Zierikzee scoort op valreep 2C Omgekeerde wereld Duiveland ruse Boys heeft Iftal vol muziek Mevo nestelt zich in de kopgroep 323 reischor huift op jor zege Schouwse tweedeklasser speelt gelijk tegen Dongen: 1-1 Zierikzee 2 pakt punt met tien man Zonnemaire verrast koploper De Speijers winnen familietoernooi RCS blijft in top meedraaien DFS handhaaft zich in het spoor van de koplopers maandag 26 september 2005 tgiNGEN - Dreischor of gisteren op naar de twee- laats in de vijfde klasse B liet zondagvoetbal. De «won zelf met 4-1 van Vos- terwijl Lewedorpse Boys |or van Rimboe. irrkerk en Renesse, de ko- je duels de tegenstander Dreischor, verloren allebei, met 6-0 van Kwa- Ume; Renesse met 2-0 van Ur Zeeland Sport. ^hor-Vosmeer 4-1: Voor de ploegen aan el- gewaagd, waarbij de beste L voor de thuisploeg wa- |Toch opende Jacco Vaders ijcore namens de gasten, -nog voor de thee maakte i-van de Helm gelijk: 1-1. je 2-1 van Daan Ruitenbeek f 50e minuut werd de sfeer en de lijnen grimmiger, schor bouwde de voor- eg via Frank van de Helm twin Nelissen uit naar 4-1 tVosmeer dat de wedstrijd saar negen spelers binnen ;xn beëindigde. idendamme-Ouwerkerk In een vrij eenzijdig duel een 5-0-ruststand kende doelpunten van Marco Re- (3x), Martin Smaardijk en Landa, riep het publiek al i om een overwinning met tóe cijfers. De spelers van idendamme kwamen in de ede helft niet aan deze wens inoet, maar legden een soort eavondvoetbal op de mat. «slotfase bepaalde Martin erdijk de eindstand op 6-0. land Sport-Renesse 2-0: rrust kenden de Vlissingers acht overwicht wat echter ;ot meer leidde dan een in- nn Joren Lammers die te- de paal eindigde. Vijf minu- rj het begin van de tweede Izorgde Lammers op aange- van Dennis Bootsgezel wél de openingstreffer: 1-0. kwartier voor tijd bracht t Joren Lammers uit een izet van Bootsgezel de eind- dop het bord. arding-Robur 1-3 (1-1). Rick m$ 0-1. John Sommeijer .Varco Elshout 1-2, Bennie ten 1-3. door Ko de Ridder ZIERIKZEE - Een vierde offical met het bord voor de bijgetelde speelminuten had gisteren niet mistaan bij de wedstrijd Zierik zee tegen Dongen. De beide doel punten vielen in de toegevoegde tijden van de speelhelften. Don gen kwam in de extra tijd van de eerste helft op voorsprong en Zierikzee kwam in die extra tijd van de tweede speelhelft nog ge lijk in 1-1. Zierikzee-trainer Gaby Nieman- tsverdriet was er vooraf van overtuigd: „Om kwart voor vier zijn wij voorbij Dongen." Het pakte allemaal anders uit, Hoe wel de wedstrijd, gestart om twee uur, rond die tijd afgelo pen had moeten zijn, was er nog volop strijd te zien op het veld. De scheidsrechter liet de eerste helft vier en de tweede helft zelfs twaalf minuten langer du ren. De defensie van de thuisclub bracht een verrassing. Serge Ber- revoets was gepost als laatste man. Berrevoets na afloop: „Laatste man heb ik nog nooit gespeeld. Het verging me goed, want ik had een vrije opdracht en kon waar nodig corrigeren en de opbouw van de aanval opzet ten. Met het jonge team dat wij hebben, is het heerlijk die gas ten een beetje te sturen. We gaan met de week beter spelen." Nieuwkomer Ook nieuwkomer Vincent Bak ker gaat zich steeds beter voelen in het centrum van de verdedi- ging. En gisteren had hij in Don- gen-spits Ismet Ozkan geen ge makkelijke tegenstander. De van Baronie overgekomen aan valler maakte het de Zierik- zee-defensie vrij lastig. Sterk en lastig was ook de andere Don- gen-spits Osman Erbas. Zierikzee had nog een speler met een verhaal. Reserve Wesley Goud. Vorig weekeinde was hij nog geblesseerd geraakt toen een auto over zijn tenen was ge reden. Het zag er niet naar uit dat hij tegen Dongen inzetbaar zou zijn. Maar gedurende de kor- Matthijs Hage snelt langs zijn tegenstander van Dongen. te invalbeurt werkte hij zich knokkend in balbezit en verzorg de de assist voor de 1-1. Zierikzee ging voortvarend van start. Een kopbal van Thomas Vos ging over, daarna tastten beide teams elkaar voorname lijk af. Zierikzee gaf niets weg en Dongen kwam niet verder dan enkele corners. In de 28e mi nuut .schrok al wat Zierikzee was. Barry Hage miste de bal, maar Dongen-spits Ozkan miste op zijn beurt de goede kans. In de 42e minuut kreeg Zierik zee een goede kans. Patrick Rog geband schoot voorlangs, ter wijl Thomas Vos zich in een be tere positie had aangeboden. Even later miste Thomas Vos een goede kans, toen de de bal terug het veld in kwam via de Dongen-doelman Admir Abdula- hovic. Maar toen kwam de eer ste blessureperiode. In de 46e minuut van de eerste helft ging Dongen-middenvelder Matthieu Luppens heel gemakkelijk naar de grond binnen het zestienme tergebied. De leidsman wees naar de stip en Osman Erbars verzilverde de strafschop: 0-1, tevens de ruststand. Na de rust stond een feller Zie rikzee binnen de lijnen. De druk werd opgevoerd. De jacht op de gelijkmaker - en misschien naar nog meer - was geopend. Over en weer kwamen wat kleine brandjes aan het licht en dat was ook de reden dat de scheids rechter de tijd even stopte. Die minuten zouden gelukkig voor Zierikzee ingehaald worden. Zierikzee kreeg enkele corners, maar de in de lucht hangende en verdiende gelijkmaker bleef uit. Een schot van Serge Berrevoets had een beter lot verdiend. Zie rikzee bleef er niettemin in gelo ven. Trainer Niemantsverdriet bracht lengte in de ploeg met Mariko Rouw voor Thomas Vos; ook Wesley Goud werd inge bracht voor Patrick Roggeband. Zierikzee bleef drukken. En het oogstte uiteindelijk resultaat in foto Dirk-Jan Gjeltema de 94e minuut na goed doorzet ten van Wesley Goud. Hij bracht de bal voor en Wesley Quist bracht Zierikzee volko men terecht op 1-1. Zierikzee-Dongen 1-1 (0-1). 45+1. Osman Erbas 0-1 (strafschop), 90+4. Wesley Quist 1-1. Scheids rechter: A. van Rooijen (Papend- recht). Gele kaart: Patrick Rogge band en Serge Berrevoets (beiden Zierikzee), Ismet Ozkan (Dongen). Aantal toeschouioers: 105. Zierikzee: Peter Brussé, Barry Ha ge, Serge Berrevoets, Martijn van Grunsven, Vincent Bakker, Freek Torensma, Jarno Vermeulen (67. Elmar Verhage), Wesley Quist, Pa trick Roggeband (85. Wesley Goud), Matthijs Hage, Thomas Vos (87. Mariko Rouw). REUSEL - Het tweede team van Zierikzee heeft gisteren vlak voor tijd een punt tegen Reusel Sport veiliggesteld De mannen van Zierikzee kwamen in de 92e minuut op ge lijke hoogte: 2-2. Al na acht minuten opende Reusel Sport de score. Vlak daarna kregen de Brabanders nog een enor me kans. Maar de keeper van Zierikzee hield zijn doel schoon. Leon Sinke kopte in de 26e minuut in het andere doel de gelijkmaker binnen (1-1). In de tweede helft be gon Zierikzee 2 niet scherp. Acht minuten na rust leidde dat tot de 2-1 voor de thuisploeg. Michiel Tamerus moest tien minuten voor tijd uitvallen met een blessure. De wissels waren op dat moment op bij Zierikzee, dus moest er met tien man verder worden ge speeld. Toch kwamen de bezoekers nog langs zij. In de 92e minuut kopte Martin van de Schee de 2-2 binnen. Trainer Walter de Jonge beklaagde zich na afloop vooral over de scheidsrechter. „Hij heeft ons twee strafschoppen ontnomen." Toch was De Jonge tevreden met het gelijk spel. „Achteraf is dit punt weer mooi meegenomen. En ach, we scharrelen onze punten wel bij elkaar." ZONNEMAIRE - Het vaandelteam van Zonnemaire heeft gisteren in eigen huis een eind gemaakt aan de zegereeks van de koploper. Tegen het vierde elftal van Patrijzen speelde Zonnemaire met 3-3 gelijk. Het was de thuisploeg die constant tegen een achterstand aan keek. Door een goal van Leonardo Geelhoed gingen de ploegen met een stand van 1-1 de rust in. In de tweede helft kwam Zonne maire al gauw op achterstand door een dubieuze penalty (1-2). Twee minuten later was het echter weer gelijk (2-2) door een doelpunt van Peter Stouten. In de 82e minuut waren het weer de bezoekers die op voorsprong kwamen. Vier minuten voor tijd bracht Richard de Bilde met zijn treffer de eindstand (3-3) op het scorebord. HAARLEM - De vijf broers Speijer die al langer een fami lieteam vormen, hebben in het Koetshuis in Haarlem een biljarttoernooi voor families gewonnen. Vijf teams be staande uit vijf leden van één gezin namen deel aan dit unieke toernooi. De tegenstanders kwamen allen uit noordwesthoek van Nederland. De gebroeders Turk uit Noordwijk werden tweede. De derde plaats was voor de broers Pieterse uit Ter Aar. Bij de winnende Speijers maakte Ron Speijer uit Dreischor deel uit van het team. OOST-SOUBURG - RCS handhaafde zich gistermiddag door een 3-2-zege op Vlijmense Boys in de top van de tweede klasse van het zondagvoetbal. Alle goals vielen in de tweede helft. Remco Felius (1-0) en Dennis de Nooijer (2-0) leken de wedstrijd te beslissen, maar Vlijmense Boys kwam terug via Mohammed Gezmiz: 2-1. Een tweede tref fer van De Nooijer bracht de marge weer op twee(3-l), maar Ronald Kant maakte de slotfase nog spannend. RCS-Vlijmense Boys 3-2 (0-0). 53. Remco Felius 1-0, 66. Dennis de Nooijer 2-0, 75. Mohammed Gezmiz 2-1, 77. Dennis de Nooijer 3-1, 78. Ronald Kant 3-2. Scheidsrechter. J. Senders (Veldhoven). Gele kaart: Dick van EngelenMichou Hombergen, Johannes van Haas ten, Jan Maarten van Heivoort en Maarten Klerx (allen Vlijmense Boys). Aantal toeschouwers: 250. /Klaas Verspoor ilANNALANI) - Bruse t-trainer Nico Schoute zag slijk en figuurlijk het licht ie oefenwedstrijd die zijn i anderhalve week geleden skte tegen tweedeklasser IT. Zijn ploeg won met 4-1 wee competitiewedstrijden kr is Bruse Boys, na een overwinning bij WHS, zes len rijker en scoorde Bru in (duels tien keer. jSchoute haalde in de licht- lilrijd tegen NTW de bezem rhet elftal. Peter Willemse iof door naar de spitspositie, Peter Dekker kwam naast te staan, George Ge- ham terug naar de rechts- en Thomas Groeneveld l centraal op het midden- leen rol. Eén conclusie is ze- trekken: er zit muziek in eBoys. 'Jte kan het zich zelfs per sen om de jonge Gerard Vo- üe al regelmatig invalbeur- a basisplaatsen in de hoofd- van Bruse Boys toebe- dkreeg, op de bank te posi- „Ik wil Gerard rustig p. Hij valt gewoon iedere Strijd in en zo neem ik de took wat bij hem weg", al- Schoute. De trainer kreeg gelijk. In de 62e minuut a Vogel in het veld en der- minuten later had hij al keer gescoord. Vogel keek rioop dan ook tevreden te- -Tegen Spui stond ik er viel ik in en scoorde ik. a weer. De tweede goal zat kker in en de eerste trou- iookwel. Alleen had ik die bal op Jan-Peter Dekker ton afspelen." Peter Dekker mocht zich te- *HS naar hartelust uitle- öe aanvaller scoorde ook tkeer. „Het ging perfect. De «naties liepen goed en we tolden goed." Dekker weet edit seizoen bij Bruse Boys eoncurrentie is. „Het is ton voor een plekje. Op de óngeh moeten we het alle- laten zien. En vandaag we ook weer goede inval- Dat houdt ons scherp." was WHS zeker in de ingsmïnuut niet want al na seconden lag de 0-1 ach- doelman Anton Elenbaas. *nt de Jonge trapte achter- '■ind een bal weg, Hans van den Ouden bukte en Alex Ande- weg blokte de bal, waardoor Peter Willemse vrij baan kreeg en met een schuiver de doelman kansloos liet. In het openingskwartier over klaste Bruse Bovs WHS. Een in zet van Dekker werd van de lijn gehaald, George Geluk miste op een haar na een voorzet van Mats Willemse en schoten van Peter Willemse en Mats Willem se zeilden net naast. In de acht tiende minuut zorgde Mats Wil lemse uiteindelijk met een fraaie schuiver voor de logische 0-2. Een wissel bij WHS, Hans Leune ging geblesseerd naar de kant en Andreas Vroegop kwam in het veld, pakte goed uit voor thuisploeg. De snelle Vroegop scoorde twee minuten na zijn in valbeurt al de 1-2. In stelling In de tweede helft veranderde het spelbeeld aanvankelijk en tot tweemaal toe kreeg WHS via Egbert Moerland de kans op de gelijkmaker. Maar waar WHS het naliet, scoorde Bruse Boys wel. Een diepe bal van Alex An- deweg bracht Peter Willemse in stelling. De routinier behield het overzicht en Dekker, die goed positie koos, zorgde voor 1-3. „Die 1-3 kwam, nadat we zelf kansen op 2-2 kregen, dub bel zo hard aan", wist WHS-doelman Elenbaas ook. In een tijdsbestek van zes minuten gaf WHS Bruse Boys drie keer vrij baan. Dekker scoorde uit een voorzet van Geluk de 1-4, in valler Vogel stond na een prima combinatie op de juiste plaats en met een droge knal tekende Vogel ook voor 1-6. Dat Vroeg op daarna nog voor 2-6 zorgde was een pleister op de wonde voor WHS. WHS-Bruse Boys 2-6 (1-2). 1. Peter Willemse 0-1, 18. Mats Wil lemse 0-2, 24. Andreas Vroegop 1-2, 58. Jan-Peter Dekker 1-3, 70. Jan-Peter Dekker 1-4, 72. Gerard Vogel 1-5, 75. Gerard Vogel 1-6, 82. Andreas Vroegop 2-6. Scheids rechter: F.C.M. Vissers VughlGe le kaart: Andreas Vroegop en Hans van den Ouden (beide WHS). Aan tal toeschouwers: 150. Bruse Boys: Mark Giljam, Ralph van den Ouden (70. Léon Bal), Wil- ko Hanzen, Alex Andeweg en Erik Giljam; George Geluk, Marco Ket ting, Thomas Groeneveld (62. Ger ard Vogel) en Mats Willemse (75. Johan Benard); Jan-Peter Dekker en Peter Willemse. Eén van Duivelands doelpuntenmakers, Marcel de Bruine, wordt op de schouders genomen door teamgenoot Jan IJzelenberg. foto Dirk-Jan Gjeltema door Bas Abresch OOSTERLAND - Het was een beetje de om gekeerde wereld voor Duiveland. Na twee keer (Serooskerke thuis en SKNWK uit) te zijn weggespeeld, waren de Oosterlanders afgelopen zaterdag zelf heer en meester. Duiveland kreeg van 's-Heer Arendskerke alle ruimte om te voetballen en maakte hier dankbaar gebruik van. De geel-zwarten maakten in één klap het negatieve doelsal do van min tien goed: op het Oostersport park werd het 10-0. Na twee smadelijke nederlagen, 4-0 tegen Serooskerke en 6-0 tegen SKNWK, vond trainer Jan Heikamp afgelopen week dat de koppies eens bij elkaar gestoken moesten worden. „En dus hebben we donderdag in plaats van anderhalf uur maar één uur ge traind. Dat overgebleven half uur hebben we met elkaar rond de tafel gezeten en wat dingen doorgesproken", aldus Heikamp. Twee van die dingen waren de beleving en het plezier in het voetballen, want dat was waar het de eerste twee wedstrijden aan ont brak. Zaterdag waren beide echter vanaf de eerste seconde aanwezig in het spel van Dui veland. Geholpen door een vroege goal en de gelatenheid van de bezoekers, werd het een prachtige middag voor Duiveland. Mar cel de Bruine gaf zijn ploeg een duw in de goede richting door na 184 doelpuntloze mi nuten Duivelands eerste treffer van de com petitie binnen te kogelen. Een afvallende bal werd door de linkermiddenvelder vanaf zo'n twintig meter meteen na de stuit op de wreef genomen en eindigde op een schitte rende manier in de verre kruising. „Ik schoot gewoon blind en dat-ie er op zo'n ma nier in gaat, is voor negentig procent geluk. Maar het was wel een heel belangrijke", zo besefte De Bruine. Want na de openingsgoal gooide Duiveland alle schroom van zich af en mocht het naar hartelust combineren van 's-Heer Arendskerke. De ene aanval was nog mooier dan de andere, en vrijwel el ke kans was ook meteen een goal. Binnen een half uur stond de 6-0 al op het bord door goals van Dennie le Comte (2x), Jan IJ zelenberg en twee keer Marcel de Bruine. De 21-jarige middenvelder was de absolute uitblinker aan de kant van de thuisploeg. „Het ging lekker. We wisten dat we wat goed moesten maken. Niet alleen voor ons zelf, maar zeker ook voor de toeschouwers. Het gesprek van donderdag is nuttig ge weest. Deze overwinning is heel goed voor het zelfvertrouwen", aldus De Bruine, die na een uur gewisseld werd vanwege een lies blessure. Op dat moment stond het al 7-0, omdat de van een blessure teruggekeerde aanvoerder Lex Zwang nog voor rust de mooiste aanval van de wedstrijd met behulp van de onderkant van de lat had afgerond. 's-Heer Arendskerke stond er bij en keek er naar. De bezoekers lieten zich wel erg gewil lig naar de slachtbank leiden en legden geen fatsoenlijke combinatie op de mat. Ook toen Duiveland in de tweede helft gas terugnam, konden de gasten niks creëren. De thuis ploeg liep verder uit naar 8-0 door een ver keerde voorzet van Wilmar van de Sande, die in de verre hoek zeilde. Uiteindelijk maakte Barry Steenpoorte de tien vol. Duiveland-'s-Heer Arendskerke 10-0 (7-0). 5. Marcel de Bruine 1-0, 13. Dennie le Comte 2-0, 17. Dennie le Comte 3-0, 22. Marcel de Bruine 4-0, 24. Jan IJzelenberg 5-0, 29. Marcel de Brui ne 6-0, 37 Lex Zwang 7-0, 63. Wilmar van de Sande 8-0, 73. Barry Steenpoorte 9-0, 79. Barry Steenpoorte 10-0. Scheidsrechter: C. Spek (Ze venbergen). Gele kaart: Arno Wisse, Marco Goe- degebure ('s-Heer Arendskerke), Wilmar van de Sande (Duiveland). Aantal toeschouwers: 110. Bijzonderheid: 33. Lex Zioang mist penalty. Duiveland: René Zwart; Mark, de Reus, Johnny Bolle (46. Hans Verhoek), Bart-Jan van Dam me, Mamix van der Hulle; Jan IJzelenberg, Wil mar van der Sande, Lex Zwang (70. Jasper van Almenkerk), Marcel de Bruine (59. Marcel Zwa ger); Barry Steenpoorte, Dennie le Comte. door Klaas Verspoor GOES - Mevo heeft in de vierde klasse B definitief afgerekend met het vorige seizoen, toen de ploeg slechts zes punten verza melde. Door een gelukkige 2-1-overwinning bij Smerdiek is Mevo, met negen punten op zak, opgeklommen naar de der de positie op de ranglijst. WIK'5 7 en Brouwershaven kre gen opnieuw dik klop. Brouw verloor met 4-0 bij ZPR'84 en WIK'57 blameerde zich tegen SPS en verloor met 8-1. Smerdiek-Mevo 1-2: Een gelijk spel had de veldverhoudingen beter weergegeven. Mevo startte goed en Wouter Fioole opende in de twaalfde minuut de score. Daarna kwam Smerdiek sterk opzetten, claimde de ploeg een strafschop, werd de paal ge raakt en scoorde Erik van Haaf- ten uit een vrije trap van Jordi Hage de 1-1. Na rust liet Van Haaften een kans op de 2-1 on benut en daardoor kon Pieter van der Neut vijf minuten voor tijd van afstand voor 1-2 zor gen. Smerdiek kreeg nog één kans, maar de inzet van Moham med Allali belandde op de lat. ZPR'84-Brouwershaven 4-0: De thuisploeg maakte het verschil in de eerste helft door treffers van Mourat Gocun, een eigen treffer van Brouwershaven en twee goals van Erkan Bicil. In de tweede helft creëerde ZPR te gen het zwaargehavende Brou wershaven legio mogelijkheden maar door falen in de afwerking bleef de stand ongewijzigd. SPS-WIK'57 8-1: Bij rust stond het al 5-0 door treffers van Wil lem Bevelander (1-0), Martin Quist (4-0) en driemaal Thijs Nijmeier. Een eigen doelpunt van Leendert de Jonge leverde in de tweede helft de 6-0 op en Willem Bevelander zorgde met zijn tweede goal voor de 7-0. Daarna werden Leo Vroegop (SPS) en Bart Aertssen (WIK) na een onderlinge twist uit het veld gestuurd. Michel Lisseveld scoorde daarna met tien tegen tien nog de 8-0 en Jan Berre voets de 8-1. Kruiningen-Vrederust 5-1: Ar no van den Berge opende de sco re en daarna was het tweemaal raak voor Edwin van Houte, waarvan de laatste uit een straf schop. Erwin Demmers bracht Vrederust op 3-1 maar uit een vrije trap schoot Van Houte de 4-1 binnen. Wesley Buur bepaal de daarna de eindstand op 5 -1 Yerseke-Wemeldinge 1-1: We- meldinge kwam in de tweede mi nuut uit een vrije trap van Wil- co Zuijddijk op 0-1. Na een half uur scoorde Christian van der Jagt uit een afgeslagen corner de gelijkmaker. Stavenisse-Krabbendijke 1-6: Danny Weber scoorde 0-1 en Bal zorgde voor de ruststand, Na rust was Bal de eerste die weer scoorde en ploeggenoot 1 Theo van Houte scoorde de vier de treffer. Marco Smits deed na mens Stavenisse wat terug, maar met nog twee treffers gaf Martin Bal de zege van de koplo per groter aanzien. GOES - DFS boekte zaterdag zijn derde zege in de vierde klas se A van het zaterdagvoetbal. Daardoor blijft de ploeg in het spoor van de nog ongeslagen koplopers Bevelanders en VCK. 1 DFS-SVD 5-1: Met een solo van Michael Leij ten werd het na 1 ruim een kwartier 1-0. Anco van der Linde tekende in de 30e minuut voor de 2-0-ruststand. DFS leek binnen, maar SVD kwam via een schot van Jeroen van de Zee vlak na rust op 2-1 en pas een kwartier voor tijd werd het 3-1 door Lennart Pad mos. In de laatste vijf minuten werd de score nog uitgebouwd tot 5-1 door strafschop van René van der Linde en een fraaie lob van Jeroen Grefkens. Bevelanders-Apollo'69 4-0 (2-0). Robin van de Moere 1-0, Robin van de Moere 2-0, Arie Jongejan 3-0, Robert Mast 4-0. Cadzand-Borssele 2-1 (0-0). Ange- lo Martlé 1-0, Dave Iyanya 1-1, An- gelo Martlé 2-1. Nieuwland-MZVC 1-1 (0-0). Kar- sten Feleus 1-0, Ronald Bakker 1-1 (eigen doelpunt). VCK-Hoedekenskerke 7-1 (5-1). Levon Scheybeler 1-0, Bas de Regt 2-0, Bas de Regt 3-0, Merijn Dek 4-0, Pearl Doesburg 4-1Danny Joosse 5-1 (strafschop), Sander Goedee 6-1, Erik Goudt 7-1. Wolfaartsdijk-Colijnsplaatse Boys 2-3 (0-1). Bertus Zoetewey 0-1, Erik de Kok 1-1, Nogel Holmes 1-2, Dave Bout 1-3, Leon Tavenier 2-3 (strafschop).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 37