Dick Jaspers legt geschil bij PZC Rabout wint bedrij venloop in Goes 2j Villafuerte maakt WK nog goed Vastgoedtycoon laat oog vallen op stadion PSV Hiensch borduurt verder op duel van vorige week SSV'65 wil treken met slechte traditie Biljarter maakt in Goes rentree voor Tw entevisie uitslagen Morres zonder puntverlies aan kop eerste klasse zaterdag 17 september 2005 swb Achilles Veen Oostkapelle (meniscus, heeft deze week de IgOES - Koploper SSV'65 reist L twee overwinningen op rij vandaag vol vertrouwen af naar Achilles Veen. De Goese formatie hoopt in ïeenraet een slechte traditie te teken. Nog nooit wist SSV van 5 Veen te winnen. „Een 0t uitdaging dus", vindt ■trainer Cees Houtepen. SSV'65 Tegenstander: tig: Jaimy Bloppoel (lies- Christian Boon (huwe- lijzondérheden: Michael Caben- fc heeft last van een geïrriteer- lepees in de voetholte en kan -ogelijk niet in actie komen. van onze sportredactie HENGELO - Biljarter Dick Jas pers heeft het financiële geschil met zijn club Twentevisie uit Hengelo bijgelegd. De tweevoudig wereldkampioen driebanden is een betalingsrege ling overeengekomen. Hij komt morgen weer in actie voor zijn club in de tweede competitieron de van de eredivisie. Twentevi sie speelt in Goes tegen Delta/Ockenburgh. Jaspers zocht twee weken we ken geleden hulp bij de vak bond NL Sporter omdat Twente visie deze zomer maar niet over de brug kwam met een belang rijk deel van zijn honorarium van vorig seizoen. De vakbond stuurde herhaaldelijk een ver zoek tot betaling, waarop Twen tevisie niet reageerde. Uit boosheid weigerde Jaspers nog langer de keu ter hand te ne men voor het team, waarvan hij de laatste jaren steeds kopman was. Hij miste daardoor de eer ste competitieronde. De biljarter uit Sint Willebrord en de leiding van Twentevisie vonden elkaar uiteindelijk deze week aan de tafel. De club legde uit dat er geldproblemen waren gerezen doordat een aantal spon sors afhaakte. „In een construc tief gesprek tussen de vereni ging en haar kopman is geko men tot een oplossing voor het fi nanciële geschil", meldde de vakbond gisteren. Jaspers is blij weer aan de bil jarttafel te kunnen verschijnen. „Soms is het nodig dat je eens van je laat horen, opkomt voor je eigen belangen en van je af bijt. Ik had het gevoel dat dit nu moest gebeuren. Het is allemaal heel vervelend, maar achteraf heb ik er een voldaan gevoel over. Geholpen door Hetteke Fri- ma van NL Sporter zijn we er goed uitgekomen. Het heeft mijn zaak, die van het team en de toekomst goed gedaan. Het vertrouwen is terug." Vertrouwen Frima: „Er is een schriftelijke overeenkomst, waarin is vastge legd dat de achterstallige beta lingen binnen afzienbare ter mijn worden voldaan. Voor het nieuwe seizoen is een andere be talingsregeling overeengeko men." Teamleider Ben Velthuis van Twentevisie zegt: „De zaken zijn goed uitgesproken. Het ver trouwen is er weer, niets staat een goed seizoen in de weg." Twentevisie speelt morgen van af 13.00 urn' in Goes tegen lands kampioen Delta/Ockenburgh. Jaspers treft de Belg Roland Forthomme, die vorig weekein de nog het wereldbekertoernooi in Egypte won. Groote Lindt (ut). Afwezig: Matthijs Lugtenburg froepstraining hervat), Arjen attenier (studie). lijzonderheden: De laatste acht ontmoetingen tussen beide cubs eindigden vijf keer in een elijkspel. „Maar wij gaan voor drie punten", zegt trainer Kar! Vergouwen. irnemuiden Tegenstander: Roda Boys (thuis) Afwezig: Walter Crucq (gebles seerd). Bijzonderheden: John Crucq is van zijn üesblessure en inzetbaar. Terneuzen Tegenstander: OJC Rosmalen (thuis).. Kim Gommers (ge schorst). Bijzonderheden: Door de schor- van Kim Gommers (drie duels, waarvan hij er nu één hielt uitgezeten) dreigt op nieuw een keepersprobleem mor Terneuzen. Achter het mee spelen van doelman Dennis iondergem staat nog een vraag den. Soccertoernooi nieuwe hal Terneuzen TERNEUZEN - Het soccer- loemooi, dat jarenlang rond de seling in Sas van Gent ispeeld, verhuist vrijwel zeker naar de nieuwe sporthal Wiegende Vaart in Terneuzen. De capaciteit van de Vlaande- iienhal is, zeker op de finaledag, te gering om alle toeschouwers te herbergen. De nieuwe hal in Terneuzen biedt bovendien mo gelijkheden om het toernooi uit e breiden met deelnemers van de Schelde. Voorzitter Hans Lauret zegt dat hij op kor te termijn ploegen zal polsen in hoeverre daarvoor belangstel- EINDHOVEN - Alan Villafuerte (foto, rechts) heeft zich knap hersteld van zijn dramatische val van don derdag. De trampolinespringer haalde gisteren op het WK in Eindhoven met Sven Mooij (foto, links) de fina le bij het synchroonspringen. „Een opluchting", erken de Villafuerte. „Anders zou het echt een drama zijn ge weest." Hoewel de vreugde groot was bij het tweetal, waakt de Zoetermeerder voor te veel optimisme. „De oefe ning verliep nog steeds niet lekker. Ik heb geen kracht in mijn benen." Dat overkwam hem ook tijdens de voorronde bij het individueel trampolinespringen. In de tweede oefening klapte Villafuerte tegen de mat bij zijn laatste sprong. Die val kostte hem een finale plaats. „Ik heb de hele dag gebaald. Zelfs vanmorgen nog. Sven en ik hebben veel gepraat, maar bij het insprin gen liep het helemaal niet. Ik ben gestopt en gaan rondlopen. De verplichte oefening liep redelijk, de keuze-oefening super." Het Nederlandse koppel plaatste zich als vijfde voor de finale van vandaag. De tweelingbroers Orlando en Fernando Götschin eindigden als twintigste; Orlando ging evenals een dag eerder onderuit op de trampoli ne. Bij de vrouwen bleven zowel Karin de Vries en Mir jam Steinebach (veertiende) als Kirsten Boersma en Patricia Meijer (achttiende) ver verwijderd van een plaats in de finale. Naast Villafuerte en Mooij komt ook Andrea Lenders voor Nederland in actie op de slotdag. foto Juan Vrijdag/ANP soccertoernooi, met een ioorronde voor de jaarwisseling ffi de finale erna, is negentien te1 in Sas van Gent gespeeld. •Het gaat me aan het hart dat «daar waarschijnlijk vertrek- zegt Lauret. Problemen iHet maximale aantal toeschou- Ifrs dat in de Vlaanderenhal is echter maar Vorig jaar heeft de nog een oogje dicht- in, maar dat zou dit jaar set meer gebeuren. Vooral op «finaledag zouden we daar- Worinde problemen zijn geko- De capaciteit van de nieu- Hal in Terneuzen is bedui- van onze sportredactie EINDHOVEN - De Nederlandse vastgoedtycoon Jan Bosch is ver gevorderd met de onderhande lingen met PSV om het Philips Stadion in Eindhoven te kopen. De in Zwitserland woonachtige vastgoedmiljonair biedt, samen met enkele andere investeerders in de Zwitserse Züblin Vastgoed Holding, rond 115 miljoen voor het stadion. PSV wil het stadion van de in vesteringsmaatschappij huren. Züblin denkt het efficiënter te kunnen gebruiken, ook buiten het voetbal. De investerings maatschappij wil in de toe- komst meer voetbalstadions in Europa gaan overnemen. Tal van grote voetbalclubs hebben hun stadion al verkocht aan in vesteerders. PSV ziet vooral kans zijn eigen vermogen te ver sterken via de verkoop. Boven dien is huren van Züblin goedko per dan eigen exploitatie. In de verkoopbesprekingen wordt het recht van terugkoop door PSV opgenomen. PSV is sinds 1987 eigenaar van het stadion en de grond. De club moest destijds een nieuwe hoofd tribune neerzetten en nam de grond voor een gulden over van Philips. De Raad van Bestuur van Philips heeft toen bedongen dat die een veto kan uitspreken over eventuele verkoop van de grond. Dat wordt niet verwacht. De naam van Philips blijft aan het stadion verbonden. De Raad van Commissarissen van PSV moet nog formeel beslissen over de verkoop. Daar is de voorgeno men verkoop naar verluidt al uitvoerig aan de orde geweest en worden vooral de voordelen van de transactie onderstreept. Hypotheek De club heeft op het stadion nog een hypotheek (nu nog 90 mil joen) die doorloopt tot 2017. In dat jaar zou het complex zonder financiële lasten eigendom wor den van PSV. Nu betaalt de club jaarlijks zo'n 9 miljoen aan ren te en aflossing. Door het stadion te verkopen kan PSV zijn hypo theekschulden ineens aflossen en meer eigen vermogen opbou wen. De totale schuld van PSV bedroeg begin dit jaar 113 mil joen euro, deels ontstaan door het uitkopen van externe finan ciers. Of een deel van het geld ook ten goede komt aan de aan koop van nieuwe spelers - waar door PSV zijn Europese ambi ties kan verwezenlijken - is on duidelijk. PSV speelt al sinds de oprich ting in 1913 op hetzelfde com plex. De grond zou nu voor het eerst in de clubgeschiedenis in vreemde handen komen. GPD Hauret. zegt verder dat hij het ge- voel heeft dat de gemeente Ter gen het toernooi graag in de feiwe sporthal wil hebben. ;Diehal is toch het visitekaart en de gemeente. Ons toer- is een groot evenement. De BPg is op zich niet onlo- I" verhuizing naar Terneuzen Eaakt het dus mogelijk het toer ei verder uit te breiden. Ge- ■J® de oppervlakte zou er zelfs velden gespeeld kunnen ..Dat is echter geen op- !f' ;e hebben maar één boar- zegt Lauret. Toch kan oernooi fors worden uitge- met een aantal teams van i de Schelde. „In principe rfflen we de voorronden uit raden met een aantal wed- 'jdagen. Die boarding staat Lauret wil, hoewel m kort is, bekijken of er dit 7 belangstelling bestaat bij *aiche e en Bevelandse ploe- f1 "Draaiboeken zijn snel ge- Sj. Mocht er jnte_ dan zullen we in- door Sjaak Sinke GOES - De tiende editie van de WEA-bedrijvenloop in Goes is vrijdagavond een prooi gewor den voor Theo Rabout. Hij liep de 7,9 kilometer in 25 minuten en 23 seconden. Na het startschot van Theo Schouwenaar ging Theo Rabout meteen aan de leiding in het veld van ruim 250 deelnemers. Over de eerste ronde van 1950 meter deed de atleet uit Zuid- zande zo'n zes minuten. Hij had toen al een kleine voorsprong op een achtervolgend trio: Ruud Woord, Alwin Vermeulen en es tafetteloper Patrick van Queckelberge. Sandra de Block passeerde als eerste vrouw de het start- en finishdoek op de vernieuwde Grote Markt van Goes. Gezelschap Half koers had Rabout gezel schap gekregen van estafettelo per Pascal Meerman, zij werden op enkele meters gevold door Ruud Woord en Alwin Vermeu- Het was dringen bij de start in Goes. len. Franky Beljaars, vorig week einde nog actief in de Jungfrau- bergmarathon, liep wat te zwem men tussen de kop en een groep je met Erik Poppe, Perry Ver meulen en Wim van Sparrentak. Estafetteloper Herman van de Velde wist in de derde ronde Ra- foto Mechteld Jansen bout los te lopen. Bij de indivi duele lopers hield Rabout een kleine marge op Alwin Vermeu len en Ruud Woord vast, maar door Jan Dagevos KLOETINGE - De seizoensou verture van vorige week mocht er zijn. Kloetinge versloeg na een spectaculaire slotfase Excel sior Maassluis: 3-5. Vandaag in de thuiswedstrijd tegen Scheve- ningen hoopt de Bevelandse for matie op een succesvol vervolg. „De winst van vorige week heeft voor opluchting gezorgd", zegt trainer Diederik Hiensch. „We hebben ook vertrouwen op gedaan, maar we weten natuur lijk nog niet waar we staan. Het was pas de eerste wedstrijd, bo vendien was het een heel gekke wedstrijd. Voor rust stonden we onder druk en pas in de tweede helft konden we onder die druk uitkomen. Toen ook hebben we vijf doelpunten gemaakt." De oefenmeester borduurt ver der op vorige week. Dat bete kent dat Benjamin Verwest als linksback in de basis begint. De van Zierikzee overgekomen spe ler verving vorige week in de rust David den Hollander en maakte toen een betrouwbare in druk. Niels Kole hield aan het duel met Excelsior Maassluis een hamstringblessure over. De middenvelder probeerde het donderdagavond op de training wel, maar moest tijdens de war- ming-up al afhaken. Zijn ver vanger is zeer waarschijnlijk Daan Esser. „We hebben moed op onze eer ste thuiswedstrijd", zegt Hiensch. „Scheveningen is wel een lastige tegenstander. Het is een fysiek sterke en complete ploeg. Achterin hebben ze routi ne, aan de buitenkanten hebben ze snelheid en voorin zijn ze fy siek sterk. Ik heb begrepen dat ze hoog hebben ingezet en mik ken op een plaats bij de eerste vijf." Scheveningen opende de compe titie met een 1-1-gelijkspel te gen Quick Boys. Het duel met FC Lisse werd vorige week in de rust bij een 1-2-stand gestaakt. Dit vanwege het noodweer. Kloetinge kwam zes keer eerder uit tegen de Zuid-Hollanders. Goes. WEA-bedrijvenloop. 7.9 km mannen: 1. Theo Rabout (Profile Ra bout) 25,23, 2. Alwin Vermeulen (PWG 1) 25.33, 3. Ruud Woord (PWG 1) 25.33, 4. Franky Beljaars (Megamix) 26.11. 5. Wim van Sparrentak (WEA Goes 1) 26.19, 6. Perry Vermeulen (PWG 1) 25.36, 7. Eric Cappon (Profile Rabout) 26.26, 8. Eric Poppe (Dominicus) 26.34, 9. Wim Vos (Edelsmid Mare de Regt) 26.49, 10. Wilko de Vos (Dominicus) 27.05. Vrouwen: 1. Sandra de Block (Profile Rabout) 29.52, 2. Sjaan Maarten- se (Edelsmid Mare de Regt) 31.22, 3. Jeanine van Overveld (PWG) 31.50. Es tafette: 1. Profile Rabout 24.31, 2. Moto Port Goes 28.46, 3. Edelsmis Mare de Regt 29.59 Mannenteams: 1. PWG 1 1.17.34, 2. WEA Goes 1 1.21.05,3. Edel smid Mare de Recht 1.23.28. Vrouwen: 1. PWG 3 1.38.53, 2. Reclame CJ 2.03.24. Mixteams: 1. Profile Rabout 1.21.41, 2. Edelsmid Mare de Regt 1.37.36, 3. Buys Ballotcollege 1.39.18. Bedrijven: 1. Dominicus 1.25.41, 2. Zorg- stroom 1.27.16, 3. Delta nv 1.32.26. Leeuwarden. IMK. Mannen, negende ronde: Werle - Stel- Iwagen 0-1, Tiviakov - Van Wely 0,5-0,5, L'Ami - Ernst 1-0, Smeets - Nijboer 0,5-0,5, Van den Doel - Janssen 0-1. Eindstand: 1. Van Wely 5,5, 2. Stellwa- gen, Tiviakov 5, 4. Nijboer, Janssen, Werle, Smeets 4,5, 8. Van den Doel, L'Ami 4,10. Ernst 3,5. Vrouwen, tiende ronde: Peng - Mu- hren 0,5-0,5, Laura Bensdorp - Marlies Bensdorp 0,5-0,5, Schuurman - Van Weersel 0,5-0,5. Eindstand: 1. Peng 8, 2. Marlies Bensdorp 6, 3. Muhren 5. hun achterstand werd snel klei ner. Beljaars zag geen kans om aansluiting te vinden en bleef eenzaam en alleen op de vierde stek lopen. Rutger Veerman mocht voor het estafetteteam van Profile Ra bout, waar Theo Rabout geen deel van uitmaakte, het karwei afmaken. Theo Rabout slaagde er in om in de laatste ronde de koppositie bij de individuele lo pers te behouden en voor de eer ste keer de bedrijvenloop op zijn naam te schrijven. „Ek heb toch nog even in angst gezeten, want ik ben al een aantal keren tweede geweest", liet Rabout we ten. De Zeeuws-Vlaming vond het niet zo gek dat hij na het beste estafetteteam finishte. „Ik loop de hele zomer al vrij matig en met pijn mijn hart meb ik beslo ten om niet aan de Kustmara- thon mee te doen." Alwin Vermeulen lijkt met zijn tweede plaats klaar te zijn voor de Kustmarathon, hij hield Ruud Woord achter zich. San dra de Block was de snelste bij de vrouwen. Twee keer won Kloetinge, drie maal werd er verloren en eei keer werd het gelijk. Bij Scheveningen staat Rodj Hoegee op doel. Hij begon zijn loopbaan ooit bij lÜoetinge en kwam daarna in het profmetier terecht. Zo kwam hij onder meer uit voor Feyenoord, Wil lem II, Sparta, FC Omniworld, FC Dordrecht en Cambuur Leeuwarden. „Ik ben in de B-ju- nioren nog trainer van hem ge weest", zegt Hiensch. „Toen al kon je zien dat hij talent had." Lucky Day. 4-11-15-17-20-22-30-33-36-37-38-39-46- 52-54-64-66-67-70-77. (onder voorbehoud) Peking. Chinees Open Tweede ron de: Wessels (Ned)-Yu Wang (Chn) 6-1 7-6, Coria (Arg/2) - Matsui (Jap) 6-1 6-0, Joesni (Rus/7) - Udomchoke (Tha) 7-5 6-1, Nadal (Spa/1) - Gimelstob (VSt) 5-7 6-4 6-4. Kwartfinales: Nadal-Wessels 7-6 (3) 6-2, Coria - Joezjni 6-4 1-6 6-2, Jo hansson (Zwe/4) - Moya (Spa/8) 7-6 (3) 6-3, Ferrero (Spa/6) - Nalbandian (Arg/3) 6-2 3-6 6-3. Bali. Vrouwen Kwartfinales: Na Li (Chn/7) - Bondarenko (Oek) 6-4 3-6 6-2, Schiavone (lta/4) - Pennetta (lta/6) 5-7 6-3 7-5, Davenport (VSt/1) - Camerin (Ita) 6-3 6-1, Schnyder (Zwi/2) - Nakamu- ra (Jap) 6-4 6-1. Boekarest. Mannen Kwartfinales: Andrejev (Rus) - Puerta (Arg/1) 4-6 6-1 6-1, Hanescu (Roe/4) - Ramirez-Hidalgo (Spa) 6-4 6-4, Pavel (Roe/3) - Mayer (Dui) 7-5 7-6 (4), Serra (Fra) - Mathieu (Fra/7) 6-3 6-1. Sint Maartensdijk. Smalstad Open. Mannenenkelspel. HE7: A. Joppe-E. van Leemput 6-0 2-6 6-3. Vrouwenen kelspel. DE8: M. van der Werf-R. Boot 6-1 6-4. Mannendubbelspel. HD5: A den Engelsman/Y. Godvliet-J. Geluk/M. Oosdijk 4-6 7-6 6-4. HD6: J. Neele/P. Walpot-E. van Leemput/H. Peels 6-3 6-4. HD8: A. Quist/E. Kot-I. Fase/B. van der Male 1-6 6-3 6-4. Vrouwendubbel spel. DD6: M. Parren/B. de Kock-E. Arts/E. den Engelsman 6-4 6-1. Ge- mengddubbelspel. GD6: M. Boogaart/W. Bosters-M. van Isselt/J, van de Velde wo. GD7: A. van Beek/B. van Dam-H. Schilperoort/G. van Os 6-3 6-3. Betaald voetbal. Holland Casino Eredivisie. ADO DenHaag-FC Twente O-O. Scheidsrechter: Van Sichem. Gele kaart: Van der Leegte (ADO Den Haag), Majstorovic, Loumpoutis, Niemeyer (FC Twente). Aantal toeschouwers: 5613. Gouden Gids Divisie. TERNEUZEN - De futsallers van ZVH/Morres/Controlec lij ken vooralsnog de sterkste Zeeuwse ploeg in de eerste klas se. In de openingswedstrijd ver sloegen de Zeeuws-Vlamingen SSV met 8-6 en deze week werd Apollo/De Bruine Hypotheken aan de kant geschoven: 7-3. ZVH/Morres/Controlec-Apollo/ De Bruine Hypotheken 7-3: Hoe wel de uitslag anders doet ver moeden, had Morres het allesbe halve makkelijk tegen de Bevel anders. Vier minuten voor tijd werd het pas 5-3. Daarna werd het voor Apollo alles of niets en kon de thuisploeg verder uitlo pen. Bij de stand van 4-3 kreeg Apollo een paar goede kansen op de gelijkmaker. Apollo-spe- ler Bas de Koeyer schoot zelfs nog op de lat. Jordy Bakker nam het grootste gedeelte van de pro ductie van MoiTes op zich. Hij maakte de eerste twee treffers, was verantwoordelijk voor de j beslissende 5-3 en zette ook de j zevende treffer op het score bord. De andere Morres-doel- punten werden gemaakt door Gerben Schram en Ali Eryürük j (2). Frank de Kok (2) en Randy de Dreu maakten de treffers voor Apollo. Morres gaat voorlo- pig zonder puntverlies aan de i leiding in de eerste klasse. Fortuna Sittard-FC Omniworld 2-3 (O-O). 50. Taiwo 1-0, 51. Cakir 1-1, 55. Lord 2-1, 62. Luijten 2-2, 65. Ouichou 2-3. Scheidsrechter: Heins. Aantal toe schouwers: 3237. AGOVV-Emmen 2-3 (1-1). 4 Cathali- na 1-0, 37. Van Dijk 1-1, 47. El Khalifi 1-2, 51. El Khalifi 1-3, 64. Ter Heide 2-3 (strafschop). Scheidsrechter: Steegstra. Rode kaart: 72. Janga (Emmen/ 2x geel). Gele kaart: Garcia Garcia, Montei- ro (AGOVV), Van den Brink, Mghizrat (Emmen). Aantal toeschouwers: 1950. VVV Venlo-TOP Oss 2-0 (O-O). 79. Jans 1-0, 89. Jans 2-0. Scheidsrechter: I Pots. Gele kaart: Zafarin (TOP Oss). Aan- tal toeschouwers: 5314. FC Den Bosch-De Graafschap 2-0 (O-O). 64. Cales 1-0, 85. Leitoe 2-0. Scheidsrechter: Kuipers. Gele kaart: Uneken (FC Den Bosch), Ten Brinke, Meijer, De Visscher, Duits (De Graaf schap). Aantal toeschouwers: 3749. Stormvogels/Telstar-FC Zwolle 1-3 (0-1). 14. Jansen 0-1, 71. Junqueira 1-1, 75. Kolk 1-2, 84. Van Dinteren 1-3. Scheidsrechter: Liesveld. Gele kaart: Ga- lata, Junqueira (Stormvogels/Telstar), Kolk (FC Zwolle). Aantal toeschouwers: 1350. Cambuur Leeuwarden-Helmond Sport O-O. Scheidsrechter: Janssen. Rode kaart: 10. Hese (Helmond Sport). Gele kaart: Van Dijk (Helmond Sport). Aantal toeschouwers: 3086. Bijzonder heid: 11Zegers (H) stopt penalty Vene- ma (Cambuur). BV Veendam-FC Dordrecht 2-0 (1-0). 12. Hamming 1-0, 88. Hamming 1 2-0. Scheidsrechter: Winter. Rode kaart: 89. Kras (FC Dordrecht). Gele kaart: Lo pes (FC Dordrecht). Aantal toeschou- f wers: 2650. Excelsior-MVV 1-0 (1-0). 19. Dijkhui zen 1-0. Scheidsrechter: Van der Roest. Gele kaart: Sequeira (Excelsior), Mart ha, Van Bergen (MVV). Aantal toeschou- wers: 1630. Go Ahead Eagles-Haarlem 3-0 (O-O). 50. Loval 1-0, 54. Pater 2-0, 73. Schot man 3-0. Scheidsrechter: De Groot. Ge le kaart: Van Toor (Haarlem). Aantal toe schouwers: 3087. FC Eindhoven-FC Volendam 1-2 (1-2). 19. Ketting 0-1, 24. Woudenberg 0-2, 25. Demouge 1-2. Scheidsrechter; Van Meenen. Rode kaart: 81. Van de Langenberg (FC Eindhoven). Gele kaart: Stojanovic (FC Eindhoven), Koning, Kwakman, Cruz Vicente, Tuyp (FC Vo lendam). Aantal toeschouwers: 1706. VVV Volendam Excelsior Emmen Den Bosch Helmond Sp FC Zwolle MVV Dordrecht Eindhoven AGOVV Graafschap Veendam GA Eagles Haarlem Stormv. TOP Cambuur L. Fortuna S. Omniworld 7 1 0 6 2 0 22 17- 20 16- 8 6 2 0 20 13- 5 8 5 1 2 16 17- 11 8 5 1 2 16 14- 9 8 4 2 2 14 15- 8 I 8 3 3 2 12 13- 12 8 3 2 3 11 12- 10 8 3 2 3 11 10- 11 - 8 3 1 4 10 16- 10 8 3 1 4 10 12- 14 8 3 1 4 10 7- 10 8 2 2 4 8 8- 10 8 2 1 5 7 8-18 8 1 3 4 6 8- 13 8 1 3 4 6 5- 12 8 0 5 3 5 7-13 8 1 2 5 5 9-19 8 1 1 6 4 9- 20 ProTour. Ronde van Spanje Negen tiende etappe, San Martin de Vald- eiglesias-Alcobendas: 1. Haussier (Dui) 142 km in 3.20.26, 2. Elmiger (Zwi), 3. Latasa (Spa), 4. Fuentes (Spa) 0.10, 5. Zaballa (Spa) 0,30, 6, Lastras (Spa) 0.43, 7. Elias (Spa) 0.45, 8. Gerde- mann (Dui) 0.50, 9, Laiseka (Spa) 0,54, 10. Baldato (Ita) 2.16, 18. Moerenhout 2.20, 23. Van Bon 10.31, 28. Mentsjov (Rus) 15.25, 30. Sastre (Spa), 31. Heras (Spa), 36. Veneberg, 40. De Groot. Algemeen klassement: 1. Heras 78.06.39, 2. Mentsjov 4.30, 3. Sastre 4.50, 4, Mancebo (Spa) 5.48, 5. Carlos Garcia Quesada (Spa) 6.22, 17. Moeren hout 33.26, 68. De Groot 2.08.39, 91. Veneberg 2.44.19, 99. Van Bon 2.59.28.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 23