Eendracht maakt macht bij SSV ms* ■isatm waas. PZC Keeper Bevelanders nog niet gepasseerd Verrassend verlies Sekongo in damstrijd Werker beslist Veerse derby Arnemuiden bewaart de rust na derde nederlaag Beste start SSV in 37 seizoenen uitslagen Bouwman heeft langste adem in driebandenstrijd esessbsbbb De Visser rukt op in RES-cross door Jan Daqevos GOES - I)e supporters van Arne muiden worden al ongeduldig, maar trainer Ad Roovers laat zich vroeg in het seizoen nog geen complexen aanpraten. ..Wij misstaan heus niet in deze klasse", zei de trainer zaterdag na afloop van het verloren duel (4-1) met SSV'65. De cijfers spreken voorlopig niet in het voordeel van Roovers. Debutant Arnemuiden heeft er drie volledige wedstrij den in de eerste klasse opzitten en de balans is negatief: nul pun ten, twee doelpunten voor (waar van er ook nog één door de te genstander gemaakt) en al ne gen goals tegen. „We zijn pas drie wedstrijden onderweg", zei Roovers zater dag. „Natuurlijk moeten er din gen verbeterd worden, maar van daag hadden we in bepaalde fa ses ook de overhand. SSV is een GOES - SSV'65 won zater dag zijn vierde duel op rij. Slechts één keer eerder won de Goese club zijn eer ste vier wedstrijden van een competitie. Dat was in het seizoen 1968/1969, in de derde klasse van de afde- ling. In zijn derde bestaansjaar opende SSV'65 destijds for midabel: Nieuwdorp 3 (17-0), 's-Gravenpolder 2 (2-1), 's-Heer Arendskerke 2 (5-1) en Kloetinge 4 (11-2) werden achtereenvol gens verslagen. De winnen de serie eindigde pas in de tiende wedstrijd, tegen Hoedekenskerke (1-4). De huidige verslagen tegen standers waren stukken aansprekender: GJS, Roda Boys, Achilles Veen en Ar nemuiden. Allemaal eerste elftaliën. kampioenskandidaat, maar het was toch niet zo dat die ploeg er twee maatjes bovenuit stak." Zo groot was het verschil inder daad niet, maar SSV won zater dag toch ruim op punten. De Goese formatie had een sterkere as (Van Campenhout, Gueye, Langeveld, Koopmans), verde digde beter en was voor de goal veel dreigender dan de oppo nent. En de wijze waarop de tweede helft na een 3-1-voor sprong werd uitgespeeld, oogde volwassen, precies zoals het een topploeg betaamt. SSV gaf nau welijks nog een kans weg. Het grote verschil met andere ja ren is de aanvallende kracht van de Goese equipe. Vorig jaar moest de doelpuntenproductie voornamelijk van Christiaan Boon komen, deze competitie heeft trainer Cees Houtepen met Chinedu Chukwugbo (zaterdag overigens geblesseerd) en Arjan Koopmans veel meer troeven in de hand. De laatste maakte za terdag in het duel met Arnemui den zijn zesde treffer al. Een ander sterk punt is volgens Houtepen de saamhorigheid bin nen de ploeg. Vorig seizoen bots ten verschillende karakters nog al eens en was het acceptatiever mogen gering. Dit jaar lijkt de ideale mix gevonden. „Ik kreeg met zeven nieuwe spelers te ma ken en heb veel aandacht aan de teambuilding besteed", vertelde Houtepen zaterdag. „We zijn een dag weggeweest, naar Scha- rendijke en hebben daar van al les met elkaar gedaan. Een beet je fietsen en een spelletje frisbee gespeeld. Dat is een simpel spel letje, maar het is wel een spelle tje zonder regels en waar je dus iets van tevoren over moet af spreken. Het kwam op communi catie, openheid en samenwer king aan. Het effect daarvan is nu te zien in het veld. De betrok kenheid is groot, we opereren als een ploeg." Houtepen fungeert daarbij als het wakend oog. Hij moet af en toe bijsturen, een tactische in greep doen en hameren op de scherpte. Zoals zaterdag, toen SSV na een vroege voorsprong (Stefan Paardekooper schoot al in de eerste minuut raak na een vrije trap van Björn Langeveld) zich liet terugdringen door een fel spelend Arnemuiden. Mentale dreun Dat was in een fase waarin de Walcherse formatie zich leek te herstellen van de mentale dreun die was uitgedeeld. John Crucq, Leon van Belzen en Arjen Kats namen de ploeg op sleeptouw. Vooral Kats was een plaag voor SSV. Hij kwam in de 26e mi- maandag 26 september 2005 vvb, Bart van Steveninck (nummer 9) van Arnemuiden gaat onderuit na een duw van Michel de Groote. De toegekende penalty wordt even later gemist. foto Mechteld Jansen nuut ook goed door op rechts en zag dat zijn voorzet door een pa niekerige SSV-verdediger Ron nie Hillebrand in het doel werd geschoten: 1-1. De thuisploeg strafte hierna zwak verdedi gend werk van Arnemuiden op nieuw af en kwam via een gave kopbal van Koopmans op 2-1 Bart van Steveninck kreeg hier na de kans om de wedstrijd nog een positieve wending te geven, maar de spits heeft het dit sei zoen nog niet. Hij mocht na een overtreding van invaller Michel de Groote (duwfout) van elf me ter aanleggen, maar deed dat zonder overtuiging. Van Cam penhout keerde het schot. Drie minuten later lag de bal aan de ander kant wel in het net. Even was er geen communicatie tus sen doelman Roy den Dunnen en verdediger Jaco Moerdijk, waardoor de laatste een onschul dige voorzet zomaar in eigen doel kopte. „Dat was de zoveel ste klap", zei Roovers. Arnemuiden was geslagen en verslagen. De tweede helft werd een formaliteit, waarbij SSV al leen vergat het surplus aan kwa liteit in grote cijfers uit te druk ken. Het bleef bij een doelpunt van Dennis van der Welle na een prachtige pass over 40 me ter van Björn Langeveld: 4-1. SSV'65-Arnemuiden 4-1 (3-1). 1. Stefan Paardekooper 1-0, 26. Ron nie Hillebrand eigen doel) 1-1, 34. Arjan Koopmans 2-1, 38. Jaco Moerdijk (eigen doel) 3-1, 75. Den nis van der Welle 4-1. Scheidsrech ter: J. A. M. Stange (Zevenbergen). Gele kaart: Bart van Steveninck, Peter Bil, Jacky de Smit (allen Ar nemuiden), Mamadouba Gueye, Michel de Groote (beiden SSV) Aantal toeschouwers: 450. SSV'65: Christol van Campenhout; Ronnie Hillebrand, Mamadouba Gueye, Michael Cabenda, Arno Me- laard; Dennis van der Welle (82. Jaimy van Bloppoel), Björn Lange veld, Arjan Koopmans, Marcel Ko- le (30. Michel de Groote); Paul Bom en Stefan Paardekooper (62. Christiaan Boon). Arnemuiden: Roy den Dunnen; Pa trick Siereveld (50. Marvin Meer man), Jaco Moerdijk, Corjan Ma rijs, Peter Bil; Arjen Kats, John Crucq, Leon van Belzen, Jarco Sie reveld (50. Jacky de Smit); Bart van Steveninck, Corné van Belzen (77. Pierre LaGrand). van onze sportredactie GOES - Bevelanders en VCK blijven in de vierde klasse A zon der puntenverlies. De ploeg uit Kamperland heeft zelfs nog geen tegendoelpunt hoeven in casseren. In 4B nam Krabbendij- ke afstand van de concurrentie. Bevelanders-Apollo 4-0: Halver wege de eerste helft kwam de thuisploeg binnen drie minuten op 2-0 door twee treffers van Ro bin van de Moere. Apollo pro beerde het na rust wel, maar na de 3-0 van de net ingevallen Arie Jongejan was de wedstrijd gespeeld. Robert Mast tekende tien minuten voor tijd voor 4-0. VCK-Hoedekenskerke 7-1: Le- von Scheybeler, Bas de Regt (2x), Merijn Dek en Danny Joos- se (strafschop) maakten vijf VCK-treffers in de eerste helft. Pearl Doesburg scoorde bij 4-0 tegen. In de tweede helft ver zuimde VCK de score verder uit te bouwen. Alleen Sander Goe- dee en Erik Goudt scoorden. DFS-SVD 5-1: Met een solo van Michael Leijten werd het na een kwartier 1-0. Anco van der Lin de maakte daarna 2-0. DFS leek binnen, maar SVD kwam via Jeroen van de Zee vlak na rust op 2-1 en pas een kwartier voor tijd werd het 3-1 door Lennart Padmos. In de laatste vijf minu ten werd de score nog uitge bouwd tot 5-1 door strafschop van René van der Linde en een fraaie lob van Jeroen Grefkens. Nieuwland-MZVC 1-1: Na een uur kwam Nieuwland dankzij ex-MZVC-speler Karsten Fe- leus op 1-0. Een te korte inworp werd zes minuten later door doelman Van Eenenaam wegge trapt, maar hij had de pech dat de bal via de rug van Ronald Bakker in het lege doel carambo leerde: 1-1. Wolfaartsdijk - Colijnsplaatse Boys 2-3: Bertus Zoetewey zorg de al na drie minuten voor 0-1. Vier minuten na rust kon Erik de Kok gelijk maken, maar via Nogel Holmes en Dave Bout werd het daarna 1-3. Leon Ta ve nier scoorde twee minuten voor tijd met een strafschop 2-3. Meer zat er voor de thuisclub te recht niet in. Cadzand-Borssele 2-1: In» lijkopgaande wedstrijd het halverwege de tweede l 1-0 door Angelo Martlé, Een nuut voor tijd kwam Borssele lijke door Dave Iyanya, vanaf de aftrap zorgde Martlé nog voor 2-1. lave® .F: Stavenisse - Krabbendijke Martin Bal drukte het krat- verschil met vier goals ij g punten uit. Danny Webersca de 0-1 en Bal zorgde vol 0-2-ruststand. Na rust sect- Bal 0-3 en ploeggenoot! van Houte maakte 0-4. Smits deed namens Stavt nog wat terug maar mei twee treffers gaf Martin Ba! zege een fraaier aanzien. Smerdiek - Mevo 1-2: üj startte goed want Wouter! opende in de twaalfde nè de score. Daarna kwam Sa diek sterk opzetten en scoa via Erik van Haaften de i-l1 rust liet Van Haaften eenk op de 2-1 onbenut en daardo kon Pieter van de Neut vijf nuten voor tijd van afstand' 1-2 zorgen. Kruiningen - Vrederust Edwin van Houte was met treffers de grote man bij ningen. Arno van den Bs opende de score en daarna het tweemaal Van Houte, laatste uit een strafschop, win Demmers bracht Vredei op 3-1 maar uit een vrije schoot Van Houte de 4-1 nen. Wesley Buur bepaaldeè na de eindstand op 5-11 SPS - WIK'57 8-1: stond het al 5-0 door trt; van Willem Bevelander (1 Martin Quist (4-0) en dnen Thijs Nijmeier. Een eigen punt van Leendert de Jonge verde in de tweede helft de op en Bevelander scoorde zijn tweede goal de 7-0.1(j Lisseveld scoorde daarna nt 8-0 en Jan Berrevoets de 8-1 Yerseke - Wemeldinge 1-1: meldinge kwam in de tweedei nuut uit een vrije trap vanTI co Zuijddijk op 0-1 Daarna ren de bezoekers nog dichtbij 0-2, maar een inzet belandde de lat. Na een halfuur spel scoorde Christian van uit een afgeslagen corner de lijkmaker. Jeroen Geerse leidt Serooskerke naar koppositie door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - De groot ste verrassing in de tweede ron de van het Zeeuws damkam pioenschap was de overwinning van Arjo Kousemaker op Leo pold Sekongo, de nummer twee van vorig jaar. Kousemaker ver overde dankzij zijn winstpartij de eerste plaats, die hij deelt met titelhouder Bennie Pro voost. Leopold Sekongo is een sterke combinatiespeler, maar soms werkt dat in zijn nadeel. In de hekstellingpartij tegen Kouse maker kon hij de verleiding om een mooie damslag uit te voeren OOSTERLAND - Cees Bouw man van BV Delta uit Colijns- plaat bleek in poule noord van het persoonlijk kampioenschap driebanden tweede klasse van het district Delta Zuid-West de man met de langste adem. In een spannende finale versloeg hij routinier Koos Dorreman van DOS. Bouwman verloor in de vijfde ronde onverwacht van Wim Zan- dee van ALM. Doordat Dorre man wel wist te winnen kwam de man uit Renesse aan de lei ding. In de zesde ronde wonnen beiden. De slotronde moest de beslissing brengen. Dorreman had één punt voorsprong, Bouw man het hoogste moyenne. Bouwman moest winnen. Dat ge beurde in een bar slechte finale. De verdediging voerde de hoofd rol. Uiteindelijk ging de zege met 25-19 na 65 beurten naar de Noord-Bevelander. Zijn moyenne 0.534 was het hoogste van alle deelnemers, de hoogste toernooi serie (7) deelde hij met Eric Niewenhuyse. Laatstgenoemde schreef wel de hoogste partij op zijn naam. Bouwman verdiende met zijn overwinning een plaats in de re gionale eindstrijd die in Tilburg wordt gespeeld. Pieter van de Parel van De Sportvisser legde beslag op de vierde plaats. Wim Zandee van ALM werd achtste. Het toernooigemiddelde was met 0.451 aan de magere kant. niet weerstaan. Achteraf bleek dat de man uit Ivoorkust te veel schijven had geïnvesteerd. Arjo Kousemaker kon de dam afpak ken en hield aan de transactie een schijf voorsprong over. In het vervolg van de partij slaagde Sekongo er met veel of fers toch nog in op dam te ko men, maar het materiële over wicht van de man uit Goes gaf de doorslag. Vorig jaar bleef Se kongo in het Zeeuws kampioen schap ongeslagen, maar nu is zijn eerste nederlaag al een feit. Bennie Provoost behield de maximale score door een mooie overwinning op Piet Allaart, die vanaf de opening een aanval op zijn rechtervleugel moest door staan. De speler uit Ritthem hield lange tijd goed stand, maar speelde in de tijdnoodfase enkele minder nauwkeurige zet ten. In een stand met wederzijds nog vijf schijven kon Allaart geen kant meer op en moest hij zich gewonnen geven. Aart Walraven en Johnny de Leeuw delen na twee ronden de derde plaats. In de partij tussen Walraven en Peter Schunselaar .was een gelijkspel de enige juis te uitslag, maar Johnny de Leeuw had alle geluk van de we reld toen Jan van de Weteringh in de tijdnoodfase een remise aanbod accepteerde. Tijdens een analyse kwamen de spelers al snel tot de conclusie dat De Leeuw verloren stond. Debu tant Marti jn Rentmeester boek te zijn eerste overwinning ten koste van Kees Rijk. In een ge compliceerde omsingelingspar tij maakten beide spelers veel fouten, zodat de gelukkigste spe ler met de twee punten aan de haal ging. Daaf Kasse behaalde zijn eerste zege omdat René Dus- ebout in een toch al lastige posi tie een ernstige fout maakte, Ook in de promotieklasse viel een verrassende uitslag te note ren: titelkandidaat Jaap Veer- hoek verloor door een fout in tijdnood van zijn clubgenoot Niels Roelofsen. Ludwig Wilson uit Vlissingen en Wim Koppejan uit 's-Gravenpolder delen de eer ste plaats met vier punten uit twee partijen. In de eerste klasse gaat Jan Flik- weert alleen aan de leiding. De man uit Zierikzee won in een sterke aanvalspartij van Jan van der Hart. Aspirant Paulan van Nes en veteraan Ab Smit de len de koppositie in de tweede klasse. door Rudy Booqert SEROOSKERKE - Een sprin gende scrum van Seroosker- ke-spelers illustreerde zaterdag de vreugde over de 3-0-zege op Veere. De eeuwige rivaal was ge vloerd. De beul van Veere heette Jeroen Geerse, de middenvelder met rugnummer 7. Met twee doelpunten en een assist fun deerde hij de winst, die Seroos kerke aan de leiding bracht in de derde klasse A. De derby was al dagen hét ge spreksonderwerp bij Seroosker ke. Een keer verliezen mag, maar absoluut niet van Veere. „Er heerst onderling een grote rivaliteit", vertelde matchwin naar Jeroen Geerse. „Je zag het na de 1-0, toen kwam er op het veld irritatie bij kijken. Toen hebben we het kopje er goed bij gehouden." Ruim vierhonderd mensen kwa men af op de Veerse klassieker, dik tien procent van het geza menlijke inwonertal van beide dorpen. Tientallen wc-rollen werden door de doelnetten gewe ven, tromgeroffel diende als ach tergrondmuziek en de Seroos- jeugd schreeuwde de kelen schor. Koploper Veere tegen nummer twee Serooskerke, ooit vaandeldragers van het Zeeuw se voetbal, nu van de derde klas se. De openingszetten van Serooskerke waren sterk. Het leek wel alsof de spelers van Seroos de boetepot moesten spekken voor elke seconde dat de bal in bezit van Veere was. De jacht leverde weliswaar drei ging op, maar dichter bij het doel dan een schot van Jeroen Geerse dat de lat schampte, kwam Serooskerke niet. „In het middenstuk van de eerste helft kregen we een terugval", consta teerde Geerse. Kruising En toen bleek dat er vijfenhalve kilometer verderop, aan de Bie- weg in Veere, ook hard getraind wordt. Joachim Cornelisse, Veeres topscorer van vorig sei zoen, dook plots op voor het doel van Serooskerke. Zijn schot werd ternauwernood ge keerd door doelman Jerry Hol mes. Vijf minuten later schoot René-Michel Gerritsen, vorig seizoen tweede topscorer van Veere, rakelings langs de krui sing. Toen Seroos-spits Frank Allaart nog twee keer gevaarlijk maar niet doeltreffend was geweest, werd de eerste helft uiteindelijk in balans afgesloten. Beide teams hadden acht doelpogin gen ondernomen, hadden twee corners gekregen en hadden nul doelpunten gemaakt. Met Jeroen Geerse als aanjager zou dat evenwicht in de tweede 45 minuten verstoord worden. „Normaal ben ik niet zo'n scoor- der", vertelde Geerse na afloop. Wat heet! Hij evenaarde zater dag in één wedstrijd zijn sei zoensrecord van twee doelpun ten. „Ik heb dit jaar een nieuwe start gemaakt. Vorig seizoen heb ik door een stage in Enge land een halfjaar niet gespeeld. Toen ik terugkwam, stond er ie mand anders op mijn plek. Ik was conditioneel ook minder, waardoor ik blessures kreeg." Juweeltje Dit seizoen is alles anders. De werker op het middenveld kan plotseling wedstrijden beslis- sen. En hoe! Zijn eerste goal was een juweeltje. Geerse draai de weg bij twee man en stiftte de bal over twintig meter over doelman Wiegmans in het doel: 1-0. „Toevallig heb ik deze week op de training ook zo ge scoord, maar normaal gespro ken doe ik zulke dingen niet." Een kwartier later veroverde Geerse de bal op het midden veld en speelde invaller Patrick van de Putte in de loop aan, die 2-0 maakte. Vlak voor tijd leek Frank Allaart zijn honderdste competitiegoal voor Seroosker ke te maken, maar de vuisten van doelman Wiegmans zaten in de weg. De rebound was echter voor Geerse, die het duel defini tief op slot gooide: 3-0. Serooskerke werd door de 3-0-zege (dezelfde eindstand als vorig seizoen) de nieuwe koplo per. „We maken er geen geheim van dat we voor de titel gaan", zei Geerse. „Ik denk dat dat een reëel doel is. We hebben een jon ge vriendengroep, allemaal twin tigers die de laatste jaren flink zijn doorgegroeid. We spelen al tijd ons eigen spelletje en vech ten er negentig minuten lang voor." Serooskerke-Veere 3-0 (0-0). 55. Jeroen Geerse 1-0, 71. Patrick van de Putte 2-0, 87. Jeroen Geerse 3-0. Scheidsrechter: J. Pleune (Burgh-Haamstede)Gele kaart Theo van Tatenhove, Paul Noya en Tom Nieuwelink (allen Veere). Aantal toeschouwers: 450. Serooskerke: Jerry Hohnes; Renco Francke, Bemado Wattel, Frank Rooze (48. Rudi Geerse), Wil lem-Jan Schoe; Kyrian Guepin (63. Patrick van de Putte), Jeroen Geerse, Nicky Holmes, Alex de Vis ser (69. Wilco de Keuning); Bas Rooze, Frank Allaart. Veere: Rick Wiegmans; Marlijn Brinkhuis, Tom Nieuwelink, Edwin van Tatenhove, Maarten Delies (77. Daniël van Dalen); Adriaan Kroese (60. Peter de Keu ning), René Michel Gerritse, André van Maldegem; Joachim Cornelisse (60. Paul Noya), Jack van Goudswaard, Theo van Taten hove. Serooskerke-doelman Jerry Holmes staat op het punt een voorzet uit de lucht te plukken, voordat Veere-spits Jack van Goudswaard (rechts) gevaarlijk kan worden. De Serooskerke-verdedigers Frank Rooze (tweede van links) en Willem-Jan Schoe kijken toe. foto Lex de Meester Eindstand persoonlijk kampioen schap driebanden tweede klasse district Delta Zuid-West, poule noord: 1Cees Bouwman BV Delta 7 ge speeld -11 punten, moyenne 0.534, hoogste serie 7, hoogste partij 0.641; 2. Koos Dorreman DOS 7-10, 0.448, 6, 0.641; 3. Eric Niewenhuyse 7-9, 0.507, 7, 0.675; 4. Piet van de Parel De Sportvis ser 7-6, 0.480, 4, 0.543; 5. Arjan Dorre man DOS 7-6, 0.435, 5, 0.625; 6. Nico Tuinman Windenburg 7-5, 0.419, 5, 0.500; 7. Maarten Bruijnes De Graan- beurs 7-5, 0.417, 5, 0.595; 8. Wim Zan dee ALM 7-4, 0.387, 3, 0.625. Eindstand persoonlijk kampioen schap driebanden tweede klasse poule zuid van het district Delta Zuid-West: 1. Cees de Frel De Kastanje 7-12, 0.543, 5, 0.625; 2. Jacky Hoogede- ure LBV 7-9, 0.542, 6, 0.892; 3. Johan de Punder Avontuur 7-8 0.495, 6, 0.568; 4. Paul de Kort De Kastanje 7-7, 0.525, 4, 0.609; 5. Edward Jansen De Kastanje 7-6, 0.509, 9, 1.000; 6. Arie Vink Hof van eede 7-6, 0.488, 5, 0.925; 7. Martin Sturm Ons Genoegen 7-4, 0.426, 6, 0.609; 8. Hans Toet Den Oude Arend 7-4, 0.401,4,0.581. Bowlingvereniging Middelburg. Maandagleague: Allie angel - Makzo 0-4, Dekkertjes- Imtech 1-3, Brothers in arms - Doemarwa 3-1, Prutsers - Jamin/Pets place 2-2, Ijsvogel - Ho ven.bedr. Walcheren 4-0, Duck/Spar - La pelotita azul 1-3, Hooizolder - Kwik kwek kwak 1-3. Stand na 9 games: Makzo 10, Imtech 9, Kwik kwek kwak 9, Ijsvogel 8, Doemarwa 8, Hooizolder 6, Dekkertjes 6, Computerservice 6, La Pe lotita azul 5, Hoven.bedr. Walcheren 5, Brothers in arms 5, Allie angel 5, Prut sers 3, Duck/Spar 2, Jamin/Pets place 2. Dinsdagleague: Maljaars - Schrobbe- lerke 3-1, Valkenisse - Steaady state 3-1, S4 - Istimewa 0-4, The duke - Van der Zwan 3-1, Spruijt - BAM 3-1, Ver hoeven - Timmerwerken 2-2, Nailstu- dio - Suzuki 1-3, Pro hair - DOW 3-1. Stand na 9 games: The duke 10, Mal jaars 9, Valkenisse 9, DOW 8, Timmer werken 8, Schrobbelerke 7, Spruijt 6, Is timewa 6, Van der Zwan 6, Nailstidio 5, BAM 5, Pro hair 4, Suzuki 3, Steady sta te 3, Verhoeven 3, S4 3. Woensdagleague: M O bedr. - Mo's 4-0, 't Gootje - Capello 4-0, Poseidon - Coby's speelgoed 4-0, Oliebollen - Stadscafe 2-2, Misset - Auto de Voogd 3-1, Herwegh - Full house 1-3, Bakker bart - Johns 3-1. Stand na 9 games: Oliebollen 9, 't Gootje 9, Poseidon 8, Misset 7, Herwegh 7, M O bedr. 7, Full house 7, Johns 6, Bakker Bart 5, Au to de Voogd 5, Stadscafe 5, Capello 4, Coby's speelgoed 4, Mo's 1 Donderdagleague: EPZ - Binnenuit 3-1EPZ 2 - EPZ 3 3-1Auto Smart - Sla gerij Gillissen 2-2, Eastman - Brabant mobiel 0-4, Wondergem - Pro shop 1-3, Taxi Renesse - Fonsies 1-3 Stand na 9 games: Pro shop 11, Fonsies 11, Bra bant mobiel 9, EPZ 8, Slagerij Gillissen 7, Auto Smart 6, EPZ 3 6, Binnenuit 4, Eastman 4, EPZ 3 3, Taxi Renesse 2, Wondergem 1. Jeugdleague: Pink ladies - Vierkante bal 3-1, Lekker belangrijk - Balzak 1-3, Nu even niet - Night fire 4-0, SNIPZ - ZPINS 3-1. Stand na 9 games: Nu even niet 11SNIPZ 7. Pink ladies 7, Bal zak 6, Lekker belangrijk 6, Vierkante bal 4, Night fire 4, ZPINS 3. Regio Walcheren. Eerste klasse: Taxicentrale - Alfonds/Zuidwest negen 2 16-5, Tympaan - Meiveld 7-3, Oostka- pelle - VZV/Hydrofa 3-8, Oostkapelle 2 - Alfonds/Zuidwest negen 5-15 Derde klasse: Neptunus - fc Laurens 10-3. Vierde klasse: de Stoof - Partner ad vies 4-12. Vijfde klasse: VAW 2 - West- kapelle 2 4-5. Zesde klasse: Hiwako/de Pauw - Draadkrabbers 12-5, Bouwbe drijf Geertse-Janse 1-12. Bekerwedstrijden, eerste «o VZV Hydrofa 3-Domburg l Alfonds/Zuidwest negen 2-Totr< (Torna w.n.s.), VZV/Hydrofa-PSW EPZ - Fat kanaries 2-5, Fraggels-Os kapelle 2 2-5, Dekker/Tramps Eastman/LFA 2-10, Murre/de Visk Onder andere 12-2, MO de Schuif TSA brandpreventie 7-4, Jobsefe werken - AFC 4-4 (AFC w.n.s.l.DIM vocaten - VZV/Hydrofa 2 6-2, Mui Visser 2 - Akkerdaas kado i Garderen/Dekker-vv Hebuspon VZV/Hydrofa 4 - Domburg 3 W,M Domburg - Tympaan 12-4, 0 Voskamp Boys 17-7, Taxicentrak- de Schuur 5-8. Heinkenszand. 1e hoofdvogel; BI meulen (Zorgvlied). 2e hoofdvogé de Jonge (Soranus II). Ie zijvogö Repkes (Victoria). 2e zijvogel: J.Bl ge (Soranus). 3e zijvogel: B V= (St.Andries). 4e zijvogel; P Raas ria). 5e zijvogel- Chr. Hamelink S nus). 6e zijvogel: K. JoosselEdek-s boog). 1e kal. C. de Jonge ISorz* 2e kal: R. Govers (Victoria) 3e Hoogstrate (ADLM. 4e kal: L v 0 (ADLM). 5e kal: P.Repkes (Victo kal: A. de Jonge (Soranus). 's-Heerenhoek. Wip 11e hoofd'5) H. Busschers (Eensgezindheid). 1ez< gel: H. Boonman (Vrije Schutters) 2e vogel: B. Meyer (St. Andries). 3etj gel: E. Maat (Zorgvlied). 4e zijvogell tr. Oosthoek (Vrije Schutters), letó Jeremiasse (Zorgvlied). 2e kal.J H meule (Edele Handboog). 3e n' Jooosse (Edele Handboog). 4e fc Moison (VIOS). Wip 2: Ie ho<# J. Vermeule (Edele Handboog hoofdvogel: H. Koens (ZeelandiaMi vogel: P. Vette (Concordia) 2e zijvt R. v. Eykeren (Vrije Schutters). 3eff gel: J. de Jonge (ADLM). 4e zijvogf- Bank (België). 1e kal: J. Pleiscta (Zorgvlied). 2e kal: R. Klippel(Doeln Hoger). 3e kal: H. Janssen (EdeleHï boog). 4e kal: D. Verdonk (Jac. V Bé ren). Verenigde Senioren, hoek. 1e hoofdvogei: B. BosfStS*. tiaan). 2e hoofdvogel: J HarincH na). 1e zijvogel: C. Eversdijk (StSKa aan). 2e zijvogel: J. Harinck (Disra- zijvogel: A. Rijk (ADLM), 4e zijvc^ v.d. Dries (Vrije Schutters) 1e13- Rijk (ADLM). 2e kal: A. Rijk (ADIJfc kal: H. Hoogstrate (ADLM). 4e tó Repkes (Victoria). Meeste klemevcg A. v.d. Dries (Vrije Schutters). Vlie® de vogel: A. v.d. Dries (Vrije Schuiw! AXEL - Tot de laatste wedstrq dag blijft de strijd om de RES-t tels spannend. Zaterdag, in voorlaatste wedstrijd koirt geen enkele coureur i champagne. pftO VEftKc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 22