Bennie Ceulen ook maar een mens start in Valkenburg PZC Marianne Yerdonk gehuldigd Arrow bevestigt titelaspiraties Tweede editie van dartsgala komt er Limburgse ex-renner kleine spil in netwerk van de Tour Wel finish maar geei' uitslagen Morres lijkt niet te stuiten woensdag 5 oktober 2005 De oud-renner Bennie Ceulen (53) is voor de aanvragen van Ne derlandse etappes in de Tour de France de contactman tussen de comités en de Tourorganisatie in Parijs. Het Zeeuwse comité heeft vijfjaar met hem samenge werkt om een start en een finish te krijgen. De poging heeft tot niets geleid. Niet dat de voor vechter heeft gefaald. Hij is ook maar een kleine spil in het net werk. „Ik had ook liever gehad dat de Tour naar Valkenburg én naar Zeeland was gekomen." De Limburgse journalist, die zichzelf tot de vriendenkring van Tourbaas Leblanc mag reke nen, kan in Parijs ook geen ijzer met handen breken. „Ik geef aan wat mijn wensen zijn voor Ne derland en het is de Tour die uit eindelijk beslist. Voor Zeeland zag het er tot het laatste mo ment nog goed uit, maar omwil le van het hele parkoers zijn er toch nog andere keuzes ge maakt, helaas." door Frits Bakker MAASTRICHT - In het Maas trichtse hotel zwaait de deur wijd open en schuifelt de leven de legende van de NOS naar bin nen. Bennie Ceulen veert op, steekt de hand uit en verheft zijn stem. „Dag ome Jean, hoe gaat het, wat brengt u hier van morgen?" De begroeting tussen de twee Limburgers is uitermate vrien delijk en respectvol. „Dag Ben nie, mijn jongen." 'Ome Jean' staat voor het boeg beeld Jean Nelissen, vroeger chef sport van één van de twee Limburgse kranten, later ver slaggever voor de NOS in de Tour en de klassiekers. Bennie Ceulen: „Toen ik gestopt was met wielrennen, werd ik corres pondent van het Limburgs Dag blad. Op de dag dat mijn eerste verslagje van een wielerkoers in de krant stond, kwam ik Jean te gen in de stad. Hij sprak me bijna bestraffend toe. 'Waarom heb je mij niet gebeld', zei hij. Ik had je heel graag bij mijn krant willen hebben." Voor Ceulen was het de start van een nieuwe carrière na twee jaar tussen de profs te hebben gereden. Het was een korte, maar niet al te succesvolle ken nismaking met de wereld waar in hij later als journalist en vol ger van de Tour de France te recht kwam. „Ik kon niet sprinten en kon al leen winnen als ik solo over de finish kwam. Maar ik heb wel mooie dingen gedaan, zoals de winst in het bergklassement in Olympia's Tour in een gevecht met Fedor den Hertog." Het eerste contact met Jean Ma rie Leblanc dateert uit 1975, in het jaar dat Ceulen als prof voor Gitane reed. Met die ploeg was hij op trainingsstage in de buurt van Nice. Leblanc kwam als jon ge journalist van l'Equipe een re portage maken over ploegleider Jean Stablinsky, die als renner een van zijn idolen was geweest. „We hebben die eerste keer vluchtig contact gehad", vertelt Ceulen. „Ik kende Jean Marie van naam. Hij was twee jaar daarvoor gestopt als renner. Toen ik in 1980 voor de krant de Tour deed, hebben we elkaar weer ontmoet. Hij was toen al chefsport van l'Equipe en vroeg mij om correspondent van zijn krant te worden. Zo zijn we stil aan bevriend geworden. De com binatie van ex-renner en journa list heeft Jean Marie altijd aan gesproken. Bovendien ben ik een Francofiel. Ik reed in mijn amateurjaren vaak in Wallonië, dus ik sprak vloeiend Frans." Nieuw avontuur De om zijn organisatorisch ta lent geroemde Leblanc stapte in 1988 in een nieuw avontuur. Hij was gevraagd om directeur van de Tour de France te worden en in de voetsporen te treden van Jacques Goddet en Félix Lévi- tan. „Voordat hij zijn eerste Tour deed, in 1989, heeft hij mij opge beld. Bennie, zei hij, ik heb plan nen om in de komende jaren de grens over te gaan met de Tour. Ik wil dat jij mijn contactman en vertrouwensman wordt in Ne derland." Die hechte relatie heeft er onder meer toe geleid dat de Tour in 1992 een finish kreeg in Valken burg en in 1996 naar 's Herto genbosch kwam voor de 'Grand Départ' en de eerste etappe door Brabant. „We werden goed be deeld in die jaren, want vergeet niet dat de Tour de France jaar lijks aanvragen krijgt uit Span je, Italië, Zwitserland, België, Duitsland en Engeland." Hij heeft altijd geweten dat Le blanc voor zijn afscheid terug zou komen naar Valkenburg. „Op het slotdiner in 1992 heeft hij een belofte gedaan aan de burgemeester. Hij was zeer on der de indruk van de massa men sen in Limburg. Ik heb erop in gespeeld en ben de kandidatuur al die jaren blijven herhalen. En later is Zeeland daarbij geko men. Voor Zeeland was er in het begin alleen het probleem van de tunnel. Jean Marie heeft me altijd gezegd: als we het doen, gaan we voor de optie Valken burg-Zeeland. Maar de tunnel moeten we vergeten." De Zeeuwse lobby had voor Ben nie Ceulen een diepere achter grond. Als amateur reed hij voor de Trico Noble-ploeg met Jan Raas, Kees Bal, Toine van den Bunder en Wim de Waal. „Ik was er trots op dat ik ge vraagd werd om voor die ploeg te rijden, want het was in die tijd een gerenommeerd team. En ik was erbij toen Raas in Olym pia's Tour zijn eerste aanspre kende overwinning haalde." De Trico Noble-ploeg was het paradepaardje van de textiel- broers Van Turenhout uit Aar denburg. „Het waren heel warm hartige mensen", herinnert Ceu len zich. „Ze hadden buitenhui zen in Luxemburg en Tsjechië, waar wij op trainingskamp gin gen en wedstrijden reden. We re den op fietsen van Cees Raas, de schoonbroer van Jan, die een be langrijke steun en toeverlaat was voor de renners." Als talentvol klimmer kreeg de toen 21-jarige Ceulen een jaar later een contract bij de Franse ploeg van Stablinsky. „Voor van onze sportredactie TERNEUZEN - Het dartsgala, dat dit jaar voor het eerst in Ter- neuzen werd gehouden, krijgt een vervolg. De tweede editie van het evenement staat voor 27 mei 2006 op de rol. In vergelij king met de eerste uitgave wordt het evenement aanzien lijk grootser aangepakt. Zo zal het aantal spelers wor den uitgebreid naar minimaal zes, en wellicht zelfs naar acht. Verder worden grote schermen opgesteld waardoor de wedstrij den gemakkelijker te volgen zijn. Organisator Walter van Acker zegt dat de eerste editie heel wat bruikbare informatie heeft opgeleverd. „Het was een gewel dige happening, daar was ieder een het over eens. Sponsors rea geerden na afloop enthousiast, evenals de gemeente Terneuzen. Voor de toeschouwers waren de wedstrijden echter wat minder goed te volgen op televisiescher men. Dat gaan we volgend jaar op een andere manier aanpak ken met grote schermen." Van Acker zegt verder dat de huidi ge nummers één en twee van de wereld, Mervyn King en Martin Adams, inmiddels vastliggen. Ook Vincent van der Voort, één van de Nederlandse talenten, be hoort tot de deelnemers. Van Acker zegt dat er met Co Stompé eveneens contacten zijn. Sfeermaker „Bij een dartsgala is hij uiter aard een echte sfeermaker. Maar hij ligt nog niet vast, zoals ook Raymond van Barneveld nog niet gecontracteerd is." Tot de deelnemers behoort uiter aard wel de local hero Jean- Paul van Acker, zoon van de or- Waar het toernooi volgend jaar wordt gehouden, is nog niet be kend. v vv-. 2'* Bennie Ceulen was een goede klimmer, maar van sprinten had hij geen kaas gegeten. door Karei Pleunis TERNEUZEN - Aan de Temeu- zense Parelmoerboog stond zon dagochtend geen boogje. Niet dat Rini Verdonk dat verwacht te, maar diep in zijn hart had hij er wel op gehoopt. Er komt per slot van rekening niet elke week een wereldkampioene naar huis, ook al is ze dan G-atlete. Gisteren werd Marianne Ver donk wel gehuldigd, 's Ochtends op school en 's avonds bij haar atletiekclub Scheldesport. Voor zijn dochter was het WK in het Australische Canberra een geweldige ervaring, vertelt Rini Verdonk. „Kijk, dat ze op de vierhonderd horden ver zou komen, dat wisten we vooraf. Ook al omdat de Portugese And- reia Leite ontbrak omdat ze zwanger is. Dat Marianne op de 100 meter de vijfde plaats be haalde, was wel een verrassing. We waren al lang tevreden met een finaleplaats." Marianne Verdonk behaalde tij dens de WK in Australië drie plakken. Brons op de 400 meter, zilver op de 100 meter horden en goud op de 400 meter horden. Die eerste plaats vierde ze met een extra rondje met de Neder landse vlag. „Daaruit bleek wel hoe intens ze die WK beleefde. Ze was door het dolle heen met die gouden medaille." Met haar drie medailles leverde ze ook een belangrijk aandeel aan de tweede plaats van Neder land in het medailleklassement. Rini Verdonk en zijn vrouw Wil lenden waren erbij in Canberra, waar hun dochter in een soort olympisch dorp verbleef. Verdonk, die de voorbije dagen bedolven werd onder gelukwen- Marianne Verdonk werd gisteren op de Terneuzense atletiekbaan door vele vrienden en bekenden in het zonnetje gezet. foto Wim Kooyman sen, roemt de wijze waarop de WK werden aangepakt. „Erg professioneel. De atleten kon den eerst een weekje acclimatise ren voor ze moesten presteren. Die gewenningsperiode deed hen goed. Maar ook op het ge bied van de dopingcontroles ging het er professioneel aan toe. Vooraf werd bij elk onder deel geloot wie naar de controle moest." Marianne Verdonk ont liep overigens telkens 'het plas je', ook al keerde ze dus naar huis met alle kleuren medailles. Op De Wingerd in Terneuzen kon ze gisteren over dertien da gen Australië vertellen. Uite raard nog doodmoe vanwege een jetlag, maar uiterst voldaan. Gisteravond trainde ze licht en werd ze door Scheldesport in het zonnetje gezet. De volgende grote toernooien van Marianne Verdonk zijn de WK indoor (februari 2006) in Zweden en de EK outdoor in juli in Frankrijk. Die wedstrijden zal Verdonk overigens niet meer als lid van de gehandicaptenorganisatie Nebas/NSG meemaken, maar als volwaardig lid van de Ko ninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU). Vanaf 1 novem ber worden Nederlandse G-atle- ten namelijk opgenomen door de atletiekbond. wielrenners was Frankrijk het beloofde land in die jaren. Veel Nederlanders, zoals Jo de Roo, Jan Janssen, Joop Zoetemelk, Dick Enthoven, Kees Bal en Ger- rie Knetemann, reden in Franse dienst. Ik ging samen met Ger- ben Karstens naar Gitane, waar ook Bernard Hinault dat jaar zijn debuut maakte als profren ner. Toen al kon je zien dat hij een geboren leider was in de koers." Middelmatige renner Aan de twee jaar als prof be waart Ceulen sportief gezien geen al te beste herinneringen. De organisatie in de Franse ploeg was gebrekkig, vooral voor de buitenlanders. De Lim burger, die als amateur zo'n der tig koersen had gewonnen, werd er te vaak aan zijn lot overgela ten en vertrok al na één jaar naar de Belgische ploeg van Maes Pils. Daar waren de verzor ging en organisatie niet veel be ter. „Ik was er snel op uitgeke ken en voelde ook wel aan dat ik niet meer dan een middelmati ge renner was tussen de profs." Ceulen wist al waar zijn toe komst lag. „Toen ik amateur was, bracht ik in de vroege uren, voordat ik op training ging, de krant rond. En ik belde na elke koers mijn uitslagen door naar de krant. Ik vond het geweldig dat ik daar na het fiet sen in 1977 als leerling journa list aan de slag kon. Mijn eerste koers die ik versloeg, werd ge wonnen door Bert Ooster bosch." Twee jaar geleden stapte Ceulen van de sport over naar de eindre dactie van zijn krant. „Ik blijf wel voor de Tour werken en heb vijf jaar lang mijn ziel en zalig heid gelegd in de lobby voor Val kenburg en Zeeland. Dat Zee land is afgevallen, is bij mij ook hard aangekomen. Ik was er ze ker van dat ze zouden komen. Jean Marie had me wel al laten doorschemeren dat hij eigenlijk een dag tekort kwam. Ik ging er al een beetje vanuit dat Zeeland alleen een finish zou krijgen en geen start. Helaas is het nog slechter afgelopen." Drie koplopers poolcompetitie TERNEUZEN - Na twee wed strijden hebben drie teams zich al van de rest weten af te schei den in de competitie van de pool- bond Kanaalzone. Whatever gaat aan de leiding met 43 pun ten; The Black Lions en De Pub volgen met één punt minder. In het Belgische Assenede slaag de The Black Lions er ternau wernood in om De Pooligans met 18-16 te kloppen. In de ope ning leek er geen vuiltje aan de lucht voor The Black Lions met twee winstpartijen. Pooli- gans-captain Rick Meylof bracht de spanning terug maar ondanks een overwinning van Marco van Tiel op Danny Doven bleef de overwinning dus in As senede. Bij De Pub speelde Ron- ny Broeken een sterke wed strijd. Hij veegde de vloer aan met al zijn tegenstanders en leg de daarmee de basis voor de overwinning van zijn ploeg te gen Milord: 22-10. Whatever had evenmin problemen met op ponent Dream Team. Voorzitter van Spui afgetreden SPUI - Voetbalverenging Spui zit zonder voorzitter. De 53-jari- ge Peter Oggel legde afgelopen vrijdag zijn functie neer. Oggel, die vierenhalf jaar voor zitter was van de zaterdag-der deklasser, zegt dat zijn werk een combinatie met het voorzit terschap van Spui niet langer toelaat. „Ik had het gevoel dat ik bepaal de zaken die zich binnen de vere niging afspelen begon te missen. In dat geval moet je voor jezelf de beslissing nemen dat het be ter is je functie neer te leggen Voor Oggel is nog geen opvolger gevonden. van onze sportredactie AXEL - Arrow is koploper ge worden in de eerste klasse van het regionale futsal. Het klopte Wentzler/Pauwels met 12-4. Tence/Zaman staat in punten ge lijk, maar speelde één duel meer. De ploeg uit Hulst klopte Kroes met 8-4. In Axtion-De Pieper/Intemet- plan 9-7 (3-4): De Axelaars na men een 4-0-voorsprong, maar moesten daarna toestaan dat In Axtion drie keer raak schoot. Na de hervatting slaagde In Ax- tion erin op voorsprong te ko men. Voor de winnende serie te kenden Hensley Victorina (3x), Barry van der Hooft (3x), Den nis Rietjens, Ryan de Regt en Kim van de Wege (eigen doel punt). Angelo van Dorsselaer (3x), Willem-Jan van Doorn, Corné Langendoen en Bart Rijckaert scoorden tegen. Max Korting-Meermarkt/Goet- hals 4-3 (1-0): Job Zwegers was de succesvolste schutter. Hij scoorde drie keer voor de thuisclub. Ed van Bellen maak te nummer vier. Voor de ploeg uit Westdorpe troffen Gerben Dierickx en Jurgen Naeye doel. Het was te weinig om een derde nederlaag op rij te ontlopen. Arrow-Wentzler/Pauwels 12-4 (3-2): De gasten speelden zonder wissels en dat brak de ploeg op. Doelpuntenmakers waren Peter Drumont, Davy van Puyvelde (3x), Wouter de Neijs (6x) en Dennis de Block (2x). Guido Gel derland, Artjan Lambert (2x) en Tom Heyens scoorden voor de equipe van coach Theo Pauwels. Kroes-Tence/Zaman 4-8 (2-4): De doelpunten werden netjes over beide helften verdeeld. Op merkelijk was dat Jari Vyane zes keer scoorde voor zijn team. Kieran O'Shea en Peter Bouw man deden er elk nog eentje bij. Voor Kroes scoorden Larry Vink (2x), Björn Maas en Hans Goethals. In den Dwaes-In Axtion 2-2 (2-2): Doelpunten waren in dit enerverende duel duur. In Ax tion viel aan, maar slaagde er niet in de defensie van de thuisclub op de knieën te krij gen. Paul Tjan-Asem scoorde 0-1, door Patrick Delait VALKENBURG - Valkenburg grijpt volgend jaar hoogstwaar schijnlijk naast de start van een Touretappe. Op woensdag 5 juli rijdt het peloton vanuit België naar Noord-Frankrijk. Aanvankelijk zou deze etappe vanuit Valkenburg naar Neeltje Jans leiden, maar omdat Zee land werd geschrapt als etappe plaats, was een vertrek vanuit het Zuid-Limburgse toeristen oord niet langer een optie. Dat is gisteren bevestigd door bronnen binnen de Tourorgani satie. Valkenburg blijft wel ge handhaafd als finishplek van de derde etappe op dinsdag 4 juli. Die zal starten in het Luxem burgse Esch-sur-Alzette. Dat Valkenburg wordt gepasseerd voor de start van de volgende rit, heeft alles te maken met de strakke planning van dew die volgens de regels van del niet meer dan 21 wedstnjif gen mag bevatten. Na de fin'! in Valkenburg wil de Tour»}, streeks terug naar Frankn' een streven dat vanuit Lin^'f niet haalbaar bleek. DaajS mikt Tourbaas Jean-Marie' blanc nu op een vertrek vat Hoei. Burgemeester Nuytens van! kenburg reageerde gistereng wijkend op de nieuwe ontwikj lingen. „Wij gaan er noga) vanuit dat we etappeplaats; in de Tour. Dat hoeft niet na zakelijk te betekenen dat ook een start krijgen, maarvj alsnog rekenen we daar welt Meer kan en mag ik niet zeg Op 27 oktober wordt het mi schema officieel gepresenta in Parijs en tot dan zijn we bonden aan de zwijgplicht de Tourorganisatie." GPD Harm Rietjens de 1-1, Ryan de Regt de 1-2 en Jurgen Verbra- eken de 2-2. Axa Boys-De Pieper/Internet Plan 6-6 (2-3): De Axelaars dachten in de tweede helft de buit binnen te hebben: 3-6. In de slotfase kwam Axa Boys ech ter sterk terug en slaagde erin op gelijke hoogte te komen. Voor de thuisclub scoorden Tim Buysse (3x), Bart van Beveren, Robby Reynebeau en Pascal de Letter. Erik Rodrigo (3x), Niels Gom- mers en Comé Langendoen scho ten voor de gasten raak. Terneuzen. Poolbiljarten, competi tie district Kanaalzone: Outlaws-Den Ambiance 19-16, The Black Lions-Pooli- gans 18-16, Whatever-Dream Team 23-11, De Pub-Milord 22-10. Stand: Wha tever 2-43, The Black Lions 2-42, De Pub 2-42, Den Ambiance 2-34, Outlaws 2-34, Dream Team 2-26, Milord 2-22, The Riff 1-20, Pooligans 1-16. Oostburg. Orevo: Signtex/de Sut- ter-Polderman 6-3, GAOS-Avance 4-2, Blauwe Tulp-Meeuwsen 10-0, Potterie Sluis-Marco Polo 4-5, RVS/ Engel- aar-L'Equipe 0-5, Oranje Duivels-Securi- ty Nederland 5-3, Telepost-Spitsbroek 8-3, Signtex/de Sutter-la Porte d'Or4-3. Standen. A-poule: 1Blauwe Tulp 3-6, 2. Signtex/de Sutter 3-6, 3. Oud Sluis 2-4, 4. de Oranje Duivels 1-2, 5. L'Equipe 2-2,6. RVS/Engelaar 2-2, 7. Pol derman 2-2, 8. Security Nederland 2-0, 9. de Eenhoorn 2-0, 10. Meuwsen 2-0, 11. La Porte d'Or 3-0. B-poule: 1. Tele- post 2-4, 2. Riemens 2-4, 3. GAOS 3-4, 4. Potterie Sluis 2-2, 5. Olympiakos 2-2, 6. Marco Polo 2-2, 7. Spitsbroek 3-2, 8. Expert Bakker/Diancy 0-0, 9. Avance 2-0,10. Drie Koningen 2-0. Axel. Herfstbeker. Categorie 1: 1. Marjan Verbunt, 2. Sylvain Govaert, 3. Jos Hoek. Categorie 2: 1. Betty van Hof, 2. Bep van de Vijver, 3. Philip de Hainaut. San Luis. WK. Vijfde ronde: Svidler (Rus) - Topalov (Bul) 0-1, Polgar (Hon) - Morozevitsj (RUs) 0,5-0,5, Anand (Ina) - Leko (Hon) 0,5-0,5, Adams (Eng) - Ka- simdzjanov (Oez) 0,5-0,5. Stand: 1. To palov 4,5, 2. Svidler, Anand 3, 4. Ka- simdzjanov 2,5, 5. Polgar, Leko 2, 7. Adams, Morozevitsj 1,5. Zwijndrecht. Nationale B competi tie Mannen. 4x 100 m. vrije slag senio ren. 2. De Schelde 3.49,97 3. De Storm vogel 3.53,00. 100 m. wisselslag mini- oren6. 1. T. Mirrer (SCH) 1.24,47 2. R. Oskam (SCH) 1.25,30 3. C. de Die (SCH) 1.28,97. 200 m. schoolslag junioren 4. 2. S. van Nieuwenhuyzen (STV) 2.49,07 3. M. Loof (SCH) 2.51,11. 100 m. rugslag junioren2.1. B. van Houwelingen (SCH) 1.12,68 2. D. Wolfert (SCH) 1.17,86 3. Y. Mol (STV) 1.20,64. 100 m. vrije slag jeugd2. 3. Y. Klazen (STV) 59,64. 200 m. wisselslag senioren2. 1. K. Hondsmerk (SCH) 2.18,96 3. K. Scholt (STV) 2.25,71. 100 m. rugslag senioren. 2. E. van Ge- mert (STV) 1.06,48 3. R. van de Linden (SCH) 1.06,69. 50 m. schoolslag mini- oren6. 1. T. Mirrer 0.44,69 2. R. Oskam 0.46.07 3. L. Breel (STV) 0.46,79 100 m. vlinderslag junioren 4. 1. M. Loof 1.07,81 3. R. van de Linden 1.08,32. 200 m. vrije slag junioren2.1B. van Houwe lingen (SCH) 2.23,26 2. S. Corré (STV) 2.28,80 3. D. Wolfert (SCH) 2.29,56. 100 m. schoolslag senioren2. 1. K. Honds- merk 1.12,42. 200 m. rugslag jeugd2. 2. N. Kampman (SCH) 2.26,20 3. R. van de Linden 2.29,12. 200 m. vrije slag senio ren. 1. K. Hondsmerk 2.01,78 3. E. van Gemert 2.06,96 Vrouwen. 4x 50 m. wisselslag senio ren. 2. De Schelde 2.15,29A 3. De Storm vogel 2.15.29B 100 m. vrije slag mini- oren6. 2. P. Meerman (STV) 1.13,20 3. S. de Haard (STV) 1.15,75 200 m. rug slag jeugd. 1. J. van Houwelingen (SCH) 2.28,69 2. A. Pel (STV) 2.35,53 100 m. vlinderslag junioren, 2. J. Stap (STV) 1.17,80 100 m. schoolslag senioren2. 3. J. van Houwelingen 1.22,04 50 m. rug slag minioren6. 1. P. Meerman 0.39,54 3. S. de Haard 0.40,86 100 m. vrije slag jeugd. 1. S. van Bambost (SCH) 1.04,13 3. M. Geensen (SCH) 1.05,58 200 m. schoolslag junioren. 3. M. de Haard (STV) 3.02,70 200 m. wisselslag senio- ren2. 3. S. van Bambost 2.42,02 200 m. schoolslag senioren. 3. J. van Houwelin gen 2.57,55 4x 50 m. vrije slag jeugd. 1. De Schelde 1.58,92 2. De Stormvogel 2.01,01. Eindstand: De Schelde 5219,37 De Stormvogel 5267,54. Hulst. C-competitie. Mannen. 4x 100 m. vrije slag senioren. 1. De Bevelan ders 4.02,36 2. Scheldestroom 4.02,64 3. Koewacht 4.09,40 100 m. wisselslag minioren6. 1. T. Tramper (BEV) 1.22,94 2. S. van Dieren (BEV) 1.29,01 3. J. Ge- vaert (BEV) 1.29,35 200 m. schoolslag ju- nioren4. 1. N. Tramper (BEV) 2.42,28 2. J. de Jonge (ZVS) 2.58,39 3. Y. Breukers (BEV) 2.59,15 100 m. rugslag junioren2. 1. R. van Doeselaar (ZCK) 1.11,54 2. M. Pater (ZVS) 1.16,73 3. S. Boidin (ZVS) 1.20,99 100 m. vrije slag jeugd2. 1. D. Boonman (BEV) 0.58,29 2. F. Boekhorst (ZVS) 1.00,82 3. R. Dellaert (ZVS) 1.01,44 200 m. wisselslag senioren2. 1. T. Aarnoutse (BEV) 2.25,51 2. J. Pater (ZVS) 2.38,35 3. P. Cornells (ZVS) 2.40,06 100 m. rugslag senioren. 1. M. de Milliano (ZVS) 1.09,15 2. B. van Waes (ZCK) 1.10,92 3. F. Boekhorst (ZVS) 1.11,35 50 m. schoolslag mini- oren6.1. R. Hermans (ZVS) 0.45,31 2. S. van Dieren (BEV) 0.46,81 3. S. van de Poele (ZCK) 0.47,47 100 m. vlinds junioren4. 1. N. Tramper 1.09,44 Cornelis 1.16,26 3. M. van Gremts (ZCK) 1.18,75 200 m. vrije slag iufk 2. 1. R. van Doeselaar 2.15,80 2. M ter 2.29,67 3. S. Boidin 2.34,86 IK schoolslag senioren2.1. J. Pater 1," 2. T. Aarnoutse 1.18,43 3. R. vent» (BEV) 1.20,96 200 m. rugslag jeujt R. van Doeselaar 2.32,90 2. N,T« 2.34,43. 200 m. vrije slag senioren Aarnoutse 2.06,84 2. M. de M5 2.15,75 3. R. Hamelink (ZCK) 2.16.4) Vrouwen. 100 m. vrije slag minim 1. R. Vanhijfte (ZVS) 1.17,08 2. A. Gremberghe (ZCK) 1.23,80 3. R. P, saert (ZVS) 1.24,39 200 m, ru jeugd2. 1. N. Smits (ZVS) 2.39,33 Boonman (BEV) 2.44,98 3. K. Onde (BEV) 2.46,01 100 m. vlinderslagg ren2. 1. J. Tramper (BEV) 1.13,891 Picavet (ZCK) 1.24,99 3. J. van deft (ZCK) 1.25,07 100 m. schoolslag» ren2. 1. S. Rombout (ZCK) 1.16,401 Nijskens (ZCK) 1.20,66 3. A Ms (ZCK) 1.21,54 100 m. vlinderslag» ren. 1. J. Boonman 1.12,19 2. MEj mont (ZVS) 1.14,26 3. J. Tier 1.14.64 50 m. rugslag minioren6,l van de Assel (ZCK) 0.40,37 2. R.Vart te 0.40,94 3. S. Bonte (ZCK) 0.43,57 m. vrije slag jeugd2. 1. N. Smitslï 2. M. van Noorden (BEV) 1.07,151 Onderdijk 1.08,29 200 m. schoolsltg nioren2.1. J. Tramper 3.09,87 2.Mi vet 3.12,62. 200 m. wisselslag# ren2. 1. S. Rombout 2.30,49 2. Al sen 2.42,08 3. J. Boonman 2.44,04 m. schoolslag senioren. 1. S.Ron 2.52.65 2. E. Nijskens 2.53,45.4x1 vrije slag jeugd2. 1. De Bevelen 2.00,86 2. Koewacht 2.06,61 3.Sck stroom 2.11,68. Eindstand: Koew 5372.16, Scheldestroom 5374.93, Dl velanders 5398.65. RUCPHEN - De futsallers ZVH/Morres hebben in de i ste klasse de zesde overwina op rij geboekt. De Driesprs uit Rucphen werd in eigent geklopt met 3-4. Het Brabantse gezelschap n in de eerste helft een 2-fl-vo sprong, maar wist die nieti te houden. Michiel Stant verkleinde de achterstand voor rust tot 2-1. Na de ha ting werd het 2-2 dooreent fer van Ali Eryürük. Na de zorgde Marco Vaal voor de lijkmaker (3-3). Hij deed dal een moment dat de doelman Morres plaats had moeten ken voor een veldspelen Heti len met een 'vliegende ke loonde. Morres leek tevra met dit resultaat, maar Mid Standaert bepaalde de stand alsnog op 3-4. Doord overwinning bleef Morres ko per in de eerste klasse. 1 Dooms gestopt bij Zaamslag 1 TERNEUZEN - Jean Doo speelt dit seizoen niet mw het eerste elftal van zaterd tweedeklasser Zaamslag. Dei dediger maakt het seizoen ai het tweede team. De 29-jarige Doorns kwam dat besluit nadat hij zatei door trainer Carlo van Gi berghe buiten de basis weni laten voor het thuisduel i Wieldrecht. „Daar was ik het absoluut mee eens", vertelt Dooms., daarom heb ik hem meteen' teld dat ik wel op de bank gaan zitten, maar dat ik das naar het tweede zou g vertelt nogal t halen en daar houd ik niet' Daarom heb ik geen zin- om onder hem te trainen, (Advertentie) het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 48