MET ALLES v LDOMMCUSBV w jé DOLFIJNEN IN DE NOORDZEE?! 0 Iedereen kan diabetes krijgei PZC Plaats uw familie berichten in de P7J: Diabetes Fd maandag 12 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur. zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Plotseling en veel te vroeg is von ons heengegaan mijn maatje, mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma Coby van de Ree-Verhelst Terneuzen, j Goes, 20 maart 1945 9 september 2005 We zullen hoor erg missen Goes:Joan van de Ree Middelburg: Nathalie Klaassen-van de Ree Frank Klaassen Stijn Fenna 4461 BH Goes J A. van de Goeskade 17 De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Verslagen en bedroefd moeten wij afscheid nemen van mijn schoondochter, onze schoonzus en tante Coby van de Ree-Verhelst Wij wensen Joan, Nathalie en Frank heel veel sterkte toe Koudekerke: F van de Ree-van Noord Arnemuiden Jan van de Ree Anneke van de Ree-van Malland Almoncil (P.): Kees van de Ree Janinevan de Ree-den Hollander Arnemuiden: Frank van de Ree Anneli van de Ree-van Wijck Neven en nichten (Ome) Wim And when the last Great Scorer comes to write again your name. He'll ask not if you won or lost, but how you played the game. Perry, Jacqueline Jason Cheyenne Geschokt zijn wij door het overlijden van Wim Bos Wij voetbalden graag onder zijn leiding. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Spelers en begeleiders Taxi Centrale Vlissingen (TCV) Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons kaderlid Bram Landman Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. CNV Bedrijven bond BLG Zuid-West Verdrietig delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte is overleden onze lieve broer, zwager en oom. Izaak Abraham Melse echtgenoot van Elizabeth Wouters Vrouwenpolder, t Deventer, 6 januari 1929 10 september 2005 Vrouwenpolder: Simon en Leini Breukelen: Co en Annie Veere: Bep en Bart Middelburg: Jans en Ko t Vrouwenpolder: Gerrit en Nel Serooskerke: Jan en Nellie Arnemuiden: Lein en Leen t Neven en nichten Correspondentieadres: Familie Melse Groenewold 46 7414 CG Deventer Verdrietig zijn wij dat mijn geliefde man, onze lieve pa en opa is overleden Jacobus Johannis Braam 'Ko van de Smid' 4 mei 1927 - 9 september2005 's-Heer Abtskerke: W. G. Braam-Minnaard 's-Heer Abtskerke: Marijke en John Reuvers Inge Oud-Beijerland: Piet en Hester Braam Martijn Tom Kerkring 19 4444 AB 's-Heer Abtskerke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. SPECIALIST IN GEDENKSTENEN ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl Plaats uw familie berichten in de PZC Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden be spaard is gebleven, geven wij u kennis van het over lijden van mijn broer en onze zwager, oom en oud oom Ko Braam 's-Heer Abtskerke: J. A. Minnaard-Braam W. Minnaard (in herinnering) Arnemuiden: P. A. Minnaard J. J. Minnaard-Snoep 's-Heer Abtskerke: G. Minnaard F. Minnaard-Neels 's-Heer Arendskerke:A. Minnaard tin herinnering) M. Minnaard-Van Liere 's-Heer Abtskerke: G. J. Minnaard (in herinnering) L. W. Minnaard-Van de Plasse C. Minnaard (in herinnering) Kruiningen: G. W. Nieuwenhuize-Minnaard W. G. Nieuwenhuize 's-Heer Abtskerke: M. Minnaard A. P. J. Minnaard-Koeman Neven en nichten Achterneven en achternichten 's-Heer Abtskerke, 9 september 2005 Na een ernstige ziekte is van ons heengegaan onze schoonzuster Dina Maria Koole-Filius Familie Koole Middelburg, 7 september 2005 Op het alleronverwachts heeft God uit dit leven weg genomen onze lieve oom en oudoom Reinder Tukker Wij wensen tante Nel, kinderen en kleinkinderen veel troost en sterkte toe. Dien en Jaap Krijger-Walhout Truus en Kees Simonse-Walhout Louw en Nelly Walhout-Jobse Ria en Frans Bosschaart-Walhout Toob en Ina Walhout-Jobse Gretha en Jan Moens-Walhout Piet Walhout Els van derWeele Nelly en Piet Simonse-Walhout Jan en Paula Walhout-van Stee Coby en Jan Blok-Walhout Achterneven en -nichten Borssele, 9 september 2005 Iedere dog werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef helleven niet Bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zip leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, opa en over grootvader (/e Ridder in de Orde van Oranje Nassau in de leeftijd van 81 jaar. Veere: W. E. de Klerk-Vader Middelburg:Jan en Ineke Karin en Danny Milan, Levi Christian en Carolien - ,v (^ssendrecht: Lia en Berend Tomas Jolande Arnemuiden: Rien en Agnes Joshua Debbie Arnemuiden: Rob Veere: Ina en Rini Nicky Jordy 4351 RL Veere, Zorgcentrum 'Nieuw-Sandenburgh' 10 september 2005 Sandenburghlaan 2 kamer 131 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag a.s. van 19 00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum 'Jobse", Sandenburghlaan 2 te Veere. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 15 sep tember om 1 215 uur op de begraafplaats aan de Veer- seweg te Arnemuiden Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belang stellenden een rouwdienst plaats in het verenigingsge bouw "Rehoboth" van de Nederlands Hervormde Kerk te Arnemuiden die aanvangt om 1 115 uur en geleid zal worden door de Weleerwaarde heer Ds A. Goed- vree. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw "Rehoboth" Geen bloemen Geen toespraken Jan Bedankt voor ruim 55 jaar vriendschap Ko en Jannie Op 11 september is op 82-jarige leeftijd overleden mijn lieve broer, zwager en oom Wim Struiwigh Vlissingen: Annie en Adrie Zwigtman José en Jan Rotterdam: Sylvia Schuit Veere: Henk en Maaike Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen B< www.Qitva3rtz0rgcentrum.nl giro 7 800 800 geef Het speciale fonds m om li Et, i dit kkind V PL- M T een handicap in ontwikkelingslanden Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je 't is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe en op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar dat wij haar zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en grootmoeder Maatje Verdonk echtgenote van Joseph Johannes Weemaes in de leeftijd van 84 jaar. Absdale: Jo Weemaes St. Jansteen: Gemma Weemaes f Wachtebeke (B): Noël en Monique Weemaes-Vandewalle Laurens, Jordi Clinge: Gemma Weemaes Koewacht: Niek en Corry Weemaes-de Feijter Nadieh, Jarno Terneuzen, 10 september 2005 Corr.adres: Fam. Weemaes, Oudestraat 3,4576 EN Koewacht. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 15 september om 10.30 uur in de Parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen, waarna de begrafenis volgt op het pa rochiekerkhof. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Woensdag 14 september is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcen trum aan de Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Mochten wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Door de tranen van verdriet, komt de glimlach van de herinnering Verdrietig om het gemis, maar met een dankbare herinnering in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en opa Jan Johannes de Kok Middelburg, t Middelburg, 1 oktober 1919 9 september 2005 Middelburg: M. L. de Kok-de Rijke Arnemuiden: Dinie en Jan Peteren Christien Margriet en Jaap Middelburg: Rinus en Eef Amanda en Karim Martijn Oost-Souburg: Marleen en Cor -in herinnering Ludo en Angelique Marco en Ellen Baljuwlaan 62 4336 GM Middelburg U wordt uitgenodigd de crematieplechtigheid bij te wonen op woensdag 14 september a.s. om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Onze lieve Oudopa Kok is niet meer. Yanick, Mare, Dianne, Jordan, Demi, Wesley, Thimo, Steyn Middelburg, 9 september 2005 Elke dag een stapje dichter naar het eind, elke dag een beetje van je kracht verkleind. Verdrietig, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma. oma-oma Maria Wilhelmina Angenita Visser-Hartman weduwe van Jacobus Arie Visser 27 september 1912 19 september 2005 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van zorgcen trum Gasthuis voor de liefdevolle verzorging. Goes: Arie en Nel Marco en Marina Irene, Annemarie Ingeborg en Hanno Hugo, Yara Correspondentieadres: Lange Kerkstraat 4,4461 JH Goes De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 14 september om 13.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Algemene Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en sa menzijn in bovengenoemd rouwcentrum. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Hiermede geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Christina Gijsberta de Rijke-van de Oever sinds 2000 weduwe van onze broer en zwager Kees de Rijke in de leeftijd van 95 jaar. Namens de familie: P. van Hecke-de Rijke Kapelle Gameren, 10 september 2005 Buren werden vrienden Een vriendschap voor het leven, mocht ruim 30 jaar duren Door 't overlijden van Hilde Stam is hieraan een einde gekomen. Wij wensen Johan. kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Marianne, Bram, Ivo en Casper Bierens Dankbetuiging Voor uw warme blijken van medeleven, hetzij per soonlijk of schriftelijk, tijdens de ziekte en bij het overlijden van Laurina van Sluijs-Baaijens wil ik u zeer hartelijk bedanken. J. L. van den Bosch (ex. test.) Arnemuiden, september 2005 Ga spie/zlekie A.L.& ie lijf, Giro 100 000 L.n.v, A.I .S. Centrum - Amsterdam Ja, dolfijnen komen voor in onze Noordzee. Stichting De Noordzee staat voor een gezonde en schone zee. Steun ons werk en help mee om vaker dolfijnen in de Noordzee teziaij Word donateur via www.noordzee.rt' of stort een gift op giro 366656} Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil (€5,40). Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. www.vluchteling.org 1 070 3468945 Stadhouderslaan 28, 2517 HZ Den Ha» jubilerend Diabetes Fonds plaatst uw gezondheid centraal Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabe tespatiënten moet vanaf nu afnemen. Helpt u? Tip: check uw kans op diabe tes. Dat kan via www.lang zaljeleven.nl. Deelnemers maken kans op een jubi leumverrassing! U vindt daar info over diabetes en prakti sche Leef-Langer-Adviezen. Al 850.000 mensen met diabetes in Nederland Diabetes is ongemerkt uit gegroeid tot een ware volks ziekte. Wereldwijd zijn er al 1 77 miljoen patiënten. Neder land telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 zelfs niet dat zij diabetes hebben. In ons jubileumjaar willen wij graag ook die onbekende dia beten opsporen, ledereen kan daarom gratis zijn gezondheid testen via www.langzaljele ven.nl. Een stille epidemie? Ja! Diabetes treft 1 op de 20 Ne derlanders en de verwachting is dat het aantal mensen met diabetes in 2020 met 35,7% is toegenomen. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. De oorzaak voor de snelle stijging is een combinatie van vergrijzing, overgewicht, onge zonde voeding en te weinig beweging. Diabetes komt ook op steeds jongere leeftijd voor. Het is al gewoon onder veertig en dertig jarigen. Er zijn zelfs tieners met type 2 diabetes. Diabetes: sluipmoordenaar Gemiddeld wordt diabetes pas na 7 jaar ontdekt. Hoe langer men diabetes heeft, hoe groter de kans op complicaties als hart- en vaatziekten, nieraan doeningen, aantasting van het gezichtsvermogen, erectie stoornissen en been- en voe tamputaties. Van de mensen met diabetes overlijdt uitein delijk zo'n 70% vroegtijdig aan hart- en vaatziekten. Tip: Laat u bij twijfel testen door uw huisarts. Met één druppeltje bloed stelt de huis arts vast of u diabetes heeft. Help diabetes de wereld uf Het Diabetes Fonds heeftu» hulp nodig. Alleen dan kunner we: onderzoek blijven uitvoer om meer te leren over dit betes werken aan preventie en ge nezing van deze zeer ern stige ziekte het steeds groter wordend aantal mensen met diabetes stoppen het aantal onbekende diabe ten drastisch verminderen ledereen kan diabetes krijger Een gift aan het Diabetes Fonds is écht een investering in de gezondheid van uzelf. Helpt u? Diabetes moet de we reld uit! Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 139, 3818 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Geef aan diabetes en geef om jezelf GifO 5766

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 32