O i 0111-402000 Janny Bil-Roskam HötelZuiderduin n(o)vib donderdag 6 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Heel gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter en zusje Lena Geboren 4 oktober 2005 51 cm lang en weegt 3710 gram Ruben, Eva en Joris van Maaren van Maaren Roofvogeldemonstraties Jubileum 1 Thess. 5:16 'Verblijdt u te allen tijd Op 4 oktober mochten onze lieve ouders, groot- en f overgrootouders Abraham Wisse en Leuntje Wisse-de Visser herdenken 55 jaar getrouwd te zijn. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Brouwerijweg 9a Nieuw adres per 1 november: 4357 HA Domburg Aanloop 47 4357 HK Domburg Overleden Nooit vragend, nooit klagend Je lasten in stilte dragend Je handen hebben voor ons gewerkt Je hart heeft voor ons geklopt Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Plotseling is van ons heengegaan mijn allerliefste man, onze lieve vader, schoonvader en opa Sjors Schanck Oostburg t Antwerpen 11 april 1949 4 oktober 2005 Bep, kinderen en kleinkinderen Je lieve hondje Bianca Nieuwe Zuidbeekseweg 24 4386 NH Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaart centrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen op donderdag 6 oktober van 13.00 tot 14.00 uur en van 21.00 tot 22.00 uur. Op vrijdag 7 oktober van 13.00 tot 14.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur, op zaterdag 8 oktober van 14.00 tot 15.00 uur en van 20.00 tot 21.00 uur. Op zondag 9 oktober van 13.00 tot 14.00 uur en van 20.00 tot 21.00 uur. Op maandag 10 oktober van 10.30 tot 11.30 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 10 oktober om 13.00 uur in de parochiekerk "Onze Lieve Vrouw", Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op het Rooms Katholieke gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Voor Pa Ik hou van jou Liefs Sjors Lieve Papa Nooit was iets te veel jij bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel Er valt nu een groot gat op de plaats waar eens mijn lieve papa zat Jij blijft altijd in mijn hart voortbestaan ook al is het heel erg moeilijk zonder jou verder te gaan Je allerliefste zoon Sjors Lieve Pa fe gaf ons je liefde, bezorgdheid en trouw. Wij hebben genoten van de jaren met jou. Wij weten dat het jou goed heeft gedaan, maar wij zullen je missen bij het verder gaan. Lenard en Gaëlle Priscilla Lieve Opa Jij was voor mij het liefste wat mij in het leven is overkomen Priscilla Lieve Opa We blijven van je houden We zullen je missen Liza, Micke, Priscilla Rust zacht lieve zwager en oom Liefs Ant, Ronald en kinderen Lieve Sjors Groot is de leegte die je achterlaat mooi zijn de herinneringen die blijven Marie en Jo van de Ven Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren Dag Lieve Sjors Giel, Elly en Johan t Waarom dat vechten, waarom al die pijn. Hij wilde hier niet weg, hij wilde bij ons zijn. De strijd was oneerlijk en geheel niet terecht. Hij wilde graag nog verder, maar verloor dit gevecht. )o en Marie van Poppel Annie en Jo van Poppel Roosendaal, 4 oktober 2005 Als iemand heeft geleefd voor zijn gezin ben jij dat alles gegeven, al je liefde, al je kracht, rust nu zacht Lisa van Huis Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is. N Dag Lieve Sjors Piet, Katrien en Jo Gerrit en Lies Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht Je ziekte had je volkomen in zijn macht Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden Rust nu maar uit Je bent bevrijd uit je lijden maar ach, wat is het zwaar van jou te moeten scheiden Annie Michael en de kinderen Dag lieve vriend, Samen hebben wij je mogen bijstaan in jouw laatste levensdagen Het was fijn om dit te mogen doen We zullen je erg missen Jan Petra Marieke en kleine )an Sjors Wat zullen we je missen. Jacky en Diana Rudy Dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde vader Antonie Hendrik Schout Geb. 29 januari 1946 Overl. 4 oktober 2005 Mattan Schout Antonie Schout A. M.de Jonge 4311 BT Bruinisse Pr. Beatrixstraat 17 Geen bloemen Een korte overdenking zal worden gehouden vrijdag 7 oktober om 13.30 uur in het Hervormd Vereni gingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de be graafplaats te Bruinisse. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd ge bouw. Intens bedroefd geef ik kennis van het overlijden van mijn innig geliefde man Vivian Thurnim Turry Paramaribo. t Vlissingen, 5 augustus 1941 3 oktober 2005 Ine Thurnim-Koerts Corresponden t i eadres Irenestraat 44 4388 NG Oost-Souburg U kunt afscheid van Turry nemen op vrijdag 7 okto ber a.s. tussen 19.00 en 20.00 uur in rouwcentrum 'Middelburg' aan de Buitenhovelaan 1 te Middel burg. De crematieplechtigheid zal plaatshebben op maan dag 10 oktober om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Je was een steun en toeverlaat Mijn jarenlange kameraad Wij deelden samen lief en leed Hielden elkander teder beet Eigenlijk onafscheidelijk Maar dit beslaan is tijdelijk Ondanks een grootmoedig strijden Werd het leven te veel lijden Een dierbaar mens is heengegaan Maar in mij blijf je voortbestaan En, als je toch mijn stem nog hoort Vaarwel, dat is mijn laatste woord Ema Jurg Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Zorge in de leeftijd van 77 jaar. E. L. Zorge-de Meij Iman Zorge Katy Zorge-van Schelven Anouk Jaccoline Nel van Beveren-Zorge Arie van Beveren 5 oktober 2005 't Lage Burgh 13 4328 PC Burgh-Haamstede De crematieplechtigheid voor familie en vrienden zal maandag 10 oktober om 13.00 uur gehouden wor den in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Liever geen bloemen - Toch nog onverwacht ontvingen wij bericht dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jan Zorge Orangeville (Can): Scharendijke: Burgh-Haamstede: Serooskerke: Tollebeek: Serooskerke: Orangeville (Can): W. C. Vane-Zorge W. C. Vane t S. M. Ossewaarde-Zorge M. J. Ossewaarde M. P. Zorge t M. C. Zorge-v. d. Bijl P. M. Zorge t M. Zorge-Kenters ).W. Zorge C. Zorge-Kloet C. Zorge J. Zorge-Kristelijn J. M. Westenbrink-Zorge J. Westenbrink t Neven en nichten Werpt al uw bekommernissen op Hem, want Hij zorgt voor u, 1 Petrus 5:7 Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van mijn geliefde man en onze lieve vader Pieter Koole in de leeftijd van 79 jaar. Colijnsplaat: J.T. Koole-van der Weele Kamperland: Toni Koole Kamperland: Henk Koole 4 oktober 2005 Zorgcentrum "Cleijenborch" Dr. Maasstraat 4, Kamer 120 4486 BW Colijnsplaat De samenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 8 oktober om 11.00 uur in het Jhr. Mr. de Casembroothuis, Nieuwstraat 46 te Kamperland. Voorafgaand aan de samenkomst is er gelegenheid tot afscheid nemen vanaf 10.30 uur. Aansluitend zal om plm. 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Na een ernstige ziekte is overleden onze broer, zwager en oom Piet Koole Familie Koole Neven en nichten Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Pieter Koole Kamperland: Fam. de Moor Fijnaart: Fam. van der Weele Colijnsplaat, 4 oktober 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd erelid, Piet Koole Vele jaren was hij penningmeester. Ook was hij een trouw supporter van het 1 e elftal. De trofee genoemd naar Piet zal nu van nog meer waarde zijn. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden voetbalvereniging Bevelanders Rust nu maar uit; je hebt je strijd gestreden. Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van onze moeder, oma en over-oma Jacoba Maria de Jager sedert 4 december 2001 weduwe van Klaas Mulder 's-Heer Arendskerke, 9 augustus 1920 t Goes, 2 oktober 2005 Onze speciale dank gaat uit naar dokter J.A. van der Werff en de Thuiszorg. Waddinxveen: Adrie de Jager Tineke de Jager-Metselaar Wissenkerke: Hans Mulder t Ank Sinnema Midhurst (Canada): Ad Mulder Debbie Mulder-Smolders Dordrecht: Nico Mulder t Amsterdam: Anneke Mulder t Enschede: Louis Mulder Klein- en achterkleinkinderen Nassaulaan 86 4461 SX Goes Onze moeder, oma en over-oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegenheid is tot afscheid nemen donderdag 6 oktober van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden vrijdag 7 oktober om 13.00 uur in de "Oosterkerk", ingang J. D. van Mellestraat te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de aula van Monuta op de Begraafplaats. Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees Brandon Bravo tot 2004 anaesthesioloog in ons ziekenhuis. Wij herinneren ons Kees als een aimabel, collegiaal mens met veel humor en relativeringsvermogen. Wij blijven hem dankbaar voor zijn grote inzet voor het ziekenhuis en voor de medische staf. Onze gedachten en meeleven gaan uit naar zijn familie. Raad van Bestuur, Medische Staf en medewerkers Ziekenhuis Walcheren Het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland heeft met gevoelens van medeleven kennisgenomen van het overlijden van Oud-burgemeester G. Hokken Ridder in de Orde van Oranje-Nassau De heer G. Hokken was van 1970 tot 1974 burge meester van de voormalige gemeente Bruinisse. Van september 1994 tot aan de gemeentelijke herindeling in 1997 was hij waarnemend burgemeester van de voormalige gemeente Duiveland. Mede door zijn bestuurlijke kwaliteiten en innemen de persoonlijkheid heeft hij veel betekend voor deze gemeenten. We wensen zijn familie veel sterkte toe bij het ver werken en accepteren van dit verlies. Burgemeester en Wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland A. Croné, loco-burgemeester drs. ir. J.W. de Vos MPA, gemeentesecretaris Zierikzee, 5 oktober 2005 Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwen-Duiveland en hel gehele eiland Tholen en Sint Philipsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www. schoonaard .nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen jjpiipipi Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Stil ben je van ons heengegaan Je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeve Zo was je hele leven Je was een schat voor ons allen fe te moeten missen zal ons zwaar M Ondanks al haar levenslust en wilskracht, kreeg a geen kans de strijd aan te gaan. Na alle fijne jaren die we met haar mochten belevtc hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nema van onze lieve moeder en oma Jans Stapel-van der Meule weduwe van Hendrikus Franciscus Stapel Goes: Thea en Johan Schrooten-Staptl Selena Vlissingen: Harry Stapel Goes, 1 oktober 2005 Correspondentieadres: Goese Meerlaan 7 4465 AN Goes De crematieplechtigheid heeft, ingevolge haar w in besloten kring plaatsgevonden. Dankbetuiging En Gij, mijn Schild en Wapen, Waart nog nabij. Hartelijk dank voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na hel overlijden van onze lieve vrouw en moeder Hierdoor hebben we ervaren dat we niet alleen zijn in ons verdriet. familie W.L. Bil Zierikzee, oktober 2005 FLETCHER w HOTELGROUP FAMILIE BRUNCH €18! ïf De heerlijkste en meest complete familiebrunch wordt a! 25 jaar met liefde voor het vak voor u verzorgd. Een mooit gelegenheid om weer eens met de hele familie bij elkaar tf komen en te genieten van eikaars gezelschap. De famfè brunch is inclusief koffie, thee, melk, vruchtensappen en b; aanvang een feestelijk glas champagne! U kunt onbeperti eten van de zeer ruime keuze aan lekkernijen en dessert! Voor de kinderen is de familie brunch helemaal een feest Ze mogen onbeperkt poffertjes, ijsjes en snoepgoed eten! Kleurplaten en kinderfilms zorgen ervoor dat ze zich niet vervelen. Onze nieuwe jeu de boules baan en tafeltennistafö maken het familieplezier compleet. Wij ontvangen u graag iedere zondag tussen 12.00 en 14.00 uur (enkel op reservering). Reserveer nu voor ELKE ZONDAG ONBEPERKT KINDERBUFFET KINDEREN 50% KORTING (TOT 12 JAAR) Overnachtingen A la carte restaurant Zaken- en familiediners Vergaderingen Meerdaagse conferenties Parties Recepties Bruiloften Beachclub Jeu de boules Tafeltennis RESERVEREN?: 0118 - 56 18 10 De Bucksweg 2 - Westkapelle - www.zuiderduinbeachhotel'| HOE GROOT IS JOUW WERELD Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl Ana Beatriz leeft in Bolivia. 95% van de plattelandsbevolking moet er rondkomen van minder dan 1 euro per dag. Middelen van bestaan. Een recht voor iedereen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38