Banen SAïiE PZC JobTrack.nl Chauffeur NSV Zaterdag 24 september alle vestigingen open [pilKSOKIIItlü ■■DEPIRO De Rede wil meer zijn dan standaard docent aardrijkskunde voor wtf 0,44 (11 lessen) Wmmm Gevraagd: tempo-team uitzendbureau Beheerders-Echtpaar Kijk ook op 17 SEPTEMBER 2005.ty FJD FRAANJE Aannemingsbedrijf Fraanje b.v. Nieuwe Kraayertsedijk 37 Postbus 1 4456 ZG Lewedorp tel. 0113-615500 fax 0113-612764 www.fraanje.com info@fraanje.com ISO 9001 VCA** gecertificeerd In verband met een sterke toename in de woningbouw hebben wij plaats voor een zelfstandige vakbekwame medewerker. Daarom zijn wij op zoek naar een: ERVAREN WERKVOORBEREIDER WONINGBOUW Wat wij van u verwachten: Minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie Affiniteit in het werken met de computer Flexibele instelling en stressbestendig Goede contactuele en commerciële eigenschappen Oplossingsgericht denken en zelfstandig werken De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Het voorbereiden van het bouwproces, met name projectmatige woningbouw Het onderhouden van contacten met de klant, architect, constructeur, onderaannemers en leveranciers Het inkopen van materialen en diensten onderaannemers Wat wij bieden: Een sociaal en prettig werkklimaat waarin persoonlijke inbreng en initiatief worde,n gewaardeerd Salariëring conform de UT A-C AO Goede (secundaire) arbeidsvoorwaarden Denkt u degene te zijn die ons team kan versterken? Schriftelijke sollicitaties kunnen, binnen 10 dagen, gericht worden aan de directie van Aannemingsbedrijf Fraanje *:V- De Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede" is een school voor openbaar onderwijs in Terneuzen en heeft een breed onderwijsaanbod (gymnasium - atheneum - HAVO - VMBO - LWOO). Door de uitgebreide begeleiding van leerlingen en vele buitenschoolse activi teiten zijn we in staat om een prettige en veilige plaats voor alle leerlingen te bieden met optimale ontplooiingskansen. In verband met vervroegde uittreding en pensionering van onze huidige docent, zoeken wij per 1 december aanstaande een enthousiaste collega, De vacature betreft 11 lesuren aardrijkskunde, allen te geven in de bovenbouw havo/vwo. De werkzaamheden van de docent omvatten onder andere: het aansturen van het leerproces en het geven van een aanzet tot het leren leren; het inspelen op de leefwereld van twee leeftijdsgroepen in de verschillende onderwijsvormen van het voortgezet onderwijs; het begeleiden van leerlingen met enkelvoudige ontwikkelingsproblemen; het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van periodeplannen en de afstemming van lessen binnen het eigen team of de vaksectie. Daarnaast is de docent actief in de beheersing, verdieping en verbreding van de vakinhoudelijke en -didactische kennis en vaardigheden. 1 Bij voorkeur een eerste graads bevoegdheid aardrijkskunde Brede vakinhoudelijke en vakdidactische kennis en vaardigheden 1 Invoelingsvermogen en sociale vaardigheden 1 Communicatieve vaardigheden 1 Vaardigheid in het overdragen van kennis en vaardigheden ■jj.ui.mj.i.imu.ij.fc Volgens CAO-VO, inschaling in salarisschaal LB (maximaal 3359,- per maand) Vakantie-uitkering 8% Eindejaarsuitkering Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder diverse doorgroeimogelijkheden Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij dhr. J.F. Begijn, sectordirecteur havo/vwo (tel. 0115-612155). Sollicitaties kunnen tot uiterlijk vrijdag 30 september aanstaande gericht worden aan de rector van de school, de heer E.R. van den Hooven. Stedelijke Scholengemeenschap "De Rede", Postbus 375, 4530 AJ TERNEUZEN, e-mail: info@derede.nl, internet: www.derede.nl Terneuzen ligt centraal in Zeeuws-Vlaanderen. Het gebied biedt rust, ruimte en woningen tegen aantrekkelijke prijzen. De term "files" komt niet in ons woordenboek voor. De cultuursteden Antwerpen, Gent en Brugge liggen op ca. 3 kwartier rijden. Kortom, een aantrekkelijk woon- en werkgebied. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Casembrootstraat 1 4361 AR Westkapelle telefoon (0118)57 12 16 telefax (0118) 57 17 50 KvK 220 138 95 voor 8x8 kipauto Wij zoeken iemand die: - ervaring geniet - woonachtig is op Walcheren - in het bezit is van een rijbewijs BC - in het bezit is van een chauffeursdiploma Uw sollicitatie wordt door ons strikt vertrouwelijk behandeld. BOS DUIN HOTKl-l Att IO'.-l UK.VM Hotel Bos en Duin te Oostkapelle is een druk bezocht 4-sterren-hotel en conferentiecentrum. Wegens het vertrek van één van onze receptionistes zijn wij op zoek naar een nieuwe receptionist (m/v) We zoeken geen schaap met 5 poten, maar we verwachten wel van je, dat je: - goed met mensen om kunt en wilt gaan - goed in ons receptieteam zult passen - bereid bent om in wisselende diensten te werken - zelfstandig kunt werken Verder is het fijn als je Duits en Engels kunt spreken en om kunt gaan met de computer. Eigen vervoer heb je nodig om bij ons te komen werken. Ook herintreders zijn in Bos en Duin van harte welkom! We bieden je een vaste baan met een salaris volgens de horeca-CAO voor20-32 uur per week. Heb je interesse? Stuur dan je sollicitatiebrief voor 1 oktober a.s. naar:Hotel Bos en Duin, t.a.v. Anneke Kühler, Duinweg 82, 4356 GD Oostkapelle Tel.: 0118-583110 E-mail: info@hotelbosenduin.nl Web-site .www.hotelbosenduin.nl KANTOOR Commercieel technisch medewerker m/v voor een groothandel in Zeeland, je bent commercieel gedreven en hebt aantoonbare technische affiniteit Heb je interesse in deze functie' Neem dan contact met ons op. Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Assistent boekhouder m/v voor verschillende accoun tantskantoren in Zeeland. Je bent afgestudeerd heao-be of ba. Ben je op zoek naar een uitdaging in de accountancy neem dan contact met ons op. Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg HORECA/CATERING Cateringmedewerker m/v voor verschillende cateraars op Walcheren. Je hebt ervaring in de catering. Het is ook mogelijk om naast je studie in de catering te werken. Ben jij beschikbaar? Neem dan contact met ons op. Informatie:(0118) 67 90 30, Nadia van Dooren, Beenhouwerssingel 6, Middelburg Huishoudelijk medewerker m/v voor een hotel in de regio. Je stofzuigt, boent vloeren, lapt ramen en maakt toi letten en badkamers schoon. Je verzamelt vuil wasgoed en brengt dit naar de linnenkamer; verschoont beddengoed en handdoeken, controleert wasgoed op slijtage en laat het her stellen of vervangen. Verder help je bij overige klusjes. Interesse? Neem dan contact met ons op. Informatie: (0118) 41 48 70, Caroline Mulder, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen INDUSTRIE Productiemedewerker m/v vooreen bedrijf in de omgeving van Goes. Je werkt op variabele werktijden en op oproepbasis (dagplanning). Je bent in het bezit van eigen ver voer Heb je interesse neem dan contact op met onze vesti gt Informatie: (0113) 25 25 05, Monique Reijngoudt, Piet Heinstraat 3, Goes Fotolasser m/v voor een bedrijf in Vlissingen. Je last verbin dingen tussen onderdelen van magnesium, koper aluminium of staal. Je leest werktekeningen of werkbonnen, gebruikt ver schillende las methoden (tig-lassen, mig-lassen en/of mag- lassen) en laat een onafhankelijke lasinspecteur de kwaliteit van de las controleren (met röntgenfoto's). Je plaatst de te lassen onderdelen met positioneringsgereedschap (bijvoor beeld klem en lasmal) nauwkeurig tegen elkaar stelt las appa ratuur in, maakt proef lassen om te controleren of instel lingen juist zijn en stelt instellingen zo nodig bij. Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie? Neem dan contact met ons op! Informatie: (0118) 41 48 70, Caroline Mulder, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen www.banenfestival.nl Constructiebankwerker m/v voor een bedrijf in Vlissingen-Oost dat onderdelen voor staalconstructies (stalen kolommen of balken) maakt. Je leest werktekeningen, knipt of zaagt staal op maat buigt staal, walst staal en boort gaten in staal. Je bedient zaagmachines, boormachines en slijpma chines. Je verbindt onderdelen met bouten en moeren op basis van constructie tekeningen, last onderdelen aan elkaar met autogene of elektrische lasapparaten, monteert grote staal constructies en verplaatst staal met verschillende kranen. Je hebt minimaal lbo-niveau.Wil jij werken als con structiebankwerker? Neem dan contact met ons op! Informatie: (0118) 41 48 70, Caroline Mulder, Coosje Buskenstraat 150, Vlissingen Proces engineer m/v voor het opzetten van een nieuwe productielijn bij een internationaal opererend bedrijf in Middelburg. Je bent afgestudeerd hts/tu werktuigbouwkunde en hebt aantoonbare ervaring met het ontwikkelen van pro ductieprocessen. Voor meer informatie kun je contact met ons opnemen. Informatie: (0118) 67 90 30, Sven van der Bent, Beenhouwerssingel 6, Middelburg LOGISTIEK Havenwerker m/v voor een bedrijf in Vlissingen-Oost Je laadt, lost en verplaatst goederen vanaf schepen, vrachtwa gens en treinen. Je bent in het bezit bent van een vca-certifi- caat. Ben je gemotiveerd? Neem dan snel contact op met Tempo -Team Vlissingen. Informatie: (0118) 41 48 70, Caroline Mulder, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen Chauffeur m/v voor een bedrijf m Vlissingen-Oost.Je laadt lost en verplaatst auto 's die vanaf schepen en treinen bin nenkomen. Je hebt minimaal twee jaar je rijbewijs. Je werkt in ploegendienst Heb je interesse? Neem dan snel contact op met Tempo -Team Vlissingen. Informatie: (0118) 41 48 70, Caroline Mulder, Coosje Buskenstraat ISO.VIissingen Logistiek medewerker m/v voor NeBus ir Je bent verantwoordelijk voor het correct afhandelen van de bestellingen. Je bent enthousiast en nauwkeurig. Ben je full time beschikbaar? Neem dan snel contact op Informatie: (0115) 61 23 89, Ineke Baart, Nieuwstraat 66,Terneuzen COMMERCIËLE DIENSTVERLENING Assistent productmanager m/v voor in de omgeving van Hulst Je ondersteunt de productmanager administratief en commercieel. Je bent in het bezit van een heao-diploma, bij voorkeur ce. Je kunt goed overweg met Excel. Is de Duitse taal geen probleem voor jou? Kom dan snel langs. Informatie: (0115) 61 23 89, Elke van Haaren, Nieuwstraat 66,Terneuzen Sales intercedent m/v voorTempo-Team Uitzendburg in Vlissingen. je concentreert je vooral op acquisitie en refe. 1 tiebeheerWant dat is watje het liefste doet. Alles draait^ jou om resultaat en je barst van de initiatieven Daarnaast onderhoud je natuurlijk contact met flexwerkersjezorg ervoor dat de juiste flexwerkers bij de juiste bednjven aai het werk kunnen Je werkt vanuit een commerciële, kiantg. nchte instelling. Je beschikt daarbij over een flinke dosis mi senkenms en creativiteit Binnen het team werk |e groten deels zelfstandig aan het bewerken van de lokale markt Je hebt een sterke persoonlijkheid en je deelt onze ondeme- mersmentaliteit Je hebt hbo werk- en denkniveau, bt; vcor keur ben je afgestudeerd in een commerciële richting ent hebt enige commerciële werkervaring/affiniteit Interesse1 te voor meer informatie (0118) 41 48 70 of solliciteer \ia www.tempo-team.nl/loopbaan. Informatie: (0118) 41 48 70, Caroline Mulder, Coosje Buskenstraat 150,Vlissingen Salesmanager m/v voor een bedrijf in de omgevingQk Je stuurt een verkoopteam aan en bent verantwoordelijk voor relatiebeheer en acquisitie met als primair werkgebied Europa. Je hebt een hbo-opleidmg, een uitstekende talen kennis (Engels en Duits, Frans is een pre) en enkele jaren ervaring als verkoper. Heb je 'interesse, neem dan zo snel mogelijk contact op! Informatie: (0113) 25 25 05, ChauTa, Piet Heinstraat 3, Goes SCHOONMAAK Schoonmaker m/v voor diverse bedrijven in Goes en omgeving. Je bent gemotiveerd en wilt direct aan de slag. zijn zowel fulltime als parttime vacatures. Heb je interesse' Neem dan contact met ons op. Informatie: (0113) 25 25 05, Leon van Giezen, Piet Heinstraat 3, Goes TECHNIEK Assistent-landmeter m/v voor een bedrijf in Temeter Je werkt op locatie Je bent in het bezit van een geldig vca-l certificaat en eigen vervoer Ben je graag in de buitenlucht aan het werk dan is dit de ideale baan voor jou. Bel of ton langs! Informatie: (0115) 61 23 89, Ineke Baart, Nieuwstraat 66,Terneuzen ZORG Verpleegkundige/verzorgende m/v voor het ziekenh. - en verschillende zorginstellingen in de omgeving van Goes ]e bent in het bezit van een geldend diploma a-verpleegkuxfe of verzorgende. Het werk is op oproepbasis. Ben je geïnte resseerd in deze functie? Neem contact met ons op voor meer informatie Informatie: (0113) 25 25 05,Wilma Hannewijk, Piet Heinstraat 3, Göes Wilt U wonen op een van de mooiste buitenplaatsen bij Domburg in een royale beheerders-woning? Wij zoeken dat in ruil voor gratis bewoning toezicht houdt op het landgoed. Onze voorkeur gaat uit naar een vitaal echtpaar van rond de 60 jaar met gevoel voor tuinieren. Uw reactie gaarne naar Ellen Verbeek: verbeek@imedia.ru Hulp nodig bij het vinden van een baan? U heeft een WAO en/of WW uitkering? Van Dreumel Depiro gaat graag samen met u op zoek. Bel naar onze vestiging in Breda 076-5221145 VAN DREUMEL preventie reïntegratie outpIacemen www.depiro.nl Voor onze weekbladen in Walcheren zijn we op zoek naar: een enthousiaste Media-adviSGUT m/v (32 uren per week) De functie-inhoud Als media adviseur ben jij de kritische succesfactor in de lokale marktbewerking. Dit houdt in dat je de kansenf de markt benut om het huidige klantenbestand optimaal te bedienen en verder uit te breiden met nieuwe ad»? teerders Samen met je collega-media-adviseurs bepaal je de commerciële inhoud van de krant. Je hebt gek®" een product dat zijn waarde heeft bewezen en bent niet bang om jezelf doelen te stellen en die ook te betel? Daarnaast heb je een flexibele en ondernemende instelling en voel je je thuis in een no nonsens cultuur. Wat vragen we van je: HAVO/MEAO CE of gelijkwaardige opleiding representatief goede contactuele eigenschappen commercieel inzicht teamspirit rijbewijs B in het bezit van een auto enthousiaste, ondernemende persoonlijkheid Wij bieden een uitdagende baan met groeimogelijkheden veel zelfstandigheid een plaats binnen een jonge, dynamische onderneming een prima salaris winstdeling goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden Informatie en sollicitatie Werken in deze dynamische omgeving? Schrijf dan snel een brief met CV naar Wegener Huis-aan huiskranten BV t.a.v. mevr. D. Drijver, afdeling P&O, postbus 90, 5680 AB Best. E-mailen kan ook naar d.drijver@whk.wegener.nl Wil je eerst meer weten over deze vacature bel dan met Pieter Karman, bladmanager De Faam tel. 0113-274090 WGGGNGR huis-aan-huiskranten Meer bereiken. Met Wegener

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 40