Autisme Jl De mensen achter uitvaart- verzorging de Groot-de Kam BV leven in een wereld die je niet begrijpt PZC Open dag: zaterdag 24 september 2005 Van der Hooft HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUC vrijdag 9 september 2005 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Ons geluk is uitgebreid met de geboorte van Ivo zoon en broertje van Frank, Heieen en Britt van Westen (Kapster Heieen) J. W. Frisostraat l 4461 TC Goes 8 september 2005 U bent welkom op ons kraamfeest zondag 18 september van 14.00 tot 16.30 uur in "de Goederenloods", Albert Plesmanweg, Goes. Overleden 'Waarom nou jij?' Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van Ome Wim Nieuwdorp: Frans en Joke Poortvliet Een lach en een traan, vele dingen konden we samen delen daarom was jij die speciale 'Ome Wim Die herinneringen aan jou zal ik voor altijd koesteren. Joke Here der heerscharen, welzalig de mens die op U vertrouwt. Psalm 84 13 onberijmd Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat door God is thuis gehaald mijn dierbare echtgenoot onze zorgzame vader, mijn trotse opa, onze geliefde broer, zwager en oom Pieter Tange echtgenoot van Elizabeth Pieternella Huijbregtse in de leeftijd van 70 jaar. Oost-Souburg: E. P. Tange-Huijbregtse Oosterhout: Sacco en Adriette Gilian Dongen: Alef en Stephanie Middelburg: Ad en Els Roosendaal: Maniell en Ralph Amsterdam: Arianne en Mirella Middelburg: Comé en Lot Onze bijzondere dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van het streekziekenhuis Walcheren voorde liefdevolle verzorging. 4388 WC Oost-Souburg, 8 september 2005 Schans 14 De overledene is thuis opgebaard alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is vrijdag, zaterdag en zondag van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed welke geleid wordt door Ds. J. de Bie, zal gehouden worden op maandag 12 september om 13.30 uur in de Protestantse kerk te Kleverskerke, waarna de begrafenis zal plaatsvin den om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig namen wij kennis van het toch nog onver wachte overlijden van onze dierbare zwager en oom Piet Tange Middelburg: Jo en Hennij Huijbregtse Jacqueline en Marcel Cèline, Julian, Nick Monique en Michel Yannick Denk aan mij terug, maar niet in dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij bedroefd afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en moeder Rosalia Dorothea Steijaert echtgenote van Paulus Johannes Oele 3-12-1938 t 7-9-2005 Temeuzen: P. J. Oele M. L. P. Oele Johannes Vermeerstraat 6 4532 HE Temeuzen De crematieplechtigheid is op maandag 12 septem ber om 13.30 uur in crematorium "Temeuzen", Bel- lamystraat 28c te Temeuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de cre matieplechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Plaats uw familie berichten in de PZC "De Heer is mijn Herder". Verdrietig omdat zij niet meer bij ons is, maar dank baar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Dina Maria Koole-Filius Kamperland, t Vlissingen, 26 september 1925 7 september 2005 Middelburg: Gerrit Koole Wilhelminadorp: Annie en Lauw Wagenaar-Koole Marein Gert-Jan en Joanie Dianne en Poort Lowi en Mariëlla Petra en Johan Miranda en Johnny Amemuiden: Nel en Jan Kusse-Koole Janet en Siebe Anita en Ron Wilbert en Natalie Serooskerke: Adri en Nelleke Koole-Lokerse Marcel en Evelien Arjan Wilbert en Mirjam Middelburg: Sari en Rinus de Groot-Koole Samantha en Jacco Michel en Sylvana en achterkleinkinderen Buitenruststraat 163 4337 EM Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 12 september a.s. om 13.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de afscheidsdienst worden ge houden, waarna we haar naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wegens het overlijden van onze moeder is ons bedrijf maandag 12 september a.s. de gehele dag gesloten. RISA Bevestigingstechniek BV Verdrietig om het gemis, maar met een dankbare herinnering in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, opa en oude opa Cornells den Engelsman Kees Oost-Souburg "15 april 1918 Oost-Souburg: Oost-Souburg: Vlissingen 17 september 2005 M. den Engelsman-de Looft Wim en Lea den Engelsman-Kip Marcel en Carel Angela en Vincent Mats Oost-Souburg: Gerda en Aad Seijner- den Engelsman Corné en Margriet Christa en Maurice Dimphy, Jade Middelburg: Cor en Annie den Engelsman-Koole Remy en Raymond Noëlle, Manu Pim Wij zijn de doktoren en het personeel van afdeling Noord 3 van het Streekziekenhuis Walcheren dankbaar voorde liefdevolle verzorging. Oranjeplein 154 4388 AH Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 10 september van 16.00-16.30 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op dins dag 13 september 2005 om 12.30 uur in het kerkge bouw "De Open Haven" van de Protestantse Ge meente aan het Oranjeplein te Oost-Souburg. Aansluitend zal om 13.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats te Oost-Sou burg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw "De Ark", naast voornoemde kerk. Lieve opa den Engelsman 's Avonds voor het slapen gaan, kijken we nog even naar die donkere hemel. Daar zien we heel veel sterren staan. Een zo'n sterretje dat bij jij. En dan weten wij, opa is nog steeds dichtbij. Dimphy en Jade Heden overleed mijn geliefde broer, onze zwager en oom Kees den Engelsman Uit aller naam M. Overweel-den Engelsman Nog onverwachts is op 87-jarige leeftijd overleden onze geliefde zwager en oom Cornells den Engelsman echtgenoot van Magdalena de Looff Wij wensen onze zus en kinderen veel sterkte toe. Uit aller naam, familie De Looff Oost-Souburg, 7 september 2005 Met grote droefheid geven wij kennis van het overlij den van Anton Frans van Laer (Bij leven tandarts te Kruiningen) echtgenoot van Maatje van Laer-Stevense 12-02-1918 05-09-2005 Veere: Maatje van Laer-Stevense Antwerpen: Marina en Rob van der Vijgh-van Laer Breda: Frans van Laer en Maria Rössler Floris Rosalind Marius Amsterdam: Liset van Laer Correspondentiesadres: Patrijzenlaan 4 4351 RW Veere Op verzoek van de overledene heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Gij voert mij tot de morgen ook door de nacht Bedroefd, maar dankbaar dat we zo lang samen mochten zijn, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man Pieter Johannes Verhagen -Bob- Amsterdam, 23 september 1916 West-Souburg, 8 september 2005 W. Verhagen-Westerbeke Zuiderbaan 53 4386 CL West-Souburg Er zal een samenkomst worden gehouden op maan dag 12 september om 10.30 uur in het jeugdgebouw aan de Markt te Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te West kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het jeugdgebouw. Hij had het leven zo lief en vindt daarom dat bloemen niet passen op zijn begrafenis. Bedroefd delen wij mede dat is overleden onze lieve zwager, oom en oudoom Pieter Johannes Verhagen Bob Westkapelle: P. Kooij-Westerbeke Vlissingen: D. Hendrikse Oost-Souburg: N. Filius-Westerbeke J. Filius Neven en nichten Achterneven en achternichten Verdrietig zijn wij over het overlijden van onze Ome Bob We zullen hem en zijn onnavolgbare sterke verhalen en Amsterdamse humor missen. Maar nooit vergeten. Ellen en Johan, Pepijn, Aron Jurjen en Ellen, Yasmin, Levi, Lune Atze en Anja Tialda en Martin, Muriel. Isolde Johnny en Ahua, Cindy, Karei In de leeftijd van ruim 91 jaar, na een leven van vreugde, verdriet, hoop en verwachting overleed in de vroege morgen van de achtste september 2005 toch nog onverwacht onze zorgzame moeder, groot moeder en overgrootmoeder Jannetje de Visser echtgenote van Andries Pouwer, overleden op 5 januari 1973 Janneke Gilde-Pouwer Lein Gilde Piet Pouwer Ria Pouwer-Griep Bram Pouwer - in herinnering Ina Pouwer-Markusse Cees Schout kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: J. Gilde-Pouwer Karveel 22-15 8231 BE Lelystad Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 10 september a.s. van 10.30 tot 11.00 uur in de Gere formeerde kerk aan de Noordweg te Sint Laurens. Aansluitend zal er een herinneringsdienst worden gehouden, waarna we haar om 12.00 uur naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden op de algemene begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed onze schoonzuster en tante Jannetje Pouwer-de Visser in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: C. E. J. Pouwer-Groenleer Roosendaal: C. M. Pouwer-v. d. Wekken Middelburg: J. P. Pouwer C. Pouwer-Joziasse neven en nichten Middelburg, 8 september 2005 Dankbetuiging Hierbij willen wij u allen hartelijk danken voor alle cadeaus, bloemen en bonnen die wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Bram Cevaal en Jo Cevaal-Goedhart Ritthem Een stoel blijft leeg, een stem blijft zwijgen, maar in ons hart zullen de herinneringen voor altijd blijven. Ontroerd en getroffen waren wij door de vele hartverwar mende blijken van medeleven, die wij mochten ontvan gen na het overlijden van mijn lieve man en lieve papa Tonnie Faes Het heeft ons diep getroffen te ondervinden dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Uw medeleven is voor ons een hele grote steun. Mede namens de familie onze oprechte dank hiervoor. Jolanda en Danny 's-Heerenhoek, september 2005 In Memoriam Mattijs 09-09-2004 09-09-2005 We missen je nog iedere dag. Carin, Peter, Jeroen, Suzanne Yvon de Kam (58), uitvaartverzorger bij Uitvaartverzorging de Groot-de Kam BV "Het is mijn streven nabestaanden zo goed mogelijk bij te staan en daarmee hun zorgen enigszins te verlichten. Een goede begeleiding tijdens de moeilijke dagen vlak na een overlijden is van grote waarde. Jn samenwerking met de nabestaanden geef ik de ui Waart stap voor stap vorm. De wensen van de overledene en de inbreng van de familie zijn daarbij de leidraad. Vaak vinden de nabestaanden het prettig als hen zoveel mogelijk werk uit handen wordt genomen. Maar soms is het juist goed om ze intensief bij de verschillende werkzaamheden rond de uitvaart te betrekken. Die persoonlijke inbreng kan helpen het overlijden te verwerken. Ik geef de mensen altijd de keuze. Al bijna 25 jaar is ons bedrijf actief in de uitvaartwereld. Dat geeft aan, dat men onze begeleiding waardeert. Er is blijkbaar een groot vertrouwen. En dat voelt goed. Uitvaart .g verzorging Veerseweg 36 4332 BG Middelburg telefoon 0118-612868 zie voor meer informatie onze website www.degrootdekam.nl Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en naclit bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland do Mekdes komt uit Ethiopië. Een land waar 75% vs de inwoners niet beschikt over veilig drinkwater. Basisvoorzieningen. Een recht voor iedereen, Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl Sh HOE GROOT IS JOUW WERELD n(o)m! Autisme is een ernstige handicap. De NVA maakt zich sterk voor mensen met autisme. Steun daarom de NVA, Bilthoven: giro 479 (CBFc Tel. 0900-AUTISME (0900-288 47 63) 0,25 p/mjn. Nederlandse Vereniging voor Autisme www.autisme-nva.nl Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwe' Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl REF FLYING DOCTOR Self Supporting Al» j —Éi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2005 | | pagina 38