Fortis blijft met lege handen achter Vlissingen de zege Mytilus goed uit de startblokken Tafeltennissers SAR op juiste weg De Noormannen ook na vierde speelronde zonder puntverlies winst Swift, verlies Tjoba Ter Steege bezorgl Hockeysters Vlissingen delen de punten maandag 26 september 2005Jj door Jan Roovers GOES - De vierde competitie ronde veldkorfbal leverde zater dag voor de korfballers van Swift, TOP Arnemuiden, Ondo I en Seolto een overwinning op. Fortis verloor. Albatros-Fortis 13-12: Een nip- te, maar terechte nederlaag. 1 „We waren vandaag niet goed genoeg", vond coach Leonard Debbaut. Overgangsklasser For- j tis kwam snel op achterstand en I liep bijna de hele wedstrijd ach ter de thuisploeg aan om de schade te repareren. De Soubur gers slaagden daar een aantal (I keren in. Na 4-1, 6-4 en 9-6 en i', 13-12 in de slotfase lag de aan- 1 j sluiting voor het grijpen. Maar I de toegekende straf worp in de laatste minuut werd gemist. En dus bleef Fortis met lege han den achter. Scores Fortis: Niels Bebelnnr 5, Ha- gar Hoogwerf en Jouri van den - Broeke 2, Elze Blankenburgh, Ma rieke de Rijke en Jacob van Mou- I rik 1. Swift-Tempo 17-16: „Net ge-, noeg. En een heel belangrijke overwinning in deze vierpunten wedstrijd", zei coach Ralph Gil lissen. Eersteklasser Swift sloeg toe in de periode voor rust: de zowel aanvallend als verdedi- gend goede eerste helft leverde een 12-7-stand bij rust op voor de Middelburgers. In de tweede helft kwam Tempo nog sterk te rug. Wat heet: kort voor tijd wa ren de bezoekers bij 15-15 aan gesloten en kon de wedstrijd weer alle kanten op. In de slot minuten toonde de thuisploeg zich mentaal de sterkste, j Scores Swift: Roel Klootwijk 6, Ri- Ichard Geldof 5, Mabel van de Vel- de, Paul van de Berg en Ivo de j!Hond 2. Tjoba-Maassluis 8-14: De thuis ploeg verloor de wedstrijd in de i; eerste helft. „We begonnen te slap, hadden te veel ontzag voor r! deze tegenstander en vergaten te korfballen. We stonden erbij I en keken ernaar", vatte coach jij Ko Crucq het beroerde begin 1, van zijn team samen. Bij rust j leidde Maassluis met 3-8. In de HULST - Het vrouwenteam van Vlissingen sleepte op de valreep een gelijkspel in de wacht in de derde klasse van de hockeycom- petitie. Het duel tegen koploper Berlicum eindigde in 3-3. Een klasse lager walste Rapide met 7-0 over Gilze-Rijen heen. I Vlissingen-Berlicum 3-3: Op ba- I' sis van de tweede helft verdien- de Vlissingen meer dan dit ge lijkspel. Toen domineerde het team constant. Die ploeg open- de ook in de eerste helft sterk. Binnen veertig seconden scoor- de Merel de Kam na een fraaie solo: 1-0. Zeven minuten later kwam Berlicum op gelijke hoog- te. Het wedstrijdbeeld was vrij 1 evenwichtig, maar veranderde in de veertiende minuut. Daarin 5 miste Vlissingen een strafbal en 'i vanaf dat moment sloop er onze- kerheid in het team. Binnen i twee minuten liep Berlicum uit naar 1-3. Al na drie minuten in I de tweede helft scoorde Merel i de Kam. Legio kansen bleven 1 daarna onbenut. Twee minuten voor tijd liet uitblinkster Merel de Kam uit een strafcorner toch 1 j de gelijkmaker noteren. Vierde klasse Rapide-Gilze-Rijen 7-0: Vrijwel de gehele wedsfrijd had Rapide P een veldoverwicht. De thuis- j ploeg kwam sterk uit de start- [I blokken en liep binnen ruim f twintig minuten uit naar 4-0 i door doelpunten van Leonie de Bruijne, Eva Willaert en Karin f Martens (2x). Vrij snel in de tweede helft scoorde Ilse Fran- Jj ckaert 5-0. Pas in de slotminu- jj ten werd die voorsprong uitge- r bouwd naar 7-0 door treffers t van Leonie de Bruijne. Mannen Evergreen-Olympia 4-2: Olym- L pia begon wat voorzichtig aan 8 dit duel. Dat pakte verkeerd uit, [l want binnen tien minuten scoor- j, de Evergreen twee keer. Nog voor de doelwisseling benutte Gijs Schueler een strafcorner. f na de 3-1 van Evergreen, scoor- i: de Arjen de Vries de 3-2. De I thuisploeg scoorde vervolgens r nog één keer. Rapide-Shot 2-3: Het was het- I zelfde verhaal als in de voor- I gaande wedstrijden. Rapide ver- I zuimde zelf voldoende afstand te nemen en kreeg in de slotfase j nog een doelpunt tegen. Koen Totté maakte de 1-1 en 2-1, j maar de Hulstenaren zagen Shot nog met de winst aan de II haal gaan.. tweede helft kwam de ploeg uit 's-Heer Hendrikskinderen terug tot 7-10. Daarna klopte de orga nisatie echter niet meer en kon den de gasten te gemakkelijk weer weglopen. Scores Tjoba: Petra Rijn 3, Sander Harinck 2, Jojanneke Folcke, Mar cel de Dreu en Robert van Schaik 1. Tweede klasse AU Ready-Merwede 14-16: AU Ready leed de eerste thuisneder laag sinds 13 september 2003. Ondo uit Sint Laurens was des tijds met 16-18 te sterk op sport park Bannink. Nu was Merwede de Zierikzeese ploeg de baas. Na een 4-1-voorsprong voor AU Ready kwam de medekoploper terug tot 5-4. Vervolgens viel Jan-WiUem van Nieuwenhuijze uit, waarna het bij All Ready niet meer liep. In de tweede helft was Merwede de bovenlig gende partij, maar All Ready bleef wel goed bij. Scores AU lteady: Dennis Voshart 6, Manon Torensma 4, Jan-Willem van Nieuwenhuijze, Henk de Graaf, Esther Snoek en Given Nooteboom 1 TOP-Korbis 12-10: In een pittig en spannend duel zat het ver schil in het afwerken van de kan sen. Korbis deed dat in de begin fase beter dan de thuisploeg, maar na 2-4 sloot TOP bij rust toch aan: 4-4. TOP ging in de ge- lijkopgaande wedstrijd beter om met de scoringskansen dan zijn bezoekers. Coach Arie Schroevers gaf zijn ploeg een ruime voldoende. Scores TOP: Petra de Ridder 3, Nelleke van Belzen en Carola Meulmeester 2, Jantine Meulmees- ter, Marlies Nieuwenhuyze, Niels Wattel, Ad Bezemer en Hannuël Kramer 1. Derde klasse Togo-Ventura Sport 8-12: Om dat twee lange mannen niet kon den meedoen, had Togo-trainer Sjaak Joziasse de vakken om moeten zetten. De Goese ploeg kwam daardoor slecht uit de startblokken: 2-6 bij rust. In de tweede helft was de verdediging op orde en kwam Togo terug tot 6-6. „Maar we scoren nog altijd niet zo vaak als we willen", zei coach Sjaak Joziasse, die zag dat Ventura Sport de korf wel wist te vinden. Scores Togo: Marscha van Belzen en Robert Jan Huijbregtse 3, Yvon ne en Marcel Joziasse 1 Blauw Wit-Nio 8-9: Coach Bert Mol blijft maar roepen dat zijn ploeg op dit niveau best mee kan. Maar na de tweede neder laag is het toch zaak dat het on derdeel 'afwerken op de korf be ter gaat lopen. Daar moest, na een gelijkopgaande wedstrijd, de oorzaak worden gezocht van de - eigenlijk onnodige - neder laag. Scores Blauw Wit: Danielle Flipse, Bas Rijlc en Marco de Jonge 2, Claudia Timmerman en Edwin Bommeljee 1. Good Luck-Ondo M 13-17: Na een matige eerste helft (7-4 ach ter bij rust) liet coach Edwin Co- ppoolse zijn achttal weten niet gelukkig te zijn geweest met het vertoonde spel. De ploeg had het begrepen, nam de wedstrijd overtuigend in han den en liep in één adem van 7-4 naar 7-7. Daarna verging het Ondo alleen maar beter, met een 17-13-overwinning als resul taat. „Zo moet het dus", zei Cop- poolse. Scores Ondo: Iwan de Pagter 5, Wim Allaarl en Joris Hoogwerf 4, Bas de Pagter 3, Sandra van der Broek 1. Vierde klasse In de vierde klasse C is Atlas uit Ritthem volkomen van slag. Na de vierde nederlaag op rij staat de ploeg nog puntloos onderaan. ZKV-Atlas eindigde in 10-8. KVK-Seolto werd, zoals al was verwacht, eenrichtingskorfbal: 5-13. „Een simpele zege, maar de sco re had hoger uit moeten vallen", vond coach Jaap Jan Ritsema. Mytilus en Voko maakten reclame voor het volleybal. door Peter van Kouteren GOES - De Zeeuwse volleybal teams zijn de competitie matig begonnen. Slechts de mannen van Mytilus (3-2 tegen Voko/Finenzo), Kwiek (3-1 bij Rijnmond 5) en VVS'92 kwamen tot winst. Alle vrouwenteams le den een nederlaag. De vrouwen van Morres/Hulst verloren in de regiodivisie met 3-1 van SSS. Savok ging in ei gen huis kansloos onderuit te gen Voko/Finenzo (0-4) en Kwiek ging werd door Benevia met lege handen naar huis ge stuurd: 4-0. Morres/Hulst 2 ver loor in de promotieklasse met 4-0 van Foranto. De mannen van Morres/Hulst kregen met 3-1 klop van Rijn mond 4. Mytilus-Voko/Finenzo 3-2 (17-25, 25-20, 26-24, 21-25, 16-14): Een echte thriller tussen twee teams, die reclame voor het volleybal maakten. In een bijna twee uur vergend duel trok Mytilus aan het langste eind, maar maakte Voko meer setpunten. De bezoekers be schikten over een uitstekende sprongservice en bestookten My tilus vanaf het eerste fluitsig naal met dat wapen. De thuis ploeg keek in een mum van tijd tegen een 2-6-achterstand aan en werd in de eerste set naar een kansloze nederlaag gespeeld. Daarna kreeg Mytilus vat op de tegenstander. De thuisploeg ser veerde vaak kort over het net en blonk vooral in verdedigend op zicht uit. Na twee setzeges stok te het ritme aan het eind van de vierde set. Dat leidde tot een vijfde set. waarin beide teams gelijkop gingen, maar Mytilus de winst veilig stelde. Rijnmond 4-Morres/Hulst 3-1 (25-22, 25-23, 25-16, 24-26): De Morres-mannen begonnen goed en koesterden tot het 22e punt een voorsprong. Daarna werd het aan Hulst-zijde passend on zuiverder en sloop in aanval lend opzicht onzekerheid in de gelederen. De thuisploeg profi teerde daarvan en trok de eerste set naar zich toe. Ook in de twee de set was Morres/Hulst nauwe lijks minder, maar verzekerde Rijnmond zich opnieuw van winst. „We hadden toch zeker één van de eerste twee sets moéten win nen. We hebben niet slim ge speeld", vond trainer Werner Tak. „Vooral met de opslag niet. Die hadden we veel korter over het net moeten leggen." De oe- fenmeester sprak dan ook van een gemiste kans. De thuisploeg pakte ook de derde set en bracht daarna veel andere spelers bin nen de lijnen. Dat bood Morres/Hulst gelegenheid om te gen te scoren. Rijnmond 5-Kwiek 1-3 (19-25, 23-25, 25-21, 22-25): Kwiek was voor het eerst compleet en maak te met een verjongde groep een goed debuut in de promotieklas se A. Toch was aanvoerder Erik van Breda niet helemaal tevre den. „Omdat we niet allemaal lekker hebben gespeeld." Kwiek benut te het duel tegen het jonge Rijn- mond-team om te experimente ren. In de eerste twee sets en de laatste set profiteerden de Zeeuwen van fouten van de thuisploeg. In de derde set werd Kwiek met een sterk gewijzigde ploeg net te licht bevonden. Volley Zuid-WS'92 2-3 (25-14, 17-25, 25-15, 13-25, 12-15): Een met een krappe selectie afge reisd WS'92 haalde een 2-1- achterstand op. Dat gebeurde in een uiterst vreemd duel, waarin beide teams beurtelings met gro te cijfers wonnen. Bepalend voor succes was een goede servi ce. Met een grote werklust in het achterveld knokte WS'92 zich vanaf de vierde set terug in de wedstrijd. De Vlissingers na men in de vijfde set het initia tief en lieten zich niet nog eens verrassen. Vrouwen SSS-Morres/Hulst 3-1 (25-23, 19-25, 25-23, 25-19): Een wed strijd, waarin ervaring de door slag gaf. Op beslissende momen ten ging het in de jonge Zeeuws-Vlaamse formatie col lectief fout. Morres/Hulst koes terde in de eerste set lang een voorsprong (16-19), maar raakte in de slotfase de draad kwijt, toen SSS aanzette. Morres- /Hulst serveerde naar behoren, maar bleef vooral passend in ge breke. „We werden te veel ge dwongen om stereotiep aan de buitenkanten aan te vallen", vond trainer Guido de Beule. Na winst in de tweede set was Morres/Hulst lang de gelijke van SSS. In de derde set legde de enthousiast spelende Zeeuw se formatie nipt het loodje. In de slotfase van de vierde set wer den na 19-18 een paar misver standen op rij afgestraft. Benevia-Kwiek 4-0 (25-22, 26-24, 25-15, 25-19): Hoewel Kwiek moeizaam op gang kwam, kon het de thuisploeg in de eerste twee sets lang bijbe nen. Net als in de voorbereiding verloor Kwiek een paar sets met foto Mechteld Jansen klein verschil. Na verlies in de eerste set had Kwiek geruime tijd het initiatief. Dat resulteer de in een 19-23-voorsprong in de tweede set. Die kon onder druk echter niet worden verzil verd. Daarna was een nog naai de juiste patronen zoekend Kwiek de draad kwijt. De Bruse formatie maakte te veel fouten. De thuisploeg profiteerde daar van en won de twee laatste sets afgetekend. Savok-Voko/Finenzo 0-4 (18-25, 18-25, 14-25, 22-25): Savok wekte geen moment de in druk een set te kunnen pakken. De Zeeuws-Vlaamse formatie kwam er aanvallend niet door heen en had zelf geen antwoord op de sterke Voko-aanval. De thuisploeg stond voortdurend met de rug tegen de muur en ver loor kansloos. Foranto-Morres/Hulst 2 4-0 (25-10, 25-13, 25-15, 25-17): Fo ranto was veel beter en zette de erg jonge Morres-ploeg meteen onder druk. De Zeeuws-Vlamin gen boden elke set wel meer te genstand. Dat was vooral aan de Hulster vechtlust te danken. Toch had Morres/Hulst 2 geen schijn van kans. Vooral in aan vallend opzicht beschikte de thuisploeg over veel meer kracht. door Alex Krappen HILVERSUM - De tafeltennissers van SAR/Rabobank hebben een grote stap naar handhaving in de tweede divisie gezet. In Hilversum werd het lastige Vic toria met 2-8 opzijgezet. Bij de mannen van TTC Middelburg loopt het stroever, zij verloren met 6-4 van VTV. Na 1-1 liep SAR/Rabobank uit naar 8-2 in Hilversum. Waar Leon van Boven na mens SAR vorige week nog driemaal on gelukkig verloor, herstelde hij zich nu met een prima optreden. Hij bleef net als Dennis Verdurmen ongeslagen. Wim 't Hooft moest twee opponenten felicite ren. Bij de mannen van TTCM haalt voorals nog alleen Mare Hackenberg zijn ni veau. Hij kon met drie winstpartijen echter niet voorkomen dat TTCM ver loor. Marijn Vevgen wist slechts één schamel puntje aan het totaal toe te voe gen. Wesley Wegman had wel kansen op een zege, maar kon een mooie voor sprong niet verzilveren. Beide Zeeuwse tweede-divisieteams staan met elf punten uit twee wedstrij den boven de rode streep, maar TTCM heeft de nummers vijf en zes van de ranglijst al gehad. In de tweede divisie voor vrouwen teams verloor SAR/Rabobank van Do- cos. Het werd 4-6. Stefanie Fassaert en Lacey Koole wonnen beiden twee par tijen. Lindsey Boerdam won geen enke le keer. SAR staat nu gedeeld tweede, met maar twee punten achterstand op datzelfde Docos. Eén klasse lager boekte SAR 2 een 7-3-overwinning op Dordrecht 2. Dat was een niet geringe prestatie, want SAR 2 trad aan met invalster Judith Morcus, die nog één zege boekte ook. Nathalie van Wolffelaar won drie par tijen, Chantal Remorie twee. SAR staat gedeeld tweede, met al vijf punten ach terstand op het ongenaakbare Scylla. In de hoofdklasse verloor Arnemuiden opnieuw. Dit keer was titelfavoriet Backhands met 6-4 te sterk. Jan Steijn en Robert Steenbeek wonnen beiden twee partijen, de wisselvallige Stefan de Groot kwam niet tot scoren. TTCM 2 veegde Smash'76 met 1-9 van tafel. Leo Zuidweg en invaller Michel Sperling bleven ongeslagen, Thomas Groene- woud verloor van Christian van 't Hof. TTCM 2 gaat nu aan kop in deze klasse. Arnemuiden zit in de gevarenzone. Jeugd In de jongens A-klasse kwam TTCM door een off-day van Emiel de Rijke niet verder kwam dan 5-5 tegen koplo per HBC 3. Wouter van der Mark won al zijn duels, Sören de Witte won twee partijen. TTCM staat nu tweede op slechts twee punten achterstand op HBC 3. In de B-klasse kon Arnemuiden het niet waarmaken tegen FvT. Het werd 2-8, al leen Arjan Korstanje won één partij. Door deze zware nederlaag staat Arne muiden weer in de middenmoot. Vlak daaronder staat Reynaert, dat met 5-5 gelijkspeelde tegen TTV Nieuwe- gein. Stephan Pieters en Bart Mangnus wonnen beiden tweemaal, Tsjung Yuen Zhang heeft de vorm nog niet te pakken en verloor weer drie partijen. In de meisjes B-klasse speelde Arnemui den gelijk tegen Avanti. Christel van Waarde won al haar partijen, Claudia van Belzen en Dominique van de Kette rij voegde daar beiden één zege aan toe. Arnemuiden staat nu gedeeld tweede. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Breskens her stelde zich in de derde klasse A van het zondagvoetbal van de nederlaag van vorige week bij Patrijzen. De Zeeuws-Vlaamse formatie won met 2-1 van SC Gastel. Koploper VC Vlissingen behaalde hetzelfde resultaat uit bij Moerse Boys. Breskens-SC Gastel 2-1: Trai ner Marco Groeneveld wilde het SC Gastel, door velen als titel kandidaat aangemerkt, via ene- kele tactische ingrepen lastig maken. Na zes minuten leek dit plan in duigen te vallen na de 0-1 van Pascal Frik, maar nog voor rust bogen Gino Vink en Ilyas Yavuz de stand om tot 2-1. In de tweede helft was er pressie van de bezoekers, maar er wa ren ook kansen voor Elmar Lau- ret en Ralf Kramer. Kort voor tijd tikte Roy Sallet een kopbal nog net onder de lat vandaan en hield zo de drie punten in Bres kens. Moerse Boys-Vlissingen 1-2: Tim van der Vlies bracht de be zoekers al in de tweede minuut op voorsprong: 0-1. Het spel golfde op en neer en na een half uur was het Niek Bastiaansen die de bal uit een vrije trap van Reg van Tiggelt keihard binnen kopte: 1-1. Bijna werd het nog voor rust 2-1, maar de kopbal van Kevin Stoutjesdijk eindigde tegen de lat. Ook de tweede helft bracht kansen voor beide teams. Danny ter Steege werd matchwinnaar voor de Vlissin gers. Hij schoot de bal uit een vrije trap van 25 meter afstand in de kruising. HSC'28-Domburg 3-2: Na de openingstreffer van Lennard Blom in de vijftiende minuut bracht Julian Matthijsen een voor rust sterker HSC'28 op 2-0 bij rust. Kort na het begin van de tweede helft kroop Domburg door het oog van de naald, toen een inzet van Barn- Perk tegen de paal eindigde. Even latei- werd het 2-1 door Chiel Mara- nus via een strafschop. De bezoe kers putten moed uit deze tegen treffer en tien minuten later werd het 2-2 via Martijn Minder- houd. In het laatste half uur» ren er kansen voor beide p.^ gen, maar het was HSC'28 d de overwinning pakte via late treffer van Remeo de Brei 3-2. BSC-Steen 2-1: Na een goe* start van de thuisploeg creeen >i een feller Steen een licht vel* verwicht. Dit leidde na ruim; half uur tot de openingstref van Dennis Buijs: 0-1. In tweede helft ging de thuispio achterin één op één spelen dit leverde al snel de gelijk ker van Eddy Voeten op: 1-1,2, wel BSC als Steen kreeg hien enkele goede kansen, maar h duurde tot de 82e minuutvoo dat Mark Dijkers de 2-1 binng schoot. Kort voor ranseldeded man William Luijcks op fo.m dabele wijze een inzet van Edd 3 van den Bosch uit de bon hoek, waardoor Steen niet. gelijkspel kreeg dat het verdi® t Goes-MOC"17 2-1: In de eerst si helft had de thuisploeg gelu dat MOC'17 verzuimde verdi uit te lopen dan de 0-1 vanEri 'i van de Watering. Na rust ispj een veel feller Goes uit een j der vaatje en werden de Brata - ders teruggedrongen. Koen'Al se bracht in de 53e minuut dege lijkmaker op het bord: 1- Waar MOC'17 veelal loerde i een uitval, zochten de Goesem a ren de aanval. Een kwarti voor tijd bezorgde Patrick Kd ting, die vijf minuten eerdera invaller binnen de lijnen wasi komen, zijn ploeg de ovenr ning:2-l. Zeelandia Middelburg-Patri)3 zen 3-0: Wat kansen betreftw a er sprake van een eenzijdj duel, waarin de thuisploeg 'n leuk deed tot aan het zestien® tergebied, maar daarna slag vaardigheid miste. Toch stoj er halverwege een 2-0-stand het bord via doelpunten vanG za Blaise Ambiti en Keita bakar. Mocht het jeugdige? trijzen nog gehoopt hebben een goed resultaat, dan viel* halverwege de tweede helft j duigen na de tweede gele kaai ;i van Joel Balleur. Vijf minute i voor tijd bepaalde MimoFofai de eindstand op 3-0. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een mini male zege op Koewacht (1-0) bleef De Noormannen ook na de vierde speelronde in de vierde klasse A zonder puntenverlies. De lijstaanvoerder wordt op de voet gevolgd door Axel (4-3 te gen Clinge) en HVV'24 (4-1 te gen Hulsterloo). RIA W. haalde gisteren tegen Vogelwaarde flink uit. Onder meer door drie treffers van Arno Verlinde ein digde dit duel in 6-2. Flink uithalen deed ook Walche ren op eigen veld tegen Hans- weertse Boys. In dit duel in de vierde klas B werd het 6-2 en waren Bart Felius en Vincent de Rijke (beiden tweemaal) trefze ker. Luctor'88 liet tegen Val Aan twee strafschoppen onbe nut, maar won toch nog vrij een voudig met 4-0. De Noormannen-Koewacht 1-0: Na een goede start van de thuis ploeg nam Koewacht steeds meer het initiatief in handen. Tot doelpunten leidde dit echter niet, zodat bij rust een 0-0-stand op het bord stond. En kele minuten na de thee maakte A-junior Erwin Pouwelse de eni ge treffer. Jong Ambon-Aardenburg 1-1: Beide ploegen kregen enkele goe de mogelijkheden, maar de doel mannen staken in prima vorm. Het duurde dan ook tot de 70e minuut voordat Hylke Stroo de bezoekers op voorsprong bracht: 0-1. Jong Ambon ging hierna fanatiek op zoek naar de gelijkmaker en vond die ook. Giacomo Wattel scoorde. IIontenisse-Hoofdplaat 2-1: Ge vaarlijkste man bij de thuis ploeg was in deze fase Alain Joos. Eerst werd hij gevloerd, waarna doelman Jean-Pierre Pi- laet de inzet vanaf elfmeter van Jeroen Maas stopte. Kort hierna eindigde een inzet van Joos te gen de lat, waarna hij op slag van rust de assist gaf bij de o- peningstreffer van Tom Rijk: 1-0. Tien minuten na het begin van de tweede helft bouwde Sam de Theije uit een vrije trap de voor sprong verder uit: 2-0. Hoofd plaat kwam vervolgens meer op zetten, maar pas in de 89e mi nuut schoot Erik de Rechter uit

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 20