dammen is een simpel spelletje Pas op de plaats Zeeuws tafeltennis s-Gravenpolder iaat gehavend de lamcompetitie in lartijn Rentmeester gaat met PWG voor handhaving in hoofdklasse ,21 Van Kerckhoven kampioen België Nadal in vorm op Chinees Open Cricketteam Australië onder vuur Onderscheiding judoka Bosch Motorcrosser Willemsen geridderd WK boksen vrouwen verplaatst uitslagen Demonstratie badmintonners in Oostkapelle agenda donderdag 15 september 2005 MlfflPOLDER - Volgens Uüeniarige Martijn Rent- Jammen maar een j spelletje op een vierkant J Kl wat ronde schijfjes, „„.scholier speelt dit 'sim- Ultljt' zaterdag voor het als basisspeler van het Jflleam van PWG 's -Gra- p]df, Met zijn ploeg komt Rentmeester uit in de hoofdklas se, het op één na hoogste niveau van Nederland. Zijn debuut in het eerste team is het niet, merkt Rentmeester di rect scherp op. Vorig jaar viel de jeugdspeler al twee keer in. On verdienstelijk deed hij dit overi gens niet. De jonge dammer is zelfs nog ongeslagen als eerste- teamspeler. Eén partij sloot hij tPaafKasse jOELBüRG - Met een ont- tiental beginnen de dam man PWG 's-Gravenpolder pjjgaan de nieuwe competi- lieer achter elkaar plaatste bowse hoofdklasser zich ree nacompetitie, maar de |op herhaling is dit jaar te Lrlozen. Ondanks veel herkin binnen- en buiten zet bestuur van de vere- L er niet in geslaagd spe- K vinden die qua sterkte ijkbaar zijn met Bennie loost en Johnny de Leeuw. twee toppers verruilden eind van vorig seizoen jital voor een ereklasse- De jonge Zeeuwse junio- mpioen Martijn Rentmees- i routinier Evert Wiskerke de opengevallen plaat- benomen. paving in de hoofdklasse It seizoen het voornaamste Iran PWG. Zaterdag staat te al een belangrijke wed- Hop het programma, want [stander Constant/Charlois [otterdam is op papier een óe zwakkere teams in hoofd je B De wedstrijd wordt ge ld in Ons Dorpsleven in winnend af, de andere eindigde in remise. Rentmeester is afkomstig uit het tweede team en gaat dit jaar twee competitieklasses hoger dammen. Een al te hoog ver wachtingspatroon heeft hij dan ook niet. „Ik heb de tegenstan ders bekeken en hoop dat ik van de elf partijen er twee of drie winnend kan afsluiten. Maar re mise zit er ook vaak in. Ik schat dat ik aan het eind van de com petitie op een gemiddelde van negen punten uitkom." Verschil Tussen de hoofdklasse en de tweede klasse zit volgens de scholier, die dit jaar eindexa men vwo doet. nogal wat ver schil. „Vorig jaar speelde ik te gen veel oudjes die voor de gezel- 's-Gravenpolder en begint om 12.00 uur. De twee Zeeuwse teams in de tweede klasse E, Middelburg en PWG 's-Gravenpolder 2, begin nen pas op 1 oktober aan de competitie. Middelburg is ten opzichte van vorig jaar ver zwakt: de Belg Geert Vercruysse en Piet Allaart vertrokken. Des ondanks moet een plaats in de subtop haalbaar zijn voor de Middelburgers. De reserves van PWG zagen Martijn Rentmeester en Evert Wiskerke naar het eerste verhui zen. Danny de Jager en Jan van Beeck, twee spelers van BDV uit Bergen op Zoom. zijn de belang rijkste aanwinsten. De selecties. PWG 's-Gravenpol der: Andres van den BergeHenk Gunter, Erwïn Hamers, Daaf Kas- se, Arjo Kousemaker, Martijn Rentmeester, Kees Rijk, Aart Wal raven, Jan van de Weteringh en Evert Wiskerke. Middelburg: Frans Blaas, David Davidse, Ruud van Eenennaam, Jaap de Jonge, Arie Kammeraat, Wim Koppejan, Piet Nieuwenhuij- zen, Peter Schunselaar, Ad Trap man en Kees de Wolf. PWG 's-Gravenpolder 2: Hans van Akkeren, Jan van Beeck, René Dus- ebout, Arie den Hollander, Danny de Jager, Ko Louwerse, Rianka Rentmeester, Niels Roelofsen Adrie van de Schraaf en Jos de Wild. ligheid nog wat schoven. Dit jaar krijg ik echt gedreven dam mers tegenover me." Bang voor de tegenstand is Rent meester overigens niet. Intussen heeft hij tijdens verschillende toernooien, waaronder het Zeeuws kampioenschap, al kun nen wennen aan het hoofdklasse niveau. Het nieuwe team van Rentmees ter is in kwaliteit flink achteruit gegaan. Twee belangrijke spe lers verlieten de club. Bennie Provoost maakte de stap naar landskampioen Meurs/Denk en Zet en Johnny de Leeuw verkas te naar ereklasser Angarde In formatica in Tilburg. De doel stelling van PWG 's-Gravenpol- der, dat vorig jaar nog als twee de eindigde, is dan ook naar be neden bijgesteld. „Onze teamcaptain Kees Rijk denkt momenteel eerder aan de graderen dan aan promoveren. We zien dit seizoen dan ook als trainingsjaar. Hopelijk handha ven we ons. De verwachting voor de jaren daarna is dat een aantal goede spelers terugko men naar PWG, zodat we weer bovenin mee kunnen draaien." Niet bang Angst, dat zijn plaatsje in het vaandelteam dan wordt overge nomen door een terugkerende dammer, heeft Rentmeester niet. „Ik ben jong dus kan ik me zelf nog genoeg verbeteren. Ook waren er in ons team dit jaar al spelers die wilden stoppen, maar door het vertrek van De Leeuw en Provoost toch beslo ten door te gaan. Daarnaast ko men ook veel van mijn trainings maatjes van de landelijke trai ning uit in de hoofd- of ereklas se. Ik denk dan ook dat ik me wel kan meten met het niveau van de hoofdklasse en ben niet bang voor mijn plaats in het team." Aanstaande zaterdag staat het eerste competitietreffen tegen Constant-Charlois uit Rotter dam op het programma. Volgens Rentmeester is het een prettige eerste tegenstander „Wij moe ten zaterdag wat mensen mis sen, dus is het fijn dat we niet te gen een degradatiekandidaat starten. Van Rotterdam mogen we verliezen. Winnen zou mooi meegenomen zijn Het duel begint zaterdag om 12.00 uur in dorpshuis Ons Dorpsleven in 's-Gravenpolder. •-** Dammer Martijn Rentmeester is dit jaar een vaste waarde in het eerste team van PWG 's-Gravenpolder. foto Mechteld Jansen GOES - Marjolein van Kerckhoven uit Osenisse is in de klasse M4 Belgisch kampioene dressuurrijden geworden. M4 staat ongeveer gelijk aan het Nederlandse Zl-niveau. Van Kerckhoven kwam op haar nog maar zesjarige paard Sampras tot een score van 63 procent. Ook met haar Bel gische team HROV greep ze de Belgische titel. DEN HAAG/PEKING - De Spaanse tennisser Rafael Na- dal is eenvoudig doorgedrongen tot de tweede ronde van het Open Chinese kampioenschap in Peking. De 19-jarige Spanjaard, die op de US Open in de derde ronde verras send werd uitgeschakeld, versloeg Taiwanees Wang Yeu-tzuoo met 6-2 en 6-4. GPD/RTR DEN HAAG/SYDNEY - Verliezen doet zeer. Ook in de sport die cricket heet. In Australië eisen de media dat er koppen rollen nu het land voor het eerst sinds zestien jaar een nederlaag heeft geleden in de Ashes. De meest voorzichtige kritiek luidde dat 'Australië' zijn team moet hervormen. Maar in andere kranten werden de namen al genoemd van degenen die volgens de ci-icket- verslaggevers en -commentatoren het veld moeten rui men. Fast bowlers Jason Gillespie en Michael Kaspro- wicz lijken de eerste slachtoffers en de batsmen Damien Martyn en Simon Katich 'liggen in de vuurlinie', aldus een krant. 'Er is geen plaats meer voor sentimenten', zo vat de Sydney Morning Herald de situatie samen. GPD/RTR VLAARDINGEN - Judoka Edith Bosch is gisteren in het stadhuis van Vlaardingen gehuldigd. Ze veroverde afgelo pen week in Cairo de wereldtitel in de klasse tot 70 kilo gram. In mei haalde ze in Rotterdam ook al de Europese titel binnen. Daarnaast won ze vorig jaar in Athene zilver op de Olympische Spelen. Voor haar prestaties in de afge lopen periode is ze benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. Ze kreeg de onderscheiding uit handen van burgemeester T. Bruinsma. ANP LOCHEM - Daniël Willemsen is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje Nassau. De motorcrosser werd in zijn woonplaats Lochem geëerd voor het wereldkampioen schap in de zijspan dat hij zondag behaalde. Het was zijn vierde wereldtitel. Willemsen kreeg de versierselen opge speld door burgemeester Van der Woude. NOCNSF-voor- zitter Erica Terpstra was bij de plechtigheid aanwezig. ANP LAUSANNE - De strijd om de wereldtitels boksen voor vrouwen is binnen Rusland verschoven. Het evenement is verplaatst van Sint Petersburg naar Podolsk, in de buurt van Moskou. In Podolsk wordt nu van 26 september tot 2 oktober gebokst. ANP Billijk verlies Barters 3B SD sen Avontuur ÏS-lnde streekderby biljar- ssen Groot Avontuur en I) Partyservice trokken de roenaren aan het kortste Met 5-3 ging de overwin naar Groot Avontuur. In Ide poule versloeg iurs/'t Kaaitje van ten/Blom met liefst 8-0. SD Partyservice haar iven heeft in biljartcen- in Goes werd de voor beide teams wedstrijd. ining was in de ontmoe- jten John Hatzman en Ri- ler geen sprake, in de duels des te meer. Hatz- speelde voortreffelijke en 'van de Goesenaar een fi- if 25-13 na 39 beurten, andere tafel gingen Ron r en Nico de Leeuw gelijk Laatstgenoemde had de pe zenuwen en bereikte als p de finish. Spijer miste in peurt de eenvoudige kans p gelijkmaker. Later zou F noe belangrijk dit punt teen duel kihee vochten Jan Branden- [ffl Sjaak de Visser een ver- 8 duel uit. Brandenburg 'Lange tijd op de zege af te Visser bleek echter wdnekkig tegenstander en na een sterke eindsprint te. Brandenburg maakte twee punten in de na- •^•oggelijk. r^!gestrijd tussen Jan Suy- en oud 3B SD'er Jan Kboom moest de beslissing P1- Suykerbuyk nam een *1-8-voorsprong maar kon ^vasthouden. In de eind- '-leek Eickenboom net even Hij stelde de eind- 2 liet streekduel veilig. Meeleed 3B SD een kostba- - onnodige nederlaag. Het jsoyenne van de Schouwse 8 *as was hoger dan dat "tegenstander, 0.419 om «kontuur - 3B SD Partyser- {an Eikenboom - Jan 30-28, 66; Jan Bran- - Sjaak de Visser 25-25, Jr^Kramer - John Hatzman Mco de Leeuw - Ron *20-19,61 van "^Blom 8-0: Kimmo Pan- fmNouws 30-16, 28 beur- wirier - Ran Tufekct - kop van den Oudenho- ymoAerts 25-18, 66; Jean 'mlder - Kees Lips 20-10, door Alex Krappen GOES - Slechts acht Zeeuwse teams komen aan de start in de landelijke tafeltenniscompeti- tie, die komend weekeinde be gint. Bij de senioren leveren SAR'72 en Arnemuiden beiden één team minder dan vorig jaar, bij de jeugd ging het Hulster Reynaert van twee teams naar één. In de mannen tweede divisie ko men de teams van SAR'72 en TTC Middelburg elkaar tegen. Beide teams mikken op handha ving, maar waar dat voor SAR het maximaal haalbare lijkt, ziet men dat bij TTCM als een tussenstation. TTCM-speler Marijn Veygen heeft veel vertrouwen in de goe de afloop. „We hebben een heel gelijkwaardige poule, net zoals vorig jaar." Constante factor Nieuw in het team in Mare Hac- kenberg, die overkwam van Arnemuiden. Van Hackenberg valt niet te verwachten dat hij de gestopte Wim Wegman zal kunnen doen vergeten, toch zal hij met de nodige trainingsar- beid kunnen uitgroeien tot een constante factor in het TTCM-team. Veygen en Jan-Henk Bomhof hebben beiden veel ervaring op dit niveau, voor Wesley Weg man is het het tweede seizoen in deze klasse. Vorig jaar won hij slechts enkele partijen, maar nu moet het beter gaan. Veygen: „Wij kunnen hem veel ervaring meegeven. Het is vaak een men tale kwestie bij Wesley, de sla gen heeft hij wel en hij is weer vaster geworden." Voor Veygen zelf hoeft het niet in deze klasse op te houden, vindt hij. „Ik heb nog wel de am bitie om ooit een keer eerste divi sie te spelen, het is beslist niet zo dat het team hoofdzakelijk om Wesley draait." Ook bij SAR ziet men reële kan sen op handhaving, maar veel zal daarbij afhangen van de start, weet speler Dennis Verdur- men. „We treffen in de eerste wedstrijd in FvT 2 meteen één van de titelkandidaten, het is te hopen dat we dan drie of vier puntjes kunnen sprokkelen. Dat zou goed zijn voor het vertrou wen." Twee seizoenen geleden redde SAR het net niet, Verdurmens teamgenoten hadden toen een matig seizoen. „Pascal Neve Dennis Verdunnen hoopt zich met SAR te handhaven in de tweede divisie. moet tussen de 50 en 60% kun nen winnen, Leon van Boven moet de helft kunnen winnen en Wim 't Hooft iets minder. Als dat allemaal uitkomt, redden we het gewoon." Het hoogst spelende vrouwen team, SAR'72, komt uit in de tweede divisie. Na het vertrek van Kimberly 't Hooft (naar het Belgische Stekene) en Simone de Klerk (naar het Rotterdamse FvT)is routinière Naomi Schelfhout toegevoegd aan het voormalige tweede team. Veel zal zij echter niet in actie ko men, het zullen vooral haar teamgenotes Audrey en Lacey Koole, Lindsey Boerdam en Stefanie Fassaert zijn die hand having in de tweede divisie zullen moeten bewerkstelligen. Dat zal waarschijnlijk wat ge makkelijker gaan dan vorige ja ren, want door het wegvallen van teams in de hogere klassen lijkt de tweede divisie wat ver zwakt. Eén klasse lager heeft SAR 2 de zelfde ambitie, handhaving. In dit team zullen Chantal Remo- rie, Nathalie van Wolffelaar en Marieke Munne de meeste wed strijden spelen. Zij hadden vo rig jaar een groot aandeel in de strafexpeditie die SAR 2 in de vierde divisie uitvoerde. Het ver schil tussen de vierde en de der de divisie is echter groot. Dat zal handhaving niet gemakke lijk maken. Jeugd Bij de jeugd levert TTC Middel burg ook dit jaar weer het hoogst spelende team. Het komt uit in de A-klasse. Die klasse lijkt op papier wat sterker dan de A-klasse van afgelopen com petitie, maar schijn bedriegt, weet coach Joost Corbijn. „Teams als Smash en Scylla zijn teruggekomen uit de kampioens- groep, maar van die teams zijn spelers naar de seniorencompeti tie vertrokken. Er is dan vaak een derde, zwakkere speler voor in de plaats gekomen. TTCM is intact gebleven, en Wouter van der Mark. Sören de Witte en Emiel de Rijke hebben in de vakantie hard gewerkt. „Doelstelling is dan ook een plaats bij de eerste twee."' In de B-klasse komen twee Zeeuwse teams aan de start. Ar nemuiden kwam vorig jaar nog uit in de A-klasse, maar degra deerde. Nu is het team ver nieuwd Naast oudgedienden Wilbert Poppe en Arjan Korstan- je spelen Thijs en Max Vleugel nu voor het eerst landelijk. Of Arnemuiden bovenin mee kan spelen hangt vooral af van de snelheid waarmee de broers zich een het landelijk niveau zul len aanpassen. foto Camile Schelstraete Ook Reynaert komt uit in deze klasse. Hoewel dit team de buteert denkt begeleider Rob Pietersz dat het team mee kan draaien in de top. „Diverse teams kennen we van voor gaande jaren, en daar hebben we goede resultaten tegen be haald." Stephan Pieters en Tsjung Yuen Zhang zijn de ervaren jongens in dit team, Bart Mangnus ver vangt de gestopte Bruno de Schepper. „Er staat nu een men taal evenwichtig team, dat al met al iets sterker is dan vorig jaar." In de meisjes B-klasse wordt van Arnemuiden veel verwacht Vorig jaar werden Christel van Waarde, Dominique van de Ket terij en Claudia van Belzen op respectabele achterstand van Rijnsoever tweede in de B-klas- se. Deze competitie wordt er voor de titel gespeeld. Leeuwarden. NK. Mannen, zevende ronde: Nijboer - Van Wely 0,5-0,5, Tivia- kov - Janssen 0,5-0,5, Smeets - Ernst 1-0, Van den Doel - Werle 0,5-0,5, L'Ami - Stellwagen 0,5-0,5. Stand: 1. Van We ly 5, 2. Tiviakov 4, 3. Werle, Janssen, Nij boer, Van den Doel 3,5, 7. Ernst, Smeets, L'Ami, Stellwagen 3. Vrouwen, achtste ronde: Peng - Van Weersel 1-0, Schuurman - Laura Bens dorp 1-0, Muhren - Marlies Bensdorp 0,5-0,5. Stand: 1. Peng 7, 2. Marlies Bensdorp 5, 3, Muhren 4, 4. Schuurman 3,5, 5. Laura Bensdorp 2,5, 6. Van Weer sel 2. Wemeldinge. 1e hoofdvogel: P. Brou wer (St. Andries), 2e hoofdvogel: P. Brouwer (St. Andries), 1e zijvogel: J. Sinke (Jac. v. Beieren), 2e zijvogel: P. Brouwer (St. Andries), 3e zijvogel: R. vd Strate (Jac. v. Beieren), 4e zijvogel: P. Brouwer (St. Andries), 5e zijvogel: R. vd Strate (Jac. v. Beieren), 1e kal: F. Koens (Spes Nostra), 2e kal: F. Koens (Spes Nostra), 3e kal: K. Schouten (St.Andries), 4e kal: D. Sinke (Jac. v. Bei eren), 5e kal: A. Tissink (St.Andries). 's-Heerenhoek. Wip 1:1e hoofdvogel: B. Glerum(Diana), 2e hoofdvogel: J. Ver- meule (Edele Handboog), Ie zijvogel: J. Rentmeester (Willem Teil), 2e zijvogel: J. Rentmeester (Willem Teil), 3e zijvo gel. R. Govers (Victoria), 1e kal: H. vd Dries (Eensgezindheid), 2e kal: J. Ver- meule (Edele Handboog), 3e kal: M J, Verdonk (Concordia), 4e kal: A. Rijk (AD- LM). Wip 2: 1e hoofdvogel: J. Vermeu- le (Edele Handboog), 2e hoofdvogel- M. J. Verdonk (Concordia), 1e zijvogel: R Dossche (Terneuzen), 2e zijvogel: M. D'Hondt (Terneuzen), 3e zijvogel: R. Ver donk (Concordia), 4e zijvogel: C. v. t. Westeinde (Gilze-Rijen), 1e kal: R v. Eij- keren (Vrije Schutters), 2e kal: J. Braam (Edele Handboog), 3e kal: A. vd Dries (Vrije Schutters). 4e kal: P. Oosthoek (Vrije Schutters). Lucky Day 3804: 3-6-13-15-17-24-29- 34-38-40-44-47-48-52-55-66-75-78-79-80 (onder voorbehoud). van Boven/R. Schot 6-3 6-2, S. Vers- wijveren/T. Damen-S. Verswijveren/M. Oosdijk 6-3 6-4. GD6: I. Giljam/P. Wal- pot-E. Arts/T Fase 6-3 6-4, B. Huijs- mans/E. Hage-M. van der Kleijn/R. van der Kleijn 6-1 6-2, L. Kot/C. van der Est-C. Melsen/A. Melsen 6-2 6-2. GD7: N. Verswijveren/J. Verswijveren-E. de Jonge/H. Giljam 6-2 6-3. La Granja de San lldefonso. Ronde van Spanje, ProTour. Zeventiende etappe. El Espinar - La Granja de San lldefonso: 1. Carlos Garcia Quesa- da (Spa) 3.51.00, 2. Mancebo (Spa) 0.46, 3. Gonzalez (Spa) 0.48, 4. Ardila (Col) 1.37, 5. Plaza (Spa), 7. Mentsjov (Rus) 1.40, 9. Heras (Spa), 16. Moeren hout 3.48. Algemeen klassement: 1. Heras 69.21.16, 2. Mentsjov 4.30, 3. Sas-' tre 4.50, 4. Mancebo 5.51, 5. Carlos Gar cia Quesada 6,22, 23. Moerenhout 45.53. IVmTF Roermond. Openwaterwedstrijd. Mannen, 1000 m. schoolslag mas ters 35+. 5. P. van de Poele (ZCK) 24.19,17 500 m. schoolslag junioren 1 en 2. 8. D. Rombout (ZCK) 9.15,38. 500 m. vrije slag minioren6. 12. S. van de Poele (ZCK) 9.02,01. 2000 m. vrije slag senioren. 5. N. de Ridder (BRU) 24.52,36 12. J. Dellebeke (STV) 26.47,52 18. B. Oosting (BRU) 27.53,15 1000 m. vrije slag junioren 1 en 2. 6. R. van Doeselaar (ZCK) 13.44,64 17. D. Rombout 18.32,00. junioren 3 en 4. 3. Y. Klazen (STV) 13.00,18 Vrouwen, 500 m. vrije slag mini- oren6. 8. J. van de Poele (ZCK) 8.33,87 2000 m. vrije slag senioren. 10. D de Ridder (BRU) 26.54,93 13. M. Bil (STV) 27.44,04 17. A. Pel (STV) 29.03,28 18. S. Rombout (ZCK) 29.03,59 25. S. van Doe selaar (ZCK) 30.41,38 33. J. van Dorsse- laer (ZCK) 33.04,03 1000 m. vrije slag junioren. 8. M. van Dort (STV) 14.51,85 9. D. van Peenen (STV) 14.59,65. 2000 m. schoolslag senioren. 4. E. Nijs- kens (ZCK) 34.25,59 6. A. Meesen (ZCK) 35.48,12 UQ Peking. Mannen. Eerste ronde: Na- dal (Spa/1) - Wang (Tai) 6-2 6-4 Twee de ronde: Nalbandian (Arg/3) - Hadad (Isr) 6-4 6-0. Ferrero (Spa/6) - Toer- soenov (Rus) 6-4 7-6 (4). Moya (Spa/8) - Koubek (Oos) 3-6 6-3 6-2 Sint Maartensdijk. Smalstad Open. Mannen. ME6: R. Schrauwen-E Ver meulen wo ME8: A. Geilings-H. Gunne- wegh 7-6 6-3. MD8: B. Schellius/P. Bo- termans-l. Fase/B. van der Male 6-1 4-6 6-3. Gemengd. GD5: K. Bijl/J. Leeu wenhaag-S. Verswijveren/M. Oosdijk 6-1 7-6, S Verswijveren/T. Damen-T. OOSTKAPELLE - Sportvereni ging DOK uit Oostkapelle houdt zaterdag een badmintondemon- stratie. De Nederlandse badmin- tontoppers Stan de Lange en Jurgen van Dijk verzorgen het evenement. De Lange en Van Dijk draaien al vanaf 1995 mee in de Neder landse badmintontop. De de monstratie begint om 10.30 uur in sporthal de Halve Maan in Oostkapelle. Oosterhout. Open water, 5000 m. vrije slag senioren. 8. J. Del lebeke (STV) 1.10.31,08 1000 m. schoolslag masters 35+. 8. A. Dekker (ZCK) 20.32,23. 500 m. schoolslag ju nioren 1 en 2. 5. C. Bral (ZCK) 9.11,83 1000 m. vrije slag masters 35+ 12 A. Dekker 17.11,26 1000 m. vrije slag junioren 1 en 2. 6. R. van Doeselaar (ZCK) 13.45,80 20. C. Bral 16.30,67. ju nioren 3 en 4. 3. Y Klazen (STV) 12 54,38 2000 m. vrije slag senioren. 3. N. de Ridder (BRU) 24.31,12 11. J. Del lebeke 27.47,51 Vrouwen, 1000 m. schoolslag mas ters 45+. 3. I. van Assche (SCH) 20.34,13 250 m. vrije slag minioren3. 2 T. van Dort (STV) 4.34,72 1000 m. vrije slag masters 45+. 3. Y. van de Guchte (LUC) 17.39,78 4. I van Assche 18.11,27 1 000 m. vrije slag junioren. 5. M. van Dort (STV) 14.35,22 7. D. van Peenen (STV) 14.36,28 13. E. Bral (ZCK) 16.07,35 2000 m. vrije slag senioren. 10. D. de Ridder (BRU) 26.47,30 12. M. Bil (STV) 26.47,97 15. A. Pel (STV) 29.17,38 16. S. van Doeselaar (ZCK) 29.23,34 25. J van Dorsselaer (ZCK) 32.24,93 2 000 m. schoolslag senio ren. 4 E. Nijskens (ZCK) 33.01,11 6. A. Meesen (ZCK) 34.51,06 9. N. Gelderland (ZCK) 37.49,99. Donderdag Tennis Smalstad Open. Locatie: tennisvereni ging Jacoba van Beieren in Sint Maar tensdijk. Aanvang: 18.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 41