t PZC Dankbetuiging De blijken van medeleven, woorden van troost en waardering ondervonden tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze pa en opa ADRIAAN ADRIAANSE hebben ons diep getroffen en gesterkt. Hiervoor betuigen wij u onze hartelijke dank. Uit aller naam: J.C. Adriaanse-Kusse Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, oktober 2005 Dank voor de vele brieven, kaarten, bloemen, lieve en mooie woorden. Hartverwarmend was uw medeleven, na het plotseling overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Ton Aerts U gaf ons steun en kracht. Middelburg, september 2005 Namens de kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: J. C. M. Aerts A. de St. Pierrelaan 52 4334 AR Middelburg Wij betuigen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank voor het medeleven en de belangstel ling ondervonden tijdens de ziekte en na het overlij den van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma Mijn schepper heeft me beloofd d( dat ik nergens alleen doorheen hoef te gaan in mijn lea," God is mijn trouwe en zorgzame gids y Dit hebben wij ook zo ervareng' De enorme belangstelling na het overlijden van mijn iJ11 vrouw, onze lieve mama, oma en overgrootmoeder J Eline Marcia Hoelen-Brunings was, en is voor ons nog steeds een enorme steun. V. Ontzettend veel dank hiervoor! Ottie, Lucille en Meredith Hoelen en familie Temeuzen, september 2005 Op 29 augustus 2005 hebben wij afscheid genome^ I van l ((/erestiifi.sse Uw aanwezigheid, uw kaart of handdruk zullej voor ons een dierbare herinnering blijven. d Hiervoor onze hartelijke dank. Wemeldinge, oktober 2005 Jan en Ida Schouwenaa j( Voor uw warme blijken van medeleven na het overlij# van onze zus en tante v Diena Kamp g en uw aanwezigheid bij haar afscheid willen wij u opre® bedanken. Familie Ka^ 1 Middelburg, oktober 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum Bedroefd ontvingen wij het bericht dat onze lieve vriendin en buur Irna Kreuk-Slingerland is overleden. Fijn dat we haar gekend hebben. Wij wensen Cees, Esmeralda, Bas en opa en oma Slingerland veel kracht en sterkte toe. Eric en Iet Korstanje Fluister En als ik ga, terwijl jullie hier nog zijn Weet dan dat ik verder leef achter een sluier voor jullie verborgen. Jullie zullen me niet meer zien. Maar heb vertrouwen. Ik wacht op de tijd dat wij weer samen kunnen zweven ons van elkaar bewust. Tot dan, geniet ten volle van het leven. En als jullie me nodig hebben, fluister mijn naam dan in je hart. Ik zal er zijn. Met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat omringd door zijn dierbaren zacht en kalm van ons is heengegaan mijn innig geliefde man en onze lieve vader Stefanus Andreas Sohilait Steef Meester Comelis (Indonesië) t Middelburg 2 mei 1938 30 september 2005 Martha Sohilait-de Lima Robin Ricky en Tamara Kelly en Merijn Weerhaan 11 4336 KT Middelburg De vertroostingsdienst wordt gehouden op maandag 3 ok tober om 20.00 uur en de uitvaartdienst op dinsdag 4 ok tober om 11.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse Evangelische Kerk "Beth Cherem", Burge meester Stemerdinglaan 123 te Oost-Souburg. De begra fenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de algemene be graafplaats te Oost-Souburg. Nusje, We kunnen rijk of arm geweest zijn toen wij samen waren. Alles wat ik weet is dat we ons rijk voelden. Want er was altijd liefde en er waren altijd verrassingen. Dank je wel lieve lieve schat Je Martha Lieve papa, Bedankt voor alle liefde die je ons hebt gegeven. Bedankt voor de steun toen wij onzeker waren. Bedankt voor de ruimte die je ons gaf om de dingen alleen te doen toen de tijd daarvoor gekomen was. Bedankt voor alles. Liefs Robin, Ricky en Kelly Verdrietig, maar met fijne herinneringen aan wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze bijzondere broer en zwager. Steef Sohilait Hij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Oost-Souburg: Thijs Eindhoven: Wim Oost-Souburg: Christien en Adry Unawekla Middelburg, 30 september 2005 "There is a sacredness in tears. They say more than ten thousand words. They are messengers of overwhelming grief... and unspeakable love." Lieve Kelly, Tante Martha, Robin en Ricky, woorden schieten tekort om uit te drukken welk gemis het verlies van 'Papa' Steef betekent. Wij wensen jullie veel sterkte en liefde toe. Kathrin, Dominique, Dolores en familie Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die wij van hem mochten ontvangen, nemen wij afscheid van onze gelief de zwager, 'papa', oom en opa Steef Sohilait Middelburg: Ben en Mary de Lima Middelburg: John en Tine de Lima Gianni (in herinnering) Diego Maxime Middelburg: Riet en Wim de Jonge Dennis en Joanny Davey Oost-Souburg: Lenie de Lima Natasja, Jason en Imani Eldridge, Flory, Genaya en Aimar Oost-Souburg: Peter de Lima Moordrecht: Boet en Martha Kailuhu Eddy, Christa en Eva Selfy en Eli Lena Els Middelburg, 30 september 2005 Wij zijn geschokt door het plotselinge overlijden van Oma Bep Bostelaar Familie veel sterkte. Nanna en Ricky De Heer is m ijn Herder. Het ontbreekt mij aan niets. Mijn grote liefde en mijn stille kracht, onze lief devolle vader is teruggegaan naar zijn Schepper. Johannes Antonius Edelenbosch drager van de Pauselijke onderscheiding "Pro Ecclesia et Pontifice Stad Delden, 20 april 1929 t Vlissingen, 30 september 2005 Middelburg: Elly Edelenbosch-Linders Myriam - in herinnering Tommy - in herinnering Wageningen: Niek Edelenbosch Gouda: Maria en Ton van Hoogdalem- Edelenbosch Schepenenlaan 224 4336 AM Middelburg Anton is thuis. De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 5 oktober a.s. om 13.45 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk aan de Lombardstraat 1 te Mid delburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condole ren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. zaterdag 1 oktober 2005 Enige en algemene kennisgeving Hiermede geven wij u kennis dat is overleden Maria van der Hout-Goedhart 12 april 1926 29 september 2005 Middelburg, Zorgcentrum Sint Willibrord Bachtensteene 1kamer 109 Correspondentieadres: Notariskantoor Sauer Oonk Postbus 181 4380 AD Vlissingen De overledene ligt in haar eigen kamer opgebaard al waar gelegenheid is om afscheid te nemen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maan dag 3 oktober 2005 om 15.00 uur in het crematori um, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis, dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan onze vader en opa Willy Camille Veraart weduwnaar van Paula Germania Lannoye Aardenburg t Brugge 9 februari 1926 30 september 2005 Hazerswoude- Rijndijk: Ronald en Sonja Veraart-Verhamme Carina Chantal Aardenburg: Rudi en Betty Veraart-Groosman Manon Jolien Marijn De families Veraart en Lannoye Aardenburg, 30 september 2005 Correspondentieadres: Hoogstraat 2 4527 GJ Aardenburg De eucharistieviering waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd zal plaatsvinden op maandag 3 oktober 2005 om 13.00 uur in de parochiekerk van H. Maria Hemelvaart te Aardenburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. De familie komt samen in de kerk om 12.45 uur. Zij, die geen kennisgeving mochten ontvangen, ge lieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. In deze vroege herfst is dit dwarrelend blad in de luwte tot rust gekomen Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zo lang in on midden mochten hebben, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve oma, overgrootmoeder en over-overgrootmoeder Suzanna Victorine Van Kerckhove sinds 10 mei 2005 weduwe van Remi Franciscus Dumez in de leeftijd van 91 jaar. Axel: E. M. Hemelsoet-Dumez R. Hemelsoet Axel: Wilfried en Joke de Mul-de Regt Bianca en Filip - Yen te Pascal Westdorpe: Rudi en Els de Mul-de Jaeger Wesley en Cindy Linsey en Wesley Westdorpe, 29 september 2005 Verzorgingshuis 't Verlaet, kamer 016 Correspondentieadres: Familie de Mul Robertstraat 48,4571 AV Axel De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 4 oktober om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw Visitatie te Westdorpe, waarna de begrafenis volgt op het paro chiekerkhof. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in de kerk. Maandag 3 oktober is er van 19.00-19.30 uur gele genheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Onze dank gaat uit naar het personeel van afd. B2 van Streekziekenhuis De Honte voor de liefdevolle verpleging gedurende ruim 3 weken. Wij delen u mede, dat op de leeftijd van 92 jaar is overleden onze tante Bep Berta de Kr aai j sinds 1975 weduwe van Marinus Nieuwenhuize Manahawkin (U.S.A.): Machiel en Berrie Newenhouse-T rier Jeff enTracey Steve en Marianne Lone Rock (U.S.A.): Henk en Linda Newenhouse-Gentes Yan en Maryann Astrid en Kurt Sonya Northbrook (U.S.A.): Christina Seger Maarheze: Ans en Herman Zweemer-Stout Madrid (Sp.): Henny Rahn-Jetten Roosendaal: Max Nieuwenhuize Zevenbergen: Kees Nieuwenhuize Dion en Alex en verdere achterneven en -nichten Goes, 29 september 2005 St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Mientje van de Vrie-Slabbekoom, Weststraat 18, 4421 AC Kapelle De afscheidsdienst, waarin voorgaat ds. D. Neven, zal worden gehouden op woensdag 5 oktober a.s. om 11.00 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maal stede IA te Kapelle, waarna aansluitend om plm. 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Geen bloemen Mevr. Nieuwenhuize-de Kraai j Bedankt voor je vriendschap. Mientje van de Vrie-Slabbekoom en overoma Josina Sara Blaakman-Verduijn Onze dank gaat uit naar dokter P. Ballière en het personeel van Stichting Thuiszorg voor de goede en liefdevolle verzorging aan haar bewezen. Vooral dank aan Uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostburg, voor de zorgvolle begeleiding en de waar dige stijlvolle afscheidsplechtigheid. E. J. Blaakman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, oktober 2005 Corrie van Dixhoom-van Dienst Oma-moe zullen ons kracht moeten geven om verder te gaan. U was één van die velen; waarvoor onze oprechte dank. I.M. Koole Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Goes, oktober 2005 Voor de vele kaarten, brieven, telefoontjes en blijken van medeleven, die wij mochten onlvangeh tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Jan van den Dries betuigen wij onze hartelijke dank. Het heeft ons goed gedaan dat zo velen met ons hebben meegeleefd. Het is voor ons een grote troost en zal een dankbare herinnering blijven. Matty v. d. Dries-Verdonk Jeanette, Henk Dorien, Rainier Alexandra, Ben en kleinkinderen Voor uw vele blijken van medeleven ontvangen na :jr overlijden van mijn schoonzus, onze tante, oudtanteif vriendin Anna Maria de Krijger-de Zeeuw j betuigen wij u onze oprechte dank. Ook dank aan uitvaartzorg Monuta Haerens te Oostbq| voor de correcte verzorging van de crematieplechtighei Familie de Zeeuw Familie de Krijger j Breskens, oktober 2005 e Temeuzen, oktober 2005 Voor de vele blijken van belangstelling en het medele dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Pieter Minnaard betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel pj soonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkindei Yerseke, oktober 2005 Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke ma» dan ook, blijk hebben gegeven van hun belangstelling! medeleven na het overlijden van mijn lieve man en or vader, schoonvader, opa en over-opa Machiel Johannes Roelse Hiervoor willen wij u hartelijk danken. J.J. Roelse-Waterman Kinderen Klein- en achterkleinkinderen I Westkapelle, oktober 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn innig geliefde man, zorgzame vader en geliefde opa Josephus van Geersdaele betuigen wij u onze hartelijke dank. Tevens ook onze hartelijke dank aan de verzorgers van "De Vliedberg". Famile Broeckaart-Geersdaele Vlissingen, oktober 2005 Dankbetuiging Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Eddy Gillis Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Lies Gillis-Kerkhof Kinderen en kleinkinderen Philippine, oktober 2005 Het heeft mij goed gedaan dat zo velen, op welke man dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven nat overlijden van mijn lieve vrouw Anna Blommaert-Wijsman F. A. Blomma Oost-Souburg, oktober 2005 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden na overlijden van onze geliefde moeder en oma Jeannette Margaretha Schrier-van Venrooij zeggen wij u hiermede hartelijk dank. Nel en Bart Jonker-Schrier Henny en Leen van der Maas-Schrier en kleinkinderen Bruinisse, oktober 2005 Voor meer familieberichten zie pagina 14 Geboren Hoera Mika heeft een broertje Timo 28 september 2005 Peter Mesu en Eli na Janse Burgemeester Timansweg 17 4453 CK 's-Heerenhoek Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna Dina Brauërs (gehuwd geweest met Johannes Stuut) zeggen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Namens de familie: M. Stormink-Stuut J.G. Stuut J. Stuut Voor uw medeleven, betoond tijdens het ziek zijn en na het overlijden van onze lieve, zorgzame tante en oudtante Hendrika Breure-Jeronimus betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Familie Jeronimus Familie Breure Kruiningen, oktober 2005 Dankbetuiging Wij danken u voor de aandacht die u onze moeder tijdens haar leven heeft gegeven. Vooral het medeleven tijdens haar ziekte en na het over lijden. FREDIJ CORNELIS Zij rust nu weer op eigen bodem. Namens de familie Temeuzen, oktober 2005 Het leven gaat verder maar wordt nooit weer zoals het was. Deze woorden en het medeleven van velen na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze bijzondere en zorgzame moeder, onvergetelijke oma-moe en oma-oma Dankbetuiging Voor uw blijk van medeleven tijdens de ziekte en najt overlijden van mijn lieve man, zoon, schoonzoon, brtn schoonbroer en de man van onze moeder Hubregt de Lijzer 1 betuigen wij u onze oprechte dank. ,c Adrie Dingemanse c Anne-Marie en Ahjc Familie de Lijzer jc Familie Dingemans Temeuzen, 1 oktober 2005 Wij willen u bedanken voor de warme belangstelling het overlijden van mijn man, onze vader en opa Ben Looy De gedachte dat hij voor zo velen iets betekend heefo voor ons een troost. Jeanne Looy Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 1 oktober 2005 Dankbetuiging Het was een onverwachte, genadige dood. Voor ons als achterblijvers is er verdriet vanwege het» lies en gemis maar ook dankbaarheid voor een langr zinvol leven. Voor uw overweldigende steun in de vorm van kaartenb brieven en vooral uw aanwezigheid biji de uitvaart f wij u zeer dankbaar: dat zoveel mensen Gentil Mattheeuws als mens en "baas" zo waardeerden, heeft ons erg gfi gedaan. Dat Stuvesande een laatste "thuis" werd was mede te d ken aan de medewerkers daar, die wij tevens erkentf zijn voor de nazorg, die wij als familie ervaren. Mevr. R. Mattheeuws-Vandami Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12