t PZC Plaats uw familie berichten in de PZC Ponds 0 maandag 26 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Huwelijk Wij gaan trouwen Jaap Looise Sandra Bouwens op 30 september om 11.00 uur in het gemeentehuis van Sluis. De kerkdienst is om 15.30 uur in de Mozaïekkerk te Gapinge. De receptie is van 19.30 tot 21.00 uur, in het dorpshuis de Spil, Schotsehoek 8 te Gapinge. Ons adres: De Schepenstraat 37 4527 AR Aardenburg Overleden Gij ziet het, want gij aanschouwt de moeite en het verdriet, om het in Uw hand te leggen. Op U verlaat zich de zwakke. Ps. 10:14 Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u mede, dat on danks zijn ziek-zijn toch nog geheel onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man en onze zorg zame vader Jan de Wolf in de leeftijd van 51 jaar. Gerda de Wolf - van Dijke Richard en Evelien llona Rens Inge Grijpskerke, 23 september 2005 Bergwei 614364 AZ Grijpskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 28 september a.s. om 13.30 uur in de Michaëls- kerk aan de Kerkring 26 te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats aan de loodholseweg te Grijpskerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om af scheid van Jan te nemen van 12.45 tot 13.15 uur in bovengenoemde kerk. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen wilt u deze aankondiging dan als zodanig beschouwen Heden overleed nog vrij onverwachts mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom Jan de Wolf echtgenoot van Gerda van Dijke in de leeftijd van 51 jaar. Meliskerke: S. de Wolf - Zwemer Meliskerke: Daan de Wolf Nelly de Wolf - Prins Forieneke, Gert, Aart-jan Meliskerke: Kees de Wolf Francien de Wolf - van Gilst Sabine, Marina, Neline, Floris Biggekerke: Chris de Wolf Mirjam de Wolf - van der Laan Meliskerke, 23 september 2005 Dit weekend overleed geheel plotseling Jan de Wolf vader van onze leerling Inge Gerda, wij willen jou samen met de kinderen alle kracht toewensen bij dit grote verlies, en God vragen jullie hierbij te helpen, namens de kinderen, ouders en leerkrachten van CBS de Regenboog te Oostkapelle Geschokt zijn we door het overlijden von onze buurman Hans Poelstra Altijd vrolijk Altijd belangstellend Altijd tijd voor een praatje Altijd fluitend en zingend Een warm en bijzonder mens. We zullen je missen. We wensen Inge, Eva, Laura, Sjors, Rick, Bram en Birk veel kracht toe om dit verlies te dragen. Ad en Ania Oreel Hans en Addie Weezepoe! Erwin en Feeb van der Land Floyd, Djolienjamie-Lee Bea en Piet van IJzendoorn Ed en Thea Lufeijn, Anne Dick Berendsen enjolande Hendriks llja, Ysis Ellyen Frans Lako Kees en Claudia Hoorweg, Mika Cees en Carina Houtepen Walter van Merriënboer en Inge Kampwart Nicky, Jordy Piet en Lenny Kleppe, Sander, Ivo Paula en Ben van de Waart, Patricio en Ben Henk Leeftink en Colinda Dekker Wouter, Ruben Moedig heeft zij haar strijd gestreden. Op 23 septem ber j.l. hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame, rationele en reislustige zuster, schoonzus ter en tante Gustina Paulina Magdalena van Baak - Meulman in de leeftijd van 78 jaar. Maassluis: H. N. Meulman Utrecht: N. Meulman Canada: S. M. Spit - Meulman A. G. P. Spit Nichten, neven, achternichten en achterneefje Temeuzen, 23 september 2005 Correspondentieadres: M. A. Wiertz - Meulman Ravenstraat 26 8167 NS Oene De afscheidsdienst zal plaats hebben op dinsdag 27 september om 13.30 uur in de aula op de Zuiderbe graafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op bo vengenoemde begraafplaats. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de be grafenis. Guus hield van bloemen. Zijn handen hebben voor ons gewerkt Zijn hart heeft voor ons geklopt Zijn ogen hebben ons tot het laatst toe gevolgd Wij houden van je Heden overleed mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa. Hij leed zonder klagen, wilde nog le ven, maar moest uiteindelijk opgeven. Hubrecht Smits Kattendijke, 9 maart 1927 Goes, 23 september 2005 Zierikzee: A. Smits-van Poelje Berghem: A. W. Muis-Smits J. M. Muis Rens en Flenny Jasper Aart en Mignon Oude Tonge: A. B. Smits W. Smits-Kooiman Menno en Tineke Sandra en Koen Cristine 's-Heer Lauwendorp 11 4301 RA Zierikzee De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden dinsdag 27 september om 15.15 uur in 't Blokhuis aan de Deltastraat 2 te Kattendijke. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kat tendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Heden overleed onze innig geliefde broer, zwager en oom Hubrecht Smits Goes:B. B. Smits J. Smits - Neels Wemeldinge:J. J. Smits - Bras Yerseke: J. J. Smits - van de Bogaard Krimpen a/d IJssel: G. M. Wisse - Smits Trenton Antario (Can.): P. A. van Schelven W. P. van Schelven - Moelker Nichten en neven Heden ontvingen wij het bericht van overlijden van de heer H. Smits Lid van de volkstuinvereniging "Kaaskenshof" Wij wensen zijn vrouw en verdere familie sterkte met dit verlies. G. Vink, voorzitter D. P. Schiettekatte, secretaris There are jome we meet in pa.'.'ing An? forget a.< .won ao they go There are vorm we remember with pleasure And feel honoured and privileged to know You were that kind of peroon Who leaver beautiful memoriebehind And there will be many day.' Which will bring fond menwriev to mind Met liefde nemen wij afscheid van onze levenslustige en inspirerende moeder, zus en tante. Ze leidde een leven vol humor en aandacht voor anderen. Ida Susanna Rosendaal 0 Middelburg 28-12-1923 t Middelburg 24-09-2005 Met veel dank aan de Sint Jans hospice De Casembroot waar zij haar laatste weken zeer liefdevol is verzorgd. Middelburg: M. M. S. Krepel Middelburg: S. C. Fastenau - Rosendaal H. H. F. Fastenau t Amstelveen: M. C. van den Born - Rosendaal W. van den Born Neven en nichten De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op 28 septem ber om 11.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematie zal er vanaf 11.00 uur al daar gelegenheid zijn tot condoleren. Correspondentieadres: M. M. S. Krepel Veerseweg 118 4332 BJ Middelburg ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS HGEBR.DOMMCUSBV Wcstkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuart weg 10, Internet: www.dominicus.nl Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag maar of dat lukte blijft steeds de vraag. Moegestreden is na een intens verdrietige levensa vond overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn zus Janneke Dieleman sinds 12 december 1995 weduwe van Frangois Deij in de leeftijd van 86 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Ter Schorrevoor hetgeen zij voor haar en ons hebben gedaan. Zuiddorpe: Leen en Ina Deij - Wieland Temeuzen: Joke Deij en Cor van der Wende Daniël le en Peter Michael en Jessica Zuiddorpe: Ineke en Koos van Limbeek - Deij Axel: Machiel Dieleman Temeuzen, 24 september 2005 Correspondentieadres: Ter Duinenstraat 6,4574 PV Zuiddorpe. De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op woensdag 28 september om 10.30 uur in de Protes tantse kerk. Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condo leren in de kerk. "Ik weet dan mijn Verlosser leeft Verdrietig geven wij u kennis, dat na een moeilijke laatste levensfase rustig is overleden onze lieve zorg zame vader, opa en overgrootvader Jakob Gideonse sinds 4 mei 2005 weduwnaar van Willemina Boone Veere 1 februari 1919 t Veere 24 september 2005 Wij zijn dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben. Kleverskerke: David Gideonse Jannie Gideonse - van Dis Jaap en Monique; Corinda, Dave Corjaan en Carola; Joëlle, Coen, Roos Willemien en Marco; Anouk Bert Veere: Cees Gideonse Anneke Gideonse - de Nood Danielle en Marcel; Kyra Alexander Esther en Bart Veere: Adrie Gideonse Corrie Gideonse - Vreke Maarten Thomas Veere: Bram Gideonse Gerda Gideonse - Walraven Mieke Evi Marloes Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorg centrum Nieuw Sandenburgh, afdeling Rozenhof voorde liefde\>olle verzorging. Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, afd. Rozenhof Correspondentieadres: van Cittersweg 19,4341 RC Kleverskerke Onze vader is opgebaard op zijn kamer, waar gele genheid is tot afscheidnemen op dinsdag 27 septem ber van 15.00 tot 17.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op donderdag 29 september om 11.00 uur in de kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de algeme ne begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum Nieuw San denburgh gelegenheid om elkaar te ontmoeten en de familie te condoleren. Ps. 116:3 "Rust nu mijn ziel de Heer heeft u bevrijd Na een langdurige ziekte, is op de leeftijd van 86 jaar overleden onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Gideonse Wij wensen zijn kinderen, klein- en achterkleinkin deren veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Ritthem: A. Gideonse f N. Gideonse - Wondergem t Veere: M. Geerse - Gideonse t P. Geerse Middelburg: J. D. Gideonse t J. Gideonse - Melse Amemuiden: J. Gideonse - de Looff N. de Looff t Amemuiden: J. Nijsse - Gideonse J. A. Nijsse t Veere: D. Gideonse N. Gideonse - Poppe t Gapinge: M. Goedbloed - Gideonse J. Goedbloed Gapinge: A. Blok - Gideonse P. Blokt Veere: W. Schuurmans Zoutelande: W. A. M. Wolf - Vermeulen J. Wolf Neven en nichten Veere, 24 september 2005 Soms lijkt het leven droefenis en pijn, alsof je duizend dingen plotseling bedreigen. Soms is 't alsof je armen vleugels zijn en je in de blauwe hemel op kunt stijgen. (Toon Hermans) Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Willy Henri Marie Colsen weduwnaar van Maria Eduarda Cammaart eerder weduwnaar van Emma Maria Simons Ridder in de Orde van Oranje Nassau Oud-wethouder en -waarnemend burgemeester van de gemeente Sas van Gent. 05-09-1916 Temeuzen t 25-09-2005 Sas van Gent Groede: Roeland Colsen Laura Colsen - Danneels Barbara t Manuel Eindhoven: Matthieu Zwolle: Frank Colsen Francien Colsen - Muller Thijs en Iris Rotterdam: Annemarie en Tjeerd Delft: Joost Sas van Gent, 25 september 2005 Correspondentieadres: Burg. J. C. Everaarslaan 34 4503 AB Groede De plechtige uitvaartdienst, waarna begrafenis, zal plaatshebben op vrijdag 30 september om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent. Samenkomst aan de kerk. Er is gelegenheid om de familie te condoleren na af loop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats "Sint Jans Schorre" te Sas van Gent. Pa ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, al waar u vrijdag 30 september om 13.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Vrijdag 30 september zal er om 18.50 uur tijdens de wekelijkse dienst in "De Redoute", aan de Rijsen- burg 2 te Sas van Gent voor vader het gebed ge vraagd worden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Op 23 september overleed toch onverwachts, mijn in nig geliefde, onvergetelijke man en 'soulmate' en onze lieve pappa, schoonvader en opa Hendrilz Visser in de gezegende leeftijd van 89 jaar en 5 maanden. Holwerd, 29 april 1916 Domburg, 23 september 2005 Hij was een mens die iedereen voor ziek en andermans belangen vóór de zijne stelde Janke Visser - Walraven Sonja en Tbeo Jason en Renske Kimberly en Wouter Julian Henriëtte en Sjaak Patri eek Thierry en Jenneke Jurgen en Annie Correspondentieadres: Duinenburg 20, 4357 EC Domburg De overledene ligt tbuis opgebaard, bier is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 27 september van 19-00 tot 20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 28 september. Afscheidsdienst in de Zionskerk te Oostkapelle om 13.00 uur, waarna aansluitend de teraardebestelling plaatsvindt op de begraafplaats te Oostkapelle. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de Zions kerk. Het leven is geen vreed' alhier Geen wapenstilstand vragen Het leven is de strijdhamer Tot in Gods handen dragen. Na jarenlange vriendschap is overleden Henk Visser echtgenoot van Janke Visser - Walraven Wij blijven hem herinneren als een hartelijk en humo ristisch mens. Oostkapelle: Ad en Mieke Maljaars Onze altijd goedgemutste buurman is er niet meer. Buurvrouw Visser en familie we wensen jullie veel sterkte met dit verlies. Jos, Marjo, Marit Tim Liliane T 0800 7 800 800 (gratis) www.lilianefonds.nl voorlichting@lilianefonds.nl giro 7 800 800 Manisha (9 jaar) uit Nepal kon door een verlamming niet goed lopen. Na een operatie loopt ze nu een stuk beter met een beugel. Later wil ze graag dokter worden maar nu vindt ze het vooral leuk om te zingen en te dansen. Het Liliane Fonds betaalt 128,49 voor haar revalidatie. Het Liliane Fonds helpt kinderen zoals Manisha; kinderen die zonder steun geen kans maken op medische of sociale revalidatie. Helpt u mee? Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Op zaterdag 24 september overleed ónze lieve tncc. I der, schoonmoeder, oma en overoma Hendrika Melse-Gunst in de leeftijd van 93 jaar. Goes: Aja Jacobs-Melse Hans Jacobs Roosendaal: Toon Melse Henny Melse-Lems Dennis en Peggy Judith en Marcelino Xander Wolphaartsdijk: Annet Baarendse-Melse Kees Baarendse Correspondentieadres: Bosdijklaan 3 4461 RW Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Na een actief leven is overeenkomstig zijn wens li zijn eigen huis overleden onze zorgzame vad» schoonvader, groot- en overgrootvader Johannes Pieter Ventevogel Ridder in de Orde van Oranje-Nassau sinds 12 oktober 1995 weduwnaar van Jolina Sophia Ventevogel-Haverhoek Vlissingen. Vlissingen.1 22 februari 1912 24 september 200j> Zijn grote betrokkenheid bij gezin en maatschappij, was een voorbeeld en blijft ons inspireren. Amstelveen: Anneke Ventevogel Vlissingen: Jaap en Januschka Ventevogel- van Rheenea Kortgene: Hans en Sylvia Ventevogel-Otterheijm Weesp: Astrid Ventevogel en Jeanine de Bruin Eemnes: Alexandra Ventevogel en Max Bevers Cristiaan, Isabelle Amsterdam: Marjolijn Meynen en Bart Weustink Amsterdam: Pieter Ventevogel en Jessica de Vos Amsterdam: Charlotte Meynen en Ming Roest Vlissingen: Joop Ventevogel en Charissa den Bak kei- Helmond: Lisette Ventevogel en Paul Vogels Kortgene: Beatrice Ventevogel en Raymond Bal Correspondentieadres: Badhuisstraat 95 4381 LP Vlissingen De Uitvaartdienst zal gehouden worden op woens dag 28 september om 14.15 uur in de St. Jacobskert, Oude Markt te Vlissingen waarna de bijzetting plaatsvinden omstreeks 15.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Vetrek vanuit de kerk om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren ia het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeek- straat 620 te Vlissingen. Geschokt zijn wij door het toch nog onverwadï overlijden van mijn geliefde zwager en onze bijzon der geliefde oom Jan Ventevogel zwager van: Rie Ventevogel - Malgo broer van: Piet Ventevogel f oom van: Truus Linke - Ventevogel Ullrich Linke en kinderen oom van: Coby Imanse - Ventevogel Rinus Imanse en kinderen Vlissingen, 24 september 2005 Daar is een uitgestrekte Hand, die op aard' mij helpt en leidt door woestijn en doorgevaar naar het Rijk der Heerlijkheid. Zelfs wanneer mijn voet in het vreemde lan! van het rechte spoor was gedwaald, heeft die Hand geklopt en gewenkt, totdüt ik behouden was wedergehaald! Daar is een uitgestrekte Hand, die op aard' mij helpt en leidt! Op zondag 25 september 2005 hebben we, op 91-j2- rige leeftijd, afscheid genomen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder. Pieternella Sara van den Ouden - van Poeljen gehuwd geweest met Dirk van den Ouden eerder gehuwd geweest met Eduardus Adriana Theodoor de Meijer Bennekom: Maya en Jan Siepel - de Meijer Terneuzen: Helge en Jaap van Drongelen - de Meijer Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Churchill-laan 1060 4532 JJ Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 29 september om 14.00 uur in de Opstandingskerk Bellamystraat 74 te Temeuzen. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condole ren in de kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Woensdag 28 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcen trum 'De Ridder'. Hughersluys 22 te Terneuzen. HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHI.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10