pt I woensdag 21 september 2005 B g', be ien: iro I d, eid ien,; e is bizi v I one- Jk; i oer. Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren Alexander Willem Zoon van Niels van Sparrentak en Roanne Innes Melbourne, Australië, 19 september 2005 nvanspar@bigpond.net.au Overleden Met droefheid delen wij U mede, dat te Rotterdam op de leeftijd van 53 jaar is overleden onze lieve zus en schoonzus dr. Hilda Martine Burger Wij zullen haar erg missen. Anneke en Kees Urbanus-Burger Vlissingen, 20 september 2005 Blijf mij nabij wanneer het duister daalt De nacht valt in, waarin geen licht meer straalt Andere helpers, Heer, ontvallen mij Der hulpelozen hulp, wees mij nabij Gezang 592vers 1 Met droefheid in ons hart, maar vervuld met dank baarheid voor hetgeen zij voor ons allen heeft bete kend, hebben wij na een moedig gedragen ziekte, af scheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve ma, dochter en schoondochter Catharina Jacomina Dees Ineke echtgenote van Jacob Flikweert 7 maart 1951 t 19 september 2005 Aarden burg: Jaap Flikweert Aardenburg: jakko en Deborah Aardenburg: Nadia en Tijs Cadzand: Frans en Brina Dees-van Driel Aardenburg: Jaap t en Pleuntje Flikweert- de Feijter Familie Dees Familie Flikweert 4527 CL Aardenburg, 19 september 2005 Marktstraat 6 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 23 september om 14.15 uur in de St. Baafskerk te Aardenburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de Kerk. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Aar denburg. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster, tante en oudtante Ineke Flikweert-Dees Cadzand: Frans en Brina Dees-van Driel Cadzand: Joop Dees Yvonne Staal Bram, Mabel en Elvi Frans t Spotsylvania (U.S.A.): Egbert en Peggy Dees 19 september 2005 Uit onze familiekring is weggenomen onze lieve schoondochter, schoonzus en tante Ineke Flikweert-Dees Aardenburg: Jaap t en Pleuntje Flikweert-de Feijter Philippine: Nel en Frans Dieleman-Flikweert O star en Mei Meraud en Louis Zuidzande: Levina en Bram Kools-Flikweert Martin Edwin 19 september 2005 Na een jarenlange vriendschap hebben we bedroefd afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Ineke Flikweert-Dees We wensen Jaap en de kinderen veel sterkte toe in deze voor hen zo moeilijke tijd. Oostburg: Tanny en Teeuw de Bruijne-Flikweert Marken Liesbeth Erik en Sandra Andy 19 september 2005 Wie volharden zal ik geven een witte steen waarop staat geschreven een nieuwe naam die niemand kent dan wie de naam ontvangt. Heel verdrietig laten wij weten dat onze lieve Kees van Maldegem is overleden in de leeftijd van 55 jaar. man van: Corry vader van: Judith en Lydia schoonvader van: Alex opa van: Mats Gapinge, 20 september 2005 Snouck Hurgronjeweg 6 4352 SG Gapinge U wordt uitgenodigd om de afscheidsdienst bij te wo nen op vrijdag 23 september a.s. om 13.00 uur in de "Mozaïekkerk" aan de Dorpsstraat 7 te Gapinge. Aansluitend zullen wij hem om 14.00 uur naar zijn laatste rustplaats begeleiden op de algemene begraaf plaats te Gapinge. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze fijne en zorgzame broer, zwager en oom Kees van Maldegem Oudewater: Ineke Groeneweg-v. Maldegem Eef Groeneweg John en Marleen, Sacha en Daan Aijan en Alexandra Goes: Coby v. Maldegem Gapinge: Bram v. Maldegem Ria v. Maldegem-Diephuis Hennie en Josephine Andre en Jessica Gapinge, 20 september 2005 Onze dierbare schoonzoon, zwager en oom is overleden. Wij zullen zijn aandacht en betrokkenheid zeer mis sen. Kees van Maldegem J. de Visser C. de Visser-de Visser Janneke en Rinus Hoogerheijde-de Visser Robert Hannah Huberdien en fos Westerweele-de Visser Maurice Nadine De goede herinneringen aan al die jaren met Kees zijn voor ons van blijvende waarde. Geschokt en verdrietig zijn we, vanwege het heen gaan, door een ernstige ziekte van Kees van Maldegem Bijna 27 jaar was Kees één van de steunpilaren van ons bedrijf. Zijn vakmanschap, inzicht, wanne en positieve be langstelling voor iedereen, zullen we nooit vergeten. Iedereen die Kees gekend heeft zal begrijpen, hoezeer wij hem zullen missen. Wij wensen Corry, de kinderen, kleinkind en familie Gods kracht toe, om dit grote verlies te dragen, voor nu en de komende tijd. G. v. Boven VOF M. v. Boven-v. Maldegem Tramstraat 1 Koudekerke, 20 september 2005 Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega en vriend Kees van Maldegem We wensen Corry, de kinderen en verdere familie alle sterkte toe met dit verlies. Fred en Nel Huib Kees Ronny Albert Marco Michiel Suus Simon Wilbert Jack Daniel Arnold Paul Freddy Johan Stefan medewerkers vof. G. van Boven Houdt moed, Ik ben het, weest niet bevreesd! Marcus 650 Diep verslagen en bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons gemeentelid Kees van Maldegem Liefdevol, meedenkend, stuwend en invoelend, zo herinneren wij Kees. Dankbaar denken wij aan de grote inzet en betrokken heid die Kees altijd heeft gehad voor de Protestantse Gemeente te Gapinge. Ruim 25 jaar diende Kees onze gemeente in vele func ties, met hart en ziel. Voor nu en de tijd die komen gaat, bidden wij Corry, Judith en Alex, Lydia en kleinzoontje Mats, de troos tende nabijheid van God toe. Als gemeente willen wij om hen heen staan in deze moeilijke tijd. Kerkenraad Protestantse Gemeente te Gapinge, Piet Aamoutse David Coppoolse Arnold Eggink Ko Goedbloed Truus Looise Wim Louwerse Henk de Ruiter Johan Sturm Koos van Tatenhove Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees van Maldegem Als medeoprichter en oud-bestuurslid van onze ver eniging zal Kees in onze herinnering voortleven. Onze gedachten gaan uit naar Corry, Judith, Alex, Mats, Lydia en verdere familie. Bestuur en leden Sociëteit ter Gapinge Gapinge, 20 september 2005 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze penningmeester Kees van Maldegem Commissieleden Senioren Reizen SERVEGAVRO De voorzitter H. P. J. ten Voorden Op vrijdag 23 september zijn wij de hele dag en avond GESLOTEN wegens het overlijden van Kees van Maldegem G. v. Boven VOF Tramstraat 1 4371 BV Koudekerke Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mijin stralende zon hoe ik wastoen ik alles nog kon. Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een dappere strijd tegen haar ziekte is overleden, onze lieve moeder, schoon moeder en oma Elizabeth van Boven-Joosse Bep sinds 13 mei 2002 weduwe van Marinus van Boven in de leeftijd van 62 jaar. Oost-Souburg: Rico en Karin Jordy, Raymon Vlissingen: Matthijs en Cindy Vlissingen, 20 september 2005 Correspondentieadres: Kanariesprenk 237 4386 DK Vlissingen We nemen afscheid van Bep op vrijdag 23 september om 13.00 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Nieuw en St. Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in het dorpshuis te Nieuw en St. Joosland. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve dochter, onze zus, schoonzus en tante Bep van Boven-Joosse Nieuw en St. Joosland: P. Joosse-Witte Gulabnik (BG): Hanny en Tsvetan Kwintsheul: Jozien en Wim Nieuw en St. loosland: Jos en Adrie Aagtekerke: Hans en Anneke neven en nichten Niew en St. Joosland, 20 september 2005 Ik heb even met je gedanst. Ik weet dat je het leuk vond. Dag lieve Bep Els Na een aantal jaren vol zorgen en ernstige ziekte is overleden onze lieve schoonzus en tante Elisabeth Joosse (Bep) Gehuwd geweest met Marinus van Boven (t 13-5-2002) West-Souburg: Piet en Jo van Boven-Arendse Goes: Jaantje en Bertus Meedendorp- van Boven Kloetinge: Cor t en Nel van Boven-Tramper Goes: Anthon t en Coby van Boven-Lems Goes: Wim en Julika van Boven-de Wit 's-Gravenzande: Jacqueline en Joop Boelhouwer- van Boven 's-H.H.kinderen: Jan en Nel van Boven-de Troije Koudekerke: Gijs en Marja van Boven- van Maldegem Kapelle: David en Elma van Boven-Ticheler Neven en nichten Wij wensen kinderen, kleinkinderen en verdere fami lie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. West-Souburg, 20 september 2005 Heden vernamen wij het droevige bericht van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Henk Schouwenaar Henk was 42 jaar lid van onze vereniging en altijd zeer trouw en hulpvaardig. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en verdere familie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden Vogelvereniging "Inter Scaldis" Yerseke Thuis, omringd met alle liefde en zorg die hij zo ver diende, is rustig ingeslapen mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa Hendrikus Comelis Adrianus de Gelder - Henk - in de leeftijd van 76 jaar. Wij zijn de medewerkers van Allévo Thuiszorg dankbaar voor de liefde\>olle zorg aan hem besteed. Zierikzee: Corrie de Gelder-Matthijsse Zierikzee: Annemarie Fenny Haamstede: Erik Max Kt Colijnsplaat: Agnes en René Mike, Björn, Jamie Zierikzee: Belinda en John Wendel, Veerle 19 September 2005 Scheldestraat 37 4301 VB Zierikzee Henk is opgebaard in het mortuarium van het Zweed se Rode Kruis ziekenhuis te Zierikzee, alwaar geen gelegenheid is tot bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben vrijdag 23 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 10.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cre matorium gelegenheid de familie te condoleren. Lieve opa Henk We zullen je missen Wendel en Veerle Lieve Henk Je glimlach je zachte ogen je lieve gezicht onvergetelijk Maria Paul-de Gelder Bas Paul Na een vriendschap van 41 jaar hebben wij helaas af scheid moeten nemen van Henk de Gelder Wij wensen Corrie en de kinderen veel sterkte toe. Frans en Lia Rust zacht Lieve Oma Michel Annette Stefan In plaats van kaarten Na een moeilijk laatste jaar, en na een liefdevolle ver zorging in het St. Elisabetshuis, hebben we afscheid moeten nemen van onze vader, opa en overgroot vader Jacob Johannes Schouwenaar (Jaap) Oudelande t gitten-Leur 31-03-1925 19-09-2005 Rinus en Ria Nellie en Dolf Corrie en Johan Sary en Adri t Ineke en Hans Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Ambachtsstraat 40 4431 BE "s-Gravenpolder De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Tot onze diepe droefheid maar ook met blijdschap overleed op 89-jarige leeftijd onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Hendrika Johanna den Broeder-Lazet weduwe van Mr. Adrianus den Broeder Van het concert des Levens, krijgt niemand een Program Erik den Broeder Anita den Broeder-Helbers David en Edith Ezra en Susan Amber Sam en Tanja Steven den Broeder Joke den Broeder-Goeman Eline en Niels Koen Remi en Meke Jette, Casper Britte en Carsten Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 23 sep tember om 15.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Aansluitend zal er een herdenkingsdienst gehouden worden, waarna de bijzetting zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafe nisplechtigheid in de condoleanceruimte van de be graafplaats. Ik kan gaan slapen zonder zorgen Want slapend kom ik bij U thuis alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig thuis. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een liefde volle verzorging in zorgcentrum "Vredelust", voor ons nog onverwachts is overleden onze lieve vader, groot- en overgrootvader Jan Pieter Duinkerke sinds 12 augustus 1997 weduwnaar van Maria Duinkerke-Meijaard in de leeftijd van 90 jaar. Yerseke: Wim Duinkerke Ria Duinkerke-Aertsen Wijhe: Lina van Houte-Duinkerke Rinus van Houte Kruiningen: Corrie Dominicus-Duinkerke Louw Dominicus Yerseke: Annie Duinkerke (in herinnering) Yerseke: Piet Duinkerke Annie Duinkerke-Dagevos Yerseke: Dick Duinkerke Marieke Duinkerke-Schouten Waarde: Marie van Houte-Duinkerke Piet van Houte Yerseke: Johan Duinkerke Riet Duinkerke- Kruys Voorberghe (in herinnering) Hoedekenskerke: Janny Fierloos-Duinkerke Ad Fierloos Yerseke: Nellie de Maat-Duinkerke Etiënne de Maat Yerseke: Kees Duinkerke Francien Duinkerke-de Pree Kapelle: Rieneke Duinkerke Aad van der Heijden Krabbendijke: Helma van den Berge-Duinkerke Frans van den Berge Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 19 september 2005 Zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: lolstraat 28,4401 JB Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. W. van de Woes- tijne, wordt donderdag, 22 september om 13.30 uur gehouden in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in "De Haven" gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid om de familie te condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Lieve opa bedankt voor alles. Jan Marco Martin en Angelique Ronald en Marion Marjon en Jan Jacky en Sonja Frank en Jacomien Lianne en Evert Mirjam en Theo Diana en André Ruud en Tanja Monique en Erik Saskia en Robin Sylvia en Lourens Jolanda en Ko John Mariëlle en Mark Petra en Gerard Jacco en Jacqueline Ronnie Adriën Peter en Jacolien Frank en Christien Martijn en Simone Marina en Nic Tanja en Jan en achterkleinkinde Met droefheid delen wij u mee dat door de Heeni ons midden is weggenomen onze geliefde vader,M\ en overgrootvader Willem Marinissen sinds 16 april 1997 weduwnaar van Johanna Louwerse in de gezegende leeftijd van 90 jaar. Sint Laurens: J. Boone-Marinissen J. Boone Sjaak en Wilma Boone-Mantm Marijn, Melanie, Annemijn.NanJj Wim en Sandra Boone-Mimmr lelie, Iris, Mees Jolanda Boone Oost-Souburg: J. Marinissen C. J. Marinissen-Flipse Marcel Marinissen en JeanneI deLccff Christian en Marleen Marinissen- Meem Sander Lydia en Johnny Keurhorst- Marinissa Middelburg: W. Marinissen M. J. Marinissen-Westveer- Johanna en Jacco de Visser- Mam Maartje, Julie Renate en Rijndert Barth-Marinm Koen Miriam Marinissen en Karei Ban Sint Laurens: C. Marinissen H. Marinissen-de Jong Wim en Paula Marinissen-vanlh Hannah, Maartje Arina en Erwin van Iwaarden- Marim Leander, Niels Maarten Marinissen en CorindeHop Nieuw en Sint loosland: C. Boone-Marinissen C.Boone Han Boone Marjoke en Barry Staal-Boone Jessica, Rens, Lars Wilco Boone Peter Boone en Sandra Basliaam Harald Boone Niels Boone en Eline MeuMëm Mark Boone Caroline Boone Hilversum: A. Marinissen A. C. Marinissen-van Strien Roos Marinissen Merel Marinissen Domburg: A. Marinissen C. Marinissen-Boogaard Wendy Marinissen en Stephan Mes- Dennis Marinissen en Helen Ham.: Stefan Marinissen Onze dank gaat uit naar het personeel van Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging 4334 GP Middelburg, 19 september 2005 Briandlaan 2 Correspondentieadres: J. Boone Boudaenlaan 11 4333 KR Sint Laurens Gelegenheid tot condoleren op donderdag 22 i tember van 19.00 tot 19.30 uur in de Ter Hoe kerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden v familie en belangstellenden op vrijdag 23 september om 11.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden opdete- graafplaats, Noordweg te Sint Laurens om 1201 uur. Ook na de begrafenis is er gelegenheid tot condol1 ren in genoemde kerk. Geen bloemen. Heden overleed onze geliefde zwager en oom Willem Marinissen Weduwnaar van Johanna Louwerse A. Comelisse-Louwerse J. Louwerse J. T. Louwerse-Coppools M. Davidse-Louwerse M. T. de Dreu M. Louwerse Neven en nichten Middelburg, 19 september 2005 Heden bereikte ons het droeve bericht dat overleden is onze altijd meelevende oom Willem Marinissen Fam. Louws Fam. Abrahamse Fam. Dekker Middelburg, 19 september 2005 Voor meer familieberichten zie pagina 18

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 16