jan Meijer te verslaan. Zo was Schroevers niet meer te achterhalen en moest Meijer ge noegen nemen met een tweede plaats. Peter Noorlander werd met Meijer gedeeld tweede met vijf punten. De prijs in de 1600-klasse werd gewonnen door Roland Kars van Souburg. van trainer Cees Houtepen zater dag vooral voor rust met een handvol reddingen in de race. „Ik ben 41, het kan elk moment afgelopen zijn", begon Van Cam penhout aan de verklaring voor zijn bloedvorm. „Als ik nog iets wil, moet het nu gebeuren. Ik merk aan mezelf dat ik door die wetenschap de laatste tijd heel scherp ben. Voor een wedstrijd voel ik zelfs weer spanning in mijn lijf, dat is een goed teken." Beleving Het is, zei Van Campenhout, simpelweg een kwestie van bele ving. En juist dat miste hij in de eerste helft tegen LRC bij zijn ploeggenoten. „LRC speelde om te winnen. Zij beseften dat ze met een gelijkspel niets zouden opschieten en dat verlies voor hen zelfs dodelijk zou zijn voor de stand op de ranglijst. Ze vlo gen er daarom direct op, zetten ons onder druk en wij stelden er helemaal niets tegenover." Daardoor kon Van Campenhout zich volop onderscheiden, al had de doelman na zes minuten geen verweer op de kopstoot van Peter van Zanen: 0-1. Maar zestig seconden later voorkwam de Brabander de 'zekere' 0-2 van Elvin Hardeveld, om in het restant van de eerste helft onder meer Marco Middelkoop, weer Hardeveld en Maarten van Gel deren het leven zuur te maken. In blessuretijd kreeg Van Cam penhout na een kopbal van Van Gelderen hulp van de lat, maar dat geluk had de keeper in de voorgaande 45 minuten ook wel afgedwongen. Daarmee bleef de schade bij rust voor SSV beperkt tot een 1-2-achterstand. In de 29e mi nuut kwam de thuisploeg won derbaarlijk genoeg op 1-1. Ar jan Koopmans werd niet terug- gevlagd voor buitenspel en de legde bal breed op Christiaan Boon. Vier minuten later poetste LRC die 'onrechtvaardigheid' al weg via Johan Bruggeman, veruit de beste man bij de Leerdammers: 1-2. Met die kleine nadelige marge bij rust mocht SSV de handen door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - In het Zeeuws damkampioenschap zijn pas drie ronden gespeeld, maar de kans dat iemand an ders dan Bennie Provoost op 1 april 2006 de titel verovert, lijkt nu al erg klein. Terwijl de rege rende kampioen fluitend zijn partijen wint, slachten zijn con currenten elkaar af. Aart Walraven was in een voor- uitgespeelde partij het derde achtereenvolgende slachtoffer van de man uit Aagtekerke. Hij werd in de opening met een zwakke randschijf opgezadeld en in het middenspel toverde de sterkste Zeeuwse dammer van uit het niets een schitterende dam op het bord, waarna Walra ven het meteen kon opgeven. Arjo Kousemaker, na twee ron den de enige speler die Provoost kon volgen, verslikte zich zater dag in zijn clubgenoot Martijn Rentmeester. Het talent uit 's-Gravenpolder sloeg nota bene toe in een speltype waarin Kou semaker als specialist geldt. Een door lep Triou VLISSINGEN - Een matige op komst van de rijders zorgde za terdag toch voor enkele spannen de manches tijdens de clubwed strijden van de de MSV De Uit laat in Vlissingen. Grote winnaar in de slechtbezet- te seniorenklasse 125/250ec/ ve- teranenklasse werd Martin Stroo, die beide manches op zijn schreef. In de eerste manche van de com binatieklasse liet veteraan Joris van Strien zien niet van plan te zijn om zich door de jonkies te laten inpakken. Martin Boodt nam de kop, maar werd halverwege voorbijgesto ken door Martin Stroo, die daar na de leiding niet meer uit han den gaf. Van Strien verprutste zijn start, rukte op naar de der de plaats en passeerde in de fina le ook Boodt nog. In de tweede manche waren de kaarten snel geschut. Stroo nam de leiding en stond die niet meer af terwijl Van Strien zich in de tweede ronde op de tweede plaats nestelde en die vasthield. Marlon Merisson rekende na pit te duels af met Boodt en pakte de derde plaats. Jochem van Dorpel en Guido Boone blijven elkaar bestoken in de 65cc. Beide keren won Van Dorpel. Bjom Oreel leek de sterkste in de 65cc nadat hij de eerste manche met overmacht won. Maar in de tweede manche kwam hij in de eerste bocht ten val en ondanks een inhaalrace kwam hij niet verder dan de der de plaats. Bas van Strien profi teerde en pakte de winst. Luuk Dybala was niet te kloppen in de 85cc waar hij twee keer met overmacht won. Jan Peter van de Weele nam di rect de leiding in de eerste man che junioren en stond die niet meer af. In de tweede kreeg hij heel wat mewer tegenstand en werd tweede achter Iwan Mar kus. Elvin Hardeveld van LRC (links) grijpt in als SSV-middenvelder Richard Uitterhoeve een pass wil versturen. foto Willem Mieras dichtknijpen. „Het had ook 1-4 of erger kunnen zijn", erkende Van Campenhout, die zijn ploeg genoten tijdens de pauze een on vervalste verbale schrobbering gaf, onder het goedkeurend oog van Cees Houtepen. De trainer zelf greep tactisch in, waardoor er na rust sprake was van ba lans tussen beide ploegen. Maar SSV scoorde nog als eni ge. Met dank aan het voetbal- gochme van Björn Langeveld. De middenvelder, in de eerste helft volledig overlopen door LRC'er Huub Visscher, nam op eigen helft bliksemsnel een vrije trap, zag de door hem gelanceer de Dennis van der Welle een slechte voorzet afleveren, maar de bal kwam desondanks in de voeten van Paul Bom. Die haal de van buiten het strafschopge bied vernietigend uit: 2-2. Beide teams kregen daarna nog kansen op de zege, de mooiste was nog wel voor Van der Welle. Maar moederziel alleen voor LRC-doelman Roland Stout maaide de middenvelder van SSV hopeloos naast de bal, „Gelet op de eerste helft is een felicitatie met het gelijkspel wel op zijn plaats", stelde Christol van Campenhout. „Zo zie je dat wij heus niet zo veel klasse heb ben dat we zonder bezieling kun nen. Als iedereen dat vanaf nu tot het einde van het seizoen wél kan opbrengen, komt er mis schien nog een leuk feestje, ja. Maar laten we daar liever niet al te veel op hopen. Want de club en de selectie zijn helemaal niet rijp voor de hoofdklasse." SSV65-LRC 2-2 (1-2). 6. Peter van Zanten 0-1, 29. Christiaan Boon 1-1, 33. Johan Bruggeman 1-2, 63. Paul Bom 2-2. Scheidsrech ter: F. Vos (Ammerzoden). Gele kaart: Mamadouba Gueye en Mi chael Cabenda (beiden SSV'65). Aantal toeschouwers: 190. SSV'65: Christol van Campenhout; Ronnie Hillebrand, Mamadouba Gueye, Michael Cabenda, Arno Me- laard; Dennis van der Welle, Bjom Langeveld, Arjan Koopmans, Ri chard Uitterhoeve (46. Chinedu Chulcwugbo); Paul Bom, Christi aan Boon. blunder in het middenspel werd Kousemaker fataal. Met twee punten achterstand op de lijst aanvoerder delen Rentmeester en Kousemaker de tweede plaats met Daaf Kasse. De Mid delburger kwam tegen Piet Alla- art slecht uit de opening, maar in het middenspel keerden de kansen. De partij tussen Leopold Sekon- go en Johnny de Leeuw, de num mers twee en drie van het vorige toernooi, was heel spannend. De Leeuw stond lange tijd beter, maar in zware tijdnood liet hij zich na een speculatief offer van zijn tegenstander nog verrassen. Kees Rijk behaalde zijn eerste punt. Hij slaagde er tegen Jan van de Weteringh in af te wikke len naar een vrijwel gelijkwaar dig eindspel. Ook René Duse- bout is na zijn gelijkspel tegen Peter Schunselaar van de nul af. Wim Koppejan is in de promotie klasse nog steeds ongeslagen. In het topduel tegen Ludwig Wilson won hij voor de derde keer op rij. In de eerste klasse gaan Marc Bronke en Eric Boo- gert aan de leiding. Swift-speler Richard Geldof (midden) ingeklemd tussen Eric van Zon (rechts) en Kim Hollestelle van Tjoba. foto Willem Mieras door Euqène de Kok 's-HEER HENDRIKSKINDER EN - Tjoba-trainer Ko Crucq is normaal niet iemand die snel om woorden verlegen zit. Maar zaterdagmiddag, halverwege de korfbalderby met Swift, keek hij eens naar zijn spelers, leek wat te willen roepen, slikte zijn woorden in en schudde alleen meewarig met zijn hoofd. Tjoba - dat stijf stond van de spanning - verloor volledig terecht van de sterk en fris ogende Middelbur gers, 9-13. „Als je aanwijzingen kunt geven is dat zinvol, maar op een gege ven moment wist ik totaal niet meer wat ik moest zeggen", illus treerde Ko Crucq na afloop de onmacht van Tjoba tegen Swift. De trainer, die in de eerste helft nog geel kreeg omdat hij binnen de lijnen aanwijzingen gaf aan zijn spelers, zocht naar een oor zaak voor het teleurstellende duel. „Ik kan het steken op de spanning, maar was dat het wel?", vroeg hij zich vertwijfeld af. „We stonden er gewoon niet, he-le-maal niet. Het leek alsof we met tien kilo stenen in onze zakken rondliepen. Ik vond voor al één vak (met Eric van Zon, Sander Harinck, Chandra Goe- degebuure en Kim Hollestelle) slordig. Er is telkens iets dat stokt. Dan is het in het ene vak, dan weer in het andere." Het slechte spel van Tjoba was niet in de allerlaatste plaats de verdienste van de tegenstander. Swift was zaterdag in 's-Heer Hendrikskinderen vanaf het be gin tot het einde de betere ploeg. Het achttal van Ralph Gil lissen speelde geconcentreerd, liet de bal snel rond gaan, verde digde uitstekend en was in aan vallend opzicht sterker dan Tjo ba. Eén goede aanval De thuisploeg grossierde in fou te passes, liet verdedigend veel steken vallen en kwam in de eer ste helft welgeteld tot één goede aanval. Uit die combinatie maakte Petra Rijn het enige doelpunt van Tjoba voor rust. Omdat de Walchenaren ook niet al te veel ballen door de plastic korven wierpen (vier), was er voor Tjoba nog lang hoop op een goed resultaat. De ploeg van Ko Crucq leek dat te beseffen en kwam als herboren uit de kleed kamers. Tjoba kwam terug tot 5-4 en 6-5 via treffers van Mar cel de Dreu en Sander Harinck, favoriet van het jonge, vrouwe lijke en giechelende deel van de Tjoba-supporters. Swift raakte echter geen mo ment in paniek. Onder meer door knappe scores van Ivo de Hond en Roel Klootwijk liep het uit naar 10-5 en maakte daar mee een einde aan de illusies van de Bevelanders. „Heerlijk", reageerde Ivo de Hond, één van de uitblinkers van Swift. „Zeker omdat het een derby is. Voor dit duel had den we al drie keer gewonnen en begonnen daarom ontspan nen. Tjoba was de favoriet en dat bracht volgens mij spanning mee. We startten erg goed, maar aan het einde van de eerste helft zakte het iets in. Dat gebeurde ook in voorgaande wedstrijden. Toen werd het steeds nog span nend, maar nu hebben we het gat altijd vrij groot kunnen hou den." Net als bij Ivo de Hond stond er ook bij Swift-trainer Ralph Gil lissen een grote glimlach op het gezicht. „De ploeg verdient een groot compliment", zei hij. „We heb ben vandaag volwassen ge speeld en gedaan waar we goed in zijn. We hebben de wedstrijd gecontroleerd en speelden gedul dig en gedisciplineerd." Door de zege passeren de Mid delburgers Tjoba op de rang lijst. Swift staat met acht pun ten uit zes wedstrijden nu derde in de eerste klasse G. „Mis schien kunnen we nu voorzich tig iets meer naar boven gaan kijken dan naar beneden", zei Ivo de Hond. Gillissen hield zich meer op de vlakte. „Het doel blijft handhaving. Tot nu toe doen we het goed, maar we zullen ongetwijfeld nog een te rugslag krijgen. De tegenstan ders kennen ons spel nu. De ver rassing zal er vanaf zijn." Scores Tjoba: Marcel de Dreu 5, Sander Harinck 2, Robert van Schaik en Petra Rijn 1. Scores Swift: Roel Klootwijk en Ivo de Hond 5, Richard Geldof, Paul van den Berg en Pascal Cas- tenmiller allen 1. van onze sportredactie GOES - De topdrie van de vier de klasse B van het zaterdag voetbal maakte geen fouten. Krabbendijke, ZPR'84 en We- meldinge boekten alle een over winning. VCK-Nieuwland 4-1: De thuisclub kwam door blunders van doelman Van Eenenaam op doelpogingen van Erik Goudt op 2-0. Merijn Dek maakte uit een counter 3-0, maar daarna blunderde ook doelman Nonne- kens, wat de 3-1 van André Sie- reveld opleverde. Al in de eerste minuut van de tweede helft scoorde Bas de Regt 4-1. Het res tant van het duel werd ontsierd door rode kaarten voor de bezoe kers. Merijn Kroes kreeg twee keer geel en Stefan Filius kreeg direct rood wegens spuwen. Wolfaartsdijk-Hocdekenskerke 8-0: Erik de Kok, Harm Fluijt en Tom Kloet tekenden voor de 3-0-ruststand. Fluijt zorgde na een uur voor 4-0, waarna Jarno Waterham, Fluijt (2x) en Leon Tavenier er 8-0 van maakten. DFS-Borssele 4-1: Remco Rotte maakte met een fraai schot 1-0. Via Martijn Boot werd het nog voor rust 2-0. Borssele kwam via Danny Gilde terug tot 2-1 en pas kort voor tijd was de buit binnen via een direct binnen- draaiende hoekschop van Marco Bergsma. Jeroen Grefkens scoor de tenslotte 4-1. SVD-Colijnsplaatse Boys 1-3: Jos Snoep scoorde na acht minu ten 0-1: Bertus Zoetewey na een kwartier 0-2 en Nigel Holmes vijf minuten later 0-3. De bezoe kers namen gas terug, maar pas een kwartier voor tijd kon Jeroen van Zee de eer redden. Cadzand-Apollo 0-2: Beide teams kregen voldoende kansen, maar alleen de bezoekers wisten er raad mee. Jean-Paul Uitter hoeve en broer Ramon scoorden. Vierde klasse B SPS-Krabbendijke 1-2: Krab bendijke had het geluk van de koploper. SPS kreeg voor .rust de beste kansen, tot twee maal toe werd de bal van de doellijn gered. Krabbendijke schoot te gen de lat. Na rust had Krabben- Landelijke competitie driebanden groot: Derde divisie, poule 5. De Stene Brug - Verhoeven 1 6-2: Piet Koek - Sjors Persoons 35-30, 55 beur ten; Marco van der Hout - Guust van de Brande 34-35, 52; Wim de Kok - Joop Verhoeven 30-25, 52; Ad Menheere - Bertie Kuipers 30-13, 52. Hoondert/de Waard - 't Pleintje 1 4-4: Frans de Koek - Piet Gabriels 35-9, 40; Sjaan van Kuyk - Piet Verstijlen 35-24, 57; Johan Visser - Jan Aarts 27-30, 52; Eddy der Weduwe - Jan Verstijlen 25-30, 73. DGV - Roy ai/De Parel 4-4: J. Boeren - Theo Platjouw 34-35, 48 L. Alberts - Jelle van Dam 35-31, 61; R. Kuyster- mans - Mathieu Vlerick 27-30, 36; J. van Peer - Johan van der Dussen 30-2172. Vierde divisie, poule 4. 3BSD Party service - Aartsbouw 4 2-6; Jan Suy- kerbuyk - Jan Vergouwen 26-30, 68; Ton van Beveren - Ben Raaijmakers 23-25, 60; Piet Kox - Jo van Vlimmeren 18-25, 65; Ron Speijer - Toon Boeren 20-12,55. Heinkenszand. Eindstand persoonlijk kampioenschap libre zesde klasse van het district Delta Zuid-West: 1. Jeanet- te Buijze LBV 6 gespeeld-10 punten. 0.79 moyenne(promotie), hoogste serie 5; 2. Christian Coomans Onder Vrien den 6-8, 082(promotie), 1.15; 3. Claudia van de Berge Scheldezicht 6-4, 0.51, 5; 4. Arthur Hoogesteeger Scheldezicht 6-2, 0.53, 5. Bowlingvereniging Middelburg. Maandagleague: Allie angel - Prut sers 3-1, Jamin/Pets place - La pelotita azul 3.5-0.5, Hoven.bedr. Walch. - Hooi zolder 1-3, Dekkertjes - Duck/Spar 3-1, Kwik kwek kwak - Doemarwa 3-1, Im- tech - Ijsvogel 1-3, Computerservice - Brothers in arms 2-2. Stand na 15 ga mes: Makzo 18, IJsvogel 14, Imtech 14, Computerservice 12, Kwik kwek kwak 12, Allie angel 11, Doemarwa 10, Dek kertjes 10, Hove.bedr. 9, Hooizolder 9, Jamin/Pets place 8.5, Prutsers 8, Brothers in arms 7, La pelotita azul 6.5, Duck/Spar 4. Dinsdagleague: Valkenis- se - Spruijt pallet 3-1, BAM - Suzuki 4-0, Timmerwerken - Pro hair 1-3, Stea dy state - Schrobbelerke 1-3, S4 - Nailstudio 1-3, Dow-Van der Zwan 3-1, Istimewa - Verhoeven 1-3, Bakker Mal- jaars - Schoonen elektro 1-3. Stand na 15 games: Schoonen elektro 16, Valke- nisse 16, Schrobbelerke 14, Dow 14, Timmerwerken 12, BAM 12, Istimewa 11, Bakker Maljaars 11, Nailstudio 9, Verhoeven 9, Van der Zwan 8, Spruijt pallet 7, Pro hair 7, Steady state 5, S4 5, Suzuki 3. Woensdagleague: Stadscafe - Drukkerij Capello 2-2, Poseidon - Full house 2-2, 't Gootje - Misset 1-3, Johns - Herwegh 1-3, Coby's speelgoed - M en O bedr. 0-4, Auto de Voogd - Bakker Bart 0-4, Oliebollen - Mo's 4-0. Stand na 15 games: Oliebollen 16, Misset 14, M en O bedr. 14, Poseidon 13, Bakker Bart 13, Herwergh 13, Full house 10, Ca pello 10, 't Gootje 10, Johns 8, Stadsca fe 7, Auto de Voogd 6, Coby's speel goed 5, Mo's 1. Donderdagleague: Au to Smart - Wondergem 4-0, EPZ - Fon- sies 2-2, EPZ 2 - Eastman 4-0, Taxi Re- nesse - Binnenuit 0-4, EPZ 3 - Brabant mobiel 0-4, Pro shop - Slagerij Gillissen 4-0. Stand na 15 games: Pro shop 19.5, Brabant mobiel 17, Auto Smart 13, Fonsies 13, EPZ 2 10, EPZ 10, Binnenuit 9, EPZ 3 9, Slagerij Gillissen 8, Wonder gem 4.5, Eastman 4, Taxi Renesse 3. Jeugdleague: Nu even niet - Lekker belangrijk 4-0, Vierkante bal - ZPINS 0-4, Nightfire - Balzak 0-4, Pink ladies - SNIPZ 2-2 Stand na 15 games: Nu even niet 17, Balzak 14, ZPINS 11, SNIPZ 11, Pink ladies 10, Lekker belang rijk 9, Vierkante bal 4, Nightfire 4. Regio Walcheren. Eerste klasse: Tympaan - Alfonds/Zuidwest negen dijke een licht overwig, bracht dat via Johan Pel-,, uitdrukking. Johan Uiji J daarna voor de gelijk J de 1-1 bleef tot ver m fa tijd op het scorebord, Jot^ aar werd de matchv^ dankzij een frommeldoeb Wemeldinge-Vrederusl score had veel hoger uit vallen als Wemeldinge^ diger met de kansen wss» sprongen. Wilco ZuijddjiV Alex van Dongen scoordecj eerste helft. Daarna m Zuijddijk en Richard Set* vanaf de penaltystip v»:i Vrederust scoorde via buijk tegen. ZPR'84-Smerdiek 3-1: H;;, schil werd pas in de s, helft gemaakt. Mourat Ga opende de score voor ZPRj Souliman El Bouzzaoui voor de 1-1. Omer Og bracht ZPR'84 op schitteg wijze opnieuw aan de leida Boy Landa darna het due:.1 Stavenisse-Mevo 3-1: De* seizoenszege voor Staved Kees van Putten zorgde sj solo voor de 1-0 en MaróS maakte 2-0. Smits zorgde ruim een uur spelen ook:-» 3-0 waarna Leon Hendrik*! vo terugbracht tot 3-1. Yerseke-WIK'57 5-1: Ai- van de Plasse was metdnei punten een plaaggeest v« ploeg uit Kerkwerve, Voori opende hij de score en na: zorgde hij ook voor 2-0. tri uur spelen tekende Are? Dixhoorn voor de 3-Oeimj nuten later leidde een eigens punt van een WIK-verca tot de 4-0. Niet veel latend Adriaan van de Plasse Yb naar 5-0. Eelco Boot vera: met zijn treffer daarna te voor WIK'5 7 nog iets. Kruiningen-Brouwcrshava 2-2: Kruiningen gal 2-0-voorsprong uit hands van Leeuwen zorgde ml boogbal voor 1-0 en Gat van de Pol verdubbelde da de score. Nog voor rustfc Brouwershaven via René 3 bout terug in de wedstrij vijf minuten in de tweeii scoorde Frank Kiristelijnï lijkmaker. Daarna viel e1 nig meer te beleven. 4-6, Taxicentrale - Meiveld 5-12,C pelle 2 - Torna 10-1, Ooslf Murre/de Visser 2-2, Domb, VZV/Hydrofa 9-6, EaslmanU Alfonds/Zuidwest negen 2 7-4,J Alfonds/Zuidwest negen 3-9,Tart Ie 3-6, Tympaan 3-6, Dombv; Eastman/LFA 3-6, Oostkapelle! Meiveld 3-3, VZV/Hydrofa Alfonds/Zuidwest negen 2 Murre/de Visser 2-2, Oostkapelbl ma 2-0. Tweede klasse: Fatksv VZV/Hydrofa 2 2-5, Onder and Geen idee 7-11, Garderen/Deto" 7-10, Akkerdaas kado - Domburo Stand: Geen idee 2-6, WZP2-6I Schuur 1-3, Akkerdaas kaö: VZV/Hydrofa 2 2-3, VAW 2-3,Ooi dere 2-3, Domburg 2 2-3, FaU 1-0, PSVW 1-0, Westkapell: Garderen/Dekker 2-0. Derde k Schinkel assurantie - DKW adv; 0-3, SSVW - Uiterton 7-3, Baden: tunus 5-8, fc Laurens-Wooniie land 6-4, VZV/Hydrofa 3-Dekker' per 3-5, Voskamp boys - VP Stand: Neptunus 3-9, VPV 3-5 kamp boys 3-6, DKW advocaten; derie 3-6, fc Laurens 3-6, SSVW3 terton 3-3, Dekker/Tramper 3-3,i trend Zeeland 3-0, VZV/Hydrofa Schinkel assurantie 3-0. Vierde se: Gouwe gheyt- de Stoof 6-1,P advies - EPZ 6-4, fc Zeeland-) 2-11, vv Hebusport - Uiterton! MO de Schuur - TSA brandpre 12-5, Garderen/Dekker 2 - Jong muiden 3-4. Stand: MO de Sd 3-9, Jong Arnemuiden 3-9, Mik'1 fc Zeeland 3-6, TSA brandprevc» Partner advies 3-6, Uiterton 23-3 we gheyt 3-3, EPZ 3-1, Garderesl 2 3-1, vv Hebusport 2-0, De st« Vijfde klasse: VZV/Hydrola 3-2, Torna 2 - Domburg 3 M2.S Westkapelle 2 2-6, VZV/Hydrofa Jobse timmerwerken 2-4, Domt 3-4, AFC 2-3, VAW 2 2-3, Vena SVR 3-3, Torna 2 3-3, fc Laurens Torentijd 1-0, Mix 1-0. Zesde ki Fraggles - Janse 19-1, Murre.de' 2 - Draadkrabbers 10 2. Stand: gles 3-9, Hiwako/de Pauw2-6, W Visser 2 2-6, SSG Scheldemondït vincie Zeeland 2-3, Westkapelle. Janse 2-3, fc Laurens 3 2-0, Uit? 2-0, Geertse 2-0, DraadkrabbersJI Oost-Souburg. 1800-toernooi stand na 7 ronden: 1 Roel vers 6,5, 2. Hendrik-Jan Meijer Noorlander 5,0, 4. Alex Jonkie land Kars, Jean-Pierre van Gems) Mulder 4,0, 8. Peter Neve, Mi> Bock, Leen Schipper 3,5,11-Mejl Broekhoven 3,0, 12. Jo van w René Nelis, Bram Schaap 1,0. Ghenne wint autocross TERNEUZEN - De Zeeuwse autocrosskanipM bekend. Leonard van delft Vlissingen prolongeerde op terrein bij De Grite bij Te" zen zijn titel in de klasse sp ters. In de regioklasse tot Wj greep Eddy Ghenne uit w plaat de dagzege. De catg tot 1600 cc werd gewonnen Stefan Otte uit Baarland Bij de toerwagenstotW derde Ben de Ridder uit vi> gen de koploper. Bij de won Bas Rademakers uit» kil.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20