O PZC "i als u iemand nodig heeft om alles verder te regek' Monuta Tr1 De Voorzorg Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Met grote blijdschap delen wij u mede dat op donderdag 15 september 2005 ons dochtertje en zusje Annalou is geboren Simon, Sylvia, Remy en Sophy Gijzel Heerenpolderweg 13 4471 RV Wolphaartsdijk Technomarine Engineering BV Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Immanuël Hij is geboren op 16 september 2005. Marlon, Sarah, Elisha en Sifra Mercelina Merwedestraat 15 4388 TR Oost-Souburg (Shalimar Hairstyling) Opnieuw het geluk van een stralend leven. Onze prachtige zoon en mijn broertje Joep Yanghui loep is geboren op 14 mei 2004 in China. Op 15 september zijn wij met z'n viertjes thuisgekomen. Abe, Mariska en Emma Louws Bogerdweie 18 4353 BV Serooskerke Huwelijk 30 September 2005 gaan wij, Nico van der Lee en Esther Lous Om 14.00 uur trouwen op 't Hof Stenevate in Heinkenszand. U bent van harte welkom op onze receptie van 17.30 tot 19.00 uur in Partycentrum Landlust, Landlustweg 1 te Nieuwdorp. Ons adres: Strobbelhoekstraat 27,4441 BD Ovezande Jubileum Op maandag 26 september 2005 vieren wij Steven de Regt en Lee de Regt-van Maldegem ons 60-jarig huwelijksfeest. Wie ons wil feliciteren is van harte welkom op de re ceptie van 16.00-18.00 uur in Brouwerij Emelisse, Stadspolder 1Kamperland. Cadeautip: Ei ten bate van vakantieschip Stichting de Zonnebloem Julianastraat 40. 4491 GB Wissenkerke Overleden Oneindig stil verdriet jou vergeten kan ik met heel onnoemlijk zwaar dag lieverd, we zien elkaar. Met grote verslagenheid moeten wij, na een nood lottig ongeval, afscheid nemen van onze rots in de branding Piet Hak in de leeftijd van 39 jaar. Joyce Colijn Kimberley Dylan Damian 4388 AZ Oost-Souburg, 15 september 2005 Haaksbergenstraat 13 Piet is bij ons thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Piet op maandag van 19.00 tot 19.30 uur en dinsdag van 11.45 tot 12.15 uur in het rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 20 september om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Lieve papa Ik zal je NOOIT meer vergeten jij blijft altijd in m'n gedachten en dicht bij me hart staan. Ik zal ALTIJD van je houden voor ever en altijd, xxxjes HVJ liefs je dochter Kimberley Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Verbijsterd en intens verdrietig geef ik u kennis dat, door een tragisch ongeval voor mij veel te vroeg, is overleden mijn lieve zoon Piet Hak in de leeftijd van 39 jaar. Culemborg, 15 september 2005 4102 HT, Korenbloem 58 Diep bedroefd delen wij u mede dat veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve zoon Piet Hak 27 september 1965 115 september 2005 Willy Best-de Jonge Willem Best Pjotr Je koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven, alleen je had de wind niet mee. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van onze allerliefste broer, zwager en oom Helaas is het hem niet gegeven om zijn geluk een bekroning te geven. Piet Hak 27 september 1965 115 september 2005 Chris Hak 12 februari 1976 Kudelstaart: Hannie en Jan de Jong-Hak Steven Laura Veerle Rotterdam: Jaap en Yvonne Hak- van de Welle Kris Daan, Anna Vlissingen: Jan Hak en Hanneke Heijmans Onbegrijpelijk Piet Lieve zwager en goede vriend, we zullen je missen. Pa en Ma Smith Sandra en Corine Charles en Sylvia Jim en All Joey Ashwin Wij wensen Kim, Joyce, Dylan en Damiën heel veel warmte en lichtpuntjes toe. Lieve Piet Waarom jij, het is zo oneerlijk. Lilian Flipse-Colijn Boy Cheyenne en D-Angelo Door een tragisch ongeval is onze dierbare vriend Pjotr uit ons leven genomen. We zullen je missen, maar niet vergeten. "EENS EEN BASK ALTIJD EEN BASK" Dartteam de Basken Ruud E., Ruud L., Bert, Rolf, Raymond, Wouter, Sjors, Gerry, Coby en Ron Joyce, Kimberly, Dylan en Damian veel sterkte met dit verlies. Diep geschokt zijn wij, dat door een noodlottig onge val van ons is weggenomen onze vriend Piet Hak Joyce, Kimberly, Dylan en Damian we zijn er voor jullie. Lilian, Jeanet, Ira, Dennis, Frans, Wolfgang, Dick en Mieke Wij zijn geschokt, verdrietig en sprakeloos door het onverwachte overlijden van Piet Suresch, Diana, Corrie, Mike, Joke, Jiiles, Karolina, Leonard, Mardou Tot ons kwam het ontstellende bericht dat op weg naar zijn werk, door een verkeersongeval, is overle den onze gewaardeerde medewerker en collega Piet Hak op de leeftijd van bijna 40 jaar. Wij wensen zijn vriendin, kinderen en familie veel sterkte toe met deze zware slag. Directie en medewerkers Houtepen Schilderwerken Collega's Houtepen Schilderwerken Goes Geschokt hebben het personeel, de directie en het bestuur van de Zeeuwse Bibliotheek kennisgeno men van het plotselinge overlijden op donderdag 15 september 2005 van Piet Hak Partner van onze medewerker en collega Joyce Colijn Wij wensen Joyce en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens personeel, directie en bestuur van de Zeeuwse Bibliotheek. Mw. mr. G.E. Huisman, directeur zaterdag 17 september 2005 Een eigen huis, een plek onder de zon En altijd iemand in de buurt die van me houden kon. Samen zo gelukkig. Samen zo veel lol. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Piet Maatje en toekomstige man van onze collega Joyce We wensen Joyce en de kinderen alle sterkte toe. Erna, Ricky, Annie, Marianne, Fabiola, Nella, Marijke, Hannie, Bert, Victor, Addy, Paulette, Rosanna, Irene, Marianne, Paula, Coby, Nelleke,. Elly, Marjolein, Agnes, Wilma, Ellen, Mannge en Antoinette Wij waren geschrokken en verdrietig, toen wij hoor den dat plotseling is overleden Piet Hak Vader van onze sportvriendin Kimberley Wij wensen Kimberley en haar familie veel sterkte toe. Lieve Kim, we zullen er voor je zijn. k.v. Fortis B2 Renate, Rob, Jorine, Wenda, Eline, Ashwin, Ariska, Irene, Petra, Wouter, Sander, Wilco, Wesley Heden vernamen wij het droevige bericht dat is over leden Joos Verbrugge Joos was vele jaren lid van onze vereniging en heeft in die jaren diverse functies bekleed. Wij wensen Jenneke, de kinderen en kleinkinderen de kracht dit verlies te verwerken. Bestuur en leden s.v. Apollo '69 's-Gravenpolder Met droefheid delen wij u mede dat in zijn woon plaats Amstelveen op 72-jarige leeftijd is overleden, onze geliefde zwager, Wim Hengeveld echtgenoot van Ria Zweedijk We zullen hem binnen onze familiekring heel erg missen. Gab en Els Zweedijk Henk en Ardi Zweedijk Piet en Marjolein Zweedijk Jan en Corrie Rinus en Dinie Zweedijk Goes, 16 september 2005 Bedroefd delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed wij afscheid hebben moeten nemen van ons aller Ferel Krol-van den Broecke weduwe van Anthonie Krol Voorburg, 18-6-1953 Temeuzen, 13-9-2005 Namens de Familie en vriend Peter van Anrooylaan 252 4536 CK Temeuzen Gelegenheid tot afscheid nemen in de Opstandings- kerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, op dinsdag 20 september van 13.00 tot 13.20 uur. Vervolgens begint in de Opstandingskerk om 13.30 uur de rouwdienst, waarna aansluitend de crematie plechtigheid volgt in crematorium "Temeuzen". Bel lamystraat 28c te Temeuzen. Na afloop van de plechtigheid is er gele genheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zoda nig beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Abraham Cornelis van Houte Bram in de leeftijd van 73 jaar. Groede: T. E. de Hullu-van Houte P. I. de Hullu Groede: C. A. van Houte M. F. van Houte-te Nuijl Neven en nichten Oostburg, 16 september 2005 Correspondentieadres: Burg. Everaarslaan 3 4503 AA Groede De begrafenislezing, waarbij u wordt uitgenodigd zal dinsdag 20 september om 14.00 uur gehouden wor den in de Koninkrijkszaal van Jehovah's getuige aan de Gratamastraat 5-7 te Oostburg, aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraaf- Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Huibert Abraham den Engelsman Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur Tuindersvereniging op 't Of Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Huibert Abraham den Engelsman Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur W Colijnsplaatse Boys Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Met droefheid geven wij u kennis dat zo kort na het overlijden van onze moeder en oma, we nu ook af scheid hebben moeten nemen van onze geliefde va der, groot- en overgrootvader Izaak Gideonse weduwnaar sinds 3 augustus van Martina de Visser Oostkapelle t Middelburg 13 juli 1920 15 september 2005 Vrouwenpolder: Joke en Henk Maljaars-Gideonse Monica en Bert Tim, Mark, jasmijn Abco en Mariska Grijpskerke: Marja en Bram Louws-Gideonse Jessica en johnny Danny en Lilian Met dank aan de medewerksters/ers van Verpleeghuis 't Gasthuisvoor de liefdevolle verzorging die hij van hen kreeg. Correspondentieadres: Koningin Emmaweg 6 4354 KC Vrouwenpolder De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 19 september om 13.00 uur in de Dorps kerk te Oostkapelle. In de hal bij de consistorie van de kerk is er gelegen heid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Izaak Gideonse in de leeftijd van 85 jaar. Veere: T. Gideonse-Roelse Koudekerke: P. Minderhoud-Gideonse Westzaan: M. Stoffer-Gideonse H. Stoffer Neven en nichten Tot onze droefheid is overleden onze geliefde zwager en oom Izaak Gideonse weduwnaar van Martina de Visser Middelburg: W. de Visser J. de Visser-de Voogd Brouwershaven: J. de Visser J.H.M. de Visser-Koopman f Oostkapelle: A. de Visser t Z. Poppe P.A.I. Poppe-Tinbergen Zoutelande: J. de Visser M.J. de Visser-Post Barendrecht: L.W. de Visser M. de Visser-Wielemaker neven en nichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze zwager Cornelis Dekker J. Wondergem-Geertse N.P. Goedhart-Vreke W.J. Goedhart Dankbetuiging Uw medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Maria Bastiaanse-Wouters en uw aanwezigheid bij haar afscheid heeft ons goed ge daan. Daarmee gaf u ons veel steun. Wij willen u daar voor hartelijk danken. F. Bastiaanse kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, september 2005 Hartverwarmend waren de lieve woorden, telefoon tjes, kaarten of andere vorm van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, pa, opa en over-opa Hubrecht Bimmel Het heeft ons goed gedaan en willen u daarvoor op recht bedanken. Door de vele reacties bleek het helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te benaderen. W. N. Bimmel-van der Sluis kinderen en (achter-)kleinkinderen Domburg, september 2005 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede leven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader en opa Robertus Petrus Joannes Cappaert Een handdruk, een kaartje, lieve woorden en de vele aan wezigen bij de begrafenis waren voor ons een grote steun. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. Frank en Marie-Jeanne Natalie en Marcel Dankbetuiging Hartverwarmend is het voor ons om te ervaren hoe er met ons meegeleefd is. Het verdriet en de gevoelens die wij konden delen met zo veel mensen, doen beseffen dat je niet alleen bent en ook dat je het niet alleen hoeft te dragen. Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jacob Fliers betuigen wij onze welgemeende dank. Mevrouw M. P. Fliers-de Regt Kinderen en kleinkinderen Sluis, september 2005 Dankbetuiging Ontroerd waren wij door de vele hartverwarmende blij ken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en lieve pappa Ben Schep Mede namens de kinderen onze oprechte dank hiervoor. C. Schep-Gejas Voor uw warme blijken van medeleven na het ov van mijn man Wim Geeve wil ik u hartelijk bedanken. Vlissingen, september 2005 P-M CeeteJ Mede namens de kinderen wil ik u bedanken u hartelijk medeleven, ons betoond tijdens de ziekte het overlijden van mijn lieve vrouw, onze m! schoonmoeder en oma Marijke de Jonge-van der Lijke Izaak de Jonge Kinderen en kleinkinderen de N< Breskens, september 2005 Voor het medeleven en de belangstelling aan onsh na het overlijden van Abraham Loois zeggen wij u hartelijk dank. Meliskerke, september 2005 Familie mj Dankbetuiging Hartverwarmend waren de vele blijken van belang tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mr man, ons pa en opa Piet Mangnus Dit heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u hiervoor langs deze weg hartelijk dank Ch. MangnifrQ Kinderen Kleinkinderen Steenbergen, september 2005 Dankbetuiging Voor uw hartelijke blijken van belangstellinej medeleven, die wij mochten ontvangen na heten* lijden van onze vader, schoonvader en opa Daniël Plog danken wij u oprecht. Het was voor ons een troost dat velen metiönsns leefden. Kinderen, klein- en achterkleinkind Oostburg, september 2005 Dankbetuiging Voor al uw blijken van medeleven en belangste t het overlijden van onze zorgzame moeder en oma Martha van der Kinderen weduwe van Cornelis van Puyvelde betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank. Een bijzonder woord van dank aan het personeel c willigers van verzorgingstehuis "De Redoute". Kinderen, klein- en achterkleinkin Sas van Gent, september 2005 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven betoond tijd ziekte en na het overlijden van onze goede lieve oma Annie Martens weduwe van Jac van Tilburg betuigen wij u onze oprechte dank. Wouw:Kees van Tilburg Coen, Isabelle, Juliëtte, MqM Bergen op Zoom:Patrick en Jack van Tilburg Bergen op Zoom, september 2005 Voor de vele blijken van medeleven na het overig- mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvac:1 en overgrootvader Leendert Viergever betuigen wij u onze oprechte dank. F. Viergever-de Wa Kinderen, klein-a achterkleinkindera Vlissingen, september 2005 Uw medeleven na het overlijden van onze lieve w schoonmoeder en oma Agatha Wisse-van Liere was ons tot grote steun. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Jeanine Anne en Paul Sam en Riet en kleinkinderen Kapelle, september 2005 Voor alle bezoek, bloemen, kaarten enz. die ik heb vangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en mi thuiskomst wil ik via deze weg iedereen hartelijk» ken. Jannie Dominicus-vaw Westkapelle, september 2005 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er onu- dat moment te helpen en met u mee te denken Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel: (0118)41 2760 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 70