All Ready zweeft op roze wolk PZC Scaldina knokt zich naar gelijkspel Ongehoorzame Guust Sluys voorop in de strijd Voetbalsters WIK'5) voelen zich bestolen Inhaalrace Dreischor beloond met een punt Starterstoernooi is lichtpuntje voor basketbalclub Mevo «22 Sterke start van hockeysters HSD Debuterende Zierikzeese korfballers winnen voor derde keer EMM opent met nipte nederlaag Hage strandt in zicht van haven uitslagen maandag 19 september 2005 door Peter Snelders ZIERIKZEE - Het mannenteam van HSD nam revanche voor de nederlaag van vorige week in de reserve derde klasse van de hockeycompetitie. De ploeg won met overtuigende cijfers (6-2) van Breda 9. Het vrouwenteam van die vere niging is sinds een afwezigheid van drie seizoenen opnieuw ac tief in competitieverband. De ploeg kan terugblikken op een uitstekende start in de reserve derde klasse. Tempo 3 werd met 6-0 verslagen. Mannen HSD-Breda 9 6-2: In de eerste helft was er sprake van de one- manshow van Casper Bierens. Hij nam alle doelpunten van de thuisploeg voor zijn rekening. HSD kon vooral voor rust bogen op een sterk collectief. Al na drie minuten nam die ploeg de leiding door Casper Bierens. Toch kwam Breda niet veel la ter langszij. Daarna speelde HSD nog beter georganiseerd en gaf nauwelijks kansen weg. De aanval van de thuisploeg draai de op volle toeren. Met name Casper Bierens was in een pro ductieve bui en zorgde met nog drie treffers dat de thuisploeg met een voorsprong van 4-1 van doel kon wisselen. Na rust open de HSD wat moeizamer. De ploeg had wel een veldover- wicht, maar er werd te indivi dueel gespeeld, waardoor er voor minder gevaar werd ge zorgd. Nadat Lars Leene 5-2 had gemaakt, counterde een sterk verdedigend Breda naar 5-2. In de slotfase bepaalde Christian Lagendijk de stand op 6-2. Vrouwen HSD-Tempo 6-0: Aanvankelijk begon het jonge HSD-team onze ker aan dit duel. De ploeg wist niet wat het op dit niveau tus sen vrijwel allemaal geroutineer de teams kon verwachten. Dat viel alleszins mee. Na een schuchter begin kreeg HSD steeds meer grip op de wedstrijd en kwam Tempo 3 eigenlijk niet meer in het stuk voor. Slechts twee keer dook dat team op voor het doel van HSD, hetgeen veelzeggend is voor het grote krachtsverschil. Marloes Faut opende de score. Voor de pauze was het al 3-0 door doelpunten van Manja Faut en Frederick Verwest. Ook na de rust bleef een inmiddels op en top gemoti veerd HSD doorgaan. Goswin van den Assen scoorde 4-0, Mar loes Faut liet 5-0 noteren en Nanda van Kampen tekende voor het slotakkoord: 6-0. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Het gaat als een speer met promovendus All Rea dy. De Zierikzeese korfballers bleven met succes op hun roze wolk en wonnen zaterdag ook hun derde optreden in de twee de klasse. In Waddinxveen werd MIDDELBURG - De handbal lers van EMM hebben de eerste competitiewedstrijd in de regio klasse met 23-24 verloren van Arteinis. Als de mannen niet uit waren ge weest op eigen succes, had er ze ker een puntje in gezeten. Spe- lfer en trainer Eric Dingemanse had liever een andere conclusie getrokken, maar het was een juiste. De net als EMM gedegra deerde regioklasser van voorma lig EMM'er Olaf Houtepen over leefde de klopjacht van de thuis ploeg. Er werd geknokt door EMM, maar de aansluitingstref fer konden de Middelburgers niet maken. Steeds bleven ze te gen een achterstand aankijken. ,.We hebben drie keer veer kracht getoond. Dat is positief", realiseerde Dingemanse zich na afloop terdege. „Voorin werd het gemakkelijk uit handen ge geven. Dat moet anders. We zijn geen ploeg met hoogvliegers. EMM moet het hebben van het collectief." BURGH-HAAMSTEDE - Hans Bruinsma van BV De Poedel uit Sommelsdijk heeft het persoon lijk kampioenschap driebanden gewonnen in de derde klasse. In een meer spannende dan mooie finale versloeg nummer twee Wim Hage van SIR uit Seroos- kerke. De derde plaats was voor Jaap Joppe van De Poedel. De organisatie, die bij BV Witte van Haemstede in vertrouwde handen was, kreeg met een span nend toernooi wat het verdien de. Tot in laatste ronde bleef in het ongewisse wie de titel zou pakken. Wim Hage had voor aanvang van de slotronde de bes te papieren, maar hij had mini maal een gelijkspel nodig voor de titel. Die winst kwam er niet. Het weerwerk van Hage was taai, maar pas toen de finish van Bruinsma in zicht kwam, brak zijn verzet. Hage krijgt niettemin een plaats in de regio nale finale, omdat de titularis dan in exotische oorden ver blijft. Opmerkelijk aan het toer nooi was dat het gros van de deelnemers zijn moyenne van de voorwedstrijden niet kon bena deren. Alleen Jan Beenakker van De Herberg, die overigens een desastreuze start van het toernooi kende, verbeterde zich. Jakkoo Brouwer van Phoenix kon zijn doelstelling (promotie naar de tweede klasse) niet ver wezenlijken. Daarvoor was zijn spel te wisselvallig. het plaatselijke Korbis met 11-9 verslagen. Nog steeds zonder de vakantie vierende Esther Snoek, trad All Ready zaterdag verder in de ver trouwde opstelling aan tegen een sterk verjongd Korbis. In de beginfase ging het even gelijk op, maar namen de rood-zwar- ten uiteindelijk toch enige af stand. Met dank aan een op dreef zijnde Dennis Voshart. Hoewel het gat nooit groot werd, gingen de Zierikzeeën- aren met een 7-5-voorsprong rusten. Na de hervatting haperde het eerste aanvalsvak van Voshart ineens. Toen de oud-internatio nal bij een 9-8-voorsprong ook nog een belangrijke strafworp miste, kwam de thuisploeg zelfs terug tot 9-9. Op dat moment pakte evenwel het andere vak onder aanvoering van Jan-Wil lem van Nieuwenhuijzen het ini tiatief voor All Ready. Eerst werd een vrije bal door Van Nieuwenhuijzen verzilverd (9-10), waarna Remy Quist per fect een doorloopbal door de ge le kunststof korf mikte: 9-11. „Toen het 9-9 werd, moesten we eigenlijk weer opnieuw begin nen. Gelukkig pakte het vak van Jan-Willem het goed op. Er is wel een stijgende lijn in ons spel waar te nemen. De fouten van vorige week zag je vandaag bijvoorbeeld niet meer terug. We hebben alleen soms nog te veel kansen nodig. Daar zal aan gewerkt moeten worden", aldus coach Hans Landman na afloop. Scores All Ready: Dennis Voshart 3, Jan-Willem van Nieuwenhuijzen 3, Henk de Graaf 2, Anouk van Tig- gelhoven 1, Manon Torensma 1, Remy Quist 1. Rechterhoekspeler Guust Sluys ging gistermiddag voorop in de strijd bij Delta Sport. foto Marijke Folkertsma door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Delta Sport is gis teren tijdens het debuut in de Brabantse eerste klasse meteen hardhandig met de neus op de feiten gedrukt. Het bezoekende White Demons 2, uit Berkel En- schot, won de ontmoeting in sporthal Onderdak vrij eenvou dig met 25-18. Hoezeer de Zie rikzeese handballers ook tegen stribbelden, een nederlaag kon nooit worden afgewend. Jarenlang koesterde Delta Sport de wens onderdeel uit te maken van de Brabantse klasse. Daar waar het in de regio Rotter dam veelal op het fysieke aan kwam, zou bij de 'oosterburen' kwalitatief beter handbal wor den gespeeld. Na het zien van het openingsduel, gisteren in sporthal Onderdak, is dat laat ste zeker waar. Tevens consta teerden de Zierikzeese blauw- hemden voor zichzelf, dat er nog een lang weg te gaan is. Ze ker wanneer de tegenstand van promovendus White Demons, gisteren, symbool staat voor de rest van de wedstrijden. Toch kon Delta Sport de nodige excuses aanvoeren voor die eer ste seizoensnederlaag. Zo was de voorbereiding van amper drie weken natuurlijk veel te kort. Er werd slechts één oefen partij afgewerkt. Verder moes ten de Zierikzeeënaren het doen zonder de inzet van cirkelspeler Bob van Lint, die met een dubbe le enkelblessure zeker nog drie weken is uitgeschakeld. Schut ter Joey Aertssen had nog maar twee trainingen in de benen en scoorde slechts drie doelpunten. Op diverse fronten heeft Delta Sport zodoende nog het nodige te verbeteren. Een positieve uitzondering op het geheel was de man of the match Guust Sluys. Hij werd met zes treffers topscorer. De rechterhoekspeler nam in zijn uppie de thuisploeg op sleep touw. Bij een achterstand van 0-4, en diverse gemiste kansen, maakte Sluys pas na een kwar tier de belangrijke openingstref fer voor Delta Sport. Ook de 2-4 kwam op zijn naam. Guust Sluys ontpopte zich als een wa re kwelgeest voor de verdedi ging van de bezoekers. Wel was duidelijk dat ook hij nog wed strijdritme miste en nog teveel kansen liet liggen. „Zo'n eerste doelpunt maken, is altijd moeilijk. Maar als hij dan valt, gaat het daarna vaak van zelf. Dat was naar mijn idee van daag ook zo. Op zich vond ik het een lekkere pot, met ook wel wat foutjes van onze kant. We hadden te veel schoten nodig en de communicatie was niet goed. Het passen ging ook niet echt lekker", aldus Sluys. Volgens de hoekspeler ontbrak het Delta Sport vooral aan wedstrijdrit me. „We zijn er eigenlijk veel te lang uitgeweest." Reeds na deze eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen dient overigens de conclusie te wor den getrokken dat Guust Sluys inmiddels is uitgegroeid tot een belangrijke waarde voor Delta Sport. Daar waar hij tot voor kort 'de nieuweling' was die van wege zijn kleine postuur vaak maar met moeite kon opboksen tegenover menig robuuste tegen stander, is zijn inzet inmiddels ontzettend waardevol gewor den. Hij lijkt zich daar zelf ook van doordrongen en bruist zicht baar van het zelfvertrouwen. Zo zeer zelfs dat hij verzoeken van trainer Jaap Niemans om te wis selen naast zich neer lijkt te leg gen. Volgende aanval Met een welgemikt schot tilde Sluys tien minuten na de rust vanaf de penaltystip de stand naar 11-16. Op dat moment liet trainer Niemans aan de hoekspe ler weten dat zijn vervanger, Ar- jo Nieuwkoop, gereed stond. „Na de volgende aanval", zo liet Niemans weten. Echter ook twee aanvallen verder was Sluys nog immer van de partij. Nieuwkoop had inmiddels zelfs zijn trainingsjasje alweer aange trokken. Prompt maakte de 'on gehoorzame' Sluys waarschijn lijk wel het mooiste doelpunt van de wedstrijd. Half liggend aan de rand van de cirkel met amper ruimte om te schieten kreeg hij eigenhandig toch de 12-16 op de borden. „Ja, ik deed inderdaad mis schien nog wel drie aanvallen mee. Maar soms loopt dat zo en kan je niet altijd meteen na een aanval wisselen", verexcuseerde Sluys zich na afloop. De dunne glimlach om de mond verraadde echter genoeg. Gewisseld wor den door een minder presteren de speler, terwijl je zelf heel goed in de wedstrijd zit, is nu eenmaal best frustrerend. „We hebben een grote selectie met veel spelers op de bank en dan moet je ook wel eens sociaal wis selen. Alleen maar op de bank zitten, is natuurlijk niet leuk." Nieuwkoop kreeg zodoende zijn speelminuten, maar moest al weer vlot het veld ruimen. De nummer twee, Guust Sluys, stond te springen om weer in te vallen. In de 22e minuut schoot hij andermaal vanaf de stip raak: 15-19. Ondanks de driftig scorende Sluys, kreeg Delta Sport geen enkel moment vat op de wedstrijd. Het scorend vermo gen van White Demons was feno menaal. Zeker toen de ballen met zichtbaar gemak zelfs ach ter de rug langs tussen de palen werden geschoten. Scores Delta Sport: Joey Aertssen 3, Merijn de Vos 1, Erwin Bos 3, Jordy Niemans 4, Guust Sluys 6, Kenneth Mellaart 2. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina zijn de compe titie in de tweede klasse ge opend met een 5-5-gelijkspel te gen Arnemuiden 3. Hans Volke- ri was de drijvende kracht. Buurclub Kerkwerve opende een klasse lager met een 6-4-ne- derlaag tegen Witae'89. Het tweede team van Scaldina ver loor op ditzelfde niveau met 9-1 van TCO'78. Arnemuiden 3-Scaldina 1 5-5: Hans Volkeri, Arjan Bom en Cor Smalheer toonden in de eerste wedstrijd aan serieus mee te wil len doen bij de verdeling van de punten. Met het door vechtlust behaalde gelijkspel is de eerste stap gezet om tot de vaste kern van de tweede klasse te gaan be horen. Met drie mooie overwin ningen gaf kopman Volkeri het goede voorbeeld. Ondanks de vliegende start van Volkeri (11-3. 6-11,11-7 en 11-4 tegen Vleugel) keek Scaldina na vier partijen toch tegen een 3-1-achterstand aan. Vervol gens verkleinde Volkeri de ach terstand tot 3-2 (11-5, 8-11, 7-11, 11-9 en 13-11 tegen Zwe- mer), maar Bom en Smalheer verloren weer: 5-2-achterstand. Pas in de derde game, na 9-11 10-12 verlies, tegen Zwemer zag Bom het licht en sloeg toen ook met 11-1,11-7 en 11-5 verplette rendtoe. Na de 9-11, 11-5, 7-11, 11-4 en 11-9 winst van Volkeri op Heyboer wist ook Cor Smal heer hoe hij moest spelen. Be trekkelijk eenvoudig won hij met 11-4, 8-11,11-9 en 11-6 van Vleugel en was het gelijkspel een feit. Witac'89-Kerkwerve 1 6-4: Arie de Mik. Stoffel van de Wekken en invaller Jaap Huigens maak ten traditiegetrouw een matige start. Arie de Mik won twee keer en de beste partij was te gen Benschop waarin de Mik in de vierde game het punt met 13-15 binnenhaalde. Stoffel van de Wekken won van diezelfde Benschop. Invaller Jaap Hui gens verkocht zijn huid duur te gen Marijnissen, maar kon niet voorkomen dat de vijfde game met 11-1 naar zijn tegenspeler ging- Scaldina 2-TC0'78 1 1-9: Het de buut in de derde klasse B is voor Jan Kik, Pang Yuen en Richard Smalheer uitgelopen op een flin ke teleurstelling. Vier van de tien partijen werden overigens pas in de vijfde game beslist. Jan Kik veroverde het tegen- punt door met 11-4, 11-5, 7-11, 8-11 en 12-10 van Buijs te win nen. Smash'70 4-Kerkwerve 2 5-5: Na een goede start, waarin zo wel Jaap Huigens als Albert de Vos wonnen (ook de dubbel) kwam Smash goed opzetten en nam een 4-3-voorsprong. Wil- bert Huigens en De Vos trokken de stand uiteindelijk naar 5-5. Scaldina 3-Hotak'68 8 8-2: Hans Jonker, Mario van Pope- ring en Jan Remmers beleefden een droomstart. Jonker bleef met drie overwinningen zelfs on geslagen. Van Popering en Rem mers pakten ieder twee winst punten. Jonker en Van Popering sleepten ook het dubbelspel- punt in de wacht. Kerkwerve 3-'t Batje 3 6-4: Met name Henk 't Hart trok fel van leer door alles te winnen: twee partijen in vijf games (beide ke ren 11-4 in de vijfde game) en één partij in drie games. Jos Lin deman won van zowel Maas als van Versluijs en Gerard Knol kon alleen winnen van Roel Maas. Kapelle 4-Scaldina 4 3-7: Een mooie prestatie van Kees Deur- loo, Youri van Dijken en Arno van Grunsven in vijfde klasse B. Alledrie spelers wonnen twee maal, terwijl Van Dijken en Van Grunsven in vier games het dub- belspelpunt pakten. Big Smash 2-Kerkwerve 4 4-6: Daan van de Hoek, Leo Flik- weert en Anja Plandsoen teken den voor de 6-4 winst tegen Big Smash uit Biggekerke. Daan van de Hoek kon met drie winst- partijen juichen, Anja Pland soen deed dat twee keer en Leo Flikweert smaakte in één partij het zoet der overwinning. Kerkwerve 5-Driewegen 1 4-6: Edwin van de Bok, Johan Panne- koek en Marcel van Slobbe kon den niet voorkomen dat Driewe gen met zes punten naar huis ging. Van de vier punten die overbleven werden er twee ge wonnen door Edwin van de Bok, en elk één Johan door Pan- nekoek en Marcel van Slobbe. Scaldina 6-Westerzicht 3 1-9: Ed Voshol redde de eer door Lei- dy Kroezen met 11-3, 11-6 en 11-5 te verslaan. Koop Broekhui zen en Joop van Houdt bleven droog staan Scaldina 7-Westerzicht 6 3-7: Evelien Kostense, Jan-Willem Uil en Leon Boogaard wonnen alledrie in drie games van Jelle van de Dool, maar de overige partijen gingen verloren. Jeugd Geen moment waren Niels en Koen van Velthoven en Dennis Smalheer geïmponeerd door het spelen in de hogere Junioren J1 A-klas. Door gewoon alles te winnen stuurden zij Reyneart 2 met 10-0 verlies naar huis. Ook het tweede jeugdteam met Nico le Verbraak, Martijn van der Maas en Martin Khatchanov be haalde een pittige 9-1-zege op TTC Middelburg 7. ZIERIKZEE - WIK'57 had zater dag de volle winst al bijna in de zak, maar werd in de 96e mi nuut alsnog twee punten afhan dig gemaakt door Papendrecht: 1-1. Zierikzee was succesvol bij Patrijzen: 0-5. ZSC'62 verloor thuis van Smerdiek 2:1-3. Papendrecht-WIK'57 1-1: Minu tenlang bleef het elftal van trai ner Ko Goudriaan ontgoocheld op het veld liggen. Negentig minuten lang was met succes een 1-0-voorsprong verdedigd. De eerste drie winstpunten za ten al bijna in de zak. In de 96e minuut echter kwam Papend recht echter alsnog langszij. „Het leek wel alsof de scheids rechter net zo lang liet doorspe len totdat Papendrecht zou te- genscoren. Hij had al drie keer aangegeven dat er nog één mi nuut te spelen was. We zijn hier bestolen", ontstak een nijdige Goudriaan in woede. In de tien de minuut na rust tekende Jaimy van Beveren voor<w ningstreffer. Patrijzen-Zierikzee 0-5: Zk- zee voetbalde rustig op balW Femke Akkersdijk opende a een kwartier de score (w Enser soleerde vlak voor ni naar de 2-0-voorsprong In J tweede helft liet Sanne Ta,mem JJ zich weer eens van haar goé ui: kant zien en scoorde twee» ki op rij (0-4). Na een fa een-twee-combinatie, die ze m iJ opzette, bracht Joyce Brand 5-0-eindst.and op de borden, ZSC'62-Smerdiek 2 1-3:ZSC6.' stond negentig minuten langoj. bi der druk. In de beginfase M i het nog goed weg na vierge2 te kansen van Smerdiek, Nae» half uur namen ze dan toch« 1-0-voorsprong. Na de hen3 ting ging ZSC voortvarende start, maar sprong slordig a de kansen om. En zoals zoW gebeurt, was het juist Smenij dat wél doel trof. Helenevani stal redde de eer. punten van Tim van Brems ij (2x) en Joren Lammers. Diia na de rust bracht Erik Bleijij een strafschop weer wat hoop: de harten bij Ouwerkerk. i snel bracht Wouter Vemeui echter de marge weer op dr« pui treffers: 1-4. Casey Okkerzoif Va de voor 2-4, waarna Dema fc Bootsgezel (strafschop) en Jon ia Lammers de 2-6 maakten. Robur-Dreischor 4-4: In eer lijk opgaande eerste helft Dreischor tweemaal doel: maal via Matthijs Heerens de goede kant en éénmaal na de eigen doelman gepasseej Is Tussendoor had Daniel Só( 'tt de gelijkmaker aangetekend.S dat Rick Hopmans in de 47e: nuut 3-1 had gescoord, zakieS bur ver terug. Dreischor kn de nodige kansen dat leidde Erwin Nelissen en Frank \aii Helm (2x) tot 3-4. In deext tijd maakte Quassim HamoL; van elf meter 4-4-, door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na de derde speelronde wordt de ranglijst in de vijfde klasse B aangevoerd door Lewedorpse Boys, dat knap met 2-1 won bij Itenesse, en Zeeland Sport (6-2-zege in Ouwerkerk). Dreischor speelde 4-4 bij Robur. Renesse-Lewedorpse Boys 1-2: In een wedstrijd tussen twee jeugdige ploegen bracht John Berrevoets de thuisploeg op voorsprong: 1-0. Kort voor rust bracht Wesley Schipper Lebo langszij: 1-1. Halverwege de tweede helft viel de Renes- se-doelman met een beenblessu re uit. Kort hierna zorgde Robin Walhout met een afstandsschot voor 1-2. Ouwerkerk-Zeeland Sport 2-6: Een slap gestart Ouwerkerk keek halverwege al tegen een 3-0-achterstand aan door doel- door Mieke van den Broek BURGH HAAMSTEDE - Bas ketbalclub Mevo'80 had zater dag de eer om het jaarlijks roule rende Starterstoernooi te organi seren. Volgens jeugdtrainer en eerste-teamspeler Michel Pi- kard was het toernooi een licht puntje voor Mevo. De zeventien deelnemende Zeeuwse teams zorgden zater dag zelfs voor toeschouwers op de tribunes van sportcentrum Westerschouwen. „Dat is iets wat wij niet kennen. Bij ons zit er hoogstens een vrouw of moe der van één van de spelers te kij ken. Verder komen we niet", ver telt Pikard. Hij was behoorlijk te spreken over het basketbal- evenement. „De organisatie liep vlekkeloos. We hadden bruikba re hulp van externe medewerker Steven Verseput, Hij verwerkte de standen en liet het toernooi op rolletjes verlopen." De basketbalvereniging uit Burgh-Haamstede zit in moeilij ke tijden. Dat is overigens niet nieuw voor de basketbalvereni ging. De club heeft momenteel circa twintig leden. Pikard ver telt dat ze al blij zijn als dit jaar een jongensteam op pad kan worden gestuurd. „De hoop op een tweede mannenteam is opge geven. Drie jongens zijn gaan studeren en hebben SÉvjt» wen-Duiveland verlaten." Mevo weet zich elk jaar wee de been te houden door de hd kern. Over een maand start team de competitie met a spelers. Dat is volgens Pihf? echt het minimum. „Ons clubje spelers basketbalt onw tussen zolang samen, dat i goed op elkaar zijn ïngespeeï K Ik verwacht dan ook een cod titieplekje bij de eerste dne' De ploeg van Mevo deed held gelopen zaterdag boven t wachting goed op het Startfl toernooi. Het team legdebe^J op de derde plek. Momenta hl staat de broer van Michel Pi hs kard, Louis aan het roer van li mannenteam. Probleem is fü§|,n ter dat Louis zelf nog b inj balt bij Volharding in Gtö j Zi jn speelschema botst' wel eau I«l met het competitieprogranffl van Mevo. „Heel vervelends J er geen coach naast de kant zit licht Michel toe. De enige basketbalvereniÉ sd op Schouwen-Duiveland fcjs al langere tijd uit naar een ana? re coach. Maar Michel Pta heeft er weinig vertrouwen dat er een geschikt mma wordt gevonden. „Wij zijn all lang op zoek.Het is momenta t natuurlijk ook niet aantrekt lijk om bij Mevo aan de slat Burgh-Haamstede. Eindstand per soonlijk kampioenschap drieban den derde klasse district Zuiud-West poule noord: 1. Hans Bruinsma (de Poedel) 7-12, moyenne 0.396, hoogste serie 4, hoogste partij 0.689; 2. Wim Hage (SIR) 7-10, 0.382, 4, 0.625; 3. Jaap Joppe (De Poedel) 7-8, 0.378, 6, 0.625; 4. Jan Beenakker 7-8, 0 375, 5, 0.689; 5. Jakkoo Brouwer (Phoenix) 7-8, 0.362, 3, 0.606; 6. Rob van Dijk (Onder Vrienden) 7-5, 0.350; 3; 0.588; 7. Willem Pigmans (Windenburg) 7-3, 0.295, 3, 0.408; 8. Nico de Leeuw (Avontuur) 7-2,0.336, 0.416. Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - Big Boss 0-3, Zeelan dia 1 - Mevo'80 2-1. Marleco/C 1000/Cluzona - Profile Tyrecenter Rinus Roon 0-3, connexxion - Bijdevaate Hy potheken 0-3. Stand: 1. Big Boss 1-3, 2. Bijdevaate Hypotheken 1-3, 3. Profile Ty recenter Rinus Roon 1-3, 4. Zeelandia 1 1-2, 5. Mevo'80 1 1-1, 6 Brogum 0-0. 7. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 0-0, 8. Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf 0-0, 9. 1-0, 10 M3ria 1000/Cluzona 1-0,11. vcLoblO. Poule B: FIXET Schuddebeurs dia 2 3-0, Sgravo-de Verfbron - Scm» de Oude/Kwiek H4 2-1, De Brug 1 -w file Tyrecenter Rinus Roon M« Schouwse Bouwmaterialen hanae Brug 2 0-3. Stand: 1. De Brug|m* De Brug 2 1-3, 3. FIXET Schudde» tOl 1-3, 4. Sgravo-de Verfbron 1-2,5.*» der de Oude/Kwiek H4 1-1, 6 H; r m Kroon/Wiska 0-0, 7 Majj 1000/Cluzona 0-0, 8. Sgravo-DtNJ keersopleidingen 0-0,9. ProfileTY«j 1(| ter Rinus Roon Mix 1-0, 10. ScWJJ Rnnwmatprialen handel TO, 1' Bouwmaterialen handel TO, dia 2 1-0. Poule DA: C 1000/Cluzona Dier&Tuin/Wik 1 - Juwelier Po5'™;, Kwiek/Sporthuis Zierikzee Dl - Mevo'80 meisjes 2-1. Mevo 80 - Grand Café Helder 3-0. Stand: accountants/Wik 2 1-3. 2. Juwe ma 1-3, 3. Mevo'80 Dames 'Al Kwiek/Sporthuis Zierikzee Dl -• pack Mevo'80 meisjes TL Dier&Tuin/Wik 1 1-0, 7. C 10QW"1- 1-0, 8. Grand Café Helder 1-0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 36