De Bruine productiever op links PZC Reijngoudt wil de 100 marathons halen Aftasten Hulsterloo ontmoet Terneuzen in beker Badmintonners van De Sjuttul toe aan nieuwe uitdaging Schakers Zwarte Dame kloppen sterker geacht SVWZV Middenvelder van Duiveland is nuchter na drie goals tegen 's-Heer Arendskerke topscorer Mountainbikers X-Treme boeken goede resultaten Judoka's pakken drie keer brons in toernooi België De Waal wordt vierde in België uitslagen dinsdag 27 september 2005 door Euqène de Kok OOSTERLAND - Met een schitterend afstandsschot brak Marcel de Bruine zaterdag de ban voor Duiveland. Na twee dikke nederlagen, zonder ook maar één treffer van de geel-zwarten, vermorzelde de zaterdag-derdeklasser dit weekeinde 's-Heer Arendskerke met 10-0. Omdat De Bruine nog twee van de overige negen goals voor zijn re kening nam, verbeterde de middenvel der ook in één klap zijn seizoenstotaal (twee) van vorig jaar. Veel woorden lijkt Marcel de Bruine (21) niet meer vuil te willen maken aan het duel van zaterdag. Ten eerste heeft hij het te druk. Hij heeft net een feest tent afgebroken bij de tennisbanen in Schuddebeurs. moet voor zijn werk bij verhuurbedrijf De Vlieger snel door naar zijn woonplaats Oosterland en daarna nog naar het bedrijf in Bruinis- se. Veel tijd om na te genieten heeft hij niet op de altijd drukke maandag. Ten tweede wil Marcel de Bruine niet al te veel conclusies verbinden aan zijn rol als uitblinker in de wedstrijd tegen 's-Heer Arendskerke. „Ik vond dat het met iedereen wel lekker ging. En nee, ik durf nu echt niet te zeggen hoeveel goals ik ga maken dit seizoen. Mis schien heb ik zaterdag wel gewoon ge luk gehad. Met Duiveland hoop ik zo hoog mogelijk te eindigen dit seizoen, misschien een periodetitel. Maar je weet het toch niet", klinkt het nuchter uit de mond van de middenvelder, die zaterdag na zijn treffers moest uitval len met een blessure. „Ik kreeg in de tweede helft een zeurde rig gevoel in mijn lies. Toen ben ik maar naar de kant gegaan. Als je 7-0 voor staat, maakt het ook niet zo veel meer uit." Misschien is er toch wel een reden, be denkt Marcel de Bruine zich, waarom hij nu drie doelpunten in één duel maakte, terwijl hij vorig jaar op het schamele aantal van twee bleef steken. „Ik sta nu linkshalf, waar ik vorig jaar nog als rechtshalf speelde. Omdat ik rechtsbenig ben, geef je dan toch snel ler een voorzet in plaats van dat je zelf doorgaat." Duiveland hoopt met de eclatante zege de slechte seizoensopening (4-0-verlies tegen Serooskerke en een 6-0-neder- laag tegen SKNWK) een halt toe te heb ben geroepen. Trainer Jan Heikamp zei in de eerste twee duels beleving en ple zier te hebben gemist bij zijn spelers. „Zelf had ik het daarin niet gezocht, maar misschien heeft hij toch wel ge lijk gehad. Kijk, verliezen is nooit leuk, maar ik heb altijd plezier in het voet bal. Tegen SKNWK stond ik mid-mid en dan speel je altijd wat minder dan op je eigen plek", zoekt De Bruine naar een reden voor ook zijn niet al te beste spel in de eerste twee duels. Hogerop Of de naar Kloetinge vertrokken Ro nald Zwager wordt gemist? „Ach, er zijn er nog een paar vertrokken, maar we hebben er ook een paar jongens voor terug gekregen." De Oosterlander zou graag met Duive land hogerop willen. „Je weet natuur lijk nooit wat je tegenkomt, maar ik kom van het dorp en speel hier al zes tien jaar. Mijn vader (Rinus de Bruine) heeft ook nog in het eerste gespeeld. Net als mijn broer (Jeroen de Bruine) die een paar jaar geleden is gestopt. Hij kon het niet meer combineren met zijn werk als vrachtwagenchauffeur. Ik ben toen voor hem in de plaats gekomen." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Arjan Koopmans (SSV'65) en Kevin Schot (Axel) beiden 6 doelpun ten; 3. Ferdi Tilroe (Kapelle), Mervin Nie- mantsverdriet (Vlissingen), Thomas Leeg water (Chnge) en Erik de Rechter (Hoofd plaat) allen 5; 7. Christiaan Boon (SSV'65), Arjen Oosldijk (Terneuzense Boys), Alex Meijer (Spui), Patrick Vinlce (Axel), Erik de Groene (Luctor'88), Dave de Booij (Hulsterloo), Evert van den Berg en Kana da Rosa Bernardo (beiden HVV'24), Pascal Wedage en Arno Verlinde (beiden RIA W.) en Bart Felius (Walche ren) allen 4; 17. Mike But TerneuzenVe il Eryürük (AZVV), Erik. de Ruiter en Jeroen van Ommen (beiden GPC Vlissin gen), Dennis de Nooijer (RCS), Marco Faassen (Terneuzense Boys), Mathijs Ha- ge ZierikzeeGerard Vogel, Mats Willem- se en Peter Willemse (allen Bruse Boys), Marcel de Bruine (Duiveland), Koen Wis se en Trung Tran (Goes), Gerben Menhee- re (Heinkenszand), Bas Rooze en Jeroen Geerse (beiden Serooskerke), Dennis Buijs (Steen), Ronnie Mesu (Zeelandia Middel burg), Percey Verlinden (Axel), Jari Vyane (HVV'24), Serge de Blaeij (Luctor'88), Niek Minderhoud (De Noormannenen Vincent de Rijke Walcherenallen 3. van onze sportredactie GOES - Zondag-vierdeklasser Hulsterloo moet het in de twee de ronde van het toernooi om de Gatorade Cup voor amateurs op nemen tegen Terneuzen. Het duel wordt op zondag 23 okto ber in Nieuw-Namen gespeeld. Voor drie spelers van Terneuzen heeft het bekerduel een speciaal tintje. Jan Bosman, Christophe Praet en Hans van Damme speel den in het verleden voor Hulster loo en dragen nu het shirt van de zondag-eersteklasser. IJzendijke speelt op dezelfde da tum thuis tegen Koewacht en Clinge moet op bezoek bij Grens wachters. Een dag eerder, op zaterd, oktober, staan onder met duels AZW-Cadzand, V GPC Vlissingen, VCKSSVl de Schouwse derby tussen en Duiveland .op het prog ma. De hoofdklassers Hoek en! tinge zijn opnieuw vrijg» De twee hoogst spelende Ze se teams stromen later in. De loting ziet er voor de Z« clubs als volgt uit. Zaterdagj tober: AZW-Cadzand, 1 GPC Vlissingeti, DFS-Duin VCK-SSV'65, Yerseke-Bor SVD-Krabbendijke, WHS-Th se Boys, Wolfaartsdijk-Meto dag 23 oktober: Hulsterloo-Tt zen, IJzendijke-Koewacht, H'c ren-Zierikzee, Grenswad Clinge. Marcel de Bruine (links): „Misschien heb ik zaterdag wel gewoon geluk gehad.' foto Dirk-Jan Gjeltema door Peter Snelders TERNEUZEN - Van de Zeeuws-Vlaamse badminton- teams acteert alleen De Sjuttul uit Oostburg dit seizoen op dis trictsniveau. De overige ploegen blijven allemaal in de regio Zee land. De Sjuttul dankt het spelen op districtsniveau aan de hoge klas sering van afgelopen seizoen in de derde klasse van de regio Zee land. Op verzoek promoveerde het samen met kampioen BC Zeeland 2 uit Goes naar de twee de klasse van het district Zuid- West. Dat houdt in dat De Sjuttul ver re uitwedstrijden gaat spelen, want het team is ingedeeld met clubs uit onder meer Gorin- chem, Werkendam, Zoetermeer, Spijkenisse en Wateringen. „We hebben het er graag voor over", zegt Marije Pfaff van De Sjuttul. „Het verzoek is van ons zelf uitgegaan. We hadden de in druk dat we toe waren aan een nieuwe uitdaging. In Zee zit je toch steeds in hela kringetje. Dat was leuk, i dit lijkt ons toch wat avon! lijker. Je komt op andere pl sen en ontmoeten andere ie standers." Pfaff zal door persoonlijke standigheden de eerste uiti strijden missen. „Maar de g is breed genoeg om dat o vangen." Vaste kracht Het team is dit jaar vers! met Erik en Anne Stoel. 1 Stoel was een vaste krach Schepnet 1 uit Sluis en dochter Anne speelde in het ste jeugdteam. In de vierde klasse van der Zeeland heeft het eerste t van Sinar'75 uit Middel! zich inmiddels teruggetroi uit de competitie. Het koi weinig vrouwen op de beenb gen. De andere twee teams de vereniging blijven actie respectievelijk de vijfde et zesde klasse. KUINRE - Leden van de Zeeuws-Vlaamse mountainbike club X-Treme zorgden voor goe de resultaten in Kuinre. Tijdens de laatste race van de landelijke MTB-jeugdwedstrij den behaalde Eric Boer uit Wol- phaartsdijk zelfs cle zege in cate gorie 1, ondanks pech en een val partij. Door dit resultaat werd Boer tweede in het eindklassement. Na de wedstrijden kreeg Boer van voormalig olympisch kam pioen Bart Brentjens de daarbij behorende prijs uitgereikt. Ric ky Sluis uit Burgh-Haamstede werd zevende in categorie 7. Bij de nieuwelingen eindigden drie X-Tremerenners bij de eer ste tien. Bart Maas (Hansweert) werd vijfde, vlak voor Marco Minnaard uit Wemeldinge. Mau rice van de Berge (Goes) werd negende. Voor Maas betekende dat de vierde plek in het eindklasse ment. Jaco Wagenaar uit Yerse- ke finishte als tiende bij de ju nioren. Bij de Masters 40+ be haalde Jan Minnaard uit Wemel dinge de 29e plaats. OLEN - Tijdens het Belgische toernooi 'de Pot van Olen' be haalde de delegatie van Sport school Frans de Boevere uit Breskens drie medailles. Zowel Tessa Kareis (tot 40 kilo gram), Iris Catsburg (tot 50 kilo gram) als Tess Cornelius (tot 36 kilogram) wonnen een bronzen plak bij de meisjes tot 13 jaar. MUNTE - Tegen het einde van het wielerseizoen is Wim de Waal nog steeds goed in vorm. De Axelaar eindigde zaterdag in de C-categorie als vierde in een Waod-koers in het Belgische Munte. Overigens kan de Waal terugblikken op een goed sei zoen. In de Waod-koersen behaalde hij dit jaar niet minder dan twaalf zeges. Jaap Geensen uit Terneuzen werd in Munte in de G-categorie elfde. door Roeland Alders GOES - De favorieten voor de schaaktitel in de Zeeuwse hoofdklasse maakten hun faam waar. Alleen het sterk geachte Oostburgse SVWZV ver loor van De Zwarte Dame. Middelburg 2, Vlissingen, Landau en Goes wonnen hun eerste duel wel. De Zwarte Dame uit Krui- ningen won met 5,5-2,5 van het Zeeuws-Vlaamse SVWZV. Wouter Bliek klopte de sterker geachte Ab van Hoeve, ook Willy Meulblok won van Chris Lanckriet. Landau zege vierde met dezelfde cij fers. Zierikzee, dat Hans Aangeenbrug miste, was niet opgewassen tegen de Axelaars. Hoewel Peter Kalisvaart niet meer voor Landau speelt, kende de ploeg geen problemen. Dennis van Vliet, Theo de Putter, Patrick Moens en teamleider Wim Sinke wonnen, waarna Ronald de Pooter met zijn remise de winst veiligstelde. Goes lijkt ook titelkandi daat nu Terneuzen lande lijk speelt. Met een brede selectie versloegen de Goe- senaren de reserves van Landau. Joey Grochal, Jaap Pauptit, Rinus Bur- gerhoff, Louis Nieuwen- huijse en Jo Tholenaar wonnen hun partij. Mid delburg 2, terug uit de lan delijke competitie, boekte een ruime zege op De Zwarte Dame 2. Op de top- borden konden de Krui- ningers bijblijven, op de laatste borden was het team iets zwakker. Middel burg 2 profiteerde en pak te de eerste matchpunten. Souburg 2 maakte het Vlis singen lastig. Het team stond zelfs met 3,5-2,5 voor. Paul van Rooijen en de ervaren Wout Punt wis ten door hun overwinning alsnog de punten mee naar huis te nemen. Ze hadden er 800 kilometer rei zen voor over. Met z'n negenen in twee busjes vanuil Terneuzen naar het Zwitserse Interlaken om daar mee te doen aan de Jungfraumarathon die een hoog ste punt kent van ruim 2200 me ter. Met soms een stijgingsper centage van dertig procent onge twijfeld één van de zwaarste ma rathons die er bestaat. Maar vol daan keerde het gezelschap te rug. Allen haalden de limiet. door Wim de Vos TERNEUZEN - Het was afzien geblazen. Zwaar, zwaarder, zwaarst. Dat is letterlijk en fi guurlijk van toepassing op de Jungfraumarathon. Voor Rinus Reijngoudt uit Terneuzen is het nog altijd een uitdaging aan der gelijke evenementen deel te ne men, maar ook hij had afgezien. Lopen, soms niet meer dan wan delen, springend van het ene naar het andere rotsblok en dat ruim 42 kilometer lang. Het was zijn 67e wedstrijd met de lengte van een marathon of meer. Is het ultieme nu bereikt? „Zeker niet. Op naar de honderd", zo heeft de Temeuzenaar zich ten doel gesteld. Hij meent het, de volgende wedstrijden staan al in zijn agenda, met als eerste klus de Kustmarathon van aanstaan de zaterdag. Ruw landschap Voor de tweede maal toog Reijn goudt met enkele anderen naar Zwitserland voor de dertiende Jungfraumarathon. „Vorig jaar heb ik er, hoewel de wedstrijd erg zwaar is, enorm van geno ten. Het is niet alleen de uitda ging, je moet er ook van genie ten. Een schitterende omgeving, maar lood- en loodzwaar", al dus Reijngoudt, die ervan over tuigd is dat zijn metgezellen er net zo over denken. Vooral de wisselende stijgings percentages en het ruwe land schap rond het Jungfraumassief maken de race uniek in zijn soort. „Vooral na 38 kilometer. Dan is het hardlopen klaar en is er nog slechts een wandelpad van am per één meter breed en stap je in feite van rotsblok naar rots blok." Voordat het zover is, is er veel werk aan voorafgegaan. Zoals de fysieke voorbereiding. Geen enkele atleet kan ongetraind aan een dergelijk evenement be ginnen. Anders is het een tot mislukken gedoemde missie. „Maar dat zat wel goed bij ons. Zelfs de debutanten (Matthijs Bakker en Lucas Wassenberg) haalden de eindstreep binnen de gestelde tijdslimiet. Dat zegt wel iets." Niet alleen in de maanden voor de Jungfraumarathon is de voor bereiding belangrijk. De dag BOEDAPEST - De Rus Genady Garzon (rechts) staat oog in oog met de Bulgaar Serafim Barzakov. De twee tasten elkaar af in de finale van de klasse tot 66 kilogram, tijdens het wereldkampioenschap wor stelen in Boedapest. Garzon won de gouden medaille in de hoofdstad van Hongarije. foto Karoly Arvai/RTR voor de wedstrijd verkende de Zeeuws-Vlaamse ploeg (Reijn goudt, Bakker, Wassenberg, Jan de Jonge, Herman Kuyer, Ebe Blaauw, Piet de Zeeuw, Adri Camphens en Bas Hamelink) al wandelend een deel van het par koers om goed beslagen ten ijs te komen. Ruim vierduizend deelnemers meldden zich een dag later voor de start van de wedstrijd die de eerste 25 kilometer redelijk vlak was, zoals Reijngoudt zegt. „Eerst was er een hoogtever schil van zes- tot achthonderd meter. Toen begon de echte klim, met een verschil van vier honderd meter op slechts vier ki lometer." Vanaf die plek, het wintersportoord Wengen, werd het steeds moeilijker om hard te lopen. „Dan is het vooral wande len en jezelf op de been zien te houden. Maar vooral ook genie ten van de mooie omgeving. Dat de Jungfraumarathon erg zwaar is, blijkt wel uit de tijd die de Zwitsere winnaar Tes- faye Eticha nodig had. Eticha, die in 2002 ook al de snelste was, deed er 2.59.21 over. Het parkoersrecord, in 2003 gelopen door de Nieuw-Zeelander Jona than Wyatt, staat op 2.49.01. Ri nus Reijngoudt had er 4.33.17 voor nodig. Het was de zevende marathon die de Zeeuws-Vla ming dit jaar afwerkte. Zater dag komt daar de Kustmara thon bij. Kilometers Zo kort achter elkaar twee van die zware lopen is voor Reijn goudt geen probleem. „Als je herstelt van een marathon, moet je minder trainen voor de vol gende. De kilometers heb je dan toch in de benen", weet de erva ren loper, die al veel kilometers achter de rug heeft. En er, als het goed is nog heel wat voor de boeg heeft. „Nogmaals, mijn streven is de honderd te halen." Hulst. Clubkampioenschappen RK- HAV. Mannen. Meerkamp (100, ver, kogel, speer): 1. Stefan de Block 2123. Masters 3000 m: 1Patrick van Remor- tel 10.11.9 Jongens A. Meerkamp (100, 800, ver, kogel, speer): 1. Da- vey van der Veeken 2329. 3000 m: 1 Marcel Magnus 9.47.1. Jongens D. Meerkamp (80, 1000, ver, kogel, speer): 1. Job de Brouwer 2218. Pupil len, jongens A1 (60, 1000, hoog, ko gel): 1. Tim d'Hondt 1704. Jongens A2 (60, 1000, hoog, kogel): 1. Japer Knibbeler 1799. Jongens B (40, 1000, ver, balwerpen): 1. Jorn Markenhof 1445. Jongens C (40, 600, ver, bal- werpen): 1. Nigel van de waterschoot 1496. Jongens mini (40, 600, ver, balwerpen): 1. Jens d'Hondt 1230 Vrouwen, 3000 m: 1. Sandra de Block 10.34.5. Masters, 3000 m: 1. Ingrid IJ- sebaert 11.36.9, Meisjes A meerkamp (100, 800, ver, kogel, speer): 1. Audrey Seghers 1995. Meisjes B meer kamp (100, 800, ver, kogel, speer): 1. Aniek Aper 2790. Meisjes C meer kamp (80, 1000, ver, kogel, speer): 1. Samantha Lernhout 2446. Meisjes D meerkamp (60, 1000, ver, kogel, speer): 1. Evelien Burm 1893. Pupillen meisjes A2 (60, 1000, hoog, kogel): 1. Mariska Bun 2136. Meisjes A1 (60, 1000, hoog, kogel): 1. Jennifer Wou ters 1871. Meisjes B (40, 1000, ver, balwerpen): 1 Sara Ysebaert 1446. Meisjes C (40, ver, balwerpen): 1. Fieke de brouwer 1331. Meisjes mini (40, 600, ver, balwerpen): 1. Romy Lauwers 874. Berlijn. Marathon. Peter Geijs (Kloe tinge) 3.52.34. Terneuzen. Poolbiljarten, district Kanaalzone: Den Ambiance-Whatever 18-20, The Riff-Outlaws 20-15. The Pub-Dream Team 20-15, The Black Lions-Milord 24-12. Stand: The Black Lions 1-24, The Pub 1-20, The Riff 1-20, Whatever 1-20, Den Ambiance 1-18, Dream Team 1-15, Outlaws 1-15, Milord 1-12, Pooligans 0-0. Seniorencompetitie Kanaalzone: De Vlasschaard-'t Steen 232-412, De Ves- te-De Lieve 273-286, De Warande-Gre- gorius 196-237, Het Dorpshuis-Koe wacht 193-287, De Lovenhoek-Bachten Dieke 231-183, St. Albert-Het Trefpunt 221-242, Het Meulengat-Malbpertuus 183-250, Hulst-Het Kasteeltje 271-193. Stand aan kop: 1. Het Trefpunt 104,788, 2. Malpertuus 103,815, 3. Het Kasteeltje 103,378, 4. 't Steen 103,366, 5. De Lovenhoek 100,796. Oostburg. Telepost-Drie Koningen 10-1, Signtex/de Sutter-Polderman 6-5, Spitsbroek-Olympiakos 2-4, La Porte d'Or-Oud Sluis 1-3, Riemens-GAOS 5-0, de Eenhoorn-Blauwe Tulp 0-5, Avance- Potterïe Sluis 3-7, Meeuwsen- RVS/En- gelaar 0-5, GAOS-Marco Polo 13-2, Blau we Tulp-L'Equipe 6-3, Security Neder- land-Signtex/de Sutter 0-3, Drie Konin- gen-Spitsbroek 4-5, Polderman-La Por te d'Or 4-2, Olympiakos-Riemens 2-6, Oud Sluis-de Eenhoorn 5-2. Standen. A-poule: 1. Blauwe Tulp 2-4, 2. Oud Sluis 2-4, 3. Signtex/de Sutter 2-4, 4. RVS/Engelaar 1-2, 5. Polderman 2-2, 6. Oranje Duivels 0-0, 7 Security Neder land 1-0, 8. L'Equipe 1-0, 9. Meeuwsen 1-0, 10. La Porte d'Or 2-0, 11. De Een hoorn 2-0. B-pouie: 1. Riemens 2-4, 2. Telepost 1-2, 3. Potterie Sluis 1-2, 4. GAOS 2-2, 5. Spitsbroek 2-2, 6. Olympia- kos 2-2, 7, Expert Bakker/Diancy 0-0, 8. Avance 1-0, 9. Marco Polo 1-0, 10. Drie Koningen 2-0. Eef3ia Gainesville. Presidents Cup. VS-ln- ternationaal team: 18,5-15,5. Axel. 18 holes Strokeplay Netto 5. Categorie 1: 1. Annemiek van Waes, 2. Akuen Liu, 3. Roger van der Meirsch. Categorie 2:1. Frank Schelfhout, 2. Ge rard Puijlaert, 3. Cor Bier. Zeeuwse hoofdklasse. De Zwarte Dame-SVWZV 5,5-2, W. Bliek-A. van Hoeve 1-0, 2. A. Qui laar-B. de Vogelaere 1-0, 3. WH blok-C. Lanckriet 1-0,-4. A. Hagena Damen 0-1, 5. P. v/d Borgt-J. deH ter 0-1, 6. D. van Noppen-G. deW remise, 7. L. Zweedijk-A. Oosterst R. Sorber-K. Groenewoud 1-0. Z* zee-Landau 2,5-5,5:1B. v/d Grd de Clerck 1-0, 2. A. Bandsma-D, Vliet 0-1, 3. M. Krijger-W. Sinke fr R. v/d Veken-T de Putter 0-1, 5, H kenekke-E. Bolleman 0-1, 6. A. del Moens 0-1, 7. S. Spiegels-B. Audtr 1-0, 8. P. de Vrieze-R. de Pooter re Goes-Landau 2 5,5-2,5: 1. J. I chal-R. Janssens 1-0, 2. J. van Ruk v/d Wouw remise, 3. J. Pauptit-fi Hulster 1-0, 4. R. Burgerhoff-K. Dto ter 1-0, 5. R. v/d Braak-F. Dhuyv 0-1, 6. L. Nieuwenhuijse-S. Kruit l- M. Luitwieler-I, Jansen 0-1, 8. JTl naar-J. Arendse 1-0. Gouden Gids Divisie: De Graaft Stormvogels/Telstar 0-0. Scheids ter: Van Meenen. Aantal toeschoin 7100. Rode kaart: 69. Jansen (Sl vogels/Telstar/ 2x geel). Vrouwen. Vierde klasse: GPC-fi zen 7-1, Zierikzee-Dauwendaele Nieuwdorp- Aardenburg 0-3, Noon nen-Gastel 4-1, Zeeland Sport-We dinge 1-2. Stand: Zierikzee 3-9. wendaele 4-9, Aardenburg 4-7, We dinge 3-6, Noormannen 3-6, Z& Sport 2-3, Nieuwdorp 3-3, GPC Nieuwland 3-3, Gastel 2-1, Patrijzen Vijfde klasse: Zeelandia-NieuwA 2-2, Walcheren-Wolfaartsdijk 1-7, ningen-ZSC 2-0, Smerdiek 2-Zaan 4-0, SVD-Tholense Boys 1-3 St Veere 3-9, Kruiningen 3-9, Smerd 4-9, Tholense Boys 3-6, Wolfaad 4-6, ZSC 4-6, Nieuwdorp 2 4-4, Ze dia 3-1, SVD 2-0, Walcheren 2-0, Zi slag 2-0. A-junioren. Derde divisie D: BSC steren gestaakt, Barome-WSC 3-6, to-BVV 3-3, UNA-Geldrop 3-1. I steeg-JEKA 2-1, Nuenen-Terneuzer Stand: Nuenen 4-10, Haarsteeg WSC 4-9, Halsteren 3-6, Sarto 4-5,. 3-4, Terneuzen 3-4, UNA 4-4, BSC Geldrop 4-3. BW 3-2, Baronie 3-0. B-junioren. Derde divisie D: UNA 1-1, TSC-EBOH 3-1, WSC-lnie 2-0, RCS-ODC 4-1, RKTW-BSC BVV-Brabantia 1-4. Stand: UNA' EBOH 4-9, BW 4-9, TSC 4-9, WSC WSC 4-6, RCS 4-4, Internos 4-4, Bra tia 3-3, RKTW 4-3, ODC 4-3, JEKA3 Zeeuwse Competitie 1e klasse 1. Kapelle. Mannen. 200 meter selslag senioren. 1. Niek de (BRU) 2.16.98 2. Toby Aarnoutsel 2.27.16A 3. Charles Potin 2.26.16B 100 vlinder junioren! Paul van den Driest (LUC) 1.24.1 Tim Tramper (BEV) 1.26.34 3. Bob meijer (LUC) 1.31.32 100 school ju ren 4.1. Alex Eversdijk (BRU) 1.13J Nathan Tramper (BEV) 1.16,11 3 van Wallenburg (LUC) 1,19,49 vrije senioren. 1. Roel Dellaert li 0.55.64 2. Niek de Ridder 0.56.263 van de Velde (BRU) 0.57.90 100 jeugd 2. 1. Niek de Ridder 1.06! Toby Aarnoutse 1.07.83 3. Joen Wallenburg 1.09.36 50 school ju ren 2. 1. Paul van den Driest 0.41. Tim Tramper 0.45.06 3. Stefan G (BEV) 0 45.08 50 rug junioren Joeri van Wallenburg 0.32.26 2. Na Tramper 0.33.86 3. Christian vanE mei (ZEE) 0.34.25 4x100 wissel' fette senioren. 1. Bruinvis 4 23.1 Bevelanders 4.44.38 3. Luctor et 6 go 4.46.57 Vrouwen. 200 wissel seniorer Carmen de Ridder (BRU) 2.33.17. rug junioren 2. 1. Joy Tramper 1.19 62. 100 vrije jeugd 2. 1 JaM ne Boonman (BEV) 1.04,67.100 rui nioren. 1. Carmen de Ridder 1.12,1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 44