Halleluja-sfeer bij Hoek slaat om Alfons aardt als aanvalsleider PZC GPC Vlissingen is medekoploper Veere is de enige derdeklasser met een schone lei z25 Slechtste competitiestart ooit na thuisverlies tegen Ajax: 0-2 Terneuzen pakt punt in slotfase SSV boekt weer ruime overwinning Latuheru ongelukkig tegen LRC RCS leider tweede klasse Zierikzee blijft puntloos maandag 12 september 2005 Y van der Hooft HOEK - Nog nooit verloor Hoek it eerste twee wedstrijden van een nieuw seizoen in de hoofd klasse. En het kwam ook nog nooit voor dat de Zeeuws-Vlaamse ploeg in de eer de twee duels niet tot scoren kwam. Tot dit seizoen; want na ie alleszeggende nederlaag te- «en ARC (4-0) volgde zaterdag Je volgende klap. Op eigen veld bereikte de ploeg een historisch dieptepunt door een 2-0-neder- laag tegen Ajax. Dat zulke resultaten in Hoek met worden geaccepteerd, bleek direct na afloop. Bij het verla ten van het veld richtte een groepje supportei's zich verbaal tot Rov Hendriksen en Eric Te- •aèrt. De routinier keek alleen even waar de verwensingen van daan kwamen, de trainer deed of hi] niets hoorde. „Een paar weken geleden was het allemaal halleluja, nu zijn de geluiden ne gatief", zei Tetaert even later. „Ze staan er niet bij stil hoe wij werken en hoe de club gerund wordt. Het is makkelijk om iets vanaf de zijkant te roepen. Wij willen ook allemaal winnen en ik ben ervan overtuigd dat het vloeiende en speelse van vorig seizoen gewoon weer terug komt." Voorlopig lijkt die vorm van een paar maanden geleden nog heel ver weg. Tegen Ajax hing Hoek als los zand aan elkaar en werd amper één echte kans gecreëerd. Van een gedegen opbouw was geen sprake, omdat keer op keer voor de lanje haal naar voren werd gekozi n. Veel balverlies was het resultaat, het spel van de thuisploeg was onrustig en in aanvallend opzicht was voor spelbaarheid troef. Tetaert; „De krampachtigheid van vorige week zat ook nu in ons spel. De GORINCHEM - Terneuzen heeft zijn eerste punt binnen in de eerste klasse. De ploeg van trainer Ardian Lekaj keerde, gis- j teren dankzij een treffer in bles suretijd, met een 2-2-gelijkspel terug van Unitas uit Gorin- i chem. Trainer Ardian Lekaj had ge mengde gevoelens na de remise. Enerzijds was hij tevreden met de gelijkmaker die drie minuten [in blessuretijd gescoord werd. Anderzijds had de winst naar [Terneuzen kunnen gaan wan- j neer, vooral in de eerste helft, de kansen beter benut waren. Terneuzen startte slap, maar toch opende Mike But na vijf mi- nuten de score. Hij krulde de [bal vanaf ruim twintig meter in de linkerbovenhoek. Krap drie inuten later bracht Maurice toppenhouwer Unitas alweer gszij in een onoverzichtelijke ituatie. Daarbij maakte gele- Aeidsdoelman Hibayet Ertoy :n zekere indruk. Ertoy stond ider de lat, omdat Dennis Won- >rgem geblesseerd en Kim druk van buitenaf is groot en voor de spelers voelbaar. Daar moeten we mee leven, maar we moeten de rangen ook gesloten houden. We blijven eendrachtig samenwerken en proberen de rust te bewaren." Potentie „Ik snap dat de supporters hier niet blij zijn. Een ploeg met zo veel potentie moet toch gewoon meedoen om het kampioen schap", zei Bob de Klerk. De trainer van Ajax vond dat zijn ploeg helemaal niets had wegge geven. „Hoek speelde ook wel erg hautain. Het was traag, voor spelbaar en ze zetten geen druk. Daarnaast lag er ook nog eens een enorm gat tussen hun aan- Gommeis geschorst was. In de tweede helft begonnen de Ter- neuzenaren feller. Toch was het de thuisploeg die de beste moge lijkheden kreeg. De druk werd Terneuzen tien minuten voor tijd te groot. Mark Damen schoot vanaf ruim dertig meter in de kruising. Terneuzen leek daarmee een verloren partij te spelen. Maar via opportunis tisch voetbal viel de gelijkma ker alsnog in blessuretijd. Rem- co van Leeuwen legde een vrije trap op het hoofd van Maik de Wolf, die schampend afrondde. Unitas-Terneuzen 2-2 (1-1). 5. Mi ke But 0-1, 8. Maurice Schoppen houwer 1-1, 80. Mark Damen 2-1, 93. Maik de Wolf 2-2. Scheidsrech ter: Melwijk uit Tiel. Gele kaart: Johan van der Stelt van Unitas en Roel Alberti van Terneuzen. Aan tal toeschouwers: 400. Terneuzen: Hibayet Ertoy, Tim Faassen (74. Jules Baselier), Eric Jan Naudts, Roel Alberti, Maik de Wolf, Dennis de Kraker (81. Domi nique Verlinde), Hans van damme, Remco van Leeuwen, Mike But, -Si- nan Coban (70. Hasan Kesikbas), Daryl Rawidjan. val en verdediging, waar wij goed op in hebben gespeeld. We hebben het centrum afgesloten, waardoor een speler als Destor- me niet bereikt kon worden. Dit Ajax is een redelijk team, maar geen topploeg. Als wij zesde worden hebben we het straks goed gedaan. Maar met zo'n klassering zullen ze hier niet te vreden zijn. En dat mag ook niet met zulk materiaal." De Klerk baseerde die bevindin gen ook op de duels van vorig seizoen, toen de Amsterdam mers twee keer kansloos waren tegen Hoek. Deze keer leek het duel op een doelpuntloos gelijk spel af te stevenen, maar daar kwam twaalf minuten voor tijd verandering in. De handige Ga ry Spier zette vanaf links voor, de vlag van de grensrechter ging de lucht in voor David van der Lijcke, scheidsrechter Van der Werff liet doorspelen omdat de bal bij Dick Zwarthoed beland de. Zijn inzet werd gekeerd door doelman Filip van der Vloet, waarna Van der Lijcke de rebound in het lege doel kon schuiven. Tetaert wisselde meteen Jeroen van de Broeke en de onzichtba re Nyim Melki voor Thijs Bin- nerts en Niels Dominicus. De in greep had geen enkel effect en Ajax sloeg vijf minuten na de openingstreffer opnieuw toe. Met een prachtige volley beslis te Zwarthoed het duel: Ö-2. Het slotoffensief van Hoek lever de niets op en de beste kansen waren zelfs voor het counteren de Ajax. „Dus eigenlijk mogen ze hier blij zijn dat het bij 0-2 is gebleven", strooide De Klerk nog wat zout in de Hoekse won den. Hoek-Ajax 0-2 (0-0). 78. David van der Lijcke 0-1, 83. Dick Zwart hoed 0-2. Scheidsrechter: R.C.P. van der Werff (Drunen). Gele kaart: Wesley de Smet, Roy Hen driksen (beiden Hoek), Jeroen van den Berg en Dick Krommenhoek (beiden Ajax). Aantal toeschou wers: 750. Hoek: Filip van der Vloei; Thomas Ragut, Stijn Porteman, Djamel Buyse, Wesley de Smet; Jeroen van de Broeke (81. Thijs Binnerts), Da vid Destorme, Roy Hendriksen, Wilco de Valk, Sam Ysebaert en Nyim Melki (81. Niels Dominicus). GOES - SSV'65 heeft de tweede zege van het seizoen bin nen. Roda Boys bleef zaterdag tot de pauze bij, maar in de tweede helft nam de Goese eersteklasser afstand; 5-1. Arjan Koopmans opende na een minuut de score met een weergaloos schot vanaf zo'n veertig meter van het Ro- da-doel (1-0), maar vijf minuten later was het 1-1 via een vrije trap van Louis van Loon. Vijf minuten na rust gleed Koopmans een voorzet van Dennis van der Welle binnen, waarna Christiaan Boon 3-1 maakte. Toen Roda-speler Peter van der Beek zijn tweede gele, en dus rode, kaart kreeg, was de wedstrijd gespeeld. Boon en Koopmans scoorden beiden nog een keer. SSV'65-Roda Boys 5-1 (1-1). 1. Arjan Koopmans 1-0, 6. Louis van Loon 1-1, 50. Arjan Koopmans 2-1, 53. Christiaan Boon 3-1, 62. Christiaan Boon 4-1, 83. Arjan Koopmans 5-1. Scheidsrechter: W. Peijnenburg (Boxtel). Rode kaart (2x geel): 56. Peter van der Beek (Roda Boys). Gele kaart: Ronnie Hillebrand, Michael Cabenda en Marcel Kole (allen SSV'65). Aantal toeschouwers: 170. OOSTKAPELLE - Na de goede start tegen Amemuiden (3-0) moest eersteklasser Oostkapelle zaterdag zijn eerste verlies incasseren. Het elftal van trainer Karl Vergouwen kon het LRC uit Leerdam op eigen veld niet moeilijk ma ken en verloor met 0-2. De Walchenaren zaten geen mo ment in de wedstrijd. Sebastiaan Gielens zorgde, na ver keerd uitverdedigen van Roel Latuheru, in de eerste helft voor 0-1. De captain maakte zelf de 0-2. Latuheru pro beerde een lob van Johan Bruggeman uit het doel te hou den, maar was te laat en gleed de bal over de doellijn. Oostkapelle-LRC 0-2 (0-1). 36. Sebastiaan Gielens 0-1, 69. Roel La tuheru (eigen doelpunt) 0-2. Scheidsrechter: R.A. van der Rest (Dordrecht). Rode kaart (twee keer geel): Marcel Koman (LRC). Gele kaart: Jaap Esser en Roel Latuheru (beiden Oostkapelle), Marco Middelkoop (LRC). Aantal toeschouwers: 150. OOST-SOUBURG - RCS heeft gisteren ook zijn tweede duel in de tweede klasse van het zondagvoetbal gewon nen. Na de 2-0-winst op Voab volgde gisteren een 1-0-ze- ge op Madese Boys. De ploeg gaat samen met Vlijmense Boys aan de leiding. In een matte eerste helft vielen wei nig kansen. John Bentschap Knook was met een schot op de paal nog het dichtst bij een treffer. Na rust was RCS beter. Een stuk meer kansen leidde tot de 1-0-voorsprong door een doelpunt van invaller Ignacio Misaine. RCS-Madese Boys 1-0 (0-0). 70. Ignacio Misaine 1-0. Gele kaart: Aschraf Elhrouz, Dennis de Nooijer en Delano de Keuning (RCS), Wouter de Laat en Rob Kamberg (Madese Boys). Scheidsrechter: F.M.J. van Leeuwen (Etten-Leur). Aantal toeschouwers: 300. ZIERIKZEE - Zeven slotminuten werden Zierikzee gister middag fataal. De Schouwse tweedeklasser had een 2-0-achterstand opgehaald, maar kreeg in de slotfase als nog drie tegentreffers gepresenteerd. Na tweede duels is Zierikzee nog altijd puntloos. Zierikzee-Voab 2-5 (0-2). 18. Sander Vermeulen 0-1, 36. Mariko Rouw 0-2 (eigen doelpunt), 75. Matthijs Hage 1-2, 83. Patrick Rog geband 2-2, 85. Koen de Rooij 2-3, 88. Camiel Boor 2-4, 90. Roy van Poppel 2-5. Scheidsrechter: M.J. van Dinter (Eersel). Aantal toeschouwers: 105. lorWim Broekhoven SOES - Debutant GPC Vlissin- ;en is na de 5-2-zege op Zaam- llag medekoploper in de tweede klasse van het zateerdagvoet- bal. De Vlissingse club deelt de leiding met Terneuzense Boys P-l-winst op WC'68), AZVV (M-zege op Tholense Boys) en NSW (5-2-zege op Har tveld). wedstrijd Wieldrecht-De euwen werd na 53 minuten jbij een stand van 1-0 wegens Vlissingen-Zaamslag 5-2: Pe bezoekers begonnen goed en |0-1 na een kwartier door Jo- fc Rademakers was verdiend. Pe thuisploeg nam daarna het [Initiatief over en binnen vijf mi jten was het via Björn Ronde pjk. Pas vier minuten na rust ham GPC na een handig over- ^apje van Ronde op voorsprong por Enk de Ruiter. Zes minu- n later werd een vrije trap van lezelfde De Ruiter van richting ïanderd en dat betekende 3-1. amslae 'am na dik twintig buten door een afstandsschot Joris Rademakers terug tot ,maar een gelijkmaker zat er Veer zorgt voor staakte duels 1ES - Onweer en overvloedige genval zorgden er zaterdag or dat verscheidene voetbal- Mstrijden het einde niet haal- ferdag-eersteklasser Arne- en was uiteindelijk voor minuten afgereisd naar tijndrecht. Vanaf dat moment e hevige regenval verder onmogelijk. In dezelfde schaalde ook het duel Rijs- '.Nieuw Lekkerland het ein- oiet In de tweede klasse Lm f.^Ue' van De Meeuwen Wdrecht in de 53e minuut een 1-0-stand gestaakt we- ps noodweer. In de hoofdklas- |i waarin ook Hoek en Kloe- uitkomen, werd het duel i eveningen-FC Lisse wegens Feer m de rust gestaakt en F'meer hervat. S** ongeacht het mo- v®n staken, worden op een jp^ bepalen datum uitge- nooit in. De slotfase was niette min hectisch. Zes minuten voor tijd werd GPC-spits Lunven Ver meer door Jim de Jongh in het strafschopgebied vastgehouden. De Jong kreeg van arbiter Spek zijn tweede gele kaart, waarna Jeroen van Ommen vanaf elf me ter geen fout maakte. Vermeer tekende in de slotminuut na een slippertje van de Zaamslag-doel- man voor 5-2. Ver in blessure tijd kon ook Zaamslag-aanvoer- der Menno den Dekker nog in rukken met een tweede gele kaart na een nutteloze overtre ding in het strafschopgebied. Doelman Guingo slaagde er daarna echter niet in zijn colle ga vanaf de stip te verschalken. Zijn elfmetertrap ging hoog over. Kapelle-Rillandia 4-0: De thuis ploeg was een klasse beter. Hal verwege de eerste helft werd het 1-0 door Martijn van Zweeden en zeven minuten na rust 2-0 door Ferdi Tilroe. Pas in blessu retijd werd het door diezelfde Tilroe 3-0 en 4-0, maar de thuis ploeg had die score al veel eer der moeten bereiken. AZW-Tholense Boys 4-1: Via Gerben Steijaert werd het na 28 minuten 1-0, maar kort voor de rust hadden de Zeeuws-Vlamin gen over geluk niet te klagen toen een tegentreffer van Pieter de Graaff ten onrechte door scheidsrechter Koedam uit Woudrichem afgekeurd werd: de arbiter zag over het hoofd dat Gerben Steijaert zich nog achter hem op de doellijn be vond, toen hij De Graaff terug floot. Kort na de rust, in een fa se waarin Tholense Boys het ini tiatief had. scoorde Veli Eryürük 2-0. Nadat Michael de Jong de span ning had teruggebi'acht, bepaal den Veli Eryürük en Ryan de Regt in de slotfase de eindstand op 4-1. Terneuzense Boys-WC'68 3-1: De Zeeuws-Vlaamse thuisclub domineerde in de eerste helft, maar dat leverde slechts twee doelpunten op. Te weinig gezien het kansenarsenaal. Arjen Oost- dijk (3e minuut) en Ali Eryürük (21e minuut) scoorden. In de tweede helft kwam WC'68 te rug in de wedstrijd via Bas Del- leman, maar in de slotfase beslis te Arjen Oostdijk met zijn twee de goal (al zijn vierde in de com petitie) de wedstrijd uit een strafschop. door Jan Dagevos MAASSLUIS - Bij Excelsior Maassluis duurde het zaterdag even voordat een man van de wedstrijd was aangewezen, bij tegen stander Kloetinge daarentegen waren ze er zo uit. Alle vingers gingen na afloop van een memorabele wedstrijd resoluut in de rich ting van Ferry Alfons. De spits had met twee doelpunten en twee assists het groot ste aandeel in de succesvolle rentree van Kloetinge op het hoogste niveau: 3-5. Natuurlijk was het pas de eerste wedstrijd van het seizoen, maar Alfons liet zaterdag wel zien dat hij de nieuwe aanvalsleider van Kloetinge kan worden. „Het ging wel goed", zei de hoofdpersoon met gevoel voor understatement. „Hij is tot nu toe voor mij een openbaring", vond trainer Diederik Hiensch. Alfons is tegenwoordig niet alleen maar een draver meer. Hij is na een jaartje eerste klas se en gerichte training completer geworden. Zijn balbehandeling, overzicht en scorend vermogen zijn verbeterd. Dit gekoppeld aan zijn nog immer aanwezige snelheid maakt hem tot een handenbindertje, die in elk ge val rendeert als Kloetinge ruimte krijgt. Excelsior kan er na zaterdag over meepra ten. De Zuid-Hollandse formatie wilde na rust Kloetinge de genadeklap toedienen, maar liet zich verrassen door enkele snel uit gevoerde counters van Kloetinge. Zo boog Kloetinge in de slotfase, in vijf minuten tijd, een 3-2-achterstand om in een 5-3-voor- sprong. „In de tweede helft hebben we met lef gespeeld", vond Alfons. Hoe anders was het in de eerste helft. Met vijf spelers (David den Hollander, Joffrey Geldof, Corné Schilperoort, Niels Kole, Re- gilio Pinas) in de gelederen die nog nooit op hoofdklasse-niveau hadden gespeeld, werd de Bevelandse equipe onder de voet te wor den gelopen door een makkelijk combine rend Excelsior. Het middenveld werd soms compleet overlopen. Toen rechtsback David den Hollander in de 29e nünuut de grip op zijn directe tegenstan der Soares weer eens kwijt was en Excelsior via de linkerspits op voorsprong kwam, leek het hernieuwde optreden in de hoofdklasse een desillusie te worden. Het was dat doel man Merlijn Swennen enkele keren reddend optrad, anders had Kloetinge bij rust op een onoverbrugbare achterstand gestaan. De trainer zette in de rust de puntjes op de i. Benjamin Verwest kwam in het veld voor David den Hollander. Joffrey Geldof werd nu rechtsback en Verwest ging als linker vleugelverdediger opereren. Verder ging Niels Kole wat dieper spelen, waardoor Kloetinge meer druk naar voren kon ontwik kelen. „Op dat moment had Excelsior dus een probleem met de opbouw", stelde Hiensch. De aanval bleek de beste verdediging, al werd Kloetinge wel op het paard geholpen door de thuisploeg. Zo kreeg Niels Kole in de 55e minuut de bal zo maar in de voeten geschoven. De middenvelder stoomde op en zette Alfons vrij voor het doel. De aanvaller scoorde beheerst: 1-1. Kloetinge gooide hierna alle schroom van zich af, kreeg het middenveld (mede dankzij de inbreng van Schilperoort) in handen, ver stoorde de opbouw van Excelsior en was in aanvallend opzicht veel dreigender. Het leid de tot een prachtige wedstrijd, bol van de fouten en met een bizar scoreverloop. Ronald Zuijdwegt zorgde met een prachtige boogbal (na goed storend werk van invaller Daan Esser, voor 1-2. Pinas had hierna de kans om de wedstrijd op slot te gooien. Hij miste echter voor open doel en kreeg het la ter even kwaad, toen Excelsior via Kevin Liefhebber (74e minuut) en Harold Loeve (hij benutte een omstreden penalty) op 3-2 kwam. Het haalde het beste in Kloetinge naar boven, waarbij uitermate effectief werd geprofiteerd van de blunders aan de zijde van de thuisploeg. Zo stond Alfons klaar om in de 83e minuut de 3-3 binnen te schieten, toen doelman Langstraat de bal na een niet al te hard schot van Zuijdwegt losliet. Diezelfde Al fons stuurde Pinas een minuut later in de diepte. De rechtsbuiten rondde nu wel be kwaam af en zorgde voor 3-4. Daan Esser verzorgde het toetje, na een uitbraak over rechts via Pinas. Dat dat in buitenspelposi tie gebeurde, kon niemand bij Kloetinge de ren. „Het moet allemaal nog beter", zei Hiensch. „Maar we hebben een vrij nieuwe groep, die op dit niveau heel veel moet leren. Het mees te leer in je wedstrijden zoals vandaag." Excelsior Maassluis-Kloetinge 3-5 (1-0). 29. Sil- vinho Soares 1-0, 55. Ferry Alfons 1-1, 67. Ro nald Zuijdwegt 1-2, 74. Kevin Liefhebber 2-2, 79. Harold Loeve 3-2 (strafschop), 83. Ferry Alf ons 3-3, 84. Regilio Pinas 3-4, 87. Daan Esser 3-5. Scheidsrechter: H. Zwaard (Maasland). Ge le kaart: Marco Clarijs, Marco Meijer (beiden Excelsior M.), Emiel Dorst, Johan de Goederen, Joffrey Geldof, Regilio Pinas (allen Kloetinge). Aantal toeschouwers: 600. Kloetinge: Merlijn Swennen; David den Hollan der (46. Benjamin Verwest), Erwin van der Woerdt, Emiel Dorst, Joffrey Geldof; Johan de Goederen, Niels Kole (56. Daan Esser), Corné Schilperoort; Regilio Pinas, Ferry Alfons, Ro nald Zuijdwegt (86. André Siereveld Kloetinge viert een feestje na weer een goal tegen Excelsior Maassluis. De Kloetinge-spe- lers, van links naar rechts: Corné Schilperoort, Ferry Alfons, Ronald Zuijdwegt, Johan de Goederen, Daan Esser en Regilio Pinas. foto Roger van der Kraan door Klaas Verspoor GOES - Na twee speelronden is Veere in de derde klasse A, na de 2-1-overwinning bij WHS, als enige ploeg nog zonder pun tenverlies. Heinkenszand (1-1 te gen Bruse Boys) en Serooskerke, dat met 0-4 won bij Duiveland, zijn met vier punten de eerste achtervolgers. Dauwendaele ver loor ook het tweede duel. Nu bleek Spui te sterk voor de ploeg van trainer Marien Schroe- vers. Spui-Dauwendaele 4-1: Na ruim een kwartier leidde een uit trap van Dauwendaele-doelman Ramon Telussa, die de bal tegen Remco Hamelink opschoot, tot de 1-0. Spui had daarna nog een kwartier het beste van het spel, maar in het laatste deel voor rust kwam Dauwendaele sterk opzetten. Na rust kreeg dat of fensief een vervolg en scoorde Menno Kabboord de terechte ge lijkmaker. Nadat de bezoekers een grote kans op 1-2 onbenut lieten, viel de goal aan de ande re kant. Alex Meijer zorgde uit een vrije trap voor de 2-1 en na een foutieve charge in het straf schopgebied op Meijer scoorde de aanvaller zelf uit een straf schop ook de 3-1. Remco Hame link maakte 4-1. Heinkenszand-Bruse Boys 1-1: Heinkenszand was in de doel puntloze eerste helft de gevaar lijkste ploeg. Ook in de tweede helft had de thuisploeg de over hand en dat leidde tot de ope ningstreffer van Pieter van Lie- re. Lang hield de ploeg van trai ner Raymond Mohr daarna uit zicht op de volle winst. Vlak voor tijd kreeg Bruse Boys, na dat George Geluk onderuit werd gewerkt in het strafschop gebied, een penalty. Mats Wil- lemse maakte vanaf elf meter geen fout. WHS-Veere 1-2: WHS kwam in de 58e minuut, na een actie van Hans Leune, via Patrick van Schetsen aan de leiding. Lang duurde de vreugde niet, want vier minuten later zorgde Paul Noya na een fraaie solo, waarbij hij vier man uitspeelde, al voor de 1-1. De ploegen leken op een 1-1-eindstand af te stevenen, maar nadat een schot van André van Maldegem door WHS-doel- man Anton Elenbaas in eerste instantie nog gered werd, zorg de Gerben Bakker in de re bound voor de winnende treffer. Nieuwdorp-'s-Heer Arendsker- ke 0-1: Al na negen minuten viel de enige goal van de middag. Een zondagsschot van Stefan van de Velde werd tot beauty ge promoveerd, want de inzet liet Nieuwdorp-doelman Mark Geel hoed volstrekt kansloos. Het was tevens het enige wapenfeit van de bezoekers in de eerste helft. Na rust waren er kansen, de meeste voor Nieuwdorp, maar de gehavende thuisploeg kwam niet tot de gelijkmaker. SKNWK-ZSC'62 2-2: Twee mi nuten voor rust werkte Wouter de Jonge een voorzet van Gert-Jan Tierie binnen. Michiel van den Hoek zorgde vervolgens voor 1-1 en twee minuten voor tijd leek ZSC'62, door de goal van invaller Edgar Louwerse, aan de zege te komen. Vijf minu ten in blessuretijd zag scheids rechter Bel een overtreding in een actie van Michiel van den Hoek op Leon Goedegebure. Maarten Padmos wist daarna wel raad met de penalty. Duiveland-Serooskerke 0-4: Serooskerke was heer en mees ter in Oosterland. De 4-0-over- winning was nog een zwakke af spiegeling van de krachts- en kansenverhouding in het veld. Bij rust was het al 0-2 dankzij Bemado Wattel en Bas Rooze. Na de rust scoorde Rooze nog een keer en maakte invaller Jeroen Geerse vlak voor tijd de vierde Seroos-goal. Derde klasse B Noad'67-The Gunners 1-3: De eerste helft hadden de Bredase bezoekers al een overwicht, maar een openingstreffer lever de dat niet op. Verrassend was het eerste kwartier na rust voor de thuisploeg. Een vlotte aanval leverde via Kees-Jan Verstrate prompt 1-0 op. Halverwege de tweede helft werd het na een verdedigings- fout 1-1 door Wolfens en vlak daarna door een afstandsschot van Kuklesky 1-2. Met tien man (Verstrate werd met een tweede gele kaart weggezonden) bleek Noad'67 niet in staat terug te ko men. Vijf minuten voor tijd werd het via Bolding 1-3. Sam Ysebaert probeert het Ajax-doelman Raymond Homoet lastig te maken. foto Wim Kooyman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 47