Al 100.000 klanten kiezen voor snelle en goedkope pechhulp Route Mobiel altijd in de buurt Route Mobiel mikt op kwart miljoen tijdens ANWB-opzegdagen 0800-0504 Consumentenbond positief over Route Mobiel Wist u dat Geen pech? Minder betalen. Aanmeldbon Route Mobiel Gratis opzegservice voor de ANWB meld u nu aan www.routemobiel.nl (Advertentie) De Consumentenbond is positief over de dienstverlening van Route Mobiel. Dit blijkt uit een artikel over pechhulp in de Consumentengids van april 2005. Uit het artikel komt een aantal belangrijke verschillen met de ANWB Wegenwacht naar voren. Zo ziet de Consumentenbond het als een voordeel dat bij Route Mobiel de pechhulp is gekoppeld aan de auto en niet aan de persoon, zoals bij de ANWB. Dit betekent dat bij Route Mobiel ook andere bestuurders zijn verzekerd van pechhulp. Bovendien betaalt men bij de ANWB voor een verplicht lidmaatschap. Verder wordt in het artikel de flexibiliteit van het Route Mobiel-lidmaatschap beschreven. Kan men bij de ANWB slechts één keer per jaar opzeggen (vóór 15 november), bij Route Mobiel kan dit in het eerste jaar op ieder moment met een vrijwaringsbewijs en na het eerste jaar maandelijks zonder vrijwaringsbewijs. Andere verschillen waarmee Route Mobiel goed uit de verf komt zijn de no-claim korting (als u' geen pech heeft betaalt u het jaar erop minder) en de standaard woonplaatsservice en standaard vervan gend vervoer. Bij de ANWB zit dit alleen in het Totaalpakket. Het volledige artikel kunt u lezen in de Consumentengids van april 2005. Route Mobiel heeft in haar eerste jaar bewezen een betrouwbaar alternatief te zijn voor de ANWB-Wegenwacht. Sinds september 2004 heeft de nieuwe pech- hulpverlener ruim 100.000 klanten mogen verwelkomen, waarvan het overgrote deel ex-ANWB-leden. Al meer dan 20.000 automobilisten met pech onderweg zijn weer op weg geholpen dankzij de snelle en vakbekwame dienstverlening van Route Mobiel. Marc Schroder en Michiel Muller, oprichters van Route Mobiel, heb ben er alle vertrouwen in dat de teller nog vóór het einde van het jaar op 250.000 klanten zal staan. tevredenheidsonderzoek en een artikel van de Consumentenbond spreken boek delen." Hete zomer voor Pechhulp Buitenland Behalve in Nederland biedt Route Mobiel ook pechhulp in het buitenland. Al meer dan 25.000 klanten zijn via Route Mobiel verzekerd in 44 Europese landen voor snelle en goedkope pechhulp met een zeer uitgebreide dekking. Net als in Nederland wordt ook in het buitenland gebruik gemaakt van het wijdvertakte netwerk van Europ Assistance, wereldwijd behorend tot de top drie van pechhulp- verleningsorganisaties en marktleider in Frankrijk en Italië. Marc Schroder: "We hebben onze eerste zomerperiode er nu op zitten en de reacties van onze klanten Op 15 november uw ANWB- lidmaatschap stilzwijgend wordt verlengd? Het ANWB-lidmaatschap behoort tot de top 5 van ongewenste abonnementen? Route Mobiel een landelijk dekkend netwerk heeft via Europ Assistance? Route Mobiel een speciale pechservice heeft voor doven en slechthorenden? Route Mobiel ook pechhulp verleent aan motoren? Route Mobiel een e-club heeft met leuke voordelen? Route Mobiel al voor 25 pech hulp in 44 Europese landen biedt? Route Mobiel is de eerste en enige pechhulpverlener die no-claimkorting geeft. Dit betekent dat u korting krijgt als u een jaar lang geen pech heeft. Elk jaar dat u geen pech heeft, krijgt u 5% korting op de premie. Het voordeel bij een goed onderhouden auto kan op deze manier oplopen tot wel 15%. Bovendien geldt de spelregel dat, als hulp niet binnen 30 minuten ter plekke is, de opgebouwde no-claim niet vervalt. No-claimkorting bij geen pech jaar 1: 5% korting jaar 2: 10% korting jaar 3: 15% korting jaar 4: 15% korting Michiel Muller Kat uit de boom kijken "Vorig jaar waren we nog een nieuwe en onbekende naam op de pechhulpmarkt", vertelt Michiel Muller. "Veel mensen wilden nog even de kat uit de boom kijken. Met name automobilisten die al hun hele leven lid waren van de ANWB, vonden dat wij ons eerst maar eens moesten bewijzen. Niemand kon geloven dat wij echt konden waarmaken dat wij binnen 30 minuten ter plekke zijn. Tegelijkertijd gingen er ook allerlei geruchten de ronde dat wij alleen een sleepdienst waren, zonder bekwame monteurs. Nu, een jaar later en 100.000 klanten verder, kunnen we ook deze mensen overtuigen om voor snelle, goedkope en deskundige pechhulp over te stappen naar Route Mobiel. Onze groeicijfers, onafhankelijk klant- Vergelijk zelf! Pechhulp Nederland Entreegeld Route Mobiel 50,- ANWB 81,40* 3,40 TOTAAL 50,- 84.80 ars eS0,„ Landelijk dekkend netwerk Binnen 30 minuten ter plaatse Tot 41% goedkoper dan ANWB Auto verzekerd i.p.v. bestuurder No-claimkorting tot 15% Standaard woonplaatsservice Flexibel opzegbaar na eerste jaar GRATIS opzegservice ANWB Standaard vervangend vervoer Pechhulp Buitenland St£e«rc (alleen In combinotic met Pechhulp Binnenland) Nederlandstalige alarmcentrale Eigen netwerk in 44 EU landen Gratis noodreparatie langs de weg Gratis vervangend vervoer Verzendkosten noodzakelijke onderdelen Repatriëring voertuig en bagage Terugreis of doorreis naar 1e plaats van bestemming Tot drie overnachtingen voor inzittenden Transport naar dichtstbijzijnde garage lc Ja, ik meld mij aan bij Route Mobiel. Verzeker mij voor: Pechhulp Nederland voor 50,- per jaar. O Pechhulp Nederland Pechhulp Buitenland samen voor 75,- per jaar. i-r'vÖ Pechhulp Nederland, Pechhulp Buitenland en Buitenland Caravan/Aanhangwagen samen voor 82,50 per jaar. Voorletters Achternaam Straat Postcode Telefoon Geboortedatum Automerk Kenteken O Verzeker ook mijn tweede auto rr Automerk Kenteken Plaats Mobiel Autotype 8ouwjaar" Noam op kentekenbewijs >r slechts 40,- per jaar. Voor tweede auto's van 12 jaar en ouder is de premie slechts 75,- Autotype Bouwjaar" Naam op kentekenbewijs i O Ik ben lid van de ANWB en machtig Route Mobiel mijn lidmaatschap bij de ANWB per 1 januari 2006 op te zeggen. Zodro mijn ANWB-lidmaatschap wordt opgezegd, eindigen automatisch, conform de voorwaarden van de ANWB, ook mijn eventueel ofgesloten Wegenwacht-abonnement (Basis, Totaal of Partner service) IRK (Plus) en het Kampeerauto- en Aonhangwagensupplement. Zo ben ik per 1 ionuori 2006 verzekerd von Pechhulp bij Route Mobiel. O Ik ben geen lid van de ANWB, verzeker mij per direct. Ik machtig Route Mobiel (tot wederopzegging) om de premie van mijn bank-/girorekening af te schrijven. Alleen geldig voor ai in particulier gebruik. Auto's Datum in 12 jaar en ouder kunnen r Handtekening et worden oangemeld voor Pechhulp Nederland. Stuur deze antwoordkaart in een envelop naar Route Mobiel, Antwoordnummer 1357,1300 VE ALMERE. Een postzegel is niet nodig. Bij de aanvraag van een financiële dienst worden de persoonsgegevens en eventuele andere gegevens gevraagd. Deze worden door Route Mobiel danwel Proteq. resp, een andere tot SNS REAAL Groep behorende rechtspersoon, verwerkt ten behoeve von het aangoon en uitvoeren van overeenkomsten terzake financiële diensten en het beheren van de daar uit voortvloeiende relaties, met mbegripwan de voorkoming en bestrijding van fraude en het uitvoeren van octlviteiten gericht op de vergroting van het klantenbestand. Route Mobiel binnen 30 minuten ter plaatse zijn fantastisch. Mensen die in de middle of nowhere waren gestrand met een kokende motor en na één telefoontje naar Route Mobiel hun vakantie weer konden voort zetten. Daar doen we het voor!" Geen toeters en bellen Michiel Muller en Marc Schroder oogstten al eerder succes met de onbemande tank stations Tango. Muller: "We ontdekten dat de ANWB zich al zestig jaar koesterde in een monopoliepositie en haar klanten niet alleen liet betalen voor pechhulp, maar ook voor een verplicht lidmaatschap. Onderzoek leerde ons dat een groot deel van de ANWB-leden helemaal geen waarde hecht aan dit lidmaatschap en aanverwante zaken als de Kampioen en wandelkaarten, maar puur lid is vanwege de pechhulp. Zo kwamen wij op het idee voor Route Mobiel: een pechhulpdienst zonder toeters en bellen, maar wel snel, goedkoop en betrouwbaar. Hierdoor kon den wij een tarief bieden dat tot 41% lager ligt dan de ANWB." ANWB Opzegdagen Route Mobiel heeft onderzocht dat ruim een miljoen ANWB-leden in de markt zijn voor snellere en goedkopere pechhulp en overweegt om over te stappen naar Route Mobiel. "We hebben er dan ook alle ver trouwen in dat de teller aan het einde van het jaar op 250.000 klanten staat", voor spelt Schroder. "Ook dit najaar komt er weer een spraakmakende campagne, met als climax de ANWB Opzegdagen. Op 15 november worden namelijk alle lidmaatschappen weer stilzwijgend met een jaar verlengd. Maar als klanten zich aanmelden bij Route Mobiel kunnen ze gebruik maken van onze gratis opzegservice van het ANWB-lidmaat schap. Natuurlijk richten we ons ook op niet-ANWB leden. Zo gaan we nog duidelijker communiceren dat je je bij ons op iedere dag van het jaar kan aan- én afmelden en dat je no-claimkorting krijgt als je een jaar lang geen pech hebt. Dat zijn belangrijke voordelen voor onze klanten." Vergeleken wordt met Wegenwacht - Totaal service, incl. verplicht ANWB lidmaatschap 16,50. Deze vergelijking is geldig voor auto's tot 12 jaar. Alle voordelen van Route Mobiel op een rijtje Pechhulp Nederland Provincie: Zeeland Plaats: Goes "Autobedrijf van Mourik bestaat al sinds 1910. In 1985 hebben we het bedrijf overgenomen van onze vader. Er zijn 3 vaste pechhulpverleners en 4 oproep krachten die samen de beschikking hebben over 10 pechhulpauto's. Omdat we zeer centraal gelegen zijn, zijn we vaak binnen 20 minuten ter plaatse bij een pechgeval. Af en toe maken we aparte dingen mee. Zo heb ben we een keer starthulp gegeven aan een pechhulpverlener van de ANWB. Ook hebben we 's nachts een keer meegemaakt dat iemand geen gas kon geven omdat er een bierblikje onder het gaspedaal lag! Waarom mensen klant moeten worden van Route Mobiel? Route Mobiel is gewoon een goed bedrijf dat kwaliteit levert tegen een zeer lage prijs!" Henk en Jan van Mourik Autobedrijf van Mourik Foto: Cynthia van Mourik, medewerkster Automobilisten die lid zijn van de ANWB en graag geld willen besparen op pechhulp, hoeven niet op te zien tegen het schrijven van een opzegbrief. Deze zorg neemt Route Mobiel hen uit handen met een gratis opzegservice. Als u klant wilt worden bij Route Mobiel kunt u via de aanmeldbon aangeven dat u het lidmaatschap bij de ANWB wilt op zeggen. Stuur de bon op vóór 1 november 2005, dan bent u nog op tijd voordat de ANWB uw lidmaatschap op 15 november stilzwijgend met een jaar verlengt. Zo bent u per 1 januari 2006 bij Route Mobiel voor pechhulp verzekerd. U kunt ook gebruik maken van de opzegservice als u zich via onze website aanmeldt. Route Mobiel werkt samen met Europ Assistance en beschikt zo alleen al in Nederland over een landelijk dekkend netwerk van 1.000 voertuigen op zo'n 180 uitvalslocaties. Zo kan Route Mobiel binnen 30 minuten bij u zijn. 24 uur per dag, 7 dagen per week. .(YW <r=^ Uitvallocaties van Route Mobiel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 6