0 Beter lem is mogelijl KIJK... GANZEN 4 PZC n(o)vib 1 Ook in de toekomst genieten van de mooiste natuur Bel 0900-8335 (€o,6«~ f. Gehandicapt? Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? dinsdag 13 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum "Dit weet ik dat God met mij is Ps. 56:10 b 2005 Vandaag, 13 september, zijn onze geliefde ouders, groot- en overgrootouders Comelis Sturm en Anna Jacoba van Winkelen 70 jaar in het huwelijk verbonden. Dat de Heere in de avond van hun leven hen nabij wil zijn, is de wens van kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Eben Haëzer, Briandlaan 2, kamer 41, 4334 GP Middelburg Overleden Tot het einde een voorbeeld voor iedereen, is mijn vrouw, onze moeder en Oma Zeeland voor het laatst op reis gegaan. Ook dat zou volgens haar wel goed komen. We zullen haar heel erg missen. Hilde Stam-van Ruiven 13 juni 1943 10 septem ber 2005 Johan, Rianne, Daphne, Eelco, Amber en Bo Ga voor het maximum dat er nog in zit in vandaag en in morgen in mij en in jou. De crematie zal op vrijdag 16 september om 15.00 uur plaatsvinden in Middelburg, Westelijke Oude Havendijk3. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Gruttostraat 26 4302 WE Zierikzee Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze tennisvriendin Hilde Stam Wij wensen haar familie veel sterkte toe. Joke, Rita, Kitty, Franny, Lucy, Els, Marianne, Toce Zierikzee, 12 september 2005 Zeer geschokt zijn wij door het overlijden van onze oud-collega Wim Bos Collega's voormalige sector Beheer, Gemeente Vlissingen Heden vernamen wij dat ons lid Wim Bos op 63-jarige leeftijd ten gevolge van een tragisch ongeval is overleden. Sinds jaren was Wim een bekende verschijning als scheidsrechter in het futsal. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Bestuur en leden Scheidsrechtersvereniging Walcheren En nu, wat verwacht ik, Here? mijn hoop, die is op U. Ps. 398 Met grote droefheid delen wij u mede dat, na een moedig gedragen ziekte, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, opa en overgrootvader Lourens Spruijt Lou Oostkapelle, Gapinge, 14 januari 1930 12 september 2005 Gapinge: Ria Spruijt-Stolker Oost-Souburg: Letty en Piet Versluis-Spruijt Arnoud en Eline Tristan Saskia en Bestoun Middelburg: Sander en Hendrieke Spruijt- Harmens Jonathan, Lydia, Hanna Amersfoort: Jaap en Janneke Spruijt-den Boer Zoutelande: Kees Spruijt Groot Abeele: Lourens Spruijt Middelburg: Marian en Gert-Jan van Dijk-Spruijt Rick, Laura Oost-Souburg: Jan-Hendrik Spruijt Rosita Kalloe Dorpsstraat 46 4352 AD Gapinge Lou is thuis opgebaard. Er is daar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 15 sep tember van 19.30 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op vrijdag 16 september om 13.30 uur in de "Gasthuiskerk" aan de Lange Delft 94 te Middel burg. Aansluitend zal om 15.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats aan de Schel- lachseweg te Gapinge. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condole ren in dorpshuis "de Spil" aan de Schotsehoek te Ga pinge. Lieve Jeanne, 50 jaar samen, tot de laatste minuut. Ik zal je missen, ik kan je niet missen. We zullen je missen. Zondagmorgen is dicht tegen mij aan mijn zorgzame vrouw, onze ma en oma overleden in de leeftijd van 81 jaar Adriana Johanna Franke-Konings Kloetinge: Jaap Franke Anneke t Kloetinge: Peter en Wilma, Giselle en Sven Geldermalsen: Jaco en Marieke, Nadia, Jesper Correspondentieadres: Julianastraat 5 4481 AW Kloetinge Mijn persoonlijke dank gaat uit naar de lieve verpleegsters, Paula, Marjan en Linda die mijn vrouw en mij de afgelopen 8 maanden zo geweldig hebben verzorgd. Jeanne ligt thuis opgebaard. Er is gelegenheid om af scheid van haar te nemen op dinsdag en woensdag op afspraak (06-10119442) De afscheidsdienst zal plaatsvinden op donderdag 15 september om 11.00 uur in de aula van het crema torium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid delen wij u mede dof de Here uit ons midden heeft weggenomen mijn enige broer en onze oom op de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Mina, kinderen en (achter)kleinkinderen Gods nabijheid toe. JannetjeJanse-de Klerk Jaantje en Bas Jan en Mineke Ineke en Blaas Arnemuiden, 10 september 2005 Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, is na een periode van af nemende gezondheid toch onverwachts overleden mijn zwager en onze oom ^aii c/e ZfflerJt Wij wensen Mien, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Middelburg: S. Onderdijk-Vader Middelburg: M. Labrujère-Kwekkeboom A. Labrujère Enschede: R. Kwekkeboom B. Kwekkeboom-Scholten Broek in Waterland: B. Kwekkeboom W. Kwekkeboom-Leijnse Middelburg, 10 september 2005 Heden ontvingen wij het bericht dat onze oom, de heer Jan Looij is overleden. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen heel veel sterkte met dit verlies. Kees Lems Connie en kinderen Bert Vermeulen Jacqueline en kinderen Wim Lems Maaike en kinderen Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed, voor ons geheel onverwachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Gerard Pieper sinds 6 april 2001 weduwnaar van Adriana Pieper-Verlare in de leeftijd van ruim 83 jaar. Krabbendijke: Rinus en Carla Genemuiden: Corrie en Johan Krabbendijke: Adrie en Marijn Goes: Ko en Geert Rilland: Nina en Albert Krabbendijke: Jan en Arda Klein- en achterkleinkinderen 12 september 2005 Oostweg 71A, 4413 BS Krabbendijke. Onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar woens dag 14 september van 19.00 tot 21.00 uur gelegen heid is om afscheid te nemen. De rouwdienst wordt D.V. donderdag 15 september om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Ge reformeerde Gemeente, J. W. Frisostraat 1 te Krab bendijke. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendij ke. Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot con doleren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve groot- en overgrootvader Gerard Pieper Gerrie en Jessica Arnold en Janneke Martin en Desi Joanne en Mark Jeroen Lianne en Bert René, Hans Jorina en Jaco Corianne, Jarno Lenard en Mieke Armand en Anke Martijn en Elma Ramon Menno Gertjan John Mark Geheel onverwachts is overleden Jacobus Perestam sinds 6 september 2001 weduwnaar van Johanna Jacoba Scholten 1 april 1921 t 10 september 2005 Executeur Testamentair Mr. P. C. Knook 4691 CK, Tholen Schuttershof 9 Corresponden tieadres Knook Schot Notarissen Postbus 6,4690 AA Tholen Donderdag 15 september om 10.30 uur wordt een afscheidsdienst gehouden in het uitvaartcentrum van Monuta, Prins Bemhardstraat 2 te Tholen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd, je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag, dat je haar moet laten gaan, je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Intens verdrietig geven wij u kennis dat na een moei lijke laatste levensfase van ons is heengegaan onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi Cornelia Geertse-de Kloe sinds 20 oktober 1994 weduwe van Jurrie Hendrik Geertse in de leeftijd van 85 jaar. An de Lepper-Geertse Mario de Lepper Ariane Lafort-de Lepper Rob Lafort Suzanne, Inge, Esmée Sandra de Lepper Ron Geertse t Michel, Jean-Pierre, Veronica Vlissingen, 11. september 2005 Correspondentieadres: Familie de Lepper-Geertse Zaanstraat 40 4388 TD Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 september van 11.00 tot 11.25 uur in het rouwcen- trum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de Uitvaartdienst worden gehouden om 11.30 uur in bovengenoemd rouwcentrum. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum omstreeks 12.30 uur. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. Onze dank gaat uit naar dokter Thiadens en het verzorgend personeel van Scheldehof voor de liefde volle en bijzondere verzorging van onze moeder en oma. Dag allerliefste oma van de wereld, rust nu maar zacht Oma Geertse Je hebt zoveel voor ons betekend, we zullen je nooit vergeten! Ariane en Sandra Omi Veel liefs van Suzanne en Inge. en een speciaal kusje van je kleinste schat Esmée. De vogels trekken weg, de bladeren ruisen in de wind, de storm steekt even op ...en toen werd het stil. Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze lieve pa Marinus Geene echtgenoot van Wilhelmina Adriana Begthel 11 september 1918 - f 11 september 2005 Goes: W. A. Geene-Begthel Kamperland: Marianne en Hans Visser-Geene 's-Heer Abtskerke: Jeannette en Peter Eggink-Geene Watertorenstraat 17 4462 WC Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 16 september om 13.15 uur in de Aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde Aula gelegen heid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Belangstellend en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, toen kon je niet meer. Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar dat zij voor een verder lijden gespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze innig gelief de moeder, schoonmoeder, oma en overoma Elizabeth (Betje) Rentmeester-Vroonland weduwe van Cornelis Rentmeester in de leeftijd van 89 jaar. Ovezande: Rinus Rentmeester (in herinnering) Corry Rentmeester-Otten Richard en Nathalie Jean-Paul Anoek en Henk Maurice Clinge: Bas Rentmeester Els Rentmeester-Stokx Mark en Bianca Eddy en Antoinette Terneuzen: Hans Rentmeester Matty Rentmeester-Voois (in herinnering) Jolanda en Danny Annelies en Perry Heinkenszand: Riet Geijs-Rentmeester Jan Geijs Margot en John Raöul en Ciska Ovezande: Tom Rentmeester Tiny Rentmeester-Geus Ginny en Jan Jordy Ovezande: Rob Rentmeester Truda Rentmeester-Rijk Lucien en Sandra Lydia en Klaas Goes: Harry Rentmeester Nanny Rentmeester-van Tiggele Ramon Michel en Trinh Heinkenszand: Jos Rentmeester Janny Rentmeester-Slabbekoom en achterkleinkinderen 12 september 2005 Mr. Dr. Messtraat 23,4441 AV Ovezande. De avondwake zal worden gehouden woensdag 14 september om 19.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande, waarna er in het mortuarium van Stengehof gelegenheid is om af scheid te nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 15 september om 13.30 uur in bovengenoemde pa rochiekerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvin den op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in Dorpshuis "Trefpunt" gelegenheid tot condole ren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Lieve oma Ovezande Duizendmaal dank voor alles! Ramon, Michel en Trinh Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Elizabeth Rentmeester-Vroonland in de gezegende leeftijd van 89 jaar. We zullen haar erg missen. Fam. H. Vroonland-Faes Nisse Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de le\>enswil bleef het leven niet. Verdrietig om haar heengaan, maar met een bevrijd gevoel dat haar lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "ouwe-oma" Elsina Mantel-Lempke in de leeftijd van 96 jaar. Veere: Els en Thijs Breel-Mantel Miranda en Edward; Jochem, Michiel Martijn Oost-Souburg: Greet en Tonnie Kruijsse-Mantel Pascal en Angelique Remy en Renate Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van het zorgcentrum Jacob Rogge\>een voor de goede zorgen. Middelburg, 12 september 2005 Zorgcentrum "Jacob Roggeveen" Correspondentieadres: Markt 42,4351 AH Veere Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 16 september van 13.00 tot 13.30 uur in het rouwcen trum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middel- burg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematori- HOE GROOT IS JOUW WERELD OXFAM NETHERLANDS J In Memoriam In memoriam 13-09-2004 - 13-09-2005 Michell Mual Voor altijd in ons hart Familie Usmany-Muj| Leerdam Begrafenis- en Cremaüeverzo^, OVERTOOM-GROB Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-41341] Word nu lid van Natuurmonument? voor slechts 18,50 per jaar. of kijk op www.natuurmonumenten.nl ANGO maakt een beter leven mogelp Of het nu gaat om juridische onder steuning, belastingteruggave, uitkerin gen, zorg en huip, woningaanpassi» gen, ven/oer of lotgenotencontact, fc Kom op voor je belangen. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW AmersM it Tel. (033) 4654341 www.ango.nl ■_l info@ango.nl (Handicap.nl is de fondsenwervingsorgait satie van ANGO, kijk op www.handicap.il voor meer informatie) Ganzen zijn fascinerende vogels. En ze overwinteren graag in ons land. Vogelbescherming Nederland nodigt u uit: ga eens ganzen kijken! Waar? Ontdek het op www.vogelbescherming.nl. H-]'lil-H4.g3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 12