Waarom is Kevin vaak verdrietig? 0 Jubileum U kunt nü iets doen voor de Zonnebloem! A LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! CP GEBR. DOMINICUS BV by Sjaak van Zee iwrnE PZC een sportief of gekleed shirt JA, ik help kwetsbare kinderen. maandag 19 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren op zondag 18 sep tember onze kleinzoon Maximo zoon van Ivo en Tina Pleunis Leon en Greet Pleunis en Maarten en Wilma Coppoolse Jubileum Lieve papa en mama Van Harte Gefeliciteerd met jullie 1214-jarig huwelijk! Martjan Kees en Els Harthoom-de Visser Zuidbeekseweg 2,4386 NC Vlissingen Overleden Piet Rust zacht Joyce en kinderen alle sterkte toegewenst. Piet Waarom jij? We zullen het nooit weten. We zullen je missen, maar nooit vergeten. Wij wensen Joyce, Kimberly, Dylan en Damian veel sterkte met dit verlies. Jeroen en Wanda, Theo en Willy, Harry en Liesbeth, Zolika en Astrid, Edwin en Anita, Robert en Diana en kinderen. Geschokt hebben we kennisgenomen van het over lijden van Piet Hak vader van onze leerlingen Kimberley, Damian en oud-leerling Dylan We wensen Joyce, de kinderen en andere nabe staande heel veel sterkte toe om dit verlies te kun nen dragen. Team, medezeggenschapsraad, ouderraad en kinderen van Archipelschool "De Kameleon". Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Dirk Duinhouwer (Dick) in de leeftijd van 57 jaar. Diny Duinhouwer-de Zeeuw Sandra en Ron Joey, Daniël Michel en Linda Onze dank gaat uit naar dr. Wielenga en dr. Thiadens voor de goede begeleiding. 4385 BW Vlissingen, 17 september 2005 Westerzicht 612 Er is gelegenheid tot afscheidnemen woensdag 21 september van 13.45 tot 14.15 uur in het rouwcen- trum aan de Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvin den om 15.00 uur in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Bedroefd en verslagen, maar met bewondering voor zijn moed en kracht, nemen wij afscheid van Dick Rust zacht. Ria en joop Conny en Peter Richella en Chris Jaimy Carina Vlissingen, 17 september 2005 Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard Rust zacht lieve zoon Ik zal je erg missen Heden overleed thuis na een langdurige ziekte om ringd door allen die hem lief waren, mijn zoon Dirk Duinhouwer In de leeftijd van 57 jaar. Ma Duinhouwer-de Bil Opa Dick, Wij zijn nog zo klein. Waarom nu, het was zo fijn. |e aai, je grapjes, je lieve lach. We missen het iedere dag. Voor altijd zit je in ons hart op een plaatsje, heel apart Kusjes van Joey en Daniël Bart Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve broer en zwager Dirk Duinhouwer 27 september 1947 17 september 2005 E. Peijpers-Duinhouwer J. W. Peijpers A. T. Purimahua-Duinhouwer Z. A. Purimahua Na een strijd, moeizaam gestreden ging je heen, niet onverwacht. Niemand weet hoeveel je hebt geleden onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde. Het deedje zeer ons te laten staan maar hiermee hebben we vrede omdatje nu kunt rusten gaan. Verdrietig delen wij mede dat onze lieve zorgzame man, vader, opa en schoonzoon van ons is heen gegaan Hendrik Schouwenaar in de leeftijd van 72 jaar. Wemeldinge: A. C. Schouwenaar-Verhage Wemeldinge: Jos Chantal Wemeldinge: René en Marcia Rick, lan, Antwan, Cathy Lewedorp: Nelleke en Walter Ricardo, Marnick Hansweert: Jeanet en Frank Femke, Falco Kapelle: N. Verhage-Zuyddijk 16 september 2005 Zuidelijke Achterweg 14424 CR Wemeldinge Een dienst van woord en gebed waarin ds. A. P. v. d. Maas zal voorgaan wordt gehouden op woensdag 21 september om 13.00 uur in de Maar tenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. De begrafenis zal om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Wemeldinge plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bezoek aan huis. I.p.v. bloemen eventueel een gift voor K.W.F. in de collectbus in de kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. afscheid nemen Nu alleen nog Amen zeggen en je hand in Gods Hand leggen, en dan met Hem mede gaan. Ook voor hen die achterblijven, blijft God met open handen staan! Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonzoon, zwager en oom Henk Schouwenaar echtgenoot van Jaantje Verhage Kapelle: Mevr. N. Verhage-Zuyddijk Wemeldinge: I. de Hooge-Verhage D. de Hooge Kapelle: D. Hoogesteger-Verhage R. Hoogesteger (f) Grünen (C.H.): W. Werthmüller-Verhage W. Werthmüller Neven en nichten Wemeldinge, 16 september 2005. Heden is overleden onze jongste broer, zwager en oom Henk Schouwenaar Na een moeilijke periode heeft hij zijn ziekte niet kunnen overwinnen. We zullen hem allen erg missen in onze familie. Familie Schouwenaar Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Henk Schouwenaar oud trainer en sinds jaar en dag toegewijd en trouw lid van onze vereniging Wij wensen Jaantje, de kinderen en verdere fami lie veel sterkte met dit verlies. Bestuur en leden van Voetbalvereniging Wemeldinge Bedroefd zijn wij door het overlijden van Henk Schouwenaar Oud coach en trouw supporter van de dames, vader van )eanet We zullen je missen langs de lijn! Dames V.V. Wemeldinge Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Hoon slagingspercentage in Zeeland (N6-90%) Rijden op de nieuwste motoren GRATIS rheorielesi Autorijles Aanhanger (EAB) Motorrijles (beide categorieën) - Gratis gebruik •uwste kledinglijn Training/Training verhoogde rijvaardigheid (cat. A) - Opfriscursus (cat. A en H) Motorrijles: 20 motorrijlessen examen voertuigenbeheersing examen verkeersdeelneming 795,- Autorijles: Ie 10 autolessen 225,- Verkeersschool René Brasser Voor uw auto- en motorrijlessen 0118-471950/417464 www.renebrasser.nl Temeuzen. 20 november 1920 Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119 Vers 105 Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, goed heid. zorgzaamheid, wilskracht en ijver, hebben wij tot onze diepe droefheid onverwacht afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma. Grietje van Driel-Kamerik t Middelburg 17 september 2005 Sint Maartensdijk: C. G. Riemens Hilversum: G. C. Riemens A. Riemens-de Best Middelburg: A. C. Riemens Nieuwerkerk: C. van Driel L. J. J. van Driel-van Nieuwenhuyzen Hoek: P. van Driel P. van Driel-van de Voorde Nieuwerkerk: H. J. van Driel G. M. van Driel-Hoogendijk Waterlandkerkje: J. Dees-van Driel C. M. Dees Goes: L. H. Cheng Cho Van- van Driel B. Cheng Cho Van Burgh Haamstede: J. de Vlieger-van Driel W. J. de Vlieger klein- en achterkleinkinderen Wij zijn dankbaar voorde liefdevolle verzorging die zij in Zorgcentrum Bachten Dieke en Verpleeghuis 't Gasthuis, afdeling Molenwater mocht ontvangen. Correspondent ieadres TrixTerwindtstraat 59 4333 CG Middelburg Ma is opgebaard in de Trix Terwindtstraat 59. Gele genheid tot afscheid nemen na telefonische afspraak; 0118-627515. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 22 september a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen dienen deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een kortstondige ziekbed, is overleden onze lieve moeder, oma en overgroot-oma Niesje Wijnstra-Wever weduwe van Thomas Wijnstra op de leeftijd van 88 jaar. Heinkenszand: |anny de Brinker-Wijnstra t Marius de Brinker Alkmaar: Rens Wijnstra t Marrie Wijnstra-Kramer Westervoort: Maartje Groeneveld-Wijnstra Jan Groeneveld Alkmaar: Albert Wijnstra Hilda Nieuwdorp: Klaas Wijnstra Gerda Wijnstra-Aafjes Klein- en achterkleinkinderen 17 september 2005 Zorgcentrum "De Kraaijert", Lewedorp Correspondentieadres: Hertenweg 18, 4455 TL Nieuwdorp Onze moeder, oma en overgroot-oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 21 september van 10.30 tot 11.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtig heid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het cremtorium. 80 jaar jong. 80 jaar mode Dat blijven we ook deze herfst vieren! Daarom speciaal voor u onze najaarsaanbieding: bij besteding vanaf 300,- kiest u eenmalig uit onze jubileumcollectie: voor maar Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip. Maak uw donatie over op giro 145. Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alleen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. □MJV Postcode/plaats: E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 10