P 7C v zaterdag 8 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Nooit een woord maar veel gegeven. Bedroefd geven wij u kennis, dat rustig maar voor ons nog onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante Petra Schrier Waarde, 4 oktober 1973 Goes. 6 oktober 2005 Omie en Hannie Schrier-Braam Harold en Eline Iris Krommemeet 6 4464 AA Goes Petra hield van rust. daarom willen we haar in be sloten kring ter aarde bestellen. U kunt ons thuis condoleren op zaterdag 8 oktober en op maandag 10 oktober beide van 19.00 tot 20.00 uur. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve Petra Harold, Eline en Iris En het verhaal gaat, dat er EEN is, die met je gaat, en tranen droogt, niet voor altijd, maar altijd weer. Verdrietig zijn we nu ons bijzondere nichtje en klein kind Petra is overleden. Rust zacht. Waarde: J.J. Braam P.C. de Graaf-KIoet Goes: A. Rijn-Schrier M. Rijn H. Braam A. Braam-Waverijn Josy en John Geschokt hebben wij kennisgenomen van het bericht dat Petra Schrier is overleden. Zij bezocht Dagcentrum De Rank. Wij wensen haar ouders en verdere familie veel sterkte toe. Namens het GORS J.B. Hulstein Raad van Bestuur Cliëntenraad De Bevelanden C. de Lignie We zijn geschrokken van het bericht dat plotseling is overleden onze groepsgenoot Petra Schrier Petra zal in onze herinnering blijven. Ons medeleven gaat uit naar haar ouders die alles vóórhaar hebben betekend. Dennis. Geerke. Jaap, Janny, lobien, Johan, José, Kees, Marleen, Mellany, Mirko, Patrick, Piet, Rina, Rinus, Sjaak. Tannic, Theunie, Wietske, Manon, Martha, Elly, Nel, Paulien, Gerrie.Toni, Petra, Linda. Goes, 7 oktober 2005 Met leedwezen hebben we kennisgenomen van het overlijden van Petra Schrier dochter van onze collega Omie Schrier Wij wensen Omie en Hannie en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Namens het Groen College Goes, A. A. Tissink - vestigingsdirecteur Namens de Edudelta Onderwijsgroep, Ir. H. Laros - voorzitter college van bestuur Goes, 7 oktober 2005 Hoe doe je dat? Afscheid nemen van iemand, Hoe doe je dat Afscheid nemen van iemand die je lief had, Hoe doe je dal? A fscheid nemen van iemand die je nooit meer zult zien, VerteI me hoe je dat doet. Na een 1/2 jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn lieve vrouw en onze allerliefste moeder Theocl ora Antonia Daniela du Pon-Wennekes (Dorothé) Bergh (Gld) Vlissingen 10 maart 1955 7 oktober 2005 Vlissingen: Fred du Pon Dennis Linda en Sven Demi Onze speciale danh gaat uit naar onze huisarts dr. van den Berg, dr. Kerhhofs (ZW), medewerkers van de Thuiszorg en het personeel van Oost 4 (ZW). Toutenburg 51 4385 GL Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 11 oktober om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid ne men van 1 1.30 uur tot 12.00 uur in hel rouwcentrum aan de van Dishoekstraat 620 te Vliss ingen. Na afloop van de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. ti alles Je hield van het strand, van je hondje Demi, van het lei ten, maar bovenal van ie We zullen je missen Door. Er is liefde die niet sterft. Verdrietig maar met fijne herinneringen aan wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Dorothé du Pon-Wennekes In de leeftijd van 50 jaar. Heeze: Dries en Sylvia van Wagenberg-Wen nekes Folkert Dries Jr Quinten Oost-Souburg: Ernest en Tiny Wennekes-Weijermans Esther en Jeffrey Alex Oost-Souburg: Hans en Joyce Wennekes-Janssen Mïddelburg:Yvo en Sjanneke Wennekes-Boonman Anniek Marlien Oost-Souburg, 7 oktober 2005 Je vroeg, laten jullie mij niet alleen? Wij zijn zover als mogeli)k met je meegegaan. Wij voelen ons verdrietig en machteloos, nu wij jou los moeten laten. Onze lieve schoondochter, schoonzus en de allerliefste tante van de hele wereld Dorothé Ju Pon Coen du Pon (in liefdevolle herinnering) Tiny du Pon-Boom Sylvia Canters-du Pon Henny Canters Manon Robin en Myrthe Ellen Karin Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve nicht Dorothé oornjln53" neven, nichten achterneven en -nicht] Gidec Vlissingen, 7 oktober 2005 Degene die ze lief heeft, heeft ze verlaten om degene die ze lief had, terug te zien. I-iieve Dorothé Bedankt voor je vriendschap. Vlissingen, 7 oktober Eddv en Mariai In plaats van kaarten I lierbij geven wij kennis van het plotselinge overlij den van L.J.C. Brandon-Bravo (Kees) anesthesioloog Alkmaar t Den Helder 18 mei 1953 4 oktober 2005 Kees was humoristisch, kristal helder, scherp van geest en uiterst zorgzaam voor z'n kinderen. Vorige week kregen wij nog het blijde bericht dat Kees als eerste geselecteerd was voor een post als duikme- disch specialist in Den Helder. Het heeft niet zo mogen zijn... Zijn moeder, zussen, broer, kinderen, overige familie en vrienden zullen hem missen. Correspondentieadres: J.M. Brandon Bravo, Serpe- lingstraat 8, 7559 HG te Hengelo (Ov). De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Hiermee geven wij kennis van het overlijden van onze vader op 3 oktober 2005 Vivian Thurnim Turry Toch houden we van je Michèle Joey Groningen - Amsterdam Enige en algemene kennisgeving Nooit meer stijgt de blauwe vogel, op vanuit de kille dauw. Nooit meer naar die stille zeeën van haar geliefde Curagao. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geef ik u kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, is overleden mijn lieve, zorgzame vrouw Cornelia Johanna Maria Goense-Buijs (Corrie) bijna 40 jaar gehuwd met Hubertus Cornelis Goense in de leeftiijd van 64 jaar. H.C. Goense Goes, 6 oktober 2005 Hoofdstraat 51 4441 AB Ovezande De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 11 oktober om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Hemelvaart te Ovezande, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaats vinden in het crematorium. Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Hopen op een wonder mag altijd, ook al besef je dat iemand de strijd tegen de dood zal verliezen. Zo waren de afgelopen dagen Wij zijn verdrietig na het veel te vroege overlijden van onze lieve vriendin Corrie Wij zullen haar missen. Léon, Sandra en Nina Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vriendin Corrie Ben en Sjaan Adrie en Marietje René en Miranda Wij zijn verdrietig, maar toch dankbaar dat aan haar lijdensweg een einde is gekomen. In de vroege morgen is zacht en kalm overleden onze lieve moeder en oma Els Mallee-de Hingh weduwe van Jan Mallee Zij overleed in de leeftijd van 68 jaar. Leonard en Nathalie Pax Paul en Charlotte Matthijs Valkenswaard, 5 oktober 2005 Co rres ponden t iead res Ganzerik 42, 2954 AA Alblasserdam Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te ne men van Els tijdens de uitvaartdienst op maandag 10 oktober om 10.50 uur in de parochiekerk van de H. Maria aan de Warande. Daarna begraven wij haar op de gemeentelijke begraafplaats Eikenhof aan De Sil, beide te Valkenswaard. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. U kunt Els voor het laatst bezoeken in Uitvaartcen trum DELA, Rosheuvel 5, op zondag van 12.15 tot 12.45 uur. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte een einde is gekomen aan het leven van Jolina Anna Roelands-Hoogstraate echtgenote van Marinus Roelands in de leeftijd van 70 jaar. Vlissingen: Marinus Roelands Oost-Souburg: Ronny Roelands Thea Roelands-Koppejan Renato, Angelo 4384 EK Vlissingen, 7 oktober 2005 Colijnstraat 85 Onze bijzondere dank gaat uit naar het medisch team: dr. Kerkliofs, Carla, Inge, Judith en Marian voor hun inzet en medeleven. Mijn lieve vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 11 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. Op woensdag 12 oktober zal er een kerkdienst gehouden worden in het kerkcentrum "Openhof" om 15.45 uur aan de Alexander Gogelweg te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de aula van het crematorium. Zij hield van bloemen. Sterk, dapperen met vragen heb jij je ziekte gedragen, je vocht met al je levenskracht voor elke nieu we dag en nacht. Zo ben je langzaam... moegestreden uit ons midden weggegleden. Op 7 oktober 2005 overleed onze lieve zus en schoonzus Jolina Anna Roelands-Hoogstraate )o echtgenote van Marinus Roelands Kruiningen: Annie en Thijs Kruiningen: Nellie en Cor Oegstgeest: Piet en Monique Breskens: Hanny en Ko Oost-Souburg: Willy en Chris, Yoeri Goes: Jenny en Jaap Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met het prille verlies van ma en zijn eigen ziekte is omgegaan hebben wij afscheid moeten nemen van onze pa en opa Cornelis Driedijk weduwnaar van Magdalena Anthonia van den Dorpel in de leeftijd van 72 jaar. Davos (Zw): Peter en Mirjam Almaz, Anne, Pepijn Schiedam: Marian en Martin Mark, Sanne Grave: Conny en Jan Sven (in herinnering) Aninya, Danara, Jan Goes, 6 oktober 2005 Correspondentieadres: J. van Thull, Hengel 16,5361 PH Grave Donderdag 13 oktober is er van 9.30-10.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de uitvaartdienst worden gehouden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er in het crematorium gelegenheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je wös een uniek mens als vrouw, moederen oma die een onuitwisbare indruk op ons achterliet, Bedroefd maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toe wijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moe der. schoonmoeder en oma Maria Elisabeth Haarsma-de Koster - Rie - Vlissingen, 16 november 1931 Oost-Souburg. 6 oktober 2005 Riemer Haarsma Hans en Piet Riemer Wouter Emiel Germaine en Alfons Bianca Stefanie 6 oktober 2005 Dongestraat 73 4388 VL Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 11 oktober van 12.50 tot 13.10 uur in het Uitvaart Zorgcentrum Zeeland. Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum omstreeks 13.15 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het Uitvaart Zorgcentrum Zeeland. Geen bezoek aan huis. Liefde, bezorgdheid en trouw woorden, zo toepasselijk op jou. Dankbaarheid, maar ook intens verdriet voelen wij omdat wij afscheid moesten nemen van mijn lieve, zorgzame man en mijn onvergetelijke papa en schoonvader Jan Pieter de Graaf echtgenoot van Willemina Cornelia Oostdijk Sint-Maartensdijk 6 december 1930 t Bergen op Zoom 6 oktober 2005 W.C. de Graaf-Oostdijk Leny de Graaf en Leo Troost 4695 EP Sint-Maartensdijk Jacoba van Beierenstraat 27 Jan is thuis. U kunt afscheid nemen voorafgaand aan de rouw dienst in de aula van de Algemene Begraafplaats. Kastelijnsweg 2a te Sint-Maartensdijk. De rouwdienst, waarvoor u uitgenodigd wordt, vindt plaats op dinsdag 11 oktober om 13.15 uur in voor noemde aula. Geen bloemen. Hij heeft zijn strijd gestreden zijn wereld werd steeds kleiner om hem heen. Hoe hij in stilte heeft geleden weet niemand; hij alleen. Verdrietig om het gemis, maar dankbaar dat hij voor verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man. onze vader en opa Adriaan Nieuwdorp echtgenoot van Hendrika Musse Kapelle, 15augustus 1931-Goes, 7oktober2005 H. Nieuwdorp-Musse Willy en Mia Alwin Miranda en Tyas Mattie en Hans Cor en Sandra Niek Pom Dorpsstraat 147 4451 KD Heinkenszand Op maandag 10 oktober is er van 19.30-20.00 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in rouw centrum Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdag 12 oktober om 10.00 uur in de "Dorpskerk" te Heinkenszand. waarna aansluitend om 11.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na afloop van de begrafenis is in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig namen wij kennis van het tochnogco wachte overlijden van onze lieve broer. zwa» oom Adriaan Nieuwdorp Schore: M. K. Lepoeter-Nieuwder Kapelle: P. Nieuwdorp-Fraanje 's-Heer Hendrikskinderen: C. Nieuwdorp-Janse Kloetinge: A. Nieuwdorp-Doezelaar Heinkenszand: Nieuwdorp-Verbeemen Ellewoutsdijk: M. Nieuwdorp H. Koster Neven en nichten 7 oktober 2005 Op 7 oktober 2005 overleed onze zwager en oas Arjaan Nieuwdorp echtgenoot van Riek Nieuwdorp-Musse Greta de Bart-Musse M. de Bart (in herinnen^, .Annie Koole-Musse P. Koole (in herinnering)1 Nel en |an Snoek-Musse Neven en nichten Wegens familieomstandigheden is Café-Restaurant "De Blauwe Reiger" te Heinkenszand op dinsdag 11 oktober en woensdag 12 oktober gesloten Ons bereikte het droeve bericht dat de heer W. Krijger oud-medewerker van de voormalige gemeenieï terschouwen is overleden. Van april 1968 tot september 1989 was de heerS ger werkzaam bij gemeentewerken. We wensen zijn nabestaanden veel kracht toebiji verwerken en accepteren van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van Schouwen-Duiveland, A. Croné, loco-burgemeester drs. ir. J.W. de Vos. MPA. gemeentcsecreu Voorbereid, maar toch nog geschokt om dej leegte die zij achterlaat, geef ik u kennis dat is a gegaan mijn zorgzame vrouw Octavie Fokkema-Hiiren Maastricht, 2 november 1924 Vlissinj 6 oktober 21 Scheldestraat 1 4581 RP Vlissingen Flat 239 Octavie is opgebaard in het Uitvaart Zorgcentr Zeeland, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, De begrafenis zal plaatsvinden op maandag lOo! ber om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaat Vlissingen. De Heer is mijn herder Nu heb je eindelijk rust Je lijden is nu voorbij Met groot verdriet geven wij u kennis dat. na e moeilijke laatste levensperiode, is overleden ce lieve, zorgzame vader, opa en overopa Abraham Geschiere sinds 26 februari weduwnaar van Geertruida Verdonk Heinkenszand, 24 november 1920 Go 6 oktober 2C WaardeG.J. Geschiere L.J. Geschiere-Kopmels Trea en Jeroen Melanie. Denise René Wolpliaartsdijk: J.G. Geschiere L.P. Geschiere-Slabbekoom Alex en Miranda Jochem, Swen Monique en Maurice Kyra. Raya Tholen: D.G. de Hond-Gesehiere P.A. de Hond Marjon en Arjan Thea en Francois Daan, Reint Abina Nieuwdorp:T.A, Geschiere (in herinnerinj Goes, Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: D.G. de Hond-Geschiere Burg. van der Hoevenstraat 12,4691JKTholen Zaterdag 8 oktober is er van 18.30-19.00 a gelegenheid tot afscheid nemen in Rouwcentrd Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Een dienst van Woord en Gebed, voor familiei belangstellenden, zal worden gehouden maandasl oktober om 13.00 uur in de "Bethelkerk" te Nieu» dorp, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uuru begrafenis zal plaatshebben op de Nieuwe Algemen Begraafplaats te Nieuwdoip. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid :j condoleren in verenigingsgebouw "Ammekotf Hertenweg 2 te Nieuwdorp. Geen bloemen. Onze welgemeende danlc aan allen die hti met zorg, liefde en aandacht hebben oiii0 in het bijzonder Zorgcentrum "Ter Weel" teGoei Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief' sturen, gelieve deze advertentie als zodanig teN schouwen. Voor meer familieberichten zie pagina 14

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 56