giro 145^ 603 liter. Bouw mee aan ons nieuwe vakantieschip! Waarom is Kevin vaak verdrietig? PZC Uw Volkswagen-dealers Aan alle bewoners van Walcheren Zo komt u niet voor niets dinsdag 13 september 2005 De nieuwe Passat Variant is groot nieuws. Om precies te zijn 603 liter groot. Deze nieuwe riante Passat biedt royaal ruimte aan 5 volwassenen en 603 liter bagage. Standaard uitgerust met Climatic airco, ESP, op afstand bedienbare centrale vergrendeling, cruise control, boord- nieuwe benzine- en drie nieuwe dieselmotoren. Motoren die schoon zijn, zuinig zijn en over meer dan voldoende vermogen beschikken, en die vooral zijn ontwikkeld ter verbetering van uwrijcomfort. De nieuwe Passat Variant is verkrijgbaar vanaf 29.345,-. Graag nodigen wij u uit voor een computer en een elektronisch bedienbare handrem. U kunt kiezen uit vijf bezoek aan een van onze showrooms. De nieuwe Passat Variant van Volkswagen. Wie anders? Auto Dekker Oostburg B.V. Industrieweg 6,Oostburg. Tel. 0117 - 45 45 20 Autobedrijf Van Strien v.d. Spiegelstraat 92, Goes. Tel. 0113 - 27 57 00 Auto Poppe Vlissingen Gildeweg 22, Vlissingen. Tel. 0118 - 42 40 00 Auto Poppe Terneuzen Handelspoort 4, Terneuzen. Tel. 0115 - 64 73 33 Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding isdaarbqfe. thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij wow, 11 vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak jfe I en verdrietig. r Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Wantsamen$ len is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om sai te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kweisb». I kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raker. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Vansp» I voorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinder^ I Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vair- I tiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projectenkcs- !L ten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan ks?»-1 wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Wantlshetds I fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? R LAAT KEVIN OOK EENS LACHEI I JA, ik help kwetsbare kinderen. I Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven I per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevuldT rekeningnummer (minimaal €25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. 1 Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder I ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. 1 WiTJE De nieuwe Passat Variant is vanof 29 september bij de dealer verkrijgbaar vanaf 29.345,-. Prij houden De getoonde afbeelding kan meeruitvoeringen bevatten U least via Volkswagen Leasing c s inclusief BTW en BPM, excl. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Brandstofverbruik 0 5,9 - 9,1/100 km (1L op 11,0 - 16,9 km). Co2 uitstoot 0 157-218 g/km. Wijzigingen ook in uilvoeringsdetails voorbe den Passat Variant vanaf 549,- per maand excl. BTW en excl. brandstof o.b.v. 48 maanden en 20.000km p.j. Pon's Automobielhandel B.V., Postbus 72, 3800 HD Amersfoort. Tel. 033-4949 944. www volkswagen.nl A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur den bun 1 in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer8489, jjooW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfsI Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! op dinsdag 13 september en woensdag 11, september 2005 Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. onderhoudwerkzaamheden verrichten in Walcheren aan een transportleiding van drinkwater. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. I I PH I I - CWI eerder gesloten Vanwege een studiemiddag zijn de volgende CWI's (Centra voor Werk en Inkomen) op donderdag 15 september vanaf 12.00 uur gesloten: - CWI Goes, Kolveniershof 33,4461 DC Goes - CWI Zierikzee, Oude Haven 15,4301JJ Zierikzee - CWI Tholen, Haven 11,4695 CN St. Maartensdijk - CWI Walcheren, St. Sebastiaanstraat 12,4331 PL Middelburg - CWI Terneuzen, Rosegracht 2,4531 HC Terneuzen - CWI Oostburg, Langestraat 1,4501 BR Oostburg. Meer informatie over CWI vindt u op www.werk.nl Iets doen voor de Zonnebloem? Op het Zonnebloem vakantieschip beleven jaarlijks bijna 3.000 ernstig zieke of gehandicapte passagiers een week lang de vakantie van hun leven. Na 20 jaar intensieve vaart is ons schip echter dringend aan vervanging toe. Een nieuw vakantieschip kost 14 miljoen euro. Alieen samen kunnen we dit schip bouwen! Doe mee! Namens onze passagiers: hartelijk dank. www.ietsdoenvoordezonnebloem.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 26