0 (3 Uitwaaien in ZEELAN Hé verplegende Zin in een werkvakantie1! PZC Ga spierziekte A»L.S. te lijf» Giro 100 000 Meer informatie? de Zonnebloem dinsdag 27 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met grote verslagenheid delen wij u mee dat door een tragisch ongeval is overleden onze zeer gewaardeer de medewerker en collega Bruno Miguel Ferreira Menino Sousa in de leeftijd van 19 jaar. Wij wensen de familie van harte sterkte toe in dit zware verlies. Personeel en directie van "De Jager Detachering" Yerseke Yerseke, 25 september 2005 Met droefheid vernamen wij het overlijden van mevrouw M.G. ten Vergert Gedurende vele jaren heeft zij zich ingezet voor ons bestuur en onze scholen. Wij wensen haar familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen 26 september 2005 Met ontroering namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze neef Jan de Wolf echtgenoot van Gerda van Dijke Wij wensen Gerda met haar kinderen Gods nabij heid toe. Uit aller naam: Ooms en tantes, neven en nichten, fam. v. Keulen 27 september 2005 Verdrietig vernamen wij het plotselinge overlijden van onze buurman Jan de Wolf Wij wensen Gerda, de kinderen en verdere familie sterkte met dit verlies. Wim en Nel Sanderse Grijpskerke We zijn geraakt door het overlijden van Jan de Wolf vader van onze leerling Rens de Wolf uitvmbo klas3ket We wensen hem, zijn moeder en de andere gezins leden alle kracht toe bij dit grote verlies. Namens directie, personeel en leerlingen van de Chr. Scholengemeenschap Walcheren S. L. Filius, teamleider R. J. M. Pijls, mentor Je leerde me van het leven te genieten. Bedankt, Mientje Na een kortstondig ziekbed is moedig en kalm van ons heengegaan mijn man, vader en onze opa Petrus Johannes Stoop - Piet - in de leeftijd van 72 jaar. Hij was een man, vader en opa om trots op te zijn en blij van te worden. Mientje Stoop-van Gemst Martin en Lisette Philip, Laurens, Jolien 26 september 2005 Steenhuisstraat 2 4382 EX Vlissingen Piet is thuis, u bent welkom om afscheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donderdag 29 september 2005 om 11.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Hij houdt van bloemen. Het doet ons veel verdriet dat uit ons midden is weg genomen Pieter Stoop trouw en enthousiast lid van onze vereniging. We zullen hem erg missen. Wij wensen zijn dierbaren heel veel sterkte toe. Dirigent, leden en bestuur van de Philharmonie 50 Plus Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat is overleden mijn geliefde vrouw en onze zorgzame, meelevende moeder en oma Jacomina Kodde-Izeboud in de leeftijd van 78 jaar. Zij was voor ons de vrouw uil Spreuken 31 10-31 Oostkapelle: C. Kodde Uden: Willemien Kodde Hasselt (Ov): Johan en Els Kodde Oostkapelle: Adrie en Mineke Kodde Veenendaal: Piet en Hannie Kodde Serooskerke: David en Jannie Kodde Oost-Souburg: Lineke en Kees de Landmeter Kampen: Kees en Lenie Kodde Krimpen a/d IJssel: Jaap en Anneke Kodde Oostkapelle: Rinus en Nelleke Kodde Oostkapelle: Joke en Jan Kaljouw Veere: Tannie en Ad Bakker Oldenzaal: Jan en Emilia Kodde Riehen (Zw): Mieke en Olivier Blauenstein Klein- en achterkleinkinderen 26 september 2005 Steengrachtstraat 3,4356 AT Oostkapelle Gelegenheid tot condoleren op woensdag 28 septem ber van 19.30 tot 20.00 uur in de Saronkerk, Noord- weg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op donderdag 29 september om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Met droefheid delen wij u mede dat is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Jacomina Kodde-Izeboud Middelburg: J. Kodde Vrouwenpolder: J. de Voogd-Kodde Middelburg: C. Kodde-Maljaars Chilliwack BC: C. Maljaars-Kodde Goes: J. van Gilst-Kodde Oostkapelle: A. Kodde L. Kodde-Maranus Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving In vrede is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en grootmoeder Johanna Cornelia (Hans) barones van der Feltz echtgenote van mr. Arnold Gustaaf Gülcher Geboren Gestorven 13 mei 1917 25 september 2005 te Middelburg te Middelburg Middelburg: Nol Gülcher Amsterdam: Ernst Gülcher Katja Mansvelt Oskar, Emma, Bibi Amsterdam: Willem Gülcher Gonne Klein Sophie, Coen, Nol, Anna, Johannes Oosterbeek: Annet Gülcher Jaap Kronenburg Francine, Saskia, Hester, Josine Wij danken alle medewerkers van T-care, Thuiszorg en zorgcentrum Roggeveen voor de toegewijde zorg aan Hans. Oostkerkplein 4,4331 TS Middelburg Hans is opgebaard in het rouwcentrum Jobse aan de Sandenburghlaan 2 te Veere, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag van 19.00 -19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 29 september om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overle den onze gewaardeerde oud-collega Hendrik Visser Remmerswaal Accountants Oostkapelle, Lantsheerstraat la "Ja, allen die u verwachten zullen niet beschaamd worden Psalm 25:3 Voor ons onbereikbaar, voor God een open boek. Na een periode waarin het leven haar steeds zwaarder viel is op 91-jarige leeftijd overleden onze lieve wilskrachtige moeder, oma, omaja en zuster H.B. ter Bals-Trebbe (Riek) Weduwe van Berend |an ter Bals (t 1996) 29-07-1914 f 25-09-2005 Hanneke en Harry Kamma-ter Bals Karolien en Ivar - Niels, Roos Michiel en Monique Hendrik Jan ter Bals (t 2002) Louise ter Bals-Beydals Mark en Jolanda - Siri Jiska en Jan Maarten en Lida ter Bals-Roegholt Teije Wiebe en Jacinta Hylke en Maartje Edo en Annet ter Bals-Hage Edskeen Paul Menno Laurien J.H.J. Trebbe en C. Trebbe-Doornbos Middelburg H. Dunantlaan 180 - 4334 BH De crematie zal op 30 september in besloten kring plaatsvinden. TNa een strijd, moeizaam gestreden, gngje heen, niet onverwacht. Niemand weet hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar het einde kwam eraan, zodat je nu kunt rusten gaan. Na een moeizame laatste periode is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Maria Boonman-Grimminck weduwe van Hubertus Boonman in de leeftijd van 93 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Familie Boonman Lewedorp, 25 september 2005 Correspondentieadres: B. Boonman Dregmansstraat 14,4453 AZ 's-Heerenhoek De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 29 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegen heid tot condoleren. Met dank aan het personeel van Zorgcentrum 'De Kraayertte Lewedorp. Het College van Kerkrentmeesters van de Protestant se Gemeente te Vlissingen neemt met ontroering en bewogenheid kennis van het overlijden van Johannes P. Ventevogel op zaterdag 24 september 2005 in de leeftijd van 93 jaar. Hij gaf van 1^51 - 1970 als president-kerkvoogd op markante wijze mede leiding aan de Hervormde Ge meente te Vlissingen en vervulde daarnaast jarenlang vele andere kerkelijke functies, zowel op lokaal als provinciaal niveau. Wij verliezen in hem een meele vende persoonlijkheid met een warme belangstelling en een hart voor de ander. Wij zullen hem missen. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn familie. College van Kerkrentmeesters Branderij straat 3 4381 HK Vlissingen Bist du bei mir, geh 'ich mit Freuden zum Sterben end zu meiner Ruh. Ach wie vergnügt war so mein Ende es drückten dein schonen Hande mir die getreven Augen zu. (J.S. Bach) Op zondag 25 september is overleden onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder ("opoe") Geertruida Johanna Steketee-Woltering sinds 1964 weduwe van Christiaan |an Steketee Vlissingen, Vlissingen, 20 februari 1909 25 september 2005 -Wij hielden veel van haar en zullen haar erg missen.- Wuustwezel, België: Marie en Philip Blokland-Steketee Philip jr. Carolien t Christiane en Menno Bernard Michel Anouchka 's-Gravenhage:Truus Steketee t Wuustwezel, België: Anne en Jan Blokland-Steketee Eljakim en Henny Lynse, Erinke, Mirte Natasja en Peter Anneleen, Thomas, Lotte Nunspeet: Chris en Corien Steketee-van den Berg Nynke Willemijn en Hans Correspondentieadres: Families Blokland en Steketee Martendijkl2 2990 Wuustwezel, België De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 29 september om 13.00 uur in de aula van uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Indu strieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Zo lang onder ons en nu, als laatste van haar genera tie. overleden mijn lieve schoonzuster, een tante die ons lief was Truus Steketee-Woltering Utrecht: P. Woltering-Janssen nichten en neven Dankbetuiging Rectificatie De vele blijken van medeleven die wij ontvingen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Helena Jozina Koeman-Melis Leny steunen ons heel veel bij het grote gemis. Onze oprechte dank daarvoor. W. P. Koeman kinderen en kleinkinderen Serooskerke, september 2005 Getroffen door de vele blijken van medeleven na het over lijden van onze moeder en oma Elizabeth Catharina Quist-Wesdorp betuigen wij u onze oprechte dank. Het heeft ons goed gedaan. Namens kinderen en kleinkinderen Oosterland, september 2005 t.n.v. A.I.S. centrum-Amsterdam NIERSTICHTING voor de abonnees van de Wegener Dagbladen Supervoordelig naar het gezellige Renesse Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetubetalvanelkaar nl Heeft u een idee om de zelfredzaamheid van ouderen te vergroten? Kijk dan op: www.zorg-voor-een-goed-idee. Even lekker uitwaae het Noordzeestrand? Daarvoor moet u bij u zijn! Want speciaal voo lezer hebben wij zojas fantastische reis ges« naar het sfeervolle Êa Renesse***4"! Ditchi familiehotel ligt op unieke locatie aan ft van het gezellige eend op loopafstand van del duinen en mooie stn Een 4-daags verblijf i studio boekt u al vanaf slechts 59 en een 2-persoonskame slechts 79! Normaal betaalt u bij dit hotel tot wel 130 peil per nacht, dus tel uit uw winst! Lees dus nu snel verder en profits dit exclusieve lezersvoordeel. BADHOTEL***+ - RENESSE Het charmante Badhotel Renesse beschikt over een sauna, si een schitterend restaurant, bar en fietsverhuur. Uw kamer beschl tv, telefoon, minibar, kluisje en badkamer met bad, douche en tdi moderne studio's (max. 3 pers.) zijn comfortabel ingericht enk ken o.m. over een kitchenette. Een heerlijk 3-gangen welkom boekt u voor de speciale lezersprijs van slechts 23 (normale prijs 27,50...). Aankomstdata HW 56.520/ 56.521 4 dgn vrijwel iedere vrijdag van 7/10 t/m 31/3 studio hotel v.a. 59 79 5 dgn vrijwel iedere maandag van 3/10 t/m 27/3 studio hotel v.a. 59 109 TIPS VOOR UITSTAPJES Zeeland is echt een topbestemmmj winterse maanden. Rust en ruimtei wandelend langs de heerlijk brei den en prachtige duinen van Scha Duiveland. En in de omgeving :j imposante Deltawerken; het fra* torische Zierikzee, het schilden Veere, Goes en Middelburg zeer dei van een bezoekje waard. Toeslagen: 1 -persoonskamer v.a. 48, welkoea 23 (optioneel), ontbijt 12 (opa bij verblijf in studio) reserveringsha 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: vb Badhotel Renesse***+, verblijf in 2-persoonskamer op basis va en ontbijt of verblijf in 3-persoons studio op basis van logies. Ea vervoer, toeristenbelasting, welkomstdiner (optioneel), s maakkosten (studio's), reserveringskosten en div. verzekeringen Voor meer informatie 8t boekingen KRAS ÉHSbrfahwhii Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.520 (verblijf in hotel) Reisnummer HW 56.521 (verblijf in studio) WGGGNGR dagbladen Meer bereiken. MetWegw Plaats uw familie berichten in de PZC Wil jij de Zonnebloem helpen om 7.200 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons enthousiaste en supergemotiveerde team van ruim 7.000 vrijwilligers, waaronder een groot aantal verpleegkundigen en zieken verzorgenden. Het kost je een weekje van je vrije tijd, maar je krijgt er dan ook heel wat voor terug. Bel (076) 564 63 65 of kijk op www.zonnebloem.nl nationale verenig!»' Postbus 21004800 CC Breda Postbank 10 98 51 E-mail mfo@zonnebloem.nl Internet www zonnebloem»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32