All Ready na verlies koploper af Jeugdig Delta Sport is EMM de baas PZC Cees Bouwman wint weinig fraaie biljartfinale Trainingen WIK hebben resultaat Jan-Willen van Nieuwenhuijze loopt zware blessure op Rugbyclubs uitgebekerd Volkeri leidt Scaldin naar overwinning uitslagen maandag 26 september 2005 door Roeland van Vliet ZIERIKZEE - Dat All Ready za terdag met 16-14 van Merwede verloor, vond Dennis Voshart nog niet eens zo erg. Ook al was het de eerste thuisnederlaag van de Zierikzeese ploeg sinds 13 september 2003. „We korfballen voor het eerst in de geschiedenis van de club in de tweede klasse. Die verliespartij zat er een keer aan te komen", stelde de trainer/speler. Hij maakte zich meer druk over de blessure van Jan-Willem van Nieuwenhuijze en de gevolgen daarvan. Van Nieuwenhuijze viel zater dag in de 23e minuut uit, toen All Ready nog met 5-4 voor stond. Hij verdraaide bij een ver dedigende actie zijn linkerknie en wist meteen dat het mis was. „Wissel me maar", riep hij naar de kant, terwijl op eigen houtje naar de kant hinkte. „M'n kruis band. ik weet het zeker. Daar heb ik niet eens een foto voor no dig", zei hij tamelijk nuchter te gen zijn medespelers. De topschutter vertrok nog wel voor het einde van de wedstrijd naar het ziekenhuis en liet daar toch foto's maken. „Maar daar was niks bijzonders op te zien", vertelde hij gisteren. „Komende GOES - De eerste ronde van het bekerronde bracht weinig goeds voor de Zeeuwse rugbyclubs. Zo wel Tovaal als Oemoemenoe ging onderuit. Tovaal uit Goes speelde thuis te gen RCC uit Roosendaal. De Goesenaren verloren zeer ruim: 7-41. Het Middelburgse Oemoe menoe ging met een incompleet team naar Breda. Toch legde Oe moemenoe in de eerste helft een goede pot rugby op de mat. Door twee try's leidden de Zeeuwen bij de rust met 6-10. Na de pauze was er voor Oemoe menoe geen houden meer aan. Breda won met 32-17. week ga ik naar een orthopeed. dan hoor ik of ik geopereerd moet worden of niet. Ik ben 99 procent zeker van een gescheur de kruisband. Ik denk dat mijn seizoen voorbij is. Een paar jaar geleden was ik er met een zelfde blessure aan mijn andere knie zo'n zes maanden uit." Voshart zag zaterdag de bui al hangen. „Als hij lang uit de rou latie is, gaan we hem bijzonder missen. Jan-Willem is in zijn vak echt een leider. Hij zegt mis schien niet zo veel, maar wijst met zijn doelpunten de weg. Als hij nu een tijd niet mee kan spe len, moet ik over een andere vak- kensamenstelling gaan naden ken." Zaterdag was het gemis van Van Nieuwenhuijze al direct voelbaar. De organisatie in 'zijn' vak (Desiree Voshart, Anouk van Tiggelhoven, Remy Quist en de ingevallen Maurice Brul) was na zijn uitvallen ge heel zoek. Geschrokken Dennis Voshart had gemerkt dat het hele team geschrokken was van het uitvallen van Van Nieuwenhuijze. „De wedstrijd kreeg daardoor voor ons twee ge zichten. Voor dat hij uitviel speelden we goed en hadden we een hoog schotpercentage, erna werd het allemaal wat rommeli ger. Dat we met z'n allen toch nog redelijk in het spoor van Merwede bleven, is een compli ment waard." In de eerste twintig minuten van de wedstrijd was er geen vuiltje aan de lucht. All Ready speelde frank en vrij tegen Mer wede, dat afgelopen jaar uit de eerste klasse degradeerde. De thuisploeg kwam op 4-1, onder meer door twee treffers van Ma- non Torensma. In de laatste minuten voor rust en de gehele tweede helft had Merwede - technisch een duide lijk beter ploeg - het heft in han den. De korfballers uit Slied- recht profiteerden ineens wel van de door All Ready geboden ruimte. Voshart: „De tegenstan der van Henk de Graaf schoot in eens alles raak. Ik heb hem toen overgenomen, maar dat hielp ook niet. We werden een beetje weggeschoten, alhoewel we zelf toch ook nog veertien doelpun ten hebben gemaakt. Dat is knap." De oud-international werkte zich in de slotfase een slag in de rondte om het verschil zo klein mogelijk te houden. In het laat ste kwartier scoorde hij zelf nog vier keer. Bovendien paste hij nog enkele tactische wissels toe: Esther Snoek, Debbie Voshart en Lucas van Eij ken kwamen er in voor Anouk van Tiggelhoven, Debbie Voshart en Remy Quist. Maar het mocht niet baten. Vos hart: „Ik merk nu wel hoe moei lijk het is om te spelen en te coachen tegelijkertijd. Je hebt niet altijd het overzicht. Die wis sels waren nodig, gelukkig ac cepteerde iedereen de ingrepen ook." Hans Landman, tot afgelopen seizoen coach van All Ready 2, zit op de bank en fungeert als as sistent-trainer. Hij turfde zater dag de gehele wedstrijd, onder meer de aantallen onnodige fou ten - dertien stuks - en één- schotsaanvallen - zeven in to taal. „Met deze cijfers kan Dennis weer aan de slag. Als we die onnodige fouten eruit kun nen halen, zijn we tegen zulke sterke tegenstanders al weer een stuk verder", aldus Landman. Voshart gelooft ook dat All Rea dy nog meer in 'n mars heeft. „Het klinkt misschien gek, maar voor de uitwedstrijd tegen Mer wede zie ik nog zeker perspectie ven. Zelfs als we Jan-Willem nog missen. Als we maar de juis te mensen van ons op de sterke spelers van Merwede zetten en iedereen zijn taken goed uit voert, moeten we van die ploeg kunnen winnen. En als we ver liezen, is er ook niks aan de hand. Als we ook niet tegen an dere nederlagen aanlopen, gaan we misschien nog als nummer twee omhoog. Maar dat is nog heel ver weg." Scores All Ready: Dennis Voshart 6, Manon Torensma 4, Jan-Willem van Nieuwenhuijzen, Henk de Graaf, Esther Snoek en Gwen Nooteboom 1 All Ready-korfbalster Gwen Nooteboom wacht de bal af in de wedstrijd tegen Merwede. Dennis Vos hart en Hans Landman (langs de lijn) kijken toe. foto Dirk-Jan Gjeltema van onze sportredactie ZIERIKZEE - Het eerste tafel- tennisteam van Scaldina won tamelijk eenvoudig van ODT 4, terwijl het vlaggenschip van Kerkwerve met 9-1 de boot in ging tegen Smash'70 2. Scaldina 1-ODT 4 8-2: Hans Volkeri won zijn drie par tijen, zonder ook maar een ga me te verliezen. Cor Smalheer en Arjan Bom hadden een wat zwaardere avond en ver loren ieder een wedstrijd te gen respectievelijk Nico Schuit en Marcel van Dorst. Kerkwerve l-Smash'70 2 1-9: Het team van Smash bleek te sterk voor Kerkwerve 1. Theo Coppens en Lucy Rubbens toonden geen medelijden met Arie de Mik, Stoffel van de Wekken en Maurice van Slob be. Pas bij een 0-7-tussen- stand scoorde Van Slobbe het ene wedstrijdpunt voor Kerk werve door in vijf games Joris Gerritsen te verslaan. Scaldina 2-ODT 5 6-4: Jan Kik, Pang Yuen en Richard Smalheer begrepen dat tegen stander ODT 5 verslagen moest worden om in de com petitie niet in een volledig uit zichtloze positie te komen. Kik en Yuen wonnen twee wedstrijden en pakten samen de dubbel. Smalheer won één keer. Kerkwerve 2-Scaldina 3 3-7: Albert de Vos zorgde in z'n eentje voor de drie Kerkwerf- se punten door Jan Remmers, Mario van Popering en Hans Jonker te kloppen. Jaap Hui- gens en invaller Jos Linde man verloren hun drie par tijen. De winst voor de club uit Zierikzee was verdiend. Scaldina 4-Kerkwerve 3 4-6: In de vijfde klasse was er in de derby wel winst voor Kerk werve. Mede door de winst in de dubbel van Jos Lindeman en Henk 't Hart en twee keer individuele winst van Henk 't Hart en Gerard Knol. Kerkwerve 4-Kapelle 6 7-3: Anja Plandsoen, Wilbert Hui- gens en Leo Flikweertpa^ een verdienstelijke ovenm ning tegen Kapelle 6. p:^ soen zegevierde drie keer bert Huigens en Leo 1 weert twee keer. De dubb Huigens/Flikweert verloor vijf games. Scaldina 5-SVNB 2 7-3: Ger rit van de Bosch, Rita van d Zande en invaller Ed Voshc konden in hun partij tege SVNB-2 een mooie 7-3 0Vg winning neerzetten. Zesp« den veel vier- en \njfsettej maar lieten zich niet de kaj van het brood eten. j TTVO 4-Kerkwerve 5 jj.' Met Robin Kool in degels ren naast Edwin van de Ba en Marcel van Slobbe ko Kerkwerve 5 het niet bolwer ken tegen de club uit Oudelan de. Alleen Van de BokenVai de Velde wonnen een keer Hi ijnsdijk en Bosselaar pakte beiden drie keer de voor TTVO. Kapelle 7-Scaldina 62-8: leen Ed Voshol verloor feg| kelspel. Koop Broekhuizen Joop van Houdt wonnen drie keer. TTCM 14-Scaldina 7 0-lj Leon Boogaard, Jan Wile Uil en Eveliene Kostense tro fen maar twee tegenstand) tegenover zich, waardo Scaldina 7 een aantal grati punten kreeg. De winst in pa tijen die wel gespeeld' den, ging vervolgens ook de gasten. Jeugd Het eerste Scaldina-teamha vorige week een goede prest tie geleverd, maar kan verliezen. Dennis Smalhee Niels en Koen van Velthovi wonnen alldrie één keê Niels en Dennis van Veltlz ven wonnen samen oor dubbel. Maar meer zat er ei in, zodat Scaldina 1 me: i verloor. Het tweede jeugdteam pas) wel de overwinning t TCO '78 1. Rinus vandeWi len won drie keer, terwijl Mi tijn van de Maas en Niö Verbraak twee keer wonna Hockeyers HSD verliezen van tiende elftal van Breda: 5-2 door Peter Snelders ZIERIKZEE - Het mannen hockeyteam van HSD kon het niet bolwerken tegen Breda 10 in de reserve der de klasse van de hockey- competitie. De thuisploeg moest met een 5-2-neder- laag genoegen nemen. De vrouwen van de Zierikzee se club gaven de uitsteken de start van vorige week een vervolg. Gisteren werd Zevenbergen 2 met 4-1 ver slagen. HSD-Breda 10 2-5: HSD kon geen beroep doen op wisselspelers en dat brak die ploeg vooral in de twee de helft op tegen het zeer jeugdige Breda. Vrijwel het volledige team van die club bestaat uit spelers die m één groep overgekomen zijn uit de jongens A. Tech nisch had dat team wat meer inhoud, maar ook con ditioneel kwam HSD in de tweede helft tekort. Breda nam vrij vlot de lei ding. Niet veel later liet Casper Bierens 1-1 note ren. Nog voor de doelwisse- ling maakte Breda er 1-2 van. Na rust werd het zelfs 1-3 en 1-4, voordat HSD opnieuw via Casper Bie rens tegenscoorde. Die stand bleef lang gehand haafd. In die periode kreeg de thuisploeg zelfs enkele kansen om de aansluitings treffer te scoren. Die werd niet gemaakt. In de slotfase liep Breda uit naar 2-5. HSD-Zevenbergen 2 4-1: Het scoren ging in de eer ste helft moeizaam. HSD kreeg in die periode zeven strafcorners, maar kon er geen in een doelpunt omzet ten. De enige treffer werd gemaakt door Mirelle Koks. In de tweede helft kwam een nog meer gemoti veerd HSD binnen de lij nen. Dat resulteerde al snel in de 2-0 door Goswin van den Assem en de 3-0 door Nanda van Kampen. Zeven bergen scoorde uit een toe gekende strafcorner nog 3-1. Marloes Faut bepaalde tenslotte de eindstand op 4-1, uit een strafcorner. Zierikzeese handbalploeg wint met 23-17 door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Na een afwezig heid van zeven jaar is de Zeeuw se handbalderby tussen Life- design/Delta Sport en EMM weer terug. Gisteren troffen bei de ploegen elkaar in de Zierik zeese sporthal Onderdak. De jeugdige thuisploeg won de fy sieke ontmoeting vrij eenvoudig van de oude garde uit Middel burg: 23-17. Het was gisteren één groot feest van herkenning. Handen wer den geschut, praatjes gemaakt en herinneringen opgehaald. Even leek het erop alsof er een gezellige reünie aan de gang was. Gezien de vele 'dwarsver banden' een logisch tafereel. Zo maakte Delta Sport-schutter Joey Aertssen voorheen onder deel uit van de ploeg van EMM. Middelburger Jean-Marie Toubi- ana verdedigde op zijn beurt ja renlang het blauw van Delta Sport. Harold van Zwieten speelde ooit bij de Zierikzeeën- aren en trainer/coach Eric Din- gemanse van EMM was in het verleden trainer van het Schouwse zevental. Toen eenmaal het eerste fluitsig naal had geklonken, werd er een stevige potje gehandbald, waar bij het er niet altijd even zacht zinnig aan toeging. In de eerste helft deden beide ploegen geens zins voor elkaar onder. De 9-9-ruststand was illustratief voor de enorme inzet van beide kanten. Na de hervatting nam Joey Aertssen Delta Sport als van ouds op sleeptouw. Met twee treffers op rij bracht hij EMM ei genhandig een belangrijke slag toe. „Het was duidelijk dat EMM er in de tweede helft al vrij snel doorheen zat. Eigenlijk waren de Middelburgers op het einde van de eerste helft al moe. En Delta Sport werd steeds beter", zei Aertssen, goed voor zeven doelpunten, na afloop. „Dit voelt zo lekker, joh. We hebben ons zo gefocust op deze wed strijd. Er zat vooraf enorm veel spanning op. Ik had zelf gewoon kippenvel vooraf. Maar ik ben blij dat ik zo goed in de wed strijd zat vandaag." Conditie EMM-middenopbouwer Jean- Marie Toubiana had eveneens met zeven treffers een belang rijk aandeel in de score. Daar waar Aertssen na rust pas excel leerde, deed Toubiana dat al in de eerste helft. „Dit was mijn eerste wedstrijd dit seizoen. In de tweede helft ging het gebrek aan conditie toch wel erg mee spelen. Ik denk dat Delta Sport terecht gewonnen heeft vanmid- Zwaar gehinderd door Tijs de Vos legt rechterhoekspeler Arjo Nieuwkoop van Delta Sport aan voor een schot, dat met succes gekeerd zal worden door EMM-keeper Ramon Vael. foto Dirk-Jan Gjeltema door Joop van den Oudenhoven OOSTERLAND - Cees Bouw man van BV Delta uit Colijns- plaat bleek in poule noord van het persoonlijk kampioenschap driebanden tweede klasse van het district Delta Zuid-West de man met de langste adem. In een bloedstollende finale ver sloeg hij routinier Koos Dorre man van DOS. Dorreman werd tweede en Eric Niewenhuyse van Onda derde. Het was tot in de laatste ronde spannend in cafetaria Neffen d'Eule in Oosterland. Koos Dor reman beschikte wel lang over de beste papieren. Naaste con current Cees Bouwman verloor in de vijfde ronde onverwacht van Wim Zandee van ALM. Door zelf te winnen van zoon Ar jan kwam de man uit Renesse aan de leiding in het tussenklas- sement. In de voorlaatste ronde bleven Bouwman en Dorreman aan de winnende hand. De slotronde moest de beslissing brengen. Dorreman had één punt voor sprong, Bouwman het hoogste moyenne. Bouwman moest dus winnen, Dorreman had aan een remise genoeg. Fraai was de fi nale tussen hen allerminst, span nend wel. De verdediging voer de de boventoon. Het ultieme doel, het maken van een punt, werd nogal eens vergeten. Uiteindelijk ging de zege met 25-19 na 65 beurten naar de Noord-Bevelander. Die kreeg op basis van het vertoonde spel over het gehele toernooi waar hij recht op had. Zijn moyenne 0.534 was het hoogste van alle deelnemers, de hoogste toernooi serie (7) deelde hij met Eric Nie wenhuyse. Cees Bouwman verdiende met zijn overwinning van zaterdag een plaats in de regionale eind strijd, die in Tilburg wordt ge speeld. Eindstand: 1. Cees Bouwman BV Delta 7 gespeeld -11 punten, moyenne 0.534, hoogste serie 7, hoogste partij 0.641; 2. Koos Dorre man DOS 7-10, 0.448, 6, 0.641, 3 Eric Niewenhuyse 7-9, 0.507, 7, 0.675; 4. Piet van de Parel De Sportvisser 7-6, 0.480, 4, 0.543; 5. Arjan Dorreman DOS 7-6, 0 435, 5, 0.625; 6. Nico Tuinman Winden burg 7-5, 0.419, 5, 0.500, 7. Maar ten Bruijnes De Graanbeurs 7-5, 0.417, 5, 0.595; 8. Wim Zandee ALM 7-4, 0 387, 3. 0.625. dag. Zij waren gewoon veel fel ler dan wij." Met een lach van oor tot oor nam Delta Sport-trainer Jaap Niemans na afloop met graagte de vele felicitaties in ontvangst. „Je ziet dat het jonge talent van middag heeft gezegevierd. Wat een leuke pot was dit", zei hij in een eerste reactie. Om vervol gens trots de gekozen strategie uit de doeken te doen: „De ge middelde leeftijd van EMM ligt denk ik zo'n vijftien jaar hoger. De bedoeling was dat wij ge woon in een hoog tempo bleven spelen, om zo EMM eronder te krijgen. En dat lukte. Zeker in de tweede helft zaten ze er hele maal doorheen." Coach „Voor EMM is dit een hele zwa re competitie", stelde de gebles seerde EMM-keeper Eef van Ginkel, die gisteren als coach op trad. „We hebben een smalle se lectie, maar moeten wel veel wedstrijden spelen. Hopelijk krijgen we niet te veel blessures, anders wordt het nog moeilijker voor ons." Voor de Middelburgers is het dit seizoen zaak zich te handhaven. Van Ginkel: „We proberen in de eerste klasse te blijven, maar eventueel één klasse terug met dit team zou ook niet erg zijn. Dan kunnen we de jeugd gaan inpassen, die eraan zit te ko men." Uitsluiting door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Het vrouwenelf tal van WIK'57 boekte zaterdag op eigen veld een klinkende overwinning. Het bezoekende Rijsoord werd met 7-1 versla gen. Zierikzee nam door de 2-1-winst op Dauwendaele in de allerlaatste minuut de koppo sitie over van de bezoekers. ZSC'62 verloor in en tegen Krui- ningen met 2-0. WIK'57-Rijsoord 7-1: Met goed voetbal en verschillende mooie doelpunten heeft WIK'57 zater dag een verpletterende zege ge boekt op het bezoekende Rijs oord. „Ik ben blij dat wat we op de trainingen oefenen er nu lang zaam maar zeker uitkomt", zei WIK-trainer Ko Goudriaan te vreden. De openingstreffer kwam op naam van Jaimy van Beveren. Bianca Kloet en andermaal Van Beveren zorgde al na 20 minu ten voor 3-0. Na een half uur maakte Jenniffer Goudriaan de mooiste. Vanaf een afstand van 25 meter liet zij de bal in het net ploffen. Na de hervatting scoor de Saskia Kloet nog twee keer. Haar zus Bianca zorgde voor de 7-0. Na een foutje in de WIK- verdediging redde de bezoe nog de spreekwoordelijke» Zierikzee-Dauwendaele Tot de laatste minuut zatb niet in, maar Zierikzee toch de koppositie Door de 2-1-zege werdsiï tje gewisseld met Dauwend In de eerste helft bleef het beperkt tot enkele kansjes en weer. In de tweede helft opendel wendaele de score. Een eoj in de 20e minuut werdve gens door Annemarie Lont! één keer achter de doelvroat kruid: 1-1. Terwijl iedereen al had verzoend met het a spel, bracht Ellen Bijzet a zee in de laatste minuut' nog de overwinning. Kruiningen-ZSC'62 2-0: i wel ZSC'62 een groot deel de wedstrijd controleerde,? den twee foutjes in de ven) ging ervoor dat de t' kon winnen. In de eerste tied nuten van de eerste helft k Kruiningen nog wel fel w startblokken, maar a ZSC-keepster Manon vs? Zande haar team op de Net voor rust opende Kna gen de score na een uitval een counter in de tweede kwam de 2-0 tot stand. Tot aan de rust hielden beide ploegen elkaar exact in even wicht. Met maar liefst tien straf fen (gele kaarten en twee minu ten uitsluiting) moest het arbi trale duo regelmatig ingrijpen. Ook in de tweede helft werd veelvuldig de twee minuten straftijd gehanteerd. Zo kon het gebeuren dat er regelmatig vijf-tegen-vijf gespeeld werd. Langzaam maar zeker werd evenwel duidelijk dat Delta Sport de derby zou gaan win nen. De voorsprong werd gestaag uit gebouwd. EMM werd volledig beurs gebeukt. Scores Delta Sport: Guust Sluys 3, Jim Niemans 4, Leon van de Zan de 1, Erwin Bos 2, Joey Aertssen 7, Kenneth Mellaart 1. Jordy Nie- mans 2, Rick Evertse 3. Scores EMM: Edwin Davidse 3, Tijs de Vos 2, Jean-Marie Toubia na 7, Jurgen Vermaat 1, Eric Din- gemanse 1. Alexandre Benoit 3. Zierikzee. Clubkampioenschappen Delta Sport. Mannen. Meerkamp (100, 800, ver, kogel, speer): 1. Arjan Meijer 1810, 2. Joachim Schot 1151, 3. Marco van Vliet 553. Masters: 1. Jos Geluk 1842, 2. Ni co van Nieuwenhuyze 1159, 3. Rene van den Berg 670. Steeplechase 3000 m: 1. Pieter Jan Fioole 12.24.7, 2. Tom my Staal 12.44.6, 3. Arjan Meijer 13.59.6, 4. Jos Geluk 13.19.7, 5. Joost Geluk 14.07.8. 1000 m: 1. Nickey de Lobze 3.51.9, 2. John de Looze 4.06.4, 3. Danielle Elferink 5.16.2. 800 m: 1. Tom my Staal 2.49.8, 2. Milan Roelofs 3.09.2, 3. Patrick Elferink 3.16.8. Jongens A: 1. Jeffrey van der Meule 1082. Jongens B (100, 800, hoog, ko gel, speer): 1. Paul van Nieuwenhuyze 1749, 2 Raymond Elferink 1473. Jon gens C: 1. Mark Mol 2348. Jongens D (80, 1000, ver, kogel, speer): 1. Tom Boot 1955, 2. Joost Geluk 1890, 3. John de Looze 1778. Jongens D (80, 1000, ver, kogel, speer) 1. Tom Boot 1955, 2. Joost Geluk 1890, 3. John de Looze 1778. Pupillen. Jongens A1 (60, 1000, ver, kogel, balwerpen): 1 Tom van den berg 2639, 2. Edwin van Beemden 2130, 3. Noah Heijen 2116. Jongens A2 (60, 1000, hoog, kogel, balwer pen): 1 Tommy Staal 29.69, 2. Milan Roelofs 2421, 3. Patrick Elferink 2260. Jongens B (40, 1000, ver," pen): I.Tijs Geluk 1781,2Svwi 1716, 3. Hidde Bolijn 1411 Joo-" (40, 600, ver, balwerpen): 1 lebrand 1287, 2. Luc van leew" 3. Thijn Jansen 1200. Jongen (40, 300, ver, balwerpen):' M Flikweert 2230, 2. Pelle Gelde» 2193,3. Jesse den Toom 2191. Vrouwen. 1. Emmely Schot 24 Nadine Rikhof 2133, 3. Kim Kioefi Meisjes B (100, 800, hoog, K' speer): 1. Yavanne van derveet 2. Hanneke Danschutter 1546 j* C (80, 600, hoog, kogel, spe« Nickey de Looze 2295, 2 Da"16"® rink 2015, 3. Evelien Doelens11 Meisjes D (60, 600, «r, speer): 1. Kristy BlommsedJ Kelly van Harmeien 2074.3- ïa' 2068. Pupillen. Meisjes A1 (l- kogel, balwerpen): 1. Meikev® tel 2314, 2. Aileen Blommae^ Manon Jansen 1386. Meisjes Sanne van Mourik 2037,2. H»«l man 1917, 3. Linda de Vlieger Meisjes B (40, 1000, ver," pen): 1. Emma van Mourik Maud van Liere 1353, 3 W**» Moort 1164. Meisjes C (40,6™ balwerpen): 1. Sarah van Vliet" Mirthe van Gastel Kemp 755. Meisjes mini'™' ver, balwerpen): 1 Bntt v* 1968, 2 Julia Glerum 1956.3 W houwer 1462.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36