PZC maandag 3 oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Diepbedroefd geven wij kennis dat door de Heere, vlak na zijn geboorte, van ons is weggenomen ons zo geliefde zoontje en broertje Boaz Zo lief, zo klein, zo mooi, zo fijn, zo zal jij altijd in onze gedachten zijn. loan en feanien de Visser Jorick 28 september 2005 Zuid weg 9 4363 SG Aagtekerke We hebben Boaz in besloten kring begraven. Te zijn bij wie er niet meer zijn heel diep in je gedachten en nietmet woorden lang en luid kan af en toe een stille pijn verzachten er gaat een wonderlijke rust vanuit Toon Hermans Tot ons groot verdriet hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer, zwager, oom en baasje van Elmo Peter Timmerman 22-07-1955 101-10-2005 Het zal stil worden zonder jou Peter. Wij zullen je heel erg missen. Nellie Grim Leen Wiskerke Bert Timmerman Conny Coppoolse Tom, Sent Marlies Timmerman Rinus Knuit Silvia Timmerman {inherinnering) Cora Timmerman Thijs van Damme Koen, Rob Deltastraat 21 4456 BC Lewedorp Peter is thuis. De uitvaartdienst, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderaag 6 ok tober om 14.00 uur in de H. Eligiuskerk te Lewe dorp. Aansluitend zullen wij Peter begraven op de be graaf plaats achter de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de 'Goede Verwachting te Lewedorp. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met ontroering namen wij kennis van het overlij den van Peter Timmerman Arnemuiden: Thijs Timmerman in herinnering Mientje Timmerman-van Belzen Arnemuiden: Gerda en Philip Henk, Wout Meliskerke: Johanneke André, Matthijs, Jacomijn, Rianda Arnemuiden: Hans en MarisKa Matthias De mooie herinneringen zullen altijd in onze ge dachten blijven. Arnemuiden, 1 oktober 2005 Voor Peter Timmerman Je hebt iemand nodig, stil en oprecht, die als het erop aan komt voor je bidt en voor je vecht, maar als je iemand hebt die met je lacht en met je grient, dan pas kun je zeggen ik heb een echte vriend. We zullen je missen. Lewedorp Joke en Truus van GarseI Liefde is een heleboel vriendschap. Dat hadden wij, lieve Peter Ik zal je missen. Liefs, Lia Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden van Peter Toos Hans Martin en Evelien Dylan en Marinda Anqelique Ricnard en Samantha Justin Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht rust nu maar uit, je hebt het verdiend Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die ze ons heeft gegeven, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Maria Willemina de Wee-Hamelink in de leeftijd van 56 jaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van de palliatieve afdeling van verpleeghuis 't Gasthuis. Koudekerke: Bram de Wee Koudekerke: Erik de Wee Monique Vergouwe Koudekerke: Colin de Wee Gwendolyn Vermeule Middelburg, 1 oktober 2005 Naereboutstraat 1 4371 BS Koudekerke De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden in beslo ten kring. Liever geen bezoek aan huis. Tot ons groot verdriet is na een ernstige ziekte overleden onze geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Rie de Wee-Hamel Ink We zullen je missen. C. P. Hamelink M. J. Hamelink-Verboom Wily en Ko Johnny en Juliet Kenan Mi rel la en Gerard Roy, Britt Wemeldinge, 1 oktober 2005 Heden overleed na een langdurig ziekbed, op een te jonge leeftijd, onze schoonzus en tante Rie de Wee-Hamelink We wensen Bram, Erik Monique, Colin en Gwendolyn veel sterkte. Lies en Jo Korstanje-de Wee Jan en Adrie t de Wee-van den Berge Marijke Swart Henk en Diny de Wee-Jansen Neven en nichten Lieve tante Rie doedeliedoe van Roy en Britt en een mouseknuf f el van Kenan Ons bereikte het verdrietige bericht van het overlijden van Rie de Wee We zullen haar missen in de straat en wensen Bram en de kinderen veel sterkte toe. Jan en Marjolein Ineke en Jan Adrie en Gerrv Jaap en Wil Camiel en Debbie JanenWilma Dani en Sandra Piet Jan en Elly en kinderen Jouw leven moesten wij loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast. Verslagen geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Christiaan Ludikhuize -Chris- in de leeftijd van 65 jaar. Tonny Ludikhuize-'t Gilde Hans en Mariëth Eli se Ria en Nico Maarten Jeroen Petra en Rob Meivin Niels Marjo en Peter Samantha en Martijn Ricardo Mare Lindy en Amo Thomas Wilco en Chantal 1 oktober 2005 Torenstraat 44 4556 BH Oostkapelle Chris is thuis opgebaard alwaar elke dag van 19.00 tot 20.50 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. De dankdienst, omdat je er was zal gehouden wor den op woensdag 5 oktober om 11.00 uur in de Dorpskerk, Waterstraat 2 te Oostkapelle. Hieraan voorafgaand is er tevens gelegenheid tot af scheid nemen van 10.30 tot 10.50 uur in de kerk. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het hotel de Moerbei, Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Na een leven vol liefde en zorg voor zijn gezin is overleden mijn schoonzoon, onze broer, zwager en oom Christiaan Ludikhuize 's-H. Arendskerke: A. Zuiddijk Serooskerke: Jo en Bets Ella en Arno Oostkapelle: Leinie en Tannie Arnhem: Mark en Ine Natalie en Pieter Desirée en Jan Brian Oostkapelle, 1 oktober 2005 Lieve pa Bedankt voor al die mooie jaren Bedankt voor de steun die jij mij gaf Ik zal je noot vergeten Bedankt dat jij mijn vader was. Lieve opa, Ik vraag aan oma wanneer kom je terug? Ze zegt dan. je bent bij de engeltjes, hoog in de lucht. Zwaai maar naar boven zodat hij je ziet. Dag lieve opa, ik vergeet je niet. Thomas Bedroefd lazen wij het overlijdensbericht van onze oud collega en assistent-wachtchef Steef Sohilait Wij herinneren ons Steef als een fijne collega om mee sa men te werken. Wij wensen Martha en de kinderen sterkte toe met dit zware verlies. Namens de A-ploeg Zout/Zuur Thermphos International B.V. Met alle dierbaren om je heen was het gevecht toch voor iou alleen. Ondanks je ongelijke strijd raakte jij je humor niet kwijt. Je nam afscheid zoals je was, trots, intelligent en moedig. Met diep respect voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan en met dankbaarneia voor hetgeen hij voor ons heeft betekend, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van mijn geliefde partner, onze lieve, zorgzame vader, opa en vriend Adriaan Pieter de Koeijer partner van Maria AC. Dhooge-Weijnen eerder weduwnaar van Magdalena Johanna de Koeijer 3 okt. 1989 in de leeftijd van 77 jaar. Yerseke: Ria Dhooge-Weijnen Yerseke: Kees en Annet de Koeijer Yerseke: Jan en Wil ma de Koeijer Emma, Arjen Brasschaat (B): André de Koeijer Aruba: Hans en Carmen Dhooge Anderson, A/essanara, Andreia Middelburg: Jacqueline en Jacky Wannee Jaleesa, Jaimy Gemert: Monique en Freek Frederiks Rogier, Floris, Merel 1 oktober 2005 Wijngaardstraat 14.4401 CS Yerseke De afscheidsdienst wordt donderdag 6 oktober om 13.30 uur gehouden in de Nederlands Hervorm de Kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na afloop is er in dorpshuis "De Zaete", Korringa- weg 3 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de palliatieve afdeling van "Ter Valcke te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Uit onze familiekring is weggenomen onze zwager, oom en oudoom Adrie de Koeijer Yerseke: A. M. de Koeijer-Slabbekoorn Kapelle: Wilma en Piet Hans-Peter, Mare Yerseke: Erik en Miriam Derek, Joyce, Tessa, Pieter Yerseke: Kees en Jacqueline Lisa, Nina Arnhem: Karin en Christ Bas, Floor Baarn: Wilma en Robert-Jan Hidde, Daan, Merel Yerseke, 1 oktober 2005 Adrie, onze zwager en oom is overleden Adriaan Pieter de Koeijer Hij was een bijzonder mens in onze familie, we zul len zijn liefde en vriendschap heel erg missen. D. M. J. de Munck-de Koeijer M. A. de Munck J. D. de Koeijer N. de Koeijer-Lindhout B. J. de Koeijer I. de Koeijer-Tilroe Met verslagenheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze beste vriend Adrie de Koeijer We zullen hem nooit vergeten. Rinus en Ditty de Munck Piet en Suus Manneke Jan en Jo van der Endt Jan en Marja van de Velde Ko en Plo van Langevelde Wim Hirdes We wensen Ria en de kinderen veel sterkte toe. Na jaren van vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Adrie Wij wensen Ria en de kinderen veel sterkte toe. Anny en Jan Louwerse Gerda en Gerard Bout Tot op het laatst toe betrokken bij onze zaak, is overleden onze gewaardeerde oud-directeur Adrie de Koeijer Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het dra gen van dit verlies. Directie transportbedrijf de Koeijer Yerseke Met leedwezen vernamen wij het overlijden van onze oud-directeur, de heer Adrie de Koeijer We wensen allen die hem dierbaar waren veel sterkte toe. Personeel Transportbedrijf de Koeijer Yerseke Biarpun djauh dari mata tetapi tinggal dalam hati Uit het oog, maar niet uit het hart. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij zijn strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa Melkias Akihary Geboren 25 juni 1926 Overleden 1 oktober 2005 Aboru, Haruku (Maluku-Selatan) Vlissingen Middelburg: S. Akihary-Maljers Oost-Souburg: J. Akihary J. Akihary-van Sluijs Angelo, Miquel Middelburg: S. S. Telapary-Akihary N. Telapary Sakira, Serena t Dummy «J; Biesbosstraat 1 4335 VL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 5 oktober van 19.50 tot 20.00 uur in het rouwcen- trum, Buitenhovelaan 1 te Middelburg (Dauwendae- le). De afscheidsdienst zal worden gehouden op donder dag 6 oktober om 14.00 uur in de aula van de Alge mene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Opa Aki Peter en Tiamo Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze gelief de zwager en oom Melkias Akihary echtgenoot van Suzanna Maljers Grijpskerke: C. Wattel-Maljers J. Wattel Grijpskerke: f. Maljers J. C. Maljers-Polderman Grijpskerke: F. Maljers (in herinnering) W. Maljers-Meijer Vlissingen: J. Schreijenberg-Maljers P. Schreijenberg (in herinnering Nw. en St. Joosland: E. M. de Nooijer-Maljers K. de Nooijer (in herinnering) Serooskerke: H. Maljers C. M. Maljers-Schoe Koudekerke: P. J. Maljers M. Maljers-S wennen neven en nichten 1 oktober 2005 Enige en algemene kennisgeving y\ Wanneer je terugblikt in het leven f f blijkt alles snel te gaan r\ I Het duurde allemaal maar even t dat ritme van een lach en een traan Alles moest je uit handen geven het levenstempo werd te zwaar Maar één ding is altijd gebleven dat is de liefde voor elkaar Bedroefd, maar intens dankbaar dat hij zo lang bij ons mocht zijn en met vele herinneringen voor Jt vele goede dat wij van hem mochten ontvangen, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader en opa Emiel Johannes Marie Dhuyvetter Echtgenoot van Agnes Emerentia Louisa Maria Dellaert Biervliet t Biervliet 3 februari 1925 1 oktober 2005 Biervliet: A. E. L. M. Dhuyvetter-Dellaert Biervliet: Urbain en Anne Dhuyvetter- de Dobbel aere Miranda en Wouter Mark Middelburg: Christiane Dhuyvetter en Jos Hermans Harold en Marlous Erik Mirjam Utrecht: Theo Dhuyvetter Bovenkarspel: José Dhuyvetter en Joep van Balen Dorieke en Sander lelie Middelburg: Paul en Anneke Dhuyvetter- Calus Amsterdam: Walter Dhuyvetter en Geraldine de Ruigh Emmelie Pieter Hoogstraat 1 4521 BK Biervliet De plechtige uitvaartdienst, waarbij u beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 5 okto ber om 10.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen te Biervliet met aan sluitend begrafenis op het R.K. kerkhof aldaar. Er is gelegenheid de familie te condoleren na de be grafenis in restaurant de Gentse Poort, Gentsestraat 44 te Biervliet. Onze speciale dank gaat uit naar de medische verzor ging en vooral de thuiszorg. Vrij onveiwacht hebben wij kennisgenomen van overlijden van Miel Dhuyvetter de echtgenoot van onze penningmeester Wij wensen Agnes en de familie veel sterkte kracht toe in deze moeilijke periode. Bestuur en leden van de Koorkring Zeeuws-Vlaanderen Na een langdurige en liefdevolle verzorging Zorgcentrum Cederhof is, nooit klagend overi steeds slechter wordende gezondheid en all openstaand voor zijn omgeving, rustig en ka van ons heengegaan, mijn innig geliefde man vader Gideon de Rijder in de leeftijd van ruim 88 jaar. Kapelle: J. de Rijder-Koning L. C. de Rijder Kapelle, 1 oktober 2005 De Warretjes 9,4421 AL Kapelle De afscheidsdienst, voor familie en belangstel den, zal worden gehouden op donderdag 6 okta om 13.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Ma stede la te Kapelle. De begrafenis zal om plm. 14.00 uur op de algej ne begraafplaats te Kapelle plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoles in voornoemd rouwcentrum. 'tp Enige en algemene kennisgeving. tAls je leven lijden wordi is rusten goed. Langs deze weg stellen wij u ervan in kend y dat na een kortstondige ziekte op 30 sepia f ber 2005 is overleden Arthur Sijnesael weduwnaar van Marie Provoost in de leeftijd van 89 jaar. namens familie Sijnesael j namens familie Provoost Aardenburg: L. E. Vergouwen-Provoost A. L. Vergouwen Aardenburg, 30 september 2005 Correspondentieadres: Bootstraat 10 4527 AN Aardenburg Een speciaal woord van dank aan het personeehi Woonzorgcentrum Coensdike, voorde goede vera ging- Gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuaiiii van Anthonius Ziekenhuis te Oostburg op dinsdag oktober 2005 om 19.00 uur. De crematie, voorafgegaan door een afscheidsdta wordt gehouden op woensdag 5 oktober a.s,« 10.30 uur in het crematorium 'Temeuzen', Bell» straat 28c teTerneuzen. Samenkomst aan het crematorium. "God heb ik lief Psalm 116: Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dal s haar zo lang in ons midden mochten hebben, gew wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn vroui onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Anna Elizabeth Buijze-de Jonge echtgenote van Pieter Buijze in de leeftijd van 91 jaar. Zaamslag: P. Buijze Zaamslag: Frans Buijze t Marie-Louise Buijze-Dijkers Peter en Tanja Sjaak en Lenny Veere: Riet Stoffels-de Jonge t Rinus Stoffels Corrie Reuvers Leo en Diana - Emily, Robin Annet en Kurt Axel, 1 oktober 2005 Corr.adres: P. Buijze, Molenstraat 3, kamer 10, 4543 CN Zaamslag. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wc den D.V. woensdag 5 oktober om 14.00 uur in d Gereformeerde Kerk, Terneuzensestraat 2 te Zaan slag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden opde.-l gemene Begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie cond leren in "De Poort", Terneuzensestraat 4a teZaa; slag. Dinsdag 4 oktober is er van 19.00-19.30 uurgd genheid om afscheid te nemen in het mortuariumti "De Molenhof". Molenstraat 3 te Zaamslag. Na een lang leven en een korte, intensieve peria van afhankelijkheid is als laatste van haar familie? neratie overleden onze tante An Janna Susanna Jozina Sanderse geboren Sanderse Zij is 93 jaar geworden. Zij was getrouwd met Adrie Sanderse (overleden maart 1983). Hun dochter Ineke overleed in oktober 1964. namens de familie: Haren (Gr.): Anke Kramer Joke Kramer Kalkar (D): Jan Kramer Koudekerke, 1 oktober 2005 Correspondentieadres: Jan Kramer Schlossstrasse 5 47546 Kalkar (Duitsland) telefoon: 0049-2824-7255 U kunt afscheid van haar nemen op dinsdag 4 ofc ber a.s. van 15.30 tot 16.30 uur in haar kamer (n 21) van zorgcentrum Swerf-rust, aan de Laura Stommesweg 1 te Middelburg. Op woensdag 5 oktober a.s. om 11.00 uur is en bijeenkomst in de aula van de algemene begri plaats aan de Westelijke Oude Havendijk in Midda burg. Aansluitend zal daar de begr afenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid samen iets te drinken de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 28