Leonhart prikkelt duo van HVV PZC Clinge is lief voor buurman Hulsterloo Fans Hontenisse willen rentree Van Dijk IJzendijke geeft met zege visitekaartje af De Rosa Bernardo en O'Shea nemen ploeg op sleeptouw tegen Vogelwaarde Korfballers van Luctor onderuit na onderbreking Duel tweede elftal Hoek gestaakt Revanche Terneuzense Boys Al HVV'24 Al behaalt tweede zege Terneuzen B 1 wint van Alliance Terneuzen Cl herstelt zich knap Terneuzen Dl verliest weer nipt Voetbalsters Hulsterloo sterkste in derby Futsallers van SSV'65 verliezen ook tweede duel maandag 12 september 2005 z27 jjojJinusVerberi<moes „OOSTEBZANDE - ..Peet we ^nie-Kom'erug^Datwas Je tekst op het spandoek in de irPeter van Dijk. Hij stopte L|t weken terug omdat hij Ltspelletje beu was. Dat Honte- L hein mist, bleek gisteren te- 1 Aardenburg. Het werd 2-0 Mo, hei elftal uit de kikkerstad. 'Peet' is midden- Eerder al won Aardenburg met 3-1 het bekerduel tegen Honte nisse. Na het duel van gisteren gaf Hontenisse-trainer Paul Kouijzer toe dat de verhoudin gen niet veranderd zijn. „Er is weinig rust in ons spel. Voetbal len van achteruit lukt nog niet." Zijn Aardenburgse collega Rob- by de Muynck: „Ik heb de ploeg gezegd het duel niet al te licht op te vatten. Dat werd ook niet gedaan. Maar we vergaten voor rust afstand te nemen." Direct na rust kende Hontenisse een opleving een drietal goede kansen. Maar verder had Aar denburg het initiatief. Na een half uur kopte John Paridaen 0-1 in en in de 76e minuut kon het boek dicht. Remco Dhont scoorde na een pass van Michiel Leyte: 0-2. De supporters van Hontenisse wisten het toen zeker: Peter van Dijk moet terugkeren. Hontenisse-Aardenburg 0-2 (0-1). 30. John Paridaen 0-1, 76. Remco Dhont 0-2. Scheidsrechter: T. Hen driks (Best). Gele kaart: Robbert van Kerckhoven (Hontenisse). Aan tal toeschouwers: 150. Hontenisse: Marco de Kort; Hans Smit, Wiliam Faes, Jeroen van Bunder (46. Dave de Waal), Sam de They e; Joost Roe lans, Robbert van Kerckhoven, Jeroen Maas (75. Thomas de Kos ter); Jordy Alvarez (83. Jeroen Ver schuren), Tom Rijk, Alain Joos. Aardenburg: Arjan Worst: Kevin Henry (50. Remco Dhont), Steve van Hulle, Michiel Leyte, Marco de Croock, Jurgen Hooreweghe, Armande Probert, Bert de Bruyc- kere, Martin van Vooren, Anglo Wieme (73. Jelle de Vreeze), John Paridaen (73. Hylke Stroo). iftnrAfictor Doorns hjLST - De terugkeer van frran 0' Shea en Kana de Rosa fcmardo inspireerde HVV'24 pieren in de streekderby tegen fokwaarde. De onnavolgbare Of Rosa Bernardo scoorde twee- Bjal en 0'Shea was de motor node ploeg die met een 4-1-ze- «Taak nam voor de neder- fpo legen Noormannen. tede spelers waren door trai ls Michel Leonhart voor de eer- J= competitiewedstrijd naar ||t tweede verbannen. Ze volde- volgens de trainer niet aan fe verwachtingspatroon. „Ka- B heeft te weinig getraind en fceisn moet meer brengen. Hij ,35 de sleutelfiguur in het jeam De prikkel heeft kennelijk Loipen", reageerde Leonhart. fok routinier Maarten Scheer- fes maakte zijn rentree. HW gehikt over een brede selectie Kt veel jonge spelers. „Ze kun- niet allemaal spelen. Dus jnjg je altijd teleurstellingen, nar als ze er goed mee om gaan, kunnen we ver komen. ffi zat Tristan van Acker drie- foart van de wedstrijd op de tak, maar was gemotiveerd Een hij mocht invallen. Bij het »rste balcontact verschalkte Vogelwaarde-doelman Den- m Snel. Vlak voor tijd scoorde fan Acker de 4-1. Dat kunst- tokje flikte hij als invaller al lens in de tweede klasse. Van Jat niveau is HW nog ver ver- aijderd, maar Leonhart wordt fotijd gegund de jonge ploeg op jen hoger plan te brengen, [ógeiwaarde beperkte zich tot «rdeègen en hoopte met een te- IeRNEUZEN - Alleen de korf- lallers van Zaamslag kwamen lalerdag winnend van het veld if: het bezoekende KVK werd net 13-10 verslagen. jranje Zwart-Luctor 12-9: Na Itweede nederlaag op rij blijft toach Peter Durink positief. letVios en Oranje Zwart heb- lenwe de twee zwaarste tegen- fenders gehad, de competitie jfegint nu pas voor ons." lij krijgt mogelijk gelijk. Im- ners, in de periode voordat de IWstrijd wegens onweer een ^dje werd gestaakt, had Luctor kt beste van het spel en drukte fet in een 5-2-voorsprong uit. Na de tussenstop kon de ploeg liet de rust opbrengen om de narge te consolideren: 8-6 bij tDirect na de pauze besliste )e Zwart het duel bij 12-6, «aar zakte daarna in. Zo kon iiictorterugkomen tot 12-9. kores Luctor: Marjolein Durink liEnc-Jan Dellebeke 2, Evelien fa den Dool, Sylvia Trouwborst, wry de Waele, Davy Jonker. genaanval toe te slaan. Dat luk te aanvankelijk. Marcel Verschu ren bood Björn Vermeerssen een niet te missen kans: 0-1. „Daar mee zullen we veel te maken krijgen, HW is favoriet. Tegen standers gaan met negen man achter de bal spelen, loerend op de counter", stelde Leonhart. Drie minuten later was het 1-1. Doelman Snel verkeek zich op een inzet van Dennis Rodrigo. Kana de Rosa Bernardo duwde de bal binnen: 1-1. De talentvol le spits Jari Vyane miste nog en kele kansen. Zo kopte Wim De- laere van Vogelwaarde een inzet van Vyane van de lijn. Vogelweide had de handen vol aan de beweeglijke aanvaller én aan De Rosa Bernardo, die te genstanders voor schut zette door de bal door hun benen te spelen. Bij een van de schaarse counters speelde Arno Wauters Dennis Vlassenrood vrij, maar HW-doelman Tim Siersema stopte diens inzet. Vijf minuten voor rust scoorde De Rosa Ber nardo op fraaie wijze 2-1. Er was bij Vogelwaarde even pro test, omdat de aanvaller de bal met de hand zou hebben be roerd. In de tweede helft kreeg HW de beste mogelijkheden en Vogelwaarde was uitgeblust. In valler Van Acker zorgde in de slotfase voor twee HW-goals. Daarna kreeg O' Shea de kans zijn uitstekende spel met een goal te bekronen, maar de mid denvelder schoot over. „Als je van dit HW wilt winnen, moet alles kloppen", zo gaf Vogel waarde -spits Arno Wauters na afloop het krachtsverschil tus sen zijn ploeg en HW treffend weer. HW'24-Vogelwaarde 4-1 (2-1). 7 Bjom Vermeerssen 0-1, 10. Kana de Rosa Bernardo 1-1, 40. Kana de Rosa Bernardo 2-1, 78. Tristan van Acker 3-1, 89. Tristan van Acker 4-1. Scheidsrechter: D. Jansen (Reusel). Gele kaart: Bjom Ver meerssen (Vogelwaarde). Aantal toeschouwewers: 350. HVV'24: Tim Siersema; Davy Ker- stens (10. Niels Comelis), Robin Mac Taggert, Maarten Scheerders; Dennis Rodrigo (68. Tim Mechelin- ck), Wannes Daneel, Kieran O 'Shea, Evert van den Berg, Ruben van der Hoeven (78. Tristan van Acker), Kana de Rosa Bernardo Jari Vyane. Vogelwaarde: Denny Snel; Martin van Duysse, Wim Delaere, Mark Broekhoven, Dennis Jonkheijm; Dirk van Damme, Dennis Vlassen rood, Bjom Vermeerssen (71. Jan Rouwendaal), Sebastiaan Muller; Amo Wauters (73. Denny Knol), Marcel Verschuren. Terwijl zijn ploeggenoot Kana de Rosa Bernardo toekijkt, legt HW-speler Jari Vyane aan voor een schot op doel. foto Wim Kooyman KVK 13-10: Het eer- Je kwart van de wedstrijd was ter de bezoekers uit Kapelle. fear dat kwam vooral omdat F thuisploeg aanvallend niet Knerp was en verdedigend nog- 'eens in de fout ging. Met een l-tussenstand als resultaat, tic vermanende woorden van jKch Ivan de Herdt zetten de puwen van Zaamslag de za te recht met zes goals op rij en J"el leek na 10-5 bij rust ge- Maar na de pauze startte - ulag slap en het werd bij F nog benauwd. Het aanval- bc onmachtige KVK kon ech- Pgeen vuist meer maken. Zaamslag: Debby Cerpen- Marjan Verhage, Annet Marco van Reeuwijk 2, Hamel ink. Joris de Bree, Wco tan de Ree, Frans Verpoor- 'K-Hor 7-11: Coach Wim pneveld beseft dat zijn sterk Nagde achttal (vier vrou- P weg en in dit duel ook nog Fder topscorer Michiel Roest) «moeilijk krijgt. „Vooral de wuwen moeten zich op dit ni- Pu nog aanpassen. Daar verlo- «e de wedstrijd op", zei .oorneveld. Ook het eerste aan- kwam niet uit de verf. trdoor was het 3-7 bij rust, marge die tot het eind bleef. fcB,KC= Marty de Vilder 2, pL„r tS Louise Mijnders, iu, D USemaker' David van Peter de Zeeuw. doorJurgen Naeye CLINGE - Twee gele en twee ro de kaarten. Een cruciale blun der van doelman Jelle van Dam me en een ruime (1-4) neder laag. Dat zijn de herinneringen die Hulsterloo over zal houden aan de derby tegen Clinge. De bezoekers uit Nieuw-Namen mochten niet eens klagen dat het daarbij bleef. Ze hadden niets in te brengen tegen een op alle fronten superieur Clinge. Terwijl de fans van Clinge feest vierden, dropen de spelers van Hulsterloo met de staart tussen de benen af. Niet elf, maar ne gen spelers van 'de Kauter' ver lieten het veld. Gert van Wolve- laer en Mario Vermeirssen zaten immers al in de kleedkamer. Van Wolvelaer kreeg rood voor een overtreding op Davy van Puij velde. Vermeirssen vergreep zich twee minuten voor tijd aan Jean-Ruud de Houck en kreeg zijn tweede gele prent van arbi ter Maes uit Hoofdplaat. De frustraties bij de bezoekers waren begrijpelijk. Hulsterloo had zich na een vroege tegen- goal terug geknokt, maar kwam door een blunder van doelman Jelle van Damme opnieuw op achterstand. Hij tastte volledig mis bij een ongevaarlijk schot van invaller Björn Luijcks. „Een totaal verkeerde inschat ting. Balen. We waren net terug in de wedstrijd en dan gebeurt dit. De moeilijkste ballen houd ik tegen en zo'n lullig rollertje laat ik glippen. Het was het keer punt. Vanaf dat moment ging al les verkeerd", aldus de zwaar aangeslagen Van Damme. Clinge kwam na vier minuten op voorsprong via Thomas Leeg water. Dave de Booy bracht de teams met een kopbal op gelijke hoogte, waarna Van Damme in de dertigste minuut blunderde. Peter Drumont schoot op aange ven van Leegwater 3-1 binnen. Na rust kwam Hulsterloo strijd vaardig uit de kleedkamer, maar het kreeg al na drie minu ten een koude douche. Van Dam me ging weer in de fout. Hij schoot de bal op de rug van een medespeler. Davy van Puijvelde profiteerde: 4-1. De thuisploeg kreeg daarna kan sen om de score op te voeren. Maar Thomas Leegwater, bij vla gen ongrijpbaar voor de Hulster- loo-defensie, vond telkens doel man Van Damme op zijn weg. De spits van Clinge stapte met een goed gevoel van het veld. Hij had revanche op zichzelf ge- De bal is de doellijn nog niet eens gepasseerd, maar Hulsterloo-doelman Jelle van Damme weet al dat Clinge door zijn blunder op een 2-1-voorsprong is gekomen. foto Wim Kooyman nomen voor de afgrijselijke mis ser in het bekerduel tegen HVV'24. Toen schoot hij vanaf drie meter voor een leeg doel op de lat. „Twee weken geleden was ik niet vooruit te branden. Gebrek aan conditie. Ik studeer sinds kort in Tilburg, speel daar in de zaal. Ik had voor dat duel slechts drie uur geslapen. Dan weet je genoeg. Geen conditie betekent geen scherp te. Toch liet de trainer me negentig minu ten spelen. Daaruit spreekt ver trouwen. De voorbije week heb ik hard getraind. Vandaag be taalde zich dat uit in een goal en een assist. Ik merk dat het steeds beter gaat. Nog even en ik zit weer op mijn niveau van vorig seizoen", zei Leegwater. Clinge-Hulsterloo 4-1 (3-1). 4. Tho mas Leegwater 1-0, 16. Dave de Booy 1-1, 30. Bjom Luijcks 2-1, 44. Peter Dmmont 3-1, 48. Davy van Puijvelde 4-1. Gele kaart: Da ve de Booy, Marc van Hecke (Hul sterloo), Jean-Ruud de Houck (Clinge). Rode kaart: Gert van Wol velaer, Mario Vermeirssen, 2 x geel (Hulsterloo). Scheidsrechter P. Maes uit Hoofdplaat. Aantal toe schouwers: 200. Clinge: Vincent Martens; Jan de Visser (23. Björn Luijcks), Jean-Ruud de Houck, Jurgen Ras, Martin Leegwater; Dennis de Block (87. Thomas de Decker), Mi chael de Block, Peter Drumont, Ro- dy Luijcks; Davy van Puijvelde (87. Kevin van Hoije), Thomas Leegwater. Hulsterloo: Jelle van Damme; Ma rio Vermeirssen, Dennis Mangnus, Marc van Hecke, Jimmy van Laere (75. Dieter Marin); Remie van Ite- gem (65. Gert van Wolvelaer), Ste- fano de Vos, Daan van Damme, Kenneth MangnusEric Goossens (45. Jan Colleman), Dave de Booy. HEERJANSDAM - Voor de reserves van hoofdklasser Hoek duurde de uitwedstrijd tegen Heerjansdam 2 zater dag maar twintig minuten. Nadat zich donkere wolken bo ven sportpark De Molenwei samenpakten, besloot de arbi ter al vroeg na het beginsignaal de wedstrijd tijdelijk te onderbreken. Een half uur later zette hij er definitief een punt achter toen het onweer maar niet wilde overdrijven. Op het moment van staken was nog niet gescoord. TERNEUZEN - De A-junioren van Terneuzense Boys kwamen zaterdag op eigen veld tegen Dubbeldam Al veel beter voor de dag dan vorige week bij Roosendaal (0-5). Nu werd het 5-1 in het voordeel van de Zeeuws-Vlamin gen. Dubbeldam kwam met 1-0 voor, maar Leon van Frae- yenhove en Jarmo Gilling bepaalden de ruststand op 2-1. Na de pauze, toen het elftal van de bezoekers door twee rode kaarten tot een negental werd teruggebracht, scoor den Hakan Cekin, Bart Rijckaert en Nicki van de Velde. HULST - Na de 7-3-winst van vorige week op Zeelandia Middelburg Al, waren de A-junioren van HVV'24 zater dag te sterk voor Goes Al. In Hulst werd het 4-3 (2-2-rust- stand). Met drie goals had Joël Zimmerman een groot aan deel in de score. Tim Mechelink scoorde éénmaal. TERNEUZEN - De B-junioren van Terneuzen wonnen za terdag van Alliance BI. Na een 1-0-ruststand eindigde het duel in 4-0. Soufian Dooms scoorde tweemaal, Joris Geelhoedt en Remy de Die elk eenmaal. HW'24 bracht het puntentotaal na twee duels op vier door bij Zeelandia Middelburg met 1-3 te winnen. Nadat Robert van Dries- sche als enige voor rust scoorde, werd het na de pauze 2-1 via Randy Houwer en daarna (uit een strafschop) 1-3. TERNEUZEN - Na de 1-6-nederlaag van vorige week te gen TSC Cl was er zaterdag voor de C-junioren van Ter neuzen een 4-2-zege op 't Zand Cl. Halverwege het duel keken de Zeeuws-Vlamingen tegen een 1-2-achterstand aan. Daarna gaf 't Zand, dat het duel met negen man beëindigde, terrein prijs. Voor Terneuzen scoorden Jesper de Kort, (1-0), Bas Hubregsen (2-2) en Yannick Vanhijfte (tweemaal, waarvan eenmaal uit een strafschop). Na de eerste rode kaart voor 't Zand Cl werd de wedstrijd gedu rende een tiental minuten onderbroken. DORDRECHT - De D-pupillen van Terneuzen leden za terdag de tweede opeenvolgende nederlaag in de derde di visie van het landelijk jeugdvoetbal met een treffer ver schil. Na de 1-2 van vorige week tegen RBC Roosendaal werd het nu 1-0 bij EBOH. Voor rust deed de ploeg van Eric-Jan Naudts nog aardig mee, maar in de tweede helft was EBOH beter. Tien minuten na de hervatting resulteer de dat in het enige doelpunt van de wedstrijd. door Peter Snelders TERNEUZEN - De derby in de vijfde klasse van het zondag voetbal voor vrouwen tussen Hulsterloo en Clinge werd met ruime cijfers (6-1) beslist. Hul sterloo was na rust heer en meester. De Zeeuws-Vlaamse teams in het zaterdagvoetbal leden rui me nederlagen. Aardenburg ging in de vierde klasse met 4-0 onderuit bij Noormannen. Zaamslag verloor in de vijfde klasse van Tholense Boys (6-0). Zondagvoetbal Derde klasse SC Gastel-Terneuzen 3-2: In de eerste helft was Terneuzen de mindere. Het was dan ook lo gisch dat SC Gastel de leiding nam door Monique Moerings. Na rust was Terneuzen beter. Dat resulteerde in de gelijkma ker en het eerste doelpunt bij de senioren van Kimberly Al- blas. Terneuzen verzuimde daarna een voorsprong te nemen. Gas tel profiteerde en liep uit naar 3-1 via Romana Lutt en Denise Koenraad. In de slotfase scoor de Sandra Wesselius tegen, Vierde klasse Vivoo-Steen 8-1: In de eerste helft wees niets erop dat Steen dik zou verliezen. Vivoo nam wel de leiding (Geetje Bogers), maar nog voor rust maakte Sa- brina van de Ven 1-1. Binnen vijf minuten liep Vivoo na rust naar 3-1 (Denise Raats en Bian- ca Jaspers). Toen Steen door een blessure met tien verder moest, was het gebeurd. De laatste minuten moest Steen door weer een bles sure zelfs met negen verder. Voor de thuisploeg scoorden Laura Suijkerbuijk (2x), Jenne- ke Bogers, Charlotte van Veld hoven en Greet je Bogers. Vijfde klasse Hulsterloo-Clinge 6-1: Binnen twaalf minuten stond Hul sterloo door Cathalijne Meeuw- sen- Broos en Ines Mahu op 2-0. Daarna waren de teams aan elkaar gewaagd. Clinge, dat aan een nieuw team bouwt, was na rust veruit de mindere. Hulsterloo liep uit naar 5-0 door een eigen goal van Clinge en twee van Meeusen-Broos. Katrien de Visser redde de eer, waarna jeugdspeelster Inge Currinckx de eindstand op 6-1 bepaalde. Zaterdagvoetbal Vierde klasse Noormannen-Aardenburg 4-0: Aardenburg voetbalde aardig mee, maar kon amper voor ge vaar zorgen. De ploeg kreeg in totaal twee kansen. De thuis ploeg was slagvaardiger en stond bij rust op 3-0 door goals van Iris Wielemaker en Anita van der Welle (2x). Na rust zorgde Erica Toutenhoofd voor 4-0. Vijfde klasse Tholense Boys-Zaamslag 6-0: Corina Oudesluijs van Tholen se Boys was uitblinkster. Zij scoorde in de eerste helft alle vijf goals tegen het slecht ge organiseerde Zaamslag. Na rust waren de posities bij die ploeg beter bezet, maar tien mi nuten voor tijd werd het 6-0 via een schot van Colinda de Jonge. door Peter Snelders TERNEUZEN - Titelkandidaat IJzendijke gaf direct zijn visite kaartje af in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal. De ploeg won met 3-0 bij buurtge noot Oostburg. De derby Philip pine-Corn Boys eindigde in 3-1. Sluiskil won van Groede: 4-1. Oostburg-IJzendijke 0-3: De be ginfase gaf een evenwichtig beeld, maar naarmate het duel vorderde, werd IJzendijke ster ker. Het was opnieuw Adri van Hanegem die het verschil maak te. In de 21e minuut opende hij de score en nog voor de 40e mi nuut liet hij ook 0-2 noteren. Toen kort daarna Luuk van Waes voor 0-3 zorgde, was de wedstrijd in feite reeds beslist. Oostburg probeerde na de pauze wel druk te ontwikkelen en kwam tot aardig voetbal, maar veel gevaar leverde dat niet op. Philippine-Corn Boys 3-1: Het was een topdag voor Philippine. Alle drie de teams van die vere niging speelden tegen elftallen van Com Boys en wonnen. Het eerste team begon sterk, maar scoorde niet. Daarna namen de gasten het initiatief, veel gevaar leverde dat niet op. Philippine kwam net voor rust op voor sprong door Timmy Goossens. In de tweede helft zorgde Ostar Dieleman voor 2-0. Direct daar na scoorde Stefan Burbach de 2-1 en was de wedstrijd weer open. Een kwartier voor tijd be sliste Chiel de Smet het duel. Sluiskil-Groede 4-1: Sluiskil was vooral voor rust veel ster ker. In die periode liep de ploeg ook uit naar 3-0 door goals van Rafaël Buysse, Arthur Scheele en Jasper van Houcke. Na de pauze nam de thuisploeg wat gas terug en kon Groede wat te rugdoen. Maar pas nadat Jimmy Coone voor 4-0 zorgde. Reinout Knetsch scoorde tegen. Schoondijke-Graauw 1-2: Graauw scoorde op belangrijke momenten. Op slag van rust en net voor het eindsignaal. De thuisploeg was vooral in de eer ste helft gevaarlijker. Dat resul teerde in de 40e minuut in 1-0 door een kopbal van Giel-Jan de Neve. In de slotseconden van de eerste helft scoorde Marcel Vael 1-1. Na rust was er aan bei de kanten weinig doelgeyaar. Kort voor tijd bezorgde Ronald Vael de thuisploeg een domper door de 1-2 te scoren. Sluis-SDO'63 0-2: Sluis had in de eerste helft het betere van het spel en was gevaarlijker, maar SDO'63 handelde in na de pauze slagvaardiger. Een kwar tier voor tijd werd het 0-1 via Dennis van Driessche. Drie mi nuten later scoorde Dominique de Koning 0-2. Reserve derde klasse Dosko 4-Terhole 6-2: Terhole kon lang aanklampen. De thuis ploeg had meer technische en fy sieke kwaliteit en nam snel de leiding. Kort daarna scoorde Bart van der Meer de gelijkma ker. Nog voor rust werd het 2-1. Bij 3-1 scoorde Bart van der Meer de aansluitingstreffer en leek er weer wat mogelijk. Daar na nam Terhole steeds meer risi co. Dat strafte Dosko genade loos af: 6-2. BERGEN OP ZOOM - De futsal lers van SSV65/E1 Toro hebben ook hun tweede wedstrijd in de eerste klasse van het futsal ver loren. In Bergen op Zoom was Troy met 10-2 veel te sterk. De Goesenaren, klassegenoot van de futsallers van Morres uit Hulst, hadden in de wedstrijd te gen de Brabanders slechts één wissel tot hun beschikkking en speler/coach Ronnie Proos moest daardoor noodgedwon gen als doelman fungeren. Strafschop Toch bleef SSV'65 nog lang in de buurt van de tegenstander uit Bergen op Zoom. Vlak voor het aanbreken van de pauze stond het slechts 2-1 en kreeg SSV'65 via een strafschop zelfs de gelegenheid om op gelijke hoogte te komen met TVoy. Joey van der Hoeff miste de penalty echter. In de tweede helft bleef de stand lang 2-1. maar in de laatste mi nuten van de wedstrijd konden de Goesenaren het allemaal niet meer bijbenen. De ploeg uit Ber gen op Zoom liep gestaag uit naar de royale 10-2-overwin- ning. Bud Aschman en Joey van der Hoeff maakten de doelpun ten voor de eersteklasser uit Goes. •imce'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 49