broekenactie in Zaamslag SABINA 6 A elke broek is zo goed als zijn pasvorm «J LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! PZC Sabina Damesmode van westen Mannenmode DAMES MODE In India gaan |3 op de 10 kinderen niet naar school woensdag 5 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van ons dochtertje en zusje We noemen haar Kim 3 oktober 2005 Jan-Hendrik, Annet en Jan Hoogerwerf Molenweg 2 4311 AE Bruinisse 0111-481400 Voor bezoek graag even bellen. Tijdelijk adres: Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland Overleden Plotseling en veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze I ieve neef Eric van Es Tante Bora Ome Paul Ome Leen en Serda Elly en Jaap Adrie en Hetty Leen en Frannie neven en nichten achterneven en -nichten Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer - Chris Ludikhuize De heer Ludikhuize is werkzaam geweest in de bui tendienst van het cluster landmeten en cartografie van de directie Infrastructuur en Vervoer. Met waardering denken wij terug aan de wijze waar op hij zich ruim 29 jaar heeft ingezet voor de Provin cie Zeeland. De collega's zullen hem als een zeer sociaal betrok ken mens herinneren. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. directie en medewerkers Directie Infrastructuur en Vervoer Gedeputeerde Staten van Zeeland drs. W.T. van Gelder, voorzitter mr. drs. L.J.M. Verduit, provinciesecretaris Rust nu maar uit Je hebt je strijd gestreden Je hebt het als een moedige man gedaan Wie kan begrijpen wat je hebt geleden En wie kan voelen wat je hebt doorstaan Verdrietig om hem te missen, dankbaar om hetgeen hij in ons leven betekende delen wij u mede dat na een langdurige ziekte vredig is ingeslapen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes Jannis van Baal Joop echtgenoot van Hendrika van Oostenbrugge 5 november 1936 14 oktober 2005 Breskens: H. van Baai-van Oostenbrugge Oostburg: Jos en Caroline fordy Romy Oostburg: Kees en Nicole Maury 4511 HB Breskens, 4 oktober 2005 Rozenstraat 18 Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oost burg. Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 5 oktober en donderdag 6 oktober van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 7 oktober om 14.00 uur in de S.O.W. Kerk aan de Dorpsstraat te Bres kens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 'de Ontmoeting'. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat na een zeer arbeidzaam leven is overleden mijn vrouw, moeder, schoonmoeder en oma Wilhelmina Cornelia Maatje Remmers-van der Werf Mina 28 april 1924 f 3 oktober 2005 Burgh-Haamstede: C.P. Remmers San Rafael del Sur: H.W. Remmers (Nicaraqua) F. Remmers-Lopez Sella 4328 AV Burgh-Haamstede Boomwei 1 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 8 oktober om 11.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u déze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffieka mer van het crematorium. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zus Mina Remmers-van der Werf Corrie en Marie Burgh-Haamstede, 3 oktober 2005 En ziet, Ik ben met u lieden al de dagen tot de voleinding der wereld. Amen Mattheüs 28:20 Hierbij delen wij u mede dat na een moeilijke levens avond uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en overoma Janna Mallekoote sinds 9 februari 1968 weduwe van Adriaan Constant in de leeftijd van 96 jaar. Kloetinge: Anna Hoogstrate-Constant Adri Hoogstrate Ronald en Angel ique Emma, Julia f, Femke Heinkenszand: Wim Constant Hannie Constant-van Zweeden Heinkenszand: Cobi Krijger-Constant Kees Krijger Arjan en Ilona Nikki Corinne en Pieter Goes, 3 oktober 2005 Correspondentieadres: Simonswei 24, 4451 BN Heinkenszand De Dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den zaterdag 8 oktober om 10.30 uur in de Neder lands Hervormde Kerk te Heinkenszand. Aanslui tend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw van bo vengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Wij willen het verzorgend personeel van Zorgcen trum 'Ter Weel' Unit 5hartelijk dankzeggen voor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Dankbetuiging De vele blijken van belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vaderen opa Marinus Markusse hebben ons gesteund, onze hartelijke dank hiervoor. Het doet ons goed te weten hoeveel hij voor velen heeft betekend. N. A. Markusse-van der Does Kinderen en kleinkinderen Goes, oktober 2005 een perfect evenwicht tussen schoonheid en techniek Everse Zonwering Noordstraat 62 Axel Tel. 0115-563565 Vivante Everse Onderdak bij Morris Wonen Hulst Tel. 0114-374471 SERRAREIMS wonen Rapenburg 26 4581 AD Vogelwaarde Tel. 0114-671212 Verl. van Steenbergenlaan 5 4537 BB Terneuzen Tel. 0115-695498 VAN WESTEN MANNENMODE Tot en met 8 oktober 15% korting op alle Tot en met 15 oktober broekenactie bij MAC broeken. Bovendien kans om een de grootste mannenmode-winkel van gratis broek te winnen. zeeland. De nieuwste MAC broeken, van stoer katoen tot ruige jeans. Donderdag 6 oktober alleen bij sabina Damesmode extra koopavond. 15,- korting op elke broek. www.sabinadamesmode.nlwww.vanwesten.com/actie Zonder onderwijs krijgen ze geen eerlijke kans. Dat moet veranderen! Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs. Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden naar school. "Talent is een teer plantje, dat beschermd en gekoesterd moet worden. Daarom steun ik van harte de inspanningen van Edukans om wereld wijd zoveel mogelijk talent tot bloei te brengen." Jacobine Geelprogrammamaker NCRV en theologe 0 "Waar je ook woont, onderwijs maakt wijs. De toekomst is het bewijs!' Carry Slee edukans Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl omdat onderwijs écht helpt Postbus 1492 3800 BL Amersfoort T (033) 460 60II j JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Naam: MS. Straat: Postcode/Dlaats: E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 3W1TIE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42