U komt ogen te kort BLIJ MET ALLE Familie berichten MIKILB 1 HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DEJI Meulenberg Woninginrichting Van der Poel Home Textiel in de gezelligste keukenshowroom van Nederland WAO? Geef mij ,m,\ maar een geschilde kt Het Achterhuis KEUKENS Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Lieve Rielone Wij waren liefde, en onze liefde werd een leven. We hebben geprobeerd jou alle liefde van de wereld te geven. Maar iets in jou. daar konden we niet bij. Rust maar jongen, je bent nu vrij Ik hoop dat Hij op je zal wachten, en je weer laat lachen zoals je altijd lachte. Er is niets dat onze liefde van jou scheidt. We houden van jou.voor altijd. 15 februari 1992 11 september 2005 Rielone Sr. Scorea Diana van Rhee Rinaldo Scorea Familie Scorea Familie van Rhee Jongkindhoek 17 8072 IR Nunspeet Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 15 september van 19.00 tot 19.45 uur in het uitvaart centrum van Monuta. Van Oordtstraat 110 te Nun- speet-West. De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 16 sep tember om 11.00 uur op de Gemeentelijke Begraaf plaats, Van Oordtstraat te Nunspeet-West. Enige kennisgeving Als je in je levenstijd warmte om je hebt verspreid Als je iemand die daar treurt hebt getroost en opgebeurd Als je hielp waar je kon aan wat licht en aan wat zon Als je een goed voorbeeld geeft Heb je niet voor niets geleefd. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat van ons is heengegaan mijn lieve zwager en oom Gerardus Theodorus Mannaart Gerard Sinds 14 maart 2003 weduwnaar van Maria |ohanna de Smidt Oost- en West-Souburg t Oost-Souburg 17 juli 1932 13 september 2005 S. Boomstra-de Smidt Henny en Mare Schallier-Boomstra Een woord van dank aan de medewerksters/ers van Zorgcentrum "de Zoute Vievervoor de goede zorgen die hij de laatste twee jaar van zijn leven van hen ont ving. Correspondentieadres: H. C. Schallier-Boomstra Oostzeestraat 9 4388 GI Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 15 september van 16.00 tot 16.30 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaats vinden. Toch nog onverwacht is overleden onze altijd mee levende oom en oud-oom Lourens Spruijt Neven en nichten Heden is overleden onze goede buurman Lourens Spruijt We zullen hem missen. Gapinge: Jo en Jaantje Sturm Kees en Carla Beije Plaats uw familie berichten in de PZC Psalm 6810 Hij kan. en wil, en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van den dood, volkomen uitkomst geven. Na een langdurige ziekte is zacht en kalm van ons heengegaan mijn man, onze lieve vader en opa Arie Mostert op de leeftijd van 55 jaar. Jannie Mostert-Hofman Katinka en Herman Remco en Carolien Sem, Rebecca Nathan en Hanneke Laurens en Rozanne Thomas 12 september 2005 Oude Rijksweg 123, 4458 AK 's-Heer Arendskerke Arie is opgebaard in het Monuta Uitvaartcentrum, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Er is daar gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 15 september van 19.00 tot 21.00 uur. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 16 september om on geveer 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Daarna zal de familie zich in besloten kring terugtrekken. Condoleren uitsluitend schriftelijk donderdagavond in het uitvaartcentrum. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer Arie Mostert Zijn gedrevenheid en grote vakkennis, waarmee hij anderen wist te moti veren, zullen wij missen. Ook tijdens zijn langdurige ziekteperiode waren zijn inzet en betrokkenheid voor mens en bedrijf, een voorbeeld voor ons allen. Arie Mostert was oprichter van de Mostert Group, hiertoe behoren de be drijven Fijan Mostert Int. Transport BV. Minnaard Transport BV, Transportbedrijf Fieret BV en European Shell Store BV. Wij wensen familie, collega's, relaties en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers van de bedrijven behorend bij de Mostert Group, Teun de Bondt, Directeur Mostert Group Sjaco Vos, Directeur Mostert Group uitvaarfverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacltt bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veersewtg 36, 4332 fifc Middelburg internet: v»ww.degrootdekam.nl EEN GOED PLAN WERKT OVER Foster Parents Pton Nederland www.plan-nederland.nl De Here is mijn Herder Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van ons trouw koorlid Lou Spruijt Vorige week mochten we nog samen met hem Psalm 23 zingen. Nu mag hij zingen in het grote koor van zangers aan de glazen zee. We denken in onze gebeden aan Ria, de kinderen en (achter)kleinkinderen. Namens het Chr. Gemengd Koor "Jubilate Deo". Diny van Kooten-Kloet vz. David Pieterse secr. Middelburg, 12 september 2005 Met ontzetting geven wij kennis, dat op donderdag 8 september jl. in België zéér plotseling is overleden onze dierbare Hendrik Clement Oortman Gerlings echtgenoot van M. Oortman Gerlings-Heyse Middelburg: J. A. Heyse D. A. Heyse- Storm van 's Gravesande A-M Feith-Heyse 's-Heerenhoek: J. A. Storm van 's Gravesande Neven en nichten Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Lei* Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AMREF FLYING DOCTOg V. Selfsupporting woensdag 14 september 2005 Ik heb mijn strijd gestreden, met man en kinderen om mij heen. Af en toe mijn arm om jullie nek, dat gaf mij een gevoel van vrede. In dat vertrouwen laat ik jullie nu alleen. Dankbaar dat zij niet verder meer hoeft te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat in haar vertrouwde omgeving is overleden Cornelia Telleman-Dierikcx echtgenote van Adriaan Teileman in de leeftijd van 79 jaar. A. Teileman Hans en Leni Suzan en Krijn Lenie en Leo Gerda en Peter Addie en Jan Annemieken Ruben kleinkinderen en achterkleinkinderen 13 september 2005 Westerzicht 274 4385 AW Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 16 september om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het crematori um. Met droefheid delen wij u mee, dat na een kortston dige ziekte toch nog onverwachts is overleden onze zwager Gerard Pieper weduwnaar van A. Pieper-Verlare M. I. Pieper-Boone W. Pieper-Biersteker SUHMTAY Ruiterplaatweg 2A 4493 PG Kamperland Tel. 0113-371588 Schouwersweg 7 4451 HS Heinkenszand Tel. 0113-564000 ■F'" "Ten onrechte zijn honderdduizen den arbeidsgehandicapten afge schreven. Zij kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet I langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt?^ het nu gaat om juridische ondersteuning, t gave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! ANGO maak(t) beter i i-i i leven mogelijk! ««,3 (Handicap.nl is de fondsenwervingsorganisatie van ANGO I kijk op www.handicap.nl voor meer info) Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil (€5,Jf f Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. 0 |l|l www.vluchteling.org -rï.- Dankbetuiging Wij zijn dankbaar voor het vele medeleven na het overlij den van mijn lieve man, onze vader en opa André Parent Dit betekende veel voor ons. Hartelijk dank hiervoor. Uit aller naam: E.M.H. Parent-Delzenne Vlissingen, september 2005 Rust zacht Beautiful Boy Wij koesteren de warmte waarmee u ons heeft gesteund na het overlijden van onze Herman Het is goed dat hij zo geliefd was. Dank Familie Veenhof Uw hartelijk meeleven tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Francina de Korte-Francke heeft ons erg goed gedaan. Hartelijk dank hiervoor. J. de Korte kinderen en kleinkinderen Meliskerke, september 2005 In plaats van kaartjes Voor de overweldigende belangstelling en het medeleven, ondervonden tijdens de ziekte van mijn geliefde man. onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Pieter Polderman betuigen wij u onze hartelijke dank. Uw aanwezigheid of schriftelijke condoleance hebben wij zeer op prijs gesteld. Polderman-Amperse Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, september 2005 Veilig in Jezusarmen Van Ma Als ik Jezus vast moest houden, doormijn eigen kleine kracht Ik zou nooit de stad zien blinken, waar de eeuwigheid mij wacht Moe van strijd en moe van 't leven, als mij alles gaat begeven Houd ik stil zijn handen vast. Kerkstraat 16 4433 AT Hoedekenskerke Tel. 0113-639560 Weggerukt uit ons leven op 2 december 2004 en overleden in 't Gasthuis Middelburg onze lieve moe der en schoonmoeder Adriana Edelman weduwe van Jacobus Pieter Snijders Vlissingen t Middelburg 27-6-1916 12-9-2005 Haar verdriet was ook ons verdriet. Lieve Ma, dat u nu de rust gevonden heeft, die u zo verdiende. Heel veel liefs van uw zoon Ton en uw schoondochter Janny In herinnering t Ad Met dank aan haar vroegere huisarts dr. Legemate voor de zorg en aandacht. Oost-Souburg, 13 september 2005 EXECUTIEVERKOOP Op 15-09-2005, om 12.00 uur, vindt een openba re verkoop plaats. De verkoop komt voor rekening van P. K. Lipko Te koop wordt aangebo den: Een personenauto, Renault Kangoo 1.5 DCi. bouwjaar 2003, kleur blauw, kenteken 91-BL-DF De plaats van de ver koop is Paul Krugerstraat 247 te Vlissingen. De auto is een kwartier voor de verkoop te bezichti gen. Alleen contante bet aling. Geen opgeld. De verkoop vindt plaats in opdracht van de Belastingdienst Zuidwest, kantoor Goes, telefoon 0113- 244776. De belastingdeurwaar der belast met de executie BELASTINGDIENST De Car-groep Zeeland Advies Auto: Meer auto voor dezelfde prijs. Kloosterweg 6 Kapelle industrieterrein "De Smokkelhoek" T 0113 - 33 00 04

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 34