Bennie Ceulen ook maar een mensstart in Valkenlnii> PZC Marianne V erdonk gehuldigd Mountainbiken voor meisjes en vrouwen FM Sranang laat de overwinning glippen Limburgse ex-renner kleine spil in netwerk van de Tour Wel finish maar gee uitslagen woensdag 5 oktober 2005 wb, De oud-renner Bennie Ceulen (53) is voor de aanvragen van Ne derlandse etappes in de Tour de France de contactman tussen de comités en de Tourorganisatie in Parijs. Het Zeeuwse comité heeft vijfjaar met hem samenge werkt om een start en een finish te krijgen. De poging heeft tot niets geleid. Niet dat de voor vechter heeft gefaald. Hij is ook maar een kleine spil in het net werk. „Ik had ook liever gehad dat de Tour naar Valkenburg én naar Zeeland was gekomen." De Limburgse journalist, die zichzelf tot de vriendenkring van Tourbaas Leblanc mag reke nen, kan in Parijs ook geen ijzer met handen breken. „Ik geef aan wat mijn wensen zijn voor Ne derland en het is de Tour die uit eindelijk beslist. Voor Zeeland zag het er tot het laatste mo ment nog goed uit, maar omwil le van het hele parkoers zijn er toch nog andere keuzes ge maakt, helaas." door Frits Bakker MAASTRICHT - In het Maas trichtse hotel zwaait de deur wijd open en schuifelt de leven de legende van de NOS naar bin nen. Bennie Ceulen veert op, steekt de hand uit en verheft zijn stem. „Dag ome Jean, hoe gaat het, wat brengt u hier van morgen?" De begroeting tussen de twee Limburgers is uitermate vrien delijk en respectvol. „Dag Ben nie, mijn jongen." 'Ome Jean' staat voor het boeg beeld Jean Nelissen, vroeger chef sport van één van de twee Limburgse kranten, later ver slaggever voor de NOS in de Tour en de klassiekers. Bennie Ceulen: „Toen ik gestopt was met wielrennen, werd ik corres pondent van het Limburgs Dag blad. Op de dag dat mijn eerste verslagje van een wielerkoers in de krant stond, kwam ik Jean te gen in de stad. Hij sprak me bijna bestraffend toe. 'Waarom heb je mij niet gebeld', zei hij. Ik had je heel graag bij mijn krant willen hebben." Voor Ceulen was het de start van een nieuwe carrière na twee jaar tussen de profs te hebben gereden. Het was een korte, maar niet al te succesvolle ken nismaking met de wereld waar in hij later als journalist en vol ger van de Tour de France te recht kwam. „Ik kon niet sprinten en kon al leen winnen als ik solo over de finish kwam. Maar ik heb wel mooie dingen gedaan, zoals de winst in het bergklassement in Olympia's Tour in een gevecht met Fedor den Hertog." Het eerste contact met Jean Ma rie Leblanc dateert uit 1975, in het jaar dat Ceulen als prof voor Gitane reed. Met die ploeg was hij op trainingsstage in de buurt van Nice. Leblanc kwam als jon ge journalist van l'Equipe een re portage maken over ploegleider Jean Stablinsky, die als renner een van zijn idolen was geweest. „We hebben die eerste keer vluchtig contact gehad", vertelt Ceulen. „Ik kende Jean Marie van naam. Hij was twee jaar daarvoor gestopt als renner. Toen ik in 1980 voor de krant de Tour deed, hebben we elkaar weer ontmoet. Hij was toen al chefsport van l'Equipe en vroeg mij om correspondent van zijn krant te worden. Zo zijn we stil aan bevriend geworden. De com binatie van ex-renner en journa list heeft Jean Marie altijd aan gesproken. Bovendien ben ik een Francofiel. Ik reed in mijn amateurjaren vaak in Wallonië, dus ik sprak vloeiend Frans." Nieuw avontuur De om zijn organisatorisch ta lent geroemde Leblanc stapte in 1988 in een nieuw avontuur. Hij was gevraagd om directeur van de Tour de France te worden en in de voetsporen te treden van Jacques Goddet en Félix Lévi- tan. „Voordat hij zijn eerste Tour deed, in 1989, heeft hij mij opge beld. Bennie, zei hij, ik heb plan nen om in de komende jaren de grens over te gaan met de Tour. Ik wil dat jij mijn contactman en vertrouwensman wordt in Ne derland." door Euqène de Kok GOES - Het was weliswaar een zwaarbevochten zege, maar de 4-3-winst op De Driesprong be tekende wel de zesde overwin ning op rij voor ZVH/Morres/ Controlec. De Zeeuws-Vlamingen gaan fier aan kop in de eerste klasse van het futsal en hebben nu achttien punten. Dat puntenaantal heeft FM Sranang nog lang niet bij el kaar gesprokkeld. De hoofdklas ser verloor thuis met 4-3 van ZV88/H Broeren. FM Sranang-ZV88/Broeren 3-4: De wedstrijd werd voorafge gaan door één minuut stilte voor de vorige week overleden moeder van Sranang-aanvoer- der Ramon Dahoe. Na het begin- signaal kenden de Goesenaren een vliegende start. Rosanno Ac ton zette de Goesenaren op 1-0. Diezelfde Acton raakte binnen een kwartier ook nog de lat en de paal. Michael Linger ver grootte op slag van rust de mar ge tot twee goals. Na de pauze stelde het team uit Sint Michiels gestel snel orde op zaken. De Brabanders profiteerden van slordigheden in de Goese verde diging en binnen vijf minuten stond het 2-2. Even gloorde er weer hoop voor Sranang toen De Meza via een individuele ac tie voor de 3-2 zorgde. ZV88 kwam echter weer bliksemsnel op gelijke hoogte en via een vrije trap, kort daarna, op 4-3. Na die laatste treffer speelde de nummer twee in de hoofdklasse het duel simpel uit. De Driesprong-ZVH/Morres 3-4: De zesde zege op rij kwam zeer moeizaam tot stand. De trotse koploper van de eerste klasse leek ondèr de indruk van de thuisploeg en keek na een kwartier tegen een 2-0-achter- stand aan. Michiel Standaert Die hechte relatie heeft er onder meer toe geleid dat de Tour in 1992 een finish kreeg in Valken burg en in 1996 naar 's Herto genbosch kwam voor de 'Grand Départ' en de eerste etappe door Brabant. „We werden goed be deeld in die jaren, want vergeet niet dat de Tour de France jaar lijks aanvragen krijgt uit Span je, Italië, Zwitserland, België, Duitsland en Engeland." Hij heeft altijd geweten dat Le blanc voor zijn afscheid terug zou komen naar Valkenburg. „Op het slotdiner in 1992 heeft hij een belofte gedaan aan de burgemeester. Hij was zeer on der de indruk van de massa men sen in Limburg. Ik heb erop in gespeeld en ben de kandidatuur al die jaren blijven herhalen. En later is Zeeland daarbij geko men. Voor Zeeland was er in het begin alleen het probleem van de tunnel. Jean Marie heeft me altijd gezegd: als we het doen, gaan we voor de optie Valken burg-Zeeland. Maar de tunnel moeten we vergeten." De Zeeuwse lobby had voor Ben nie Ceulen een diepere achter grond. Als amateur reed hij voor de Trico Noble-ploeg met Jan Raas, Kees Bal, Toine van den Bunder en Wim de Waal. „Ik was er trots op dat ik ge waagd werd om voor die ploeg te rijden, want het was in die tijd een gerenommeerd team. En ik was erbij toen Raas in Olym pia's Tour zijn eerste aanspre kende overwinning haalde." De Trico Noble-ploeg was het paradepaardje van de textiel- broers Van Turenhout uit Aar denburg. „Het waren heel warm hartige mensen", herinnert Ceu len zich. „Ze hadden buitenhui zen in Luxemburg en Tsjechië, waar wij op trainingskamp gin gen en wedstrijden reden. We re den op fietsen van Cees Raas, de schoonbroer van Jan, die een be langrijke steun en toeverlaat was voor de renners." Als talentvol klimmer kreeg de toen 21-jarige Ceulen een jaar later een contract bij de Franse ploeg van Stablinsky. „Voor deed nog voor rust iets terug door een afstandsschot. Na de pauze maakte Ali Eryürük de ge lijkmaker. Kans op kans volgde voor Morres, maar De Drie sprong kwam uit een counter toch weer op voorsprong. Vier minuten voor het einde maakte Marco Vaal alsnog de gelijkma ker. Standaert schoot op het al lerlaatste moment, toen Morres één man meer op het veld had staan, zijn ploeg naar de winst. Apollo'69/De Bruine Hypothe- ken-Vévé/Taxi Geers 6-8: Een paar minuten voor tijd stond het nog 6-6 en kreeg Apollo via Frank de Kok een goede kans op de winst. Zijn schot werd echter gestopt en uit de counter maak ten de Brabanders de 7-6. De Zeeuwen probeerden met een slotoffensief nog een puntje uit het vuur te slepen, maar de laat ste goal viel aan de andere kant. De doelpunten van Apollo wer den gemaakt door Frank de Kok en Randy de Dreu (beiden 2), Mi chel Willems en Bas de Koeyer. NVS-SSV/E1 Toro 3-3: „Een wedstrijd om heel snel te verge ten", was het commentaar van coach Ronnie Proos na het ge lijkspel. Het team uit Dintel- oord was veel zwakker, maar kon profiteren van het slordige verdedigingswerk van de Goese naren. SSV miste de routiniers Bud Aschman, Mischa Flore en Wijbrand Boonstra en speelde erg onrustig. In de eerste helft kwamen de Goesenaren op 2-0, later werd het 3-1, maar SSV kon die voorsprong niet tot het einde vasthouden. Drie minuten voor tijd viel de gelijkmaker. Joey van der Hoeff werd in de tweede helft van het veld ge stuurd. Hij reageerde te fel na een op hem gemaakte overtre ding waarvoor de NVS-speler ook rood kreeg. Doelpuntenma kers waren Van der Hoeff, Pim Bruins en Eric Flore. wielrenners was Frankrijk het beloofde land in die jaren. Veel Nederlanders, zoals Jo de Roo, Jan Janssen, Joop Zoetemelk, Dick Enthoven, Kees Bal en Ger- rie Knetemann, reden in Franse dienst. Ik ging samen met Ger- ben Karstens naar Gitane, waar ook Bernard Hinault dat jaar zijn debuut maakte als profren- ner. Toen al kon je zien dat hij een geboren leider was in de koers." Middelmatige renner Aan de twee jaar als prof be waart Ceulen sportief gezien geen al te beste herinneringen. De organisatie in de Franse ploeg was gebrekkig, vooral voor de buitenlanders. De Lim burger, die als amateur zo'n der tig koersen had gewonnen, werd er te vaak aan zijn lot overgela ten en vertrok al na één jaar naar de Belgische ploeg van Maes Pils. Daar waren de verzor ging en organisatie niet veel be ter. „Ik was er snel op uitgeke ken en voelde ook wel aan dat ik niet meer dan een middelmati ge renner was tussen de profs." Ceulen wist al waar zijn toe komst lag. „Toen ik amateur was, bracht ik in de vroege uren, voordat ik op training ging, de krant rond. En ik belde na elke koers mijn uitslagen door naar de krant. Ik vond het geweldig dat ik daar na het fiet sen in 1977 als leerling journa list aan de slag kon. Mijn eerste koers die ik versloeg, werd ge wonnen door Bert Ooster bosch." Twee jaar geleden stapte Ceulen van de sport over naar de eindre dactie van zijn krant. „Ik blijf wel voor de Tour werken en heb vijf jaar lang mijn ziel en zalig heid gelegd in de lobby voor Val kenburg en Zeeland. Dat Zee land is afgevallen, is bij mij ook hard aangekomen. Ik was er ze ker van dat ze zouden komen. Jean Marie, had me wel al laten doorschemeren dat. hij eigenlijk een dag tekort kwam. Ik ging er al een beetje vanuit dat Zeeland alleen een finish zou krijgen en geen start. Helaas is het nog slechter afgelopen." Goud Kapranova BAKOE - Favoriete Olga Kapra nova heeft tijdens de wereld kampioenschappen ritmische gymnastiek in Bakoe op twee on derdelen goud gewonnen. De Russin (17) won zowel met het touw als de bal. De Oekraïense Bessonova werd op beide onder delen tweede. Bij de lintoefe ning was het brons voor de Rus sin Tsjasjtsjina. ANP/DPA door Karei Pleunis TERNEUZEN - Aan de Terneu- zense Parelmoerboog stond zon dagochtend geen boogje. Niet dat Rini Verdonk dat verwacht te, maar diep in zijn hart had hij er wel op gehoopt. Er komt per slot van rekening niet elke week een wereldkampioene naar huis, ook al is ze dan G-atlete. Gisteren werd Marianne Ver donk wel gehuldigd, 's Ochtends op school en 's avonds bij haar atletiekclub Scheldesport. Voor zijn dochter was het WK in het Australische Canberra een geweldige ervaring, vertelt Rini Verdonk. „Kijk, dat ze op de vierhonderd horden ver zou komen, dat wisten we vooraf. Ook al omdat de Portugese And- reia Leite ontbrak omdat ze zwanger is. Dat Marianne op de 100 meter de vijfde plaats be haalde, was wel een verrassing. We waren al lang tevreden met een finaleplaats." Marianne Verdonk behaalde tij dens de WK in Australië drie plakken. Brons op de 400 meter, zilver op de 100 meter horden en goud op de 400 meter horden. Die eerste plaats vierde ze met een extra rondje met de Neder landse vlag. „Daaruit bleek wel hoe intens ze die WK beleefde. Ze was door het dolle heen met die gouden medaille." Met haar drie medailles leverde ze ook een belangrijk aandeel aan de tweede plaats van Neder land in het medailleklassement. Rini Verdonk en zijn vrouw Wil lenden waren erbij in Canberra, waar hun dochter in een soort Marianne Verdonk werd gisteren op de Terneuzense atletiekbaan door vele vrienden en bekenden in het zonnetje gezet. foto Wim Kooyman door Wim de Vos BURGH-HAAMSTEDE - De Zeeuwse mountainbikevereniging X-Treme wil de MTB-sport meer onder de aandacht van meisjes en vrouwen brengen. In sa menwerking met het district Zuidwest van de KNWU houdt deze vereniging daarom komende zaterdag een moun- tainbikeclinic voor vrouwen onder de naam X-tremissendag. Het is de bedoeling van X-Treme om niet alleen de vrouwen en meisjes die reeds ervaring met het mountainbiken hebben te bereiken. „Het is voornamelijk bedoeld voor meisjes en vrouwen vanaf vijftien jaar die nog geen ervaring hebben met het mountainbiken, maar dat wil niet zeg gen dat degenen die al actief zijn, niet welkom zijn. Het is nog altijd zo dat je in feite nooit uitgeleerd raakt. Daarom kan iedereen zich aanmelden", aldus X-Tremevoorzitter Jan Slager, die er op wijst dat er slechts plaats is voor twintig deelneemsters. Het is de bedoe ling dat ze zelf voor een mountainbike zorgen. „Maar je kunt er ook één te lenen. Dit moet wel bij de vooraanmelding wor den opgegeven. Verder is het verplicht om een helm te dragen tijdens het fiet sen." De clinic wordt gehouden op het par koers in de boswachterij van Wester- door Patrick Delait VALKENBURG - Valkenburg grijpt volgend jaar hoogstwaar schijnlijk naast de start van een Touretappe. Op woensdag 5 juli rijdt het peloton vanuit België naar Noord-Frankrijk. Aanvankelijk zou deze etappe vanuit Valkenburg naar Neeltje Jans leiden, maar omdat Zee land werd geschrapt als etappe plaats, was een vertrek vanuit het Zuid-Limburgse toeristen oord niet langer een optie. Dat is gisteren bevestigd door bronnen binnen de Tourorgani satie. Valkenburg blijft wel ge handhaafd als finishplek van de derde etappe op dinsdag 4 juli. Die zal starten in het Luxem burgse Esch-sur-Alzette. Dat Valkenburg wordt gepasseerd voor de start van de volgende rit, heeft alles te maken met de strakke planning van de; die volgens de regels vans; niet meer dan 21 wed gen mag bevatten. Na dei in Valkenburg wil de Tourn streeks terug naar Frad een streven dat vanuit Linj niet haalbaar bleek. Du mikt Tourbaas Jean-Matie blanc nu op een vertrek v- Hoei. Burgemeester Nuytens vac kenburg reageerde gisteren wijkend op de nieuwe onhsi lingen. „Wij gaan er nogï vanuit dat we etappeplaats in de Tour. Dat hoeft niet a zakelijk te betekenen dat ook een start krijgen, maan! alsnog rekenen we daar wil Meer kan en mag ik nietzd Op 27 oktober wordt hetrd schema officieel gepresetj in Parijs en tot dan zijn sj bonden aan de zwijgplicht de Tourorganisatie." GPD olympisch dorp verbleef. Ver donk, die de voorbije dagen be dolven werd onder gelukwen sen, roemt de wijze waarop de WK werden aangepakt. „Erg professioneel. De atleten kon den eerst een weekje acclimatise ren voor ze moesten presteren. Die gewenningsperiode deed hen goed. Maar ook op het ge bied van de dopingcontroles ging het er professioneel aan toe. Vooraf werd bij elk onder deel geloot wie naar de controle moest." Marianne Verdonk ont liep overigens telkens 'het plas je', ook al keerde ze dus naar huis met alle kleuren medailles. Op De Wingerd in Terneuzen kon ze gisteren over dertien da gen Australië vertellen. Uite raard nog doodmoe vanwege een jetlag, maar uiterst voldaan. Gisteravond trainde ze licht en werd ze door Scheldesport in het zonnetje gezet. De volgende grote toernooien van Marianne Verdonk zijn de WK indoor (februari 2006) in Zweden en de EK outdoor in juli in Frankrijk. Die wedstrijden zal Verdonk overigens niet meer als lid van de gehandicaptenorganisatie Nebas/NSG meemaken, maar als volwaardig lid van de Ko ninklijke Nederlandse Atletiek Unie (KNAU). Vanaf 1 novem ber worden Nederlandse G-atle- ten namelijk opgenomen door de atletiekbond. Middelburg. Zeeuws Indoorkam pioenschap. Eerste race: 1. Van Gilst/ Hogeweg; 2. Veersedam Racing; 3. Au to Sturm; 4. Cafétaria 't Frietuus; 5, Mid life Racing; 6. RISA Racing; 7. Maximaal TV; 8. Sportpunt Café; 9. Klasse Noten; 10. Kombi Racing; 11. Signaal Racing. San Luis. WK. Vijfde ronde: Svidler (Rus) - Topalov (Bul) 0-1Polgar (Hon) - Morozevitsj (RUs) 0,5-0,5, Anand (Ina) - Leko (Hon) 0,5-0,5, Adams (Eng) - Ka- simdzjanov (Oez) 0,5-0,5. Stand: 1. To palov 4,5; 2. Svidler, Anand 3; 4. Ka- simdzjanov 2,5; 5. Polgar, Leko 2; 7. Adams, Morozevitsj 1,5. Zierikzee, interne competitie vierde ronde: Krijger-Blok 1-0; Jukkenek- ke-Greefhorst 1-0; Aangeenbrug-A de Jonge 1-0; Baars-H de Jonge 1-0; Ver- duyn Den Boer-Yuen 0-1; Brakel-vd Veken 0-1; vd Made-Stoel rem; van El- dik-van Dalsen 0-1; vd Graaf-de Vrieze 1-0; Doeswijk-de Nie rem; Brou wer-Spiegels 0-1. Stand: 1. Aangeen- brug 150; 2, vd Graaf 136; 3. vd Veken 115; 4. Jukkenekke 105; 5. Bremer 916. Meintema 83; 7. Spiegels 81; 8. de Vrie ze 78; 9. A de Jonge 75; 10. Baars 75 Tokio. Mannen. Eerste ronde: Slui ter (Ned) - Burgsmüller (Dui) 6-3 6-1, Terachi (Jap) - Kohlschreiber (Dui) 6-3 7-6 (1), Vanek (Tsj) - Dlouhy (Tsj) 7-6 (4) 7-6 (5), Moodie (ZAf) - Wang Yeu-Tzuoo (Tai) 6-1 6-4, Schüttler (Dui) - Soeda (Jap) 6-4 4-6 6-2, Waske (Dui) - Gimel- stob (VSt) 3-6 7-6 (5) 7-6 (3), Popp (Dui) - Motomura (Jap) 6-2 6-4, Arthurs (Aus) - Suzuki (Jap) 6-3 1-6 7-6 (2). Tweede ronde: Kim (VSt) - Vik (Tsj) 6-2 6-4, Phau (Dui) - Spadea (VSt/8) 6-4 7-5, Bag- hdatis (Cyp) - Minar (Tsj) 6-4 6-2. Tokio. Vrouwen. Eerste ronde: Mir- za (lna/8) - Castellvi (Pue) 6-1 6-3, Dulko (Arg/6) - Hsieh Su-Wei (Tai) 2-6 7-5 6-2, Pin (Fra) - Granville (VSt) 5-7 6-1 6-4, Peer (Isr) - Bartoli (Fra) 6-4 6-4, Kirilenko (Rus/4) - Morita (Jap) 6-4 6-4, Craybas (VSt) - Jackson (VSt) 1-6 6-1 6-1, Zvona- reva (Rus/1) - Castano (Col) 6-1 7-6 (4), Sugiyama (Jap/5) - Jidkova (Rus) 6-1 7-6 (5), Arvidsson (Zwe) - Bremond (Fra) 1-6 6-3 6-0, Nakamura (Jap) - Was hington (VSt) 6-7 (6) 6-1 6-1. Metz. Mannen. Eerste ronde: Pavel (Roe) - Sanguinetti (lta/7) 6-7 (5) 6-3 6-3, Mayer (Dui) - El Aynaoui (Mar) 4-6 7-5 6-1, Seppi (Ita) - Sabau (Roe) 7-5 6-3, Santoro (Fra) - Melzer (Oos) 4-6 6-3 6-2, Llodra (Fra) - Simon (Fra) 6-4 6-0. Tasjkent. Vrouwen. Eerste ronde: Krajicek (Ned/5) - Sromova (Tsj) 6-3 1-6 6-1, Parra Santonja (Spa) - Poetsjek (WRu) 6-3 6-4, Rodina (Rus) - Panova (Rus) 6-2 6-4, Czink (Hon) - Loit (Fra/6) 7-5 6-0, Bondarenko (Oek) - Antipina (Oek) 6-2 6-0, Antonella Serra Zanetti (lta/3) - Koritseva (Oek) 6-2 6-4. Filderstadt. Vrouwen. Eerste ronde: Dementjeva (Rus/5) - Ondraskova (Tsj) 6-2 6-4, Schnyder (Zwi/7) - Ivanovic (SMo) 6-12 6-2, Miskina (Rus/8) - Gehr- lein (Dui) 6-1 6-4, Dechy (Fra) - Molik (Aus) 6-3 6-3, Schiavone (Ita) - Tsjak- vetadze (Rus) 6-3 6-3, Lichovtseva (Rus) - Farina Elia (Ita) 4-6 7-5 6-3. Zwijndrecht. Nationale B competi tie Mannen. 4x 100m vrije slag se nioren: 2. De Schelde 3.49,97; 3. De Stormvogel 3,53,00. 100m wisselslag minioren 6: 1. T. Mirrer (SCH) 1.24,47; 2. R. Oskam (SCH) 1.25,30; 3. C. de Die (SCH) 1.28,97. 200m schoolslag junio ren 4: 2. S, van Nieuwenhuyzen (STV) 2.49,07; 3. M. Loof (SCH) 2.51,11. 100m rugslag junioren 2: 1. B. van Houwe- lingen (SCH) 1.12,68; 2. D. Wolfert (SCH) 1.17,86; 3. Y. Mol (STV) 1.20,64. 100m vrije slag jeugd 2: 3. Y. Klazen (STV) 59,64. 200m wisselslag senio ren 2: 1. K. Hondsmerk (SCH) 2.18,96; 3. K. Scholt (STV) 2.25,71. 100m rug slag senioren: 2. E. van Gemert (STV) 1.06,48; 3. R. van de Linden (SCH) 1.06,69. 50m schoolslag minioren 6: 1T. Mirrer 0.44,69; 2. R. Oskam 0.46,07; 3. L. Breel (STV) 0.46,79.100m vlinder slag junioren 4: 1. M. Loof 1.07,81; 3. R. van de Linden 1.08,32. 200m vrije slag junioren 2: 1. B. van Houwelin- gen (SCH) 2.23,26; 2. S. Corré (STV) 2.28,80; 3. D. Wolfert (SCH) 2.29,56. 100m schoolslag senioren 2: 1. K. Hondsmerk 1.12,42. 200m rugslag jeugd 2: 2, N. Kampman (SCH) 2.26,20; 3. R. van de Linden 2.29,12. 200m vrije slag senioren: 1, K. Hondsmerk 2.01,78; 3. E. van Gemert 2.06,96. Vrouwen. 4x50m wisselslag senio ren: 2. De Schelde 2.15,29; 3. De Storm vogel 2.15,29, 100m vrije slag mini oren 6: 2. P. Meerman (STV) 1.13,20; 3. S. de Haard (STV) 1.15,75. 200m rug slag jeugd: 1. J. van Houwelingen (SCH) 2.28,69; 2. A. Pel (STV) 2.35,53. lOOm vlinderslag junioren: 2. J. Stap (STV) 1.17,80 100m schoolslag se nioren 2: 3. J. van Houwelingen 1.22,04. 50m rugslag minioren 6: 1. P. Meerman 0.39,54; 3. S. de Haard 0.40,86. 100m vrije slag jeugd: 1. S. van Bambost (SCH) 1.04,13; 3. M. Geen- sen (SCH) 1.05,58. 200m schot junioren: 3. M. de Haard (STV)3. 200m wisselslag senioren 2: van Bambost 2.42,02. 200m si slag senioren: 3. J. van Houw? 2.57,55. 4x50m vrije slag jeugd Schelde 1.58,92; 2. De Stom 2.01,01. Eindstand: De 5219,37; De Stormvogel 5267,54. Hulst. C-competitie. Mi 4x1 OOm vrije slag senioren;!; velanders 4.02,36; 2. Schelda 4.02,64; 3. Koewacht 4.09,40, wisselslag minioren 6: 1 T.Ti (BEV) 1.22,94; 2. S. van Diere» 1,29,01; 3, J. Gevaert (BEV) I 200m schoolslag junioren 4: Tramper (BEV) 2.42,28; 2. J. d» (ZVS) 2.58,39; 3. Y. Breukers 2.59,15. 100m rugslag juniors R. van Doeselaar (ZCK) 1.11,54;2. ter (ZVS) 1.16,73; 3. S. Boidin 1.20,99. 10Om vrije slag jeugd; Boonman (BEV) 0.58,29; 2. F Bol (ZVS) 1.00,82; 3. R. Dellaen 1.01,44. 200m wisselslag senit 1T. Aarnoutse (BEV) 2.25,51,2.; (ZVS) 2.38,35; 3. P. Cornells 2.40,06. 100m rugslag senloi M. de Milliano (ZVS) 1.09,15; 2, Waes (ZCK) 1.10,92; 3. F. Bu (ZVS)-1.11(35. 50m schoolslag oren 6: 1. R. Hermans (ZVS)0.4 S. van Dieren (BEV) 0.46,81; 3.S. Poele (ZCK) 0,47,47.100mvlind junioren 4: 1. N. Tramper 1,09/ Cornelis 1.16,26; 3. M. van Grerr (ZCK) 1.18,75. 200m vrije slag ren 2:1 R. van Doeselaar 2.15,8 Pater 2.29,67; 3. S- Boidin I 100m schoolslag senioren2; ter 1.11,14; 2. T. Aarnoutse 1.18.' van Dieren (BEV) 1.20,96. 200i slag jeugd 2: 1. R. van Do 2.32,90; 2. N. Tramper 2.34,43 Boekhorst 2.34,89. 200m vrijs* nioren: 1. T. Aarnoutse 2.06.84; de Milliano 2.15,75; 3. R Ha (ZCK) 2.16,46. Vrouwen. 100m vrije slag mi 6: 1. R. Vanhijfte (ZVS) 1.17,01 van Gremberghe (ZCK) 1,23$ Rootsaert (ZVS) 1.24,39. 200i slag jeugd 2: 1N. Smits (ZVS); 2. J. Boonman (BEV) 2.44,98; 3 derdijk (BEV) 2.46,01. 100m\ slag junioren 2: 1 J Tramp; 1.13,89; 2. M. Picavet (ZCK) 1.24, van de Poele (ZCK) 1.25,07. schoolslag senioren 2:1.S.B (ZCK) 1.16,40; 2. E. Nijsken: 1.20,66; 3. A. Meesen (ZCK) 100m vlinderslag senioren Boonman 1.12,19; 2. M. Eg; (ZVS) 1.14,26; 3. J. Tramper 50m rugstag minioren 6:1.M Assel (ZCK) 0.40,37; 2. R V 0.40,94; 3. S. Bonte (ZCK) 100m vrije slag jeugd 2: O 1,04,29; 2. M. van Noorden 1.07,15; 3. K. Onderdijk 1.08,29 schoolslag junioren 2: 1. J.l 3.09,87; 2. M. Picavet 3.12,62; 3 de Poele 3.17,84. 200m wisseli nioren 2: 1. S. Rombout 2.30/ Meesen 2.42,08; 3. J. Boonman 200m schoolslag senioren Rombout 2.52,65; 2. E. Nijskens 3. A. Meesen 2.54,35. 4x50i slag jeugd 2: 1. De Bevi 2.00,86; 2. Koewacht 2.06,61:3.1 stroom 2.11,68. Eindstand: Koewacht 5372.16,1 stroom 5374.93, De Bevi 5398.65. Van Gilst win eerste kartrar GOES - De ploeg Gilst/Hogeweg is met ee begonnen aan het Zeen door kartkampioenscha; het seizoen 2005/2006. In de titelstrijd voor teal vier die over achttien rac twee uur wordt uitgevf nam het kwartet al vroeg ding en stond die niet n) Daar achter profiteerde! dam Racing van een deff de kart van Auto Sturmf te op naar de tweede plaa autoteam kon zich ham op de derde plaats en da ter streden Cafetaria 'tFl Midlife Racing en Risa om de vierde plaats. Zek) uiteindelijk in deze v( over de streep. De snelste rondetijd wed den door van Ruben Bou Middelburg van Veersedj cing. schouwen. Om 09.00 uur wordt er ver zameld in het Sportcentrum Wester- schouwen in Burgh-Haamstede, waar om 12.30 uur een evaluatie wordt ge houden. Aanmelden bij de secretaresse van X-Treme (telefoon 0113-211896 of per e-mail. x-treme.sec@zeelandnet.nl) het alfabet van Zeeland Bennie Ceulen was een goede klimmer, maar van sprinten had hij geen kaas gegeten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20