0 PZC Voor een Zorgzame Begeleiding als u iemand nodig heel om alles verder te regelt Monuta Tr1 De Voorzorg Voor een zorgzame begeleiding De BevelandenJ.C. Hoekig1 UwaaRTvenzoKginq H. ^Jobse zaterdag 17 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Met grote blijdschap delen wij u mede dat op donderdag 15 september 2005 ons dochtertje en zusje Annalou is geboren Simon. Sylvia, Remy en Sophy Gijzel Heerenpolderweg 13 4471 RV Wolphaartsdijk Technomarine Engineering BV Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon en broertje Immanuël Hij is geboren op 16 september 2005. Marlon, Sarah, Elisha en Sifra Mercelina Merwedestraat 15 4388 TR Oost-Souburg (Shalimar Hairstyling) Opnieuw het geluk van een stralend leven. Onze prachtige zoon en mijn broertje Joep Yanghui loep is geboren op 14 mei 2004 in China. Op 15 september zijn wij met z'n viertjes thuisgekomen. Abe, Mariska en Emma Louws Bogerdweie 18 4353 BV Serooskerke Huwelijk 30 September 2005 gaan wij, Nico van der Lee en Esther Lous Om 14.00 uur trouwen op 't Hof Stenevate in Heinkenszand. U bent van harte welkom op onze receptie van 17.30 tot 19.00 uur in Partycentrum Landlust, Landlustweg 1 te Nieuwdorp. Ons adres: Strobbelhoekstraat 27,4441 BD Ovezande Jubileum Op maandag 26 september 2005 vieren wij Steven de Regt en Lee de Regt-van Maldegem ons 60-jarig huwelijksfeest. Wie ons wil feliciteren is van harte welkom op de re ceptie van 16.00-18.00 uur in Brouwerij Emelisse, Stadspolder 1Kamperland. Cadeautip: Si ten bate van vakantieschip Stichting de Zonnebloem Julianastraat 40. 4491 GB Wissenkerke Overleden Oneindig stil verdriet jou vergeten kan ik niet heel onnoemlijk zwaar dag lieverd, we zien elkaar. Met grote verslagenheid moeten wij, na een nood lottig ongeval, afscheid nemen van onze rots In de branding Piet Hak in de leeftijd van 39 jaar. Joyce Colijn Kimberley Dylan Damian 4388 AZ Oost-Souburg, 15 september 2005 Haaksbergenstraat 13 Piet is bij ons thuis. Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Piet op maandag van 19.00 tot 19.30 uur en dinsdag van 11 45 tot 12.15 uur in het rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden dinsdag 20 september om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori- Lievepapa Ik zal je NOOIT meer vergeten jij blijft altijd inm'n gedachten en dicht bij me hart staan. Ik zal ALTIJD van je houden voor ever en altijd, xxxjes HVJ liefs je dochter Kimberley Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Verbijsterd en intens verdrietig geef ik u kennis dat, door een tragisch ongeval voor mij veel te vroeg, is overleden mijn lieve zoon Piet Hak in de leeftijd van 39 jaar Culemborg, 15 september 2005 4102 HT, Korenbloem 58 Diep bedroefd delen wij u mede dat veel te vroeg van ons is heengegaan mijn lieve zoon Piet Hak 27 september 1965 115 september 2005 Willy Best-de Jonge Willem Best Pjotr Je koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven, alleen... je had de wind niet mee. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare her innering aan zijn leven, hebben wij geheel onver wacht afscheid moeten nemen van onze allerliefste broer, zwager en oom. Helaas is het hem niet gegeven om zijn geluk een bekroning te geven. Piet Hak 27 september 1965 115 september 2005 Chris Hak 12 februari 1976 Kudelstaart: Hannie en Jan de Jong-Hak Steven Laura Veerle Rotterdam: Jaap en Yvonne Hak- van de Welle Kris Daan, Anna Vlissingen: Jan Hak en Hanneke Heijmans Onbegrijpelijk. Piet Lieve zwager en goede vriend, we zullen je missen. Pa en Ma Smith Sandra en Corine Charles en Sylvia Jim en Aii Joey Ash win Wij wensen Kim, Joyce, Dylan en Damiën heel veel warmte en lichtpuntjes toe. Lieve Piet Waarom jij, het is zo oneerlijk. Lilian Flipse-Colijn Boy Cheyenne en D-Angelo Door een tragisch ongeval is onze dierbare vriend Pjotr uit ons leven genomen. We zullen je missen, maar niet vergeten. "EENS EEN BASK ALTIJD EEN BASK" Dartteam de Basken Ruud E., Ruud L., Bert, Rolf, Raymond, Wouter, Sjors, Gerry, Coby en Ron Joyce, Kimberly, Dylan en Damian veel sterkte met dit verlies. Diep geschokt zijn wij, dat door een noodlottig onge val van ons is weggenomen onze vriend Piet Hak Joyce, Kimberly, Dylan en Damian we zijn er voor jullie. Lilian, Jeanet, Ira, Dennis, Frans, Wolfgang, Dick en Mieke Wij zijn geschokt, verdrietig en sprakeloos door het onverwachte overlijden van Piet Suresch, Diana, Corne, Mike, Joke, Jilles, Karolina, Leonard, Mardou Tot ons kwam het ontstellende bericht dat op weg naar zijn werk, door een verkeersongeval, is overle den onze gewaardeerde medewerker en collega Piet Hak op de leeftijd van bijna 40 jaar. Wij wensen zijn vriendin, kinderen en familie veel sterkte toe met deze zware slag. Directie en medewerkers Houtepen Schilderwerken Collega's Houtepen Schilderwerken Goes Geschokt hebben het personeel, de directie en het bestuur van de Zeeuwse Bibliotheek kennisgeno men van het plotselinge overlijden op donderdag 15 september 2005 van Piet Hak Partner van onze medewerker en collega Joyce Colijn Wij wensen Joyce en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens personeel, directie en bestuur van de Zeeuwse Bibliotheek. Mw. mr. G.E. Huisman, directeur Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Een eigen huis, een plek onder de zon En altijd iemand in de buurt die van me houden kon. Samen zo gelukkig. Samen zo veel lol. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van Piet Maatje en toekomstige man van onze collega Joyce We wensen Joyce en de kinderen alle sterkte toe. Erna, Ricky, Annie, Marianne, Fabiola, Nella, Marijke, Hannie, Bert, Victor, Addy, Paulette, Rosanna, Irene, Marianne, Paula, Coby, Nelieke, Elly, Marjolein, Agnes, Wilma, Ellen, Maringe en Antoinette Wij waren geschrokken en verdrietig, toen wij hoor den dat plotseling is overleden Piet Hak Vader van onze sportvriendin Kimberley Wij wensen Kimberley en haar familie veel sterkte toe. Lieve Kim, we zullen er voor je zijn. k.v. Fortis B2 Renate, Rob, Jorine, Wenda, Eline, Ashwin, Ariska, Irene, Petra, Wouter, Sander, Wilco, Wesley Afscheid nemen is meedragen al wat waard is niet te vergeten. Met droefheid geven wij u kennis dat vrij plotseling is overleden onze vader, schoonvader, opa en mijn zoon Hendrik Maarten Grauss - Henk in de leeftijd van 61 jaar. John en Janneke Roel Tim Louis en Miranda Mandy Remon M. Grauss-van Bodegom Bangkok, 11 september 2005 Correspondentieadres: Middenbank 15 4301 ZZZierikzee Woensdag 21 september zal er om 13.30 uur een korte samenkomst worden gehouden in de aula aan de Emil Sandströmweg 2 te Zierikzee, waarna de be grafenis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Zierikzee, omstreeks 14.15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in de aula. Heden vernamen wij het droevige bericht dat is over leden Joos Verbrugge Joos was vele jaren lid van onze vereniging en heeft in die jaren diverse functies bekleed. Wij wensen Jenneke, de kinderen en kleinkinderen de kracht dit verlies te verwerken. Bestuur en leden s.v. Apollo '69 's-Gravenpolder Met droefheid delen wij u mede dat in zijn woon plaats Amstelveen op 72-jarige leeftijd is overleden, onze geliefde zwager, Wim Hengeveld echtgenoot van Ria Zweedijk We zullen hem binnen onze familiekring heel erg missen. Gab en Els Zweedijk Henk en Ardi Zweedijk Piet en Marjolein Zweedijk Jan en Corrie Rinus en Dinie Zweedijk Goes, 16 september 2005 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Huibert Abraham den Engelsman Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur Tuindersvereniging op 't Of Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Huibert Abraham den Engelsman Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Leden en bestuur W Colijnsplaatse Boys Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 26 00 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND" m de bruijne j. c. hoekman Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee www.uitvaartzorgcentrum.nl Met droefheid geven wij u kennis dat zo kort na het overlijden van onze moeder en oma, we nu ook af scheid hebben moeten nemen van onze geliefde va der, groot- en overgrootvader Izaak Gideonse weduwnaar sinds 5 augustus van Martina de Visser Oostkapelle t Middelburg 13 juli 1920 15 september 2005 Vrouwenpolder: Joke en Henk Maljaars-Gideonse Monica en Bert Tim, Mark, Jasmijn Abco en Mariska Grijpskerke: Marja en Bram Louws-Gideonse Jessica en Johnny Danny en Lilian Met dank aan de medewerksters/'ers van Verpleeghuis "7 Gasthuis" voor de liefdevolle verzorging die hij van hen kreeg. Correspondentieadres: Koningin Emmaweg 6 4354 KC Vrouwenpolder De herdenkingsdienst zal worden gehouden op maandag 19 september om 13.00 uur in de Dorps kerk te Oostkapelle. In de hal bij de consistorie van de kerk is er gelegen heid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur voorafgaand aan de dienst. De begrafenis zal plaatshebben om 14.00 uur op de algemene begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wordt u ver zocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Izaak Gideonse in de leeftijd van 85 jaar. Veere: T. Gideonse-Roelse Koudekerke: P. Minderhoud-Gideonse Westzaan: M. Stoffer-Gideonse H. Stoffer Neven en nichten Tot onze droefheid is overleden onze geliefde zwager en oom Izaak Gideonse weduwnaar van Martina de Visser Middelburg: W. de Visser J. de Visser-de Voogd Brouwershaven: J. de Visser J.H.M. de Visser-Koopman t Oostkapelle: A. de Visser t Z. Poppe P.A.J. Poppe-Tinbergen Zoutelande: J. de Visser M.J. de Visser-Post Barendrecht: L.W. de Visser M. de Visser-Wielemaker neven en nichten Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze zwager Cornelis Dekker J. Wondergem-Geertse N.P. Goedhart-Vreke W.J. Goedhart Dankbetuiging Uw medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder en oma Maria Bastiaanse-Wouters en uw aanwezigheid bij haar afscheid heeft ons goed ge daan. Daarmee gaf u ons veel steun. Wij willen u daar voor hartelijk danken. F. Bastiaanse kinderen en kleinkinderen Grijpskerke, september 2005 Hartverwarmend waren de lieve woorden, telefoon tjes. kaarten of andere vorm van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, pa, opa en over-opa Hubrecht Bimmel Het heeft ons goed gedaan en willen u daarvoor op recht bedanken. Door de vele reacties bleek het helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te benaderen. W. N. Bimmel-van der Sluis kinderen en (achter-)kleinkinderen Domburg, september 2005 Voor uw wanne blijken van medeleven na het overlijden van mijn man Wim Geeve wil ik u hartelijk bedanken. P. M. Geeve-Roth Vlissingen, september 2005 Voor het medeleven en de belangstelling aan ons betoond na het overlijden van Abraham Loois zeggen wij u hartelijk dank. Familie van Gilst Meliskerke, september 2005 Dankbetuiging Ontroerd waren wij door de vele hartverwarmende blij ken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en lieve pappa Ben Schep Mede namens de kinderen onze oprechte dank hiervoor. C. Schep-Gejas Voor alle bezoek, bloemen, kaarten enz. die ik heb ont vangen tijdens mijn verblijf in het ziekenhuis en na mijn thuiskomst wil ik via deze weg iedereen hartelijk bedan ken. Jannie Dominicus-van Sluijs Westkapelle, september 2005 Dankbetuiging Voor uw belangstelling en medeleven betoond fi ziekte en na het overlijden van onze goede nw lieve oma Annie Martens weduwe van Jac van Tilburg betuigen wij u onze oprechte dank. Wouw:Kees van Tilburg Coen, Isa bel Ie, Juliette, Ate, Bergen op ZoonuPatrick en Jack van Tilburg Bergen op Zoom, september 2005 Voor de vele blijken van medeleven na het overliii mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvaè en overgrootvader Leendert Viergever betuigen wij u onze oprechte dank. F. Viergever-det Kinderen, klein a achterkleinkind^ Vlissingen, september 2005 Uw medeleven na het overlijden van onze lieven: schoonmoeder en oma Agatha Wisse-van Liere was ons tot grote steun. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Jeanine Anne en Paul i Sam en Riet en kleinkindera Kapelle, september 2005 Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te make - het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er ar, dat moment te helpen en met u mee te denken. Voor een persoonlijk afscheid, geheel naar eigene Onze naam is veranderd; onze dienstverlening nok vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel (0118)41 2760 Uitvaartverzor* r Janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelbt tel: 0118 623359 Dag en nacht bereikbaar op: i Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baröT| Aandacht voor uw persoonlijke wens-.i informatie pakket op aanvraag VERKléa (gratis en vrijblijvend) I uitvaartzorgcentrum Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113)2:' Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes KitskindersewegM Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder www.uitvaartzorgcentrum.nl Uiv zo kg ui onze banden vook aeheel Walcbem Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hJobse-uitvaart.nl ,-e Email: hjobse@hjobse-uityaart.nl Tevens beschikken wij over een ne psychologenpraktijk bogaard Ridderhof 12, Goes wegens vakantie afwezig van 16-09 t/m 02-10 drs. G. Bogaard mevr. drs. M. C. Bogaard

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 14