PZC SP i CBF In India gaan 3 op de 10 kinderen niet naar school A edukans 6 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden mijn lieve vrouw en mijn lieve mama Caroline van Belzen-Wattel in de leeftijd van 40 jaar. Henk van Belzen Demi 4336 LM Middelburg, 26 september 2005 Teresastraat 6 De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 29 sep tember om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Het ontbrak je niet aan moed om te vechten want je vond het nog veel te vroeg. Maar niemand kon voorkomen dat je lichaam werd gesloopt. Weg verwachting, weg alle hoop. Flink en trots tot op het laatst. Toen ging het niet langer, je kracht was op. Rust zacht, lieverd Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorgzaamheid die we van haar gekregen hebben, moesten wij afscheid nemen van mijn lieve dochter, zus, schoonzus, tante en kleindochter Caroline 21-2-1965 Willy Melis Amelaan 77 4335 TC Middelburg 26-9-2005 Mama Rudy t Ellen en Aart Celina en Stephanie Opa Melis Woorden schieten tekort Dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, maar bedroefd omdat we haar moeten missen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lief zusje, onze lieve schoonzus en tante Caroline van Belzen-Wattel Ellen Meijer-Wattel Aart Meijer Celina, Stephanie Middelburg, 26 september 2005 Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve schoondochter, onze lieve schoon zus en tante Caroline van Belzen-Wattel B. P. van Belzen t E. M. van Belzen-Wissekerke Peter van Belzen Els van Belzen-Dekker Ramon, Richard Opa Cock Middelburg, 26 september 2005 Caroline van Belzen-Wattel Wat hadden we het goed samen. Veel gelachen, veel geleerd en ook gehuild. Je gaf me ontzettend veel wijsheid en warmte. Waarom moet jij nu net uit ons leven stappen. Gods zegen. Arlette Cliff Anouk Met groot verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze medewerker Caroline van Belzen-Wattel Vanaf 1992 heeft zij zich met liefde ingezet voor het welzijn van de cliënten van Ter Mantelinge en SIMNIA. Caroline was een fijne collega die we ons zullen herinneren als een warm en betrokken mens. Door haar ziekte was zij al enige tijd afwezig. We missen haar. We wensen Henk, Demi en verdere familie alle sterkte toe. Namens iedereen die woont en werkt in SIMNIA loost Zielstra, locatiemanager SIMNIA Frank Bordui, directie SVRZ We zijn geraakt door het overlijden van Caroline van Belzen echtgenote van onze collega Henk We wensen Henk, Demi en naaste familie alle kracht en sterkte toe om dit enorme verlies te kunnen dra gen. De collega's van het politieteam Middelburg - Centrum We zijn geraakt door het overlijden van Caroline van Belzen echtgenote van onze collega Henk van Belzen We wensen Henk, hun dochtertje Demi en verdere naasten veel sterkte toe bij dit grote verlies. Hondengeleiders Regiopolitie Zeeland Verdrietig en geschokt zijn wij omdat Caroline van Belzen moeder van onze leerlinge Demi uit groep 4b is overleden Wij wensen Demi, haarvaderen familie veel sterkte en Gods onmisbare troost toe. Kinderen, leerkrachten, managementteam, medezeggenschapsraad en bestuur van de Cypressenhof Middelburg, 28 september 2005 Als het moeilijk is, iets te zeggen wat je diep van binnen voelt. Als het niet is uit te leggen hetgeen je werkelijkbedoelt. Laat dan het woord maar rusten en zeg maar even niets. De woorden die je had willen zeggen daarvan zegt de stilte iets. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, geven wij in tens verdrietig kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze pa en trotse opa Huib Brand in de leeftijd van 63 jaar. Mattie Brand-Letzer Jaap en Nadia Lisa Koen Hildie Hugo, Stijn, Luuk Rianneen Mario Manon, Timo Singel 16 4357 BW Domburg Huibis thuis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 30 september om 16.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de conaoleanceruimte van hef crematorium. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschou- Als een ster sta je nu aan de hemel, stralend kijk je op ons neer. Zo zal je in onze herinnering blijven, telkens als wij naar boven kijken. Lieve opa we zullen je missen kusjes LuuU - Huib Bedankt voor 40 jaar vriendschap. Wim en Nettie Soms is het zoveel wat we voelen, maarzo weinig wat we kunnen zeggen Wij zijn erg geschrokken en verdrietig door het plotseling overlijden van Huib vader van onze goede vrienden Wij wensen Mattie, Ko, Hildie, Rianne, Mario, Jaap, Nadia en kleinkinderen veel sterkte. John en Saskia Marco en Nafasja Roberten AAarianne Ramon enjasmina Jeffrey en Lianne Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Huib Brand Wij wensen Mattie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Jan-Willem en Marcelle Chiel en Monica Carin Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Huib Brand echtgenoot van onze voorzitter Mattie Wij wensen Mattie, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Supportersvereniging 'de Zandvreters' Domburg, 27 september 2005 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het overlij den van onze oud-collega Hans Poelstra Wij wensen Inge, zijn kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Arjan van Nassau, Jaap van der Laan, Ton Kink, Hans Witte, Riemer Haarsma, Wouter Vastrick, Serge Harms, Pieter van Tilburg, Eric Adan woensdag 28 september 2005 Rom. 8:39: "Niets kan ons scheiden van de liefde van God, welke is in Christus Jezus, onze Here Van ons heengegaan is onze zuster Cornelia de Rijk-van Wijck Wij halen troost uit de wetenschap dat we haar zullen terugzien in het Huis van onze Vader en bidden God om kracht voor de familie. Baptistengemeente "De Fontein" te Middelburg Met droefheid delen wij u mede dat is overleden onze ge liefde broer Franciscus Johannes Pluijmers Frans in de leeftijd van 78 jaar. Vlissingen: M.J. Pluijmers L.C.M. Pluijmers-de Kuijper Middelburg: W.A. Pluijmers Middelburg: M. de Kuijper-Pluijmers C. de Kuijper (in herinnering) Vlissingen, 26 september 2005 Correspondentieadres: Paul Krugerstraat 398 4381 WT Vlissingen Frans is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg". Buitenhovenlaan 1 te Middelburg, waar er gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 29 september van 19.00 uur tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 30 september om 10.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop kunt u de familie condoleren in de ontvang kamer van het crématorium. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in Streek ziekenhuis Walcheren, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jacoba van Sluis in de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: S. Vader-van Sluis A.J. Vader Vlissingen: E. Nellen-van Sluis t AJ. Nellen Middelburg: L. van Sluis J. van Sluis-Vermeulen Jac van Sluis t Neven en nichten Vlissingen, 27 september 2005 Correspondentieadres: Nieuwe Vlissingseweg 264,4335 JH Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdag 30 september om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaf- Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede her inneringen, delen wij u mede dat toch nog onver wacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Hamelink echtgenoot van Annie Uitterhoeve Hansweert, Terneuzen, 13 april 1922 26 september 2005 Terneuzen: Annie Hamelink-Uitterhoeve t Wim Terneuzen: Sjef Kruiningen: Ellie Evelien Delft: Wim en Ria Tristan Veerle De Genestetstraat 18 4532 GB Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 30 september om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met ontroering namen wij kennis van het plotseling overlijden van mijn broer, zwager en oom Jan Hamelink Wij wensen Annie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. Hansweert: Fam. L. Hamelink-Gelok en kinderen Verdrietig zijn we nu toch nog onverwachts afscheid moesten nemen van onze lieve Frans Zijn liefde voor de voetbal en verre landen zullen we niet snel vergeten. Hij was een bijzonder mens. Ma Perry Ans Alex en personeel Duinpan 3/5 Vlissingen Eljo Elly Wat God doet, dat is welgedaan. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat vrij onverwachts van ons is heenge gaan mijn geliefde man, lieve pa, opa en opaatje Wim Vos echtgenoot van Suus Vos-Louwerse 18 augustus 1918 f26 september 2005 zijn geliefde vrouw: Suus zijn dochter: Matty zijn kleinkinderen: Susette en Roelof Marcel en Kristel zijn achterkleinkinderen: Kimberlee Rubin Maxime Wesley Jessy Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorg centrum "Nieuw Sandenburgh", afdeling"Rozenhof" voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh" Sandenburghlaan 2 kamer 101 4351 RLVeere Mijn man ligt op zijn kamer, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 29 september van 15.00 tot 17.00 uur. De Herdenkingsdienst zal gehouden worden op vrij dag 30 september om 13.00 uur in de "Pelgrimskerk", Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpol der. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ont moeten en de familie te condoleren in "de Ontmoe ting", gelegen achter voornoemde kerk. Zij die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen wor den verzocht deze advertentie als zodanig te be schouwen. Na een leven vol liefde en zorg voor zijn gezin en anderen is overleden onze broer en zwager Willem Vos 18 augustus 1918 f 26 september 2005 Domburg: Piet t en Corrie 's-Heer Abtskerke: Neel en Bertus t Wolphaartsdijk: Marie en Ko Tholen: Jaap en Gea Boskoop: Jo en Gerrit Oostkapelle: Johan en Adrie Veere, 26 september 2005 Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men dankbaar zijn dat God het komt bevrijden Heden overleed onze lieve zwager en oom Wim Vos Vrouwenpolder: Leinie en Simon Serooskerke: Pautje en Wim Vrouwenpolder: Piet en Rie (in herinnering) Serooskerke: Pau en Corrie Vrouwenpolder: Dien en Lau Vrouwenpolder: Co en Jo Serooskerke: Gerda en Adri (in herinnering) Serooskerke: Nelly en Jan Serooskerke: Jannie en Loe Nichten en neven Serooskerke, 26 september 2005 En niemand weet wat leven is, alleen, dat het gegeven is, en dat van dit geheimenis, God het begin en einde is. vrij naar Huub Oosterhuis. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele liefdevolle ja ren die wij met haar mochten beleven, geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd tot Zich heeft geroe pen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Lourina Christina Vogel-de Vos weduwe van Marinus Vogel Middelburg Vlissingen 23 mei 1913 126 september 2005 Sliedrecht: P.M. Vogel Oegstgeest: S.C. Vogel M.E.L. Vogel-Muller Simone Floris Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van zorgcentrum "Swerf-Rust" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Louis Couperuslaan 3 2343 DZ Oegstgeest De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 30 septem ber om 13.00 uur op de begraafplaats aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Geen bloemen Met droefheid delen wij u mee dat op de leeftijd van 92 jaar is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante L.C.de Vos (Laura) weduwe van Marinus Vogel J. de Vos de Vos-van Houdt T. de Vos-Hoogesteger neven en nichten Krabbendijke, 26 september 2005 Inplaats van kaarten geïnteresseerd in iedereen 'Vechtendvoor het [even Is overheden Maria RacfïeCBreijer-van Wijk Weduwe van Dirk Breijer HdoBoken 20 decemBer 1911 t Vlissirgen 23 septemBer2005 Odaar hinderen Tmus en TVildem de Kök JTrans en Willy 'Breijer Odaar kleinkinderen Joyce en MarcelMallie Lilian in herinnering BjchardenOfatasja Breijer Danielle en "Envin van Eenennaam Odaar achterkleinkinderen Etienne en Maxime Dylan Björn en Myrthe Zoe en Jaye Correspondentie: De Ofempenaerstraat 43 4384 KA Vlissingen Op verzoekvan onze moeder moeten zvij iedereen die haar een zuann hart toedroeg, haar verzorgde, en tmBij stond van harte Bedanken Op haar nadrukkelijk verzoek heeft de Begrafenis in stilte plaatsgevonden. Dag Hans, Je wilde zo graag nog bij ons blijven. Je vocht ervoor zo lang je kon. Maar deze strijd was niet te winnen. Voor ons blijft de vraag Waarom?' Verdrietig zijn wij om het heengaan van Hans Tas gestorven op 24 september 2005 te Antwerpen. Hans wordt gecremeerd op zaterdag 1 oktober a.s om 12.00 uur in het crematorium '-Westlede' Smalle Heerweg te Lochristi. Dit melden u, Sabine Tas-vande Bossche, zijn echtgenote en kinderen Christiane Cauwels-Tas, zijn zus Corres ponden tiead res Dr. Willem Dreesstraat 5 4524 GB Sluis De winkel zal gesloten zijn op 29-30 september en 1 oktober. Dankbetuiging In plaats van kaarten Na het plotseling overlijden van mijn lieve vrouw, m der, schoonmoeder en oma Maria Margrietha Stuij-Holleman mochten wij op verschillende wijze woorden van tra en bemoediging ontvangen. Dit medeleven hebben wijt varen als een grote steun. Hartelijk dank hiervoor. Jaap Stuij Jolanda en Peter Thijs en Jochem Sliedrecht, september 2005 In Memoriam 28-09-2001 28-09-2005 Jan Boer overal en altijd bij ons Gré, Sylvia, Nikita en Quinta Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Voorzorg en advies met de Stichting Voorzorg Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE!! Ja, dolfijnen komen voor® onze Noordzee. Stichting De Noordzee staat voor» gezonde en schone zee. Steun ons werk en help mee om vaker dolfijnen in de Noord zee te zien. Word donateur via www.noordzee.nl of stort een gift op giro 3666563. Zonder onderwijs krijgen ze geen eerlijke kans. Dat moet veranderen! Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs. Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden naar school. "Waar je ook woont, onderwijs maakt wijs. De toekomst is het bewijs1'] Carry Slee "Talent is een teer plantje, dat beschermd en gekoesterd moet worden. Daarom steun ik van harte de inspanningen van Edukans om wereld wijd zoveel mogelijk talent tot bloei te brengen." Jacobine Geel, programmamaker NCRV en theologe Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl omdat onderwijs écht helpt Postbus 1492 a 3800 BL Amersfoort T (033) 460 6010 -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10