O i PZC Gaat u ook iets doen voor de Zonnebloem? PZC In India leven 15.000 meisjes in een achterhuis. IN VLISSINGEN ZOEKT DE PZC BEZORGERS! Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Doneer uw bijdrage op giro 145. donderdag 22 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren We zijn heel blij en trots dat er bij ons een zoon is geboren Quinn Quiten Lourens 19 september 2005 Michel en Marieke Vermeulen-Murre Pelgrimstraat 31 4354 AN Vrouwenpolder Telefoon: 0118-591163 Overleden Na een jaar van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen, is nu toch overleden, mijn allerliefste vriend en onze vader Peter Baartman in de leeftijd van 49 jaar. Diana Eijke Ian Dillan Bianca en Robbie Johnny Michel Erwin Luciën Daniëlle 4463 KJ Goes. 20 september 2005 Gasperistraat 9 Er is gelegenheid om afscheid van Peter te nemen op vrijdag 23 september van 19.00 uur tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 24 september om 11.15 uur in het dorpshuis "De Wentel", Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden, op de algemene begraafplaats Wemeldinge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in "De Wentel". Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid en verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaar deerde medewerker Peter Baartman Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Directie C. Oostrom's Conservenfabrieken B.V. Bedroefd ontvingen wij het bericht dat na een lang durig ziekbed op veel te jonge leeftijd is overleden onze collega Peter Baartman We zullen Peter missen als kundig vakman en be trouwbare vriend. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie en vrienden. Personeelsvereniging, collega's Technische Dienst en overige collega's Coroos Wij wensen Luciën en de familie van Luciën veel sterkte met het overlijden van zijn stiefvader", Peter Baartman Groep B1 c: Mikey, Tom, Youssef, Guus, Steef, Kasim, Ramon, Jamie, Juf Gerdien, Juf Ina en Juf Marjolein. Leerlingen en medewerkers van Mytylschool "De Sprienke" Goes Rust... De stilte bij je heengaan is groot, maar in ons hart blijf je verder leven. Na vele fijne jaren samen, moeten wij U met droef heid mededelen dat is overleden mijn lieve vrouw en onze lieve mama en dochter Mia Hermans echtgenote van Etiënne de Wit op de leeftijd van 50 jaar. Hulst: Etiënne de Wit Dominique Bianca Hulst: A. Hermans E. Hermans - Asselman 4561 HD Hulst, 20 september 2005 Zoutziedersstraat 9. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 24 september 2005 om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst voor de uitvaartdienst in de Basiliek om 10.15 uur. Mia is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag van 18.00 -18.15 uur. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren achter in de Basiliek. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wat op vriendschap is gebouwd kent geen vergeten Wij moeten onze vriend Kees loslaten. Lies en Johan Esther en Arnold Karin en Henk Gapinge, 21 september 2005 "We gaan we gaan verder het afscheid tussen ons in Ongeloof, toch de hoop en nu de verslagenheid. We nemen afscheid van ons koorlid Kees van Maldegem Wij wensen Corry, Judith, Alex, de kleine Mats en Ly- dia en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe in de tijd die komt. Koor Groot Veere Gapinge, 21 september 2005 Wij zijn erg verdrietig omdat onze vriend Kees van Maldegem na een korte, ernstige ziekte is overleden. Hij was een positieve, altijd behulpzame maat die ge noot van de natuur en het leven buiten. Wij zullen hem erg missen. Corry, de kinderen en de familie wensen wij moed en kracht toe om zonder hem verder te gaan. Familie Folcherts Familie Versluis Familie Wouters Met ontroering hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze buurvrouw en vriendin Bep van Boven Bas en Tiny Bosschaart Kees Janse Ella en Wim Daane Jeanet en Hans Verbruggen Joke en Peter Verhage Simon de Ronde Bart en Jasinta Pouwer-Kesselaar Dick en Els Altena Frank en Catharina Piek Wim Burk en kinderen Met grote droefheid om het gemis, maar dankbaar voor wat hij voor ons gedaan heeft geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze onverge telijke vader en grootvader Jan Cornelis Vogelaar Krabbendijke, Canterbury, 13 april 1936 t 20 september 2005 Gerda J. Vogelaar-Sonke Joan J. J. Vogelaar-Matt Johnston Josie Ebrina K. Vogelaar - Peter K. Kelly Lydia en Clarissa Broad Acres Upper Harble Down Canterbury Kent CT2 9AR (GB). Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze dier bare broer en zwager Jan Cornelis Vogelaar echtgenoot van Gerda J. Sonke Bets Verwijs-Vogelaar Marieke Krijger-Vogelaar Corry Vogelaar-van Maldegem Corrie en Jaap Nieuwenhuijse-Vogelaar Ebrien en Kees Wabeke-Vogelaar Paulien en Arent Veldhuijzen van Zanten-Vogelaar Canterbury (GB), 20 september 2005 Correspondentieadres Nederland: Dorpsstraat 1 4413 BK Krabbendijke 'k Ben reizend naar die stad, waar Christus 't licht zal zijn, om eeuwig daar te zijn bij Hem, bevrijd van zorg en pijn. Na een moeilijke, maar voor ons waardevolle periode is thuis vredig van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jacobus Karelse -Ko- Goes, Goes, 1 december 1933 21 september 2005 Goes: Betsie Karelse-Cappon Valkenswaard: Heieen Karelse en Jan van der Velde Joeri, Hidde, Mischa Heerhugowaard: Petra en Jan Klercq-Karelse Ruben, Tabitha, Daan Kapelle: Ad en Rebekka Karelse- van de Woestijne Pepijn Prinsenhof 10 4461 TV Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 26 september om 12.30 uur in het kerkgebouw van de Vrije Evangeli sche Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum "De Bevelanden", Geldeloozepad 20 te Goes. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. "Wat vlied ofbezivijk getrouw is mijn God" Groot is mijn verdriet, maar dankbaar voor wat hij voor mij en ook voor anderen betekend heeft, geef ik kermis van het overlijden van mijn lieve man Komelis Pieter van den Berge Krabbendijke, t Goes, 17 april 1926 21 september 2005 "herinner mij zoals ik ivas Goes: J. N. van den Berge-Hoogerland 's-Gravenpolderseweg 9, app. 515 4462 CD Goes De afscheidsdienst, voor familie en belangstellen den, zal worden gehouden maandag 26 september om 14.00 uur in de hervormde kerk te 's-Heer Hen drikskinderen. Voorafgaande aan deze dienst is er gelegenheid tot condoleren vanaf 13.00 uur in het "Heer Hendrik huis" te 's-Heer Hendrikskinderen. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur op de alge mene begraafplaats aldaar plaatsvinden. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis Mocht ik vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. In plaats van kaarten Na een moeilijk laatste jaar, en na een liefdevolle ver zorging in het St. Elisabetshuis, hebben we afscheid moeten nemen van onze vader, opa en overgroot vader r Jacob Johannes Schouwenaar (Jaap) Oudelande t Etten-Leur 31-03-1925 19-09-2005 Rinus en Ria Nellie en Dolf Corrie en Johan Sary en Adri t Heieen en Rinus Ineke en Hans Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ambachtsstraat 40 4431 BE 's-GravenpoIder De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Op 18 september jl. is in Chatham in Canada overle den onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Susan Platschorre-Overbeeke weduwe van Paul Platschorre in de leeftijd van 94 jaar. Kats: Familie Kesteloo Goes: Familie Overbeeke neven en nichten Goes, 21 september 2005 Werpt al uw bekommernissen op Hem, want Hij zorgt voor u. (I Petrus 57) Bedroefd, maar met een gevoel van dankbaarheid dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Maatje Christina de Rijke-van den Bosse weduwe van Leunis de Rijke (omgekomen door het oorlogsgeweld op 21 januari 1943) 19 oktober 1903 120 september 2005 Middelburg: D. Leynse-de Rijke B. Leynse - in herinnering Bart en Corina Marloes, Frank, Anniek Leo en Gea Tim, Bob Joke en David Esther, Joël, Bart 's-Gravenzande: J. de Rijke G. E. de Rijke-Spapé Christine en Jan Ewout en Dagmar Jill, Kess Veenendaal: W. C. Arendse-de Rijke P. J. Arendse Erik en Mieschka Suzanne, Louise Harriët en Oscar Laura, Hester Zorgcentrum "Swerf-Rust" Correspondentieadressen: Sir. W. Churchilllaan 15 4333 BA Middelburg Mr. Dr. Schokkingstraat 87 3904 EZ Veenendaal De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op zaterdag 24 september a.s. om 10.15 uur in kerkcentrum "De Morgenster" aan de Adriaen Lau- wereyszstraat 6 te Middelburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid om afscheid van haar te ne men van 09.45 tot 10.10 uur. De begrafenis zal aansluitend om 11.30 uur plaats vinden op de algemene begraafplaats aan de Molen weg te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Dankbetuiging Het is onbegrijpelijk het gemis, het verlies, de herinneringen, een leegte, wij proberen deze op te vullen. Het was een grote steun en troost voor ons, zovele vaak persoonlijke en hartverwarmende blijken van deelneming en medeleven te ontvangen na het overlijden en bij de cre matie van mijn allerliefste man, onze lieve zorgzame va der, schoonvader en opa Aja Blom Onze oprechte dank voor alles. N. Blom-Seton Cees en Hilde Blom Marco Petra en Bas Hogenstein Daan September 2005 Dankbetuiging Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven tij dens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man. onze vader, schoonvader en opa Robbie Thomas zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons gesteund en goed gedaan in deze moeilijke periode. Rose-Marie Thomas-van den Bossche Kinderen en kleinkinderen Philippine, september 2005 In Memoriam *WKBÈI Begrafenis- en Crematieverzoi^ OVERTOOM-GROli Kantoor en rouwcentrum;.] Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 22 september 2004 22 september 2005 Leo Meeuws Een jaar zonder jou, zoveel uren van verdriet. Dit jaar was haast niet te dragen, want jij, jij was er niet. Omdat we zoveel van je houden, doet dat missen zoveel pijn. Jou vergeten zou voor ons onmogelijk zijn. Saar Ronald en Karin Lorenzo en Fernando Marcel en Sandra Thijs en Jurre Leon, in herinnering Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12