Seniorenspelen wel in Zeeland De Rechter hoort in de spits Basketballers weer in de schijnwerpers fan Hou welingen n Hondsmerk zijn 1 vroeg in vorm kk de Ridder terk op vlinderslag SportZeeland mag en kan ouderenevenement in 2009 houden topscorer uitslagen MIAMI - Shaquille O'Neal (rechts) and Gary Payton, basketbal lers van de Miami Heat, poseren gewillig voor de camera's tij dens de persdag van NBA. Het team van Florida gaat vanaf van daag weer volop in training voor de Amerikaanse profcompetitie. die op 1 november begint. Daarvoor spelen de duurbetaalde profs van de Miami Heat op 10 oktober nog een benefietwed strijd voor de gedupeerden van de orkaan Katrina. fot Mare Serota/RTR iQfJeroen Dellebeke JSSINGEN - Tijdens de dis ciscompetitie zwemmen be- alde Schelde B voldoende oten om zich te kunnen hand- ven in de eerste klasse. Wel sstde formatie op de estafet- belangrijke punten inleve nde Ridder imponeerde met itijd van 1.01 op de 100 me- vlinderslag. Op de 200 meter jeslag realiseerde hij een tijd 12,01,49. De Bruinvis behaal- zeventien overwinningen, yla Jansen, Bob Wabeke en |r Jansen waren voor De nze belangrijke troeven in de de klasse. Bij de andere der- feer De Otters waren Tom van Overmeeren en Jill Ver men goed voor overwinnin- De Stormvogel lijkt zich weer bovenin de tweede klasse te nes telen. Met 3188 punten waren zij de ploegen van Zeelandia, De Honte en Onderdak de baas. Met een zeer grote ploeg waren zij over de gehele wedstrijd ge zien de snelsten. De ploeg be schikt zelfs over oudgedienden; Angelique Lok en Roelien Bra- ber versterken de ploeg bij de se nioren. De Honte pakte echter de mees te medailles. Iris, Evi, Emke en Tom Erpelink bewezen eens te meer belangrijk te zijn voor de zwemvereniging uit Klooster- zande. Simon Edenburg noteerde voor Onderdak weer goede tijden op de 100 meter wissel- en school slag. Clubgenoot Erik Hoogend- ijk won de 50 meter schoolslag in een Zeeuwse toptijd van 32,96 seconden. kjeroen Dellebeke WNDRECHT - De zwem- *1 van De Schelde heeft in 'ijndrecht de negende plaats taald in de B-afdeling van de fcale competitie. "Hondsmerk en Josje van «welingen waren al vroeg in ea noteerden scherpe tij- waarbij de 2.01,78 van op de 200 meter Nag een opsteker is voor de "ade Nederlandse kam- ^happen in Amsterdam. «Josje van Houwelingen was 'tol 2.28,69 op de 200 meter Uitstekend op dreef. Stormvogel zette eveneens 'solide basis neer voor een yompetitieresultaat. Eelco Gemert bewees een belang zucht te zijn van de Vlis- Ploeg. De enige overwin- |kwam op naam van Priscil- wrman. 'Koewacht bleek in Hulst de in de C-afdeling. Na de ~"d met Scheldestroom s en de Bevelanders uit psle kwamen de Hulsten- tot een score van 5372.16 punten. Dat was twee seconden sneller dan de Bressiaanders. De Bevelanders kwam tot een eindtotaal van 5398.65 secon den. Grote afwezige in Hulst was Ryan Verplanke. Hierdoor miste De Scheldestroom bij de senio ren enkele belangrijke punten. Jurjen Pater en Martin de Millia- no waren nu belangrijke troe ven. Nathan Tramper (Bevelan ders) was op dreef met twee overwinningen, zowel op de 200 meter schoolslag als op de 100 vlinder bleek hij de snelste bij de junioren. Toby Aarnoutse was de snelste bij de senioren op de 200 wissel en 200 meter vrije slag. Meest in het oog springend waren de drie overwinningen voor Roderick van Doeselaar (Koewacht). Op de 100 en 200 meter rugslag én de 200 meter vrije slag voor junioren noteer de ook hij al zeer snelle tijden voor het begin van het seizoen. Eline Nijskens en Stephanie Rombout lieten zien mee te tel len bij de senioren. Met name op de schoolslag was de strijd tus sen de clubgenotes zeer span nend. Rallycrosser Jos Krijger zesde van GOES - Na tien races voor ■Let Europees kampioen schap rallycross is autocou reur Jos Krijger op een zes- •j de plaats in het algemeen F passement van Divisie IA (-1600 cc) geëindigd. Hier had aan het begin Jan het jaar niet van dur- ven dromen", sprak de 5 29-jarige Wolphaartsdijke- 1 haar na de afsluitende EK-race op de Estering in Hamburg. s Krijger, rijdend in een x Opel Corsa, begon het sei- zoen met de insteek om maar een paar Europese iwedstrijden te rijden. Na de eerste vier races in Por tugal (uitgevallen met een technisch defect). Frank rijk (8e), Oostenrijk (7e) en Tsjechië (8e) werd de ba lans opgemaakt. De Euro pese wedstrijden en de sfeer bevielen Krijger uit- bekend en met een plek in de toptien in gedachten werd besloten om naast in Nederland en België ook in Noorwegen, Zweden, Polen en Duitsland van start te gaan. Ervaring Krijger: „Ik heb het afgelo penjaar veel ervaring opge- e daan. Je racet op verschil- lende circuits tegen de top van Europa en de locale coureurs. Ook op technisch gebied doe je veel ervaring i jp." Zijn mooiste moment be leefde Krijger half augus- tus op het Eurocircuit in Valkenswaard. De Bevelan- derscoorde daar zijn eerste 1 en enige EK-overwinning. In de wedstrijd in Duits land reed de Wolphaartsdij- kenaar afgelopen week einde na de B-finale te heb ben gewonnen naar een vijf— de plaats. De Europese ti- tel was voor de tweede keer op rij voor de uit Win- tenvijk afkomstige Ron Snoeck. door Mieke van den Broek HEINKENSZAND - Het Zeeuw se Tourcomité kreeg het niet voor elkaar een belangrijk spor tevenement naar Zeeland te ha len. SportZeeland flikte het wel. Gisteren werd bekendgemaakt dat de eerste Europese Senioren- spelen in september 2009 op Zeeuwse bodem worden gehou den. Gedeputeerde Harry van Wave- ren (sport) maakte gistermiddag op een sportsymposium in Hein- kenszand officieel bekend dat Zeeland gastprovincie wordt van de Europese Seniorenspe len. Het sportevenement dat een week gaat duren wordt op loca ties in de hele provincie gehou den. De verschillende sportbon den, het NOCNSF en het minis terie van VWS waren enthou siast over het initiatief van SportZeeland. De eerste Seniorenspelen, een soort Olympische Spelen voor vijftigplussers van binnen Euro pa, moet een groot evenement worden. Ton Kienhuis, direc teur van SportZeeland ver wacht dat er zo'n vijfduizend sporters op de Seniorenspelen afkomen. Er zal in ongeveer vijf tien verschillende sporttakken gestreden worden om de medail les. Aangepast De sporten worden in sommige gevallen wel enigszins aange past aan de leeftijd van de deel nemers. Kienhuis deed in het Amerikaanse Pittsburgh, waar hij een kijkje nam bij de Senior Olympics, ideeën op. „Basket balwedstrijden werden daar met drie spelers per team onder één basket afgewerkt. Het leek mij in eerste instantie heel saai, maar door het middenveld uit te schakelen werden de wedstrij den veel aantrekkelijker om naar te kijken. Ook de afmetin gen van het voetbalveld zullen tijdens de Senior Games aange past worden. Het voetbaltoer nooi zal buiten plaatsvinden met de regels en afmetingen die gelden in de zaalvoetbalsport." De organisatie van het ouderen evenement wil de Olympische Spelen nabootsen. Voor het on derbrengen van de deelnemers wordt een bungalowpark ge zocht. Kienhuis: „We willen een soort olympisch dorp in Zeeland creëren. Ook de begeleiders van de sporters zullen in dat dorp bi vakkeren. Dat zijn in totaal toch zo'n tienduizend gasten." De directeur Sport van het NOCNSF, Marcel Sturken- boom, maakte gisteren in Hein- kenszand duidelijk dat hij spor tief zeker wel eisen stelt aan het evenement. „Ik vind dat er com petitie op hoog niveau moet zijn. Deelnemers die in aanmer king willen komen voor een startplaats zullen zich dan ook via selectiewedstrijden moeten plaatsen." Kinderschoenen De organisatie van de eerste Se niorenspelen, die over vier jaar worden gehouden, staat nog in de kinderschoenen. Hoe groot het budget is waar mee gewerkt wordt, weet Kienhuis nog niet. „Maar je moet toch wel denken aan enkele miljoenen euro's. Bu reau Bens heeft voor ons een haalbaarheidsonderzoek uitge voerd, zoals ze dat ook voor het EK voetbal van 2000 hebben ge daan. Daarbij is duidelijk gewor den dat financieel allemaal mo gelijk is." het tweede gegaan. Toen zocht Hoofdplaat contact met me." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Kevin Schot (Axel) 8 doelpunten, 2. Erik de Rechter (Hoofdplaat) 7, 3. Arjan Koopmans (SSV'65) en Mervin Nie- mantsverdriet (Vlissingen) beiden 6, 5. Ferdi Tilroe (Kapelle), Peter Willemse (Bruse Boys), Patrick Vinclce (Axel) en Thomas Leegwa ter Clingeallen 5, 9. Christiaan Boon (SSV'65), Jeroen van Om men (GPC Vlissingen), Arjen Oost- dijk (Temeuzense Boys), Koen Wis se en Trung Tran (beiden Goes), Gerben Menheere (Heinkenszand), Bas Rooze en Jeroen Geerse (bei den Serooskerke), Alex Meijer (Spui), Dennis Buijs (Steen), Kha- lecl Boufrahi (Vlissingen), Peter Drumont (Clinge), Dave de Booij (Hulsterloo), Evert van den Berg, Kana da Rosa Bernardo en Jari Vyane (allen HW24), Erik de Groene (Luctor'88), Pascal Weda- ge en Arno Verlinde (beiden RIA W.) en Bart Felius (Walcheren) allen 4. Mannenteam BC Vlissingen lijdt nederlaag VLISSINGEN - De basketbal lers van BC Vlissingen hebben hun eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen verlo ren. De Vlissingers leden in Til burg een 91-64-nederlaag. Mannen. Pendragon-BC Vlissin gen 91-64: In Tilburg ging het eerst kwart gelijk op. Het ver nieuwde Vlissingse mannen- team kon niet domineren tegen Pendragon en zag de thuisploeg dan ook in het tweede kwart een klein gaatje slaan: 42-35. Na rust ging de strijd weer gelijk op, maar langzaam sloop er ver moeidheid in het Zeeuwse spel. De thuisploeg maakte hier dank baar gebruik. Vrouwen. High Five-BC Vlissin gen 2 41-56: De tegenstander werd verrast met een press over het hele veld en dat leverde een 7-21-voorsprong op. Deze mar ge bleef gehandhaafd tot de rust: 19-33. In de tweede helft kwam het team van coach Tom Joziasse niet meer in gevaar. Jongensjunioren. BC Vlissin- gen-High Five 133-43: Binnen vier minuten was het grote klas senverschil tussen de junioren van BC Vlissingen en High Five duidelijk, want het scorebord gaf toen al 22-0 aan. BC Vlissin gen bleef hierna oppermachtig. door Euqène de Kok HOOFDPLAAT - Een van zijn voormalige trainers zei ooit te gen Erik de Rechter meer een voorstopper in hem te zien dan een spits. De Rechter probeerde het één seizoen, maar kwam tot de conclusie dat een rol als ver dediger niets voor hem was. De speler van zondag-vierdeklasser Hoofdplaat staat inmiddels weer in de spits en bewijst met zeven treffers dat hij daar thuis hoort. Met zijn totaal staat Erik de Rechter op de tweede plek in het Zeeuws topscorersklasse ment. Hij heeft één doelpunt minder dan Kevin Schot (Axel). „Vorig jaar heb ik tegen Mark (Waebeke, de trainer van Hoofd plaat) gezegd dat ik er vijftien zou maken. Dat is toen precies uitgekomen. Vandaar dat hij voor aanvang van dit seizoen weer vroeg om een voorspelling. Ik durfde het niet precies te zeg gen, maar die vijftien hoop ik toch zeker wel te halen." Het heeft er alle schijn van dat De Rechter zijn oude record gaat breken. Alleen in de tweede com petitiewedstrijd kwam hij niet tot scoren. Tegen Aardenburg, RIA W. en zondag tegen Clinge scoorde hij telkens twee keer. Tegen Hontenisse was hij één keer trefzeker. „Vorig seizoen was het mijn eer ste jaar hier. Ik denk dat de ploeg toen nog moest wennen aan echte spits als ik. Ik ben geen type die de bal zelf gaat op halen. Ik ben afhankelijk van voorzetten. Dat gaat nu erg goed met mensen als Pascal Pijcke en Alf Waatjes achter mij en Barry Sutin op links. Zij heb ben allemaal een erg goede voor zet in de benen. Het is leuk dat ik nu meedoe in het topscorers klassement", zegt de assistent hypotheekadviseur bij de Rabo bank in Oostburg. De Rechter kwam twee jaar gele den over van Breskens. De aan valler heeft geen moment spijt gehad van de overstap van de zondag-derdeklasser naar het kleine Hoofdplaat dat destijds in de vijfde klasse van het zon dagvoetbal uitkwam. „De sfeer is hier echt geweldig. We heb ben een heel hechte groep. Zo wel voor, tijdens als na de wed strijden. Hier heb ik het plezier in het voetbal, dat ik bij Bres kens was kwijtgeraakt, weer he lemaal teruggevonden. Het eer ste jaar dat Rinus Zegers in Bres kens trainer was, speelde ik nog in het eerste. Hij zei dat hij meer in een voorstopper in mij zag. Misschien ook omdat hij Robbie van de Wijnckel als spits beter vond. Ik heb toen een jaar als voorstopper gespeeld, maar dat vond ik helemaal niets. Dan sta je opeens voor je eigen goal te voetballen. Ik ben een spits!Het jaar erna ben ik naar Erik de Rechter: „De sfeer is hier echt geweldig. We hebben een heel hechte groep." foto Wim Kooyman dinsdag 4 oktober 2005 swb 21 Darter Van Acker mist Lakeside AXEL - Darter Jean Paul van Acker uit Axel doet begin januari niet mee aan het Lakeside World Professional Darts Championship, het officieuze wereldkampioen schap in het Engelse Frimley Green. Van Acker eindigde verdienstelijk als 35e op de wereldranking van de BDO, maar loopt daardoor wel rechtstreekse kwalificatie mis. Er zijn nog acht wildcards te verdienen, maar daarvoor komt de Axelaar niet in aanmerking. Nieuwe records De Die SPIJKENISSE - Stefan de Die is tijdens de eerste zwem- competitiewedstrijd voor zijn club De Dolfijn uit Amster dam tot nieuwe persoonlijke records gekomen. Op de 200 meter vlinderslag noteerde de Terneuzenaar een tijd van 2.20,07, op de wisselslag kwam hij tot 2.12,54. Op de 100 meter schoolslag liet hij de chrono's stoppen na 1 minuut en 10 seconden. Tweelingzusjes Nijpjes in prijzen GOES - De tweelingzusjes Chantal en Jessica Nijpjes van- Stal Hexagon uit Schore hebben hun debuut bij een con cours in Maasdijk opgeluisterd met goede prestaties. Chantal Nijpjes behaalde met de merrie Hexagons India- manda in haar eerste wedstrijd in de klasse ZZ zwaar met een een winstpunt. Ze werd zesde met een score van 60,6%. Jessica Nijpjes werd op Maquire als jongste deel nemer in de klasse Intermediar I vierde. Haar eerste optre den in deze klasse werd beloond met 63,5%. Redelijke start bowlers Goes GOES - Het bowlingteam BV Goes-Belgium is in de eer ste klasse C van de de nationale league (5-mans) redelijk begonnen. Tijdens de eerste competitiewedstrijd in Rijs wijk werd een vierde plaats behaald. De achterstand op de koploper PCS Sens Leiden bedroeg slechts twee punj ten. De eerste drie games werden verloren, maar de vol gende drie werden duidelijke overwinningen. Beste speler bij de BV Goes-Belgium was Yves Delafonteyne met 218,8 gemiddeld. Minke Smabers zwaar geblesseerd LAREN - Hockeyster Minke Smabers is zes tot negen maanden uitgeschakeld. De centrale middenvelder van Laren en Oranje heeft in de competitiewedstrijd tegen Amsterdam een zware knieblessure opgelopen. Nader on derzoek in het ziekenhuis wees uit dat de voorste kruis band was gescheurd. Op korte termijn ondergaat Sma bers (26) een operatie. „Heel sneu voor Minke", reageerde bondscoach Mare Lammers. „Ze is bijna nooit gebles seerd, Nu is ze dit seizoen zo goed als zeker kwijt.ANP Geen medailles op WK kano PENRITH - De Nederlandse kanoslalommers zijn er tij dens het wereldkampioenschap in het Australische Pen rith niet in geslaagd een medaille te winnen. Op de laatste wedstrijddag eindigden de mannen als zevende bij de teamwedstrijden. De vrouwen presteerden nog minder. Zij werden negende van de tien deelnemers. ANP Basketbal Vrouwen. Overgangsklasse: Go Get- ter-ABC 49-60, Vossenberg-Condor 59-42, High Five-BC Vlissingen 2 41-56, JRC Boxtel 2-Springfield 42-50. Eerste klasse: Voorwaarts-Marathon 2 60-35. Mannen. Hoofdklasse: Pendra gon-BC Vlissingen 91-64, Barons-Tanta- lus 70-83, Springfield-Den Dungk 71-60, JRC Boxtel-BC Eindhoven 70-35, Tracks-Dunatos 59-75, BV Rooi-WSC 84-56. Eerste klasse: BC Vlissingen 2-ABC 88-45. Tweede klasse: BV Sou burg 2-Marathon 55-59, Mevo'80-Vol- harding 2 41-26. Paardensport Renesse. Dressuur LR PC De Schouwse Ruiters. Paarden klasse L2: 1. Silvia Romer, Sharon (Schouwse R.) 170. Tweede proef: 1. Sivia Romer, Sharon, 168. L1: 1. Lizzy van de Zande, Obession (Schouwse R.) 165. Tweede proef: 1. Angelique Westerweel Ur- bie, 171. Pony's klasse L1/L2 cat. E: 1. Michelle Eversdijk, Yoeri (Paarde bloem) 170. Tweede proef: 1. Michelle Eversdijk, Yoeri, 169. L1 cat. D: 1. Pau la Hanse, Gil (Schouwse R.) 162. Twee de proef: 1. Paula Hanse, Gil, 165. Kapelle. Dressuur PSV De Braanjen- hoek. Paarden klasse Z1: 1. Janine Boudens, Nickey (Braanjenhoek) 188. Tweede proef: 1. Janine Boudens, Nickey, 181. M2: 1. Kash Sukray, Pri meur (Z-Bev.) 159. Tweede proef: 1. Esther Scova-Rhigini, Viero (Braanjen hoek) 154. M1: 1. Linda Blaak, Nimble (Hoge Devel) 152. Tweede proef: 1. Linda Blaak, Nimble, 154. L2: 1. Maris- ka de Vrieze, Roal Lady (Braanjenhoek) 156. Tweede proef: 1Mariska de Vrie ze, Royal Lady, 155. L1: 1. F. van Hou ten, Uray (Weelr.) 161. Tweede proef: 1. Karin Krijgsman, Nastia, 161. Pony's klasse L1 cat. E: 1. Evy Zuidweg, Cha nel (Weelr.) 157. Tweede proef: 1. Evy Zuidweg, Chanel, 158. L1 cat. D: 1. Ma- riélla Schouwenaar, Chinto Allround) 152. I Voetbal Eerste divisie. FC Zwolle-Helmond Sport 3-0 (1-0). 13. Kolk 1-0, 77. Almei da 2-0, 90. Kolk 3-0. Scheidsrechter: Nij- huis. Gele kaart: Fafiani, Kolk (FC Zwol le), Voigt (Helmond Sport). Aantal toe schouwers: 3516. MW-Cambuur Leeuwarden 1-3 (1-1). 21. Brack 0-1 (strafschop), 24. Gommans 1-1, 65. Mulders 1-2, 88. Brack 1-3 (strafschop). Scheidsrechter: Koopman. Gele kaart: Gommans, Mart ha (MVV), Holwijn, Bronkhorst (Cam- buur Leeuwarden). Aantal toeschou wers: 5396. Haarlem-Emmen 0-2 (O-O). 56. Lefe- rink 0-1, 83. Leferink 0-2. Scheidsrech ter: Ter Brake. Gele kaart: Katipana, Ver- weij (Haarlem), Aantal toeschouwers: 1175. Volendam-VW O-O. Scheidsrechter: Vink. Aantal toeschouwers: 3014. Veendam-Go Ahead 3-1 (2-0). 16. Kr- stev 1-0, 41. De Vriese 2-0, 48, Drent 3-0, 85. Gilissen 3-1, Scheidsrechter: Van Meenen. Aantal toeschouwers: 2623. TOP Oss-FC Omniworld 1-3 (O-O). 57. Ars 0-1, 78. Van Gulik 0-2, 83. Rook 1-2, 87. Biko Brazil 1-3 (strafschop). Scheidsrechter: Janssen. Rode kaart: 86. Peppinck (TOP Oss). Gele kaart: Schoofs (TOP Oss), Huisman (FC Omni world). Aantal toeschouwers: 1036. De Graafschap-Fortuna Sittard 3-1 (0-0). 58. Bot 1-0, 60. Ax 2-0, 83. De Vis- scher 3-0, 86. Van Barneveld 3-1. Scheidsrechter: Wiedemeijer. Gele kaart: Haklander, Ax, Salem (De Graaf schap), v Driel, Meszaros, Facenna, Her mans (Fortuna Sittard). Aantal toe schouwers: 7500. FC Den Bosch-AGOVV 5-1 (1-1). 5. Ter Heide 0-1,17. Powel 1-1, 49. Rajcom- ar 2-1 (strafschop), 57. Powel 3-1, 72. Ra- jcomar 4-1, 83. Powel 5-1. Scheidsrech ter: Winter. Rode kaart: 26. Ter Heide (AGOW). Gele kaart: Velasco, El-Ak- chaoui (AGOW). Toeschouwers: 3105. Dordrecht-Stormvogels/Telstar O-O. Scheidsrechter: Van der Roest. Gele kaart: Bossman (Stormvogels/Telstar). Aantal toeschouwers: 1000. Eindhoven-Excelsior 0-6 (0-2). 37. Hofman 0-1, 42. Hertog 0-2 (strafschop), 47. Mulder 0-3, 59. Holman 0-4, 65. Her tog 0-5 (strafschop), 70. Van Dieren 0-6. Scheidsrechter: Steegstra. Gele kaart: De Roover, Van Leerdam (FC Eindho ven). Aantal toeschouwers: 1411. Zwemmen Terneuzen. Districtscompetitie 1e, 2e en 3e klasse. Mannen. 4x 50 m. wisselslag junioren 4. 1. De Bruinvis 2.43,44. 100 m. schoolslag minioren 6. 1. M. Oele (SCH) 1.43,24. 50 m. school slag minioren 6. 1. T. Jansen (GAN) 45,25, 100 m. wisselslag junioren 2. 1. T. Loof (SCH) 1.19,13. 50 m. vrije slag ju nioren 4. 1. A. Eversdijk (BRU) 27,06. 100 m. vlinderslag jeugd 2.1. N. de Rid der (BRU). 1.01,27. 100 m. schoolslag senioren. 1. A. van de Poele (SCH) 1.19,60. 50 m. schoolslag senioren. 1. T. van Overmeeren (OTT) 33,13. 50 m. rug slag minioren 6. 1. K. Dickie (SCH) 43,51. 25 m. rugslag minioren 6. 1. B. Wabeke (GAN) 19,51. 100 m. vrije slag junioren 2. 1. N. Suy (SCH) 1.10,38. 200 m. schoolslag junioren 4. 1. E. de Jong (SCH) 2.58,95. 100 m. schoolslag junio ren 4. 1. A. Eversdijk 1.14,26. 200 m. vrije slag jeugd 2. 1. N. de Ridder 2.01,49. 100 m. wisselslag senioren. 1. N. de Ridder 1.04,63. 4 x 100 m. vrije slag jeugd 2.1De Bruinvis 4.26,01 Vrouwen. 4x 100 m. vrije slag senioren. 1. De Bruinvis 4,38,14. 4x 50 m. vrije slag se nioren. 1. De Ganze 2.21,37, 100 m. schoolslag minioren 6. 1. D. Huijssen (SCH) 1.51,10. 50 m. schoolslag mini oren 6. 1. T. van de Plasse (BRU) 46,12. 100 m. wisselslag junioren 2. 1. G. Lu- taert (BRU) 1.27,43. 50 m. vrije slag jeugd 2. 1. K. Coone (BRU) 32,08. 100 m. vlinderslag senioren 2. 1. C. de Rid der (BRU) 1.11,27.100 m. schoolslag se nioren. 1. I. Hondsmerk (SCH) 1.28,54. 50 m. schoolslag senioren. 1. D. Wisker- ke (BRU) 38,87. 50 m. rugslag minioren 6.1. T. van der Plasse 44,24. 25 m. rug slag minioren 6. 1. L. Jansen (GAN) 19,91. 100 m. vrije slag junioren 2. 1. L. van Driel (SCH) 1.15,52. 50 m. rugslag junioren 2. 1. J. Vernimmen (OTT) 40,46. 200 m. schoolslag jeugd 2. 1. L. Beezemer (SCH) 3.18,17.100 m. school slag jeugd 2. 1. E. Coone (BRU) 1.29,14. 200 m. vrije slag senioren 2.1C. de Rid der 2.17,50. 100 m. wisselslag senioren. 1. C. de Ridder 1.13,79. 4 x 50 m. vrije slag junioren 2. 1De Schelde 2.33,57. Vlissingen. Tweede klasse. Man nen. 4x 50 m. wisselslag junioren 4. 1. Onderdak 2.43,54. 50 m. schoolslag mi nioren 6.1. T. van Gils (OND) 47,42.100 m. wisselslag junioren 2. 1. S. Eden- burg (OND) 1.16,15. 50 m. vrije slag ju nioren 4. 1. C. van Bommel (ZEE) 29,45. 100 m. vlinderslag jeugd 2. 1. T. Erpe link (HON) 1.13,91. 50 m. schoolslag se nioren. 1. E. Hoogendijk (OND) 32,94. 50 m. rugslag minioren 6. 1. M. Bernd- sen (ZEE) 45,19.100 m. vrije slag junio ren 2. 1. R. Breel (STV) 1.20,23. 100 m. schoolslag junioren 4. 1. S. Edenburg 1.20,39. 200 m. vrije slag jeugd 2. 1. T. Erpelink 2.26,59. 100 m. wisselslag se nioren. 1. M. Schuijs (ZEE) 1.07,84. 4 x 100 m. vrije slag jeugd 2.1. De Stormvo gel 5.12,16. Vrouwen. 4x 100 m. vrije slag senio ren. 1. De Honte 4.39,90. 50 m. school slag minioren 6. 1. A. Fathi (STV) 44,04. 100 m. wisselslag junioren 2. 1. I. Erpe link (HON) 1.19,50. 50 m. vrije slag jeugd 2. 1. E. Erpelink (HON) 29,64. 100 m. vlinderslag senioren 2. I.E. Erpelink (HON) 1.13,96, 50 m. schoolslag senio ren. 1. M. van der Borgt (ZEE) 39,90. 50 m. rugslag minioren 6.1. Y. Corré (STV) 43,37. 100 m. vrije slag junioren 2. 1. I. Erpelink 1.08,44. 100 m. schoolslag jeugd 2. 1. E. Erpelink 1.21,98. 200 m vrije slag senioren 2. 1. E. Erpelink 2.25,34. 100 m. wisselslag senioren. 1 E. Erpelink 1.16,09. 4x 50 m. vrije slag ju nioren 2.1. De Stormvogel 2.12,96.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 21