n ledereen kan diabetes krijgei PZC Van der Hooft Diabetes ft ARENSMAN 11 vrijdag 23 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Peter Baartman vader van Erwin Huibregtse, leerling van onze school Wij wensen het hele gezin en alle naast betrokkenen veel sterkte en kracht toe bij het omgaan met dit gro te verlies. Directie, team, ouders, leerlingen, medezeggenschapsraad en ouderraad van de Holtkampschool Bestuur en directiemanagement stichting Prisma Lieve Erwin, dit is voor jou. In een ogenblik van stilte bij een groot verdriet is het fijn dat men er is en hoeven woorden niet. In een ogenblik van stilte, vooral na zo'n groot gemis zegt aanwezigheid voldoende. Voel je echt wat vriendschap is. Liefs van alle kinderen en juf Carolina groep EA Holtkampschool Goes Bedroefd en verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de stiefvader van onze leerling Johnny, Peter Baartman Wij wensen Johnny, zijn moeder, broers en zussen en verdere familie en vrienden veel sterkte toe in het omgaan met dit verlies. Groep 3: Stephanie, Pascal, Stefan C., Gerard, Mia, Jorge, Veronique, Danny, Stefan 1., Niels, Anderson, Erkan, Ko, juf Jolanda, juf Frieda, meester Jaap, juf Carolien en juf Conny. Namens de andere leerlingen, team. m.r. en de ouders van de Deltaschool en directie en bestuur van Stichting "de Korre", J. J. Willemstein. We wensen Daniëlla en haar familie veel sterkte toe met het te jong overlijden van Peter Baartman vader van onze leerling Bestuur, team en leerlingen M5 van SBO De Tweern, Goes Geschokt namen wij kennis van het overlijden van Peter Baartman en leven mee met Michel en zijn naaste familieleden. De medewerkers van Het Goese Lyceum, locatie Bergweg Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van Mia Hermans echtgenote van Etiënne de Wit, voorzitter van EHBO Clinge Wij wensen Etiënne, zijn kinderen en zijn familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. EHBO Clinge EHBO Graauw EHBO St. Jansteen EHBO Nieuw-Namen Tot ons groot verdriet is Ineke Dees van ons heengegaan. Onze gedachten gaan uit naar haar naaste familie en wij wensen hen veel kracht toe om dit verlies te ver werken. Suus Dieleman-van Driel Hendrik Ingeborg Egbert Carien Hans Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle. tel. 0113 340381 Rouwcentrum. Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BC Middelburg internet: www.degrootdekam.nl •AH Herinner mij, maar niet in mijn sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon. Hoe ik was, toen ik alles nog kon. Verdrietig om de enorme leegte die hij achterlaat. Diepe bewondering voor de manier waarop hij zijn strijd gestreden heeft. Wij zijn dankbaar voor alle liefde, levensblijheid, humor, positieve denkwijze en het prachtige leven samen. Mijn lieve man, onze vader, zoon, broer, schoon broer en oom Barend Hendrik Platschorre echtgenoot van Annelies Platschorre-Laurijs Sas van Gent Westdorpe 19-09-1950 t 21-09-2005 Westdorpe: Annelies Platschorre-Laurijs Eindhoven: Sven en Rosita Westdorpe: Björn Niels en Annelies Sas van Gent: Pa en ma Platschorre Familie Platschorre Familie Laurijs Westdorpe, 21 september 2005 Graaf Jansdijk B 172,4554 LD Wij nodigen u uit voor de afscheidsdienst die zal plaatshebben op maandag 26 september om 10.30 uur in de kerk van Onze Lieve Vrouw Visitatie te Westdorpe, waarna Barend in besloten kring ten gra ven gedragen zal worden op het parochiekerkhof al daar. Er is gelegenheid tot condoleren voorafgaand aan de afscheidsdienst, vanaf 10.00 uur, achter in de kerk. Barend hield veel van bloemen, maar nog meer van mensen. Daarom is het zijn wens in plaats van bloemen een bijdrage te geven aan het Koningin Wilhelmina Fonds, kankerbestrijding. Het banknummer hiervan is: 54.40.54.040 te Am sterdam of gironummer: 26000. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Op 55-jarige leeftijd is na een ongelijke strijd, onze zoon, broer, zwager en oom Barend Platschorre Pa en Ma Platschorre Jan en Elly Marjo Carla, Peteren Veerle Wim en Anita John en Cindy Merel en Joost Werner en Jeanie Samantha Riet en Jan Cies Marcel en Karin Bedroefd, maar met bewondering voor zijn vecht lust, nemen wij afscheid van onze schoonbroer en oom Barend Platschorre Je ging veel te vroeg, wij zullen je missen. Goede reis. Ghichelle en Roger, Elly en Carlo, Marijke en Joop Neven en nichten Wij wensen Annelies, Sven en Rosita, Björn, Niels en Annelies en de verdere familie veel sterkte. Al lange tijd waren wij voorbereid, maar wanneer het bericht er is sta je sprakeloos, veel te vroeg moeten onze Scoutingleiders Björn en Niels afscheid nemen van hun vader Barend Platschorre Wij wensen Annelies, Sven, Björn en Niels veel kracht toe om dit verlies te dragen. Bestuur, leiding en leden Scouting Wewekabo Westdorpe Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Barend Platschorre Echtgenoot van Annelies, tot voor kort voorzitster en kasbeheerster van onze geloofsgemeenschap. Ook Barend was actief met het bijwerken van het leden bestand van onze kerk, en in het verleden met diver se werkzaamheden in en om ons kerkgebouw. Wij wensen Annelies, Sven, Björn en Niels veel kracht toe om dit verlies te dragen. Leden van Parochiecommissie OLV Visitatie Westdorpe Met ontroering hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze organist Ko Karelse Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden van het Hervormd Kerkkoor Krabbendijke 21 september 2005 Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer Ko Karelse Jarenlang was hij onze enthousiaste organist. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Dirigente en leden van het Ouderenkoor Vredelust te Yerseke Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij kennis dat, na een kortstondig ziekbed is overleden onze moeder en oma Cornelia van Hest 6 januari 1925 1 18 september 2005 Vlissingen: P. Hoogendam D. Hoogendam S. Hoogendam E. Hobyn G. Vogel A. F. Witkam Tot het eind toe liefdevol verzorgd in zorgcentrum "De Kraayert" te Lewedorp is overleden onze gelief de zuster, schoonzuster en tante Maria Petronella Paree in de leeftijd van 83 jaar. Goes:M. M. Paree Goes: C. Paree Goes: C. de Jonge-Paree Etten-Leur: A. M. C. Paree-Vollering Bovenkarspel: E. Paree-Laan Neven en nichten 22 september 2005 Correspondentieadres: Tureluurstraat 3 4332 CJ Middelburg De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 26 september om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Voorafgaand is er vanaf 10.00 uur in het mortuarium bij de kerkgelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het R.K.-kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Jeugdhoeve". Na een moeilijke en zorgzame periode van 4 maan den, nadat haar man is overleden, is vredig ingesla pen onze moeder, oma en overgroot-oma Marie Lockefeir-Giljam weduwe van Janus Lockefeir op de leeftijd Van 85 jaar. Goes: Jozien en Noud van de Laak Ronnie en Jolanda Rinaldo en Lina Kloetinge: André en Rina Lockefeir Dittyen Paul Maarssenbroek: Huib en Lieneke Lockefeir Goes: Hans en Ans Lockefeir Mark en Daniëlle Frank en Amber Achterkleinkinderen 21 september 2005 Zorgcentrum "Gasthuis" Correspondentieadres: Jan Greshofflaan 20 4481 DD Kloetinge Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij van woonzorg "Bevelanden" en in het zorgcen trum "Gasthuis"heeft ontvangen. Onze moeder, oma en overgroot-oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 24 sep tember van 11.00 uur tot 11.30 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben maandag 26 september om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na het plotselinge overlijden van onze broer, is nu ook plotseling van ons heengegaan, onze schoon zuster en tante M. C. Lockefeir-Giljam Zandpoort: Familie Lockefeir Goes: Familie Schillemans-Lockefeir Kinderen en kleinkinderen Goes: G. H. van Stappen Ik ga de weg, wat zou ik anders willen. Ben ik vermoeid, ik voel Zijn trouwe hand. En blij bevangen door een wonderstille vrede, reis ik naar Zijn land. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en levensblijheid mochten genieten, delen wij u mede dat vrij onverwacht van ons is heenge gaan onze lieve moeder, oma en O.oma Maria Elizabeth Bakker-de Bruijne weduwe van Levinus Bakker in de leeftijd van 90 jaar. Temeuzen: F. Bakker K. C. Bakker-den Hamer Lisetta en Ronald Stefan, Lennard Peter en Aline Zierikzee: P. Schot-Bakker J. Schot Marlies en Bart Stijn Dana en Eric Marcia, Kristel, Inge Brenda en Wim Elise, Kai Temeuzen, 22 september 2005 Correspondentieadres: Geulstraat 4 4535 CW Temeuzen De samenkomst zal worden gehouden op maandag 26 september om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt "De Levensbron" aan de Sloelaan te Temeuzen. Voorafgaande aan de dienst is er gele genheid tot afscheid nemen. Na de samenkomst vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats "Westerzicht" aan de West singel te Axel. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemde kerk. Bedroefd, maar dankbaar wat hij voor ons heeft be tekend, geven wij u kennis dat kort na het overlijden van onze moeder en oma is heengegaan onze zorg zame vader en lieve opa Bartholomeus Hendrik Smits sinds 27 juni 2005 weduwnaar van Pieternella Clasina Taillie Wilhelminadorp, Goes, 27 oktober 1914 - 21 september 2005 Wolphaartsdijk: Hanny en Leen Korteknie Goes: Corry en Rinus Dijke Robin en Sandra Daniëlle Heinkenszand: Tobie en Corrie Smits Ilja en Mark Patrice en Ruud Goes: Gerda Smits Jens Silke Correspondentieadres: Siemenwei 47, 4464 BX Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 26 september om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Wilhelminadorp, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30-12.50 uur gelegenheid om afscheid van hem te nemen in voornoemde kerk. Na de begrafenis is er in Rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, gelegen heid tot condoleren. We bedanken alle verzorgsters en verpleegkundigen die hem de laatste jaren met veel geduld en vaardig heid geholpen hebben. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Lieve Opa Smits, Een echte opa, groot en sterk Jouw hart deed al zó lang zijn werk Je gaf nooit op, maar je wereld werd klein En nu is het tijd, om weer bij oma te zijn. Liefs van je kleinkinderen Dankbetuiging Dankbetuiging Ondanks ons verdriet sterkt het ons te weten hoeveel onze ma en oma voor velen betekend heeft Annie Van Hecke-Stoffelen Langs deze weg willen wij iedereen bedanken die ons heeft bijgestaan in deze moeilijke periode. Marleen Van Hecke en Dirk Blancke Evy, Kelly Marianne en Anton Drijdijk-Van Hecke Joery, Niki Moerbeke, september 2005 Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven te hebben ontvangen na het heengaan van onze moeder en oma M. G. Remmé-Falke Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze hartelijke dank. Familie Remmé Goes, september 2005 Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder I Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Bevelmé BIJBELLEZINGEN IN TERNEUZEN Thema: Nu 'leven'...en denken aan de toekoi We weten niet tot in details wat de toekomst brengt. Maan; duidelijkheid over de zin, het doel van uw bestaaneni zekerheid over uw toekomst, dan nodigen wij u uit dekoa Bijbelavonden te bezoeken. Daar zal gesproken wordtin onderstaande onderwerpen. Programma Vrijdag 7 oktober 2005 'Wat is de zin van uw aards Spr.: G.W. Hoddenbagh bestaan?' Vrijdag 4 november 2005 'Ontdek uw plaats in de Gem» Spr.: K. Fieggen van God!' Vrijdag 2 december 2005 'Van welke mensen wordt Goc: Spr.: J. Vergouwe Vrijdag 13 januari 2006 'Als Jezus Christus worden.. Spr.: J. Vergouwe is dit niet te hoog gegrepen1. Vrijdag 10 februari 2006 'Met uw gaven Hem dienen, Spr.: C. Van Maelsaeke is dat ook uw levensdoel?' Vrijdag 10 maart 2006 'Hoe laat ik anderen zien/ Spr.: G.W. Hoddenbagh horen wie God is?' Vrijdag 7 april 2006 Spr.: K. Fieggen 'Is de hemel ook uw eindbestemming?' Plaats: Goede-Herderkerk, Koninginnclaan 4 te Ten»-x Aanvang 20.00 uur. Info: tel. 0115-696456 jubilerend Diabetes Fonds plaatst uw gezondheid centraal Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? Tip: check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.lang zaljeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubi leumverrassing! U vindt daar info over diabetes en prakti sche Leef-Langer-Adviezen. Al 850.000 mensen met diabetes in Nederland Diabetes is ongemerkt uit gegroeid tot een ware volks ziekte. Wereldwijd zijn er al 1 77 miljoen patiënten. Neder land telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 zelfs niet dat zij diabetes hebben. In ons jubileumjaar willen wij graag ook die onbekende dia beten opsporen, ledereen kan daarom gratis zijn gezondheid testen via www.langzaljele ven.nl. Een stille epidemie? Ja! Diabetes treft 1 op de 20 Ne derlanders en de verwachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. De oorzaak voor de snelle stijging is een combinatie van vergrijzing, overgewicht, onge zonde voeding en te weinig beweging. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. Het is al gewoon onder veertig en dertig jarigen. Er zijn zelfs tieners met type 2 diabetes. Diabetes: sluipmoordenaar Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als hart- en vaatziekten, nieraan doeningen, aantasting van het gezichtsvermogen, erectie stoornissen en been- en voe tamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uitein delijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Tip: Laat u bij twijfel testen door uw huisarts. Met één druppeltje bloed stelt de huis arts vast of u diabetes heeft. Help diabetes de wereldi Het Diabetes Fonds heeft hulp nodig. Alleen dan ku we: onderzoek blijven uitvoe om meer te leren overó betes werken aan preventie en nezing van deze zeen stige ziekte het steeds groter wo aantal mensen met dia stoppen het aantal onbekende d ten drastisch verminder» ledereen kan diabetes kr Een gift aan het Diabd Fonds is écht een invest» in de gezondheid van uze Helpt u? Diabetes moet de* reld uit! Tel. 033-46 220! Stationsplein 139, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds,nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om jezelf Gil"0 5760 ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UrrVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Koop een kaartenset (als deze) en zorg zo Voor poliovaecins voor 20 kinderen Bekijk èn bestel via www.unicef.nl of bel 070 333 93 00 (tijdens kantooruren)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12