Veere groeit naar vaste kern Honkballers moeten voorbeeld nemen aan Griekse voetballers PZC Korenbeurs haalt uit met 8-0-zege 23 Langere samenwerking levert voetbalteam koppositie op TMZ-zege Mesu en Elenbaas Alleen Lenders naar finale op WK trampoline Motivator koninklijke dekhengst Elco van der Geest onder het mes Janica Kostelic alweer geblesseerd Maase loopt geen najaarsmarathon Sluiter naar kwartfinale in Orleans Keizer/Leenstra naar derde ronde uitslagen vrijdag 16 september 2005 wb Fertoute blijft positief na twee nederlagen U0SWEERT - Met twee neder- iagen op rij is het seizoen voor Hansweertse Boys niet voortva- rjnd begonnen. Toch wijkt de .jofff van Adil Fertoute nog "niet af van het uitgangs- ora in de middenmoot te „„Jigen. „Zondag moeten we Luctor'88 kunnen hebben", al- jus de trainer. Hoewel zijn ploeg meteen in de - titelkandidaat waarna de prijsuit- o zal plaatsvinden. De ^rs begint om 16.15 uur, alle öleg°rieën rijden samen. trof, had Adil Fertoute S"toch 'wel een andere start van de competitie voorgesteld, i Voorde uiteindelijke 5-2-neder- :3agheeft Fertoute wel degelijk ten aardig excuus. „Binnen het aaliuur viel Jacky Keizer bij go O-0-stand uit. Met naar la- :erbleek een enkelbreuk. Als bij toszo'n ervaren speler wegvalt, èoet dat de organisatie geen joed.'' Ook vorige week tegen Val Aan Kok de ploeg van Fertoute aan iet kortste eind. „Dat was dui delijk een ploeg die we konden hebben, maar door persoonlijke fouten liepen we heel onnodig te- gen een 2-0-nederlaag aan." De trainer heeft inmiddels in de duels geconstateerd dat zijn spelers nog niet goed op el kaar ingespeeld zijn. Fertoute: .Maar dat komt ook wel door iet wegvallen van Keizer en doordat er nog een speler voor jaar naar Australië ver trok." Van enige onrust is bij Adil Fer toute nog niets te bespeuren. ,,Het enige wat ik van de jon- verlang is dat ze zichzelf 'voor honderd procent inzetten. We bekijken het van wedstrijd tot wedstrijd." Van de veelal Brabantse tegen standers weet Fertoute relatief maar met Luctor'88 en Walcheren treft hij in de eerst volgende wedstrijden bekendere ploegen. „Luctor'88 moeten we kunnen hebben, terwijl Walche ren wel wat lastiger zal wor den", denkt hij. Aanvertrouwen in een goede af loop vooralsnog geen gebrek bij Fertoute. „Het niveau stijgt op de trainingen, hopelijk komt het er snel op de zondag uit. Misschien doen we dan nog wel ergens voor OVEZANDE - Het was rekenen, rekenen en het reglement nog lens nagelezen. Het bestuur van TMZ (Trimbelangen Midden- Wand) zat met een situatie waar niet in was voorzien. Twee renners eindigden met evenveel punten bovenaan in het eind klassement. Na lang beraad werd een besluit genomen. Mor gen na afloop van de TMZ slot- koers in Ovezande worden Den nis Mesu en Rein-Jan Elenbaas leiden als winnaar gehuldigd. en Mesu kenden een tonstant seizoen. Beide wielren nersreden telkens goed voorin, maar kwamen maar elk tot één rege. Elenbaas won in 's-Heer Arendskerke, Mesu in Ovezan de Daarnaast waren er enkele ereplaatsen en dat leidde er toe dat het duo met een gelijk aan tel punten (212) bovenaan ein- Omdat er in de regle menten niet in een ex aequo is voorzien, hebben we enkele mo gelijkheden bekeken. Maar het hreêel beiden als eerste te laten i. Misschien dat we de reglementen aan moeten pas- TMZ-bestuurder Al- r aat, die de klassemen- jf® bijhoudt. f®-Jan Elenbaas kwam vorig resoen niet in het klassement lMr „Ik heb nu een paar koer st gemist. Als ik die wel had ^gedaan, was ik misschien so lo heerste geëindigd. Maar in tijdrit in Waarde eindigden kort bij elkaar. Er zaten en- e seconden en enkele renners teen ons in, waardoor ik vol gde punten haalde en gelijk met Dennis." Mesu r vorig jaar al dichtbij oen hij derde werd. «gen wordt het TMZ besloten door Ron de Waal VEERE - Uitspraken dat zijn ploeg wel even voor het kam pioenschap mee gaat doen in de derde klasse zullen niet snel uit de mond van André van Malde- gem komen. Feit blijft wel dat Veere na twee wedstrijden als enige ploeg zonder puntverlies is. „Het gevoel is goed, maar we zien wel aan het einde van de rit", klinkt het nuchter. De vraag hoelang het geleden is dat zijn team er na de eerste paar wedstrijden zo rooskleurig voor stond, doet hem even stil vallen. „Eerlijk gezegd kan ik me dat niet meer herinneren", bekent Van Maldegem schoor voetend. „Maar dat neemt niet weg dat dit wel een heerlijk ge voel geeft." Na de winst op Spui (4-1) boek te Veëre een knappe uitzege op WHS (1-2). „Het zou best eens het gevolg kunnen zijn van het feit dat we als team toch al eni ge tijd samenspelen. Hierdoor zijn we goed op elkaar inge speeld", meent de 24-jarige André van Maldegem. Voetballend vermogen Of de huidige stand op de rang lijst een juiste afspiegeling van de krachtsverhouding in de der de klasse is, vindt de middenvel der nog veel te voorbarig om te stellen. Van Maldegem: „Daar is de competitie nog veel te kort voor bezig. Ik zal nooit zo snel roepen dat we wel even voor de titel mee gaan doen, maar ik heb wel het idee dat er iets mo gelijk is met deze ploeg. Onze grote kracht is dat we echt een team vormen. Daarnaast be schikken we over behoorlijk wat voetballend vermogen." Het feit dat er bij Veere in de ogen van André van Maldegem nu een hechte formatie staat, heeft veel te maken met het steeds geringere verloop in de spelersgroep de laatste seizoe nen. „Er is de laatste twee sei zoenen veel eigen jeugd doorge komen, terwijl er steeds minder spelers van buitenaf werden ge haald." In tegenstelling tot vele andere spelers is Van Maldegem zelf zijn club al jaren trouw. „Ik ben nooit gevraagd door een andere club, maar ik heb daar ook to taal geen behoefte aan. Ik voet bal al vanaf mijn vijfde bij Veere en heb altijd de droom ge had om daar in het eerste te spe len. Nu is dit al een aantal sei zoenen het geval en dat vind ik eigenlijk prima zo. We groeien steeds meer toe naar een zeer vaste kern. Met vijf jongens uit Gapinge en enkelen uit Veere zelf vormen we een aardige ba sis." Wanklanken Met Rinus Zegers als trainer werpt dit voorlopig zijn vruch ten af. Van Maldegem: „We ken den Rinus al van een aantal sei zoenen geleden, toen hij na de winterstop inviel en Veere com bineerde met RCS. Ik moet zeg gen dat dit goed bevalt. Ik nog geen wanklanken vanuit de spe lersgroep over hem gehoord. Dat was met zijn voorganger, Kees de Rooij, wel anders. Ze gers gaat echt voor het resultaat en hij zet de puntjes aardig op de i. Qua trainingen merken we ook een aardig verschil, omdat we nu veel meer met de bal doen." Juist de ploegen die Veere in de komende twee duels ontmoet, worden door Van Maldegem ge zien als mogelijke kanshebbers op een hoge klassering. „Nieuw- dorp en Serooskerke zullen sa men met SKNWK bovenin mee gaan doen. Lukt het ons om de eerstvolgende wedstrijden te winnen, dan sta je er zeker in de eerste periode al lekker voor." André van Maldegem predikt vooralsnog voorzichtigheid met Veere. „We zien wel aan het einde van de rit." foto Ruben Oreel door Sven Remijnsen ROTTERDAM - Het Nederlands honkbalteam speelt vanavond in de halve finale van het WK te gen Zuid-Korea. Van die ploeg werd vorige week zondag in de poule nog met 6-2 gewonnen. Maar dat is geen geruststellend gegeven. Een blik in de sportgeschiedenis leert dat resultaten uit het verle den geen garantie bieden voor de toekomst. De Nederlandse hockeyers weten daar alles van. Nog geen twee weken geleden verloren ze in de EK-finale in Leipzig met 4-2 van Spanje, dat in de groepsfase nog met 2-1 was verslagen. De hockeyvrou- wen hadden vorig jaar op de Olympische Spelen in Athene de toon gezet. Zij zetten Duitsland in de poule met 4-1 opzij, maar gingen in de eindstrijd met 2-1 ten onder. Het beroemdste voorbeeld da teert van 1954, toen het Hon gaarse wonderelftal in de eerste ronde van het WK voetbal Duits land met 8-3 vernederde in Ba sel. Twee weken later, in de fina le in Bern, stonden beide teams opnieuw tegenover elkaar. Pus kas en de zijnen namen binnen tien minuten een 2-0-voor- sprong, maar tien minuten latei- was het 2-2 en vijf minuten voor tijd schoot Rahn de Hongaarse droom aan diggelen: 3-2. Het mooiste voorbeeld vanuit Nederlands oogpunt is natuur lijk het EK voetbal van 1988. Oranje verloor zijn openings wedstrijd in Keulen met 1-0 van de Sovjet-Unie; onterecht, door een doelpunt van Rats. Het Ne derlands elftal groeide daarna in het toernooi, overleefde met geluk de voorronde en rekende in de finale in München met 2-0 af met de Sovjets. Het Neder lands honkbalteam zal zich van avond toch liever vasthouden aan de prestaties van een ande re stuntploeg: het voetbalelftal van Griekenland dat vorige zo mer zo verrassend Europees kampioen werd. De Grieken stonden twee keer tegenover het gastland Portugal, in de eerste en de laatste wedstrijd van het toernooi. Griekenland won het openingsduel met 2-1, maar de Portugezen begonnen deson danks als de favorieten aan de fi nale. Twee keer zo'n sensatie, dat zou te veel gevraagd zijn voor de Grieken, was de algeme ne gedachte. Ze wonnen met 1-0. GPD Optimisme in het Oranje-kamp na het bereiken van de halve finale van het WK honkbal, maar het is daarin oppassen geblazen. foto Paul Vreeker/ANP EINDHOVEN - Rea Lenders heeft zich gisteren geplaatst voor de individuele finale van de wereldkampioenschappen trampolinespringen. De Alkmaarse eindigde in Eind hoven tijdens de voorronde als zesde. Dat was ruim voldoende om morgen in de eindstrijd van de beste acht springsters mee te mogen doen. De vrouwenploeg slaagde er niet in een finale plaats in de landen wedstrijd af te dwingen. Lenders, die tijdens de Olympi sche Spelen in Athene nog zwaar teleurstelde en nu voor het eerst de finale van een WK haalde, was gisteren een uitzon dering in de Nederlandse trampolineploeg. De man- nenploeg presteerde door fouten bij Orlando GÖtschin, Milco Riepma en nestor Alan Villafuer- te ver onder de maat. Alleen Sven Mooij leverde twee stabie le oefeningen af, maar kwam niet hoog genoeg in het klasse ment. Dizzy Villafuerte was uiteindelijk nog de beste Nederlander, maar klapte bij zijn vrije oefening tij dens zijn tiende en laatste sprong wel achterover. Hij werd volkomen dizzy afgevoerd. Een half uurtje later was hij weer re delijk bij zijn positieven. Het is nog maar vraag of hij vandaag in actie kan komen met Sven Mooij tijdens de kwalificatieron de van het synchroonspringen. ANP Üüüonze sportreriantifi RILLAND - De tweede ronde van de landelijke competitie ««banden groot leverde in We vier van de vierde divisie spektakel op. Korenbeurs/'t Jaatje haalde met 8-0 uit tegen 3,1 Halteren/Blom en de s reekderby tussen Groot Avon- 3 en 3BSD Partyservice lc- na veel spanning een "0Verwinning op voor de de nederlaag vorige week wilde Korenbeurs/'Kaatje iets rechtzetten. Kopman Kimmo Pankow gaf het goede voorbeeld met een fraaie de monstratie tegen Toon Nouws. Vaak zat hij al dicht in de buurt van de grens van 1.000 op de matchtafel, nu ging hij er overheen. In 28 beurten was het bekeken, een moyenne van 1.071 was zijn beloning. Daar na wonnen ook de drie andere Zeeuwen. Korenbeurs/'t Kaaitje-Van Halteren/Blom 8-0: Kimmo Pan- kow-Toon Nouws 30-16, 28 beur ten; Piet Schrier-Ilan Tufekci 25-24, 52; Joop van den Oudenho- ven-Comé Aerts 25-18, 66; Jean Louis Smulder-Kees Lips 20-10, 58. Bij de streekderby tussen Groot Avontuur en 3BSD Party service viel meer spanning te beleven. Dat begon al meteen bij de ontmoeting tussen Nico de Leeuw en Ron Speijer. De Leeuw finishte als eerste en Speijer kreeg in de nabeurt de kans nog op gelijke hoogte te komen. Nog drie puntjes was hij verwijderd van een draw. Twee werden er gemaakt, de derde, een kans voor open doel, g'emi$t. Op de andere tafel verloor Ri nus Kramer kansloos van een sterk spelende John Hatzman (0.641). Jan Brandenburg leek lange tijd op de zege af te steve nen. Sjaak de Visser echter bleek een hardnekkig tegen stander en finishte nog als eer ste na een sterke eindsprint. Brandenburg maakte middels twee punten in de nabeurt nog op het nippertje gelijk. Alles hing af van de laatste pot tus sen oud-teamgenoten Jan Eickenboom, nu Groot Avon tuur, en Jan Suykerbuyk van 3BSD. Uiteindelijk bleek de thuisspeler de sterkste. Groot Avontuur-3BSD Partyser vice 5-3: Jan Eickenboom-Jan Suykerbuyk 30-28, 66; Jan Bran denburg-Sjaak de Visser 25-25, 44; Rmus Kramer-John Hatzman 13-25, 39; Nico de Leeuw-Ron Speijer 20-19, 61. DEN HAAG/LONDEN - Motivator, de hengst die dit jaar de derby in Epsom met overmacht won, wordt dekhengst in dienst van koningin Elisabeth van Engeland. Hij loopt nog twee wedstrijden - de Prix de l'Arc de Triomphe in Parijs en de Breeders' Cup Turf in New York. Daarna ver huist hij naar de koninklijke stallen in het Oost-Engelse Sandringham. Aan de hengst nu de taak voor minstens even snelle nakomelingen te gaan zorgen. GPD/RTR DEN HAAG - Judoka Elco van der Geest (-100 kg) wordt binnenkort geopereerd aan een kruisband in zijn linker knie. De blessure, opgelopen tijdens de EK in Rotterdam, weerhield de 26-jarige judoka ervan zich op het vorige week gehouden WK in Cairo te mengen in de strijd om de medailles. Naar verwachting zal de judoka van Kenamju minimaal zes maanden uitgeschakeld zijn. GPD DEN HAAG/ZAGREB - Veelvoudig skikampioene Janica Kostelic is tijdens een trainingsstage in het Zwitserse Zer- matt geblesseerd geraakt. De 23-jarige Kroatische skister - in juni nog geopereerd aan haar knie - heeft nu last van de spieren in haar linkerdij. Kostelic, dit voorjaar drie keer wereldkampioen in Bormio en in 2002 Olympisch kampioene, wordt in Zagreb onderzocht. Het ziet er naar uit dat de blessure licht is. Mogelijk mist ze de seizoens opening op 20 oktober, maar kan ze deelnemen aan de no- vemberwedstrijden in de Verenigde Staten. GPD/RTR RIJSWIJK - Kamiel Maase loopt dit najaar geen mara thon. Hij wil voorzichtig de training opbouwen na een hamstringblessure, die de Nederlands kampioen de voor bije twee maanden hinderde en hem in augustus weer hield van deelname aan het WK. Maase richt zich nu op het EK veldlopen in december in Tilburg. Maase liep de blessure eind juli op. Recente foto's wezen uit dat de spier in het bovenbeen nagenoeg is genezen. ANP ORLEANS - Raemon Sluiter bereikte gisteren de kwartfi nale van het challenger tennistoernooi in Orleans. De 27-jarige Rotterdammer versloeg in de tweede ronde de Fransman Jean-René Lisnard met 6-2, 6-4. Sluiter is op de wex-eldranglijst afgezakt naar de 140e plaats. ANP BALI - De Nederlandse beachvolleybalsters Sanne Kei zer en Marrit Leenstrastaan in de derde ronde van het In donesië Open. Het koppel versloeg op Bali in de tweede ronde de Duitsers Banck/Kaup (22-20 14-21 15-12). Eer der op de dag waren Keizer en Leenstra te sterk voor de Japansen Tokuno en Teru Saiki (18-21 21-15 15-10). Re- bekka Kadijk en Merel Mooren wonnen eerst van de Tsje- chischen Klapalova/Petrova (21-15 16-21 15-11), maar kregen klop van Hamzaoui/Barrera uit Frankrijk: 16-21 15-21. Het duo speelt vandaag in de herkansing. ANP EBZEaaHHaMMMi Leeuwarden. NK. Mannen, achtste ronde: Janssen-Smeets 0-1, Ernst-Van den Doel 0,5-0.5, Werle-L'Ami 1-0. Nij- boer- Tiviakov 0,5-0.5, Van Wely-Stell- wagen 0-1Stand: 1Van Wely 5, 2. Ti viakov, Werle 4,5, 4. Nijboer, Smeets, Van den Doel, Stellwagen 4, 8. Ernst, Janssen 3,5,10. L'Ami 3. Vrouwen, ne gende ronde: Muhren-Schuurman 0,5-0,5, M. Bensdorp-Peng 0,5-0,5, Van Weersel-L. Bensdorp 1-0. Stand: 1. Peng 7,5, 2. Marlies Bensdorp 5,5, 3. Muhren 4,5, 4, Schuurman 4, 5. Van Weersel 3, 6. Laura Bensdorp 2,5. Peng Nederlands kampioen. Sint Maartensdijk. Smalstad Open. HE6: M. Tax-M. van der Graaf 6-3 6-3. HE7: E. van Leemput-M. Bentvelsen 7-6 6-3. DE6: A. Karremans-S. Verswijve- ren 6-1 6-1, K. Bijl-M. van der Kleijn 6-3 6-3. DE7: I. Baan-A. Beens wo. DE8: T. Walsarie Wolff-R. Boot 6-1 6-1. HD8: I. Fase/B, van der Male-P. Groffen/J. Meijer 6-3 6-1, B. Schellius/P. Boter- mans-R. van der Kleijn/H. Zalm 6-1 6-3. Uefa Cup Eerste ronde, eerste wedstrijd. Krilia Sovetov Samara (Rus)-AZ (Ned) 5-3 (2-1). 12. Leilton 1-0, 18. Vlaar 1 -145. Adamu 2-148. Kouba 3-1 56. Perez 3-2, 63. Goesin 4-2, 84. Van Ga len 4-3, 90. Bober 5-3. Scheidsrechter: Briakos (Gri). Gele kaart: Lobos (Krilia Sovetov Samara), Steinsson (AZ). Aan tal toeschouwers: 31.000. AZ: Timmer; Steinsson, Vlaar (70. Bus- kermolen), Opdam en De Cler; Land zaat, Van Galen en Schaars (70. De Zeeuw); Sektioui (80. Koevermans), Ar- veladze en Perez. Feyenoord (Ned)-Rapid Boekarest (Roe) 1-1 (1-0). 41. Kuijt 1-0,75. Vasila- che 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: Hrinak (Slw). Gele kaart: Pardo, Greene (Feyenoord), Rada (Rapid Boekarest). Aantal toeschouwers: 150. Feyenoord: Lodewijks; ÈOstlund, Ba- hia, Greene en Bosschaart; Ghaly, Paau- we en Pardo (85. Owoeri); Boussaboun (67, Castelen), Kuijt en Kalou. FC Banik Ostrava (Tsj)-Heerenveen 2-0 (2-0). 28. Klimpl 1-0, 45. Magera 2-0 (strafschop). Scheidsrechter: Ivanov (Rus). Gele kaart: Papadopulos, Hoff mann, Raska (FC Banik Ostrava). Aantal toeschouwers: 10.337, Heerenveen: Waterman; Bakkati, Hans- son, Seip en Drost; Bosvelt, Breuer (84. Samaras) en Bruggink (70. Steur); Yildi- rim, Huntelaar en Pranjic. AS Monaco (Fra)-Willem II (Ned) 2-0 (1-0). 24. Kapo 1-0, 47. Adebayor 2-0. Scheidsrechter; Tudor (Roe). Aantal toe schouwers: 9000, Willem II: Moens; Wau, Kreek en Victo ria; Smit (24. Delanoy), Reuser, Caluwé en Augustien; Ceesay (85. Denissen), Dembele (89. Kolsi) en Bobson. VfB Stuttgart (Dui)-NK Domzale (Slv) 2-0 (1-0). 7. Tomasson 1-0, 88. Getner 2-0. Sjachtar Donetsk (Oek)- Debrecen (Hon) 4-1 (3-0). 1. Elano 1-0, 34. Brandao 2-0, 45. Brandao 3-0 (strafschop), 73. Vorobei 4-0, 89. Sidibe 4-1 Vitoria Setubal (Por)-Sampdoria (Ita) 1-1 (0-1). 14. Flachi 0-1, 46. Tcho- mogo 1-1. Leverkusen (Dui)-CSKA Sofia (Bul) 0-1 (0-1). 15. Todorov 0-1. Teplice (Tsj)-Espanyol (Spa) 1-1 (O-O). 48. Jirsak 1-0, 64. Garcia 1-1. Vi king (Noo)-Austria Wien (Oos) 1-0 (O-O). 71. Mumba 1-0. Besiktas (Tur) - Malmö FF (Zwe) 0-1 (0-0). 71. Alves 0-1. Brann Bergen (Noo)-Lokomotiv Mos kou (Rus) 1-2 (1-0). 45. Winters 1-0, 70. Ruopolo 1-1, 76. Lebedenko 1-2. Rennes (Fra)-Osasuna (Spa) 3-1 (1-0). 27. Frei 1-0, 50. Milosevic 1-1, 74. Frei 2-1, 83. Hadji 3-1. Basel (Zwï)-Sor- oki Brijeg (BHe) 5-0 (1-0). 10. Delga- do 1-0, 70. Ergic 2-0, 79. Delgado 3-0, 85. Silva 4-0, 88. Delgado 5-0. Gras shoppers (Zwi)-Mypa (Fin) 1-1 (1-1). 1. Rogerio 1-0, 22. Manso 1-1. Litex Lo- vetsj (Bul)-Racing Genk (Bel) 2-2 (O-O). 52. Daerden 0-1, 64. Venkov 1-1, 85. Stojanovic 1-2, 90. Novakovic 2-2. PAOK Saloniki (Gri)-Metalurg Do netsk (Oek) 1-1 (1-0). 25. Salgipidis 1-0, 67. Sjisjenko 1-1. Valarenga Oslo (Noo)-Steaua Boekarest (Roe) 0-3 (0-2). 24. Radoi 0-1, 35. lacob 0-2, 74. Goian 0-3. Apoel Nicosia (Cyp)-Hert- ha BSC (Dui) 0-1 (O-O). 90. Marcelinho 0-1 (strafschop). Lens (Fra)-Groclin Grodzisk (Pol) 1-1 (1-1). 12. Hilton 1-0, 13. Rocki 1-1. Slavia Praag (Tsj)-Cork City (Ier) 2-0 (O-O). 62. Hrd- licka 1-0, 78. Pitak 2-0. Bröndby IF (Den)-FC Zürich (Zwi) 2-0 (1-0). 45. Skoubo 1-0, 74. Johansen 2-0. Rode Ster Belgrado (SMo)-Braga (Por) 0-O. Auxerre (Fraj-Levski Sofia (Bul) 2-1 (0-1). 34. Bardon 0-1, 53. Poyet 1-1, 80. Pieroni 2-1. Germinal Beerschot (Bel)-Olympique Marseille (Fra) O-O. Hamburger SV (Dui)-FC Kopenha gen (Den) 1-1 (1-1). 37. Van der Vaart 1-0, 40. Van Heerden 1-1. Tromsö (Noo)-Galatasaray (Tur) 1-0 (O-O). 78. Szekeres 1-0. AS Roma (Ita)- Aris Sa loniki (Gri) 5-1 (4-1). 1. Aquilani 1-0, 22. Panucci 2-0, 28. Montelia 3-0, 40. Sanjurjo 3-1, 44. Panucci 4-1, 53. Totti 5-1. Middlesbrough (Eng)-Xanthi Skoda (Gri) 2-0 (1-0). 28. Boateng 1-0, 82. Viduka 2-0 Palermo (Ita)-Anortho- sis (Cyp) 2-1 (2-0). 6. Corini 1-0, 30. Brienza 2-0 (str.), 76. Ketsbaia 2-1 Avila. Ronde van Spanje, ProTour. 18e etappe, Avila-Avila: 1. Sörensen (Den) 197 km in 5.05.34, 2. Pascual Ro driguez (Spa), 3. Garcia Acosta (Spa) 0.22, 12. Heras (Spa) 3.58, 14. Mentsjov (Rus), 46. Moerenhout 4.16, 56. Vene- berg 12.23, 97. Van -Bon 20.27, 101. De Groot. Klassement: 1. Heras 74.30.48, 2. Mentsjov 4.30, 3. Sastre 4.50, Moeren hout 46.31, 68. De Groot 2.08.39, 91. Veneberg 2.44.19,105. Van Bon 3.04.22. Sport Emotion Open Waterklasse menten 2005. Eindstanden. Zeeuw se Top 20-noteringen. Mannen. Senioren/jeugd vrije slag. 10. Niekde Ridder (Bruinvis) 7798,02 17. Jeroen Dellebeke (Stormvogel) 6691,42 Senioren/jeugd school. 14. René van Oudenaarde (Zeelandia) 3093,98 Junio ren vrij. 9. Nathan Tramper (Bevelan ders) 3314,59 16. Yaïr Klazen (Stormvo gel) 3033,20 19. Roderick van Doeselaar (Koewacht) 2963,27 Junioren school. 2. Nathan Tramper 900,00 8. Simon Edenburg (3e junïoren1/2) (Onderdak) 688,68 Clubklassement vrije. 10. De Stormvogel 9505,34 11Luctor et Emer- go 8680,52 Clubklassement school. 15. Koewacht 2245,76 16. Zeelandia 2146,68 17. Scheldestroom 1933,53. Vrouwen. Senioren/jeugd vrij. 6. Ca rmen de Ridder (Bruinvis) 8562.89. 17. Daisy de Ridder (Bruinvis) 6997,17 Senioren/jeugd schoolslag. 4. Eiine Nïjs- kens (Koewacht) 4874,54 7. (Ie jeugd) Anouk Meesen (Koewacht) 4229,06 14. Ryan Verplanke (Scheldestroom) 2000,47 17. Naomi Gelderland (Koe wacht) 1693,52 19. Emke Erpelink (Hon- te) 1404,49 Junioren vrij. 3. Mieke van Dort (Stormvogel) 3536,69 5. Danique van Peenen (Stormvogel) 3383,90 7. Joy Tramper (Bevelanders) 3268,96 10. Kelsey Onderdijk (Bevelanders) 2889,89 18. Sanne Klompe (Stormvogel) 1685,51 Junioren school. 4. Monique de Haard (Stormvogel) 785,47 8. Joy Tramper 643,74 9. Mieke van Dort 638,01 14. Jaimy Kort (Stormvogel) 562,37 17. Yessica Wouters (Stormvo gel) 513,32 Masters vrije. 40+. 3. Yvonne Stap (Stormvogel) 1.12.54,43. 50+. 3. Ingrid van Assche (Schelde) 1.12.21,69 Masters school. 50+. 2. In grid van Assche 1.19.00,07 Clubklasse ment vrije. 4 De Stormvogel 12788,53 7. Koewacht 10353,31 13. Luctor et Emergo 8578,68 14. De Bevelanders 8065,07 Clubklassement school. 2 Koewacht 5332,20 8. Scheldestroom 2346,12 10. De Stormvogel 2078,48 12. De Honte 1950,17 18. De Bevelanders 974,68.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 23