Gemeentesecretaris Banen CdMR^ ...als een vos zo slim! O lobTrack.nl AUTORIJDERS M/V P?8SBl MBO-ers bouwkunde (M/V) Start randstad ~>r randstad BAKON//f> SERVICEMONTEUR Kijk ook op 8 OKTOBER 2005- Voogd Voogd Verzekeringen is een snel groeiend volmachtbedrijf". Wij vertegenwoor digen ruim 18 grote verzekeringsmaatschappijen. Voor meer dan 650 onafhankelijke assurantietussenpersonen accepteren en administreren wij schadeverzekeringen en regelen de schade-afhandeling. In de verzekeringsbranche nemen wij een vooraanstaande positie in. Niet in de laatste plaats door de inzet en het enthousiasme van onze bijna 140 medewerkers - stuk voor stuk professionals op hun vakgebied. De functie: In deze operationele functie voert u administratief ondersteunende werkzaamheden uit ten behoeve van de personeelsadministratie. Daarnaast ondersteunt u de manager P&O in de voorbereiding en uitvoering van haar taken. Uw profiel: Afgeronde HBO-opleiding op het gebied van Personeel Arbeid; Ervaring in een soortgelijke functie is een pré; Uitstekende mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; Uitstekende kennis van Microsoft Office programma's; Geen 9 tot 5 mentaliteit. Ons aanbod: Een uitdagende,baan met perspectief bij een dynamisch bedrijf; Informele werksfeer; Ruimte voor eigen initiatief; Goede scholing- en carrièremogelijkheden; Uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden. iHI vorzokorlngon Informatie? Bel of mail met Bas de Voogd, Directeur [pJ T 0187-488501 Ebdevoogd@voogd.com Of kijk op www.voogd.com daar vindt u meer informatie over deze vacature en ons bedrijf. Solliciteren? Stuur uw CV naar: Voogd Voogd Verzekeringen, Postbus 14, 3240 AA Middelharnis t.a.v. Bas de Voogd. E bdevoogd@voogd.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnen De Hoop Betonwaren is enkele jaren geleden een nieuwe fabriek opgestart die geprefabriceerde gevels produceert. In korte tijd is gebleken dat de vraag naar deze gevels groot is. Als gevolg daarvan is het productieteam op zoek naar enthousiaste en gemotiveerde met een hands-on mentaliteit Naast affiniteit met de bouw en productieprocessen zoeken wij in de kandidaten een pioniers- en teamgeest en moeten zij binnen dit team zelfstandig kunnen werken. Weet u van aanpakken en heeft u interesse in deze functie waarin u gebruik kunt maken van uw bouwkundige kennis, dan nodigen wij u uit om een brief of e-mail aan ons te sturen met relevante informatie betreffende uw opleiding en werkervaring. U kunt uw gegevens sturen naar: De Hoop Terneuzen bv, I postbus 19, 4530 AA Terneuzen t.a.v. mevrouw M. van Broeck, functionaris Personeel en Organisatie of via e-mail m.vbroeck@dehoop.nl. Tel. (0115) 68 09 11 Fax (0115) 61 72 77 De Hoop Betonwaren maakt deel uit van het solide concern De Hoop Terneuzen die als vooraanstaand speler op de Nederlandse markt zich actief bezighoudt met de handel in bouwgrondstoffen en productie van betonwaren. De organisatie kenmerkt zich door daadkracht, ondernemer schap, creativiteit, flexibiliteit en beschikt over een groot netwerk van veelal vaste relaties. www.start.nl ASSEMBLAGEMEDEWERKER... voor een gevarieerde fulltime baan in een gemotiveerd team bij Scheldebouw Architectural Components B.V. te Middelburg. Je functie bestaat uit het zelfstandig samenstellen van aluminium gevelelementen aan de hand van constructie tekeningen en mondelinge instructies. Daarbij ben je creatief en zorg je voor een schone en veilige werk omgeving. Leuke baan voor een gemotiveerde kandidaat met ervaring in het assembleren van metaalconstructies. Je kunt goed werken in teamverband, bent flexibel inzetbaar en je hebt oog voor kwaliteit. Info: Jack Kouwijzer, Bellamypark 28, Vlissingen, tel. (0118) 43 00 00 of (06) 53 75 24 62. CNC-FREZER... voor een baan bij diverse bedrijven in de regio. Je functie bestaat uit het zelfstandig verrichten van complexe machinale bewerkingen, zoals CNC-frezen aan de hand van complexe tekeningen en machine programma's. Interessante baan voor een gemotiveerde kandidaat met kennis van CNC-technieken en -programma's en algemene meettechnieken. Je hebt oog voor kwaliteit en je zorgt voor een veilige werkomgeving. Info: Jack Kouwijzer, Bellamypark 28, Vlissingen, tel. (0118) 43 00 00 of (06) 53 75 24 62. CNC-PROGRAMMEUR... voor een gevarieerde fulltime baan bij Scheldebouw Architectural Components B.V. te Middelburg. Je functie bestaat uit het zelfstandig programmeren van CNC-gestuurde draai- of freesbanken aan de hand van tekeningen. Je test de programma's en controleert het bewerkingsproces. Het is belangrijk dat je precies weet wat een draai- of freesbank kan. Naast de programmeerwerkzaamheden overlegje ook regelmatig met de draaiers en frezers die de CNC-draai- en frees- banken bedienen. Leuke baan voor een gemotiveerde kandidaat met een werktuigbouwkundige opleiding op MBO-niveau aangevuld met specialistische cursussen, bijvoorbeeld SOM-programmeur of CNC-verspaner. Info: Jack Kouwijzer, Bellamypark 28, Vlissingen, tel. (0118) 43 00 00 of (06) 53 75 24 62. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELKAAR. GLASHANDEL "MOERSTEE" BV zoekt: Administratief Medewerk(st)er Wij zoeken iemand die: - een opleiding op Mbo-niveau heeft - bekendheid heeft met diverse computerprogramma's Chauffeur Wij zoeken iemand die: - in het bezit is van rijbewijs BC en bereid is op flexibele tijden te werken Wij bieden: - goed salaris - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties binnen 2 weken aan: Giashandel "Moerstee" BV Postbus 102 4420 AD Kapelle-Biezelinge ZOEKTVOOR Wij zoeken voor de komende maanden volop oproepkrachten bij Cobelfret. Ben je minimaal 2 jaar in bezit van rijbewijs B, beheers je de Nederlandse taal zowel in woord als geschrift en ben je daarnaast ook stressbestendig en flexibel? Dan biedt Randstad jou de mogelijkheid om als autorijder aan de slag te gaan op de car-terminal van CdMR in Vlissingen-Oost. Werkzaamheden zijn het laden/lossen en verplaatsen van nieuwe auto's op de terminal, van schepen, lichters, trailers en treinen. Het werk vindt plaats in drie ploegendienst, maar ook in dagdienst. We hebben de komende maanden volop mogelijkheden voor zowel fulltimers als parttimers. We vragen ook mensen die alleen in het weekend beschikbaar zijn te reageren. Interesse? Meld je nu aan voor één van de informatiebijeenkomsten. Eén telefoontje is voldoende: 0118 - 420580. Ons bezoekadres is: Badhuisstraat 50, 4381 LT Vlissingen Kijk voor meer vacatures op www.randstad.nl Slanlcywcg I-4462 CN Goes-Ncdcrland Postbus 166-4460 AD Gocs-Nedcrland TeL(+3l) I13-244330 -Pax.(+31) 113-244360 E-Mail adres: bakon@bakon.nl www.bakon.nl Ter versterking van onze organisatie zijn wij op zoek naar eert: Bakon bv' food equipment is een dynamische ondernemingwaar thans zo'n 45 medewerkers dagelijks wer ken-aan de ontwikkeling, productie én verkoop van hoogwaardige - machines voor de ambachtelijke en industriële brood- en. banketbakkerij. Deze machines worden verkocht in circa 35 landen. Informatie en sollicitatie Heeft u interesse in déze uitdagende functieStuur dan op korte termijn uw sollicitatiebrief en curriculum vitae aan: Bakon bv food equipment, Postbus 166, 4460 AD Goes of mail: bakon@bakon.nl Functie inhoud: - het testen, installeren en in bedrijf stellen van nieuwe machines^ en machinélijnen; - het uitvoeren van onderhoud aan onze machines bij de klant; - het analyseren en oplossen van storingen; - het demonstreren van machines bij potentiële klanten. De ideale kandidaat: - heeft minimaal een opleiding MTS-E of MTS-WTB; - heeft affiniteit met mechanisch onderhoud en industriële automatisering; - beheerst de Engelse en Duitse taal; - heeft geen 9 tot 5 mentaliteit; - is bereid om regelmatig in het buitenland te werken en te verblijven. Acquisitie naar 'aanleiding van deze advertentie wórdt niet op prijs geste Aanvullende informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door André van den Dries, 0113 - 244354. Hulst is de bakermat van het 13e eeuwse dierenepos van den Vos Reynaerde Hulst, de meest vlaamse stad van Nederland en groene long van Zeeuws-Vlaanderen www.gemeentehulst.nl De middeleeuwse vestingstad Hulst ligt aan de rand van Nederland, maar midden in de Benelux in de luwte van steden als Antwerpen, Gent en Brugge. Ze laat de hele wereld langs zich heen varen en koestert haar rijke historie in de groene long van Zeeuws-Vlaanderen. Liggend aan de Westerschelde met één van de best bewaarde vestingsteden van het land zoekt de gemeente Hulst een nieuwe gemeentesecretaris m/v. Geen sluwe, maar juist een aimabele en beminnelijke vos, die de passie preekt als een coach van de totale gemeentelijke organisatie. Die goed kan begrijpen hoe de 28.000 inwoners, verdeeld over 15 kernen, met elkaar én met het bestuur lijke omgaan. Als schakel tussen de ambtelijke organisatie en het college draagt u de eindverantwoording over de totale organisatie. Krachtig leiderschap gekoppeld aan aantoonbare relevante werkervaring maken u een inspirerend adviseur en initiator. Academisch werk- en denkniveau en kennis van lokaal besturen en bestuurlijke verhoudingen lig gen daaraan ten grondslag. Wie zich herkent in deze omschrijving vindt veel meer inspiratie op www.gemeentehulst.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 46