m Garagedeur °P KLEUR PZC Van der Hooft vrijdag 16 september 2005 - Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Twee prinsesjes hebben we al.. ...en nu dus ook een prinsje! Heel gelukkig zijn wij met de geboorte van onze zoon en ons broertje Floris Franciscus Cornelis Mathijs Floris is geboren op 15 september 2005 Bob, Petra, Anne-Fleur en Liselot den Engelsman Eetmosfeer Het Elfde Gebod Ons nieuwe adres is: Langeweide 25 4481 CN Kloetinge tel.:0113-214624 Jubileum 1955 16 september 2005 Vandaag mogen we samen met onze lieve ouders en grootouders herdenken dat de Heere hen 50 jaar in het huwelijk heeft gespaard. Adriaan Maljaars en Suzanna Melse We wensen hen ook voor de toekomst Gods zegen toe. Marga en Co Wilmine, Suzanne Rita en Johan Ardjan, Marieke, Sanne, Linde, Emma Sandra en Piet Lenn, Arend, Jon, Jef, Suzan Jacolien en Gert-Jan Arne, Jef om, Goos Prelaatweg62, 4363 NJ Aagtekerke Overleden Cor Je was een rots in de branding en koerste recht door zee je trotseerde storm en golven alleen....je had de wind niet mee Micheline. kinderen en kleinkinderen Je was een rots in de branding En koerste recht door zee Je trotseerde storm en golven Alleenje had de wind niet mee Cor de long Wij wensen zijn vrouw Micheline en de familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers Scheepswerf De Schroef BV Bedroefd delen wij u mee, dat na een kort ziekbed is overleden onze broer, zwager en oom Abraham Marcus Oele Middelburg: Mare en Gerie Oele-Robijn Jan-Willem Martin Petra Amsterdam, 13 september 2005 "De Heer is mijn Herder". Tot het laatst toe liefdevol verzorgd in "Maria Oord" te Hansweert is, voor ons onverwacht. Thuis gehaald onze zorgzame moeder en oma Annie Verlinde in de leeftijd van 66 jaar. Wolphaartsdijk: Roswitha en Wouter Lennard Kyra Hansweert, 14 september 2005 Correspondentieadres: Villa Novastraat 35 4471 AM Wolphaartsdijk Onze moeder en oma is opgebaard in haar eigen kamer in "Maria Oord", Eendracht 1 te Hansweert, alwaar u op vrijdag 16 en zaterdag 17 september af scheid van haar kunt nemen. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 19 september om 11.00 uur in "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wol phaartsdijk. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wol phaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten in "De Brug". Zij hield veel van bloemen. Wij zijn geschrokken en verdrietig door het plotseling overlijden van onze oudste zus, schoonzus en tante Annie Verlinde Wij hopen dat ze haar rust en geluk zal vinden. Heinkenszand: Nel en Ko t Huissoon Kapelle: Tiny en Ko Coomans Kapelle: Riet en Jacques Telgenkamp Kats: Heidi en Piet Verlinde Kats: Leni en Tonny de Kam Neven en nichten 15 september 2005 Verdrietig nemen wij afscheid van onze broer en zwa ger Joos Verbrugge Familie van Hoepen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Kees Zweedijk Jarenlang maakte Kees deel uit van het College van Diakenen van de Samen Op Weg gemeente Goes. Kees was voor ons wat Diaconie betekend te zijn een onvoorwaardelijke inzet voor mensen van jong tot oud. Velen zullen zijn markante persoonlijkheid node missen. Wij wensen Tannie, kinderen en kleinkinderen Gods troost en nabijheid toe. College van Diakenen SOW gemeente Goes. Geprezen zij de Here. Dag aan dag draagt Hij ons; die God is ons heil. Psalm 68:20 In blij vooruitzicht, vertrouwend op zijn Heiland. Door ons bewonderd voor de moed waarmee hij zijn ziekte droeg, is van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en meelevende opa Gerardus de Nood echtgenoot van Theuntje Siereveld 24 juli 1932 t 15 september 2005 Arnemuiden Nieuw- en Sint Joosland Nieuw- en Sint Joosland: Goirle: Thonny de Nood-Siereveld Ko en Tanny de Nood-de Wolf Thonny Wim en Jessica Gert en Eline Tinie en Remko Nieuw- en Sint Joosland: Goirle: Henk de Nood Anita en Peter Hermans-de Nood Teun Sanne Koudekerke: Greta en Jaco Meijers-de Nood Stijn Gerben Margriet Goes: Thea en Ad Joosse-de Nood Joost Tom Sloeha venstraat 16 4339 BJ Nieuw- en Sint Joosland De afscheidsdienst zal worden gehouden op maan dag 19 september om 13.15 uur in de Gereformeer de kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont moetingsruimte van voornoemde kerk. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Ps. 27: 7 ber. Bedroefd hebben wij kennisgenomen dat na een be wonderenswaardig gedragen ziekte is overleden onze geliefde broer, zwager en (oud)oom Gerrit de Nood Nieuw- en Sint Joosland: T. Adriaanse-de Nood Nieuw- en Sint Joosland: J. Kodde-de Nood Bare (Eng): M. A. Catterall-Taylor Oosterbeek: W. v.d. Lende-de Nood Nieuw- en Sint Joosland: S.T Niwele-Vinke A. Niwele (achter)neven en -nichten Heden behaagde het de Here tot zich te nemen onze zwager en oom Gerrit de Nood Cas en Mientje Siereveld en kinderen Arnemuiden, 15 september 2005 Heden is overleden na een lang ziekbed, onze zwager en oom Gerrit de Nood Hij heeft veel voor ons betekend. Sjaan Dekker-Siereveld Henk Dekker Fleur Dana "Mijn genade is u genoeg" 2 Cor. 12:9 Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze meelevende buurman Gerrit de Nood Jan en Nellie Joosse Marina en Tim Anja Wij wensen Tonny en de kinderen veel sterkte toe. Nieuw- en Sint Joosland, 15 september 2005 De Heer is mijn Herder Bedroefd geven wij u kennis dat, na een werkzaam en zorgzaam leven, is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Huibert Abraham den Engelsman op de leeftijd van 77 jaar. Colijnsplaat: P. den Engelsman-Korsuize Marina en Joop Bertus Suzanne en Luc Matthijs Josephine Petra en Jan Femke Jeroen 14 september 2005 Tulpstraat 24,4486 BZ Colijnsplaat Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het Monuta Stiltecentrum voor Noord-Beveland, dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Daar is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 17 september van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden maandag 19 september om 13.00 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente (i.w.), Havelaarstraat 30 te Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd stiltecentrum. Geen bezoek aan huis. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Huib den Engelsman echtgenoot van Nellie Korsuize Kruiningen: D. Koster-Korsuize P. Koster t Vlissingen: H.J. Korsuize f J. Korsuize-van Liere Colijnsplaat: J.M. de Fouw-Korsuize C. de Fouw t Colijnsplaat: M. Verburg-Korsuize P.J. Verburg Goes: J. Korsuize f A. Korsuize-Kapitein Colijnsplaat: A. Huibregtse-Korsuize L. Huibregtse Neven en nichten Colijnsplaat. 15 september 2005 Niet dat wij uit onszelf bekwaam zijn iets als óns werk in rekening te brengen, maar onze bekwaamheid is Gods werk. II Korinte 35 Vol vertrouwen in het weerzien met zijn geliefde vrouw, is overleden onze vader en opa Laurens van der Graaff gehuwd met Pieternella Crucq t Arnemuiden Aalten geboren: 26 mei 1922 14 september 2005 Johan en Marie Antoinette Alexander, Carmen Hugo en José Pieter en Tiny Ada en Fré Rita Correspondentieadres: Varsseveldsestraatweg 16E 7122 CC Aalten Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 19 september van 14.15 tot 14.50 uur in de Oosterkerk, Oosterkerkstraat 1 te Aalten. Om 15.00 uur zal de dienst van Woord en Gebed worden gehouden in genoemde kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de al gemene begraafplaats Berkenhove. Na de begrafenis is er gelegenheid koffie te drinken in uitvaartcentrum Berkenhove. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Je was een man van weinig woorden herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een man, vader en opa op wie je kon bouwen op wiens woord je kon vertrouwen. Zo bescheiden als je hebt geleefd zo bescheiden ben je gestorven. Na een kortstondig ziekbed is rustig heengegaan onze zorgzame vader, opa en overopa c/fï//e/n oa/f 0oe/*6eefe sinds 20 juni 2003 weduwnaar van Sara Boot Kapelle, t Goes, 12 mei 1917 12 september 2005 Almkerk: Flory en Frans Goes: Sandra en Ingmar, Jikke, Fleur, Mark Werkendam: Petra en Alexander, Stijn, Sofie Schore: Ab Wilfred (in dierbare herinnering! 's-Heer Hendriks kinderen: Mamixen Karen, Milan Heinkenszand: Willekeen Bernard, Dani Kapelle: Marja en Jos Esmee Correspondentieadres: Fam. J. Koeman, Van der Biltlaan35, 4421 BB Kapelle De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedankt lieve (9f>a "Voor altijd in ons hart" Sandra en Ingmar Jikke, Fleur, Mark Petra en Alexander Stijn, Softe Wilfred (in dierbare herinnering) Mamix en Karen Milan Willeke en Bernard Dani Esmee Dankbaar voor de lange tijd dat hij in ons midden was. geven wij u kennis dat vredig is ingeslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Maarten van Dijke sinds 12 mei 1987 weduwnaar van Jannetje Janna Bouwman in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Betsy en Jan Robert-Jan en Bianca Daphne, Ruben Ellen en Marco Maarten, Daniëlle Mark en Marianne Joerie, Bas, Jesse Wim en Jopie Marcel Michiel René Marjan en Klaas John Monique Michel Connie en Adrie Wendy Paul Bruinisse, 14 september 2005 Zorgcentrum "In 't Opper" Dr. de Kockstraat 13-131 Correspondentieadres: Fam. J. van Dijke Botlandstraat I 4306 BM Nieuwerkerk De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. maandag 19 september in "Ons Dorpshuis" aan de Poststraat 20 te Nieuwer kerk. aanvang 11.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben op de al gemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwer kerk, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er in genoemd Dorpshuis gele genheid de familie te condoleren. - Geen bloemen In verband met het overlijden van onze vader is ons bedrijf op maandag 19 september gesloten. AUTOBEDRIJF VAN DIJKE Nieuwerkerk Bedroefd geven wij u kennis dat in alle stilte van ons is heengegaan onze goede vader en opa Cornelis Dekker weduwnaar van E. P. Vreke in de leeftijd van 97 jaar. Middelburg: P. Dekker - in herinnering C. J. Dekker-Geldhof A. Dekker C. A. Dekker-Karelse Axel: J. Dekker A. Dekker-Geene klein- en achterkleinkinderen Rustenburg, 14 september 2005 C orresponden tieadres Oud Arnemuidsvoetpad 36 4332 AR Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 19 september a.s. van 12.00 tot 12.30 uur in verzor gingshuis 'Rustenburg' aan de Vrijlandstraat 28, ka mer 69. Aansluitend zal er een korte overdenking worden ge houden om 13.00 uur in de aula van de algemene be graafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg, waarna de begrafenis om 13.30 uur zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gele genheid de familie te condoleren in de aula van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies vffif gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BC Middelburg internet: wmv.degrootdekam.nl CRAWFORD Garagedeur Van 12 september t/m 7 oktober gratis "Deur op Kleur". Vraag naar de voorwaarden en de mogelijkheden in de showroom. Elektronische bediening mogelijk. c Teba Nationaal J\ JVl DlANCt, Livingstoneweg 8, Goes ZONWERING Tel: 0113-22 22 31 SPECIAUS IN: zonwering markiezen rolluiken raamdecorstie snelle lever vakkundige montage uitgebreide garantie service onderhoud Met droefheid geven wij u kennis, dat de HEER£ Zijn tijd. uit ons midden heeft weggenomen J! schoonzus en onze geliefde tante Maria Knieriem-Gijzel (Tante Marie) sinds 26 april 1975 weduwe van Cornelis Knierkt in de hoge ouderdom van ruim 100 jaar. 's-Gravenpolder: J. Hoekman Neven en nichten Familie Gijzel Familie Knieriem Zorgcentrum "Rehoboth", Kamer 132 Bergweg 1 Goes, 15 september 2005 Correspondentieadres: Familie G. Verschuure Schalklaan 15,4481 BN Kloetinge Onze dank gaat uit naar Zorgcentrum "Relwboih' voor de liefdevolle verzorging aan haar besteel Er zal een rouwdienst worden gehouden op Dy maandag 19 september om 12.00 uur in de zaahj Zorgcentrum "Rehoboth". Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenispiaM( hebben cp de Algemene Begraafplaats aan hei Gij deloozepad te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren i "Rehoboth". Voorafgaande aan de dienst is er van 11.30® tot 11.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Geen bloemen. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, betoond nahem 1 ijden van onze gel iefde zorgzame moeder en oma jakoba Brasser-van Sluijs betuigen wij u onze welgemeende en oprechte dani De troostvolle woorden zowel mondeling als schrifk en uw aanwezigheid bij de begrafenis zijn ons toipi steun. Jan en Cathrien Brasser-deLcoB en kinderen Koudekerke, september 2005 Dankbetuiging Door de dood hebben wij haar niet verloren, daarvoor gaf ze ons teveel. Wat ze zei, blijven wij horen, van ons doen blijft zij een deel. Ria Bukkens-van de Vijver heeft tijdens haar ziekte veel medeleven en wa: van u ontvangen. Ook wij ondervondenveeh door uw troostrijke woorden, uw kaarten, brieven en bloemen. Uw belangstelling bij de uitvaartdienst heeft ons erg goed gedaan. Voor dit alles willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Haar moeder Bertha van de Vijver Haar dochters Petra. Karin, Sandra en verdere familie Dankbetuiging Voor de vele bewijzen van medeleven en bel na het overlijden van mijn innig geliefde man.onzea zame pa en opa Danny van de Voorde danken wij u oprecht. Liza van de Voorde-ConsemuHi Wendy en Ronald Denzei, Kevin Barry en Tanja Mike, Dylan Temeuzen, september 2005 Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25.4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 ■TlïITlllM'IH^EI'IïlTIIi'I'BI Proef Mox Hoveloor koffie met je ogen dicht en geniet Opt" voor de wereld en jc ziet een koftie die de kleine memwoardig bostoan biedt. Pas don kun je er mawmofl1 •v">'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 42