Banen 3EHMS CEMTRE PZC Nieuwe leden Cliëntenraad Bent u onze nieuwe TOPVERKOPER VERKOOPMEDEWERKER jan Hop Groep t.a.v. Chris Hop Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland FUNCTIONEEL APPLICATIEBEHEERDER Procesoperator D m/v Vanas A. Chauffeur - Verkoper m/v Export BV b. Chauffeur - Assistent Verkoper m/v Geef gehoor aan de roep van de lepelaar V Je kunt meer dan je denkt! Kijk ook op WBSB8& 1 OKTOBER 2005 - W21 Stichting ZorgSaam bestaat uit Ziekenhuis Zeeuws-Vlaanderen, Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen, Ambulancedienst Zeeuws-Vlaanderen en woonzorgcentra Coensdike en Emmaus. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg te bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van onze meer dan 2500 medewerkers kunnen wij kwaliteitszorg garanderen. Zeeuws-Vlaanderen I Z raSaaiïl De cl'ën,enraa^ van ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is op zoek naar Wilt u meedenken in een raad die uw belangen behartigt? De raad vertegenwoordigt alle (potentiële) cliënten van zowel het ziekenhuis, de thuiszorg en ouderenzorg en komt op voor hun specifieke belangen. De cliëntenraad heeft taken en bevoegdheden conform de Wet Medezeggenschap Cliënten Zorginstellingen (WMCZ). Van de leden (totaal 9) wordt verwacht dat zij in staat zijn de algemene gemeen schappelijke belangen van de cliënten van ZorgSaam te behartigen en het vermogen hebben zaken los te zien van zijn/haar persoonlijk ervaringen. Men zoekt kandidaten die affiniteit hebben met de gezondheidszorg, die het een uitdaging vinden de medezeggenschap van de cliënten van ZorgSaam zo optimaal mogelijk tot zijn recht te laten komen en die in deze regio woonachtig zijn. De cliëntenraad vergadert ongeveer 20 maal per kalenderjaar, de tijdsinvestering bedraagt ongeveer 4 uur per week. Leden krijgen een onkostenvergoeding. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met dhr. A. van Schie, secretaris cliëntenraad, telefoon: 0114-314855, e-mail: aadvschie@hotmail.com of kijken op de website www.zorgsaam.org Een informatiepakket is op te vragen bij mevr. M. van Damme, ambtelijk secretaris cliëntenraad, telefoon 0115-674500 (uitsluitend 's ochtends). Kandidaten kunnen schriftelijk hun motivering kenbaar maken en deze toesturen aan Stichting ZorgSaam ta.v. Cliëntenraad, Postbus 73,4530 AB Terneuzen of per e-mail: secretaris.CR@zzv.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.zorgsaam.org Wij zijn op zoek naar een enthousiaste [en ervaren persoon die goed zelfstandig kan functioneren. We hebben een gemiddelde leeftijd van 31 jaar en zoeken derhalve iemand tussen de 30 en 40. De inzet zal vooral op nieuwe auto's gericht zijn. Een goede zakelijke benadering en bijbehorend voorkomen zijn daarvoor essentieel. Ukunt reageren via onderstaand E-mail adres of bel voor meer informatie Chris Hop. chris.hop@janhop.com/06-53340304. CHRYSLER O O O GE SsangYong JAN HOP U GROEP OPVOEDINGSSPECIALIST VOOR JEUGD Respect voor onze cliënten en voortdurende aandacht voor een betere dienstverlening staan bij AZZ centraal. Zo'n 500 professionals zetten zich iedere dag in om kinderen en ouders met opvoedings- of opgroeiproblemen te helpen. Door hun vaardigheden te ver- ...xjtÉS groten ondersteunen wij gezinnen om snel weer zelfstandig hun leven op te pakken. Onze organisatie is volop in beweging. Wij zijn op weg naar een: erkende positie in de zorgketen; Jj professionele, cliëntgerichte en vraaggestuurde organisatie; iMf flexibele en vraaggerichte instelling; ft. iwfP organisatie waar professionals graag werken. De Stichting AZZ geeft hoge prioriteit aan het verbeteren van de zorgregistratie. Het zorgregiebureau is verantwoordelijk voor de aanmelding, toewijzing en coör dinatie van de hulpverlening. Ook vindt planning en voorbereiding van de zorg plaats en is er inzicht in de beschikbare capaciteit aan plaatsen, de bezettings graad en caseload van de hulpverleners (zorgplanning). U bent als (36 uur) verantwoordelijk voor een tijdige, juiste en volledige zorgregistratie. Taken: aansturen en uitvoeren van zorgregistratie; functioneel beheren van het zorgregistratiesysteem IJ-ZA; ondersteunen en bewaken van de gegevensinvoer; coördinatie managementrapportages (intern en extern); aansturen van de zorgregistratiemedewerkers (3); scholingen instructieAZZ-medewerkers; interne helpdesk IJ-ZA; lid van de landelijke gebruikersgroep van Ij-ZA. Functie-eisen: MBO+ niveau; kennis van het gebruik van geautomatiseerde informatiesystemen; kennis van het Microsoft Office-pakket; affiniteit met de zorg; goede organisatorische kwaliteiten; sociaal vaardig; nauwkeurig. Arbeidsvoorwaarden: De CAO Gehandicaptenzorg is van toepassing. Informatie over deze functie is te verkrijgen bij Karin Smit, manager Zorgregiebureau, telefoon on8 - 632020 op 3 en 4 oktober tussen 09:00 en 10:00 uur. Schriftelijke sollicitaties kunt u vóór dinsdag n oktober 2005 richten aan Stichting AZZ, afdeling P&O, Postbus 140, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 050902. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op vrijdag 21 en maandag 24 oktober 2005. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. bi) de afdeling Zuivering- en Installatiebeheer va vac.nr. 05/03 Salaris: maximaal 2128,00 bruto per maand Standplaats: Schouwen-Duiveland/Tholen en wonen in het werkgebied 1 de sector Water: 37 u Wat zoeken we? Een procesoperator D heeft een LBO- opleiding elektrotechniek of werktuig bouw en een rijbewijs BE. Onze proces operators hebben teamgeest en als ze al geen opleiding hebben gevolgd op het gebied van veiligheid eventueel aange vuld met VCA, Techniek afwaterzuive- ring en storing zoeken, dan zijn ze bereid dat te doen. Een procesoperator D zorgt voor het dagelijks beheer en onderhoud van pol dergemalen en geautomatiseerde stu wen; is bereid storingsdiensten te draai en en grijpt in bij storingen. De bedrijfs gegevens worden vastgelegd en ver werkt. Tenslotte assisteert de operator werktuigkundigen, elektrotechnici en procesoperators op de rioolwaterzuive ringsinstallaties bij de bediening van zui veringsprocessen. Meer informatie? Voor informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren bellen met het afde lingshoofd Zuivering- en Installatie beheer van de sector Water, ing. L. Kasse (telefoon 0118-621312). Ook staat een uitgebreide advertentie op onze website www.wze.nl. Daar vindt u ook meer informatie over onze organi satie en hoe het is om bij ons te wer ken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 17 oktober 2005 richten aan: Waterschap Zeeuwse Eilanden, t.a.v. de afdeling P&.0, Postbus 1000, 4330 ZW Middelburg. Per e-mail kan ook: perso- neel@wze.nl (brief en c.v. als bijlage in Word). Vermeldt het vacaturenummer in de lin kerbovenhoek van de brief en de enve lop of de e-mail. Acquisitie naar aanleiding v, den gehonoreerd. 1 deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en zal ook niet u Waterschap Zeeuwse Eilanden zorgt met ongeveer vierhonderd medewerkers voor degelijke waterkeringen, aanleg, onderhoud en veiligheid van platte landswegen, een opti maal peilbeheer, een goede kwaliteit van het oppervlaktewater en zuivering van het afval water. Vanas Export BV in Grijpskerke is gespecialiseerd in de verkoop van bloemen, planten en aanverwante artikelen in Frankrijk, Wekelijks rijden luxe opleggers en bakwagens diep Frankrijk in en verkopen grote partijen Nederlandse bloemen en plan ten aan de detaillist. Ook wordt op bestelling geleverd. De goederen worden op de veiling in Naaldwijk ingekocht. De vraag naar de kwaliteits producten zoals bloemen en planten neemt toe. Daarom breidt Vanas Export BV zijn activiteiten uit en vraagt nieu we enthousiaste medewerkers voor de functies: den Hartog Functie A. Werkzaamheden De chauffeur - verkoper verkoopt bloemen en planten aan de detaillist in Frankrijk en adminis treert de verkopen. Hij werft nieuwe klanten. Ook levert hij op bestelling aan de klanten. De verkoper is mede verantwoordelijk voor de presentatie van de producten en de kwaliteit ervan. Hij zorgt voor een goede dienstverlening aan de klant. Functie B. Werkzaamheden Deze chauffeur assisteert de verkoper bij de verkoop van de bloemen en planten. Hij draagt zorg voor een optimale belading van de auto en voor de presentatie van de producten. Hij zorgt voor een goede dienstverlening aan de klant. Wij vragen MBO werk- en denkniveau Een klantgerichte instelling Collegiale en flexibele werkhouding Belangstelling en enthousiasme voor het vakgebied Kennis van de Franse taal of bereid zich dit eigen te maken Rijbewijs BCE en CCV-B diploma (of bereid deze te halen) Woonachtig in Zeeland Voor de verkoper is ervaring in of met de detailhandel een pré. Wij bieden aan goede collegiale (assistent) verkopers uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De organisatie kent een vast werkpatroon. De werkzaamheden beginnen op zondagavond of op maandagmorgen en op donderdag ochtend bent u weer thuis. Heeft u interesse? Schrijf een brief met CV aan Den Hartog - PersoneelsAdviesDienst, Postbus 2129, 4460 MC Goes Mailen kan ook aan: info@personeelsadviesdienst.nl Informatie? Wilt u informatie over deze vacatures, neem dan contact op met de heer P.J.H. den Hartog, telnr. 0113 271270. Of buiten kantoortijd: 0650 447 030. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en Indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumentale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Zo is onlangs de Roosevelt Academy, een nieuwe universiteit, in het oude stadhuis gevestigd. Er is veel ruimte voor ontwikkelingen. Overal in de stad worden belangrijke pro jecten gerealiseerd, zoals het stations gebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen voor de burgers. Met het oog op de toekomst wordt er niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en voor uitstrevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Accountmanager Economische Zaken m/v afdeling Ruimtelijk Beleid Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Functie: Initiëren van wervings- en acquisitieprogamma's en activiteiten, signaleren van relevante interne en externe ontwikkelingen, opzetten van relatienetwerken, begeleiden en/of verstrekken van inlichtingen aan bedrijven en instellingen. Profiel: Academisch werk- en denkniveau, aangevuld met relevante werkervaring. Salaris: maximaal 4.609,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 5.001 Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 17 oktober 2005 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en-de contactpersoon vind je op www.middelburg.nl. Gevraagd: (N acht)chauffeur voor distributiewerk in Nederland Wij zoeken iemand die: - in bezit is van rijbewijs B-C-E en chauffeursdiploma - bij voorkeur ervaring heeft Wij bieden een goed salaris en prima secun daire arbeidsvoorwaarden in een jong en dynamisch bedrijf. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Adri Zoon b.v., Krab 9, 4401 PA Yerseke Voor inlichtingen kunt u bellen met Adri Bruijnooge tel. 0113-572087 Jeans Centre is de grootste jeansspecialist van Nederland. Wij onderscheiden ons door een zeer ruim aanbod in merkjeans- en vrijetijdsmode tegen betaalbare prijzen. Wij zijn altijd op zoek naar enthousiaste, ondernemende en servicegerichte mensen. Voor onze regio Goes/ Middelburg zoeken wij een: Filiaalleider en Assistent filiaalleider Full-time M/V Ben jij die gemotiveerde collega - met miniaal één jaar ervaring als filiaalleider of twee jaar als assistent filiaalleider - die toe is aan een nieuwe uitdaging? Dan biedt Jeans Centre jou een uitdagende baan, in een dynamische omgeving, met een prima salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Reageer dan nu! Stuur een brief met pasfoto en een bondige rr JEANS CENTRE B.V. T.a.v. afdeling Werving Selectie Vimmerik 12 5253 CB Nieuwkuïjk pers0neels3dministratie@jeanscentre.nl Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de lepelaar, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid van Vogelbescherming Nederland. Lid worden? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 Vogelbescherming NEDERLAND Wij zijn per direct op zoek naar een: O Zelfstandig elektromonteur m/v Voor een bedrijf in Goes. Je hebt een mts-opleiding elektrotechniek afgerond en ruime ervaring. Je kunt storingen oplossen, onderhoud plegen aan de machines en nieuwe machines in bedrijf stellen. O Grondwerker m/v Voor diverse bedrijven in Goes en omgeving. Je hebt een vca-certificaat, beschikt over eigen vervoer en bent gemotiveerd. O Elektrotechnisch tekenaar m/v Je hebt een mts-opleiding E afgerond en ervaring met E-plan. Daarnaast heb je ervaring met het tekenen van machines en ben je op korte termijn beschikbaar. Het betreft een baan op projectbasis, 3 maanden. Interesse? Bel, mail of kom langs voor meer informatie over deze of a Creyf's Uitzendbureau Goes Voorstad 3 Tel. (0113) 2112 23 goes@creyfs.nl www.creyfs.nl om langs voor meer andere vacatures.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 49